ספקי אירוח VPS רוחב הפס ללא הגבלה

רוחב הפס הטוב ביותר ללא הגבלה-vps-hosting-2019


כיום אנשים מסתובבים הרבה באינטרנט ומחפשים בילוי, לומדים דברים חדשים או קניות. הם עושים זאת בכל המכשירים שיש להם גישה לאינטרנט, אך בעיקר בטלפונים ניידים ומחשבים שולחניים. נתונים זורמים כל הזמן וככל שהם זורמים מהר יותר, כך ייטב. אנשים שונאים את זה כאשר תמונה לא מופיעה או סרטון ממשיך לחצות וזה בדרך כלל קשור לרוחב פס נמוך.

אם אתה רוצה להקים אתר משלך ולספק תוכן איכותי, אתה בהחלט זקוק לחברת אירוח VPS אמינה עם רוחב פס המספק את המבקרים שלך. זה הדבר הראשון שעל בלוגרים, חנויות מקוונות וחברות לחפש לפני שהם מקימים את אתר האינטרנט שלהם. אין דבר כזה רוחב פס בלתי מוגבל, זה רק שספק אירוח אתרים לא בדיוק ציין כמה רוחב הפס מקבלים.

באופן בלתי מוגבל, הם מתכוונים כי רוחב הפס שהם מספקים יעמוד ככל הנראה בציפיות שלך מכיוון שלא תגיע אפילו לגבול העליון. ההבדלים בין ספקי אירוח VPS יכולים להיות משמעותיים ועליכם לדעת מה הדרישות העיקריות לאתר שלכם לפעול בצורה חלקה לפני שתבחרו אחת מהן.

כדי להפוך את הדברים לפשוטים יותר עבורך, אנו הולכים להדריך אותך בסוגים שונים של VPS והסיבות מדוע עליך לבחור VPS ללא הגבלה. לאחר מכן תוכל להשתמש בידע זה כדי לבחור אחד משלושת ספקי האירוח VPS שסקרנו, עם רוחב פס המתאים בעיקר לעסק שלך..

כיצד לבחור VPS?

בבחירת אירוח VPS לעסק שלך, חשוב מאוד לבצע מחקר. ראשית עליך להבין את הצרכים שלך. לאחר שתדע מה אתה צריך וכמה אתה מוכן לשלם עבורו, תוכל להמשיך ולמצוא כמה חברות המציעות את מה שאתה צריך. לפני שאתה מבצע את הרכישה, עשה מחקר, שאל בפורומים או במדיה חברתית, קרא ביקורות ונתח אותן. להלן כמה היבטים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת תוכנית VPS וחברת אירוח:

תוכניות VPS מנוהלות ולא מנוהלות

אתה לא צריך להתמודד עם ניהול שרתים כמשתמש אירוח משותף, אבל כשמדובר בתוכניות אירוח VPS, זה סיפור אחר לגמרי. תוכנית VPS מעניקה לך שליטה מלאה, כך שאתה צריך להיות מנוסה בביצוע תחזוקה, מעקב אחר הביצועים ועדכוני תוכנה..

כמתחיל או מישהו שעסוק מדי בניהול ניהול שרתים, יש לך ברירה אחת בלבד. עליכם לבחור בתוכנית VPS מנוהלת אשר יותר ויותר ספקים מציעים כיום. תמורת מחיר גדול יותר תקבלו את תוכנית VPS ומומחה אמין שידאג לכל המשימות. אינך צריך להיות איש מקצוע יותר אם אתה רוצה לשדרג ל- VPS.

כמה עולה VPS?

המוניטין של כל חברה ומחיריהן של תוכניות אירוח אתרים שלה ישתתפו בתפקיד עצום בהחלטה איזה מהן תבחרו עבור VPS אירוח. בהתאם למפרט ולתכונות המסופקות על ידי המגוון הרחב של תוכניות VPS שונות, המחירים יכולים להשתנות מאוד.

אך מכיוון שקיימת תחרות אדירה בין השמות הגדולים בענף אירוח אתרים, נספר לכם כמה עולה חבילת אירוח VPS בממוצע. אם ניקח בחשבון תוכנית אירוח VPS עם מפרט חומרה בינוני ואולי כמה תוספות שרוב האתרים יכולים לסמוך עליה, היא תעלה בין 8 ל -15 דולר לחודש. עבור טווח מחירים זה, אתה יכול בדרך כלל להשיג שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט ו RAM של 1 ג’יגה-בייט.

תוכניות קונבנציונאליות ומבוססות בענן

ספקים רבים מקדמים את תוכניות ה- VPS מבוססות הענן שלהם, ובכל זאת, לא כולם יודעים כיצד הם נבדלים מה- VPS המקובל. הבה נבהיר את שני הסוגים השונים הללו על ידי הצגת מאיפה כל אחד מהם שואב את המשאבים שלו וכיצד הם עובדים.

