5 שרתים ייעודיים הטובים ביותר לאירוח אוסטרליה


כמנהל אתר גדול או כזה שמברך על תנועה משמעותית, אתה זקוק למנהל אירוח אמין ומהיר. בעידן שרוב האנשים מקיימים אינטראקציה רבה בפלטפורמות מקוונות, אתם זקוקים לאתר שלא יירד ברגעים מכריעים. בעוד שאירוח משותף הוא סביר עבור רוב בעלי האתרים, אירוח ייעודי מציע את השליטה והגמישות ביותר. לאתר שלך יהיה שרת משלו בפלטפורמת אירוח ייעודית בשילוב הקצאות זיכרון RAM, אחסון ורוחב פס. ספקי האירוח השרתים המובילים המובילים באוסטרליה כוללים:

1. WP Hosting

wphosting- הטוב ביותר-ייעודי-שרת אוסטרליה

אירוח WP

WP Hosting עושה שימוש בשרתים בעלי ביצועים גבוהים כדי לספק שירותים איכותיים למנהלי אתרים. יש לו שלוש חבילות עם ה- Dedicated Basic החל מ- $ 89 לחודש. תוכנית זו מקצה 2 ליבות מעבד, זיכרון של 2 ג’יגה-בתים, אחסון SDD של 40 ג’יגה-בייט והעברת נתונים ללא הגבלה. התוכנית Dedicated Advanced מתחילה ב 149 $ לחודש עם 4 ליבות מעבד, זיכרון של 4 ג’יגה-בייט ואחסון SSD של 80 ג’יגה-בייט.

חבילת ה- Dedicated Extreme מתחילה במחיר של 299 דולר לחודש עם 8 ליבות מעבד, זיכרון של 8 ג’יגה-בייט ואחסון SSD של 160 ג’יגה-בייט. כל החבילות מציעות גישה למרכז הנתונים האוסטרלי, שם תוכלו למצוא מידע המתייחס לכל השהיית רשת ושאלות ריבונות נתונים שעשויים להיות לכם..

ל- WP Hosting תוכניות אירוח ספציפיות עבור וורדפרס. חבילת ההפעלה מושלמת למתחילים שכן אתם מקבלים שטח אחסון SSD בנפח 5GB במחיר של 19 $ לחודש. התוכנית העסקית מספקת אחסון SSD של 10 ג’יגה-בייט במחיר של 29 $ לחודש ואילו הקטגוריה הארגונית מספקת אחסון SSD של 20 ג’יגה-בייט ב -49 $ לחודש. המפתחים והמהנדסים ב- WP Hosting חקרו את מערכות הוורדפרס בהרחבה כך שהדאגות שלכם יופנו לשביעות רצונכם. אתה יכול לגשת למומחים אלה דרך צ’אט חי, טלפון ודוא”ל.

צוות זה הוא 100% אוסטרלי, וכל מפתח שאתה מדבר איתו הוא מקומי מכיוון שתמיד יש סכנה שמשהו ילך לאיבוד בתרגום כאשר הוא מתקשר עם אדם זר. חבילות וורדפרס כוללות הגנת DDOS “תמיד פועלת” וסריקות וירוסים רגילות שומרות על האתר שלך מאיומים. אירוח WP יעביר בנוסף את אתר וורדפרס שכבר פועל לשירות האירוח שלהם ללא השבתה.

2. Dream IT Host

dreamit-ייעודי-שרת אוסטרליה

תחלום על זה

DreamIT Host החל לפעול בשנת 2014 במטרה להיות מארח אתרים הידוע בערכו יוצא הדופן, ביצועים גבוהים ושירות יוצא דופן. לחברה שלוש אפשרויות סבירות. תוכנית Essentials מתחילה במחיר של AUD 4.95 לחודש, ובו תקבלו נפח אחסון של 5 ג’יגה-בתים, זיכרון של 2 ג’יגה-בייט ו -100 דוא”ל מקסימלי לשעה. אירוח אתרי הכלכלה מתחיל ב- AUD 9.95 לחודש עם אחסון של 15 ג’יגה-בייט, זיכרון של 4 ג’יגה-בייט, ו -150 דוא”ל מקסימלי לשעה. התוכנית העסקית מתחילה במחיר של 19.95 AUD לחודש עם אחסון בנפח של 50 ג’יגה-בייט, זיכרון של 6 ג’יגה-בייט, ו -300 אימיילים מרביים לשעה.

