כיצד לזהות ספק אירוח אתרים טוב?

לזהות ספק טוב לאירוח אתרים


היום אנו הולכים למצוא את המאפיינים של ספק אירוח אתרים טוב. לעבור את כל שירותי אירוח אתרים הזמינים כעת לכולם זה תהליך רב זמן. קל להתבלבל עם כל המשתנים והפרסומות השונות והם לא מקלים עליך לבחור. לרוב האנשים, הפרסומות וההצעות שהם רואים נראים כאילו הם זהים כמעט לכל ספק אירוח.

בטח, החיצוני נראה דומה מאוד. כל ספק מציע אמינות, מהירות גבוהה, uptimes גבוהה ושירות לקוחות יוצא מן הכלל, אפילו עטור הפרסים. זה כמה מדברי הליבה המרכיבים שירות אירוח טוב. אבל ברגע שאתה מסתכל מתחת למכסה המנוע, אתה מבין שדברים שונים מאוד ממה שראית על פני השטח.

שירותי אירוח מוצעים על ידי חברות שונות, המנוהלות על ידי אנשים שונים, עם מדיניות שונה. יש להם שרתים שונים, ציוד שונה ודרך משלהם להתייחס ללקוחות שלהם.

באופן טבעי, אתה רוצה שהכסף שלך, תשומת הלב שלך ואתר האינטרנט שלך יהיו בזוג הידיים הכי מסוגלות ואכפתיות, וזו הסיבה שכתבנו את המאמר הזה. כדי לעזור לך להבין את הקשר והטלטלות של שירותי אירוח ברמה בסיסית. זה יעזור לך לקבל החלטה משכילה וסבירה כשאתה מסתכל דרך שירותי אירוח פרספקטיבה.

לכן, אם אתם מחפשים לזהות את ספק האירוח שיהיה הכי טוב עבורכם וגם עבור האתר שלכם, צפו איתי ואני אגיד לכם כיצד לעשות זאת!

זיהוי צרכי אירוח אתרים שלך

לא תקנית זוג מכנסיים אלא אם כן הם יתאימו לך, נכון? זה אותו עניין עם אירוח אתרים וכמעט כל מה שאתה קונה. לכן חשוב שתבינו את צרכי האירוח שלכם לפני שתלחצו על כפתור הקנייה. להלן כמה מהשאלות העיקריות לשאול את עצמך.

איזה סוג אתר אתה בונה?

לאיזו מטרה ימלא האתר שלך? האם זה יהיה אתר תיקים פשוט, כדי להשוויץ בכישוריך ובהישגיך? האם תוכלו ליצור אתר מסחר אלקטרוני בו תוכלו להציג את המוצרים שלכם ולמכור אותם? או שזה יהיה אתר או פורום קהילתי?

תלוי כמה מטרה מורכבת אתר האינטרנט שלך ימלא, אתה יכול לדעת עד כמה יהיו צרכי האירוח שלך מוגזמים. אם אתה בונה רק אתר תיק עבודות, תצליח טוב עם כמה מחבילות האירוח הפשוטות ביותר. אם אתה בונה אתר מסחר אלקטרוני גדול, תצטרך אתר טוב יותר מכיוון שיהיה יותר תנועה ויותר בקשות לשרת בסופו של דבר.

בבסיס הדברים, זה באמת מסתכם בכמות התעבורה שהאתר שלכם הולך לקבל. ככל שתשיג יותר תנועה, כך רוחב הפס ומשאבי השרת ידרשו לתפקוד טוב ככל שיהיה.

זכור כי בסביבה המקוונת של היום המהירות היא מכרעת. אתר האינטרנט שלך יבצע כל משימה טובה בהרבה אם הוא פועל במהירות גבוהה וזה יגרש יותר מ- 30% מהמשתמשים משם אם הוא איטי. לכן, תמיד עבור לשירות האירוח המהיר ביותר.

האם יש באתר שלך דרישות מוגזמות?

אם אתה מחפש לבנות אפליקציית אינטרנט משלך או מבקש לספק שירות מקוון למיליוני אנשים, כנראה שתצטרך להיות בעל שרת ייעודי או VPS. אם אתה משתמש בשרת ייעודי, אינך צריך לחלוק מקום כלשהו עם אתרים אחרים ויש לך את השרת כולו לעצמך. אם כי זה עולה יותר וניהול משאבי שרת דורש ידע טכני. אבל אם אתה מבקש לבנות משהו מורכב יותר, אני מניח שיש לך את זה.

אבל אם אתה מתחיל למתחילים ורק רוצה לבנות אתר, מאשר תוכנית אירוח משותפת פשוטה תספיק.