 • א VPS קונבנציונאלי זה כאשר השרת מחולק לחלקים – מכיוון שלא כולם זקוקים לשרת שלם עבור אתר האינטרנט שלהם, זה יהיה בזבוז של משאבים. אז על ידי הרשמה לתכנית VPS קונבנציונלית, אתה בעצם שוכר חלק קטן יותר מהשרת במרכז הנתונים של הספק. ישנם מספר חשבונות VPS בתוך שרת בודד, המגדירים מגבלת אחסון, רוחב פס ספציפי וזיכרון עבור כל משתמש.
 • א VPS מבוסס ענן השירות קצת יותר מסובך. במערכת זו נפרסים שרתים פיזיים מרובים לחלקים וירטואליים המחוברים זה לזה. כל חשבון בודד פועל בשרת ענן המחובר למספר שרתים פיזיים ומשתמש במשאבים שלהם.

מכיוון שישנם יותר שרתים במשוואה – לא רק שרת אחד המגביל את המשאבים – VPS מבוסס ענן יכול לספק הרבה יותר משאבים מאשר קונבנציונאלי. אם אתה רוצה משאבים נוספים, אתה יכול לשדרג באופן מיידי בזמן שאתרך לא יסבול זמן השבתה.

שירות לקוחות

נניח שמצאת את תוכנית האירוח של VPS עם המשאבים והתכונות המושלמים. זה אולי נראה כמו עסקה יוצאת מן הכלל, אך עדיין יש דבר אחד שאסור לשכוח: להבטיח שהחברה תספק תמיכת לקוחות אמינה. אין דבר גרוע יותר מלהיתקל בבעיה שלא ניתן לתקן ואין עם מי ליצור קשר.

אתה צריך לבחור ספק עם משוב חיובי על התמיכה הטכנית שלהם. זה צריך להיות צוות של אנשי מקצוע הזמינים 24/7 לאורך מספר ערוצים שונים. אם האתר שלך אינו פועל כראוי למשך זמן משמעותי, התנועה שלך עשויה להתחיל לרדת.

עסקים יכולים להפסיד אלפי דולרים במקרים כאלה. אתה יכול גם לנסות ספק אירוח ולבדוק את התמיכה הטכנית שלהם מכיוון שרבים מהם מציעים ערבות להחזר כספי אם הלקוחות שלהם לא מרוצים.

מדוע לבחור VPS רוחב פס ללא הגבלה

קודם כל, מהו רוחב הפס בדיוק? רוחב הפס של הרשת של אתר האינטרנט שלך הוא זה שמציין את כמות הנתונים שניתן להעלות ולהוריד באתר שלך לאורך זמן. על ידי בחירת תוכנית VPS ברוחב פס בלתי מוגבלת, אתר האינטרנט שלך יוכל להתמודד עם כמויות עצומות של תנועה כאשר הרבה מבקרים מורידים את דפי האינטרנט והקבצים שלך בו זמנית..

אם האתר שלך נתקל במגבלת רוחב הפס הודות לתנועת התנועה, פירוש הדבר שלא יותר אנשים יכולים לבקר באתר שלך כרגע. הוא לא יטען ואתר האינטרנט שלך יכול אפילו לקרוס. מצד שני, זה יקר לשדרג לתוכנית VPS חזקה יותר בכל פעם שהעסק שלך גדל. זה לא רק עולה יותר מהקודם, אלא שחלק מהפרטים האחרים עשויים אפילו לעלות על הדרישות שלך.

עם זאת, חיוני להירשם לתכנית אירוח VPS בלתי מוגבלת לעסקים צומחים. בשלב מסוים תמיד תהיה הצפה של לקוחות שלא יכולים לבקר באתר שלך בגלל מגבלות רוחב הפס שלך, מה שיוביל לירידה אדירה של לקוחות פוטנציאליים והכנסות.

רוחב פס מוגבל פירושו לפעמים ביצועים נמוכים גם אם יש תנועה גבוהה. עליכם להוריד את איכות התוכן כגון תמונות, אלמנטים עיצוביים או סרטונים באתר האינטרנט שלכם על מנת לדחוס אותו.

ככל שהמבקרים צריכים להוריד פחות, כך האתר ויותר מהם יכולים להצטרף בו זמנית. עם זאת, על ידי בחירת אפשרות VPS רוחב הפס הבלתי מוגבלת, אין סיבה לדאוג לה.

ספקי האירוח VPS הטובים ביותר עם רוחב פס בלתי מוגבל

להלן תוכלו למצוא סקירה של 3 ספקי אירוח VPS המובילים המציעים רוחב פס בלתי מוגבל.