כל התוכניות כוללות חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים ורוחב פס ועשרה תחומים נוספים. שרתי ההקדשות מופעלים באמצעות cPanel, CloudLinux ו- LiteSpeed.LiteSpeed ​​הוא מהיר להפליא וזו הסיבה שאתרים בפלטפורמה נטענים מהר מאוד. שרתי האינטרנט החדשים ב- DreamIT מסופקים עם NVMe המהיר פי 12 משרת SSD.

יש יותר מ -400 אפליקציות שתוכננו לעבוד טוב עם DreamIT כולל וורדפרס, מג’נטו ודרופל. הפעלת אתר אמין היא חיונית כדי שלא תפסיד את הקונים או המבקרים הפוטנציאליים. התחייבות לזמן הפעולה של 99.95% של הרשת מבטיחה שהאתר שלך תמיד פעיל.

השרתים מותאמים עוד יותר לעבודה טובה עם אתרים בעלי תנועה גבוהה וזה אידיאלי במיוחד לפלטפורמות מסחר אלקטרוני. לצוות התמיכה יש את בסיסו במלבורן, והם ממהרים להגיב ולסייע בכל שאלה. חומרת השרת ממוקמת ומתארחת באוסטרליה, מה שאומר שאתרי Aussie יחוו את שיעורי הביצועים הגבוהים ביותר.

3. לייעל שרתים

התייעלות-שרתי-ייעודי-אוסטרליה

ייעל שרתים

שרתי ההזרמה הושקו בשנת 2007 עם חזון להציע שירותים חדשניים בענף אירוח אתרים. מוצרי המשרד נעים בין שרתי משחק, קול, ייעודי, VPS, שיווק שותפים, ואירוח אתרים. השרתים הייעודיים שלהם זמינים לבעלי אתרים באוסטרליה, סינגפור וניו זילנד.

לקוחות מוגשים על ידי מרכזי נתונים רבים בפרת ‘, מלבורן וסידני. השרתים שלהם מופעלים על ידי אינטל וטווחים במחירים. התוכנית הבסיסית בסידני, למשל, מתחילה ב -80 $ לחודש ומציעה זיכרון RAM של 8 ג’יגה-בייט, 250 ג’יגה-בייט SSD ו- 3000 ג’יגה-בייט. הרשת מוגנת על ידי DDOS כלומר כל החבילות המיועדות לאתר שלך נסרקות לאיומים בזמן אמת.

הצוות הבקיא זמין 24/7. שירותי Streamline מציעים גם הקצאה אוטומטית במקום בו השרת שלך יסופק אוטומטית במהלך 15 הדקות שלאחר התשלום. לשרתים יש ממשקים ידידותיים למשתמש המאפשרים שליטה מלאה עבור הלקוחות שלהם. תוכל להעריך את השימוש בנתונים שלך ולהתקין אוטומטית התקנות של מערכות הפעלה.

4. Digital Pacific

digitalpacific-dedicated-server-Australia

פסיפיק דיגיטלי

חברת Digital Pacific החלה לפעול בשנת 2000 כמארח אתרים נייטרלי פחמן באוסטרליה. מבסיסה בסידני, החברה מתמקדת בשביעות רצון הלקוחות ושירותים איכותיים. הערכים שלהם כוללים יצירת מערכות יחסים ממושכות וארוכות טווח עם לקוחות, אספקת מוצרי אירוח אינטואיטיביים במחירי ערך והבנת צרכי הלקוח.

15 שנות הניסיון של החברה הופכות אותה לבקיאות באופן יוצא דופן בשוק אירוח אתרים אוסטרלי. יש לה מערכת גיבוי חסרת תקלות השומרת את קבצי הדואר האלקטרוני, אתר האינטרנט ומסד הנתונים שלך שלוש פעמים ביום. המשרד עושה שימוש בחומרה של Dell וכונני הראי שלה מגבירים את אמינות השרת.

המשרד מציע אירוח משותף, ייעודי ו- VPS. התוכניות הייעודיות מתחילות ב 99 $, ואתה זכאי להתקנה ותמיכה מהירה, והחומרה האחרונה של Dell. מרכז השרתים הראשי של Digital Pacific נמצא בסידני. דיגיטל פסיפיק הוא, בכל אופן, מארח אתרים סטנדרטי והוא מציע מספיק משאבים לאתר קטן.

היעדר אירוח ייעודי של וורדפרס הוא חיסרון לבעלי אתרים רבים המפעילים את אתרי האינטרנט שלהם בפלטפורמה. שעות הפעילות והשעות הפעילות שלהם הן די סטנדרטיות ולא היו אידיאליות לאתרים עם תנועה גבוהה. אם אתה מודע לסביבה לעומת זאת, תעריך עד כמה הרשת נקיה וירוקה.

