20 אירוח זול הטוב ביותר לדומיינים ואתרי אינטרנט מרובים

אירוח אתרים הטוב ביותר-דומיינים מרובים-אתרים


למצוא שירות אירוח אתרים טוב לאתר שלך הוא תמיד אתגר. קשה עוד יותר למצוא חברת אירוח אמינה בעלות משתלמת. במאמר זה אראה לכם את מיטב חברות האירוח הזולות לאירוח של דומיינים ואתרים מרובים.

לפני שאני קופץ לפרטים, מסביר לך איך לבחור ספק שירות טוב, אני רוצה לתת לך את 3 חברות האירוח המועדפות עלי ביותר בהן אני משתמשת לאירוח אתרים רבים: HostGator, BlueHost ו- InMotion Hosting. הייתי לקוח של המארחים האלה כבר יותר מחמש שנים, ואני יותר מרוצה מהשירות והתמיכה שהם מספקים. זו הסיבה שאני ממליץ עליהם לארח מספר דומיינים ואתרים.

אם אתה רק מתחיל לצאת ולחפש ליצור אתר אינטרנט, עליך לבחור מארח משותף. תוכנית אירוח מסוג זה היא הטובה ביותר למתחילים, היא דרך נהדרת ללמוד כיצד אתרים, אירוח אתרים ו- שם דומיין עובד ולא יעלה לך הרבה. למעשה אירוח משותף מתומחר בין 1-10 $ לחודש, תלוי בתקופת החוזה. אם תבחר לשלם מראש במשך 12 חודשים או יותר, עלות האירוח תקטן, ואילו התשלום על בסיס חודשי הוא היקר ביותר.

בהמשך אתן לכם מספר טיפים כיצד ליצור במהירות אתר אחד או יותר מבלי להיות מפתח או מעצב אתרים. ישנם כלים רבים שבהם אתה יכול להשתמש בכדי להקל על העבודה שלך וזה בחינם או כחלק מתוכנית האירוח שלך. אתה יכול להשתמש בבונה אתרים כדי לתכנן את האתר שלך, או שתוכל להתקין את WordPress אם אתה זקוק לבלוג או לאתר עשיר ודינאמי יותר..

אם אתה מתכנן רק ליצור אתר, אתה עדיין צריך לשקול לבחור מארח אינטרנט המציע אירוח מרחבי דומיינים, מכיוון שאתה עשוי לשנות את דעתך בקרוב מאוד לחפש לבנות אתר אחר. אם בחרת בתוכנית שמאפשרת לארח רק דומיין אחד, תצטרך לשדרג או לרכוש תוכנית חדשה. בעוד עם תוכניות אירוח מרובות תחומים אתה יכול להוסיף כמה דומיינים שאתה רוצה ולפרסם כמה אתרים שאתה צריך.

בעת בחירת תוכנית אירוח אתרים, המחיר אינו בראש סדר העדיפויות, במקום זאת התמיכה המקוונת, האמינות והתכונות הן החשובות ביותר. כמובן שהמחיר יופיע הבא ברשימה, וכדאי לכם לדאוג כמה אתם מוציאים על אירוח אתרים. בהמשך אעזור לך למצוא חברת אירוח אמינה, עם תמיכה רבה ועם התכונות הדרושות לך, במחיר שתוכל להרשות לעצמך.

20+ אירוח זול עבור דומיינים מרובים

בקיצור, להלן ספקי האירוח הטובים ביותר שאני ממליץ על אירוח דומיינים מרובים:

החברה
מחיר פרומו

1 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

HostGator

3.95 $ לחודש
2 הכי טוב דומיינים אירוח

BlueHost

5.95 $ לחודש
3 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

אירוח InMotion

5.99 $ לחודש
4 האירוח הטוב ביותר לדומיינים מרובים

iPage

1.99 $ לחודש
5 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

A2Hosting

4.90 $ לחודש
6 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

SiteGround

5.95 $ לחודש
ז האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

הוסטינגר

4.84 $ לחודש
8 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

קדימה אבא

4.99 $ לחודש
9 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

פרה שמנה

3.15 $ לחודש
10 אירוח אתרים מקצועי עבור אתרי דומיינים מרובים

DreamHost

7.95 $ לחודש
11 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

HostMonster

6.95 $ לחודש
12 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

שם צ’יפ

2.88 $ לחודש
13 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

JustHost

6.95 $ לחודש
14 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

InterServer

5.00 $ לחודש
15 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

WebHostingHub

6.99 $ לחודש
16 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

GreenGeeks

$ 2.95 לחודש
17 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

LunarPages

3.95 $ לחודש
18 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

HostPapa

3.95 $ לחודש
19 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

NetworkSolutions

9.96 $ לחודש
20 האירוח הזול הטוב ביותר עבור אתרים מרובים

יגואר PC

14.97 $ לחודש

מרבית החברות המפורטות להלן מציעות דומיין אחד בחינם ומאפשר לארח דומיינים ללא הגבלה.

אירוח AMD מציע סקירה מפורטת יותר של כל ספק אירוח אתרים, המציע שירות אירוח אתרים מרובים או בלתי מוגבל.

1. HostGator

hostgator- הדרך הטובה ביותר-מארח-אתרים מרובים

HostGator

HostGator הוא האהוב על אנשים ועסקים קטנים בתקציב. אם אתה מתחיל עם חשבון אירוח משותף, אנו ממליצים לבחור את תוכנית התינוקות, המאפשרת תחומים ללא הגבלה. המחיר החודשי לתכנית זו מתחיל ב $ 3.95 $ ותוכל ליהנות מרוחב פס ומדיסק שטחיים שלא הוגדרו, אישור SSL בחינם, התקנות בלחיצה אחת ולוח בקרה cPanel..

אם אתה מחפש אירוח וורדפרס לדומיינים מרובים. HostGator כיסה! למרות שהם לא מציעים אירוח דומיינים ללא הגבלה באמצעות תוכניות אלה, הם עדיין מאפשרים לך לארח 2 שמות דומיין עם התוכנית הרגילה שלהם ושלושה שמות מתחם באמצעות תוכנית האירוח שלהם WordPress עסקית..

זה יכול לקרות שאתה רוצה לשדרג מאירוח דומיין יחיד לאירוח עם מספר דומיינים, אך למארח הנוכחי אין אפשרות זו זמינה במחיר סביר. מה שאתה יכול לעשות זה לעבור למארח אחר כמו HostGator, שמציע שירות הגירה בחינם במיוחד עבור סוגים מסוגים אלה.

הם מגבים את שירותיהם בהבטחת החזר כספי למשך 45 יום והבטחה של 99.9% זמן עבודה. הם גם נדיבים עם גיבויים, מציעים גיבוי נתונים שבועי מחוץ לאתר, ניטור רשת 24/7 על מנת לוודא שהכל פועל בביצועים שיאים, ותמיכה 24/7 באמצעות צ’אט חי, טלפון ואימייל..