1. BlueHost

bluehost-best-unlimited-רוחב פס-vps-אירוחBlueHost הוא אחד השמות הגדולים בכל הנוגע לשירותי אירוח לינוקס. תוכניות VPS של Linux זמינות מאז 2013 וצברו הרבה פידבקים חיוביים לאורך כל השנים. ב- BlueHost תוכלו למצוא חבילות אירוח המבוססות על טכנולוגיות הענן החדישות ביותר כמו KVM ו- OpenStack.

מכיוון שכל התוכניות שלהם כוללות תכונות ובמחיר סביר, הן הבחירה המועדפת על כל סוגי העסקים. BlueHost יודע שאתר האינטרנט שלך צריך להיות פועל במהירות האפשרית, ולכן הם הקימו את שרת ה- VPS הבלתי מוגבל שלכם ברגע שתירשמו. הם שיפרו את ממשק הניהול של ה- cPanel בעזרת כלים שימושיים לבקרת WHM, ניהול שרתים וגישה ל- CentOS.

BlueHost מציעה רק שירותי VPS מנוהלים במלואם, כלומר הם אחראים לניהול שרתים. הצוות שלהם דואג לכל דבר כמו עדכוני שרת, זמן עבודה ואבטחה. נוסף על כך, הם מוכנים לענות על כל השאלות הטכניות שלך ללא עלות. לא משנה באיזו תוכנית אירוח תבחרו, הנתונים שלכם יהיו מוגנים מפני התקפות DDoS וספאם.

במקרה שהתנועה תתחיל לגדול באתר שלך, תוכל לשדרג את המפרט של תוכנית VPS שלך וזה לא יגרום לשבתה. ל- BlueHost צוות תומך לקוחות רב עוצמה שיכול לעזור בכל הקשור לניהול שרתים ולינוקס. ניתן ליצור איתם קשר בכל עת באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי וטלפון.

יש להם שלוש תוכניות VPS זמינות עם אחסון SSD מובטח לעוצמה מוגברת. התוכנית הסטנדרטית שלהם עולה 19.99 דולר לחודש עם אחסון של 30 ג’יגה-בייט, 2 ג’יגה-זיכרון RAM וכתובת IP. יש את התוכנית המשופרת שהיא התוכנית המומלצת ביותר עבור $ 29.99 עם המפרט של אחסון 60GB, 4GB RAM ושתי כתובות IP.

השלישי במחיר של 59.99 $ משדרג את ליבות ה- CPU שלך ל -4 ומעניק לך אחסון של 120 ג’יגה-בייט, 8GB RAM ו -2 כתובות IP. עם כל תוכנית VPS בלתי מוגבלת, תקבל תחום אחד והערבות הכספים שלהם ל 30 יום.

2. GoDaddy

godaddy-best-unlimited-bandwidth-vps-hostingGoDaddy היא ככל הנראה החברה הפופולרית ביותר שם בקרב רשמי שמות הדומיינים, אך היא גם הפכה לשם ענק כספק אירוח אתרים. הם מספקים שירותי אירוח אתרים באיכות גבוהה, במיוחד כשמדובר בחבילות VPS. כעת אנו נראה לך מדוע GoDaddy הוא אחד הספקים הגדולים ביותר אם אתה זקוק לרוחב פס בלתי מוגבל.

על ידי הרשמה לאחת מהתכניות שלהן תוכלו להשתמש בשפע של מערכות הפעלה כולל CentOS 6 ו- 7, Fedora, Windows ו- Ubuntu. מכיוון שלא כל בעל אתר מצטרף לאותם מיומנויות טכניות, אתה יכול לנהל את ה- VPS שלך בשלוש דרכים שונות:

 • אם אתה מומחה בניהול שרתים, אתה יכול לבחור בשירות המנוהל על ידי עצמם, המעניק לך שורת פקודה וגישה RDP (פרוטוקול שולחן עבודה מרוחק)
 • למי שאינו מנוסה כל כך, יש את השירות המנוהל בו משתמשים יכולים לעבוד בלוח בקרה של מנהל מערכת (cPanel או Plesk) תוך כדי הקפדה על כל הניטור, התיקון והגיבויים.
 • השירות שמנוהל באופן מלא שלהם אומר שאין לך התחייבויות כלל. מנהלי השרת ב- GoDaddy ידאגו לכל משימה.

GoDaddy השקיע הרבה בחומרה מובחרת, כך שכל אתר בשרתים שלהם נטען כהרף עין. נכון לעכשיו ישנם 9 מרכזי נתונים זמינים בכל רחבי העולם. צוות תמיכת הלקוחות שלהם מועיל באמת והם מוכנים 24/7 לפתור את הבעיות שלך ולענות על שאלות.

