5 אירוח אתרים הטוב ביותר בקנדה

אירוח אתרים הטוב ביותר-קנדה -2019


אם אתה משיק אתר לקהל קנדי, עדיף שתקבל את האירוח שלך מספק אירוח קנדי ​​או מארח אינטרנט שיש בו גם מיקומי שרת בקנדה. מכיוון שאנו מומחים באירוח אתרים, חקרנו ובחרנו את החברות הטובות ביותר לאירוח אתרים בקנדה הראויות לתשומת לבכם.

להלן תוכלו לקרוא את הסקירות המהירות שלנו על חברות אלה, אך ראשית, ניקח בחשבון את היתרונות של איתור השרתים שלכם בקנדה אם האתר שלכם ממוקד או פונה לקהל קנדי ​​ברובו..

מדוע לבחור מארח אינטרנט קנדי?

אם הקהל העיקרי באתר שלך הוא קנדי, ישנם כמה ויכוחים בעד אירוח אצל ספק שנמצא במקום:

 • חיבור מהיר יותר & זמני תגובה: אם השרתים שלך ממוקמים קרוב יותר לקהל היעד שלך, אתה יכול ליהנות מזמני תגובה טובים יותר מאשר לשרתים שלך מעבר לים;
 • תמיכה: קניית אירוח אתרים מחברות הממוקמות באזורי זמן שונים או במדינות שונות עשויה להגיע עם שעות עבודה שונות של תמיכה ותמיכה במיקור חוץ למקורות שאינם דוברי אנגלית טובה במיוחד. זה יכול לשים מכשול על תקשורת ופתרון בעיות באופן מתוזמן;
 • דרישה לתעשייה: עבור תעשיות מסוימות, זו דרישה שיהיו שרתים הממוקמים במדינה בה חברה מפעילה את עסקיה;
 • מחלוקות משפטיות: במקרה של סכסוכים משפטיים, קל יותר לנקוט בצעדים משפטיים כנגד או מתווכים של סכסוכים בין תושבי אותה מדינה;
 • לוקליזציה: שימוש בשירותים מקומיים פירושו לשלם במטבע של מדינתך, ליהנות משירותים התואמים את החקיקה הספציפית למדינה, ושיהיה להם גישה לתמיכה שבסיסה בקנדה;
 • אירוח ירוק: חברות אירוח מכובדות בקנדה מחויבות כולם לסביבה ועושות מאמצים להיות מופעלות באמצעות אנרגיה נקיה.

ליהנות מחיבורים מהירים יותר, לקבל גישה לשירותים ותמיכה מקומיות הם הסיבות העיקריות לכך שעסקים או אנשים שאתרי האינטרנט שלהם מכוונים לקהל קנדי ​​יבחרו לארח את אתר האינטרנט שלהם במארח אתרים קנדי..

אם אתה סקרן אילו מארחי אתרים הם הטובים ביותר, קרא את הביקורות למטה על חמשת מארחי האינטרנט המובילים בקנדה:

GreenGeeks

בקר באתר “

greengeeksGreenGeeks היא חברת אירוח עם נוכחות עולמית, שמרכזי הנתונים שלה נמצאים בארצות הברית, אירופה וכמובן קנדה. כפי ששמם מציע כל כך ברהיטות, חברה זו היא חברה ירוקה המחויבת לצמצם את השפעתם הסביבתית. הם עושים זאת על ידי החלפת פי 3 מכמות האנרגיה שהם משתמשים באנרגיית כוח הרוח.

GreenGeeks מאפשרת ללקוחות לבחור את מרכז הנתונים בו הם מספקים. הקנדים יכולים לבחור לקבל אותם במרכז הנתונים שנמצא במונטריאול או בטורונטו..

מלבד היותה פלטפורמה אחראית לסביבה עבור אתר האינטרנט שלך, GreenGeeks מחויבת גם להלהיב את המהירות, האבטחה המשופרת והאמינות..

על ידי שימוש בטכנולוגיות המהירות העדכניות ביותר כמו כונני SSD, טכנולוגיית מטמון פנימית בהתאמה אישית, CDN מובנה בחינם, שרתי אינטרנט מהירים ומסדי נתונים, ו- PHP 7 המאפשרים בכל השרתים, GreenGeeks יכול להבטיח טעינה מהירה של דפים..

מבחינה אבטחתית הם מציעים סריקת אבטחה בזמן אמת, ניתוח מתקדם של איומים מקובץ וניטור שרתים פרואקטיבי המאפשרים להם לשמור על אורך זמן של 99.9%.

