17 תוכנות מסחר אלקטרוני הטובות ביותר עם קוד פתוח שאתה צריך לדעת עליו

תוכנת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר בקוד הפתוח


עם התפתחות הטכנולוגיה, הגיוני שאנו עדים גם לגידול מהיר בסחר אלקטרוני. פלטפורמות חדשות משתנות כל העת על מנת לענות על צרכיהם של חברות קמעונאיות, והמכירות צפויות לעבור השנה מעל 5 טריליון דולר. הצמיחה המשוערת של פלטפורמות המסחר האלקטרוני היא 44% עד שנת 2019.

לא משנה אם הם קטנים או גדולים; כל חנויות המסחר האלקטרוני פונות לפלטפורמות קוד פתוח. הסיבות העיקריות לכך הן חיסכון בכסף ובקרה רבה יותר. אם יש לך כישורים עם CSS, HTML ורובי על מסילות, זה בשבילך. אבל גם בלי זה אתה יכול לשלם למישהו כדי לתפעל ולשלוט בהיבטים של אתר המסחר האלקטרוני שלך, כך שעם פלטפורמות המסחר האלקטרוני עם קוד פתוח כולם מנצחים.

קרא גם: מדוע רוב העסקים המסחר האלקטרוני נכשלים?

ישנם יתרונות רבים לשימוש בפלטפורמות מסחר אלקטרוני ואנחנו הולכים לציין כמה. הם אוטומטיים משלוחים ומסים, מנהלים מוצרים, משפרים את חווית המשתמש הכוללת וכו ‘.

הרכבנו רשימה זו כדי להראות לכם כמה פלטפורמות מסחר אלקטרוני עם קוד פתוח, כדי לעזור לכם למצוא את הפלטפורמה הטובה ביותר שמתאימה לצרכים שלכם.

האם תוכנת קוד פתוח באמת חינמית?

עם פתרונות מסחר אלקטרוני מסוג קוד פתוח, אתה מקבל מספר עצום של תכונות ומורכבות. עליכם להחליט איזו פלטפורמה מתאימה ביותר לצרכים שלכם, בהתחשב בידע התקציבי ובתכנות שלכם.

ללא יכולות טכניות חזקות, אתה תאבד אם תתעורר בעיה בקוד ולא היית רוצה לשלם עבור תמיכה בפרמיה. עם זה בראש שלך, אנו מקווים שאתה הולך לנסות כמה מהפלטפורמות הללו ולבחור בחוכמה את המתאימה ביותר לצרכים שלך..

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך למצוא את הפיתרון המושלם באתר המסחר האלקטרוני שלך.

דרופל מסחר

בקר באתר “

מסחר דרופיDrupal Commerce מפותח על ידי החברים מסחר, והוא משמש בעיקר על ידי חברות גדולות. זה מאוד פשוט לשימוש, ניתן להתאמה אישית מאוד, והוא יכול לשמש אנשים ללא ניסיון טכני. דרופל היא מערכת המסחר האלקטרוני הגמישה ביותר כיום.

אחד היתרונות של פלטפורמה זו הוא שהיא בנויה על מערכת CMS (מערכת ניהול תוכן). זהו פיתרון נהדר, מכיוון שהוא מגדיל את המכירות המקוונות והלא מקוונות. דרופל מסחר ניתנת להרחבה והיא משתלבת במערכות צד ג ‘על מנת לשנות את המאפיינים של אתר. זה קוד פתוח, אם כי תמיכה ביישומים המוצעת תעלה לך. אנו הולכים לנקוב בכמה מהתכונות הרבות שיש לדרופל, כגון קופה גמישה, API ייעודי לעגלת קניות, אדריכלות מתקדמת, קמעונאות רב ערוצית.

