כיצד לבחור את ה- CMS הטוב ביותר עבור אתר העסק שלך?

האתר הטוב ביותר-cms-business


יש מעט עסקים, חדשים או ישנים, שאין להם אתר. בהרבה מקרים, בניית עסק ואתר הם שני תהליכים סינכרוניים.

יצירת אתר בימינו פירושו שימוש ב- CMS בו זמנית. למה אתה שואל? זה מקל על תהליך הפיתוח והניהול.

אלא אם כן אתה מפתח אתרים עם כוחות על, המסוגל לכופף זמן ומרחב, תעשה הרבה יותר מהר הרבה יותר אם תבצע את הבחירות הנכונות בשלב הראשוני של בניית אתר עסקי..

אך אילו יתרונות אחרים יש לשימוש ב- CMS להפעלת אתר העסק שלך? וחשוב מכך, איך תבחרו את זה שמתאים לעסק שלכם? איזה מהם יתאים לך ביותר בטווח הארוך?

כל השאלות הללו יענו במאמר זה, יחד עם שאלות שכנראה עוד לא שאלת את עצמך.

אז היום, אנו הולכים לתת לך את החומר החינוכי הנחמד הזה, שיעזור לך לבחור את CMS הטוב ביותר לאתר העסקי שלך! כמו כן, העניק לעסק שלך את אותה נוכחות מקוונת רבת עוצמה שהיא ראויה.

בלי להתמודד יותר, בואו ונדבר!

מדוע כדאי להשתמש ב- CMS?

מערכת לניהול תוכן הינה פלטפורמה המאפשרת למשתמש שלה לבנות ולנהל אתר בצורה מפושטת יותר. עם שפע כלים מוכנים מראש ואלמנטים שנבנו מראש, נתח עבורך גדול.

מנהל אתר או מפתח יכול לחסוך הרבה כסף וזמן, פשוט על ידי שימוש במערכת ניהול התוכן הנכונה. זה כמו לבנות בית עם היסודות שיונחו עבורך עוד לפני שתתחיל לעבוד עליו. לחלק מה- CMS יש אפילו כמה קירות שנבנו מראש גם לבית שלך.

רוב מערכות ניהול התוכן גם הן בחינם, אך בסופו של דבר תצטרכו להוציא מעט מזומנים. אבל כשמדובר בכסף, שימוש ב- CMS הוא פיתרון משתלם מאוד.

CMS מציע את הכלים הדרושים בכדי להעניק לעסק שלך את הנוכחות הרלוונטית המקוונת שאתה מחפש. יש לו את רוב עבודות הקידוד שנעשתה לפני כן והרבה כלים שיווקיים מובנים שיעזרו להפיץ את המסר של העסק שלך. מערכות ניהול תוכן הן חבילות מקובלות לבניית אתרים עסקיים ודפי אינטרנט.

אז השימוש ב- CMS הוא פיתרון נהדר ויעיל מאוד לעסק שלך!

היתרונות העיקריים הם בכך שבניית ההיגיון העסקי של האתר, העיצוב והפונקציונליות שלו קל לכל סוג משתמש. כמובן שמישהו עם ניסיון בפיתוח אתרים יכול לעשות הרבה יותר ולעשות את זה הרבה יותר מדויק ויעיל, אבל את רוב מערכות ניהול התוכן ניתן ללמוד בקלות על ידי כל אחד.

לאחר הקמת אתר על ידיך או מפתח, כמעט כל אחד יכול להשיג את המשימות הניהוליות הנדרשות להפעלת אתר. אתה יכול לייעל את הפקת התוכן שלך ולפרסם מאמרים או פוסטים בקלות בכל עת שתמצא לנכון.

אתה תמיד יכול לשנות את עיצוב אתרי האינטרנט שלך, תוכן ותמונות תוך מספר דקות, עם תהליכים פשוטים וקדימה, בלי לגעת אפילו בקוד קוד.

מה עליך לחפש ב- CMS?

