אירוח וורדפרס המהיר ביותר – 5 ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר

אירוח המהיר ביותר של WordPress


כדאי להשתמש בוורדפרס לאתר האינטרנט שלך, זוהי מערכת ניהול תוכן מהירה, אמינה וקוד פתוח (CMS), המשמשת יותר מ- 30% מהאתרים. אתה לא צריך שום דבר אחר כדי להתחיל, רק שם תחום ומארח אינטרנט.

אבל קשה למצוא מארח אתרים טוב יותר, מכיוון שיש עשרת אלפים חברות אירוח באינטרנט ורבות מהן משתמשות בשיווק אגרסיבי כדי לתפוס אותך. לא בטוח שתמצאו את אירוח אתרים הכי אמין על ידי לחיצה על מודעות גוגל או פייסבוק.

אחת הייחוסים החשובים ביותר לאירוח היא מהירות השרת. ככל שתמצאו שרת מהיר יותר, האתר שלכם יטען מהר יותר. זמן הטעינה, לצד איכות התוכן, הוא הגורם הקריטי ביותר באופטימיזציה למנועי חיפוש. מהירות האתר חשובה גם עבור גוגל; הוא מחשיב את האתר שלך כטוב יותר אם הוא נטען מהר יותר. ומיקומים טובים יותר בדפי תוצאות החיפוש של גוגל פירושם יותר מבקרים בחינם ממנוע החיפוש.

כמו כן, המבקרים שלך זקוקים לתוכן במהירות רבה ולאתר האינטרנט שלך יהיה מספר שניות בלבד לתפוס אותם. אם האתר שלך איטי יותר, המבקרים שלך יעזבו ותאבד אותם. אז במילים ספורות: מהירות האתר חשובה יותר ממה שיש. זה חיוני.

במאמר זה אנו הולכים לכסות את כל האיומים על מה שיכול להאט את אתר האינטרנט שלך ולסקור כמה ספקי אירוח אתרים אמינים בוורדפרס לבחירה.

5 הטובים ביותר & מארח וורדפרס מהיר נבדק

ניתחנו ובדקנו ספקי אירוח מובילים של וורדפרס והנה חמש חברות האירוח הטובות ביותר, אשר יעניקו לאתר הוורדפרס שלכם את המהירות והביצועים הטובים ביותר:

חברת אירוח
מחיר מ
מהירות

1המארח המהיר ביותר של וורדפרס - -2.75 $ לחודש481 שניות
2וורדפרס המהיר ביותר של3.95 $ לחודש449 שניות
3הרגש המהיר ביותר של וורדפרס3.99 $ לחודש476 שניות
4אירוח המהיר ביותר של וורדפרס3.95 $ לחודש534 שניות
5a2 אירוח המהיר ביותר של וורדפרס3.92 $ לחודש603 שניות

אתה יכול להשתמש בתבניות הוורדפרס הטובות ביותר ולבקש מהמתכנתים המוכשרים ביותר להפוך את האתר שלך, אבל זה לא יהיה מהיר בלי מארח טוב. קיום מארח אינטרנט אמין של וורדפרס הוא חיוני וזה יכול להיות מבלבל למצוא את הטובים ביותר מהשוק.

כפי שכבר הזכרנו, ברוב המקרים החברות הגרועות ביותר מבצעות את הפרסום האגרסיבי ביותר כדי לתפוס לקוחות חדשים. כדי לא להתבלבל, עליך לעשות מחקר קצר ולקרוא ביקורות לפני שאתה רוכש חבילה. ריכזנו עבורכם את רשימת מיטב חברות אירוח אתרים בוורדפרס, תוך הדגשת השירותים החיוניים לאתר טוב.

1. HostGator

hostgator-המהיר ביותר-wordpress-אירוח

HostGator

HostGator נוסדה בשנת 2002 ומונה כיום למעלה מ- 400,000 משתמשים ומחזיקה למעלה מ -9 מיליון שמות מתחם.

מדוע אנו ממליצים על HostGator?

 • יותר מ 16 שנים בתחום אירוח עסקי
 • כל חבילות האירוח מגיעות עם רוחב פס בלתי מוגבל
 • אתה יכול להוסיף תחומי משנה בלתי מוגבלים, חשבונות FTP וחשבונות דוא”ל
 • אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום
 • 7/24 תמיכה

HostGator מציעה 3 סוגים של חבילות אירוח וורדפרס זולות:

 1. תוכנית האצ’לינג היא החבילה הקטנה ביותר של החברה והיא אידיאלית לאתר אינטרנט יחיד. זה זמין החל מ- $ 2.75 לחודש.
 2. Baby Plan היא חבילת הכלכלה בה תוכלו להוסיף מספר בלתי מוגבל של אתרים, במחיר התחלתי של 3.95 דולר לחודש.
 3. תוכנית עסקית מעניקה לך יותר תוספות מאשר תוכניות האצ’לינג ותינוקות. זה יכול לשרת מספר בלתי מוגבל של אתרים ומספק SSL פרטי בחינם & IP וכתובת IP ייעודית בחינם. זה זמין החל מ- $ 5.95 לחודש.

