5 ספקי אירוח cPanel הזולים הטובים ביותר

הטוב ביותר-cpanel-hosting-2019


cPanel הוא לוח הבקרה הניהול הפופולרי והחזק ביותר הקיים בשוק. עם השנים כלי זה הפך לחלק מהותי מכל בעל אתר. ה תוכנת cPanel מאפשרת לך להגדיר אוטומציה מלאה כמעט מכל היבט באתר שלך. ניתן להשיג זאת הן מצד הלקוח והן מצד השרת בצורה ידידותית ומהירה מאוד למתחילים.

זוהי הרשימה המובילה שלנו עם ספקי אירוח cPanel הטובים ביותר לתקציב:

החברה
מחיר מ
כסף בחזרה

1מארח עסקי cpanel זול3.49 $ לחודש90 יום
2אירוח cpanel זול - -3.95 $ לחודש30 יום
3אירוח cpanel מקצועי3.95 $ לחודש45 יום
4אתר אינטרנט 1 ו -1$ 4.95 לחודש30 יום
5אירוח cPanel זול ביותר3.95 $ לחודש30 יום

כשאנחנו מדברים על אירוח cPanel, אנו מתכוונים למעשה לשירותים הרלוונטיים לפרסום המופעלים באמצעות תוכנת לוח הבקרה של cPanel. פתרונות אירוח זמינים לכלי cPanel מאפשרים לך שליטה מלאה ובקרה על רוב, אם לא על כל ההיבטים של ניהול אתר משלך. כלי cPanel שימושי במיוחד לסייע לכם בהגדרת מסדי נתונים במהירות ובקלות לצורך ניהול קבצים, הגדרת חשבונות דוא”ל וכן התקנה בצד השרת של יישומי תוכנה..

מה זה cPanel? – סקירה מפורטת של תוכנת לוח הבקרה של אירוח אתרים ב- cPanel

אתם תאהבו לחלוטין את האופן בו ניתן לבצע משימות מורכבות ומתקדמות הקשורות לניהול אתרים קלות, מהירות ואוטומטיות לחלוטין בעזרת פתרונות אירוח cPanel עבור אתר האינטרנט שלכם. כל המשימות המסובכות נעשות פשוטות מאוד בגלל הכוח העצום שה- לוח הבקרה של cPanel הכלי משתמש בממשק פשוט מאוד ומתחיל ידידותי.

כיצד לבחור את אירוח cPanel הטוב ביותר?

יש כיום טונות של ספקי אירוח cPanel שונים הזמינים כיום בשוק. כולם מספקים חבילות שונות ומגוונות עם תכונות ואפשרויות שונות במחירים שונים. ולמרות שחלק מהחבילות הן רב-תכליתיות, ישנן חבילות רבות המותאמות אישית המיועדות במיוחד לצרכים מיוחדים באתר. זה יכול להפוך את התהליך של בחירת ספק האירוח cPanel הנכון למשימה מאוד מפרכת ומסובכת.

חשוב כי כצעד הראשון שלך תזהה את התוכניות לטווח הקצר והארוך עבור אתר האינטרנט שלך בכדי להעריך ולזהות נכון את הצרכים של האתר שלך שיצטרכו להיות מכוסים על ידי ספק האירוח cPanel שבסופו של דבר תבחר. במאמר זה נניח שאתה מתחיל כעת רק במסע החדש שלך לעבר אתר מצליח ולכן יש לך תקציב קטן לאירוח. זה המקום בו המשותף תוכניות אירוח cPanel וחבילות נכנסות לשחק.

תכניות אירוח משותפות הן ללא ספק אפשרויות התקציב הזולות והטובות ביותר הקיימות בשוק. ספקי אירוח מצליחים להציע מחירים נמוכים אלה על ידי פיצול שרתי אירוח לחלקים קטנים יותר המשמשים אז לספק אירוח משותף ללקוחות רבים ושונים. תוכניות וחבילות חבילות משותפות אלה של cPanel הן אידיאליות כאשר אתה מתחיל במסע שלך לעבר אתר מצליח; עם זאת, אם האתר שלך גדל מספיק בעתיד, תצטרך להתחיל לחפש תכניות אירוח מתקדמות יותר.