HostGator נבחר על ידי משתמשים רבים בפעם הראשונה עבור הממשק הפשוט שלהם שמגיע עם כלי לבניית אתרים לחוויית יצירת גרירה ושחרור, עם תפוחים עם גישה לנושאים חינמיים ותבניות שנבנו מראש. ואם עליך להתקין סקריפטים עם קוד פתוח כלשהו, ​​באפשרותך להתקין באופן מיידי יותר מ- 75 סקריפטים בלחיצה אחת..

התחל לעבוד עם HostGator »

2. BlueHost

bluehost-best-hosting-multiple-wordpress-blogs

BlueHost

BlueHost היא חברת אירוח אתרים ידועה ובעלת מוניטין רב. הם נמצאים בתחום אירוח אתרים כבר למעלה משני עשורים ומעצבים יותר משני מיליון אתרים ברחבי העולם. BlueHost הוא האירוח המומלץ מספר 1 על ידי WordPress.org מאז 2005.

BlueHost מציעה מגוון רחב של תכניות ואפשרויות אירוח. התוכנית הבסיסית מתחילה ב- $ 3.95 לחודש, אולם הדבר מגביל אותך רק לאתר אחד. תכונות דוא”ל מוגבלות גם עם תוכנית זו ושטח האתר מוגדר ל- 50 ג’יגה-בתים.

אם אתם מחפשים אירוח אתרים מרובים, עליכם לבחור בתכנית פלוס, שמתחילה במחיר של 5.95 דולר לחודש. עם זאת, תוכנית זו כוללת שם תחום בחינם, אין בה הגבלה על תכונות הדוא”ל, רוחב הפס ושטח האתר ומאפשרת אתרים בלתי מוגבלים ותחומי תוספות..

ל- BlueHost יש גם כלי התקנה בלחיצה אחת, שיקל עליכם להתקין וורדפרס או CMS אחר בלחיצות מעטות בלבד..

אתה יכול לקבל עזרה ממומחים מהבית המומחים של BlueHost בטלפון, בצ’אט או בדוא”ל. התמיכה שלהם זמינה 24/7, ובנוסף יש להם מרכז עזרה חזק ומלא במדריכים שימושיים, הדרכות וידיאו ועוד.

לכן, אם אתם מחפשים מארח אתרים אמין, להקים כמה אתרי בלוגים וורדפרס, BlueHost צריך להיות בראש הרשימה שלכם.

התחל עם BlueHost »

3. אירוח InMotion

inmotion-best-hosting-multiple-websites

אירוח InMotion

InMotion אירוח היא המובילה בכל הקשור לאירוח עסקי. הם מציעים סוגים שונים של תוכניות אירוח אתרים, כולל אירוח דומיינים מרובים. כל התוכניות כוללות אחסון SSD, מה שמאפשר לטעון את אתר האינטרנט שלך עד פי 20 מהר יותר.

תוכנית ההשקה שלהם מתחילה מ- $ 3.99 לחודש, מגיעה עם שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס, תחום חופשי, אך מאפשרת רק 2 אתרי אינטרנט. אם אתה זקוק ליותר מזה, עליך לשקול את תוכנית החשמל, שמתחילה ב -5.99 דולר לחודש. תוכנית זו מגיעה עם ביצועים גבוהים יותר. תוכנית Power כוללת גם מגבלה של עד 6 אתרים מתארחים.

תוכנית ה- Pro היא הבחירה הנכונה אם אתה רוצה את הביצועים הטובים ביותר, עד פי 4 יותר מהר בהשוואה לתוכנית ההשקה, ואינך רוצה מגבלה על מספר האתרים שאתה יכול לארח..

מתקין 1 הברזל זמין בכל החשבונות; אתה יכול לבחור מתוך יותר מ -400 יישומים כולל WordPress, Joomla, Magento, Drupal ורבים אחרים.

InMotion תגבה את האתרים שלך באופן אוטומטי על בסיס שבועי. תכונה זו כלולה בכל תוכנית בחינם.

גישה SSH זמינה גם עם כל התוכניות.

אם אתה בונה את אתרי האינטרנט שלך באמצעות WordPress, ייתכן שתרצה לנסות את BoldGrid, בונה אתרים בוורדפרס ורסטילי, הזמין רק דרך חשבון האירוח שלך ב- InMotion. תוכלו ללמוד עוד על BoldGrid בסקירתנו.

כשמדובר בתמיכה מקוונת, אתה יכול ליצור קשר עם InMotion Hosting באמצעות הצ’אט החי שלהם, להתקשר אליהם בטלפון, באמצעות סקייפ או לשלוח להם כרטיס אימייל. הם מועילים מאוד!

אם אתה מגיע מחברה אחרת, שבה כבר יש לך אתרים רבים, אתה יכול לבקש מ- InMotion Hosting להעברת אתרים בחינם. הם יעבירו במהירות את הקבצים, הדוא”ל, מסדי הנתונים, ההגדרות ורשומות הדומיין שלך, תוך שמירה על זמן השבתה מינימלי.

InMotion Hosting אמנם מעט יקר יותר ממתחרותיה, אך זו בחירה טובה למי שמכוון לביצועים ואמינות. הרכישה שלך מגובה בערבות 90 יום הכסף.

התחל עם אירוח InMotion »

4. iPage.com

ipage-best-זול-אירוח-מספר תחומים

iPage.com

iPage הוא אחד מספקי האירוח האיכותיים והזולים ביותר שאנחנו ואתרים אחרים ממליצים עליהם. תוכנית האירוח הרב-תחומית שלהם, שנקראת The Essential Plan, היא אידיאלית למשתמשים שרוצים ליצור אתרים מרובים בתקציב.

החל מ- $ 1.99 לחודש בלבד, אתה יכול ליצור ולארח כמה שיותר אתרים קטנים עד בינוניים שאתה רוצה, מבלי לשלם תוספת עבור העברת נתונים או אחסון אתרים. למעשה, iPage אינה מגבילה כמה שטח אינטרנט או רוחב פס אתה משתמש.

הם מציעים גם שם תחום בחינם בכל חשבון. בהרשמה אתה יכול לרשום דומיין חדש בחינם, או אם כבר יש לך דומיין, אתה יכול להפנות אותו לחשבון האירוח שלך. תוכנית זו מגיעה גם עם בונה אתרים ושירותי גרירה ושחרור בחינם, בו תוכלו לבחור מבין אלפי תבניות בחינם.

אם ברצונך להשתמש בוורדפרס לבניית אתר האינטרנט שלך, בעזרת כלי ההתקנה בלחיצה אחת, תוכל להגדיר את האתר שלך תוך מספר דקות. אם וורדפרס אינה התוכנה המועדפת עליכם, תוכלו לבחור להתקין ג’ומלה, דרופל או תוכנת קוד פתוח אחר.