התוכניות המנויות לעיל מתאימות לאתרי וורדפרס קטנים. עם זאת, אם אתה זקוק למהירות רבה יותר וביצועים טובים יותר, עליך לבחור באחת מתכניות אירוח הענן של WordPress בענן המוצעות על ידי HostGator:

 • תוכנית Starter היא בחירה טובה לאירוח אתר וורדפרס עם עד 3,300 מבקרים יומיים (100k / mo). תוכניות זו כוללות שטח גיבוי של 1 ג’יגה-בייט וכן תעודת SSL בחינם.
 • תכנית סטנדרטית מאפשרת אירוח של שני אתרי וורדפרס, תוך סיכום ביקורים יומיים כוללים של כ- 6,500 (200 קמ”ש). זה מגיע עם אחסון גיבוי של 2 ג’יגה-בייט ו- SSL בחינם, ממש כמו התוכנית הקודמת.
 • התוכנית העסקית דומה לשתי האחרות, עם ההבדל בין התאמה של עד 17,000 מבקרים מדי יום (500,000 חודשי) לשלושה אתרים מתארחים.

תוכניות הענן של וורדפרס מציעות פי 2.5 מהירות גבוהה יותר מהתוכניות המשותפות. אם אתה מתכנן להעביר את האתר שלך ממארח ​​אחר ל- HostGator, הם יסייעו לך בהגירה, ויציעו שירות הגירה בחינם.

2. BlueHost

bluehost-המהיר ביותר-wordpress-אירוח

BlueHost

BlueHost הוקמה בשנת 2003 והם מארחים יותר משני מיליון אתרים. בעלי החברה הם חובבי וורדפרס גדולים, ותוכלו למצוא צוות תמיכה מקצועי אמיתי לשאלותיכם.

מדוע אנו ממליצים על BlueHost?

 • ניסיון של יותר מ 15 שנה באירוח
 • אחסון SSD מהיר במיוחד במקום דיסקים קשיחים קלאסיים
 • כל חבילות וורדפרס כוללות שם תחום בחינם וכתובת IP
 • אין מגבלה בשימוש ברוחב הפס
 • תמיכה 24/7 והתחייבות להחזר כספי למשך 30 יום

BlueHost מציעה את חבילות הוורדפרס המנוהלות הבאות:

 1. WP Standard אידיאלי להגשה של עד 100 מיליון ביקורים בחודש. זה נותן לך אחסון של 30 ג’יגה-בייט, זיכרון של 2 ג’יגה-בייט ואחסון של 30 ג’יגה-בייט לגיבויים. החבילה זמינה החל מ- $ 19.99 לחודש.
 2. WP Enhanced יכול להיות טוב לאתרים שעורכים עד 300 מיליון ביקורים בחודש. זה מגיע עם שטח אינטרנט של 60 ג’יגה-בייט, אחסון גיבוי של 60 ג’יגה-בייט וזיכרון של 4 ג’יגה-בייט. מחירו ההתחלתי הוא 29.99 דולר לחודש.
 3. WP Premium יכול לשרת עד 600 מיליון ביקורים מדי חודש ומציע אחסון של 120 ג’יגה-בייט, גיבוי של 120 ג’יגה-בייט וזיכרון של 6 ג’יגה-בייט. זה זמין החל מ- $ 39.99 לחודש.
 4. WP Ultimate מתאים לך אם ברצונך להציג תצוגות ללא הגבלה באתרי האינטרנט שלך. החבילה הגדולה ביותר מעניקה לך 240 נפח אחסון באינטרנט, שטח גיבוי של 240 ג’יגה-בייט וזיכרון של 8 GB. מחיר החבילה מתחיל ב 49.99 $ לחודש.

BlueHost יש גם תוכניות אירוח של וורדפרס לא מנוהלות עם המפרט הבא:

 • Basic הוא נהדר להפעלת אתרי וורדפרס הראשונים שלך. תוכנית זו מאפשרת אירוח של אתר יחיד, מגיע עם תעודת SSL בחינם, אחסון SSD של 50 ג’יגה-בתים ומציע מהירות ממש טובה עבור אתרי וורדפרס. התוכנית הבסיסית עולה 3.95 דולר לחודש עם מנוי לשלוש שנים.
 • פלוס דומה לתכנית הבסיסית, אם כי זה מאפשר אירוח של דומיינים מרובים ויש לו אחסון SSD בלתי מוגבל. מבחינת מהירות וביצועים תקבלו תוצאות זהות לתוכנית הקודמת. תכנית Baisc מתחילה ב- $ 5.95 עם תוכנית אירוח לשלוש שנים.
 • Choice Plus דומה לתוכנית Plus מבחינת מהירות, אמינות וביצועים. תוכנית זו מגיעה עם הגיבוי הבסיסי של CodeGuard הכלול, וזה שימושי מאוד לגיבוי האתר שלך באופן קבוע באמצעות טייס אוטומטי. תוכנית Choice Plus אינה זמינה במחיר מוזל, במחיר של 5.95 $ לחודש בלבד (ממש כמו תוכנית הפלוס) עם חוזה לשלוש שנים..

