5 טעויות שיש להימנע מהן בעת ​​בחירת אירוח אתרים לעסקים

טעויות-בחירת-עסק-אירוח אתרים


אתה רוצה את חווית אירוח האינטרנט הטובה ביותר עבור אתר העסק שלך? ואז דאגו להימנע מטעויות נפוצות אלה.

האינטרנט שופע עם עצות לבחירת האירוח הטוב ביותר עבור אתר האינטרנט שלך. הצפה הזו של טיפים, הדרכות ומאמרים כיצד למצוא אירוח אמין אינה מקרית, אחרי כל סוג האירוח שתקבלו וחברת האירוח שאיתם נרשמים יהיו לכם הרבה אומרים בפעולה היומיומית. של האתר שלך.

בעוד שרוב המאמרים מתמקדים בחובות החובה בבחירת מארח, בואו לראות כמה מהמלכודות שיש להימנע מהן בעת ​​חיפוש אחר אירוח אתרים:

1. נופלים לטובת אירוח בחינם

כעת אירוח בחינם אולי נשמע כמו עסקה מצוינת אם יש לכם אתר אישי זעיר שלא מתעדכן הרבה ואינכם משתמשים בו כדי למשוך לקוחות או הזדמנויות עסקיות. בכל מקרי השימוש האחרים אירוח חינם אינו אמין ואינו רצוי.

חלק ממארחי האינטרנט מציעים אירוח בחינם כדי למשוך לקוחות נוספים שבשלב מסוים עשויים להחליט לשדרג לחבילות בתשלום או שיכולים להתעניין בשירותי האינטרנט האחרים בתשלום המשווקים על ידי חברת האירוח..

אם אתה רק מתחיל לצאת, אתה עשוי להתפתות להירשם לשירות אירוח בחינם, אך יש הרבה אזהרות שיש לקחת בחשבון, במיוחד אם אתה משיק אתר לעסק שלך..

ראשית, אירוח ופרסום אתרים בחינם הולכים בדרך כלל יד ביד. משמעות הדבר היא שהאתר שלך כנראה יושר על ידי מודעות או באנרים ויהפוך לפלטפורמת פרסום עבור חברת האירוח או שלוחותיה. לא קשה לראות כיצד אירוח אתר החברה שלך בפלטפורמת אירוח בחינם יכול להכתים את המוניטין שלך.

נושא נוסף עם אירוח בחינם הוא הביצועים. אירוח חינם מגיע עם משאבים דלים ובעיות ביצועים איומות. מכיוון שלא שילמת עבור כלום, אינך יכול לצפות להבטיח זמן הפעלה, סיוע באבטחה או תמיכה.

תשלום עבור אירוח פירושו שתקבל כמה ערבויות בכל הקשור לביצועים, זמינות, תמיכה או אבטחה. אירוח טוב אינו בהכרח יקר, וישנם הרבה מארחי אינטרנט ידידותיים לתקציב המציעים שירותים אמינים.

2. הגדלת גודל תכנית האירוח שלך

חברות אירוח מציעות סוגים רבים של תוכניות אירוח המיועדות לכסות את הצרכים של כל סוגי האתרים. אירוח משותף הוא תוכנית האירוח הנפוצה והפחות יקרה שמציעה מארחי אתרים, אך ישנם גם שרתים פרטיים וירטואליים, שרתים ייעודיים וחבילות אירוח מיוחדות אחרות..

כמובן, חבילות גודל גדולות מגיעות עם כל מיני פעמונים ושריקות שהאתר הקטן שלך כנראה לא צריך, ולכן התחלה עם תוכנית אירוח משותפת זה בסדר גמור עבור רוב האתרים.

אתה יכול להתחיל לבדוק שרתי פרטיים וירטואליים או אפשרויות שכבות גבוהות יותר כאשר האתר שלך מתחיל לצמוח לאתר נפח גבוה ותעבורה גבוהה. עד אז, חסוך קצת לעסק שלך התחל עם חבילת אירוח משותפת.

3. התעלמות מהתחייבות להחזר כספי

לא כל מארחי האינטרנט מציעים ערבויות להחזר הכסף עבור התוכניות שלהם ברמת הכניסה, אך ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לכם למצוא מארח שעושה זאת.