אוברקרט

בקר באתר “

ubercartתוסף עגלת הקניות הזה בנוי לאתרי דרופל, מכיוון שהוא משתלב עם החנויות רק באמצעות מערכת ניהול התוכן של דרופל. Ubercart הוא די בסיסי וזה לא מגיע עם יכולות אירוח או דוא”ל מובנות.

נראה כי הזמן לאט לאט פוסח על הפלטפורמה הזו ושהוא נופל ברשימת הפלטפורמות המסחריות הפופולריות ביותר. אחד הדברים הטובים הנדירים של הפלטפורמה הזו הוא שזה די קל ללמוד, אבל חוץ מזה, אין מגוון רחב של תכונות שמציעה Ubecart. מסיבה זו וכמה סיבות אחרות, מומלץ רק לחנויות קטנות מאוד, עם מספר קטן של מוצרים.

CubeCart

בקר באתר “

קובייהעתיד מזהיר ומבטיח עומד מול פיתרון המסחר הבריטי הפופולרי הזה עם קוד פתוח. פלטפורמה זו מציעה תמיכת לקוחות, תוספים למדיה חברתית, מנהלי מוצר ללא הגבלה והיא ידידותית מאוד למשתמש.

פלטפורמה זו ממקמת את עצמה גבוהה ברשימת הפתרונות הטובים ביותר למסחר אלקטרוני, אך אין לה תמיכה טלפונית והיא אינה מתאימה במיוחד לארגונים גדולים. הוא גם משתמש בעור מגיב למניעת תבניות של 100%, כך שהוא נראה נהדר בכל המכשירים. זה משתלב עם MailChimp אך אין לו את היכולת לשילובים רבים של צדדים שלישיים.

עגלת זן

בקר באתר “

זנקרטפלטפורמת Zen Cart התחילה בשנת 2003 כאשר היא נפרדה עם osCommerce. לפלטפורמת המסחר האלקטרוני הזה יש קהילה חזקה עם יותר מ -150,000 משתמשים ויש בה גם תיעוד מפורט ומספר גדול של תוספים.

היא מבוססת על שפת תכנות PHP והיא משתמשת גם בבסיסי נתונים של MySQL ו- HTML. זהו קוד פתוח ויש לו תמיכה במספר שפות ומטבעות.

WooCommerce

בקר באתר “

מילולית - -ללא ספק זהו פיתרון המסחר האלקטרוני בקוד פתוח אחד. מספר ההורדות הוא מעל 20,000,000 וגידול, ופלטפורמה זו מטפלת בכמעט 40% מהשוק המקוון.

הוא תוכנן לשימוש עם וורדפרס, והוא נרכש על ידי מפעיל וורדפרס בשם Automattic בשנת 2015. יש לו גמישות גבוהה, והוא יכול לשמש לכל חנות בגודל, אך היא משמשת בעיקר על ידי ארגונים גדולים. ניתן להוריד ולהתקין בחינם, אך תצטרך לשלם עבור תכונות מורכבות יותר ותמיכה טכנית. חלק מהתכונות שתקבלו כוללות לפחות שטח אחסון של 100 ג’יגה-בתים, 100 חשבונות דוא”ל, קו תמיכה ייעודי ו- IP ייעודי ואחרים..

VirtueMart

בקר באתר “

וירטואמרטפלטפורמת קוד פתוח זו נועדה לשימוש עם ג’ומלה או מערכת ניהול התוכן של Mambo. הוא מופעל על ידי קוד PHP והוא זקוק למסדי נתונים של MySQL לאחסון.