הם מספקים תוכניות אירוח VPS ללא הגבלה מהשורה הראשונה, ומחירים נעים בין $ 27.99 לחודש עד 49.99 $. אפילו הראשון הוא די חזק עם 2GB של זיכרון RAM ושטח דיסק של 40GB. ניתן להגדיל את זה עד לאחסון 8GB RAM ואחסון 240GB. אתה מקבל גם תעודת SSL לשנה ו- 3 IPs ייעודיים עם תוכניות VPS שלהם.

3. eUKHost

אירוח eukhost-best-unlimited- רוחב פס-vpseUKHost החלה לספק שירותי אירוח אתרים כבר בשנת 2001 וכעת יש לה בסיס לקוחות עצום של מעל 40,000 מנהלי אתרים ויותר מ 160,000 תחומים. בבריטניה הם בין הספקים המובילים בענף עם תוכניות VPS בלתי מוגבלות.

תוכניות VPS אלה מנוהלות במלואן, כלומר eUKHost דואג לעדכונים, תצורה, התקנות תוכנה ואפליקציות ואבטחה בשרתים. לאחר ההרשמה לאחת מהתכניות שלהם, אתה יכול לבחור בין ממשק Plesk או cPanel כלוח הבקרה של מנהל המערכת. לאחר שקיבלו את התשלום, חשבון VPS שלך יפעל במהלך 3-4 השעות הקרובות בממוצע.

באמצעות ה- VPS הבלתי מוגבל שלך, אתה מקבל צוות תמיכה מועיל ללקוחות הזמין 24/7 באמצעות צ’אט, טלפון ודוא”ל. ב- eUKHost הם מתחייבים להשיב להודעת הדוא”ל שלך תוך 15-20 דקות. הם מעניקים לך גישה מלאה למנהל המאפשרת להחיל יישומים מותאמים אישית על ה- VPS שלך.

אין צורך לקנות באופן מיידי את תוכנית VPS הבלתי מוגבלת שלהם, אתה יכול גם לנסות אותה במשך 30 יום ואז לבקש את הכסף שלך בחזרה. eUKHost מבטיחה זמן פעולה של 100% וגם אם מתרחשת כישלון שרת, הם נוקטים בפעולה מיידית. כעת נראה את המחירים והמפרט של תוכניות VPS ללא הגבלה.

יש להם 4 תוכניות VPS שונות. תוכנית Starter עולה 12.99 פאונד לחודש עם 2 ליבות מעבד, 3GB RAM ואחסון 60GB. התוכנית הנמכרת ביותר שלהם היא ה- VPS הרגיל עם 4 ליבות מעבד, 6 ג’יגה-זיכרון RAM, נפח אחסון של 120 ג’יגה-בייט ותחום SSL בחינם במחיר של £ 19.99 לחודש. התוכנית החזקה ביותר היא Enterprise עם 6 ליבות מעבד, זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט, שטח דיסק של 480 ג’יגה-בייט ו- SSL Domain Wildcard עבור 33.99 £ לחודש..

אתה מקבל שני IPs ייעודיים בחינם עם כל תוכנית. כל ארבע התוכניות מבוססות על חומרה מתקדמת, כולל מעבדי Intel Xeon האחרונים, כונני SSD וזיכרון DDR4.

סיכום

עכשיו כשאתה יודע יותר על שלושה מספקי אירוח אתרים VPS הגדולים ביותר, יהיה קל יותר לבחור אחד שמתאים בעיקר לעסק שלך. אם אתה רוצה פיתרון חזק יותר אך החברה שלך לא מוכנה לתכנית מבוססת ענן או לשרת ייעודי, אתה לא יכול להשתבש עם תוכנית VPS בלתי מוגבלת.

VPS דומה מאוד לשרת ייעודי בגמישותו, ובכל זאת הוא אינו דורש תקציב כה גדול. מצד שני, תוכניות אירוח משותפות נהדרות למתחילים. אך ככל שהעסק שלך יתחיל לצמוח, תוכל להגיע במהירות לגבול העליון ולמצוא את עצמך בצורך לשדרג לתכנית אירוח אתרים עם יותר משאבים. מכיוון שתכנית אירוח VPS בלתי מוגבלת יכולה להתמודד עם תנועה רבה במשך זמן רב, היא הבחירה הפופולרית ביותר עבור רוב המשתמשים..

כשאתה מחפש אחר ספק ה- VPS המושלם, הדבר הראשון שעליך לבדוק הוא תכונות הביצועים. אז מומלץ להעיף מבט על HDD, רוחב הפס, המעבד וה- RAM המסופקים על ידי תוכניות ה- VPS הייעודיות וה- VPS כך שתוכלו לבצע השוואה ולהחליט איזו מהן עדיפה למטרה שלכם..

על ידי בחירת תוכנית VPS בלתי מוגבלת שמתאימה בעיקר לאתר שלך, אתה מבטיח חוויית גלישה חלקה עבור המבקרים שלך תוך כדי קבלת שירות אירוח אתרים רב עוצמה במחיר שווה לכל נפש..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map