אם נתקלת בבעיה טכנית כלשהי בחשבון האירוח שלך, משהו לא עובד או פשוט לא מצליח להבין כיצד לעשות דברים מסוימים; אתה תמיד יכול לסמוך על התמיכה המקוונת שלהם, הזמינה 24 × 7. הצוות המיומן שלהם יעזור לך באמצעות טלפון, אימייל או צ’אט חי.

בסך הכל, אם אתם מחפשים פיתרון לא יקר לאירוח של דומיינים ואתרים מרובים, עם iPage אין לכם שום פשרה. נוסף על כך, אתה מוגן עם אחריות 30 החזר הכסף שלהם. מה אתה יכול להפסיד?

התחל עם iPage.com »

5. A2Hosting

a2hosting-best-multi-domain-hosting-תוכניות

A2Hosting

A2Hosting היא בחירה איתנה לכל אתר שיכול להפיק תועלת מהשעה, מהירות וביצועים מעולים. המבחר המגוון שלהם של תכניות אירוח ממליץ על A2 כמארח לכל האתרים, מאתרים קטנים ועד פופולריים עם תנועה גבוהה. אפשרויות אירוח של חלונות ולינוקס, כמו גם אפשרויות אירוח מנוהלות ובלתי מנוהלות, כוללות בין שירותי האירוח שלהם.

ומכיוון שאנחנו דנים באירוח אתרים מרובים, התוכנית שתוכלו להתחיל איתה ב- A2 למטרה זו היא תוכנית סוויפט תמורת 4.90 דולר לחודש. אם אתה שוקל את גרסת Windows, המחיר עולה לרמה של 5.88 דולר לחודש אך עדיין נשאר תחרותי בהשוואה להצעות דומות בענף.

במחיר התוכנית של סוויפט, תוכלו לארח מספר אתרי וורדפרס בחשבון המותאם במיוחד לוורדפרס באמצעות cPanel, SSD ו- SSL בחינם, וכן החזר כספי בכל עת החלים גם על תוכניות משותפות. אפשרויות אירוח מנוהלות של וורדפרס עבור אתרי וורדפרס מרובים מתחילות ב -19.48 דולר. תוכניות אלה כוללות גיבויים אוטומטיים, הצבת אתרים, CDN בחינם, רישיון אישי Jetpack בחינם, ואירוח מהיר של עד 20X מהיר יותר..

אתה יכול למצוא תוכניות חזקות יותר עם אפשרויות חלונות ולינוקס ברמת ה- VPS והשרתים הייעודיים שלהן, חלקן כוללות גם SSL ו- SSD, כמו גם אחריות להחזר כספי בכל עת..

A2Hosting אמור להיות בראש רשימתך לאירוח רב-אתרים אמין וביצועי שמגיע עם זמן פעולה מצוין, מדיניות החזר כספי, תכונות אבטחה סולידיות ותמיכה. חלק מהתכניות שלהם מעט יקרות יותר, אך התכונות וה- freebies הכלולים בתוכניות אלה אכן מפצות על קפיצת המחיר.

התחל בעבודה עם A2Hosting »

6. SiteGround

siteground-best-hosting-multiple-wordpress-websites

SiteGround

SiteGround היא חברת אירוח פופולרית שמומלצת על ידי וורדפרס על תוכניות האירוח הפוריות שלה. הפלטפורמה שלהם משרתת שווקים ברחבי העולם והם מוכרים בענף בפתרונות האירוח המעוצבים שלהם.

בענייני אירוח אתרים מרובים, התוכנית המשותפת GrowG של SiteGround היא המקום להתחיל. תוכנית זו עולה 5.95 דולר לחודש למשך תקופת ההתקשרות הראשונה והיא מתאימה לעד 25,000 ביקורים חודשיים.

התכונות שהופכות לציון קטגוריית אירוח זו ראויות לציון כוללות אחסון SSD, cPanel ו- SSH, SSL בחינם ו- HTTP / 2, Cloudflare CDN, גיבויים אוטומטיים של יום יום ותאימות GDPR עבור מי שממקד בשווקי האיחוד האירופי. תוכנית GoGeek ברובד זה תואמת PCI.

המקבילה המותאמת של וורדפרס לתוכנית GoGeek המשותפת עולה זהה והתכונות הבסיסיות שלה זהות, עם זאת, תוכנית זו מותאמת היטב גם לוורדפרס עם תכונות כמו WP-CLI, עדכוני WP אוטומטיים, הצגת WordPress, SuperCacher עם 3 רמות של זיכרון מטמון וגיבויים יומיים.

עסקים או מפתחים עם צרכים מעבר לתכניות אלו, ימצאו פתרונות אירוח מתמחים על פני אירוח בענן, שרתים ייעודיים ואפשרויות מפיצים. בעלי דרישות ברמת הארגון יכולים לבקש פתרונות בהתאמה אישית.

הגירות בחינם, תמיכה 24/7, החזר כספי למשך 30 יום, בניית אתרים בחינם, גיבויים בחינם ואחסון SSD וגישה ל- cPanel ו- SSH מגיעים כסטנדרט עם כל התוכניות.

למרות ש- SiteGround משווק את עצמו עבור אנשי IT, סוכנויות ועסקים, השירותים שלהם כוללים גם תוכניות למתחילים. תכניות מסוימות מאפשרות לך לבחור את מיקום מרכז הנתונים הקרוב ביותר לך ולמבקרים שלך.

אנו מקווים כי הסקירה הממצה שלנו כמעט על המארחים הפופולריים ביותר עבור אתרים מרובים תעזור לכם למצוא את המארח שמתאר את כל הדרישות שלכם..

התחל עם SiteGround »

7. הוסטינגר

hostinger-best-hosting-multiple-websites

הוסטינגר

להוסטינגר היסטוריה ארוכה בתחום אירוח אתרים, והיא הוקמה בשנת 2004. החברה מתמקדת במתן מגוון רחב של תכניות אירוח לצרכים שונים. התוכנית הזולה ביותר שלהם (אירוח משותף יחיד) מתחילה ב- $ 2.15 לחודש, המאפשרת אירוח של אתר יחיד.

אם אתה רוצה לארח מספר אתרים בחשבון אחד, אתה יכול לבחור אחת מהתכניות האחרות שלהם. תוכנית האירוח המשותפת Premium מתחילה ב -4.84 $ לחודש והיא מושלמת לאירוח אתרים ותחומים ללא הגבלה. יש לו פעמיים יותר כוח עיבוד וזיכרון, מאשר התוכנית הבודדת. תוכנית זו כוללת גם גיבויים לשבוע.

לקבלת כוח רב יותר, אתה יכול לבחור בתוכנית אירוח משותף לעסקים, שמגיעה עם כל היתרונות מתכנית הפרימיום, בתוספת כמה תוספות מעולות. לתוכנית זו יש גיבויים יומיים, תעודת SSL בחינם וכוח עיבוד פי ארבעה יותר וזיכרון.