כפי שאולי כבר שמעת, יש הרבה מערכות ניהול תוכן בחוץ. רבים מהם הם תוכנה ידועה, המשמשת מאות אלפים ואפילו מיליוני משתמשים. קל ללכת לאיבוד בין כל ההבטחות והתכונות הדלוקס, אבל זה פשוט מסתכם בדרישות פשוטות.

תוכן לשימוש חוזר

הפקת תוכן טרי ואיכותי יכולה להיות תהליך רב זמן וזה יעיל מאוד להשתמש במה שיש לך כבר. יצירה וניהול של תוכן אתרי האינטרנט שלך אמור להיות תהליך יעיל ועליו להימנע מהסיכון שאתה יוצר תוכן כפול, מכיוון שהוא מביא את גוגל לדלתך, עם עונש.

עיצוב והתאמה אישית

אחד החלקים הקשים יותר בבניית אתר אינטרנט עם CMS הוא תכנון והתאמה אישית שלו כך שהוא ייראה בדיוק כמו שאתה רוצה. זה לא אמור לשים מגבלות על אופן הצגת התוכן שלך.

יש כמה CMSs בלתי גמישים ברצינות וישנם מפתחים שלעתים קרובות לא מאמצים את שיטות העיצוב הטובות ביותר של CMS ספציפית ובסופו של דבר מייצרים קוד נורא בתהליך העיצוב..

תצטרך לעבוד עם מערכת לניהול תוכן גמישה מספיק בכדי לאפשר לך לקבוע את הדרך המדויקת שאתה רוצה להציג את התוכן שלך ולאחזר. אתה אמור להיות מסוגל לאחזר תוכן בסדר כרונולוגי או בכל סדר אחר שעשוי להיות בראשך.

במילים פשוטות יותר, הגמישות באופן בו CMS מטפל בעיצוב אתרים והצגת תוכן, היא החשובה ביותר באחת מהן.

העורך

לרוב CMS ​​יש ממשק חזותי נהדר המאפשר לערוך את תוכן האתר ואולי אפילו את העיצוב שלו. תוכן נוסף ומוטמע בדפי אינטרנט דרכו והוא מאפשר עיצוב בסיסי בטקסט, צבע, טיפוגרפיה וכמעט כל אלמנט תוכן שאתה מפרסם..

העורך הוא התכונה הנפוצה ביותר של המערכת כולה, אז וודא שאתה מרגיש בנוח להשתמש בה. אך יש להיזהר שלשליטה רבה מדי באמצעות עורך WYSIWYG יש מערכת סכנות משלה אם הם מספקים שליטה רבה מדי. סביר להניח שיהיו לך עורכי תוכן וספקי תוכן שיעבדו באתר שלך וזה בסדר, אבל אם יורשו להם לשנות יותר מדי מעיצוב העמוד, הם עלולים בסופו של דבר לבלגן בעיצוב האתר כולו. ספקי תוכן יכולים להשתמש בקישורים, כותרות, רשימות ואלמנטים אחרים כדי לשלוט על האופן בו פיסת תוכן צריכה להופיע בדף האינטרנט.

וודא שאתה בוחר בעורך שלא נותן לעורכי תוכן שליטה על מראה האתר שלך. העורך אמור להיות מסוגל להתמודד עם כל מקורות חיצוניים כמו קישורים, קבצים שונים שניתן להוריד אותם ועוד.

לחפש

אחת התכונות הנוחות ביותר שניתן להשתמש בהן באתר היא סרגל החיפוש. לספק למשתמשים את היכולת לחפש בתוכן האתר שלך ולספק את אותו הדבר לצוות שלך הוא חובה. כל משתמש שני מתחיל את האינטראקציה שלו בהקלדת מה שהוא מחפש בסרגל החיפוש. פונקציית החיפוש נראית פשוטה ופשוטה, אך לעיתים קרובות הם אינם מספיקים. יתכן שזה לא יהיה פונקציונאלי כפי שהיית מצפה ויש גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון בפונקציית חיפוש, מאשר אם זה עובד או לא.

