15 ספקי האירוח הטובים ביותר במאגר מסד הנתונים MySQL

best-hosting-mysql-database-2019


מדוע אתה זקוק לאירוח MySQL? איך למצוא את הטוב ביותר?

בעלי אתרים המפעילים אתרי ענק מסתמכים בדרך כלל על בסיסי נתונים. אלה מקלים הרבה יותר על התמודדות עם מאות או אלפי התוכן בדפי האינטרנט הזמין. בדרך זו, אין צורך לפתוח כל עמוד כדי לעדכן את התוכן וגם הפריסה נשארת זהה. אלה נקראים אתרים דינמיים או אתרי אינטרנט המונעים על בסיס מסד נתונים בהם הנתונים נמשכים היישר מהמאגר בכל פעם שמשתמש פותח דף אינטרנט.

ניתן לגשת לכל פיסת מידע במקום אחד ותוכלו אפילו לקבל צוות שלם שעובד על אותו בסיס נתונים יחד. למשימות אלה תוכלו להשתמש ב- MySQL שהוא אחד ממאגרי המידע הפופולריים ביותר כרגע. זו תוכנת קוד פתוח ותוכלו להשיג אותה בחינם. תוכניות אירוח אתרים עליהן נדבר, מתחת לכל, תומכות ב- MySQL ומציעות גם אפליקציות ותסריטים התואמים למסד הנתונים..

כעת אנו נבדוק תחילה את MySQL, רק כדי להסביר מדוע זו בחירה כל כך נהדרת בכל מה שקשור למאגרי מידע יחסים. אנו גם נראה לך את כל המידע החיוני שעליך לדעת לפני שתבחר בתוכנית אירוח אתרים התומכת ב- MySQL.

זו הסיבה שעליכם להשתמש ב- MySQL

כמובן, MySQL אינה האפשרות היחידה שתצליחו למצוא כשאתם מחפשים את תוכנית האירוח המושלמת. ישנם בסיסי נתונים פופולריים אחרים, כמו:

 • PostgreSQL – בסיס נתונים עם קוד פתוח ויחס אובייקטים הזמין עבור לינוקס ו- Windows
 • SQL של ​​מיקרוסופט – בסיס נתונים קנייני, קנייני של מיקרוסופט, תואם לינוקס וחלונות
 • MS Access – בסיס נתונים קנייני, בעל ממשק משתמש גרפי, חלק מחבילת Microsoft Office. זה יכול לפעול במערכת Windows בלבד
 • Oracle – בסיס נתונים רב-מודל, קנייני שפותח על ידי תאגיד Oracle שיכול לפעול גם בחלונות ולינוקס.

אם נסתכל על התאימות בין פלטפורמות של כל אחת מאפשרויות בסיס נתונים אלה, מסתבר ש- MySQL היא המגוונת ביותר. מלבד מיקרוסופט ולינוקס, MySQL יכול לרוץ ב- FreeBSD, macOS ו- Solaris. זה נותן למאגר יתרון עצום, מכיוון שאתה יכול להריץ אותו כמעט בכל מכונה ותכנית אירוח אתרים. נוסף על כך, זה נותן לך מערך רחב של תכונות המאפשרות לך לבצע את המשימות שלך בצורה יעילה תוך שמירה על אבטחת הנתונים שלך בכל שלב.

MySQL הוא פיתרון רב עוצמה כשרוצים לעבוד על מערכי נתונים ענקיים. משתמשים בו חברות גדולות שצריכות לנהל טונות של תוכן באתרי האינטרנט שלהן. למרות היותו בסיס נתונים מעוגל, הוא עדיין קל לשימוש, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור אלו שאין להם ניסיון רב בעבודה עם מסדי נתונים..

אם הביצועים הם אחד ההיבטים העיקריים הדרושים לכם במסד נתונים, MySQL הוא הבחירה המושלמת עבורכם. זה נועד בצורה מספקת שימוש במהירות גבוהה, במיוחד לאלה שמריצים את אתרי האינטרנט שלהם בתוכנית אירוח משותפת. אחרי הכל, אינך רוצה לחכות לזמני הטעינה שבהם ההימור גבוה.

אחד הדברים הגדולים ביותר ב- MySQL הוא שתוכלו להשתמש בו Apache, PHP ושפות שונות אחרות. בדרך כלל אלה נכללים ברוב החבילות כאשר אתה בוחר תוכנית אירוח אתרים לינוקס. למעשה, יותר ממאה מיליון משתמשים הורידו את MySQL רק בגלל שרכיבים אלה נתמכים. למעשה אתה יכול לקבל כמה מהכלים החזקים ביותר במקום אחד.

סיפור MySQL

ספקי האירוח הטובים ביותר ב- mysqlMySQL יצאה עוד בשנת 1996, כך שהיא ללא ספק אחת מהוותיקות מבין אפשרויות מסד הנתונים שם בחוץ. זה נוצר על ידי צוות מפתחים בן שלושה אנשים ואז אחד מהם, מייקל ווידיניוס נתן למאגר את השם שלי, שהיה גם שמה של בתו. הם יצרו אותו ממערכת ניהול מסדי נתונים הרבה יותר פשוטה בשם mSQL (Mini SQL) והם התכוונו להשתמש בו ככלי משלהם.

mSQL התבסס על שפת ISAM, שפותחה על ידי IBM. כל המבנה של mSQL היה איטי מדי ובלתי גמיש, ולכן המתכנתים החליטו ליצור חדש שיכול לפתור את הבעיות שלהם בדרכים טובות יותר. ואז, כשיצא MySQL, זה התחיל לפעול תחת הרישיון הציבורי הכללי, כלומר כל משתמש הצליח לשנות את קוד המקור.