אירוח ענן בר השגה זמין גם אצל Hostinger. הם מציעים 3 תוכניות ענן שונות, המציעות אפילו יותר כוח מהתוכניות המשותפות אך באותה פשטות. תוכנית ההפעלה מתחילה ב- $ 15.90 לחודש ומאפשרת אירוח של אתרים מרובים. תוכנית זו כוללת IP ייעודי, שטח אינטרנט בנפח 40 ג’יגה-רוחב, רוחב פס של 2000 ג’יגה-בייט, זיכרון RAM של 3 ג’יגה-בתים, 2 ליבות מעבד ועוד ועוד.

אם אתה בונה את האתר שלך באמצעות WordPress או CMS אחר, באמצעות Hostinger אתה יכול להגדיר אותו במהירות. כלי ההתקנה שלהם בלחיצה אחת מאפשר לבצע את אתר הוורדפרס שלך במהירות ובקלות.

החברה מציעה אחריות לזמן הפעלה של 99.9% על התוכניות המשותפות שלהם, בעוד שבתוכניות הענן יש צוות פיקוח ייעודי למשך זמן העבודה בכדי לספק ללקוחותיה את התוצאות הטובות ביותר האפשריות..

תוכניות VPS ותוכניות ייעודיות זמינות גם אצל Hostinger.

בסך הכל, Hostinger היא אפשרות נהדרת בכל מה שקשור לאירוח אתרים מרובים וניהול של דומיינים מרובים. הביצועים שלהם, התכונות כמו גם התמחור הם תחרותיים מאוד.

התחל עם Hostinger »

8. GoDaddy

godaddy-זול-אירוח מרובים-תחומים

קדימה אבא

למרות שאתה עשוי להכיר בזה כרשם הדומיינים הפופולרי, GoDaddy הוא גם ספק אירוח אתרים עולמי עם זמני טעינה מובילים בתעשייה, אחריות לזמן עבודה 99.9% ותמיכה 24/7 בארה”ב.

אירוח מרובה תחומים מתחיל במחיר של 4.99 $ לחודש עם תוכנית האירוח המשותפת של Deluxe, אשר למעשה מספקת אירוח לאתרים ללא הגבלה. תוכנית זו אינה מוגבלת בתכונות אחרות כמו גם אחסון, תת-דומיינים ורוחב פס, שאינה מוגבלת.

משהו שלא תיתקל בו אצל הרבה מארחי תקציב, במיוחד לא עם אירוח משותף, הוא האפשרות לבחור בין תוכניות חלונות ללינוקס. מה שכן, תוכניות Windows מתומחרות זהה לתוכניות לינוקס, שהן גם ייחודיות מכיוון שרוב המארחים המציעים את שניהם לעיתים קרובות הופכים את תוכניות Windows ליקרות יותר..

ומכיוון ש- GoDaddy הוא רשם הדומיינים הגדול ביותר, הם מציעים גם שם תחום בחינם עם כל התוכניות השנתיות שלהם, כך שאם אתה רוצה לרשום דומיין ולארח אותו ב- GoDaddy, אתה יכול לנצל את הקידום הזה..

תוכניות לינוקס כוללות cPanel בחינם, ואילו תוכניות חלונות מוצעות באמצעות לוח הבקרה של אודין פלסק, שתיהן אפשרויות לוח בקרה מובחרות..

חלק מתכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס מנוהלות של GoDaddy מתאימות גם לאירוח דומיינים מרובים, והתוכנית המאפשרת לארח את מירב הדומיינים היא תוכנית המפתחים במחיר של 13.99 $ לחודש הכוללת אירוח עבור 5 אתרים..

גיבוי בחינם לגיבוי יומי, כלי הגירה בלחיצה אחת, בונה אתרים קל עם תבניות שנבנו מראש, ערבויות להחזר הכסף במשך 30 יום, ו- VPS ושרתים ייעודיים עבור מתי שאתה רוצה לשדרג – כולם זמינים ב- GoDaddy.

התחל עם GoDaddy »

9. FatCow

תחומי fatcow-זול-אירוח-ללא הגבלה

פרה שמנה

אם אינך מכיר אירוח אתרים לחלוטין ואתה בונה את האתר הראשון שלך, FatCow הוא ללא ספק אפשרות שעליך לבדוק. הם מתמקדים בצרכים של טירונים והפלטפורמה הידידותית שלהם שואפת להפוך את האירוח לקל להבנה עבור כולם.

FatCow חותך את הז’רגון הטכנולוגי שאתה רואה לעתים קרובות כל כך באתרי אירוח ומסביר את התכונות של כל אחת מהתכניות שלהם במונחים מצחיקים שקשורים לחקלאות. התוכנית הפופולרית ביותר שלהם היא התוכנית המקורית FatCow, שהיא תוכנית אירוח משותפת המאפשרת לארח דומיינים ללא הגבלה בחשבונך..

בשנה הראשונה לחוזה שלך אתה מקבל שם תחום בחינם. תכונות אחרות הכלולות בתוכנית זו ברמת הכניסה הן בונה אתרים, אשראי מודעות בחינם בגוגל ובינג, שילוב PayPal, SSL משותף, תמיכה 24/7, סינון דואר זבל, גיבוי יומי של שרתים, החזר כספי למשך 30 יום.

תוכנית זו מתחילה במחיר של 4.08 $ לחודש למשך הקדנציה הראשונה. אתם עשויים לחשוב שזו התוכנית היחידה שמציעה FatCow, מכיוון שהם לא מפרסמים בכבדות את התוכניות האחרות שלהם, אבל קטלוג האירוח שלהם כולל גם אירוח של וורדפרס עם שתי תוכניות, תוכנית Starter ו- Essential הבונים על תוכנית האירוח הליבה, מספר תוכניות VPS ושרתים ייעודיים.

משתי התוכניות של וורדפרס התוכנית של Starter היא כמובן זולה יותר עם 3.75 דולר לחודש, אך התוכנית Essential מגיעה עם תשתית מהירה מבוססת SSD, צרור אבטחה של Deluxe ותמיכה של מומחים. תוכנית זו מתחילה ב- $ 6.95 לחודש. שתי התוכניות מאפשרות רישום תחום בחינם, ושניהם כוללים ערכות נושא ותוספים שהותקנו מראש.

אם צרכי האירוח שלכם עדיין מינימליים, ובכל זאת יש לכם עין לצמיחה, תוכלו לבחור בתוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר ב- FatCow וכשמגיע הזמן תוכלו לעבור לתכנית אחרת.

התחל עם FatCow »

10. DreamHost

dreamhost-ריבוי אתרי אירוח

DreamHost

DreamHost הוא ותיק נוסף בעסקי האירוח. החברה קיימת מאז 1997 וכיום היא משרתת למעלה מ -400 אלף לקוחות, המארחים למעלה מ -1.5 מיליון אתרים בשרתיהם. מחצית מאתרי האינטרנט הללו פועלים ב- WordPress. בזכות התוכניות המותאמות שלהם ל- WordPress ו- WooCommerce הם מגיעים ליותר ויותר לקוחות.