 • זה צריך להחזיר תוצאות מהיר מספיק, אפילו אם יש הרבה נתונים באתר שלך.
 • זה חייב דרג תוצאות חיפוש לפי קריטריונים ספציפיים.
 • זה צריך לעשות אינדקס יסודי, עיין בכל קטע בכל דף אינטרנט ואולי אפילו קבצים כמו גב ‘אופיס ומסמכי PDF.
 • חייב לעשות חיפוש תחפושת. אתה והמשתמש צריכים להיות מסוגלים להגדיר כמה פרמטרים המאפשרים חיפוש מדויק וספציפי יותר.
 • זה חייב רענן מספיק לעתים קרובות, כך שהוא לוקח בחשבון את כל השינויים החשובים המתרחשים באתר שלך.

מעקב אחר משתמשים

אתה רוצה לראות באיזו יעילות האתר שלך משיג את יעדיו וכיצד המשתמשים שלך אוהבים אותו. זה דורש כלים אנליטיים ודרך לאסוף משוב של משתמשים. משתמשים צריכים להיות מסוגלים להשאיר תגובות, לתת דירוגים ואולי אפילו להשתמש בצ’אט. אבל אתה אמור להיות מסוגל לפחות לפרסם טפסים ולאסוף מידע וחוות דעת מהמשתמשים שלך בדרך זו.

עליך להשתמש בשיטה יעילה לתקשורת עם המשתמשים שלך, לא משנה איזה סוג אתר אתה בונה.

CMS לא צריך להציע זכות זו מחוץ לקופסה, אך אכן אמור להיות אפשרי להשתמש בתכונות אלה באמצעות תוספים.

זכור כי גם ברגע שיש לך את הכלים הדרושים לאיסוף נתונים, הגמישות של תכונה זו היא שהופכת את השימוש בו לכדאי. אתה אמור להיות מסוגל לחלץ ולהשתמש במספר דרכים, כגון העתקה קלה של הדבקה, שליחתו בדואר אלקטרוני או חילוץ לתבניות קובץ שונות כמו מסמכי מילים, מסמכי Excel או מסמכי PDF..

ניהול משתמשים

אם זה אתר עמוס, אנשים רבים ישתמשו בו, כולל מבקרים וצוות העובדים שלך. תרצה להפוך את המשימה הזו לקלה ופשוטה ככל האפשר.

זו הסיבה שעליכם לקחת בחשבון, כיצד אתם רוצים לנהל את המשתמשים שלכם. האם אתה רק רוצה להוסיף ולמחוק חשבונות משתמש או שאתה רוצה לבצע בהם שינויים במידת הצורך?

פן חשוב נוסף בניהול משתמשים הוא הגדרת הרשאות. תקצה תפקידים ספציפיים לכל אחד מחברי הצוות שלך ולא תרצה שספק תוכן יגע באף אחת מהפונקציונליות של האתר. תרצה להקצות תפקידים כמו עורך, יוצר תוכן, מתקן או מגיה, וכן הלאה.

הדבר החשוב ביותר שיש לך שליטה עליו הוא איזה משתמש יכול לערוך את מה שבאתר שלך. CMS טוב צריך לתמוך במספר תפקידים ולהוסיף או להסיר באופן דינמי את ההרשאות שלהם.

שיטות עבודה מומלצות משולבות

CMS משתפר רק עם תכונות נוספות. בעזרת שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים, רוב העבודה שתבצע אחרת עם קידום אתרים בדף כבר נעשית בשבילך. אתה רק צריך להגדיר את מילות המפתח שלך ואתה מוגדר לדף בדף האינטרנט שלך ידידותי לקידום אתרים.

יש גם שפע של תכונות שימושיות כמו, תמיכה במיקום גיאוגרפי, דחיסת GZIP, יצירת Sitemap של XML, כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים ומבנה כתובות אתרים ועוד.

לכל מערכות ניהול התוכן המעודכנות יהיו כל אלה, אך לא כל CMS יבטיח כי אתר האינטרנט שלך יהיה אופטימלי לחלוטין לקידום אתרים ושהוא נטען די מהר גם.

ידידותיות לנייד והרבה מאוד עיצובים ברשת מגיבים היא גם היא קריטית ביותר.