עבור אתר וורדפרס עם תנועה גבוהה, יתכן שתצטרך לבחור את שירות האירוח המנוהל, אך עבור אתרי WordPres קטנים יותר, התוכניות המשותפות יספקו לך מספיק מהירות וביצועים בכדי לשמור על המבקרים שלך מאושרים.

3. אירוח InMotion

הרגש-המהיר ביותר-wordpress-אירוח

אירוח InMotion

InMotion פועלת מאז 2001, החל משירותי אירוח משותפים. היא הבינה מהר מאוד שיש צורך גדול בחבילות וורדפרס, ולכן הציגו גם הצעות אירוח בוורדפרס המותאמות במיוחד.

מדוע אנו ממליצים על InMotion?

 • יותר מ 17 שנים בעסקים
 • כל חבילות וורדפרס מגיעות עם שם דומיין בחינם
 • שימוש ברוחב פס בלתי מוגבל
 • מספר בלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל שהוקצו
 • אחסון SSD מהיר במיוחד
 • ערבות להחזר כספי של 90 יום
 • 7/24 תמיכה

InMotion מציעה 6 חבילות אירוח של וורדפרס:

 1. WP-1000S היא החבילה הקטנה ביותר, ובכך אידיאלית לאתר אינטרנט אחד עם עד 20,000 מבקרים חודשיים. זה נותן לך אחסון של 40 ג’יגה-בייט במחיר התחלתי של 4.99 $ לחודש.
 2. WP-2000S יכול להיות בית של 2 אתרים, עד 50,000 מבקרים חודשיים בסך הכל. החבילה מכילה 80 ג’יגה-בייט ורישיון Jetpack אישי בשווי של 39 $ לשנה. אתה יכול לקנות אותו מ- $ 8.99 לחודש.
 3. WP-3000S אידיאלי עבור עד 3 אתרים, עם מקסימום 125,000 מבקרים חודשיים. תקבלו שטח אחסון באינטרנט של 120 ג’יגה-בייט ואת רישיון ה- Jetpack Personal במחיר התחלתי של $ 11.99.
 4. WP-4000S גדול עוד יותר; אתה יכול להוסיף 6 אתרים לחבילה זו ולהגיש עד 600,000 מבקרים חודשיים. האחסון גדול ב- 160 ג’יגה-בייט והתוספות כוללות IP ייעודי בחינם. במקום Jetpack Personal תקבלו רישיון Jetpack Professional בשווי של 299 $ לשנה. מחיר החבילה מתחיל ב- $ 29.99 לחודש.
 5. WP-5000S יכול לשרת 10 אתרי אינטרנט עם 600,000 מבקרים בסך הכל בחודש ומעניק לך אחסון של 200 GB. חבילה זו כוללת גם את רישיון ה- IP ו- Jetpack Professional בחינם. זה זמין החל מ- $ 59.99 לחודש.
 6. WP-6000S היא חבילת הוורדפרס הגדולה ביותר ויכולה להיות בית של 20 אתרים, המשרתת עד 1,200,000 מבקרים חודשיים בסך הכל. תקבלו גם רישיון IP ו- Jetpack Professional בחינם; החבילה זמינה החל מ- $ 114.99 לחודש.

אתה יכול להגדיר אתר WordPress בתוכניות האירוח העסקי של InMotion. התוכניות הללו גם יעניקו לך ביצועים טובים באמת, אם כי הם לא מנוהלים בתוכניות אירוח של וורדפרס:

 • השקה היא התוכנית הרגילה לאירוח אתרים המוצעת על ידי InMotion Hosting, המגיעה עם שם תחום בחינם, שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס, מיילים ללא הגבלה, SSL בחינם ועוד. תוכנית זו מאפשרת אירוח של שני אתרים. זה עולה 3.99 $ לחודש עם חוזה לשנתיים.
 • הכוח הוא תוכנית האירוח המשותפת ברמה הבאה. זה שונה משמעותית מתוכנית ההשקה, מכיוון שהוא מאפשר אירוח של 6 אתרים ומציע פעמיים את הביצועים. העלות גם גבוהה יותר, החל מ- 5.99 $ לחודש עם מנוי לשנתיים.
 • ה- PRO מפרסם כתוכנית “התמורה הטובה ביותר”. זה דומה לתוכנית Power, עם ההפרש של פי 4 מהביצועים והגישה לתמיכה ברמת Pro. תוכנית זו זמינה בעלות גבוהה יותר, החל מ- $ 13.99 לחודש עם תקופת מנוי לשנה.