מלבד אירוח וורדפרס, DreamHost מציע גם תוכניות אירוח שונות לצרכים שונים. הם מציעים תכניות פשוטות משותפות, המאפשרות אירוח אתרים ותחומים מרובים / ללא הגבלה. התוכנית המשותפת שלהם ללא הגבלה מתחילה במחיר של $ 7.95 לחודש והיא כוללת דומיין בחינם, אירוח דוא”ל, תעודת SSL ותחסון ותעבורה ללא הגבלה. תוכנית זו זמינה גם בתשלומים חודשיים.

כל התוכניות של DreamHost מגיעות עם לוח בקרה קל לשימוש. הם אינם משתמשים ב- cPanel, אלא בלוח הבקרה האישי שלהם, המותאם אישית, המשמש בפלטפורמה שלהם מאז ההתחלה (מעל 22 שנה) .

ערבות 100% uptime היא הבטחה קשה, מכיוון שרוב המתחרות שלה מציעות רק אחריות של 99.9% uptime. DreamHost מציעים זיכויים בחינם ליום אחד לכל שעה של השבתה או שירות מופסק. די די מגניב, אם תשאל אותי.

ל- DreamHost מחלקת תמיכה עטורת פרסים מבוססת ארה”ב, הזמינה ביום ובלילה.

ההתחייבות שלהם להחזר הכסף למשך 97 יום היא גם הצעה ייחודית מאוד בענף. המתחרה הכי קרוב שלהם בנושא זה הוא InMotion Hosting, המציע 90 יום.

יש המון תכונות אחרות זמינות, כולל מתקין וורדפרס (ותסריט אחר) בלחיצה אחת, SSL בחינם עם Encrypt של Let, אחסון SSD בכל השרתים שלהם לביצועים טובים יותר, תמיכה ב- PHP 7+, Python, Perl, Rails ועוד ועוד.

לכן, אם תרצו לארח אתרים מרובים וזקוקים לאירוח אמין, בנוסף תוכלו לשלם עבור האירוח על בסיס חודשי, DreamHost עשוי להיות בחירה טובה עבורכם.

התחל עם DreamHost »

11. HostMonster

hostmonster-good-unlimited-אתרים-אירוח

HostMonster

מארח אינטרנט נוסף עם מספר דומיינים שתוכל לבדוק הוא HostMonster. הם גם נכנסים למארח התקציב וקטגוריית האירוח הידידותית למשתמש, והתוכנית המפורסמת מייד באתר שלהם היא תוכנית האירוח המשותפת הבסיסית שלהם שמתחילה ב -4.95 דולר לחודש..

עם זאת, תוכנית בסיסית זו אינה כוללת אירוח מרובה דומיינים, לכן עליכם לבדוק את תוכנית הפלוס, המאפשרת לארח 10 דומיינים באותו חשבון או בתוכנית הפרימיום, הכוללת אירוח דומיינים ללא הגבלה. לטווח הראשון של החוזה שלך, שתי התוכניות מתומחרות ב -6.95 דולר לחודש, אך תוכנית הפלוס מתחדשת בשיעור גבוה יותר.

התוכניות הללו כוללות גם שם התחום הסטנדרטי בחינם, החזר כספי של 30 יום, התקנות בלחיצה אחת, בונה אתרים בחינם, נקודות זיכוי ותמיכה 24/7..

אם תצטרך לשדרג אי פעם, תמצא כמה תוכניות VPS הבנויות בטכנולוגיית ענן, המציעות גישה לשורש ולוח בקרה cPanel, וכמה שרתים ייעודיים עם אחסון שיקוף, מטמון משופר ו cPanel משופר..

לרוע המזל, HostMonster נעדר ערבות לזמן הפנוי, ובעוד שמארחי התקציב בדרך כלל לא מפרסמים אחת כזו במיוחד עם התוכניות המשותפות שלהם, HostMonster לא כולל אותה בתוכניות האירוח הגבוהות יותר ברמת השכבה שלהם. מה שהם מציעים במקום זאת הוא ערובה להחזר כספי ללא תכלית עם התוכניות האלה, כך שתוכל לבטל את חשבונך אם אינך מרוצה.

אירוח מותאם אישית בוורדפרס נעדר גם בפורטפוליו של HostMonster, כך שאם אתם רוצים אירוח ייעודי עבור אתר וורדפרס שלכם, אנו ממליצים לכם לבחור כמה מספקי האירוח האחרים המופיעים במאמר זה, הכוללים אירוח וורדפרס..

התחל לעבוד עם HostMonster »

12. שם צ’יפ

namecheap-זול-בלתי מוגבל-אירוח אתרים-תחום

שם צ’יפ

אם אי פעם רכשת שם תחום, בהחלט נתקלת ב- NameCheap. השירות העיקרי שלהם, ללא ספק הוא רישום תחום, אך הם מציעים גם אירוח אתרים.

למעשה, NameCheap מציעה את כל סוגי האירוח משרתים משותפים ועד ייעודיים. חדשות טובות למי שמחפש אירוח המאפשר שמות דומיינים מרובים הוא שכל התוכניות המשותפות ב- NameCheap מגיעות עם הטבה זו.

התוכנית Stellar, שהיא הזולה ביותר בקטגוריה זו במחיר של 2.88 $ לחודש, מאפשרת לארח עד 3 אתרים, בעוד שכל שאר התוכניות אינן מגבילות את מספר הדומיינים שאתה יכול לארח בחשבון אחד..

NameCheap מציע SLA של 100% uptime, שפירושו בפשטות שבמשך הפעלת האתר שלך הם יזכו את חשבונך. אחריות נוספת שמוצעת על ידי NameCheap היא החזר הכסף הרגיל למשך 30 יום ותמיכה 24/7.

cPanel ו- WordPress כלולים בכל חבילה וכך הם עד 50 תעודות SSL חיוביות חינם לשנה.

מי שמעוניין לבנות את אתר האינטרנט שלו באמצעות וורדפרס עשוי להתעניין באירוח הוורדפרס של NameCheap, הבנוי על פלטפורמת ענן בעלת ביצועים גבוהים ומאפשר לכם להיות מוכנים לפרסום תוך דקות. יש קטגוריה WP אחת המוצעת בקטגוריה זו, EasyWP החל מ- $ 8.88 לחודש / אתר.

כאמור, NameCheap מציעה את כל הקשת של תוכניות אירוח, כך שאם אתה מעוניין למכור מחדש דומיין, תוכניות VPS או שרתים ייעודיים, תמצא תוכניות בכל אחת מהקטגוריות הללו..

התחל עם NameCheap »

13. JustHost

אירוח יוקרתי ביותר-אירוח רב-דומיין

JustHost

מארח אינטרנט אחר קל ונוח הדומה גם לתמחור וגם לתכונות עם HostMonster ו- FatCow הוא JustHost. גם כאן, שכבת האירוח המשותפת מציעה תכנית פלוס עם אירוח של עד 10 אתרים ותוכנית Prime עם אירוח אתרים ללא הגבלה.