דבר נהדר ב- MySQL הוא שהם שמרו על ממשק ה- API (ממשק תכנות יישומים) של mSQL, שאיפשר למפתחים מכל העולם לעבור בקלות למסד נתונים חדש זה. החברה שמימנה ובעלת MySQL הייתה חברה שבדית בשם MySQL AB. ואז בשנת 2008, סאן החליטה לרכוש את החברה תמורת מיליארד דולר. היה להם את זה רק עד 2010, כשסאן העבירה את MySQL לחברת Oracle Corporation, הבעלים הנוכחית של בסיס הנתונים.

מחירים ותכונות של MySQL

אתה תמיד יכול להוריד את הגרסה החינמית של MySQL שבה חברות ואנשים רבים משתמשים במאגרי המידע שלהם. זה נקרא מהדורת MySQL Community, בסיס הנתונים המקור הנפוץ ביותר בעולם. רוב תוכניות אירוח אתרים אינן מחייבות אפילו להוריד אותה, מכיוון שהיא לרוב כלולה בחבילה שלה כבונוס.

הגרסה החינמית מספיקה רוב הזמן, עם זאת, במקרה שלחברה שלך יש צרכים ספציפיים, תוכל גם לשדרג לגרסת פרימיום. ישנה המהדורה הסטנדרטית עבור 2000 דולר, Enterprise עבור $ 5000 ודרגת המוביל אשכול עבור $ 10,000. כל אלה מעניקים לך רשימה נרחבת של כלים ותכונות שימושיים תוך כדי קבלת תמיכה ואחזקה מובחרים.

אתה מקבל את כל מה שאתה צריך למשימות ניהול מסדי הנתונים שלך ושאילתות. גם אם אתה עובד עם כמויות אדירות של נתונים, לעולם אינך יכול ללכת לאיבוד מאחר ש- MySQL מאפשרת לך לבצע חיפושים יעילים ביותר. יש גם סכמת מידע שעוזרת לך להבין את מבנה הנתונים שלך.

MySQL הוא הפיתרון המושלם אם אתה זקוק למסד נתונים עבור היישום החדש שלך. בעיקרון אתה פשוט צריך להקים את בסיס הנתונים, ליצור חשבון ואז אתה יכול להשאיר אותו ככה. זה יהיה משאב יציב ליישום שלך עם סקריפט פועל עליו. זה אפילו לא מחייב שתבדוק את זה כל עוד הוא פועל ברציפות.

הדבר היחיד שיכול להאט בסיס נתונים של MySQL הוא בחירה בכונן הקשיח לקוי. עליך תמיד לחפש ספק אירוח אתרים שמריץ את השרת בדיסקים קשיחים של SSD. זה מבטיח מהירות ברק עם הגישה המיידית המסופקת על ידי כונני מצב מוצק. עם זאת, אם תבחר בתוכנית אירוח אתרים המסתמכת על SSDs, תצטרך גם תוכנית גיבוי. עם דיסקים קשיחים של SSD, סביר יותר להיתקל בשגיאות העלולות לפגוע בנתונים שלך.

למרות שרוב המשתמשים משתמשים בממשק שורת הפקודה ב- MySQL, יתכן שהוא לא מתאים לכל אחד. מתחילים שאינם מנוסים בעבודה עם מסדי נתונים עשויים להתקשות בטיפול. למרבה המזל, ניתן לפתור בעיה זו על ידי התקנת אחד מממשקי המשתמש של MySQL (ממשק משתמש גרפי) מה שהופך את זה הרבה יותר פשוט להשתמש בבסיס הנתונים..

מציאת מארח האינטרנט MySQL המושלם

בימינו, לא קשה למצוא ספק אירוח אתרים המציע את MySQL בחבילות שלהם. רובם תומכים במאגר זה ובפתרונות רבים אחרים שתוכלו לבחור מהם. בזמן הגלישה בשירותי אירוח אתרים באינטרנט, תוכלו לראות שהם מספקים לפחות חלק מהמאגרים הפופולאריים שהזכרנו קודם, במיוחד כשמדובר בתוכניות אירוח משותפות. לפני שתבחר באחד מהם, אלה שני הגורמים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון: אחסון וביצועים.

לרוב בעלי אתרים מספיקה של מסד נתונים MySQL יחיד. תוכניות אירוח אתרים בדרך כלל מגיעות עם מופע אחד של MySQL, אך במקרה שאתה עומד להתחיל פרויקט גדול יותר, ייתכן שיהיה עליך להוסיף מסדי נתונים נוספים. במקרה זה, פשוט בחר בחבילת אירוח אתרים הכוללת מסדי נתונים בלתי מוגבלים. כמו כן, אם ברצונך לחבר ולנהל נכון את מסדי הנתונים שלך, תצטרך ללכת על PHP. עם זאת, כמעט ולא תוכלו למצוא ספק אירוח אתרים שאינו תומך בשפה זו.