התוכניות העסקיות של InMotion נהדרות לאירוח אתרי וורדפרס קטנים יותר, ושומרים על איזון טוב בין עלות לביצועי אתר.

4. SiteGround

siteground-המהיר ביותר- wordpress-אירוח

SiteGround

SiteGround הושק בשנת 2004 ובימינו מארחים למעלה מ- 1,600,000 שמות מתחם. סיפורו התחיל במעונות והפך לאחד מחברי התעשייה הגדולים ביותר.

מדוע אנו ממליצים על SiteGround?

 • יותר מ 14 שנה באירוח עסקי
 • שימוש ברוחב פס בלתי מוגבל
 • תחומי משנה בלתי מוגבלים וחשבונות דוא”ל
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • מחסני SSD מהירים במיוחד
 • מעל תקן התעשייה של 99.99% זמן שרת
 • 7/24 תמיכה

SiteGround מציעה שלוש חבילות אירוח אתרים של וורדפרס:

 1. StartUp הוא החבילה הקטנה ביותר ומתאימה לאתר בודד עם עד 10,000 ביקורים בחודש. זה מגיע עם שטח של 10 ג’יגה-בייט וחבילת שירות של וורדפרס במחיר התחלתי של 3.95 דולר לחודש.
 2. GrowBig הוא אידיאלי אם ברצונך להוסיף יותר מאתר אינטרנט לחבילת האירוח שלך. הוא מציע אחסון אתרים בנפח של 20 ג’יגה-בתים ויכול לשרת עד 25,000 מבקרים חודשיים בסך הכל. חבילת השירות של וורדפרס הורחבה עם תכונות פרימיום, החבילה זמינה החל מ- $ 5.95 לחודש.
 3. GoGeek היא החבילה הגדולה ביותר של וורדפרס, המיועדת לחנונים אמיתיים. זה יכול להיות גם בית של אתרים מרובים, עם 100,000 ביקורים חודשיים לכל היותר. אחסון של 30 ג’יגה-בתים מעניק לך יותר מקום ותכונות וורדפרס חנוניות משמעותם תוספות אחרות לשני חבילות השירות הקודמות של WordPress. זה זמין החל מ- $ 11.95 לחודש.

5. A2Hosting

a2hosting-fast-wordpress אירוח

A2Hosting

A2Hosting נוסדה בשנת 2003 והיא אוהד גדול של פתרונות להגנת הסביבה. הוא מתמקד בשירותים חזקים ומספק את סביבת השרת המעודכנת ביותר, גם עבור מפתחים.

מדוע אנו ממליצים על A2Hosting?

 • יותר מ 15 שנים בעסקים
 • שטח אינטרנט ללא הגבלה
 • שימוש ברוחב פס בלתי מוגבל
 • מחסני SSD מהירים במיוחד
 • בכל עת להבטיח כסף בחזרה
 • 7/24 תמיכה
 • עד לסביבת ריצה מהירה יותר של עד 20x עבור חבילות גדולות יותר

A2Hosting כוללת 4 חבילות אירוח אתרים בוורדפרס:

 1. לייט היא החבילה הקטנה ביותר ואידיאלית לאתר אינטרנט יחיד. אתה יכול להוסיף עד 5 מסדי נתונים ולהגיע לאתר שלך באמצעות שירות SSL בחינם. זה זמין החל מ- $ 3.92 לחודש.
 2. החבילה של סוויפט תוכננה להגשת מספר בלתי מוגבל של אתרי אינטרנט ואין הגבלה למספר בסיסי נתונים משומשים. משאבי השרת הפעמיים יותר נותנים כוח רב יותר, במחיר התחלתי של 4.90 $ בלבד.
 3. טורבו היא חבילת הוורדפרס הגדולה ביותר שאינה מנוהלת והיא מגיעה עם משאבי שרת ללא הגבלה. מאיץ האתר A2 יכול לזרז את האתר שלך עד 20 פעמים על ידי שימוש באתר, זיכרון ושאר מטמונים. זה זמין החל מ- $ 9.31 לחודש.
 4. חבילה מנוהלת פירושה אירוח וורדפרס מנוהל והיא זמינה עם פרמטרי שירות שונים. גודל האחסון משתנה בין 10 ג’יגה-בייט ללא הגבלה והשירותים הנוספים כוללים גם רישיון Jetpack אישי חינם. המרכיב העיקרי בחבילה זו הוא ניהול וורדפרס המלא. המחיר ההתחלתי הוא 12.97 $ לחודש.