במקרה שאתה מבקש להרחיב את האתר שלך בעתיד, עליך בהחלט לבחור ספק אירוח המציע שירותים הניתנים להרחבה.

בדוק כפול מבצעים “ללא הגבלה”

הרבה שירותי אירוח אומרים שאתה מקבל שטח אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס עבור הכסף שאתה הולך לשלם. אתה אכן מקבל שטח אחסון בלתי מוגבל אך הספק שם כמה מגבלות הדוקות בכמות המשאבים שבהם אתה יכול להשתמש. הם עשויים אפילו לכבות את אתר האינטרנט שלך אם ישתמש בו יותר מדי. לכן הקפידו לבדוק את תנאי השירות לפני שאתם נכנסים לעסקה “מדהימה” כזו.

האם אתה זקוק לכלי בניית אתרים?

אתה לא צריך להיות מפתח אינטרנט כדי ליצור אתר. יש שפע של כלי גרירה ושחרור המאפשרים לך לבנות אתר מאפס, די בקלות, ללא שום ידע טכני.

כמו כן, לרוב ספקי האירוח יש את מערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר בהן תוכלו להשתמש בלחיצה אחת.

כמה תנועה אתה מחפש?

כמו שציינתי קודם, לדעת בערך כמה תנועה תהיה לאתר שלך או כמה אתה רוצה שיהיה לו, הוא אחד המשתנים החשובים ביותר.

כמובן, אינך יכול לדעת יותר מדי על כמה תנועה אתה הולך להגיע לפני כן, זה רק משחק ניחושים. אבל רק כדי לוודא, בחר שירות אירוח שקל לקנה מידה וגם וודא שאתה יודע כמה תוספת תצטרך לשלם אם תעבור על מגבלות רוחב הפס שלך..

הבן את סוגי השרתים

סוג האירוח הזול ביותר הוא אירוח משותף, בו אתם חולקים מקום עם מאות או אלפי אתרים אחרים. זהו גם הסוג הנפוץ ביותר של תוכנית אירוח, מסיבות מובנות. זה מתפקד היטב, הוא יציב ואמין לאורך כל השנה, ולא מוציא את היד יותר מדי כסף. אולם אירוח משותף מגביל את הגישה שלך למשאבי השרתים. זה מגביל את מספר האתרים והמאגרים שיש לך, בין היתר.

למי שרוצה לקבל יותר כוח ומוכן לשלם קצת תוספת, יש את האפשרות VPS (Virtual Private Server). שרתים וירטואליים מרובים פועלים במחשב יחיד. אתה יכול להשתמש בשרת וירטואלי כאילו היה שרת ייעודי בפועל. בדרך זו יהיו לך יותר משאבי שרת והרבה יותר שירותים שתוכל להשתמש בהם. אלה נהדרים ליישומים ואתרים תובעניים יותר. אבל תצטרך גם לנהל את השרת הזה בעצמך או שמומחה ינהל אותו עבורך.

שרתים ייעודיים בפועל הם אחת התוכניות היקרות ביותר, אך הן מציעות את עוצמת הסוסים ביותר, מכיוון שאתה שוכר לעצמך שרת שלם. תצטרך קבוצה של מיומנויות לניהול מערכות כדי שתוכל להשתמש בשירות זה.

שרתי ענן ואירוח ענן הוא אחד הסוגים החדשים ביותר של אירוח. הנתונים מאוחסנים בעננים ציבוריים ענקיים, מה שהופך אותם למהירים ובטוחים יותר. כמות משאבי השרת המיושמת על משתמש יחיד משתנה. ניתן לקנה מידה בצורה חלקה, מה שהופך אותה לגמישה מאוד.

זה נהדר גם לטיפול בעומסי תנועה עצומים ובלתי צפויים, מבלי שתצטרך לעשות דבר כדי להגדיל את השירות שלך. הדברים עוברים ממש בצורה חלקה וגמישה אם תבחרו באירוח ענן.

מבט על תכונותיו של מארח האינטרנט

הנה הדברים החשובים. אם אתה מסתכל על ההיבטים הבאים של ספק אירוח ושירותיו, אתה יכול בקלות להחליט אם כדאי לרכוש או לא. בלי להתייחס יותר, בואו לבדוק אותם!

מוניטין של חברת אירוח אתרים

אחד הדברים הראשונים שאנו מסתכלים עליהם כשאנחנו בודקים ספק אירוח הוא איזה סוג של מוניטין הם קיבלו במהלך השנים אם הם אספו כאלה. בדרך כלל, כמו בכל חברה אחרת, ניסיון העבר שאנשים היו איתם הוא דרך טובה לדעת אם הם אמינים או לא.