תמיכה בגרסאות

ביצוע שינויים באתר שלך, רק כדי לגלות שאתה לא יכול להחזיר אותם מתי שאתה רוצה זה יכול להיות כאב עצום. זה נכון גם כשאתה מפרסם משהו בטעות או מפר את הפונקציה באתר שלך.

מסיבה זו, חשוב לקבל את האפשרות להחזיר את האתר שלך לגרסת אתמול או לגרסת השבוע שעבר. אם לא זה, CMS לפחות אמור לספק לך את האפשרות לחזור לגירסה האחרונה ששמרה.

תמיכה בגרסה טובה אינה דבר שיש לכל CMS, אך בדרך כלל ניתן להוסיף אותו עם תוסף. אתה יכול להתמודד עם זה גם באמצעות ספק שירותי אירוח אתרים שלך.

כיצד לבחור CMS שמתאים לעסק שלך?

CMS שעובד טוב עבור מישהו, עשוי לא לעבוד טוב גם עבורך ועבור העסק שלך.

התכשיר החשוב ביותר שעליך לעשות הוא להגדיר את הדרישות המדויקות של העסק שלך. תצטרך לקחת בחשבון את המשאבים שלך, את הצוות שלך, את היכולות שלך ואת הדרישות של העסק שלך.

מהן היעדים העסקיים שלך?

אתה עלול בסופו של דבר לחזור על עצמך אם כבר הבנת את זה, אבל קצת חזרה תחייב רק את היעדים שלך.

מה הדבר העיקרי שאתה רוצה להשיג באמצעות בניית אתר? האם ברצונך ליצור נוכחות מקוונת חזקה בכדי לגרום ליותר מותגים להבחין במותג שלך? האם אתה רוצה לבנות חנות מקוונת שמוכרת את המוצרים שלך? אולי אתה רוצה לעשות את כל האמור לעיל?

היעדים שלך הם הגורמים העיקריים המכריעים את מה שמתאים לך. לדוגמה, אתה מתכוון להשתמש בסוג אחד של CMS אם אתה מבקש לבנות מותג ולעשות הרבה שיווק מקוון ושיווק תוכן, או סוג אחר של CMS אם אתה מחפש לבנות חנות מקוונת ענקית.

צרו מפת דרכים של הפרויקט והגדירו איזה סוג של תכונות ופונקציות תזדקקו לאורך הדרך, בכדי להשיג את יעדיכם.

מה התקציב שלך?

כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, ככל שתוכלו להוציא יותר כסף, כך הדברים פשוטים יותר.

לפני שתבחר CMS, עליך לדעת כמה כסף אתה מוכן להוציא באתר שלך ולהקצות את הכסף כראוי.

לאחר שתגדיר את התקציב שלך, תוכל לחפש מערכות ניהול תוכן שיספקו לך את הכלים לבניית אתר האינטרנט שלך במסגרת התקציב שלך. מרבית ה- CMS הם קוד פתוח וחופשי לשימוש, כך שלא תצטרך לקנות CMS לבניית האתר שלך. זהו תהליך בניית האתר שלך שעלול לעלות לך קצת כסף.

שילמו עבורם הרבה עיצובי תוספים ותוספים מקצועיים למראה, המציעים פונקציונליות. יתכן שתצטרך לשלם עבור מפתח אתרים שיעזור לך בתכנון האתר שלך ולתקן את כל הבאגים שתיתקל בהם.

CMS קניינית או קוד פתוח

ההבדלים בין CMS קניינית וקוד פתוח הם רבים והם ראויים למאמר נפרד בפני עצמו, שגם אותו פרסמנו. אך בכל מה שקשור אלינו בדאגה הנוכחית, הבחירה תלויה רק ​​בכמה שליטה אתה רוצה להיות.

אתה רוצה שתהיה לך שליטה רבה ככל האפשר, כמובן, אבל זה ייקח יותר תשומת לב ויותר עבודה גם כן. ההבדל העיקרי בין קוד פתוח ל- CMS קנייני הוא רמת השליטה שהם מספקים.

CMS של קוד פתוח חופשי לשימוש וניתן לשנות בחופשיות כל אחד מהקודים והתכונות בתוכו, ובכך לקבל שליטה מלאה במערכת.