5. SiteGround

Siteground-ייעודי-שרת אוסטרליה

SiteGround

ל- SiteGround אין שרתים באוסטרליה, אך יש להם מרכזי נתונים בסינגפור שמציעים ביצועים חזקים, זמן עבודה וחיבור. זמן הפעילות של החברה, 99.99%, פיתוי בזרם קבוע של מנהלי רשת. היא כל כך בטוחה בערבות זו, שהיא מבטיחה פיצוי אם השרתים שלהם לא יימצאו זמן זמן זה.

תוכנית הכניסה מתחילה ב -269 דולר לחודש עם 4 ליבות מעבד, 8 חוטי מעבד, 16 ג’יגה-זיכרון RAM ו- 480 ג’יגה-בייט SSD. חבילת ה- Power מתחילה ב -349 דולר לחודש עם זיכרון RAM משודרג של 32 ג’יגה-בייט ו- SSD של 960 ג’יגה-בייט. מארח האינטרנט של Super Power מתומחר במחיר של 729 $ לחודש, כולל 12 ליבות מעבד ו- 64GB RAM.

SiteGround מותאם במיוחד עבור וורדפרס וצוות התמיכה המומחה יעזור בדאגות שלך. בעלי אתרים יעריכו גם כמה קל לשלב את WooCommerce. המשרד מבטיח זמן אחיזה באפס בשני צ ‘אט חי ואינטראקציות טלפון. לוח הניהול שלהם פשוט דיו כדי שאפילו המתחיל יוכל לנווט ולהשתמש בו.

כיצד לבחור שרת ייעודי?

אם אתה מחפש מארח אינטרנט ייעודי מעולה, תצטרך להעריך מספר שיקולים חשובים, כולל:

דרישות ביצוע

כמה שרתים ישרתו כראוי את הדרישות שלך? לכמה מבקרים אתם מצפים? בדרך כלל ניתן לבחור את מספר הליבות והמעבדים בשרת. המספר יהיה תלוי ביישומים שאתה מפעיל. שיקול נוסף הוא ביצועי הליבה המוגדרים במהירות שעון (MHz). ספק התוכנה או הצוות המנהל את היישום מתאים יותר להציע את המעבד האידיאלי או את מספר הליבות.

ככל שיש למעבד יותר ליבות, וככל שהוא מהיר יותר, אפשרויות RAM זמינות למנהל מערכת. אם אינך בטוח לגבי דרישות ה- RAM שלך, בחר חבילה המאפשרת RAM נוסף.

כשמדובר בכוננים קשיחים, הדבר הטוב ביותר הוא התקנת RAID המגנה על האתר שלך מפני פגיעויות של כונן קשיח יחיד. המערכת שלך עדיין תפעל עד שתתקין החלפת כונן קשיח אם כי היא תציג אובדן ביצועים מסוים. יש לך אפשרויות נוספות של כונן קשיח עם שרת גדול. כונני SATA מספקים נפח גבוה, אך הביצועים נמוכים למדי. SAS מציגה ביצועים טובים יותר מ- SATA אך יקרה יותר ובעלת קיבולת נמוכה יותר. SAS הוחלפה על ידי SSD אשר מביאה ביצועים טובים פי 50 עד 100 לעומת SATA.

מדרגיות של היישום

תצטרך לשקול עד כמה טוב יותר בקנה מידה של היישום שלך. יישומים מסוימים מתגלים כקשים בהיקף גדול למכשירים רבים. להבטיח שמסד נתונים פועל במספר שרתים הוא מאתגר מכיוון שצריך לסנכרן אותו דרך השרתים. זה אפילו יתגלה כקל יותר לעבור לשרת עם יותר זיכרון RAM, אחסון ויכולת עיבוד.

השפעת השבתה

עליך להעריך את ההשפעה העסקית של זמן השבתה בשרת שלך. אינך יכול לשתף את המשאבים שהוקצו לך בתכנית אירוח ייעודית, אך לעתים קרובות יותר יש מיקום כישלון אחד בשרת אחד. אם אתה מפעיל פלטפורמת מסחר אלקטרוני, זמן השבתה עלול להתברר כיקר מכיוון שהלקוחות שלך עשויים לנטוש את האתר שלך או לפתח דימוי שלילי של העסק שלך.

איכות רשת

רוב ספקי האירוח נותנים לך את הבחירה לבחור את מיקום השרת שלך. ככל שמרכז נתונים קרוב יותר, מסירת הנתונים מהירה יותר. איכות החומרה והתוכנה תקבע גם את מהירויות הטעינה.

כאשר אתה זקוק לשרת ייעודי?

