8 חייב להיות מסגרות ממשק המשתמש של פייתון למפתחי רשת חדשים

מפתחי רשת פיתון גוי


פיתוח הוא מרכיב משמעותי בבניית אתר אינטרנט והקמתו גבוה על בסיס חזק יותר. יש המון שפות קידוד שמפתח יוכל ליהנות ממנה, ואילו פייתון הוא השחקן המוביל מבין כולם. זה הוכח ככלי אינטראקטיבי עבור מפתחים.

מתכנתים יכולים להתחיל לכתוב קודים ממש בפיתון, מה שמחייב אותם לדעת מילות מפתח מסוימות. אפשרות אחת היא לתפוס יותר ויותר תובנות לגבי מילות המפתח המשמשות בקלות את Python, אך האחת האחרת לוקחת עזרה מממשק משתמש גרפי (GUI).

ממשק משתמש מראה רשימה של מילות מפתח הרלוונטיות ביותר ליישום שאתה מתכנן לייצר. אז מפתחים יכולים לבחור מילות מפתח ולהמשיך בקידוד בקלות. מפתח אינטרנט שהוא טרי וזקוק לסיוע בכדי להתחיל קידוד בפיתון, הוא או היא יכולים להשתמש במסגרות GUI. בפוסט זה אני משתף כמה מהמסגרות החשובות שהן פלטפורמות חוצות ופשוטות לשימוש.

1. קיווי

בקר באתר “

Kivy הוא פרויקט מפתה למפתחים ובעל רישיון כדין על ידי MIT. זה מבוסס על OpenGL ES 2 המאפשרים למפתחים ליצור ממשק משתמש טרי במהירות. בהיותה מסגרת מונעת אירועים, היא מבוססת על הלולאה הראשית שהופכת אותה לפיתרון אמין לפיתוח משחקים. ההתקשרות חוזרת נעשית מהמבט העיקרי בתדר מוגדר מראש או בהדק חד פעמי.

זה נחשב לאחת המסגרות החזקות שמנהלות הכל על אנימציות, ווידג’טים ושפה מלבד פירוט ממשק המשתמש. Kivy תואם למספר מערכות הפעלה הכוללות MacOSX, Windows, Linux, Raspberry Pi, Android ו- iOS. קוד הקוד הפתוח שלה מעניק למפתחים חופש להתאים אישית את המסגרת באמצעות התקנת אחד מ 20 הווידג’טים הזמינים או שינוי הקוד..

2. PyQT

בקר באתר “

PyQT מפותח עם שפת התכנות C ++, והוא המועדף ביותר בקרב מסגרות חוצות-פלטפורמות. מפתחים נדרשים לרכוש רישיון מסחרי כדי להמשיך לעבוד על הפרויקטים של הלקוח שלהם, ואילו מתחילים ומתחילים יכולים להשתמש בגרסה החינמית של Qt באמצעות רישיון קהילתי.

PyQt משרתת את קהילת המפתחים לאורך זמן ונרכשה לאחרונה על ידי נוקיה. היזמים מעדיפים את זה יותר מכל על ספריית ה- API המדהימה שלה וכלים שימושיים המשמשים תעשיות רבות. השילוב של Qt ו- Python במסגרת זו מאפשר לקודרים להתחיל לקדם מההתחלה או להשתמש בדיאלוגים חזותיים של מעצב ה- Qt..

3. טקינטר

בקר באתר “

Tkinter מתווסף לעתים קרובות לפייתון כברירת מחדל בגלל ממשק המשתמש הפשוט שלו. הפשטות וממשק המשתמש האטרקטיבי הגרפי הופך את המסגרת הזו לפופולרית בקרב הקהילה העולמית של המפתחים. האטרקציה הנוספת של כלי זה היא קוד הקוד הפתוח שלו שנמצא ברישיון של פייתון.

הסיבה שרוב המפתחים פונים לטקינטר היא הזמינות של משאבים נרחבים מבחינת ספרי עיון וקודים. בהיותו מסגרת ברירת מחדל, יותר קודנים מעריצים ומעדיפים אותה על פני המתחילים. אם אתם מתכננים להתחיל עם הכלי הזה, תוכלו למצוא תמיכה והדרכה מקהילת המתכנתים הפעילה להפליא.

4. WxPython

בקר באתר “

WxPython הוא עוד מסגרת קוד פתוח הנחשבת כעטיפה לשימוש ב- WxWidgets. WxWidget, שכונה בעבר WxWindows, היא ספריית GUI חוצה פלטפורמות, אשר פותחה בשפת תכנות C ++. בעזרת דיאלוגים סטנדרטיים, מפתח יכול לתפוס ניסיון מעשי בייצור יישומים וכלים למערכות הפעלה ידועות כמו Windows, Unix ו- Mac.