עם זאת, CMS קניינית נבנית ומנוהלת על ידי חברה. למעשה אתה משלם אגרה מדי חודש או כל שנה כדי לבנות ולנהל את האתר שלך, תוך שאתה צריך רק להעלות תוכן ולבצע את המשימות הבסיסיות ביותר. שאר הפרטים הטכניים, כמו עיצוב אתרים ועדכונים מטופלים כולם על ידי צוות התמיכה שלהם. אתה תמיד יכול להתקשר אליהם כדי לעזור לך והם יעשו את רוב העבודה בשבילך.

עם זאת חשוב לציין כי האתר שלך כנראה לא יהיה הנכס שלך והוא קשור בחוזקה לחברה הספציפית שהיא CMS שאתה משתמש בה. לא כל חברה עושה זאת, אך חשוב לך לדעת האם כדאי להקים אתר כזה או לא. יתכן שתצטרך לשלם אגרה חודשית ולהיות פחות בשליטה, אך אינך דורש שום ידע של מפתח אתרים והעבודה שאתה צריך לעשות היא מינימלית.

התבוננו בפונקציונליות הבסיסית שלו

בטח, מרבית מערכות ניהול התוכן מציעות למשתמש אפשרות ליצור, לערוך דפי אינטרנט ולהוסיף אליו תוכן. אנו נוטים לחשוב שאנחנו יכולים לארגן את הדפים שלנו ואת האופן שבו התוכן שלנו מסודר ולהקשיב כמעט בכל CMS, אבל זה לא המקרה.

בעוד שכמה מה- CMS הנפוצים ביותר יאפשרו לך לארגן דפי אינטרנט ישירות מהקופסה, רבים מהם אינם מציעים את התכונות הללו. כמו כן, סביר להניח שתרצה שתכנים ואלמנטים יהיו מונחים בצורה מסוימת.

אז הדבר החשוב ביותר לוודא אז, הוא ש- CMS מעניק לך את כל הפונקציונליות והשליטה שאתה רוצה שיהיה לך באתר שלך..

האם אתה או הצוות שלך יכולים להשתמש במערכת?

זה הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון, מכיוון שללא זה, לא יהיה מי שינהל את האתר שלך. הרבה CMS דורשים מיומנויות מפתחים והבנה של HTML, CSS ואפילו PHP בכל הנוגע לפונקציות האתר..

עד כמה אתה או הצוות שלך מבינים את שפות התכנות הללו ממלא תפקיד חשוב כשאתה צריך להחליט באיזה CMS עליך להשתמש. באופן טבעי, תלכי על זה שאתה והצוות שלך יכולים לאמץ בקלות וביעילות ביותר.

אך קחו בחשבון ש- CMS פשוט מדי לא יעשה שימוש ביכולותיו של אדם מיומן טכני, מכיוון שהוא נועל הרבה ציוצים שאפשר אחרת להשתמש בהם..

כמה רחוק אתה רוצה שזה ילך?

בניית אתר תיק עבודות פשוט או אתר למטרות שיווק זה דבר שניתן לעשות בצורה יעילה למדי עם רוב מערכות ניהול התוכן. אבל אם אתה מחפש להקים חנות מקוונת, אתר מסחר אלקטרוני או כל אתר אחר עם פונקציה מורכבת, יהיה עליך להתקין הגדרה אחרת. כמו כן, אם אתה רוצה שהעסק המקוון שלך יגדל, CMS שלך צריך להיות מסוגל להתמודד עם זה גם בלי להתרסק.

עבור עסקים רבים הצמיחה הפתאומית שלהם הובילה לנפילתם, פשוט מכיוון שהם בחרו ב- CMS הלא נכון. עליך לבצע מחקר כדי לוודא שהאתר שלך לא יתנפץ עליך, ברגע שזו תעלה באופן פתאומי בתנועה ככל שיותר משתמשים יתחילו לזרום פנימה.