פלטפורמה זו החלה בשנת 2004 בגרמניה, ויש לה קהילה חזקה ומעוררת השראה של למעלה מ- 400,000 משתמשים. יש צוות קטן של כמה מפתחים שעובד על הפלטפורמה. יש לו מגוון רחב של תכונות, אבל זה לא ממש מתאים לאנשים שלא מכירים את ג’ומלה CMS. משתמשים בו בעיקר על ידי ארגונים נמוכים עד בינוניים, ורוב המשתמשים מגיעים מארצות הברית ורוסיה. זה נתמך על ידי אייפון, אך יש להיזהר מהוצאות רבות מדי על תוספות שונות ותוספות. הדור החדש של פלטפורמה זו VirtueMart 3 לא נמצא והוא מציע כמה תכונות נחמדות הכוללות שדות מותאמים אישית מעודנים, שינויים ותוספים של API, ופינוי jQuery. בסך הכל היינו ממליצים לכם על פלטפורמה זו.

WP eCommerce

בקר באתר “

מסחר אלקטרוני wpזוהי פלטפורמה מאוד פשוטה וקלה לשימוש, היא גם תוסף וורדפרס שהורד יותר ממיליון פעמים והוא מביא מעל 36,000 חנויות. רוב העסקים הקטנים בנויים על תוסף וורדפרס זה או דומה.

כמו שאמרנו, פלטפורמה זו היא פשוטה ואמינה ותוכלו להשתמש בה עם ידע בסיסי כלשהו ב- CSS ו- HTML. לדברים מורכבים יותר אתה יכול לפנות לייעוץ מקהילה מקוונת או לשכור מישהו עם מומחיות רבה יותר. כמה תכונות טובות הכלולות בפלטפורמה זו הן תמיכת לקוחות נהדרת, שערים לתשלום מובילים בתעשייה, מעקב אחר מכירות ודיווחים. החיסרון של פיתרון זה הוא שיש בו הרבה באגים, ולמרות שתכונות ותמיכה נוספות בחינם עומדות לעלות לכם.

מהדורת קהילת מג’נטו

בקר באתר “

מג'נטוהמהדורה הקהילתית של מג’נטו היא פלטפורמת קוד פתוח הכתובה בשפת תכנות PHP והיא פותחה על ידי חברה פרטית, מארה”ב. זה התחיל בשנת 2007, והגרסה היציבה האחרונה יצאה בסוף 2016. כמה מהחברות הגדולות בשוק כמו נסטלה וקוקה קולה משתמשים בפלטפורמה זו.

מג’נטו עובדת עם מערכת מסד הנתונים MySQL / MariaDB, והיא כוללת כמה אלמנטים של Zend Framework. עם המהדורה האחרונה קיבלנו כמה תכונות נהדרות, כמו ניווט חלק, עיבוד מראש של CSS באמצעות LESS ו- CSS URL, מבנה קבצים חדש עם התאמה אישית ואחרים. היו להם כמה בעיות אבטחה, אך הם הצליחו להתגבר עליהם. אנו ממליצים לקחת פלטפורמה זו לריצת מבחן.

עגבניות

בקר באתר “

עגבניותבדומה לעגלת הזן, פלטפורמה זו פותחה גם מ- osCommerce. זה חייב את הפופולריות שלו לכמה תכונות מגניבות הכוללות התאמה אישית, ו- CMS מובנה. נציין כי הפלטפורמה הזו די קלה, כך שהיא יכולה להיטען די מהר.

אין לזה הרבה בעיות מבחינת קידום אתרים, ורבגוניותו, זה גם טוב לשיווק תוכן, והוא אפילו עובד על שערים רבים של תשלומים. אבל יש גם כמה חסרונות לפיתרון זה שאנחנו רוצים לציין. למשל יש מספר מצומצם של תוספות, אפשרויות המשלוח מוגבלות והעיצוב יכול להיות מעט לא נעים. אך עדיין, אנו ממליצים לנסות זאת; אולי זה יגדל עליך.

עגלת X

בקר באתר “

xcartדבר אחד מייחד את הפיתרון הזה למסחר אלקטרוני ומייחד אותו, וזה רישיון לכל החיים. פלטפורמה זו פותחה על ידי חברה רוסית שעבדה גם על Ecwid. זו הייתה תוכנת עגלת הקניות הראשונה שנוצרה עם PHP בעולם.

