5 האירוח הטוב ביותר לאתרי כושר

האתר הטוב ביותר-אירוח-כושר-בלוג -2019


הפופולריות של אתרי הכושר ובלוגי האימון הרקיעה שחקים בזכות העניין הגובר של אנשים להגיע ולהישאר בכושר. אם אתה גורו כושר שמחפש לשתף את הידע שלך עם מיליוני אנשים מוכנים לשיפוץ אורח חיים, השקת בלוג כושר או אתר היא אחת הדרכים היעילות ביותר להגיע לחובבי הבריאות ברחבי העולם..

אבל לפני שתוכל לעשות את כל זה, תצטרך לשקול כמה דברים כמו:

 • מציאת אירוח אתרים מתאים;
 • בחירת הפלטפורמה הנכונה לעסוק בקהל שלכם;
 • וזיהוי הכלים השיווקיים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לבנות את הקהל שלכם.

בניית אתר הכושר שלך

אירוח אתרים הוא אבן בניין חשובה הנחוצה להשקת אתר כלשהו, ​​וסוג האתר שאתה רוצה להשיק יקבע את סוג הפלטפורמה ואפילו את סוג אירוח האתרים הדרוש לך..

כמאמן כושר, אולי תרצו לשתף סרטונים עם תרגילי אימון ואינפוגרפיקה עם עצות לתזונה ותוכניות אימון. או אולי תרצה לייצר רווחים מהאתר שלך, להקים בלוג, לאפשר למשתמשים להירשם לעלונים, לפרסם המלצות או לפרסם ביקורות על מוצרים, לאפשר לעוקבים שלך לפרסם שאלות או לאפשר להם להתקשר זה עם זה בפורום, למשל.

כדי להשיג את כל אלה, תזדקק לפלטפורמה בהארחה עצמית שתוכל לעמוד בכל אחת מהדרישות הספציפיות שלך. מהבחינה הזו אנו ממליצים שתעבור עם WordPress שהיא המלכה הבלתי מעורערת של פלטפורמות האתר המציעות הכי הרבה מבחינת שליטה, גמישות ופונקציונליות..

בניגוד לפלטפורמות המתארחות (למשל Wix), באמצעות WordPress תוכלו לבחור אירוח משלכם, לייצר רווחים מהאתר שלכם ככל שתרצו ולשלוט באופן מלא על כל מה שהוא יכול לעשות.

מציאת אירוח לאתר הכושר שלך

להלן הרשימה המובילה שלנו עם ספקי אירוח אתרים לאתרי כושר:

חברת אירוח
מחיר התחלתי

1ipage1.99 $ לחודש
2מארח2.75 $ לחודש
3אירוח רגש$ 2.95 לחודש
4כחול3.95 $ לחודש
5קדימה אבא2.99 דולר לחודש

כשמדובר באירוח, אנו ממליצים להתחיל עם תוכנית אירוח משותפת שתוכל לשדרג בהמשך, במידת הצורך. יתכן שקשה לאמוד מההזדמנות כמה משאבים האתר שלך יצטרך, אז התחל בקטן ושדרג בהמשך.

אירוח משותף הוא האירוח הזול ביותר וידידותי למתחילים ומארחים רבים מציעים תכניות אירוח משותפות המותאמות לאתרי וורדפרס. חלק מהתקנים הללו כוללים התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, תמיכה במומחי וורדפרס, מיטוב מהיר, בניית אתרים של וורדפרס וכו ‘.

אירוח וורדפרס מנוהל ידאג גם למשימות תחזוקת שרתים, ויאפשרו לכם להתמקד אך ורק ביצירת תוכן ושיווק האתר שלכם.

באשר להמלצות שלנו לאירוח וורדפרס הטוב ביותר לאתרי כושר, הנה חברות האירוח הטובות ביותר שבהחלט כדאי לכם לבדוק:

1. iPage

אתרי אירוח כושר הטובים ביותרל- iPage יש את אחד ממחירי ההיכרויות הנמוכים ביותר בכל קטגוריות האירוח שלהם, אך התוכנית הזולה ביותר שלה היא תוכנית Starter שהיא תוכנית אירוח משותפת ללא הגבלה הכוללת רישום תחום בחינם, כלי לבניית אתרים, שילוב PayPal, ניטור רשת 24/7 ו תמיכה מקוונת, כלי שיווק בחינם והתקנת וורדפרס בלחיצה אחת.

אם אתה רוצה תכנית מכוונת יותר ל WordPress, iPage מציעה אירוח וורדפרס באמצעות תוכניות WP Starter ו- WP Essential שלהם. אלה גם תכניות אירוח משותפות עם אחסון ורוחב פס ללא הגבלה, ורישום דומיין בחינם, אך הם אכן יוצרים תוספת של לוח בקרה בהתאמה אישית, ערכות נושא ותוספים שהותקנו מראש ותוכנית WP Essential כוללת גם תמיכה של מומחי וורדפרס, הסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות וסוויטת אבטחה SiteLock.