היתרונות של שרת ייעודי עולים בהרבה על יתרונות אירוח אתרים משותף. יתכן שאתה תוהה אם אתה קוצר את היתרונות המרביים של אירוח שרתים ייעודי. להלן מתווה מנחה:

 • גודל החברה שלך: אירוח ייעודי עובד בצורה הטובה ביותר עם חברות בינוניות עד גדולות. יש יותר מידע המאוחסן ומועבר בהשוואה לחברה קטנה. אם המיזם שלכם התקדם לנקודה בה אתם מקבלים מספרים בשש דמויות, יתכן שהגיע הזמן לשדרג לתכנית ייעודית. תנועה גבוהה יכולה לעורר הפסקות שירות שעלולות להיות הרות אסון עבור המותג שלך.
 • זמני טעינת העמוד: יש לך בערך 2 שניות לעשות רושם. פלטפורמות רבות מתחייבות לתשומת לב מצד המשתמשים באינטרנט, מה שהפך את המבקרים לחסרי סבלנות והתרגלו למהירויות גבוהות. אם אתה מגלה שהאתר שלך נטען לאט או שיש עיכובים תכופים, זה הזמן לשקול שרת ייעודי. מנועי חיפוש דורגים אתרים מהירים גם הם לטובה.
 • רגישות המידע: באירוח משותף, כמה אתרים חולקים שרת. אם יש הפרת אבטחה באתר אחר, רוב הסיכויים שהאיום ימצא את דרכו לפלטפורמה שלך. לאחר מכן, מסד הנתונים באתר שלך ייפגע. סיכון זה בולט במיוחד בחנויות למסחר אלקטרוני בהן המידע רגיש כולל פרטי כרטיסי אשראי וכתובות. חנויות כאלה יזדקקו לתכונות האבטחה המשודרגות שמגיעות עם אירוח ייעודי.
 • כשאתה מנוסה יותר: ההצלחה של אתר בתוכנית אירוח תלויה לחלוטין במאמצי המנהל. שרת לא מנוהל תלוי בבעלות האינטרנט לצורך תחזוקה, ותצטרך לדעת יותר על מערכות שרת מאשר למתחיל. עם זאת, קיימת אפשרות מנוהלת בה צוות שמספק מנהל המארח יסייע בהתקנה.

היתרונות של שימוש בשרת ייעודי

שרת ייעודי הוא מחשב שלם רק עבור אתר האינטרנט שלך. היתרונות שמגיעים להסדר זה הם:

שליטה והתאמה אישית

עם שרת ייעודי, יש לך את הקצבה להוסיף את היישומים שאתה רוצה. לכן, באפשרותך למטב את האתר שלך כך שהוא יעבוד בצורה הטובה ביותר עם הנישה שלך. מפרטי החומרה ועד מערכת ההפעלה והקצבה, יש לך שליטה מלאה באתר האינטרנט שלך. אתה יכול לעדכן או לסגור את האתר שלך בכל עת מבלי לדאוג למשתמשים אחרים.

אבטחה הדוקה יותר

אירוח משותף הופך את האתר שלך לפגיע לפעילויות מפוקפקות של משתמשים אחרים. סיכון זה אינו קיים באירוח ייעודי מכיוון שיש לך שרת לעצמך. אתה יכול להתקין שכבות אבטחה מרובות המגנות על התוכן שלך. לתוכניות אירוח ייעודיות יש גם תכונות אבטחה משודרגות לאלה שמתארחות באירוח משותף.

ביצועים אמינים

אירוח ייעודי הוא אידיאלי עבור מנהלי אתרים שרוצים ביצועים יציבים ואמינים. באמצעות תוכנית זו, מוקצים לך משאבים שונים לשרת שלך בלבד. כל עוד אתה נשאר בגבולות אלה האתר שלך יבצע ביעילות. אתה יכול גם להשתמש בתוספת נוספת-
תוספות כמו תוספים להגברת הביצועים.

סיכום

ישנם מיליארדי מבקרים באופן מקוון, הנוגעים במיוחד לאיכות התוכן, מהירויות הטעינה והפונקציונליות של פלטפורמות שונות. לכן חיוני כי אתרי אינטרנט מציעים חווית משתמש מובחרת. אירוח ייעודי מציג שלל יתרונות לבעלי אתרים הכוללים ביצועים גבוהים, אבטחה טובה יותר, שליטה, גמישות ושקיפות. אתרי אינטרנט באוסטרליה יכולים לבחור בין הספקים השונים עם מרכזי נתונים בערים כמו מלבורן, סידני ופרת ‘.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map