בנה את החנות המקוונת שלך עם נושא וורדפרס שכונתי

נושא חנות מקוונת של WordPress


נושא השכונה – הדגמה חיה

כולם מחפשים נושא נהדר לאתר שלהם שלא רק נראה נהדר אלא גם מציע הרבה תכונות שימושיות ומעניינות וניתן להשתמש בו למטרות מרובות.

מבוא לנושא השכונה

ערכת הנושא הטובה ביותר המגיבה וורדפרס המגיבה עם רב תכליתי היא שכונה שעולה 64 $ ותוכל למצוא אותה ב- ThemeForest. הנושא נוצר על ידי SwiftIdeas והם מציעים לך 6 חודשים תמיכה ועדכונים עתידיים.

השכונה תואמת את WordPress 4.4+, WooCommerce 2.4+ והעדכון האחרון שהתקבל היה ב- 10 בדצמבר 2015, כעת גרסה 3 היא בשידור חי עם מספר רב של תכונות כגון נכס פריסת שורה ועמודה ב’בונה עמוד ‘, כותרות, כפתור משאלות למוצרים חיצוניים.

הנושא הוא סופר מגיב, מוכן לרשתית ויש לו התאמה אישית של צבע ללא גבולות, הוא גם משתמש בגרסת 2 של Swift Page Builder, אפשרויות Meta עוצמתיות, 2 תוספים להחלפה: Slider Revolution שמעריך $ 15 ו- Swift Slider, Superior Typography.

הסרטון הבא יראה לכם כיצד בונה הדפים של סוויפט עובד:

קבל שכונה – תמורת 64 דולר בלבד

השכונה מגיעה עם WooCommerce, מצב קטלוג, פונקציונליות זום מוצר, WPML מוכן לתרגום, אופטימיזציה SEO ותוכן הדגמה.

מטרת נושא וורדפרס בשכונה

ניתן להשתמש בעיצוב חנות רב-תכליתית רספונסיבית שכונת וורדפרס ליצירת אתר נחמד, מקצועי ויפה כמו אתר מצגות או אתר מסחר אלקטרוני. אתה יכול גם להשתמש בערכת הנושא לתחומים שונים כמו חנות תכשיטים, חנות בגדים או אתרי מצגת לייעוץ.

סוגי מאמרים מותאמים אישית בשכונה

בעזרת נושא זה תוכלו לכתוב מספר סוגי מאמרים מותאמים אישית כגון תיק עבודות בו תוכלו להוסיף תיק חדש או קטגוריות תיקים חדשות, המלצות, לקוחות, משרות, שאלות נפוצות, מוצרים וצוות. כל סוגי המאמר המותאמים אישית מאפשרים לך גם לכתוב קטגוריות ספציפיות וחלק מהן מאפשרות לך לכתוב תגיות.

עבור תיק עבודות יש תכונות כגון תמונות ממוזערות, מדיה פרטנית, מטא תיקים ורקע עמוד, להמלצה אתה יכול להזין ציטוט ואילו עבור לקוחות אתה יכול להזין קישור לקוח. סוגי מאמרים מותאמים אישית בנושא שאלות ותשובות הם פשוטים יותר והמוצר הוא המתקדם ביותר שיש לו אפשרות להוסיף אפשרויות Meta כמו תיאורים קצרים וארוכים, כותרת עמוד, פירורי לחם, רקע כותרת עמוד, אפשרויות סרגל צדדיות. אתה יכול גם לבדוק אם המוצר שלך הוא וירטואלי ו / או ניתן להוריד יחד עם המחיר הרגיל, מחיר המכירה, המחיר קוד מק”ט, מלאי, מוצרים מקושרים, תכונות, משלוחים וכן הלאה.

אפשרויות נושא בשכונה

בשכונה יש הרבה סטים של אפשרויות, הראשונה היא הסט הכללי בו ניתן לאפשר תחזוקה, לבחור דף מצב תחזוקה מותאם אישית, לאפשר תגובה באופן אישי, לבחור פריסת עמוד, לבחור צל עמוד, להעלות favicon מותאם אישית, לשים את כתובת ה- RSS Feed, הוסף CSS מותאם אישית, הוסף קוד מעקב, העלה את לוגו ההתחברות של מנהל המערכת והפעל את ה- Switch Front Style Style.