שרתים פרטיים וירטואליים ושרתים ייעודיים הם גם בין תכניות האירוח המוצעות על ידי iPage, שעשויות להפוך לרלוונטיות עבורך אם בלוג הכושר שלך או אתר האינטרנט שלך יקבלו יותר תנועה ויוצאת מתוכנית האירוח המשותפת.

שירותי אירוח אתרים ורישום דומיינים של iPage מושלמים גם על ידי מספר שירותי שיווק מקוונים כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש ופרסום בתשלום לקליק..

יתרון חשוב נוסף בהרשמה ל- iPage הוא גישה לתמיכה מקוונת 24/7 באמצעות צ’אט חי, דואר אלקטרוני או טלפון.

2. HostGator

אירוח אתרים הטובים ביותר עבור כושרהבא בסקירתנו על המארחים הטובים ביותר לאתרי כושר הוא HostGator, מארח תקציב עם תכניות אירוח נוחות וידידותיות למשתמש. החברה מציעה את כל סוגי האירוח, אך למאמר זה נתמקד בתוכניות המשותפות והוורדפרס שלהם.

קטגוריית התוכנית המשותפת מציעה שלוש חבילות אירוח הכוללות רוחב פס בלתי מוגן, ערבות לזמן פעולה של 99.9%, החזר כספי למשך 45 יום, cPanel, בניית אתרים, עגלת קניות מיידית והתקנת סקריפט עם קוד פתוח, נקודות זכות בחינם למודעות וכיבוי אוטומטי שבועי גיבויים באתר.

בקטגוריה המותאמת של וורדפרס תמצאו שלוש תוכניות, כולן מבוססות על טכנולוגיית ענן שמציעה זמני טעינה מהירים יותר עבור אתר האינטרנט שלכם. תוכניות HostGator וורדפרס מוגדרות עם שכבות מטמון מרובות ורשת אספקת תוכן מובנית, והכל במטרה להגדיל את הביצועים והאמינות..

תכונות אחרות כוללות גיבוי אוטומטי עם שחזור בלחיצה אחת כדי להגן על הנתונים שלך, יכולת מדרגיות בלחיצה אחת לטיפול בקפיצות תנועה פתאומיות, אשראי של גוגל אדוורדס, הסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות והעברת 100% חינם של אתרים אם אתה חושב להעביר את האתר שלך מאתר אחר מנחה.

מלבד שני סוגי אירוח אלה, ל- HostGator מבחר טוב של שרתים ייעודיים מנוהלים ומנוהלים למחצה, כמו גם תוכניות VPS ומפיצים..

3. אירוח InMotion

הרגש הטוב ביותר אירוח אתרי כושרInMotion הוא אחד מארחי האינטרנט המוכשרים והמדורגים ביותר עם חבילות המיועדות לענות על צרכיהם של פרילנסרים, סוכנויות ועסקים. למרות שהם עשויים להיראות מכוונים רק לאנשי מקצוע ועסקים, האירוח המשותף ברמת הכניסה ותוכניות האירוח של וורדפרס מתאימים לכל רמות המיומנות.

אם תשווה בין התוכניות המשותפות של InMotion לבין התוכניות המשותפות של חברות האירוח האחרות שנדונו כאן, תראה עליית מחירים, הנובעת מכונני ה- SSD שמציעה InMotion, המציעים ביצועים ואמינות טובים יותר בהשוואה לכונני HDD. כל תוכניות InMotion כוללות כונני SSD.

התוכניות המשותפות המוצעות על ידי InMotion כוללות כמה תכונות מצוינות כמו גיבוי נתונים בחינם, רישום תחום בחינם, בניית אתרים BoldGrid בחינם, לוח בקרה cPanel, הגנה מפני תוכנות זדוניות, גישה ל- SSH, הפעלת יישום חוזר, התקנת WordPress מראש, תמיכה 24/7, 90 ערבות הכסף החזר יומי ותכונות רבות אחרות שיכולות להועיל לכל סוג של אתר.

באשר לתוכניות אירוח מותאמות של וורדפרס, יש לך אפשרות לבחור מבין שישה תוכניות וורדפרס שונות. כל התוכניות כוללות ערכות נושא ותוספים שהותקנו מראש, בניית אתרים בחינם, גרירה ושחרור, תמיכה מלאה בתכנון ואירוח, eCommerce וכלי אבטחה, והבטחת החזר כספי למשך 90 יום..

למרות שהצד היקר יותר, שירותי InMotion מיועדים למי שרוצה הטכנולוגיות החדישות ביותר יחד עם ביצועים ואבטחה אולטימטיביים..

4. BlueHost

אתרי אירוח כושר הטובים ביותרBlueHost היא חברת אירוח נוספת שתוכל לקחת בחשבון עבור אתר הכושר שלך. הם מומלצים מאוד בזכות ההמלצה הרציפה של וורדפרס מאז 2005.