מבחינת תכניות אירוח המחירים מתחילים במחיר של 3.95 $ לחודש עבור אירוח משותף, אך אירוח VPS, שרתים ייעודיים, אירוח וורדפרס וחבילות מפיצים מתומחרים גם הם בתחרותיות ומתהדרים במספר רב של תכונות כמו רישום תחום בחינם, הגירה באתר בחינם, אתר בחינם בונה, תמיכה 24/7, גיבויים בחינם, רישיון cPanel / WHM, ערבות 30 יום הכסף בחזרה, אבטחה מעולה וכו ‘..

GreenGeeks היא בחירה מצוינת עבור אתר קנדי ​​המעריך אנרגיה מתחדשת, חבילות אירוח מעולות ומחויבות לחידושים והגדולים ביותר בפתרונות אירוח..

HostPapa

בקר באתר “

hostpapaHostPapa היא חברת אירוח קנדית בבעלות עצמאית שנוסדה בשנת 2006. בדומה ל- GreenGeeks, גם הם מארח אתרים ירוק עם מרכזי נתונים ברחבי ארה”ב וקנדה..

מארחי אתרים אלה מציעים תכניות אירוח במחירים סבירים בכל קטגוריות אירוח מרובות הכוללות אירוח משותף, וורדפרס, VPS ומשווקים. הם ממתגים את עצמם כאירוח למתחילים ועסקים קטנים שרוצים שותף אירוח חזק ואמין.

למרות שהם ממוקמים בקנדה, HostPapa לא חושש לכוון גם לשווקים גלובליים. לשם כך הם מציעים תמיכה מרובת שפות, כונני SSD משופרים, CloudFlare CDN, תמיכה 24/7, ערבות של 99.9% זמן עבודה ומרכזי נתונים עדכניים..

גיבויים אוטומטיים וסריקת תוכנות זדוניות, אישורי SSL בחינם, העברת אתרים בחינם, אחריות ללא סיכון למשך 30 יום הם רק חלק מתכונות האירוח האחרות בהן תוכלו ליהנות ב- HostPapa.

ניתן לרכוש חבילות אירוח משותפות במחיר של עד $ 3.95 לחודש. תוכניות אירוח משותפות לעסקים אורזות יותר משאבים מחבילת המתנע, אך כל התוכניות ברובד זה כוללות רישום תחום בחינם, לוח בקרה cPanel, גישה ליישומים של יותר מ -400, הכשרה ללא תשלום אחד על אחד, בואו להצפין SSL בחינם, בונה אתרים, ו CDN בחינם.

אנו ממליצים על HostPapa אם אין לך ניסיון קודם באירוח ובניית אתרים שכן הם חברה ידידותית ומכוונת משתמשים שמטרתה לעזור להקים ולהקים את העסק המקוון שלך..

HawkHost

hawkhostהוקמה בשנת 2004, HawkHost הוא מארח אינטרנט עולמי עם 7 מרכזי נתונים ברחבי אירופה, אסיה, ארה”ב וקנדה.

HawkHost מציעה שירותי הגירה בחינם, אירוח מופעל על ידי SSD, SLA של 99.9% uptime, תמיכה 24/7, והבטחת החזר כספי למשך 30 יום. תיק האירוח שלהם כולל שרתים משותפים, עננים, חצי ייעודיים, חשבונות VPS ומשווקים.

בדף של כל תוכנית המתאימה, תוכלו למצוא תיאור מפורט של התוכנה המוצגת והמפרט הטכני של כל תוכנית.

חבילת האירוח המשותפת ברמת הכניסה שלהם היא הזולה ביותר, אפילו בהשוואה למארחי האינטרנט האחרים שהוזכרו לעיל, והמחיר מתחיל ב- $ 2.99 לחודש. תוכנית זו מוגבלת רק ביחס למשאבי שטח בדיסק, המוגדרים ב 10,000 MB. תוכנית האירוח המשותפת האחרת, המקצועית יקרה בהרבה במחיר של 7.99 $ לחודש, אך היא מגיעה עם שטח דיסק בלתי מוגבל של SSD.

קטגוריית האירוח הבאה ב- HawkHost היא שרתי ענן, הכוללים חמש תוכניות שונות שנעו בין $ 5 לחודש ל- $ 80 לחודש. תוכניות אלה מגיעות עם גישה מלאה לשורש, הן מופעלות על ידי SSD וניתנות להרחבה. שרתים ייעודיים למחצה כוללים שתי תוכניות, ואילו VPS כולל שלוש תוכניות.