כיצד להאיץ אתרי וורדפרס

אם בחרת בהצלחה בספק האירוח שלך ב- WordPress, נוכל להתקדם לאלמנטים חיוניים אחרים באתר מהיר.

להאיץ את וורדפרס עם רשת למשלוח תוכן

Network Delivery Network (CDN) הוא פיתרון טכני להאיץ את תצוגת האתר שלך למבקרים. הוא משתמש בעובדה פיזית יחידה; ניתן לקחת את המרחקים הקצרים יותר מהר.

ככל שהאתר שלך יגדל, יהיו לך מבקרים ברחבי העולם. חלקם יתגוררו הרחק מהמיקום הפיזי של שרת האתר שלך, והנתונים מהשרת יידרשו זמן מה כדי להגיע למחשב של אותם מבקרים. זה נכון, נתונים אלקטרוניים נעים במהירות באינטרנט, אך עדיין, יידרש זמן מה להגיע למחשב היעד.

בעיה זו נפתרה על ידי שימוש ברשתות מסירת תוכן, בהן הוצבו שרתים שונים במקומות שונים בעולם. אם אתה משתמש ב- CDN, תוכן השרת שלך יועתק לשרתי חברים ברחבי העולם והאתר שלך או שהחלקים הסטטיים בו יהיו חיים במקרים רבים. בפעם הבאה שאורח מרחוק יבקר באתר שלך, לא השרת המקורי שלך ישרת את הנתונים, אלא שרת ה- CDN הקרוב ביותר למיקום האורח. לדוגמה, אם השרת שלך נמצא באירופה, הוא ישמש את האתר שלך למבקרים באירופה. אם ל- CDN שלך יש שרת באסיה, שרת ה- CDN ישרת את האתר שלך למבקרים באסיה. וכן הלאה.

CDN זמין בתשלום קטן ולכן כדאי להשתמש בו. מרבית ספקי אירוח אתרים בוורדפרס מציעים לכם גם פתרונות CDN, על ידי שותפות לרשתות הגדולות בשוק. לא תהיה לך משימות נוספות על ידי רכישת שירות CDN, מכיוון שהכל אוטומטי. השרתים החברים ברשת משלוח תוכן מסנכרנים את הנתונים זה בזה לבין השרת המקורי שלך, כך שהמבקרים שלך יוגשו עם הגרסה המעודכנת של האתר שלך..

השתמש רק בתוספי וורדפרס מעטים אך אמינים

וורדפרס היא ענקית חמושה ללא תוספים, תוספות קוד אלה מעניקות את התוספות הללו לתוכנת ניהול התוכן המקורית שאנחנו הכי אוהבות. ישנם עשרת אלפים תוספים בשוק, כך שזה יכול להיות מבלבל לבחור את הטובים ביותר.

כמו כן, חלק מבעלי אתרי וורדפרס מתקינים עשרות תוספים לאתרים שלהם, אך עליך להימנע מהתנהגות כזו. יכולים להיות חסרונות רבים להשתמש בתוספים רבים ללא שליטה:

תוספים יכולים להשתמש יותר מדי במשאבים

מכיוון שהתוספים הם חלקי קוד, יש צורך במשאבי השרת כדי לעבד אותם ולבצע אותם. יש לפרש את פונקציות ה- PHP ויש להשתמש בפלט ה- HTML בהן. אתה לא רואה תהליכים אלה, אך אלפי פעולות נעשות ברקע על ידי ה- CPU והזיכרון של חבילת השרת שלך.

אם אתה משתמש בכמות גדולה מדי של תוספים, הם ישתמשו במעבד או בזיכרון רב מכפי שיש לך בחבילת האירוח שלך ב- WordPress, והשרת יזרוק שגיאה. זה עלול לגרום לאתר שלך להפסיק לעבוד והמבקרים שלך יראו רק שטח לבן ריק או הודעת שגיאה כלשהי.

תוספים יכולים להתנגש זה בזה

התוספים משתמשים באותם אזורי זיכרון ודיסק, והתהליכים קוראים ברציפות את החלקים הללו ומחזירים נתונים אחדים. אם אתה משתמש יותר מדי בפלאגינים, במוקדם או במאוחר חלקם ירצו להשתמש באותו פיסת זיכרון או באותו דיסק והם יתנגשו זה עם זה.

במקרים כאלה הם יכולים לגרום לשגיאת שרת ולהפסקת אתר. ייתכן גם שלא תוכל לשחזר את האתר שלך בלי התמיכה הטכנולוגית של הספק שלך, וזה יידרש זמן מה.