מלבד משאבים נרחבים לפיתוח יישומים בסיסיים, קודאים יכולים להשתמש בכלים אחרים כמו חלונות ניתנים לעגינה, ממשק API לציור נתיבי 2D, ווידג’טים לעיבוד תמלילים ועריכת טקסט. רענן בקידוד יכול לחפש הדרכה מההדגמות השונות שהועמדו לרשות WxPython. ההדרכות גם מוכחות כשימושיות בהתחלת קוד.

5. PyGUI

בקר באתר “

PyGUI היא מסגרת חוצה פלטפורמות נוספת המתאימה באותה מידה לחלונות, יוניקס ומקינטוש. אם אתה מנסה להשוות את זה למסגרות זמינות אחרות, נראה שהוא פשוט למדי וקל לשימוש. ממשק ה- API של PyGUI מסתנכרן באופן מושלם עם Python מה שהופך אותו ליישום קל עבור המפתחים. זה מפותח על ידי ד”ר גרג יואינג מאוניברסיטת קנטרברי, ניו זילנד.

מטרת הליבה של פיתוח יישום זה הגיעה למסגרת שמתאימה היטב למערכת האקולוגית של פייתון מבלי ליצור מכשולים לקודרים. היתרון העיקרי של מסגרת זו הוא הכנסת קוד פשוט וקצר בין ממשק המשתמש הגרפי לפיתון. זה מראה על תוספת של קוד כחלק טבעי ומולד מ GUI.

6. PySide

בקר באתר “

PySide הוא גם אפליקציה חוצה פלטפורמות עמוסה היטב בכלי Qt. זהו כלי אלטרנטיבי מדהים כשמדובר בבחירת אחד מהספרייה הרגילה. זה זמין ללא עלות ממש כמו Tkinter שנדון למעלה בפוסט זה. נוקיה, חברה ידועה בתחום ייצור הטלפונים הסלולריים, החלה בפיתוח מסגרת זו.

הפלטפורמות הנתמכות כוללות Linux / X11, Maemo, Mac OS X ו- Windows. הפיכת המסגרת לתואמת את אנדריוד בעיצומה ועשויה להיות זמינה לשימוש בקרוב. הוא מציע גם כלים ליצירת יישומים למסמכי XML, מסדי נתונים, רשת, GUI ומולטימדיה. עוצמת הליבה של PySide היא התאימות ללא תואמת של API עם PyQt4, המסייעת לקודרים לעבור במהירות למסגרת PySide..

7. ליבאב

בקר באתר “

Libavg מקודד ב- C ++ ומשתמש בפייתון כשפת תסריט. זוהי מסגרת של צד שלישי הכוללת מאפיינים שונים כמו הצגת אלמנטים כמשתני פיתון, זמנים שנקבעו Timeout ו- setInterval, תמיכה בכניסה, מנגנון אולטימטיבי לטיפול באירועים וכו ‘..

הוא תומך ב- Windows, Mac OS X ו- Linux. בהיותו אפליקציית קוד פתוח, ניתן להשתמש בה תחת רישיון של LGPL. אתה יכול למצוא הרבה מעצבים, אמני מדיה וקודנים המשתמשים ב- Libavg ליישומים הקשורים למדיה המוצר. זה תומך גם במגוון נרחב של אלמנטים המשמשים בעיצוב תצוגה הכוללים טקסט, תמונות, פלט מצלמה, קטעי וידאו וגרפיקה וקטורית. אם אתה נתקל בתצוגת מסך גדולה המותקנת בקניון בכדי לאפשר לילדים לשחק משחקים באמצעות פונקציונליות מרובת מגע, כנראה שזה יהיה תוצר של libavg.

8. PyGObject

בקר באתר “

PyGObject הוא יישום מקודד היטב עבור Python כדי לסייע למפתחים לעבוד ביעילות על GNOME Projects ויישומי GTK +. GTK + הוא יישום מן המניין שמבטיח תאימות של GUI למערכות הפעלה אחרות. בהיותה ווידג’ט חוצה פלטפורמות, הוא תומך ב- Windows, Mac OSX ו- Linux.

יש לו אינטגרציה עם GObject שהיא עצמה יישום חוצה פלטפורמות עם הצעות של טפסים ברמה בסיסית ונפוצה, מה שניתן להוכיח כמשאב שימושי לבסיס קוד ופרויקטים אחרים..

מילים אחרונות

אלה הם השמות הנחשבים בקרב מסגרת ה- GUI שהם מועילים לאיש מקצוע כמו למתחיל. אבטחת פרויקט פיתוח אתרים היא בוודאי קלה יותר, אך קידוד בקלות ובדיוק הוא די קשה. בעזרת מסגרת GUI, ניתן פשוט להשתמש במילות המפתח לקוד ולא לבזבז זמן בחקרו.

אסד עלי הוא מומחה לשיווק דיגיטלי עם ניסיון נרחב של 7 שנים בתחום קידום אתרים בסחר אלקטרוני, מיטוב עיצוב וחווית משתמש. כרגע הוא עובד במפרץ GO, מהשורה הראשונה סוכנות לפיתוח אתרים מבוסס במגזר העסקי של דובאי. אתה יכול להגיע אליו הלאה לינקדאין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map