לאף אחד מאיתנו לא מכיל כדור בדולח שיכול לחזות את העתיד וכמעט כל CMS מבטיח לטפל בכמויות אדירות של תנועה. המידע האמיתי ניתן למצוא בפורומים ובביקורות אחרות, בהן אנשים ניסו ובחנו את CMS הפרספקטיבית שלך ויכולים לאשר שהוא טיפל בצמיחת העסק שלהם וממשיך לטפל בו גם עכשיו.

אז שוב, וודא שאתה מוצא CMS התואם את היעדים העסקיים שלך.

מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר

הנה, פרשנו את מערכות ניהול התוכן בהן מרבית החברות משתמשות להפעלת אתרים שלהם.

וורדפרס

בקר באתר הרשמי »

אי אפשר אפילו לדבר או לחשוב על מערכות ניהול תוכן מבלי שוורדפרס תעבור את דעתם. כמעט כל אתר רביעי בנוי עמו ומונה למעלה מ- 60 מיליון אנשים המשתמשים בו למטרות עסקיות. שפע אתרי אינטרנט נוצרו באמצעות WordPress אפילו במהלך השעה שמצאת מאמר זה.

וורדפרס החלה כפלטפורמת בלוגים לפני יותר מ -16 שנה, אך מאז התפתחה עצמה כמערכת ניהול תוכן מן המניין, המסוגלת לטפל בכל סוג של אתר אינטרנט.

זהו אחד מתוכנות ה- CMS הידידותיות למשתמש ויש לו כלי גרירה ושחרור פשוטים לבניית אתר. אתה יכול פשוט להוסיף עיצוב חדש ולשנות אותו בכמה לחיצות. קיימים מספר ללא תחרות של ערכות נושא ותוספים זמינים עבור CMS זה, מה שהופך אותו לגמיש להפליא ולהתאמה אישית להפליא.

זהו CMS הפופולרי ביותר מסיבה כלשהי ותוכלו לבנות איתו כמעט כל אתר אינטרנט, כל מה שראיתם מראש. אתה יכול אפילו להוסיף פונקציות שונות באמצעות קודים קצרים ותוספים רבים.

עם זאת, חשוב להזכיר שישנן אפשרויות טובות יותר אם אתה מתכוון לבנות חנות מקוונת ברמה גבוהה של ארגונים. אבל זה תקף רק לאחוז קטן של אנשים.

אחרת, וורדפרס היא פיתרון פשוט ונוח לשימוש לבניית וניהול אתר העסק שלך.

אם ברצונך להקים חנות מקוונת או אתר מסחר אלקטרוני, תצטרך כמה תוספים נוספים כדי להפוך את WordPress לפלטפורמת eCommerce מן המניין..

זה נהדר לבנות:

 • אתר תיקים
 • בלוג
 • אתר חדשות
 • אתר אינפורמטיבי
 • אתר חברות
 • אתר לאיסוף וידיאו

אם אתה רוצה לפרסם זרם קבוע של תוכן, וורדפרס היא דרך נהדרת לעשות זאת.

דרופל

בקר באתר הרשמי »

דרופל הוא אתר קוד פתוח ופלטפורמה לבניית אפליקציות. זהו מגע מורכב יותר מ- WordPress ומסיבה זו הוא הטוב ביותר עבור אנשים עם רקע פיתוח אינטרנטי. זו עדיין בין מערכות ניהול התוכן הידידותיות למשתמש, אך דרוש להן קצת התרגלות. הבנת התסריט והמסגרת של דרופל מאפשרת לך ליצור את האתרים והיישומים הייחודיים ביותר.

התכונה המפורסמת ביותר של דרופל היא שהיא מציעה כמעט אינסוף אפשרויות. אתה יכול לשנות כל דבר ולהתאים אישית את האתר שלך כך שיתאים לדרישות שלך בצורה מושלמת. יש לו עקומת למידה תלולה והדרך המהירה ביותר לבנות איתו אתר אינטרנט היא בעזרת מפתח אינטרנט, שיש לו ניסיון בשימוש במערכת..