חברות אירוח אתרים טובות רבות קיימות כעסק במשך כעשרים שנה. חברות מסוימות עבדו רק כמה שנים, מה שלא אומר בהכרח שהן לא אמינות באף היבט. אך ביקורות של לקוחות רבים בשווי שנים עומדות די חזק עבור חברה.

אז הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה היא לבחון כמה שנים חברה פועלת, לקרוא ביקורות של לקוחות והגשות משתמשים שהוגשו. בעזרת אלה תוכלו לקבל מושג מוצק של מה שהשאירה חברת הפרספקטיבה בעקבותיה.

עלות תכניות אירוח & שירותים

מחיר שירותי אירוח משתנה עבור כל חברה. בדרך כלל תוכנית אירוח משותפת עולה כ 2- $ 3 $ דולר. חלקם מגיעים עד $ 4 או נמוכים כמו $ 1. תמיד כדאי לקחת מחשבון ביד ולעבור על המספרים כדי לדעת כמה תשלמו במשך תקופה של שנה אחת..

זכור כי המחיר שאתה רואה בפרסומות חל רק אם אתה חותם על חוזה לשנתיים עם החברה. אחרת, המחיר עשוי לעלות מ- $ 2 ל- $ 4 או מ- $ 3 ל- $ 6. המון חברות משתמשות בתכסיסי התמחור הללו, אפילו כאלה שנותנים שירות טוב. זוהי טקטיקה שיווקית שעליך להיות מודע לה.

עלות חידוש היא גם משהו שיש לבחון היטב. לאחר שתגיע לסוף התקופה בה נרשמת תהיה עלות חידוש שעליך לשלם, לכן עליך להכניס לכך את המחיר. יש לציין את דמי החידוש מכיוון שתוכלו לפתות את עצמכם לשלם עומס במזומן לפני שתשימו לב לכך.

בצד הפלוס, אתה יכול בקלות לשים יד על הנחות אם אתה נרשם דרך אתרים אחרים המציעים להם. בדרך זו תוכל בקלות לחתוך דולר או שניים מעלויות האירוח החודשיות שלך.

כעת, בין שהתמחור טוב או לא, תלוי בשירות אותו מציעה חברת הפרספקטיבה. אם אתה מחפש תוכנית אירוח משותפת שעולה 4 דולר אך לא מציעה יותר מדי, לא תעשה עסקה רבה מדי. אבל אם תשים יד על שירות אירוח במחיר של $ 2- $ 3, המציע רישום תחום בחינם יחד עם שטח דיסק ומרוחב פס בלתי מוגדרים, אתה יכול לעשות עסקה די טובה.

כדי לגרום לדברים להרגיש בטוחים יותר, יש לך תקופת אחריות להחזר הכסף של 30 יום כמעט בכל פעם. חלק מספקי אירוח בטוחים מספיק כדי להציע תקופת אחריות של 40-70 יום חזרה.

לא משנה מה השירות שאתה נתקל בו, וודא שהמחיר סביר לשירות שאתה מקבל. ניתן למצוא תוכנית אירוח טובה מתחת לחמישה דולר לחודש, כך שלא אמורה להיות לך בעיה.

ביצועי אירוח אתרים טובים

בטח, יש לך שטח אינטרנט לאחסון האתר שלך, אבל זה לא כל מה שצריך בכדי לגרום לו לפעול בצורה חלקה. האתר שלך צריך להיות מהיר ואמין לאורך כל השנה.

זמן עבודה: א זמן הפעילות של השרת פירושו משך הזמן שהוא מקוון לאורך כל השנה. זה נמדד באחוזים וככל שמשך זמן השרת קרוב ל 100% כך הוא אמין יותר.

כדי להפוך את הדברים למוחשיים יותר, בהחלט לא כדאי לכם לבחור אירוח שזמן הפעולה שלו נמדד מתחת ל 95%. למעשה, עליכם ללכת על אלה עם זמן uptime של 98% או 99.99%. נדיר למצוא תוכנית אירוח עם זמן אחסון של 100%, אך רוב ספקי האירוח הטובים ביותר מתקרבים אליו ממש, ולכן עליכם לעשות איתם את העסק שלכם..

מהירות: ה מהירות השרת זה קריטי מכיוון שהוא יחליט כמה מהר האתר שלך יטען. מהירות טעינת האתר נמדדת באלפיות השנייה. אם ברצונך להבטיח כי האתר שלך יגיע למהירות בהתאם לסטנדרטים המקוונים של היום, השרת עליו אתה מאחסן אמור להיות במהירות טעינה של כ -500 שניות. ישנן תכניות אירוח טובות שהן אפילו מהירות יותר, המציעות מהירות טעינה של 200 מילימטרים, בעוד שחלקן פועלות על 600-800 ms. אתר האינטרנט שלך יעבוד די טוב עם שניהם, אך אסור לעבור על מהירות הטעינה של 800 מילישניות.