כמה היבטים עיקריים שקובעים אם א חבילת אירוח cPanel זה טוב או לא כולל את היכולת להציג וליצור דוחות על מספר נתונים סטטיסטיים שונים באתר ישירות דרך הקצה הקדמי של האתר. כמו כן, היכולת להפעיל ולהשתמש ב- FrontPage ובהרחבות נכסים ותוספות אחרות באופן אוטומטי על טיימר היא תכונה שימושית וחשובה מאוד שתרצה שספק האירוח שלך ב- cPanel יקיים..

אחת החוזקות הגדולות ביותר לכלי הניהול של cPanel היא היכולת להפוך אוטומטית לחלוטין את כל המשימות המחוברות לניהול שרתים. עליכם לוודא כי לספק אירוח ה- cPanel שלכם יש את כל התכונות והאפשרויות הדרושות המאפשרות לכם להגדיר שדרוגים אוטומטיים בקלות ובמהירות. ישנן גם משימות אתר חשובות מאוד כמו מערכות מסדי נתונים של MySQL, שרת האינטרנט עצמו ותכנות PHP. זה שימושי במיוחד למתחילים שאין להם ניסיון רב בידע קידוד הדרוש למשימות אלה.

פן חשוב נוסף של כל ספק אירוח cPanel שעליך להקפיד עליו הוא תוכנת מנהל מארחי האינטרנט. עליכם לוודא שיישום חשוב זה מובנה בחבילה מכיוון שהוא מאפשר לכם יכולת ושליטה מלאה על ניהול ויצירת חשבונות אירוח אתרים בשרת האינטרנט שלכם. זה גם יאפשר לך להקצות תכונות ספציפיות ללקוחות הפוטנציאליים שלך.

לבסוף, חשוב מאוד לציין שתכונות ואפשרויות cPanel של הקבצים שספק האירוח מספק לך הן עוצמתיות ונרחבות, אך אל תשכח את החשיבות של ידידותיות למשתמש וקלות הגישה שהכלי פאנל זה מספק למשתמשים שלה. . כעת, בואו ונבדוק כמה מחבילות אירוח ה- cPanel המשותפות הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק.

אירוח InMotion

התחל עם InMotion »

אירוח אירוח אתרים הטוב ביותר

ספק האירוח המשותף הבא של cPanel שאנו נבדוק בו מגיע מ- InMotion. עם כל חבילת אירוח משותפת הם מספקים לך גרסה מורחבת של כלי לוח הבקרה cPanel לצד תכונות, כלים ואפשרויות שימושיות רבות נוספות לאתר שלך. הם גם מציעים לך כונן SSD בחינם כמו גם תחום חופשי בו תוכל להשתמש באתר האינטרנט שלך.

חבילות האירוח המשותפות של InMotion מסוגלות להציע לך רוחב פס בלתי מוגבל, מספר בלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל, כמו גם שטח דיסק בלתי מוגדר ולא מוסדר, אחסון בדוא”ל וכן העברות חודשיות המוקצות. זה הופך את ספק האירוח הספציפי הזה לאחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות בשוק לבעלי אתרים חדשים הזקוקים לספק אירוח שיכול להתאים לכל צרכיהם..

עם סביבת האירוח המשותפת של cPanel שמציע ספק זה, תהיה לך היכולת המלאה לנהל ולהתקין בקלות מסגרות ותוכנות חשובות עבור אתרי האינטרנט שלך. התכונות כוללות מערכות ניהול תוכן, כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל ורבות נוספות. יש לך גם אפשרות להגדיר במהירות ובקלות עגלות קניות, חנות מקוונת משלך, מערכות ניהול לתוכן שלך ועוד.

מבין כל התכונות הנרחבות שיש לכלי cPanel להציע לך, כמה תכונות ואפשרויות מפתח קשורות לניהול תחום, כגון דומיינים חונים, תחומי משנה וניהול הפניה מחדש של דומיין. תכונות נוספות של cPanel הכלולות בחבילת אירוח ה- cPanel המשותפת של InMotion הן משלחי דוא”ל, סינון דואר זבל, ניהול והגדרת קבצים ופרוטוקולי העברת קבצים, ספריות מוגנות באמצעות סיסמה ועוד..