אחרון חביב עליכם לוודא כי cPanel או Plesk מותקנים. לוחות בקרה אלה מאפשרים לך ליצור בסיסי נתונים ולמחוק או לנהל בסיסים קיימים. cPanel אפילו מספק אשף מסד נתונים עבור MySQL שמנחה אותך לאורך כל תהליך ההתמודדות עם מסדי נתונים. כעת נראה את הביקורות על 15 ספקי אירוח אתרים שאנחנו בעיקר ממליצים עליהם!

ספקי האירוח הטובים ביותר ב- MySQL

אז לפני שנתן לך פרטים על החברות שאנו רואים בין מיטב מארחי MySQL, הנה הרשימה המלאה שלהן:

 1. HostGator – $ החל מ- 2.75 $ לחודש
 2. BlueHost – החל מ- $ 3.95 לחודש
 3. אירוח InMotion – החל מ- $ 3.99 לחודש
 4. A2Hosting – החל מ- 3.92 $ לחודש
 5. SiteGround – החל מ- $ 3.95 לחודש
 6. iPage – החל מ- $ 1.99 לחודש
 7. WebHostingHub – החל מ- $ 4.99 לחודש
 8. פרה שמנה – החל מ- $ 3.15 לחודש
 9. LiquidWeb – החל מ 59 $ לחודש
 10. GreenGeeks – החל מ- $ 3.95 לחודש
 11. קדימה אבא – החל מ- 2.99 $ לחודש
 12. HostMonster – החל מ- $ 4.95 לחודש
 13. InterServer – החל מ- $ 5 לחודש
 14. HostPapa – החל מ- $ 3.95 לחודש
 15. JustHost – החל מ- $ 3.95 לחודש

כעת נקפוץ לפרטים ונראה איזה ספק אירוח מתאים ביותר לתקציב ולצרכי האירוח שלכם.

3. HostGator

hostgator-best-mysql-hostingHostGator היא אחת מחברות אירוח אתרים הידועות ביותר כרגע. הם מציעים תכניות מהשורה הראשונה לאירוח משותף, שרתים ייעודיים, VPS ובעיקר אירוח משווקים וזה השירות הנמכר ביותר שלהם. התוכניות שלהם נמצאות בשימוש נרחב על ידי עסקים גדולים וקטנים, בלוגרים ומפתחים. HostGator הוקמה בשנת 2002 והחלה למכור שירותים מבוססי לינוקס.

בשנת 2011 הם הבינו שיש ביקוש עצום גם לחלונות והחלו לספק תכניות אירוח אתרים על בסיס מערכת ההפעלה. HostGator מארח יותר מ- 8 מיליון דומיינים ברגע זה. אחת הסיבות העיקריות שמאחורי זה היא המגוון הרחב של התכונות שמגיעות לכל אחת מהתכניות שלהם. לספק זה יש גם בניית אתרים משלו המאפשרת לך גישה ל -4,000 תבניות בחינם.

HostGator מספק לך כל כלי שיכול לעזור לך ליצור ולתחזק את אתרי האינטרנט שלך. עם כל תכנית אתה מקבל את MySQL לניהול מסד נתונים, תחום בחינם, מתזמן משימות וכלים אחרים של ניהול. אין ספקים רבים שיכולים להציע לך תוכניות אירוח חלונות מתקדמות באמת. זה המקום בו HostGator מנצח את מרבית התחרות שלו, ומכניס כמה שנים מניסיון שלהם באירוח חלונות לפועל.

אם אינך מרוצה מתוכנית האירוח שלך, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך תוך 45 יום שהוא מסגרת זמן גדולה מהממוצע. לא משנה באיזו תוכנית תבחרו, תקבלו מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL ו- phpMyAdmin. מחירי התוכניות המשותפות מתחילים מ- 2.75 דולר לחודש עם תוכנית ההאצ’לינג. אם אתה רוצה VPS, תוכנית רמת הכניסה תעלה לך 29.95 דולר, בעוד שהשרת הייעודי הזול ביותר הוא 119 דולר לחודש.

2. BlueHost

bluehost-best-mysql-hostingBlueHost החלה עוד בשנת 2003 וכעת יש להם מאות עובדים העובדים בחברה. זה הפך לשם ענק בענף, וסיפק למשתמשים תוכניות אירוח אתרים הנשענות על חומרה ותוכנה מהשורה הראשונה. כל הפלטפורמה שלהם לאירוח אתרים היא קוד פתוח, מה שהופך אותה לבחירה נהדרת עבור משתמשים שרוצים להתעמק בטכניקות.

כמו מרבית השמות הגדולים בקרב חברות אירוח אתרים, BlueHost מציעה גם מגוון רחב של תוכניות אירוח אתרים עוצמתיות. אלה כוללים את התוכניות הפופולריות ביותר כמו ענן, משותף, VPS ואירוח ייעודי. עם זאת, BlueHost מאפשרת לך לבחור בין שתי תוכניות אחרות, אחת מהן נוצרה עבור משתמשי וורדפרס והשנייה לבעלי אתרי WooCommerce..