גם הם מציעים תוכנית אירוח משותפת ברמת הכניסה של וורדפרס עם דומיין בחינם, בונה אתרים בחינם, התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, אישור SSL בחינם ותמיכה 24/7, אך הם כוללים גם תוכניות אירוח מותאמות וורדפרס המבוססות על שירות VPS. תוכניות אלה מתאימות לאתרים עם נפח תנועה גבוה יותר.

מלבד עלייה משמעותית במשאבי השרת, תוכניות VPS אלה כוללות גם גיבויים אוטומטיים, cPanel משופר, אישור SSL בחינם, כלי אבטחה מתקדמים של CDN ו- SiteLock. ניתן להתקין סקריפטים, תוספים וכלים פשוטים אחרים דרך שוק MOJO, ואף להוסיף משאבים נוספים בלחיצה אחת. אם אתר הכושר שלך עולה על חשבון האירוח המשותף איתו אתה מתחיל, אתה יכול לשדרג בקלות לאחת מחבילות הוורדפרס המובחרות של BlueHost..

שרתים ייעודיים וחבילות אירוח משווקים הם גם בין שירותי האירוח המוצעים על ידי BlueHost.

הדבר הנפלא עם BlueHost הוא שהתמיכה הפנימית שלהם מתמחה באירוח וורדפרס, כך שקל להשיג תמיכה מומחית בכל פעם שתזדקק לה. ניתן להגיע לצוות התמיכה באמצעות צ’אט חי, מערכת כרטיסים או דואר.

5. GoDaddy

הטוב ביותר מארח אתרי כושרGoDaddy הוא ענק אירוח אתרים המציע מבחר מרשים של שירותים מקוונים כולל רישום שמות דומיין, אבטחת אתרים, שיווק מקוון, ומספר תוכניות אירוח אתרים המכסות את מרבית צרכי האירוח..

אם אתה חושב לארח עם GoDaddy ואתה טירון שלם, GoDaddy יצר מפת דרכים לבניית אתר אינטרנט שינחה אותך בכל שלב של יצירת אתר.

תוכניות האירוח המשותפות שלהם מציעות שם תחום בחינם עם תוכניות שנתיות, התקנה בלחיצה אחת על למעלה מ 125 תוכנות קוד פתוח, ניטור אבטחה 24/7 והגנה על DDoS, cPanel, תמיכה מבוססת ארה”ב 24/7 ואורך זמן של 99.9% להבטיח.

תכניות אירוח של וורדפרס של GoDaddy נעות בין תוכניות ברמת הכניסה המיועדות למתחילים לתוכניות שנוצרו עבור מעצבים ומפתחים. תוכניות אלה בנויים לביצועי וורדפרס בזכות עומס שרתים מאוזנים, SSD ודרוג גודל קל.

כל התוכניות ללא קשר לרמת המיומנות כוללות אתרים שנבנו מראש וגרירה & עורך זרוק, תוכנות ליבה אוטומטיות של וורדפרס ועדכוני אבטחה, ערכות נושא ותוספים בחינם, גיבויים יומיים בחינם עם שחזור של לחיצה אחת, 99.9% זמן הפעלה, ושם תחום בחינם.

תמיכה ב- GoDaddy מוצעת בטלפון 24/7 או צ’אט חי בשעות העבודה.

טיפים לשיווק לבלוג הכושר או לאתר שלך

אם אתה מומחה כושר, סביר להניח שכבר יש לך לקוחות שמורכבים על ידי מי שמרבה להתעמל בחדר הכושר המקומי שלך, אבל אם אתה רוצה קהל גדול יותר אתה צריך לזהות דרכים נוספות לשווק את עצמך. להלן כמה דרכי שיווק שתוכלו לנסות להגדיל את הקהל שלכם:

 • צור ערוץ YouTube בו אתה משתף סרטוני אימון, טכניקות אימון וייעוץ תזונתי;
 • צרו נוכחות במדיה חברתית בפלטפורמות כמו אינסטגרם או פייסבוק, ומאפשרים לאנשים לעקוב אחריך בפלטפורמות הללו;
 • אפשר לאנשים להירשם לעלונים והעדכונים לבלוג שלך;
 • צור תוכן שאיתו הקהל שלך יכול לעסוק או להוריד (למשל אינפוגרפיקה של אתגר אימון, אפליקציות להתקדמות באימון, טיפים לתכנון ארוחות וכו ‘).

עכשיו כשאתה יודע באיזו פלטפורמה לבחור לאתר שלך, באילו כלים שיווקיים אתה יכול להשתמש כדי לקדם את עצמך, ואילו חברות אירוח מציעות את האירוח הטוב ביותר עבור אתרי כושר, אתה יכול להקים אתר בהצלחה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map