יתכן שתבחרו בתוכנית אירוח שגויה ורק תבינו שאחרי שביצעתם את הרכישה, או שתיתקלו בחוויה לא טובה עם תמיכת לקוחות או שיש לכם בעיות ביצועים העלולות לשנות את דעתכם לגבי המארח שבחרתם. בכל המקרים האלה אתה יכול לתבוע החזר ולקבל את האתר שלך למקום אחר.

הערבות הכספי להחזר הכסף בתעשייה היא 30 יום, אך חלק ממארחי האינטרנט כמו InMotion Hosting מציעים תקופות להחזר הכסף העולות על 90 יום..

4. החלטה על מארח בהתבסס על מחיר לבד

לחפש את אפשרות האירוח הזולה ביותר בהנחה שכולם אותו דבר לא ינחצו לך את תוכנית האירוח הטובה ביותר, אך אף אחד מהם לא יבחר ביקר ביותר מתוך אמונה שהיא טובה יותר מכל השאר.

המפתח הוא למצוא חבילת אירוח הכוללת את כל התכונות, המשאבים והבטיחות שאתה מרוצה מהם והצורך בה.

סיבה נוספת לכך שקשה לקבל החלטה מבוססת מחירים היא מכיוון שחברות אירוח רבות מייצרות את חבילות האירוח שלהן בכדי לכלול freebies שונים שאולי לא יוצעו בחינם על ידי מארחים אחרים..

לדוגמה, ייתכן שתקבל דומיין בחינם אצל כמה מארחים, אך מארחים אחרים עשויים לבקש ממך לשלם תוספת תמורתו. הדבר נכון גם לכלי אבטחה, כלי בניית אתרים, גיבויים וסכומים אחרים.

כשמשווים מחירים בין מארחי אתרים, הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

 • המחירים המוצגים עשויים להיות מחירי קידום מכירות החלים לתקופה הראשונה של החוזה שלך וחבילות יחודשו בשיעורים גבוהים יותר בסוף התקופה;
 • המחירים המוצגים עשויים לכלול מע”מ (מע”מ יתווסף בדרך כלל בקופה);
 • כשאתה נרשם לתקופות ארוכות יותר (שנתיים או שלוש) אתה יכול ליהנות מהנחות מחירים גבוהות יותר;
 • לא כל מארחי האינטרנט מאפשרים תשלומים חודשיים, ולכן המחירים המפורסמים עשויים להיות תקפים רק אם נרשמים לתקופת החוזה המינימלית ומשלמים מראש.

בשורה התחתונה, דרך תמחור התוכניות יכולה להשתנות הרבה מחברה לחברה.

5. אי ידיעה על הגבלות

בכל פעם שאתה רואה את המילים בחינם או ללא הגבלה הקשורות לאירוח אתרים, הנח תמיד שתנאים והגבלות חלים והתייעץ בתנאי השירות, לא משנה כמה משעמם זה ייראה.

אם חברת אירוח מבטיחה שטח דיסק רוחב בלתי מוגבל ורוחב פס, המשמעות שלהם היא שלא תחויב בכמות המשאבים שאתה משתמש בהם, אך זה לא אומר שאין הגבלה. משאבים מוגבלים תמיד וכאשר האתר שלך מתחיל להזדקק ליותר, האתר שלך יואט ואפילו יעבור במצב לא מקוון, אלא אם תשדרג לתכנית עם יותר משאבים.

מלבד המגבלות החלות על משאבים, ישנן גם הגבלות לגבי סוג התוכן שאתה יכול לארח בחשבונך והגבלות הקשורות לזרם. חלק מהמארחים אינם מאפשרים לארח תוכן למבוגרים בחשבונך, אחרים אינם תומכים בזרם.

בקיצור: אל תדלג על האותיות הקטנות וצור קשר עם צוות התמיכה של המארח שלך אם יש לך דרישות מיוחדות לאתר שלך.

לרוע המזל, תצטרך לחקור חברות אירוח ותוכניות אירוח כשאתה מנסה למצוא אחת המתאימה לאתר שלך. יש לקוות, המאמר שלנו יכול לעזור לך לאפס את ההיבטים החשובים ביותר בבחירת תוכנית אירוח מתאימה ולהימנע מטעויות בדרך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map