5 אירוח אתרים זולים הטוב ביותר למתחילים

הטוב ביותר-זול-אירוח-מתחילים -2019


אם אתה רק מתחיל בהרפתקה שלך עם אתר משלך, אתה צריך ללמוד כמה דברים על אירוח אתרים כדי לבחור באפשרות הטובה ביותר. בחירה במארח אתרים יכולה להיות החלטה נוקבת זמן וקשה מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות זמינות ויש כל כך הרבה מארחי אתרים שתוכלו לבחור מהם. זהו שוק מאוד תחרותי, ואם אתה לא יודע מה לחפש, אתה עלול בסופו של דבר לקבל מארח אתרים שלא באמת יכול לתת לך את כל הדברים שאתה צריך כדי לגרום לאתר שלך להתבלט בזכות האמינות, המהירות שלו. ועיצוב.

לכן, לכל המתחילים שם בחוץ, אנסה להקל מעט על כל התהליך במאמר זה. ראשית, אדבר על תכניות אירוח משותפות כי בדרך כלל זו הבחירה הטובה ביותר עבור אנשים שרק מתחילים. לאחר מכן אסקור כמה מהגורמים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק האירוח שלכם. ובסופו של דבר, רק כדי להקל עליכם את הדברים, אדבר על מארחי האינטרנט האהובים עלי למתחילים.

לפני שאקפץ להסביר כיצד לבחור ספק אירוח כמתחיל, אני אתן לכם את רשימת חברות אירוח האתרים עליה אני ממליץ למתחילים:

חברת אירוח
מחיר פרומו

1הכי אירוח אתרים זול1.99 $ לחודש
2אירוח אתרים הטוב ביותר3.95 $ לחודש
3אירוח אתרים הטוב ביותר3.95 $ לחודש
4אירוח אתרים הטוב ביותר4.99 $ לחודש
5אירוח אתרים הטוב ביותר3.95 $ לחודש

אירוח ידידותי למתחילים: מה הוא אירוח משותף?

אירוח משותף פירושו שתשתף את השרת ומשאביו עם לקוחות אחרים ואתרי האינטרנט שלהם. אירוח משותף הוא סוג האירוח שהוא הפופולרי ביותר ומשמש במיוחד למתחילים. הסיבות לכך הן רבות, אך היתרון הגדול ביותר שתוכניות אירוח משותפות לעומת תוכניות אירוח אחרות, כמו אירוח ייעודי או אירוח VPS, הוא המחיר. אירוח משותף הוא צורת האירוח הזולה ביותר וזה מאוד חשוב למתחילים מכיוון שהם לא יודעים למה הם יכולים בדיוק לצפות בכל מה שקשור לכמות התנועה שהאתר שלהם יניב.

אירוח אתרים משותף הסביר

לצד תועלת זו, ישנם כמה יתרונות נוספים שהצעות אירוח משותפות למשתמשים שלהם. לדוגמה, אירוח משותף הוא נהדר למתחילים מכיוון שהוא פשוט ביותר ומאפשר לך ללמוד תוך כדי. אתה מקבל גם הרבה מתקינים בלחיצה אחת שיכולים לעזור לך לבנות את אתר האינטרנט שלך בצורה המהירה והפשוטה ביותר.

יתרון נוסף שיש לאירוח משותף הוא קלות השימוש, במיוחד התחזוקה. בדרך כלל זה נעשה על ידי מארח האינטרנט שלך, מה שמותיר אותך חופשי לדאוג לחלקים אחרים וכנראה חשובים יותר בעסק שלך.

כמובן שתוכניות אירוח משותפות מגיעות גם עם חסרונות מסוימים. הראשון והמובן מאליו נובע מהעובדה שאתה צריך לחלוק משאבים עם אתרים אחרים. זה אומר שלעתים אתה יכול להיתקל בבעיות, או אפילו בהשבתה, אם לשרת יש יותר מדי תנועה ואינו יכול להתמודד עם זה. ייתכן שהאתר שלך יטען מעט יותר איטי במצבים מסוימים.

פגם נוסף בתכניות אירוח משותפות הוא התאמה אישית מכיוון שאינך מקבל אפשרויות התאמה אישית רבות ככל שתקבל עם תוכניות אירוח אחרות ויקרות יותר. אתה עלול אפילו להיתקל בבעיות אבטחה, מכיוון שאתה לא יודע עם מי אתה משתף את השרת, מה שאומר שאחד השכנים שלך עלול להוות איום על האתר שלך.