רשימת התוספים הוורדפרס החיוניים

כדי למנוע קריסת אתרים, השתמש רק בתוספים החשובים ביותר. להלן רשימה של תוספים וורדפרס חיוניים, על סמך הניסיון שלנו, השתמש בהם אם הם מתאימים למטרות שלך:

 • מטמון סה”כ W3: זהו תוסף המטמון הוורדפרס האולטימטיבי, המשמש מיליונים
 • Jetpack: נתונים סטטיסטיים, כלי ניהול ונכסים אחרים
 • אקיסמט: להגנה על האתר שלך מפני דואר זבל
 • טופס יצירת קשר 7: אתה יכול להוסיף טפסים נחמדים עם מעט קליקים בלבד
 • WP סמושית: תוסף זה מייעל אוטומטית את גודל התמונות ואיכותן
 • יוסט SEO: לשליטה בעבודת ה- SEO שלך

ניתן להוסיף גם גלריה, פנקס אורחים או תוספים מיוחדים אחרים, אך 6 התוספים שהוזכרו לעיל הם אלה שכל אתר וורדפרס צריך שיהיה להם.

השתמש בעיצוב וורדפרס טוב וקל משקל

נושא טוב הוא חשוב לא פחות מאשר תוספים עם ביצועים טובים. הנושא אחראי להראות מראה יפה עבור המבקרים שלך, ולכן חיוני לבחור טוב. אבל העיצוב הוא לא הדבר היחיד שנצפה, הוא צריך להיות גם מהיר ומקודד היטב.

אם תבחר נושא איטי, רבים מהמבקרים שלך לא יחכו עד להעלאת האתר שלך. כמו כן, איננו יכולים לומר מספיק פעמים, גוגל מעניקה עונש לאתרים איטיים, כך שאתה מסכן את המבקרים בחינם מגוגל עם נושא רע.

סקרנו עד כה נושאים רבים של וורדפרס ואחד המועדפים עלינו הוא Divi מ- Theme Elegant. זהו נושא פרימיום, ארוז במלואו עם תכונות ונכסים נוספים, בנוסף הוא מגיב ומהיר במיוחד. אינך יכול להשתבש על ידי בחירתו.

מדוע אנו ממליצים על דיווי?

אנו ממליצים על Divi מכיוון שהיא עובדת בצורה אמינה והיא טובה – טובה אמיתית. זה יחסוך לך הרבה כסף, מאמץ וזמן, מכיוון שלא תצטרך להתמודד עם הבעיות הקרובות. אתה יכול להתמקד בעבודה שלך במקום זאת.

אם אתה סקרן אילו תכונות מתווספות ל- Divi, נוכל להדגיש את החשובות ביותר עבורך:

בונה חזותי מתקדם

אתה יכול להוסיף אלמנטים חדשים לאתר שלך על ידי לחיצה על האזור הרצוי ותראה את התוצאה בזמן אמת. ה- Divi Builder בדיוק קיבל גרסה חדשה, כך שהיא מתקדמת עוד יותר. תוכלו להתאים אישית בקלות את המראה כולו, כולל סוג גופן, צבעים, רווח בין האלמנטים ועוד.

ייבוא ​​וייצוא אלמנטים

לאחר שביצעת את הפריסה המושלמת שלך, תוכל לייצא אותה לאתרים אחרים שלך. תוכלו לייבא בקלות פריסות אחרות, ואפילו תוכלו למכור את המראה הנחמד שלכם לאנשים אחרים. כמובן שיש מעצבי מקצוענים שכבר עשו את פריסות העל שלהם ותוכלו לקנות ולייבא אותם רק עם כמה לחיצות. 20 פריסות נוספות כבר ארזו לנושא על ידי המפתחים, כך שתוכלו לבחור אותם גם בחינם.

רכיבי תוכן

46 חלקים של רכיבי תוכן ארזו לנושא זה שתוכלו להשתמש בו למטרות רבות. ישנם הרבה מאוד נפוצים, כגון בלוג, כפתור, קריאה לפעולה, טופס יצירת קשר, גלריה או סליידרים שונים, אך תוכלו למצוא גם כאלה מיוחדות, כמו דלפק בר או אקורדיון. סוג האלמנטים מראה היטב את השימוש הרב תכליתי ב- Divi, אתה יכול אפילו להוסיף טבלת תמחור, תיק עבודות או אלמנט חנות גם כן..

היענות

למותר לציין כי תבנית וורדפרס מודרנית צריכה להיות מגיבה לחלוטין. תכונה אחת מיוחדת נוספת שניתן לקשור לפונקציה זו; כשאתה עורך את הנושא שלך ותוכל לראות את השינויים בזמן אמת; תוכלו לראות גם את התצוגה המקדימה המגיבה. כתוספת, אתה יכול להוסיף מיידית נקודות פריצה לנייד לפריסה המותאמת אישית שלך, ממש באמצע תהליך העריכה.