במקרה שתזדקק לעזרה או נתקלת בבעיה כלשהי עם ספק האירוח של InMotion, תוכל ליצור קשר עם צוות התמיכה של הלקוחות בכל עת באמצעות צ’אט מקוון או טלפון. ובנוסף לתיעוד המקוון והמדריכים המקוונים העומדים לרשות כל הלקוחות, קיימת גם תוכנה להגנה מפני תוכנות זדוניות חזקות מאוד המשמשת.

BlueHost

התחל עם BlueHost »

אירוח cpanel המקצועי הטוב ביותר

אף מאמר על ספקי האירוח הטובים והזולים ביותר לא הושלם או הושלם אי פעם בלי להזכיר את BlueHost. BlueHost הייתה במשך תקופה ארוכה ספקית האירוח הגדולה והאמינה ביותר בעולם כולו. הם מציעים טונות של חבילות שונות לצרכים שונים באתר, אך בהקשר של מאמר ספציפי זה נתמקד בחבילות האירוח המשותפות של cPanel שיש להם להציע..

למרות הצעת חבילות אירוח משותפות זולות ומשתלמות, BlueHost עדיין מסוגלת לספק טונות של תכונות, כלים ואפשרויות שימושיים וחזקים שונים המגיעים עם שירות האירוח. התמיכה המלאה והתאמה עם תוספת של כלי cPanel מאפשרת המון גמישות ואוטומציה בכל הקשור למשימות הקשורות לניהול דוא”ל וניהול אתרים..

ההיבטים הנהדרים האחרים של חבילות האירוח המשותפות אותם מציעה BlueHost הם בעלי רוחב פס בלתי מוגבל ובלתי מוגדל כמו גם היכולת ליצור ולנהל מספר בלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל. תכונות רבות עוצמה נוספות שיש לחבילות אירוח ה- cPanel המשותפות של BlueHost להציע הן שליטה מלאה על העברת דואר אלקטרוני וכן את היכולת להגדיר מגיבים אוטומטיים לדוא”ל..

בניגוד לכמה ספקי אירוח אחרים שם בחוץ, BlueHost לא ישלם את רוחב הפס שלך או יסיים את חשבונך במקרה שתשתמש במשאבי רוחב הפס של השרת שהוקצו לך באמצעות חבילת האירוח המשותפת. במקום זאת, במקרה של שימוש ברוחב פס מוגזם, הוא פשוט מוקצה מחדש לשרת מבודד מיוחד על מנת לספק את הביצועים הטובים ביותר האפשריים לאתר שלך..

כלי cPanel שמספקת חבילת האירוח המשותפת של BlueHost משופר עם תכונות, כלים ואפשרויות נוספים נוספים שיעזרו לך להגדיר ולנהל משימות ניהול אתרים קשות, כגון מיילים, דומיינים ועוד. ואם בסופו של דבר נתקלת בבעיה או בבעיה בכל הקשור לאתר שלך, צוות התמיכה בלקוחות המקצועי עומד לרשותך כדי לענות על כל שאלה על שאלותיך..

HostGator

התחל לעבוד עם HostGator »

אירוח אתרים הטוב ביותר

HostGator הוא אחד מספקי האירוח האמינים והמחירים השווים ביותר שיש. הם מסוגלים לספק שירות אירוח משותף זול מאוד של cPanel, ובמקביל לספק לכם טונות של תכונות נרחבות, כלים רבי עוצמה ואפשרויות שינוי רבות בהן תוכלו להשתמש בכדי להעשיר את האתר שלכם. התוספת החינמית של כלי cPanel היא אחת הסיבות הרבות הנהדרות מדוע עליכם לבחור ספק אירוח משותף ספציפי זה.