כיצד לבחור אירוח אתרים למתחילים?

כפי שכבר ציינתי, תצטרך לשקול כמה דברים לפני שתקבל את ההחלטה שלך ותלך עם מארח אינטרנט אחד. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על בחירתך ואכסה כמה מהבסיסיים ביותר שכל המתחילים צריכים להיות מודעים אליהם.

שטח אינטרנט

כן, יש תוכניות אירוח משותפות שונות המציעות כמויות שונות של שטח שרת עבור אתר האינטרנט שלך. אם אתה מתחיל, זה בדרך כלל אומר שלא תצטרך טרה-בתים של שטח או אפילו הרבה פחות מזה, לכן עליך לשקול בזהירות ולחשב מה מספיק לצרכים שלך, כך שאתה לא משלם יותר מדי על התוכניות שלך קבל את השטח שלא תשתמש בו אפילו.

מהימנות

אמינות היא גורם חשוב ביותר בכל הקשור לאירוח אתרים שכן מונח זה מכסה למעשה שני דברים חשובים ביותר עבור אירוח אתרים – מהירות וזמן פעולה. ראשית, עליך לוודא שספק אירוח אתרים שאתה שוקל הוא מהיר, כך שהאתר שלך לא יטען לאט מדי. שנית, עליך לבדוק את משך הפעילות של מארח האינטרנט בו ברצונך להשתמש מכיוון שהאתר שלך עשוי לחוות השבתה אחרת. שני הדברים האלה יכולים להוביל לאובדן הקהל והלקוחות שלכם, ולהוביל לכך שתפסידו כסף, אז עשו את המחקר וודאו שזה לא יקרה.

מגבלות העברת נתונים

זה דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון ולדעת כמה מגבלה גדולה אתה זקוק כשחושבים על הנתונים שאתה מתכנן לפרסם באתר שלך. עם זאת, אתה תמיד יכול לשדרג את מגבלות ההעברה שלך, כך שאתה לא צריך לשלם יותר מדי עבורו בהתחלה. במקום זאת, קח עם הערכה שמרנית יותר.

שירות לקוחות

מכיוון שאתה רק מתחיל, אתה צריך לוודא שלמארח האינטרנט שלך יש תמיכת לקוחות נהדרת. בהתחשב בסטטוס שלך כטירוף, סביר להניח שתצטרך להשתמש בתמיכת הלקוחות יותר מכמה פעמים ואתה צריך לקבל את העצות והעזרה הטובים ביותר האפשרי כדי שתוכל להתגבר על כל נושא שאתה נתקל בו..

תוכניות & מחיר

אחרון, אך לא פחות, המחיר. עלות תוכניות אירוח משותפות לא אמורה להיות הדאגה העיקרית, אך בכל זאת יש לקחת בחשבון, במיוחד אם יש לך תקציב הדוק. עליכם רק לדאוג למצוא את האיזון הנכון בין המחיר הנמוך ביותר האפשרי לבין המשאבים הדרושים לכם. חפש את האפשרות הטובה ביותר האפשרית שמכסה את כל הדרישות שלך אך אינה מתמחרת בו זמנית.

עכשיו כשאתה יודע אילו דברים אתה צריך לקחת בחשבון כשאתה בוחר את ספק האירוח הטוב ביותר לצרכים שלך, נוכל לקחת קצת זמן כדי לדון באפשרויות הטובות ביותר שקיימות שם, לפחות מניסיוני והדעתי שלי..

1. iPage

בקר באתר “

אירוח אתרים הטוב ביותר למתחיליםספק אירוח אתרים זה קיים מאז 1998 ובאותה תקופה, הם הצליחו להפוך לאחת מחברות אירוח אתרים מהימנות ומכובדות בעולם, עם מיליוני לקוחות ואתרי אינטרנט.

תוכניות אירוח משותפות

למרות ש- iPage היא ספק נהדר לאירוח אתרים, הם לא באמת מצטיינים בכל הקשור לתכניות אירוח משותפות מכיוון שהם מציעים רק תוכנית אחת והתוכנית הזו זמינה רק עבור לקוחות לינוקס. עם זאת, אם לא אכפת לך ממערכת הפעלת שרתים ולינוקס זה בסדר מבחינתך, ואתה מעוניין לקבל אירוח משותף, התוכנית המהותית של iPage כוללת את הכל. תוכנית האירוח המשותפת שלהם נהדרת למתחילים ותוכלו להשיג אותה במחיר של עד $ 1.99 לחודש באמצעות מבצע הקידום הנוכחי. המחיר הרגיל לתוכנית זו הוא 7.99 דולר לחודש, ועליך לשיר חוזה לפחות לשנה.