הוא מציע הרבה תכונות, אך הם עתידים להחזיר אותך לכ- $ 495 $ ומעלה. זה כתוב על קוד PHP, והוא יכול להתאמה אישית מאוד. זה יהיה נהדר עבור מישהו שמכיר HTML, ויכול לשנות קוד באופן ידני כדי להפיק את המרב מהפלטפורמה הזו. הוא מציע גם אפשרויות מתארחות והתקנה עצמית. הוא מציע שילוב עם ספקי משלוח כמו אוסטרליה פוסט, קנדה פוסט, FedEx, UPS ו- USPS. הם כוללים גם תכונה המונעת הונאות. אם החנות שלך עושה טוב, ואתה רוצה פלטפורמה יציבה שיש לה רישיון לכל החיים, אנו אומרים לך על זה!

PrestaShop

בקר באתר “

prestashopזו פלטפורמה מסחר אלקטרוני מאוד מוצקה, הזמינה ביותר מ- 200 מדינות, ב -65 שפות, וזה לא דבר קטן. זה התחיל כפרויקט סטודנטים בשנת 2005, בבית ספר ל- IT בפריס, ובהתחלה זה היה זמין רק בשפה הצרפתית והאנגלית.

יש לו גם יותר ממיליון משתמשים, ומעל 250,000 חנויות פועלות ב- PrestaShop. יש לה קהילה חזקה ותומכת שתוכלו לפנות אליה לייעוץ ודיון. לפלטפורמה זו יש כמה תכונות מגניבות כמו עיצוב אתרים מגיב, מספר עצום של תבניות והיא מעניקה לך שליטה יצירתית מלאה. השותפים שלהם כוללים חברות גדולות כמו PayPal וגוגל. אנו ממליצים על פיתרון זה, תוכלו גם לבדוק באתר האינטרנט שלהם את התיעוד, והבלוג שלהם לקבלת חדשות ועדכונים.

מסחר ספרי

בקר באתר “

מסחר זרהפתרון מסחר אלקטרוני זה עם קוד פתוח נוצר בשנת 2007, והוא מבוסס על Ruby on Rails. הוא הורד יותר מ- 420,000 פעמים ולמעלה מ- 45,000 חנויות משתמשים בו. יש לה קהילה גדולה והיא נרכשה על ידי First Data בשנת 2015.

פלטפורמה זו נהדרת עבור אנשים שהם מפתחים, אך זה יכול להיות קשה להבנה עבור אנשים שאינם טק. לפיתרון הזה יש הרבה מאוד משקיעים שמשקיעים סכומי כסף אדירים, כמו Thrive Capital, Vegas Tech Fund, Red Swan וגם מיזמי AOL, כך שאנו יכולים לצפות שפלטפורמה זו תתפתח יותר ויותר בעתיד. פלטפורמה זו פופולרית מאוד בקרב משתמשים, היא תורגמה ל -30 שפות והיא מתאימה יותר לחברות גדולות יותר. יש באתר האינטרנט שלהם גם תיעוד די טוב ומפורט שאנו ממליצים שתבדוק.

ג’יגושופ

בקר באתר “

ג'יגושופזוהי פלטפורמת מסחר אלקטרוני נוספת של וורדפרס המאפשרת למשתמשים בוורדפרס להשתמש בה בקלות. הוא מציע מגוון רחב של תכונות והוא הורד למעלה מחצי מיליון פעמים.

באתר JigoShop יש הודעה על גרסה חדשה שתביא לשיפור רב למשתמשים. לדוגמה, הגרסה החדשה הולכת להיות מהירה יותר פעמיים, עם הרחבות מפותחות, כמה שינויי ממשק וללא בעיות יציבות. אנו ממליצים שתבדוק באתר שלהם לקבלת מידע נוסף על הגרסה החדשה.