כשמדובר בתמיכה, צוות המקצוענים שלהם זמין כל היום, כל יום. אתה יכול להגיע אליהם דרך צ’אט, טלפון, אימייל ויש להם גם בסיס ידע נרחב. כל חבילת אירוח מעניקה לך SSL ו- MySQL בחינם.

הם מבטיחים שתוכל ליצור ולנהל מסדי נתונים עם MySQL באופן פשוט על ידי שימוש ב- phpMyAdmin וביישומים מועילים רבים אחרים. אם אתה רוצה לעשות שני דברים בבת אחת, עליך לבחור תוכנית BlueHost המציעה שם תחום בחינם. מכיוון שאינך צריך למצוא ולשלם עבור רשם דומיינים, בחירה זו תמיד יכולה לחסוך לך זמן וכסף.

עכשיו נעבור על המחירים של התוכניות המשותפות, VPS והתכניות הייעודיות שלהם, רק כדי להראות לך עד כמה באמת BlueHost זול. יש להם שלוש תוכניות אירוח משותפות, החל מ- Basic עבור 3.95 $ לחודש, ועד לתוכנית Choice Plus תמורת 5.95 $. המחירים של תוכניות ה- VPS שלהם נעים בין 19.99 $ ועד 59.99 $ לחודש, בעוד שתוכניות האירוח הייעודיות עולות בין 79.99 $ עד 119.99 בכל חודש..

3. אירוח InMotion

inmotion-best-mysql-hostingב- InMotion Hosting תוכלו למצוא מספר תכניות אירוח מלאות. אלה כוללים אפשרויות משותפות, ייעודיות, VPS, WordPress ואפשרויות מנוהלות, המבטיחות כי כל עסק ואדם יכול למצוא את השירות המושלם. MySQL הוא אחד התוספות שהם מספקים עם כל החבילות שלהם, שמגדיר אותך ליצירת אפליקציות ואתרים דינמיים.

InMotion Hosting מספקת לכם בוני אתרים ידידותיים למשתמש, כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל ו- B2evolution. החברה אף פיתחה בניית אתרים משלה בשם Premium Web Builder והפכה אותה לזמינה עבור כל מי שנרשם לתוכניות שלהם. עבור חברות או צוותים גדולים העובדים על פרויקטים גדולים יותר, בחירה בתוכנית ייעודית ב- InMotion היא בחירה מצוינת.

חבילות ייעודיות כוללות cPanel לניהול שרתים ואתרים קלים באמצעות הדפדפן. מה שהופך את התוכניות שלהם לידידותיות למתחילים הוא תמיכה ב- MySQL. תיצור ותחזק את בסיס הנתונים שלך בהדרכה מלאה, ותבטיח שתשתמש בשפת SQL המועדפת עליך בדרך הנכונה. לא יהיו בעיות ביצועים במסד הנתונים שלך, המובטח על ידי התקני האחסון שלהם ב- SSD.

אחת המטרות העיקריות של InMotion היא לספק חומרה מהשורה הראשונה ללקוחותיהם בכל עת. השירות שלהם מסתמך על כונני SSD של סמסונג ועל שרתי Dell האחרונים, כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שמבקרי האתר שלך יהנו מחווית גלישה חלקה. ב- InMotion המחירים של התוכניות הייעודיות שלהם נעים בין 105.69 $ לכל אורך הדרך ל -340.99 $ עם חמש תוכניות בסך הכל.

יש להם שלוש תוכניות לאירוח VPS כשהמחיר הנמוך ביותר הוא 27.99 $ והגבוה ביותר 64.99 $. אם אתה רוצה לנסות את תוכניות האירוח המשותף שלהם, אתה יכול לבחור מבין שלוש תוכניות. יש את תוכנית ההשקה עבור $ 3.99 לחודש, את הכוח עבור $ 5.99 ואת ה- Pro עבור $ 13.99 לחודש, כאשר תוכנית ה- Power היא האפשרות הפופולרית ביותר..

4. A2 אירוח

a2hosting-best-mysql-hostingכאשר A2 Hosting הוקמה כבר בשנת 1999, זו הייתה חברה עצמאית בהתחלה. תחילה הוא נקרא בשם Iniquinet, ואז הם שינו אותו ל- A2 Hosting בשנת 2003. בזכות השנים הרבות של העבודה הקשה הם הפכו לאחד השמות המובילים בענף אירוח אתרים. הם מקבלים מאות ביקורות חיוביות ממשתמשים ואתרי ביקורת פופולריים.

אירוח A2 מציע מגוון רחב של תוכניות. הם מציעים את התוכניות הרגילות, VPS והתכניות המשותפות עם טונות של הרחבות שימושיות, תכונות ותמיכה בחינם. אתה יכול לבחור בין תוכניות ייעודיות מנוהלות ולא מנוהלות לבין VPS. אם אתה רוצה ש- MySQL יכלול בחבילה, אתה במקום הנכון. אירוח A2 מציע שפע של תכונות ותוכנות המועילות מאוד למפתחים.

אתה מקבל את הגרסה האחרונה, MySQL 5.5 יחד עם phpMyAdmin ו- SSH. בעזרת כלים מועילים אלה תוכל לעבוד על בסיסי הנתונים שלך בכל עת, מכל מחשב. אירוח A2 מספק הזדמנות נהדרת למי שרוצה לעבוד על כישוריהם. בעזרת בסיס הידע הנרחב שלהם תוכלו ללמוד הרבה על השימוש בפייתון ופרל במאגרי המידע שלכם.