תוכנית אירוח זו מקנה לך שטח אחסון בלתי מוגבל ואין לה מגבלת העברת נתונים. זה גם מגיע עם מספר בלתי מוגבל של כתובות דוא”ל ומסדי נתונים של MySQL. אתה מקבל גם תחום אחד בחינם לכל השנה והיכולת להשתמש באינספור נושאים ותבניות כדי לעצב את האתר שלך בדיוק כמו שאתה רוצה..

זמן עבודה

מארח האינטרנט הזה הוא אחד הטובים ביותר בכל הנוגע לזמן הפעילות ובמשך הזמן שבדקתי אותם, שהיה חודשיים, חוויתי השבתה רק כמה פעמים וזה היה לפחות 3-5 דקות כל פעם , כך שבטוח לומר כי iPage הוא מארח אתרים אמין למתחילים.

אבטחה

ל- iPage יש כמה מאפייני אבטחה מדהימים ויכולים לעזור לך לשמור על בטיחות בכל עת. אחת מהתכונות הללו היא SiteLock המספק הגנה מפני הפרות בטיחות. זה נעשה על ידי סריקת האתר והשרת שלך באופן קבוע על מנת למצוא בעיות ואיומים זדוניים פוטנציאליים. בנוסף לכל זה, אתה מקבל גם חומת אש המונעת כל דליפת בטיחות ובמקרה שמשהו ישתבש, iPage מבצע גיבויים יומיים של כל הנתונים שלך כך שתוכל לאסוף איפה שהפסקת באיזה אירוע מצער..

2. BlueHost

בקר באתר “

הכי טוב wordpress אירוח מתחיליםBlueHost נמצאת בעסק כבר למעלה מעשרים שנה, חברה שבבעלותה חברות אירוח רבות. זה מבטיח איכות ואמינות ו- BlueHost מתאים לפרופיל בצורה מושלמת.

תוכניות אירוח משותפות

בניגוד לערך הקודם ברשימה שלנו, BlueHost מציעה תכניות אירוח משותפות מרובות. תמחור תוכניות אירוח אלה מתחיל ב -3.95 דולר בלבד לחודש. כל תכנית האירוח כוללת שם תחום בחינם, רוחב פס בלתי מוגבל, תכניות מסוימות כוללות שטח אינטרנט בלתי מוגבל, חשבונות דואר אלקטרוני מרובים, אפשרות לארח יותר מאתר אחד באותו חשבון, בעיקרון כל מה שמתחיל צריך למתחילים כדי להתחיל באינטרנט.

BlueHost הוא נהדר למתחילים, מכיוון שהוא מגיע עם מספר רב של תכונות ואפשרויות קלות לשימוש. ההצעה התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, כך שאם אתה מתכוון לבנות את האתר שלך באמצעות וורדפרס, אין טרחה שתקים את האתר שלך. לוח הבקרה של אירוח ה- cPanel שלהם מאוד אינטואיטיבי, קל לשימוש וידידותי למתחילים. כך שגם אם מעולם לא השתמשת בשירות אירוח לפני כן, קל להתרגל אליו. BlueHost מציעה גם התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום, כך שאין סיכון מצדך.

שירות לקוחות

אם לשפוט על פי הניסיון שלי עם BlueHost, תמיכת הלקוחות שלהם די מוצקה. בפעם הראשונה שהתקשרתי אליהם חיכיתי קצת יותר ממה שהייתי רוצה; אי שם בערך עשר דקות, אבל בפעם השנייה התחברתי תוך שתי דקות. בשני המקרים העובדים שלהם היו נעימים ועוזרים ומאוד מאוד מקצועיים. הם הצליחו לענות על כל השאלות שלי ולעזור לי בסוגיות שלי, כך שהם מקבלים ציון חזק ממני. אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או צ’אט חי. כמו כן יש להם בסיס ידע זמין לכל מי שרוצה לחקור לבד.