התכונות העיקריות המכוסות לעיל מראות היטב מדוע Divi הוא נושא מודרני. מכיוון ש Divi הוא פריט רב-מכר, למתכנתים יש כבר מספיק משאבים כדי לברר ולתקן את תכונות האמנות המתקדמות ביותר. הבנאי המתקדם, תצוגה בזמן אמת במהלך העריכה, היענות הכלים הם דבר שלא הרבה נושאים אחרים יכולים לתת לך. לפני השקת Divi, רק מתכנתים הצליחו להוסיף נכסים כאלה לאתר שלך תמורת סכום כסף גדול.

שינוי גודל ואופטימיזציה של תמונות לאינטרנט

כבר סקרנו, מדוע מהירות האתר חשובה ולא תחזור על כך. כמו כן, מכיוון שתמונות הן אחד האובייקטים הגדולים באתר שלך, חשוב לטפל בהם בזהירות כדי לא להאט את האתר שלך. על ידי הוספת יותר מדי תמונות שלא עברו אופטימיזציה נכונה, אתה יכול להרוג לחלוטין את זמן הטעינה של האתר שלך.

אחרי שבחרת ספק אירוח אתרים טוב, השתמש ברשת CDN, התקן נושא סופר מהיר והשתמש רק בתוספים חייבים, אל תיתן לתמונות גדולות להאט את האתר שלך.

כאשר אנו מתכוונים לטפל בתמונות בזהירות, אנו מתכוונים לכמה מדידות בסיסיות שתוכלו גם לבצע בקלות:

בחר מימד מתאים לתמונות שלך

מצלמות דיגיטליות מודרניות יוצרים תמונות גדולות מאוד, מכיוון שבמקרים מיוחדים, כמו פוסטרים או שלטי חוצות, הקונים זקוקים להם. אבל זה לא אומר שאתה צריך להשתמש בהם כמו שהם. מכשירים מודרניים משתמשים ברזולוציית Full HD ברוחב 1920 פיקסלים רוחב כך שאם אתה אמן שרוצה להציג את יצירות המופת ב- 4K, זה מספיק כדי להציג את התמונות שלך ב 1920 פיקסלים מקסימליים.

וזה כבר אומר את רוחב האתר כולו. אם אתה יודע שחלק האתר שלך שמציג תמונות לעולם לא יהיה גדול ממחצית הרוחב, אתה יכול פשוט לחתוך את רוחב Full HD לחצי. התמונות ברוחב 1000 פיקסלים משמעותן הרבה פחות נתונים, מאשר התמונות ברוחב 1920 פיקסלים או גדולים יותר.

בחר סוג מתאים לתמונות שלך

ישנם סוגים רבים של תמונות זמינים באינטרנט ולכולם מטרות שונות. כאשר אנו מדברים על דפי אינטרנט, עליך להשתמש רק בקבצי .png, .jpg ו- .gif. במקרים מסוימים, אתה יכול להשתמש בקבצי .ico גם (עבור favicons למשל), אך בעיקרון עליך להשתמש בשלושה סוגים שהוזכרו..

 • קבצי JPG (.jpg) גדולים יותר ואידיאליים להצגת תמונות נחמדות עם צבעים וטונים נהדרים. בעיקרון, כל התמונות הרגילות באתר שלך צריכות להיות ב- JPG.
 • קבצי PNG גדולים יותר אם אתה משתמש בהם במקום JPG, אך במקרים מסוימים הם הבחירה האידיאלית. סוג קובץ זה יכול להכיל רקע שקוף; JPG אינו שקוף, ולכן בכל פעם שאתה רוצה להשתמש ברקע שקוף, השתמש בפורמט PNG. אחרת השתמש ב- JPG.
 • קבצי GIF יכולים להכיל רכיבי תנועה, כך שאם ברצונך להציג אנימציות, בחר אותם. אנימציה פירושה גודל קובץ גדול יותר; לכן, GIFs רבים יכולים להאט את האתר שלך. שימוש אופייני טוב בקבצי GIF: סמלי אנימציה, דגלים או אלמנטים קטנים בגודל אייקון באתר.

נושא שקשור במעט בסוגי תמונות הוא CSS. נזכיר שבמקרים רבים ניתן להשתמש בהגדרות CSS במקום בתמונות. אם אתה רוצה להציג רקע כחול גדול באתר שלך, זה יכול להיות תמונה גדולה או 2 שורות של קוד CSS. האחרון יהיה קטן פי 1000.

בצע אופטימיזציה של התמונות

לאחר שתחתוך את התמונות לממד המושלם ובחרת בסוג הקובץ המתאים ביותר עבורן, עליך לבצע גם את מיטוב התמונה. זה קשור לחוסר השלמות של העיניים האנושיות. העיניים שלנו לא יכולות לראות את ההבדלים הקטנים בין תמונה מושלמת לאיכות קצת יותר גרועה. מיטוב פירושו התהליך כאשר אנו מורידים את איכות התמונה עד שהתוצאה עדיין נראית זהה עבור הקוראים. תמונות אופטימיזציה אלה יהיו קבצים קטנים בהרבה מהתמונות המקוריות.