שתי התוכניות מתומחרות ב -6.95 דולר לחודש, אך תוכנית ראש הממשלה יקרה יותר מכיוון שהיא מתחדשת בקצב גבוה יותר.

דומיין בחינם כלול בכל תוכנית יחד עם בונה אתרים בחינם, התקנות בלחיצה אחת ותמיכה 24/7. אשראי פרסום בשווי 200 דולר מוצעים גם למי שרוצה לקדם את אתרי האינטרנט שלהם בגוגל ובינג. cPanel הוא לוח הבקרה הכלול בתוכניות אלה ואם אתה חושב למכור משהו דרך האתר שלך, אתה יכול להוסיף פתרונות לעגלת הקניות השונים בלחיצה אחת..

אירוח אופטימיזציה של וורדפרס נעדר משירותיהם, אך הם מציעים VPS ושרתים ייעודיים למי שמחפש לשדרג או זקוק לחבילת אירוח חזקה יותר..

למרות שהם לא מכמתים, JustHost מבטיח זמינות גבוהה ונוקטת גישה פרואקטיבית למניעת בעיות השבתה על ידי ניטור הרשת שלהם 24/7. מלבד ערבות זו, הם מציעים ערבות תקופתית להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, תמיכה טלפונית ודוא”ל 24/7, והערבות שכאשר אתה פונה לתמיכה בלקוחות, הבעיות שלך ייפתרו על ידי אדם אמיתי.

JustHost הוא מארח אתרים ללא סלסולים, ללא ריגושים, קל לשימוש ומושך למתחילים הזקוקים לכלים והתמיכה הבסיסיים הדרושים להפעלת אתר אינטרנט אחד או מספר רב בתקציב..

התחל עם JustHost »

14. InterServer

אינטר-שרת אירוח-אתרים מרובים-אותו-חשבון

InterServer

InterServer מחזיקה באופן פרטי בבעלותה ומפעילה מרכזי נתונים משלהם ומציעה פתרונות אירוח למגוון צרכים, עם תוכניות לכל נקודת מחיר. הם מספקים ענן משותף & VPS, שרתים ייעודיים ואירוח colocation.

חבילת אירוח אתרים הרגילה של InterServer מתחילה במחיר של 5 $ לחודש והיא מלאה בתכונות הכוללות אירוח דומיין ללא הגבלה אם אתם מחפשים לארח אתרים מרובים. אחסון ללא הגבלה והעברת נתונים כלולים גם הם.

חבילה זו מגיעה עם שרתי זיכרון מטמון של SSD, גיבויים שבועיים, ערבות לזמן פעולה של 99.9%, ערבות נעילת מחירים, תמיכה 24/7, והתחייבות סטנדרטית להחזר הכסף למשך 30 יום. אופטימיזציה של SSL, cPanel, וורדפרס בחינם כלולים גם בתוכנית זו.

בניגוד למארחי אינטרנט אחרים, InterServer מאפשרת לך לבחור חיוב חודשי במקום לשלם עבור שנים נוספות מראש. אם בכל זאת תחליט להתחייב, תוכלו ליהנות מהנחות.

אם אתה זקוק לאירוח אתרים ב- ASP.NET, אתה יכול ליהנות מאותן תכונות באותו מחיר כמו חבילת האירוח הרגילה.

InterServer אינו מציע רישום תחום בחינם, אך אתה יכול לרשום דומיין במחיר מוזל ($ 1.99 $).

ניתן להגדיר תכניות VPS ושרתים ייעודיים, כלומר אתה יכול לבחור את המעבד, האחסון, ההעברה, מערכת ההפעלה, לוח הבקרה וכו ‘, או שתוכל ללכת עם האפשרויות המוגדרות מראש..

מארח זה מציע אירוח colocation גם לעסקים שלא רוצים לשמור על השרתים שלהם פנימיים. כל התוכניות בקטגוריה זו מגיעות עם גישה ביומטרית 24/7 לשרתים שלך, אחריות של 100% זמן הפעלה ותמיכה 24/7.

קרוב לשני עשורים של ניסיון, InterServer הוא אירוח אמין עם תכניות מרובות על הספקטרום שבהחלט אמור להיות על הרדאר שלך.

התחל עם InterServer »

15. WebHostingHub

webhostinghub-זול-ריבוי בלוגים-אירוח

WebHostingHub

WebHostingHub הוא מארח אינטרנט ירוק המתמחה באירוח משותף והוא מציע אירוח דומיינים מרובים עם כל אחת מהתכניות שלהם. התוכניות שלהם עם כיוון למתחילים, עשירים בתכונות, הם בחירה מתאימה לכל עסק בודד או קטן בחיפוש אחר אירוח אמין.

פרט לתוכנית המתנע של Spark, המיועדת לארח עד 2 אתרים, שתי החבילות המשותפות האחרות שלהן כוללות אירוח תחום בלתי מוגבל. כל התוכניות, כולל ה- Spark, מציעות רישום תחום בחינם, SSL בחינם, אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס ואשראי פרסום..

מאפיינים ראויים לציון אחרים הם ה- SSD החינמי המוצע עם כל תכניות, גישה ל- cPanel ו- SSH, בונה אתרים מוביל, העברת אפס השבתה באתר. תוכניות Nitro ו- Dynamo אפילו מאפשרות לך לבחור במרכז הנתונים. WHH כל כך בטוחים בשירותיהם שהם אפילו כוללים ערבות להחזר הכסף של 90 יום לכל תוכנית.

ניתן להתאים את שלושת התוכניות המשותפות שמציע WHH למטרות ספציפיות כמו אם תרצו לארח בלוג, תוכלו להתקין בקלות את וורדפרס בלחיצת כפתור אחת ולבחור מתוך ערכות נושא ניתנות להתאמה אישית בחינם. באופן דומה, אם אתה רוצה אתר קטן של מסחר אלקטרוני, אתה יכול להשתמש בכמה כלי eCommerce כמו עגלת קניות בחינם בלחיצה אחת (PrestaShop, Magento, OpenCart) ולאבטח את האתר שלך באמצעות SSLs בחינם.

WHH הוא מצוין לאירוח אתרים אישיים ועסקיים קטנים עד בינוניים, אך לא עבור אתרים גדולים מונעי תנועה. עם זאת, אם תיכנס לקטגוריה הקודמת, האתר שלך ייהנה מביצועים משופרים של SSD, זמן עבודה 99.9%, ותכונות מעולות המכסות את כל צרכי אתרך..

התחל עם WebHostingHub »

16. GreenGeeks

אירוח greengeeks-top-unlimited-hosting

GreenGeeks

GreenGeeks הוא אחד המארחים המובילים בתחום האנרגיה הירוקה ששירותי האירוח שלהם נמשכים לשרתים משותפים, משווקים, VPS ושרתים ייעודיים. הם מציעים אירוח תואם PCI ותוכלו לבחור בין מספר מיקומי מרכז נתונים (פיניקס, שיקגו, טורונטו, מונטריאול ואמסטרדם).