תכונות

ישנן תכונות אבטחה רבות המסייעות לאתר שלך להישאר בטוחים עם BlueHost. הם מספקים SSL אבטחה לנתונים אישיים ומעקב קבוע ברשת. למרות ש- BlueHost אינה מציעה כל אחריות על זמן פעולה, הבדיקה שלנו הביאה ליותר מ- 99.9% אורך זמן במשך 30 יום, וזה טוב מאוד לתכנית אירוח משותפת. זהו ספק אירוח אתרים מעולה למתחילים ובחירה חכמה מאוד, מכיוון שאתה יכול לשדרג את התוכניות המשותפות שלך בכל עת, אם אתה זקוק למשאבי שרת נוספים או אבטחה גבוהה יותר..

3. HostGator

בקר באתר “

האתר הטוב ביותר מארח מתחיליםHostGator היא עוד חברת אירוח אמינה ואמינה שיכולה לעזור לכל מתחיל להתחיל עם אתר משלהם. הן אחת האפשרויות הזולות ביותר בשוק אירוח אתרים, אך זהו רק אחד היתרונות הרבים שלהם.

תוכניות אירוח משותפות

HostGator מציע תכניות אירוח משותפות מרובות וכן מגוון רחב של אפשרויות לשדרוג. תוכניות האירוח הזולות ביותר שלהן מתחילות החל מ- $ 3.95 לחודש, והיא מאפשרת אירוח של דומיין יחיד, כולל רוחב פס בלתי מוגדר והתקנה בלחיצה אחת של סקריפטים שונים כמו וורדפרס, ג’ומלה ותוכנות קוד פתוח אחרות..

כל תוכנית משותפת כוללת בונה אתרים בחינם של HostGator עם למעלה ממאה תבניות ידידותיות לנייד. הם מספקים סיוע חינם להעברת אתרים, העברת דומיינים כמו גם העברת מסדי נתונים ותסריט. נוסף על כך, תקבלו הצעה של 100 $ Google Adwrods ו- 100 $ אשראי Bing Ads.

הם משתמשים בגירסה האחרונה של cPanel כלוח הבקרה של אירוח אתרים, שקל לשימוש אפילו על ידי מתחילים.

תכונות

HostGator מציעה ערבות לזמן ההנפקה של 99.9%, כמו גם 45 יום חזרה. דבר נהדר נוסף ב- HostGator הוא גיבויים שבועיים המבוצעים על כל השרתים שלהם. הם מבצעים את כל התחזוקה בעצמם, כך שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

הם מספקים גם מספר רב של כלים ליצירת אתרים, שקל להשתמש בהם ומאפשרים לך להתאים אישית את אתר האינטרנט שלך עד לפרטים הקטנים ביותר ללא צורך לכתוב קוד כלשהו..

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא אחת הסיבות הגדולות ביותר לבחור HostGator. הם צברו מוניטין מכובד עבור תמיכת הלקוחות שלהם, העומדת לרשותך בטלפון או בצ’אט המקוון, כמו גם בדוא”ל, כולם עובדים 24/7. יש להם גם הדרכות רבות, בווידיאו ובכתב, ובסיס ידע עצום המסייע למשתמשים ללמוד כיצד להשתמש בחשבון אירוח אתרים שלהם.

4. WebHostingHub

בקר באתר “

אירוח מתחילים בבלוגים הטובים ביותרWebHostingHub פועלת מאז 2001. הם אינם מארח האינטרנט הפופולרי ביותר, עם זאת, הם צומחים במהירות בזכות אירוחם הזול ותכניות משותפות מרובות המכסות את כל הדברים שכל עסק מתחיל או קטן עשוי להזדקק להם..

תוכניות אירוח משותפות

כפי שכבר ציינתי, לספק אירוח אתרים זה יש 3 תוכניות אירוח. הראשון מתומחר ב -4.99 דולר לחודש ומגיע עם דומיין בחינם, אירוח ללא הגבלה ומאפשר אירוח של שני אתרים. כל תוכנית כוללת SSL בחינם, אחסון SSD בחינם (וזה נהדר לשיפור מהירות האתר, עד 20X מהיר יותר מאחסון HDD רגיל), מתקין בלחיצה אחת עבור WordPress או CMS אחרת. גיבוי אוטומטי זמין עבור כל תוכנית תמורת $ 1 לחודש נוספים.

נקודות זיכוי בחינם נעות בין 75 ל -250 דולר, תלוי בתוכנית שתבחר.

אם תחליט להשתמש בוורדפרס לבניית אתר האינטרנט שלך, אתה יכול להתקין כלי בונה דפים בחינם בשם BoldGrid לאתר WordPress שלך. BoldGrid הוא בונה דפים מפותח שיעזור לך להתאים את האתר שלך לפרטי פרטים.