שירותי אירוח ה- cPanel המשותפים מחולקים לשלוש חבילות שונות ומובחנות. כולם סבירים למדי וידידותיים לתקציב בו זמנית, מכילים תכונות וכלים שונים ומגוונים להקלת ניהול אתר האינטרנט והדוא”ל שלך. האפשרות הזולה מבין חבילות האירוח המשותפות המשותפות ל- cPanel היא תוכנית האצ’לינג שיכולה להציע לך דומיין בחינם לאתר שלך, ואילו שתי החבילות האחרות מציעות לך דומיינים וחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים..

בנוסף לתחום החינמי וכלי ה- cPanel, תקבלו רוחב פס בלתי מוגבל עבור אתרכם כמו גם שטח דיסק בלתי מוגבל שהם חשובים מאוד. תכונות נהדרות נוספות שיש ל- HostGator להציע בהשוואה לספקיות אירוח משותפות אחרות בשוק הן כתובת ה- IP הייעודית שבה תוכלו להשתמש וכן SSL הפרטי בחינם..

התמיכה המלאה והתאימות לכלי cPanel מאפשרת לחבילות אירוח HostGator לספק לך עזרה רחבה בכל הקשור לניהול ועדכון מסדי הנתונים שלך ב- MySQL, כמו גם לעזור לך בהקמת אתר וורדפרס ואירוח דוא”ל. קיימות גם תכונות מתקדמות כמו הגדרה וניהול של העברת דואר אוטומטי כמו גם הגדרה וניהול של מגיבים אוטומטיים לדוא”ל. לבסוף, גיבויים אוטומטיים וסדירים בחינם שמציע ספק אירוח נהדר זה הוא סיבה חשובה נוספת מדוע כדאי לכם לקחת בחשבון אותם לצרכי האירוח שלכם.

זמן הפעילות המובטח שמציע ספק האירוח המשותף HostGator cPanel הוא אחת ההוכחות העיקריות לאמינותן ולמקצועיותן. אם בסופו של דבר יש לך בעיות או בעיות הקשורות לאירוח אתרי האינטרנט שלך, צוות התמיכה בלקוחות יוכל לעזור בכל בעיה או שאלה שיש לך. (עיין בקודי הקופון האחרונים של HostGator אם ברצונך לקנות אירוח בזול יותר.)

HostMonster

התחל לעבוד עם HostMonster »

ספק אירוח cpanel זול - -

HostMonster הוא ספק האירוח המשותף הסופי של cPanel שבחרנו עבורך בחשבון. לא רק שהם מציעים גישה חופשית ללוח הבקרה המלא של חשבון cPanel, הם גם מספקים לך אחסון דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל כמו גם אירוח תחום ללא הגבלה במחיר שווה לכל נפש. תוספת של בונה האתרים הגרור-ושחרר החזקה והקל לשימוש לשימוש מועילה במיוחד ליוצרי אתרים חדשים ולא מנוסים..

כלי cPanel הזמין בחבילות האירוח המשותפות של HostMonster מספק לך כמה תכונות חשובות מאוד כולל העברת חשבון דוא”ל, תמיכה בדוא”ל מאובטחת POP3 ו- IMAP, גישה מלאה לפרוטוקול העברת הקבצים, ניהול תחום לדומיינים, כמו גם תחומי משנה, מנהל קבצי אינטרנט חשוב ורבים אחרים.

בנוסף לכל התכונות הנהדרות הללו, ספק האירוח המשותף של HostMonster מציע לך טונות של סקריפטים נוחים בחינם באמצעות חבילת האירוח המשותפת שלך. ניתן להשתמש בסקריפטים אלה לצורך הגדרת פורומי הודעות ודיונים, הגדרת רשימות תפוצה ומשאלות דעת וכן התקנת תוכנות ומסגרות חשובות עבור אתרי האינטרנט שלך כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל ורבים נוספים..