פשוט

בקר באתר “

פשוטראשית, עלינו להפריד בין זה לפלטפורמה הנקראת SimpleCart של ModMore מכיוון שהם אינם אותו דבר. SimpleCarts js בנוי עם JavaScript והוא מייצג פלטפורמת מסחר אלקטרוני מהירה ופשוטה וקלת משקל.

ניתן להשתמש בפלטפורמה זו בכל שפה, אך היא אינה מציעה הרבה תכונות של backend. הדבר הטוב בפלטפורמה זו הוא שהיא די ישר קדימה, ותוכלו להשתמש בה עם ידע בסיסי ב- HTML.

אתה יכול למצוא את כל מה שאתה צריך באתר שלהם, כולל תיעוד, הדרכות ותכונות אחרות. החיסרון הגדול ביותר בפלטפורמה זו הוא שהיא לא עודכנה מאז 2010.

זאוסקרט

בקר באתר “

זאוסקארטאנו ממליצים על פלטפורמה זו לאנשים המתחילים בעולם התכנות. יש לה קהילה נהדרת. הוא מיועד לרוב לחנויות קטנות ובינוניות והוא מציע אפשרויות רבות כמו קטלוגי מוצרים מונעים-תכונה, ניהול קטגוריות, כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים, תבניות דואר אלקטרוני ורבות אחרות..

פלטפורמה זו מציגה פיתרון סחר אלקטרוני, עם תמיכה רבה, והתמקדות ב- UX. פלטפורמה זו מעוצבת באמצעות Bootstrap, ויש לה תכונות רבות להציע למשתמשים שלה. הם מספקים גם שירותי ייעוץ למסחר אלקטרוני והתאמה אישית של עגלת קניות. זאוסקר עובד תחת רישיון GPI ואנחנו ממליצים לבדוק תיעוד נוסף באתר שלהם. אנו מצפים שפלטפורמה זו תעלה בעתיד, חבל מכך שהזניחו את האתר ואת תפוקת המדיה החברתית שלהם.

RokQuickCart

בקר באתר “

rokquickcartRokQuickCart הוא פיתרון פשוט מאוד לג’ומלה שהופך את חווית הקנייה שלך למהנה יותר. זה עובד עם Google Checkout, PayPal, ואמזון והוא מציג מוצרים כפריטים חוסמים במבנה רשת. אתה יכול להוסיף לעגלה שלך פריטים והשאר כמו דמי משלוח ומכירות דואגים.

תוכנה זו היא בעלת משקל קל, ולכן היא לא הולכת להאט אותך. יש לך רמה גבוהה של שליטה והתאמה אישית של פיתרון זה וזה עובד גם עם 23 מטבעות. יש בו קהילה נחמדה ובאתר שלהם תוכלו לבדוק תיעוד ופרטים נוספים.

חלק מהחסרונות בשימוש בפלטפורמה זו כוללים כמה בעיות תאימות עם Google Chrome והעובדה שהיא אינה מספקת יכולת לחשב או לעבד משלוח לפי משקל..

OpenCart

בקר באתר “

opencartזוהי פלטפורמה קטנה יחסית אך היא משמשת כמעט 600,000 אתרים, וזה הישג מדהים. המראה של החנות שלך באמת משנה ל- OpenCart וזה דבר נהדר מבחינת הלקוח.

מיוצר בסין, אך עם רוב המשתמשים מארצות הברית, יש לה קהילה תוססת ומסבירת פנים. המשתמשים אוהבים את הפיתרון הזה מכיוון שהוא פשוט מאוד לשימוש, אין צורך להתעסק בקוד. הוא מציע גם יותר מ 20 שערים לתשלום והוא עובד עם שפות רבות ומטבעות. בסך הכל היינו ממליצים על כך לכל המשתמשים ואנו חוזים כי פיתרון מסחר אלקטרוני זה עתיד מזהיר, אם הם עומדים בקצב זה.

תמונה מצורפת: עוצב על ידי Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map