ב- A2 Hosting המחירים שונים בין אפשרויות חלונות ללינוקס, אבל אנחנו הולכים לדבר על תוכניות לינוקס רק כדי לתת לך מושג לגבי המחירים. אתה יכול לקבל תוכנית אירוח משותפת החל מ- $ 3.91, VPS במחיר של $ 5.00 ותכנית ייעודית ב- $ 9.31. ניתן לדרג את התוכניות הללו בהתאם לצרכים שלך, ולהעניק לך יותר ויותר תכונות ויתרונות.

5. SiteGround

siteground-best-mysql-hostingזהו עוד שם גדול בענף אירוח אתרים. SiteGround ידועה בזמינותו הגבוהה ובמתן שירותי אירוח אתרים רבי עוצמה ברחבי העולם. זה בעיקר בזכות מרכזי הנתונים שלה הממוקמים בצורה חכמה בסינגפור, באמסטרדם ובשיקגו, המכסים מספר עצום של מדינות ביעילות. האסטרטגיה השיווקית שלהם היא להתבלט מהקהל ולהציע משהו שונה לקהל שלהם. כפי שמתברר, השיטה שלהם די מוצלחת עד כה.

ב- SiteGround תוכלו לקבל כל סוג של חבילת אירוח אתרים שתצטרכו. עם זאת, מרבית המשתמשים רכשו את תוכניות האירוח המשותפות או הענן שלהם שהם חזקים יותר מכפי שרוב המתחרים מספקים. עם שני אלה אתה מקבל את לוח הבקרה cPanel ותמיכה גם בוורדפרס וג’ומלה. SiteGround מבטיח לך זמן פעולה כמעט של 100%, מכיוון שהם כל הזמן עוקבים אחר השרתים שלהם וברגע שיש בעיה, הם יכולים לתקן אותה באופן מיידי.

דבר נהדר נוסף עם ספק זה הוא שמותר לך להחזיק בסיסי נתונים של MySQL ללא הגבלה עם חבילות האירוח שלהם. הם מבטיחים ביצועים גבוהים עבור מסדי הנתונים שלך על ידי אחסוןם בכוננים קשיחים נפרדים. אתה יכול לעבוד בקלות על בסיס הנתונים שלך דרך phpMyAdmin. אם תבחר באחת מהחבילות היקרות יותר שלהן, הן מספקות גם מטמון דינמי, SSL, תמיכה משופרת ותאימות PCI.

אתה יכול לקבל תוכנית אירוח משותפת באתר SiteGround במחיר של $ 3.95 בלבד לחודש אם תרצה. עם זאת, מכרם הטוב ביותר הוא התוכנית המשותפת CrowBig שעולה 5.95 דולר לחודש. תכנית אירוח הענן ברמת הכניסה שלהם עולה 80 $ לחודש, בעוד שתוכל להשיג שרת כניסה עבור $ 269 לחודש אם אתה רוצה תוכנית שרת ייעודית..

6. iPage

ipage-best-mysql-hostingיש יותר ממיליון לקוחות כרגע שבחרו ב- iPage כספק אירוח אתרים שלהם. זו חברה שכבר מפעילה אתרים מזה עשור. עוד בשנת 2011 הם התחילו להשתמש באנרגיית רוח להפעלת השרתים שלהם והם משתמשים בשיטה זו עד היום. התוכניות שלהם נוחות והחבילה כולה מיועדת להיות ידידותית למתחילים, וזו הסיבה שכל כך הרבה אנשים בוחרים בספק זה.

קהל היעד של iPage הוא בעיקר עסקים קטנים או אנשים שרוצים להקים אתר בלוג או תיק עבודות, ואז להתמקד בעבודתם. מכיוון שהרעיון העיקרי של ספק זה הוא פשטות, הם מציעים רק תוכנית אירוח משותפת אחת שעולה רק 7.99 $. עם זאת, זה מגיע עם טונות של תכונות שימושיות. לדוגמה, אתה יכול לרשום שם דומיין למשך 3 שנים, יש לך מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה ושפע של שטח אחסון.

יש להם עורך אתר גרירה ושחרור משלהם שנותן לך גישה לאלפי תבניות. כמובן ש- CMS הפופולרי ביותר נתמך ואתה מקבל תוספות לאתר שלך. אלה כוללים כלים לבלוג שלך, גלריות תמונות וכלי FTP. מלבד MySQL, אתה מקבל גם מטמון לכה ו- phpMyAdmin עבורו. למרות שהם לא מאחסנים את נתוני האתר ומסדי הנתונים בשרתים נפרדים, הנתונים שלך יאובטחו על ידי גיבויים יומיים.

הם מציעים גם אירוח VPS שמתחיל ב- $ 19.99 לחודש, אירוח ייעודי החל מ- $ 119.99 לחודש ואירוח WordPress בו חבילת המתנע עולה $ 3.75 לחודש..