השרתים והתשתית הכוללת בה משתמש אירוח HostMonster מבוססים על הטכנולוגיות החדשות והטובות ביותר ברמה העולמית. השרתים מבטיחים זמן פעולה וביצועים מיטביים בעזרת שרתי מעבד מרובע כפול ושרת האינטרנט Apache המותאם במיוחד. תהיה לך גישה גם לניטור רשת ללא הפסקה ונתונים סטטיסטיים וכן לגיבויים רגילים באתר.

eHost.com

eHost כבר לא מקבל לקוחות חדשים והם מפסיקים את שירותם, לכן אנו ממליצים על JustHost כחלופה טובה לאירוח cPanel זול.

אירוח cpanel הזול הטוב ביותר

במחיר של 2.75 $ לחודש בלבד, eHost הוא ללא ספק אחד מספקי האירוח המשותפים cPanel המשותפים הזולים ביותר וידידותיים לתקציב הקיימים בשוק. ואף על פי שחבילות ה- cPanel המשותפות מתמקדות בהיותן חסכוניות וזולות, הן עדיין מספקות שפע של תכונות ואפשרויות שימושיות וחזקות שונות עבור אתר האינטרנט שלך. ובאמצעות תאימות מלאה ותמיכה לכלי cPanel, הם ללא ספק אחת האפשרויות המובילות שעליך לקחת בחשבון עבור אתר האינטרנט שלך..

eHost מספק לך תחום בחינם עבור אתר האינטרנט שלך שהוא ממש חשוב לבעלי אתרים שקשורים במזומן. לא רק שספק אירוח משותף נהדר זה של cPanel מציע תכונות חשובות ורבות עוצמה הקשורות לכלי cPanel, הם מציעים גם פתרונות וכלים רבים שיעזרו לך להקים בקלות ובמהירות את אתר וורדפרס משלך. כלי cPanel, בשילוב עם בונה האתרים וגרירה ושחרור כמו גם אשף הגדרת הבלוג הופך את המשימה של הקמת אתר האינטרנט והעסק האידיאלי שלך להליך פשוט ופשוט מאוד..

ואם השימוש בכלי cPanel יחד עם אשף האתר לא היה מספיק פשוט ופשוט בשבילך ליצור ולהתחיל את המסע שלך כמנהל אתר, eHost מספק גם טונות של מדריכים שונים ותיעוד מקוון שיכולים לעזור לך בכל בעיה שתמצא עשוי להיתקל. כמו כן, לכלי cPanel יכולת לעזור לך להקים בקלות ובמהירות חנות מקוונת משלך או חבילות מנויים לאתר שלך..

היבט חשוב מאוד של כל ספק אירוח cPanel משותף שיש לטפל בזהירות הוא בהחלט תמיכת לקוחות. עם eHost תהיה לך גישה קבועה מלאה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, לצוות התמיכה המקצועי של הלקוחות שיכול לעזור לך בכל שאלה שעשויה להיות לך בכל נושא שאתה עלול להיתקל בו. יש גם כמה הדרכות מועילות מאוד הזמינות לכל הלקוחות המדריכות אותך בתהליך השימוש בכלי cPanel ליצירה וניהול אתר משלך..

סיכום

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לך ללמוד ולהתוודע לחשיבות ושימושיותו של כלי לוח הבקרה cPanel המדהים. אנו יודעים כי בחירת ספק האירוח המתאים עבור צרכי האתר הספציפיים שלך יכולה להיות משימה מפרכת מאוד וארוכה זמן, ואנחנו מקווים שמאמר זה עזר לך לזהות ולבחור ספק אירוח משותף נהדר שמנצל ביעילות את כלי cPanel..

ספקי האירוח המשותפים של cPanel שבחרנו בעבודת יד לבדוק אותם עבורך, נבחרו באופן ספציפי על פי קריטריונים רבים ושונים. לא רק שהחלטנו לסקור כמה מחבילות האירוח המשותפות הזולות והידידותיות ביותר לתקציב הקיימות בשוק, אלא דאגנו שכל אותן חבילות יכילו את התכונות, האפשרויות והכלים החשובים והחיוניים ביותר שיעזרו לכם ביתר קלות. ולהקים במהירות ולנהל את אתרך ועסק משלך.

לא משנה באיזה ספק אירוח משותף cPanel בחרתם מהרשימה שלנו, לא תצטערו על ההחלטה שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map