מערכת האפשרויות השנייה היא ביצועים שיש לה רק אפשרות לבחור אם לאפשר עומס של סקריפטים שצוינו מראש או לא, ללא צורך בתוספים כלשהם..

הסט השלישי הוא אפשרויות הרקע בהן ניתן להשתמש בתמונת רקע, להעלות תמונה, להגדיר את גודל הרקע ולהגדיר מראש את תמונת רקע הגוף וכן הלאה..

לכותרת יש אפשרויות משלה, כך שתוכלו להציג כותרת ניידת על גבי לוח טאבלט בו הרזולוציה קטנה מ- 1024 פיקסלים, תוכלו לאפשר סרגל עליון ולהגדיר סרגל עליון יחד עם טקסט החיפוש, טקסט שמאלי, טקסט ימני, תוכלו גם לאפשר הרשמה. , תרגום, חשבון, עגלה, רשימת משאלות.

בנוסף, ניתן להוסיף קוד טופס מנוי, לבחור פריסת כותרת, לוגו, לוגו רשתית, רוחב לוגו, עקיפת גובה הלוגו, ריפוד לוגו, הפעלת כיסוי שכותרות, אטימות כותרת, מיני כותרת, אפקט דהיית לוגו, צל כותרת , סוג פוסט חיפוש וחיפוש.

הכותרת התחתונה כוללת אפשרויות מעניינות כמו קטע ווידג’ט, מחלק, פריסה, קטע זכויות יוצרים, מחלק זכויות יוצרים ועובר לכפתור למעלה.

אפשרויות Lightbox הן נפרדות ותוכלו לבחור בניווט של Lightbox, תמונות ממוזערות, עור ושיתוף בזמן שניתן להפעיל את חיפוש העל גם בנייד, לא רק במחשבים ניידים ותוכלו לכתוב טקסט בשדה 1, טקסט בשדה 2, פילטר שדה 1, תווית שדה 1 וכן הלאה עד ששדה 6 מבצע חיפוש סופר מדהים מאוד שימושי בחיפוש מוצרים וכן הלאה.

אפשרויות סרגל הקידום זמינות גם כן, כך שתוכלו לאפשר זאת ולכתוב טקסט, ובאותה עת גם ערכת הצבעים זמינה ומאפשרת לבחור ערכת צבעים קיימת, לייבא ערכת צבעים או לייצא ערכת צבעים יחד עם תצוגה מקדימה. להלן אפשרויות ערכת הצבעים הן אפשרויות הרקע לנכס המשמשות לרקעים חלופיים כמו צבע רקע alt 1, צבע טקסט alt 1, תמונת רקע alt 1, גודל רקע alt 1 וכן הלאה עד alt 10.

ישנן גם אפשרויות מרובות לאפשרויות ארכיון וקטגוריות, כגון תצורת סרגל צידי, בהן אתה יכול לבחור סרגל צד שמאל, סרגל צד ימין, סרגל צד כללי, סוג תצוגה, אך גם סוג תצוגה של ארכיון תיקים ועמודות ארכיון תיקים, במילה אחת הפריסה של הארכיון. ודפי קטגוריות ווידג’טים.

העיצוב מציע אפשרויות גופן כגון תת-גופן של גוגל, גופן לגופן, גופן סטנדרטי של גוף, גופן כותרות, גופן כותרת רגיל, גופן לתפריט, גופן סטנדרטי בתפריט, גופן בתפריט גוגל, גופן FontDeck ותג JS של FontDeck מתחת לסעיף זה עומדות אפשרויות גודל הגופן בהן אתה מגדיר את הפיקסלים עבור גוף, גובה קו גוף, תפריט, h1, h1 קו גובה, h2, גובה קו h2 וכן הלאה עד h6.

אפשרויות המלצות מאפשרות לך לבחור את דף ההמלצות ואילו אפשרויות המשרות מאפשרות לך לבחור את דף העבודה.