תוכניות האירוח המשותפות היחידות שלהם הן חבילה הכוללת כלול שמתחילה ב- $ 3.95 לחודש. למרות שהוא יחיד בקטגוריה שלו, תוכנית זו מאפשרת תחומים ללא הגבלה בחשבון אחד. גם לא מוגבל שטח ה- SSD והעברת נתונים.

בדומה לתוכניות אירוח משותפות אחרות שנדונו במאמר זה, גם זה בא עם היסודות: בונה אתרים, שירות העברות בחינם, זמן עבודה 99.9%, תמיכה טכנית 24/7 והתחייבות להחזר כספי למשך 30 יום.

עם זאת, מה שמיוחד בתוכנית זו הוא יכולות המסחר האלקטרוני שלה, כלומר תאימות PCI, תעודת SSL בחינם ותכנית SSL של Wild Encrypt Wildcard בחינם. חנות המסחר האלקטרוני שלך תהיה מאובטחת ותואמת לדרישות התעשייה לעיבוד התשלומים.

אותה חבילה מגיעה גם בגרסת אופטימיזציה של וורדפרס, עם התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, עדכונים אוטומטיים, אבטחה משופרת, תמיכה במומחים, WP-CLI, יישום CDN וגיבויים יומיים..

למרות ש- GreenGeeks מציעה תוכנית משותפת מדהימה, קטגוריית האירוח VPS שלהם מציעה את התוכניות המרובות ביותר עם מחירים החל מ- $ 39.95 לחודש. שרתים ייעודיים קיימים גם עם מחירים החל מ- $ 169 לחודש. הם גם מספקים חבילות משווקים מרובות במחירים שנעים בין 19.95 $ לחודש ל- 59.95 $ לחודש.

אם אירוח ידידותי לסביבה חשוב לך ואתה רוצה ספק עם ניסיון שמציע פתרונות אירוח הניתנים להרחבה, GreenGeeks היא בחירה בטוחה להיכשל ללא קשר לשאלה אם אתה מחפש פיתרון אירוח משותף או אפשרויות פרימיום נוספות..

התחל עם GreenGeeks »

17. LunarPages

lunarpages-hosting-multiple-websites-one-server

LunarPages

כספקית פתרונות אירוח מתקדמים, LunarPages מעניקה את שירותיה למפתחים, עסקים וסוכנויות. זה לא אירוח למתחילים או מתחילים, אלא במקום זאת משמש יותר את אלה הזקוקים לפתרונות אירוח ייעודיים העונים על דרישות מדרגיות וביצועים מורכבות..

תוכניות אירוח מרובות תחומים מתחילות החל מ- 3.95 $ לחודש, וזה המחיר עבור חבילת אירוח בסיסית לינוקס. יש גם גרסת Windows לתוכנית אירוח משותפת אישית זו, שעולה 9.95 דולר לחודש. שתי התוכניות מציעות אחסון ללא הגבלה ותחום חופשי, אך בעוד שתוכנית Windows כוללת את Plesk בחינם, תוכנית לינוקס הופכת אותה לזמינה בתשלום נוסף של $ 2 לחודש..

פתרונות אירוח משותפים לעסקים נמצאים בסוף היקר יותר של הספקטרום עם תוכניות החל מ- $ 22.95 לחודש. אירוח VPS בענן הניתן להרחבה, אירוח ענן פרטי, שרתים ייעודיים של Windows ו- Linux ותוכניות משווקים למפתחים הן אפשרויות האירוח האחרות בהן תוכלו לבחור..

לקוחות הזקוקים לפתרונות אירוח בהתאמה אישית יכולים לבחור באפשרות אירוח פרטית בענן, המאפשרת לכם לבחור הכל מהמשאבים המדויקים הדרושים לכם וכלה בסוג מערכת ההפעלה הרצויה לכם..

אירוח תואם PCI זמין גם כאן, וזו דרישה בענפים רבים. תכונות אירוח אחרות המוצגות כאן כוללות גם אחסון SSD, רישום תחום בחינם, זמן פעולה של 99.9%, זיכויים למודעות, תמיכה 24 שעות ביממה ובקרת רשת, הכסף החזר כספי למשך 30 יום, בניית אתרים רווחת, הגנת DDoS וכו ‘..

אירוח ב- LunarPages לא זול, אך זהו מותג אירוח מובחר המספק את צרכי הלקוחות המתקדמים הזקוקים לתכניות מדרגיות ואמינות במיוחד..

התחל עם LunarPages »

18. HostPapa

hostpapa-בעלות נמוכה-אירוח רב-דומיין

HostPapa

HostPapa הוא מארח אתרים חכם שעובר את הקילומטרים הנוספים כדי להנגיש את השירותים שלהם לכולם לא רק מבחינת התמחור, אלא גם כשמדובר בשימושיות. אירוח למספר דומיינים זמין החל מ- $ 3.95 לחודש באמצעות תוכנית האירוח המשותפת לעסקים, שמגיעה גם עם אחסון ורוחב פס בלתי מוגבלים..

חבילות משותפות, VPS, WordPress ומשווקות של HostPapa מיועדות לאנשים פרטיים ועסקים קטנים שרוצים להיכנס לרשת אך אין להם כישורים או תקציב גדול לעשות זאת. למרבה המזל, עם HostPapa אתה לא צריך להשיג אתר אחד או אפילו יותר ברשת.

התכונות של כל תוכנית מנוסחות ומוסברות בבירור, כך שתוכל לראות מה אתה מקבל עבור הכסף שלך. חלק מהתכונות שהיית מצפה ממארח ​​אינטרנט טוב כמו שם דומיין בחינם, 99.9% אורך זמן, כלי בניית Sitemap, אירוח מוכן וורדפרס וכו ‘, כל אלה כוללים גם בתוכניות של HostPapa.

התוספות שמציע HostPapa מתמקדות בגידול ובשמירה על אתר האינטרנט שלך, ולכן, חלק מהתוכניות שלהם מגיעות עם ביצועים משופרים של SSD, הגנת SiteLock הסורקת אוטומטית את האתר שלך אחר תוכנות זדוניות, WildLad SSL פרמיום, גיבוי אוטומטי ושחזור.

אם יש לך דומיין או אתר קיים, אך אינך מרוצה מהמארח הנוכחי שלך, אתה יכול לנצל את שירות ההעברה החינמי של HostPapa.

החבילות המותאמות לוורדפרס מציעות גם אירוח מרובה דומיינים או אירועים ללא הגבלה עם תוכניות מסוימות. המחירים בקטגוריה זו מתחילים החל מ- $ 3.95 לחודש ומציעים חוויית וורדפרס מיטבית המתמקדת בביצועים ואבטחה באמצעות שיפור במטמון תוכן, CDN, חומת אש מתקדמת, גיבויים אוטומטיים של וורדפרס והסרת זיהוי ותוכנות זדוניות אוטומטיות..