אתה יכול לייעל את התמונות שלך אחת אחת, אך ישנם כלים שיכולים לעשות זאת במקוםך, בכמויות גדולות. לדוגמה, TinyJPG הוא כלי מקוון למיטוב תמונות JPG או PNG ותוכל להוסיף שם עד 20 תמונות עם מספר קליקים.

כבר הזכרנו WP סמושית התוסף שנמצא תחת קטע התוספים חייב להיות במאמר זה, הוא יכול לבצע אופטימיזציה אוטומטית של התמונות באתר וורדפרס שלך.

אם השתמשת בהצלחה בשלושת שלבי הטיפול בתמונות שהוזכרו לעיל, אתה יכול להיות בטוח שהתמונות שלך לא יאטו את האתר שלך. נעבור למטמון!

השתמש בתוסף וורדפרס מטמון

ככל שהאתר שלך יתפתח, תקבל יותר ויותר תנועה ותצטרך להשתמש במשאבי שרת רבים יותר. מכיוון שהוספת משאבים חדשים וחדשים יותר לחבילת האירוח שלך עולה כסף, עליך להשתמש במטמון כדי להפחית את עומס השרת. בדרך זו תוכלו לשרת את המבקרים שלכם בצורה טובה יותר ולא תצטרכו לשלם יותר עבור האירוח.

ישנם הרבה תוספי שמירה במטמון בשוק, אך W3 Total Cache הוא אחד הטובים ביותר עבור WordPress. הוא מציע אפשרויות התאמה אישית מתקדמות והופך את האתר שלך למהיר יותר:

מטמון דף

כאשר האתר שלך מוצג, אלמנטים רבים נוצרים באופן דינמי. זה זקוק למשאבי שרת זמן ומשך זמן. מטמון W3 טוטאלי מייצר גרסה סטטית של האתר שלך ומגיש אותו למבקרים שלך. הוא זקוק למעט משאבים וכשמשהו משתנה באתר שלך, W3 Total Cache מעדכן את הגרסה הסטטית בשינויים.

מזער

מטמון W3 סה”כ יכול למזער את קבצי CSS, HTML ו- JavaScript שלך. זה מסיר את קוד השטח ואת כל האלמנטים המיותרים מהקוד, וכך ניתן לטעון אותם במהירות רבה יותר.

מטמון מסדי נתונים

התוסף יכול גם לשמור את שאילתות מסד הנתונים במטמון, כך שהאתר שלך ישתמש בפחות פעולות באתר.

ניתן להשתמש בכל 3 השיטות שהוזכרו באתר האינטרנט שלך; עם זאת, מטמון דפים הוא מה שרוב אתרי האינטרנט משתמשים בו. יש להחיל בזהירות קפיצת קוד ושמירת מסד נתונים, ודאג ליצור תמיד גיבויים של הקבצים ומסדי הנתונים לפני שתבצע פעולות איתם..

הורד את W3 Total Cache

חסום מבקרים לא רצויים

לפעמים קורה שהקהל שלך מתגורר במדינות בודדות בלבד, או לפחות אינך רוצה לקבל ביקורים ממקומות מסוימים בעולם. יתכן גם כי אתר האינטרנט שלך נמצא תחת מתקפה מתמשכת ואפשר לייחס את מקור ההתקפות למדינות או לטווחי IP מדויקים.

אם ברצונך לאסור על מבקרים לא רצויים לחסוך משאבי שרת, או לחסום את ההתקפות ההורגות את האתר שלך, עליך להשתמש באחת משיטות החסימה. ישנם פתרונות שונים לעשות זאת, למשל, עריכת קובץ ה- .htaccess יכולה להיות רעיון טוב. עם זאת, הוא זקוק לידע בשרת ויש להקפיד עליו שלא לחסום את קהל היעד שלך מדי.

מכיוון שאתה משתמש בוורדפרס, אתה יכול להשתמש בתוסף להכנת רשימת האיסורים, אחד הנכסים הטובים ביותר למשימה זו הוא WP-Ban. בעזרתו תוכלו לחסום משתמשים לפי כתובת IP, או לאסור טווחי IP שלמים, מדינות או משלחים.

הורד WP Ban

סיכום

אם הגעת לקטע מסקנה, אתה כבר יודע שיש הרבה דברים שיכולים להאט את האתר שלך. כיסינו את כל האיומים האפשריים ונתנו לך פתרונות כדי להימנע מהם. הקפד להשתמש באלמנטים, בטכנולוגיות ובמוצרים שהוזכרו לעיל, והאתר שלך יהיה תמיד בריא, שישרת את המבקרים שלך במהירות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map