שירות לקוחות

שביעות רצון לקוחות ותמיכה טכנית היו תמיד בראש סדר העדיפויות ב- WebHostingHub. הם מבטיחים לענות לשיחתך תוך פחות משתי דקות והם מקיימים את ההבטחה במלואה, כפי שהוכחתי בכמה הזדמנויות. הם זמינים באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי או טלפון וכל מה שתבחר; תתקבל בברכה בצורה ידידותית ומקצועית.

ב- WebHostingHub יש אינספור הדרכות מפורטות למתחילים ומתחילים חדשים במרכז העזרה שלהם, ומקנות להם את העזרה הנחוצה ליצירה והפעלה של אתר או בלוג..

זמן וביצועים

WebHostingHub מבטיח זמן עבודה של 99.9% ותוך פחות מחודשיים שבדקתי אותם, הם מעולם לא היו במצב. לא רק זה, הם מציעים גם אחריות להחזר הכסף של 90 יום. החיסרון הוא שחברת אירוח זו מציעה רק תוכניות אירוח משותפות, אשר אינן חדשות נהדרות עבור כל מי שצריך לגדול את תוכניות האירוח שלהם. עבור מתחיל, עם זאת, זה מקום נהדר להתחיל בו.

5. JustHost

בקר באתר “

הכי טוב זול אירוח למתחיליםJustHost היא חברה ידועה המציעה שירותי אירוח אתרים מאז 2008. הם אחד מספקי אירוח אתרים המזוהים ביותר בעולם בזכות המחירים הזולים שלהם ותכונות נוספות רבות המאפשרות לך להעשיר את האתר שלך..

תוכניות אירוח משותפות

ישנן שלוש תוכניות אירוח משותפות מבוססות לינוקס זמינות ב- JustHost. הראשון, תוכנית Starter, מגיע עם מחיר של 5.99 דולר לחודש ומספק לך 100 מיילים, העברות נתונים ללא הגבלה, 100 GB שטח אחסון ודומיין בחינם למשך שנה. עם כל זה, אתה מקבל גם גיבוי בסיסי באתר. התוכנית השנייה נקראת פלוס ועולה 9.99 דולר לחודש. תוכנית זו מציעה את כל מה שה- Starter עושה עם מספר בלתי מוגבל של דוא”ל, דומיינים ושטח אחסון בלתי מוגבל. התוכנית האחרונה של JustHost היא תוכנית ה- Business Pro, שמתומחרת ב -19.99 דולר לחודש ומגיעה עם חוזה לשנה. לתכנית זו יש את אותן תכונות כמו תכנית הפלוס ומודעות רישום תחום ללא תשלום לנצח, כמו גם תעודת SSL בחינם.

אבטחה

למארח אינטרנט זה יש מספר תכונות אבטחה שיכולות לעזור בהגנה על אתר האינטרנט שלך מפני איומים שונים. יש תוכנית גיבוי בסיסית לכל התוכניות, בעוד שתוכנית Business Pro מספקת גם גיבוי לתיקיות וקבצים בודדים. יש גם אפשרות לקנות אישורי SSL שיאפשרו לך לבצע עסקאות מאובטחות. דבר נוסף שתוכלו לרכוש הוא SiteLock המספק סריקת תוכנות זדוניות ואז הסרת איומים פוטנציאליים.

שירות לקוחות

ל- JustHost יש את אחד משירותי התמיכה ללקוחות האמינים ביותר שתוכלו למצוא בעולם אירוח אתרים. הם ידידותיים, מקצועיים ובקיאים. התקשרתי לתמיכת הלקוחות שלהם שלוש פעמים ואף פעם לא חיכיתי יותר משלוש דקות (בעצם, רק פעם אחת הם השאירו אותי לחכות לקצת יותר משתי דקות). בנוסף לקו הטלפון שלהם 24/7, אתה יכול גם ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט האינטרנט החי שלהם.

סיכום

ישנם דברים רבים שעליך לחשוב עליהם בקפידה כשאתה מתחיל לצאת עם אתר משלך ולחפש אירוח אתרים למתחילים. אני מקווה שהמאמר שלי עזר לכם להבין כמה מהגורמים והתכונות החשובים ביותר שעליכם לחפש אצל ספק שירותי אירוח אתרים וכי רשימת המארחים הטובים ביותר שלי למתחילים סייעה לכם, לפחות במידה מסוימת, להשקיע פחות זמן ו מאמץ למצוא את מארח האינטרנט המושלם לצרכים שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map