7. מרכז אירוח אתרים

webhostinghub-best-mysql-hostingאירוח אתרים הוא חברה שהוקמה בשנת 2010 ומספקת שירותים שונים מאז. מלבד אירוח האתר שלך, אתה יכול גם לשכור אותם לעיצוב האתר שלך. הם מספקים גם פתרונות אחרים, כמו בניית אתרים שלהם, כלים רבים של מסחר אלקטרוני, ואירוח אתרים לכל CMS הפופולרי. הם הפכו כל כך פופולריים עד שיותר מ 40,000 איש בחרו בהם לבנות ולהפוך את אתרי האינטרנט שלהם.

מרכז אירוח אתרים הוא אופטימלי למי שרוצה אירוח משותף, מכיוון שהוא הסוג היחיד של התוכנית שהם מספקים. תוכניות ה- VPS, הייעודיות והאחרות מסופקות על ידי InMotion Hosting, חברת אחותן. מכיוון שהם מספקים אירוח משותף בלבד, הם מתמקדים במלואם במתן שלוש תוכניות האירוח המשותפות הטובות ביותר הקיימות בשוק. אם ברצונך להקים אתר כעסק או למטרות אינדיבידואליות, אירוח אתרים מאפשר לך להקים אותו במהירות וביעילות.

תוכלו לבחור מבין שלוש תכניות אירוח משותפות: תוכנית ה- Spark במחיר של 4.99 דולר לחודש, ניטרו ב -6.99 דולר ותכנית דינמו ב -8.99 דולר לחודש. אם תבחר בתכנית ניטרו, תוכל להריץ בסיסי נתונים של MySQL, תחומים תת-תחומיים ללא הגבלה, וכולם מוגבלים בתוכנית המתחילים. התוכנית השנייה והשלישית מעניקה לך הנחה גם על שירות עיצוב אתרים שלהם.

כל התוכניות המשותפות מעניקות לך phpMyAdmin כתוספת ל- MySQL. אם אינך מנוסה ב- MySQL, אתה תמיד יכול לסמוך על המדריכים שלהם לגבי אופן הטיפול במאגרי מידע, יש להם המון מהם.

8. FatCow

fatcow-best-mysql-hostingFatCow היא אחת מספקיות האירוח הגדולות המנהלות את עסקיה באנרגיה ירוקה. הם מספקים תוכנית אחת בלבד לאירוח משותף הנקרא תוכנית המקורית FatCow שעולה רק 3.15 דולר לחודש והיא מאפשרת לך לרשום שם דומיין למשך שנה. הרעיון המרכזי שלהם הוא להימנע מלהציע תכניות אירוח מורכבות ולהרכיב כמה פשוטות יותר במקום.

יש להם צוות תמיכה טכני מקצועי שמבטיח להגיב תוך מספר דקות. על ידי רכישת אחת מהתכניות שלהם, תהיה לך גישה ללוח הבקרה שלהם שדומה כמעט ל- cPanel, רק נראה קצת שונה. זה די ידידותי למתחילים, עם זאת, זה עשוי לקחת קצת זמן להבין את מנהל MySQL ומנהל הקבצים.

עם מחיריה, FatCow היא ללא ספק בין הספקים הזולים ביותר בשוק. התוכניות שלהם נמצאות בשימוש נרחב על ידי עסקים קטנים ואישיות. כמו ספקים רבים אחרים, יש להם גם בניית אתרים מותאמת אישית, כפתור ולחץ שעשויים להועיל למי שאין לו ניסיון בפיתוח אתרים כלשהו..

אם אתם מעוניינים בתוכניות אחרות כמו VPS או שרתים ייעודיים, הם מציעים גם את אלה. FatCow מחלקת VPS ושירותים ייעודיים לשלוש תכניות כל אחת. כל אחת מהתכניות הללו מעניקה לך בסיסי נתונים, MySQL MySQL, ללא הגבלה. תוכנית רמת הכניסה עבור VPS עולה 19.99 $ לחודש ותוכל לקבל שרת ייעודי להפעלה במחיר של $ 119.99 בלבד לחודש..

9. LiquidWeb

אירוח נוזלי-מיטב-מיטבכעת LiquidWeb היא ספקית אירוח אתרים בה תוכלו למצוא רק את פתרונות האירוח החזקים ביותר. הם אפילו לא מספקים תוכניות אירוח משותפות, מכיוון שהם מתמקדים במתן הביצועים הטובים ביותר למפתחים תובעניים. ב- LiquidWeb תוכלו למצוא כמה תוכניות אירוח ייעודיות ו- VPS יוצאת דופן עם זמן פעולה מובטח של כמעט 100%. כמו כן, אתה יכול לבחור אם אתה רוצה שרת לינוקס או Windows מבוסס.

התוכניות שלהם לאירוח אתרים אינן רק עוצמתיות, אלא גם ידידותיות למשתמש, ומוודאות שאינך צריך להקדיש זמן רב לניהול השרת שלך. הם משתמשים בחומרה העדכנית ביותר, בכדי להבטיח זמן פעולה קבוע ומהירות גבוהה לבעלי אתרים. בשנים האחרונות הם הצליחו לשמור על זמן הפעילות שלהם מעל 99.99%, וזה די מרשים.