בעוד שתוכניות מתומחרות בתחרותיות והמשאבים בשפע וניתנים להרחבה, cPanel אינו כלול בחינם לכל תוכנית, והוא זמין רק בתשלום נוסף. מצד שני, כל התוכניות כוללות תעודות SSL ללא הגבלה בחינם.

בין אם אתה משיק את האתר הראשון שלך או שאתה מחפש לעבור למארח אחר, HawkHost הוא בחירה אמינה ומשתלמת.

OVHcloud

ענן ovhOVH Cloud הוא ספק אירוח עסקי עם מיקומי שרתים ברחבי אירופה והחוף המזרחי של קנדה המתמחה בפתרונות אירוח היברידי-ענן. הם מכוונים לסוכנויות IT ועסקים ומציעים אירוח תואם PCI (PCI-DSS Level 1).

שרתי המתכת החשופים של OVHCloud, פתרונות ענן פרטיים ועננים ציבוריים הם בחירה מצוינת עבור כל עסק המחפש לבנות תשתית מדרגית, מאובטחת וזריזה העונה על אתגרי הפרויקטים שלהם..

שרתי מתכות חשופות זמינים החל מ- $ 249 לחודש והם מסווגים לפי יעדים מסוימים. לדוגמה, אם אתה מפרסם משחק שמחפש שרתי משחקים, קיימת קטגוריה ייעודית לפתרונות שרת משחקים. משפחות שרתים ייעודיות אחרות כוללות תשתיות, זמינות גבוהה, אחסון ו- GPU.

אם אתה מחפש פתרונות שיעמודו בעומסי עבודה ברמה הארגונית, פתרונות הענן הפרטיים המתארחים של OVHCloud מציעים סביבות ענן מבודדות, דיירים בודדים, עם גמישות, עקביות תפעולית וביצועים מעולים..

עם פתרונות ענן ציבוריים המוצעים על ידי OVHcloud, תוכלו ליהנות מהזמינות, האבטחה והביצועים הגבוהים ביותר. המשאבים הם 100% שלך 100% מהזמן, ותשתמש ב 100% מהמשאבים שלך ללא הקצאה כללית. בין אם אתם מחפשים אחסון בענן ללא הגבלה, אחסון בארכיון, חסימת אחסון או מופעי ענן ציבוריים בתשלום כביכול, OVH כיסה.

מארח זה אינו מציע פתרונות אירוח למתחילים ופתרונות האירוח שלהם מיועדים ללקוחות מתקדמים המחפשים ביצועים ואבטחה מירביים..

iWeb.com

iwebמבוסס במונטריאול ו- 98% המופעל על ידי הידרואלקטריות, iWeb הוא פיתרון אירוח ירוק נוסף לעסקים שמציע אירוח ייעודי וענן. מלבד מונטריאול, ל- iWeb יש נוכחות עולמית המשתרעת על אירופה, אסיה ויבשת אמריקה.

שרתים ייעודיים למעבד בודד מתחילים ב -110 דולר לחודש, אך תוכלו לבחור מבין 19 תצורות שרת ייעודיות הכוללות שרתי מעבד כפול, או שרתים הבנויים לביצועים או לאחסון. בין אלה תוכלו למצוא שרתים תואמי PCI, שרתים עם אחסון SSD ושרתי רוחב פס בלתי מוגדרים.

מרכזי הנתונים המיותרים של iWeb מאפשרים 100% כוח ורשת SLA ברשת. מבחינת אבטחה, קיימות אפשרויות הגנת DDoS, גיבוי מרחוק וחומת אש.

אפשרויות שרת ענן בתשלום כניסה זמינות עם אחסון של חלונות או לינוקס ו- SSD, המחירים מתחילים ב- $ 0.04 לשעה.

מלבד אירוח, iWeb מספקת גם פתרונות אחסון (אחסון ברשת, חסימת אחסון, אחסון גיבוי וגיבוי בענן) וכן שירותי רשת (CDN, חומות אש, אבטחה) וניהול שרתים.

פתרונות האירוח של iWeb מתאימים לאנשי IT, עסקים ועסקים.

סיכום

לא משנה מהם צרכי האירוח שלכם – כל דבר, החל מפתרונות אירוח משותפים פשוטים ועד פתרונות מחשוב ענן – חברות האירוח הנסקרות במאמר זה הן הטובות ביותר בקטגוריות שלהם. כולם מארחים המופעלים על ידי אנרגיה ירוקה עם נוכחות עולמית וקטלוג שירותים מגוון העולה על אירוח מסורתי, ויכולים להתחרות היטב במותגי אירוח מובילים אחרים בארה”ב ואירופה..

אם אתה מחפש אירוח בקנדה, הקפד לבדוק אותם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map