עמוד חנות שכונתי

אפשרויות WooCommerce הן רק חלק מכל התכונות של WooCommerce הזמינות בסעיף זה, כגון מעבר כיסוי מוצר, סוג מעבר של כיסוי שכבת מוצר, בונה דפים בעמודי מוצרים, מצב קטלוג, תיאור מוצר בדפי חנות, מצב כרטיסיות תיאור מוצר, זום תמונה, סרגל צד. תצורה, טקסטים מרובים לחשבון חדש, סרגל עזרה, דוא”ל לטיפול בלקוחות, משלוח מידע מודאלי, החזרת והחלפת מודאל, פקסים מודאליים ומשוב משוב.

אתה יכול לאפשר פרופילי מדיה חברתית על ידי כתיבת שמות משתמש לציוץ, כדרור ואחרים או כתובת אתר של פרופיל לפייסבוק בקטע אפשרויות פרופילים חברתיים. יש הרבה רשתות חברתיות וניתן להשתמש בהן כדי לשפר את הפופולריות.

החלק האחרון הוא אפשרויות הייבוא ​​והייצוא מקובץ או כתובת אתר, אל תשכח גם מכפתור השמירה לאחר שבחרת באפשרויות שלך!

תכונות WooCommerce כלולות בשכונה

במאפייני WooCommerce, אתה יכול לראות הזמנות לאחר שם ההזמנה, תאריך, מחיר כולל ותוכל גם לשנות את אלה המשתמשים בפעולות שונות בהן אתה יכול להגדיר את הסטטוס בעיבוד, להשלים או לראות אותו.

אתה יכול גם לראות דוחות לאחר שנים, חודשים, תאריך, מוצר, קטגוריה אך גם דוחות לגבי לקוחות ומלאי. אתה יכול אפילו להוריד את הדוחות בפורמט CSV.

ל- WooCommerce יש גם הגדרות מתקדמות יותר מאשר אפשרות ה- WooCommerce הנושאת, כגון הגדרות כלליות בהן אתה מוצא מיקום בסיס, מיקומי מכירה, כתובת לקוחות ברירת מחדל, הודעת חנות, אפשרויות מטבע; הגדרות מוצרים כמו מדידות, חוות דעת, דפי חנות ומוצרים, תמונות מוצר, מלאי ומוצרים להורדה אם זה המקרה.

מיסים הם גם חלק נוסף ב- WooCommerce כך שתוכלו להגדיר אפשרויות מס, שיעורי מס סטנדרטיים, שיעורי מופחת, שיעורי אפס.

בחלק הקופה אפשרויות של תהליכי תשלום, דפי קופה, נקודות קצה, שערים לתשלום, אפשרויות BACS, אפשרויות CEC ותשלום באפשרויות משלוח., PayPal אפשרויות.

במשלוח יש אפשרויות משלוח יחד עם מספר סוגים של משלוח ועלויות שונות, אך בשלב הבא תמצאו את אפשרויות דפי החשבון ואפשרויות הרישום ובסופו של דבר יש לכם הודעות דוא”ל, אפשרויות שולח ותבנית..

למשתמשים מתקדמים ישנן גם אפשרויות ה- API בהן תוכלו להשיג את ה- API ולהשתמש בו בתוכנה חיצונית.

תוספים עם שכונה כלולים

השכונה מגיעה עם תוספים שונים כמו תוספים של YIT: משאלות לב בהן תוכלו להגדיר את הצבעים והגדרות כלליות אחרות כמו כותרת, עמוד רשימת משאלות, מיקום, הפניה מחדש לכרטיס, טקסטים שונים, סליידר ורשתות חברתיות שונות, Slider Revolution שהוא תוסף פרימיום שיכולה ליצור סוגים שונים של סליידרים וזה מוסיף הרבה אפקטים כמו לולאה, התקדמות, מיקום, מראה, ניווט, תמונות ממוזערות, ספינר, פראלקס, מגע נייד וכו ‘ופונץ’ פונטים שבהם ניתן להוסיף גופן חדש.

בסופו של דבר, אתם בטח יכולים לומר ששכונה היא אחד הנושאים השימושיים ביותר הן עבור חנויות מקוונות או סתם אתר מצגות פשוט המשתמש בהרבה צבעים ופריסות בהתאם לרצונות שלכם ולצרכים שלכם, בהיותם אופטימיזציה SEO וידידותית למשתמש.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map