למרות שאתה בקושי יכול להיתקל בבעיות באמצעות LiquidWeb, יש להם צוות התמיכה המקצועי שלהם מוכן בכל פעם שתזדקק להם. במקרה שיש לך אתר ואתה מעוניין לעבור לתכנית אירוח של LiquidWeb, הם יעזרו לך בהעברת הנתונים בחינם. הם משתמשים בכוננים קשיחים של SSD ואפילו מספקים איזון עומסים למקרה שיש לך דוקרני תנועה, ומאפשרים לשרתים מרובים להתמודד עם התנועה שלך.

תוכניות ייעודיות וגם VPS תומכות ב- MySQL ובפתרונות רבים אחרים של מסדי נתונים. אם אתה רוצה שרת ייעודי מנוהל על ידי LiquidWeb, אתה יכול לבחור מחמש תוכניות שונות בשלושה מיקומים. תוכנית המתנע עולה 199 דולר לחודש ומעניקה לך רשימה רחבה של תכונות שימושיות. מחירי ה- VPS בענן שלהם מתחילים ב 59 $ לחודש, בעוד השרת הזול ביותר המיועד לענן עולה 169 $ לחודש.

10. GreenGeeks

אירוח greengeeks-best-mysqlGreenGeeks היא חברת אירוח אתרים שהוקמה לפני למעלה מעשור המונה כיום מעל 35,000 לקוחות ומארחת למעלה מ- 300,000 אתרי אינטרנט. כשמו כן הוא, הם מפעילים את החומרה שלהם באנרגיה ירוקה, או ליתר דיוק כוח רוח אשר עדיף לסביבה.

על ידי בחירה באחת מהתכניות שלהם, תקבלו שפע של תכונות כמו רישום והעברת תחום בחינם, בניית אתרים, העברת אתרים, חשבונות דוא”ל מאובטחים ועוד ועוד. ל- GreenGeeks צוות תמיכה ייעודי אליו תוכלו להגיע דרך צ’אט, טלפון וכרטיסים. הם מפעילים את השרתים שלהם רק בלינוקס, אך זו מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר בכל מקרה כשמדובר באירוח אתרים.

זמן הפעילות של השרת ב- GreenGeeks הוא גם תחרותי ביותר, מכיוון שהם מצליחים לשמור עליו מעל 99.9%. הם לא יצרו לוח בקרה משלהם כמו ספקים רבים אחרים. במקום זאת תקבל cPanel שמבטיח חווית משתמש חלקה עבור כל בעל אתר. אם כבר יש לך אתר, תוכל להעביר אותו בחינם. הם אפילו מאפשרים לך להוסיף לה עגלת קניות שמגיעה גם עם החבילה.

ב- GreenGeeks אירוח אתרים עולה 3.95 דולר בלבד, ואילו אירוח וורדפרס הוא גם 3.95 דולר. התוכניות שלהם מועילות למפתחים עם MySQL האחרונה, תמיכה בפיתון ופרל, גרסאות PHP מרובות וחשבונות FTP. וזה רק קצה הקרחון, מכיוון שאתה מקבל טונות של תכונות נהדרות שמבטיחות ביצועים מהירים, אבטחה ותמיכה במסחר אלקטרוני. במקרה שאתה לא מרוצה מ- GreenGeeks, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך תוך 30 יום.

11. GoDaddy

godaddy-best-mysql-hostingGoDaddy ידוע כאחד מרשמי הדומיינים הגדולים בעולם, עם למעלה מ- 60 מיליון שמות מתחם הרשומים עד כה. מלבד שירותי רישום הדומיין ושירותי המכירה הפומבית שלהם, הם מספקים גם תוכניות אירוח אתרים עוצמתיות. חברה זו הוקמה בשנת 1997 תחת השם Jomax Technologies. לאחר שנתיים הם עברו לשמם הנוכחי.

GoDaddy מציעה פתרונות אירוח אתרים הן לאנשים פרטיים והן לעסקים ענקיים. הם מציעים תוכניות ייעודיות שונות, VPS ותכניות משותפות למחירים נוחים. מלבד האפשרות הרגילה של לינוקס, תוכלו להשיג גם שרתים מבוססי Windows. ישנן תוכניות אירוח רבות שתוכלו לבחור בהן, תלוי בסוג האתר שאתם רוצים להפעיל וכמות התנועה שתמשכו אליו..

יש להם גם בונה אתרים פופולרי שמשמש באופן נרחב משתמשים לא מנוסים ועסקים קטנים הזקוקים לפיתרון מהיר וקל. זהו בונה גרירה ושחרור המעניק לך גישה ליותר מ -300 תבניות. התבניות מאוכלסות כבר בתוכן; אתה צריך רק להעתיק את התוכן שלך למקומות הנכונים ולתפאורה שלו.

בעזרת תערובת של מנהלים מקצועיים, מערכות חומרה מתקדמות ומעקב, הם מסוגלים לשמור בעקביות על אורך זמן השרת מעל 99.9%. GoDaddy הוא הספק שדואג לתוכן שלך. הם יוצרים באופן קבוע עותקי גיבוי של האתר שלך למקרה שמשהו ישתבש. אתה יכול לקבל תוכנית אירוח אתרים במחיר של $ 2.99 בלבד לחודש. המחירים של תוכניות ה- VPS שלהם מתחילים מ- $ 17.99 לחודש, בעוד שתוכל להשיג שרת ייעודי ברמת כניסה במחיר של $ 69.99 לחודש..