לא כל סקירה מציעה מדידות אלה, לכן כדאי שתסתכל על אלה שכן. אנו מספקים תמיד את מהירות הטעינה הממוצעת של תוכנית אירוח בביקורות שלנו, אז אל תהסס לבדוק אותם.

אתה יכול גם להתקין פיסת תוכנה כדי לעשות זאת בעצמך, אך הרבה יותר קל להסתכל על תוצאות הבודק ולהשוות ביניהן.

שירות לקוחות: קל לקנות שטח שרת אך ניהול יכול להיות מסובך לאורך הדרך. אתה עלול להיתקל בבעיות והרבה דברים שאתה פשוט לא יכול לעטוף את הראש. במקרים אלה, זה מציל חיים לקבל עזרה מקצועית. כאן נכנס לתמונה תמיכת הלקוחות.

תמיכת לקוחות טובה היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בשירות אירוח אתרים טוב. אתה רוצה שיהיו כמה אנשים מועילים בקצה השני של חלון הצ’אט וקו הטלפון, שממהרים להשיב לשאלות שלך.

לרוב, סוכן תומך לקוחות טוב יענה לך תוך 20-30 דקות אחרי שכתבת אותם בצ’אט או לאחר שהתקשרת אליהם. הם צריכים להיות מועילים ולהגיע ישר למשימה ברגע שהגדרת מה הבעיה. אתה תרצה לעשות עסקים עם אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם ושהגב שלך ללא עמלות נוספות.

אך לא תדע כמה תמיכת הלקוחות של חברה טובה עד שתנסה זאת בעצמך או תעשה קצת מחקר. אנשים אוהבים לדבר על החוויות שלהם והם מדברים הרבה על מה שהם חוו עם ספק אירוח ספציפי.

אם צוות התמיכה בלקוחות הוא גרוע, הרבה אנשים כבר פרסמו את תלונותיהם בפורומים, במדיה החברתית ואתרים אחרים, כך שקל מאוד לבדוק אותם. אני מציע שתסתכל על המון כאלה ותראה איזה משוב קיבל בסיס המשתמשים הפעיל שלהם כבר.

כמו כן, כדאי לקבל תמיכה 24/7/365, שתוכלו להגיע אליהם גם בחגים. אם כבר שילמת עבור תוכנית אירוח ואתה עדיין בתקופת הניסיון, זה זמן טוב לבדוק את צוות התמיכה בלקוחות באמצעות מספר שיחות.

דברים בחינם המוצעים על ידי ספק אירוח

חלק מספקי אירוח מקסימים את הלקוחות שלהם עם כמה הצעות די טובות. חלקם מספקים הגירת אתרים בחינם שעולה יותר מ- $ 100 אצל ספקים אחרים. אם יש לך אתר שכבר ברצונך להעביר, זה יועיל ממש.

הם נותנים רישומי דומיין בחינם, כלים בחינם ובוני אתרים יחד עם דברים אחרים שיהיה זמן רב מדי לרשימה. בקיצור, אתה יכול לשים ידיים על כמה בונוסים די טובים אם תבחר בחוכמה את ספק האירוח שלך. אני באופן אישי מוצא את שם הדומיין החינמי והכלים החינמיים השונים כמועילים ביותר. למרבה המזל, זה מה שרוב ספקי האירוח מציעים.

סיכום

הדברים שהוגדרו לעיל הם ההיבטים החשובים ביותר שיש להביט עליהם בבחירת ספק אירוח. כמובן שתמיד יהיו כמה תוספות, אבל אלה הדברים העיקריים שהופכים ספק אירוח טוב.

עכשיו, תלך! הגיע הזמן שתשתמשו בידע החדש שנמצא לכם היטב ותמצאו את חבילת האירוח הטובה ביותר שיש! להלן ההמלצות העיקריות שלנו לאירוח אתרים טוב:

החברה
מחיר פרומו

1אירוח אתרים זול וטוב1.99 $ לחודש
2אירוח אתרים רב תכליתי3.95 $ לחודש
3אירוח אתרים טוב ומקצועי3.95 $ לחודש

אני מקווה שנהניתם לקרוא את המאמר הזה ותבדקו את הביקורות שלנו על כמה מתוכניות האירוח הנפוצות ביותר!

תמונה מצורפת עוצב על ידי Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map