התחל לעבוד עם HostPapa »

19. NetworkSolutions

רשתות רזולוציות-מרובות תחומים-אירוח

פתרונות רשת

כפי ששמו מרמז, Network Solutions מספקת שירותי פתרונות אינטרנט שונים הנעים בין רישום תחום, אבטחה, שיווק מקוון ועד אירוח אתרים. הם מציעים שני סוגים של אירוח – משותף ו- VPS.

שכבת האירוח המשותפת כוללת שלוש תוכניות עם מספר אירוח דומיינים, שם דומיין בחינם וסריקת תוכנות זדוניות בכל התוכניות. תוכנית המתנע עולה 8.94 $ לחודש וכל שאר התוכניות המשותפות מתבססות על זה ומוסיפות תכונות נוספות כמו שטח דיסק בלתי מוגבל, הסרת תוכנות זדוניות אוטומטיות ומניעת פריצות, ו- SSL.

למעט חבילת WP ליזמים, כל שאר התוכניות WordPress של NetworkSolution מאפשרות אירוח מרובות בתחום. גיבוי ענן לפי דרישה, SSL כלול וניהול רב-אתרים כלולים בכל תכנית. המחירים עבור מספר אתרי אירוח של וורדפרס מתחילים החל מ- $ 12.55 לחודש.

לאלו שזקוקים למשאבים וביטחון רבים יותר ממה שמספק חבילות משותפות או וורדפרס, ל- NetSol יש שתי תוכניות VPS המוודאות את כל הנקודות הללו..

NetSol מבטיחה זמן עבודה של 99.9%, תמיכה ללקוחות אמיתיים 24 שעות ביממה, וגישה משלימה ליועץ טכני.

הממשק של NetSol אינו ידידותי במיוחד למשתמש, כך שאולי טירונים יתקשו איתו.

אם בדקת את התמחור של שאר מארחי האינטרנט במאמר זה, כנראה שמתם לב להבדל מחירים בולט בין המחירים של NetSol לתמחור של תוכניות דומות במארחים שונים. סיבה אחת היא שבניגוד למארחי רשת אחרים, NetSol לא מציעה מחירי היכרות לקידום מכירות עם התוכניות שלהם, אך למרות זאת, לעומת שיעורי החידוש של שאר המארחים, NetSol יקרה יותר למרות שהתכניות שלהם חסרות את התכונות שמציעים אחרים..

התחל עם NetworkSolutions »

20. יגואר PCC

jaguarpc מנוהל-מרובות-תחומים-אירוח

מחשב ינואר

JaguarPC הוא אחד מספקי האירוח הוותיקים ביותר, והוא נמצא בעסק במשך למעלה מ 20 שנה. החברה מציעה תוכניות אירוח שונות כמו משותפים, משווקים, VPS בענן וייעודי. JaguarPC מציע אירוח ביותר מ- 500.000 תחומים ויש להם מרכזי נתונים באטלנטה, שיקגו, יוסטון ובריטניה..

“Lite”, תוכנית האירוח הזולה ביותר שלהם, שמתחילה ב -3.96 דולר לחודש, מאפשרת אירוח של אתר אינטרנט יחיד. אם ברצונך לארח מספר אתרים, עליך לשדרג לתוכנית “Pro” המאפשרת עד 3 אתרים. תוכנית זו מתפרסמת כתוכנית אירוח ייעודית למחצה, הכוללת 3 ליבות מעבד.

לתוכניות האירוח המשותפות שלהם יש מגבלות מסוימות, בהשוואה לתחרות שלה. אירוח אתרים ללא הגבלה מותר רק VPS או תוכניות ייעודיות שלהם.

“VPS Standard” היא תוכנית מנוהלת, הכוללת WHM / cPanel ואין לה הגבלה על מספר האתרים והתחומים המתארחים..

JaguarPC מציע עזרה בהעברת האתרים שלך לשרת שלהם. אם אתה מחליף מארח אתרים ורוצה להעביר את חשבונך ל- JaguarPC, הם יעשו זאת בחינם.

למעלה מ- 450 יישומים זמינים באמצעות כלי ההתקנה של החברה בלחיצה אחת. זה מקל על התקנת וורדפרס, דרופל, ג’ומלה, מג’נטו או תוכנת קוד פתוח אחר לאתר שלך.

התחל עם JaguarPC »

טיפים לניהול קל של דומיינים מרובים

אם יש לך רק כמה דומיינים, לא קשה לעקוב אחר מועדי החידוש והרשמים. עם זאת אם בבעלותך עשרות או מאות שמות דומיינים תצטרך למצוא דרך לנהל, לחדש ולעקוב אחר כל תחום במינימום מאמץ. להלן אתן כמה טיפים לניהול הדומיינים שלך.

השתמש בכלי לניהול תחום המאפשר לעקוב אחר תאריך הרישום, תאריך התפוגה, כתובת IP, שרת שם, רשם ועוד. להלן רשימה של תוכנות חינמיות ומסחריות שיכולות לעזור לך:

בעת רישום הדומיינים שלך, השתמש בכתובת דוא”ל שתבדוק על בסיס יומי. רשמי תחום נדרשים על פי חוק לשלוח אליך הודעה על מצב הדומיין שלך. בדרך כלל תקבל כתובת דוא”ל 30, 7 ויום אחד לפני שתוקף הדומיין שלך יפוג. אם תבדוק את הדוא”ל שלך מדי יום, לא תחמיץ שום חידוש.

הגדר את החידושים שלך למצב אוטומטי. בדרך זו לא תצטרך לעבד כל חידוש תחום ידנית. ודא שיש לך מספיק כסף בחשבון הבנק שלך או ב- PayPal כך שהתשלום יעובד ולא תאבד את הדומיין שלך.

וודא כי ברשם שונה יש לך שמות משתמשים וסיסמאות חזקים שאינך משתמש באתרים אחרים. זה חשוב מאוד מכיוון שגניבת תחום הופכת פופולרית יותר ויותר. למרות שרשם הדומיינים עושה מאמצים אדירים בהבטחת תחומי הלקוחות שלהם, זה יכול לקרות שאדם לא מורשה יגיע לחשבון שלך. כנראה שאתה לא רוצה לאבד את הדומיינים החשובים שלך.

עוטף את הכל

מעל הראיתי לכם את חברות האירוח הטובות ביותר המאפשרות לארח מספר דומיינים ואתרי אינטרנט. בהחלט תוכלו לארח מספר דומיינים גם בחשבון VPS, אך זה יעלה לכם הרבה יותר. תוכנית שרתים וירטואלית פרטית מתחילה ב 20 $ חודשי, אך אם תזדקק לשירות מנוהל, מחיר זה יעלה. שרת וירטואלי אמין יותר ויכול להציע לך אבטחה גבוהה יותר כמו גם כוח אירוח רב יותר, אך בעלות נוספת. כך שאם אתם זקוקים לפיתרון זול לארח את אתרי האינטרנט שלכם, אנו ממליצים על החברות שהוזכרו לעיל.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map