דרופל מצוין לבנייה:

 • אתרי מידע אינפורמטיביים
 • יישומים
 • אתרי חדשות
 • בלוגים
 • אתרי רשתות חברתיות
 • חנויות אונליין
 • אתרי תיקים
 • פורומים
 • אתרי מסחר אלקטרוני

אתה יכול לבנות את כל מה שאתה זקוק לעסק שלך, עד לפרטים הקטנים ביותר, אך הוא אינו ידידותי למשתמש כמו WordPress, כך שתצטרך עזרה מקצועית אם אתה רוצה לייעל את תהליך הפיתוח..

אם התכוונת להשתמש בדרופל, אתה בהחלט תוכל לבנות היגיון עסקי יוצא מן הכלל ואתר רב עוצמה מאפס..

מג’נטו CMS

בקר באתר הרשמי »

מג’נטו היא פלטפורמת פיתוח אתרים מלאים ו- CMS שנבנתה עבור מסחר אלקטרוני. זה יכול לטפל בעסקים המקוונים הקטנים ביותר ואפילו באתרי האינטרנט המסיביים ביותר שיש להם עשרות אלפי מוצרים.

מג’נטו מספקת את כל הכלים הדרושים להפעלת וניהול עסק מקוון ומסייעת לך לאסוף ולנתח כל פיסת נתונים בדרך. יש לו ממשק אינטואיטיבי מאוד והרבה כלים לאופטימיזציה למנועי חיפוש. אתה יכול להוריד ערכות נושא כדי ליצור את העיצוב שלה כמו שאתה רוצה את זה ותוספים להוסיף את התכונות הנוספות שאתה צריך.

זוהי האפשרות הטובה ביותר לאתר גדול של מסחר אלקטרוני, אך רק אם אתה מוכן להשקיע קצת כסף וכוח אדם או אם יש לך ידע בפיתוח אתרים. אפילו תהליך ההתקנה של מג’נטו קשה לאדם מנוסה שאינו טק, ולכן לא הייתי ממליץ לך להשתמש בו אם אינך יודע הרבה על קידוד.

אבל אם יש לך עצמך מפתח שיבנה את האתר שלך, תהיה לך אתר אימת מסחר אלקטרוני אימתני ברגע שהוא או היא יסיימו.

ג’ומלה!

בקר באתר הרשמי »

ג’ומלה! היא מערכת ניהול תוכן ידידותית למשתמש שמצוינת לבניית אתרים בינוניים וגדולים. הקוד שלו מורכב יותר מ- WordPress ‘מה שמאפשר לו יותר פונקציונליות וכוח, ומאפשר לך לשנות את גודל האתר שלך ככל שהעסק והדרישות שלך גדלים.

ג’ומלה! מציע עריכת תוכן חזיתית וניהול תוכן יעיל מחוץ לקופסה. אתרי אינטרנט שנבנו איתו יציבים, ואילו עריכה ועדכון התוכן עליהם יכולים להיעשות בגמישות רבה.

אנשים שאין להם ידע רב בפיתוח אתרים יכולים להשתמש בג’ומלה! בקלות רבה, מבלי לגעת אף פעם בקוד כלשהו. ואילו בעלי כישורי פיתוח באינטרנט יוכלו לצבוט את המערכת כדי לבצע את ההתאמות שהאתר שלהם דורש.

אתרי אינטרנט שנבנו בעזרתו מגיבים באופן מלא ויש להם את שיטות SEO הטובות ביותר בקרב מנות טובות אחרות.

ג’ומלה! נהדר לבנייה:

 • אתרים אינפורמטיביים
 • אתרי מסחר אלקטרוני
 • אתרי עסקים קטנים
 • אתרים עסקיים
 • אתרי תיקים
 • בלוגים
 • אתרי מכתב חדשות

מסיימים

לאחר שהבהרת את היעדים והדרישות שלך, הרבה יותר קל לבחור CMS שיעזור לך להגשים אותם. ישנם כמה גורמים אחרים שלא פירטנו והיית טוען שהם חשובים. לא אמרנו שזה מדריך מושלם, אבל אתה יכול להשתמש בעצות.

הדבר החשוב ביותר הוא שתדעו מה סדר העדיפויות שלכם ואיזה סוג CMS הייתם משתמשים בצורה היעילה ביותר!

אני מקווה שנהנית לקרוא את המאמר הזה ונראה אותך שוב בקרוב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map