12. HostMonster

hostmonster-best-mysql-hostingב- HostMonster השירותים והמחירים דומים לאלה שמציעה BlueHost. הסיבה לכך היא ששתי חברות אחיות זו עם זו. הם מציעים גם תוכניות אירוח משותפות במחיר ההתחלתי של 4.95 $ לחודש. זה מגיע עם רוחב פס בלתי מדוד, אחסון של 50 ג’יגה-בייט והוא מאפשר לך אתר אחד ושם תחום אחד. בסך הכל, HostMonster מציע כמה תוכניות אירוח משותפות הגונות למחירים נוחים.

זה מושלם עבור אנשים ועסקים שרק התחילו למשוך תנועה. על גבי הביצועים תקבלו מספר כלים שימושיים שיכולים להועיל לאתרים קטנים יותר. אלה כוללים כלים לפורומים ובלוגים, עגלת קניות, אישור SSL, סקריפטים של CMS ו- MySQL האחרונה. תוכנית VPS הבסיסית ב- HostMonster עולה רק 19.99 $, וזה די זול כרגע בשוק. ובכל זאת, עם השטח הפנוי של 30 ג’יגה-בייט, מעבד ליבה כפול, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-רוחב ורוחב פס מוגבל ל -1 טרה-בתים לחודש, זו אפשרות חזקה למחיר.

הם לא מבצעים ניסויים בלוח בקרה בהתאמה אישית; במקום זאת אתה מקבל cPanel שהוא תמיד פיתרון יעיל. אתה יכול להשיג שרת ייעודי במחיר של עד 79.99 $ עם מעבדי אינטל Xeon בעלי 4 ליבות, 500GB RAID1 ו- 4GB RAM. באמצעות HostMonster, אתה יכול לשדרג את התוכנית שלך בכל פעם שתזדקק לביצועים נוספים.

בסיסי הנתונים המשותפים שלך יאוחסנו בשרת שונה מהנתונים האחרים ותקבל phpMyAdmin גם עבור MySQL שלך. אם אתה רוצה תוכנית אירוח אתרים העוסקת כראוי בשאילתות SQL, אתה בהחלט צריך לבחור HostMonster.

13. InterServer

interserver-best-mysql-hostingInterServer נחשב כרגע לבחירה הטובה ביותר עבור אלה הזקוקים לשירות אירוח וורדפרס במחיר סביר ועם זאת רב עוצמה. התוכנית הזולה ביותר ב- InterServer עולה רק $ 5 ותקבל תעודת SSL, הגירה בחינם ואחסון, העברה ודוא”ל ללא הגבלה. הם גם מאפשרים לך להריץ עד 20 אתרים בשרת שלהם. ביצועים גבוהים מובטחת על ידי החומרה האחרונה, כולל כונני SSD של 30 ג’יגה-בייט עד 240 ג’יגה-בייט.

InterServer שואף לשמור על זמן ההפעלה שלהם קרוב ככל האפשר לאותו 100% מושלם, והם מצליחים עד כה. אצל ספק זה מותרות רק 100 משתמשים חדשים בכל יום. מגבלה זו מבטיחה שהשרתים שלהם לא יאטו באופן בלתי צפוי ביום עמוס. אם תבחר באחת מתכניות VPS שלהם, יהיו לך שפע של אפשרויות התאמה אישית. תוכלו לבחור את כלי התוכנה, לוח הבקרה, מערכת ההפעלה וכוח העיבוד המתאימים לכם ביותר.

אם תבחר ב- InterServer, לא יהיו דמי יציאה בלתי צפויים או כל סוג של חוזה ארוך טווח. נוסף על כך, תקבל את הכסף שלך בעוד 30 יום למקרה שלא היית מרוצה מהשירות שלהם. תוכל לנהל את מסדי הנתונים שלך בצורה חלקה בעזרת MySQL ו- phpMyAdmin האחרונים.

מבחינת התמיכה, אתה יכול לפנות אליהם בכל דרך, בכל עת שתרצה. תמיכה ב- InterServer זמינה באמצעות טלפון, צ’אט, אימייל, תוך שימוש גם בבסיס הידע והפורום הרחב שלהם. תוכניות ה- VPS שלהם יכולות להיות מדרגיות כל כך שתוכלו לבחור מבין 16 וריאציות שונות עם מחיר התחלתי של $ 10.00 לחודש בלבד עבור Windows ו- $ 6.00 לחודש עבור Linux..

14. HostPapa

hostpapa-best-mysql-hostingHostPapa היא ספקית אירוח אתרים היישר מקנדה שהוקמה בשנת 2006. קהל היעד שלהם הוא עסקים קטנים, כפי שהם מציינים זאת באתר האינטרנט שלהם ובנוסף באמצעות המודעות שלהם. הם מנצלים אנרגיה ירוקה בכדי לחזק את החומרה שלהם, שהיא פופולרית מאוד כרגע בקרב חברות אירוח. בהשוואה לספקי אירוח ירוקים אחרים, המחירים שלהם נמוכים למדי.

למרות ש- HostPapa אינו מציע שרתים ייעודיים, התוכניות המשותפות שלהם ו- VPS הן די חזקות. לא משנה באיזו תוכנית תבחרו, תקבלו גם בניית אתרים. עם זאת, אתה יכול לשדרג את בונה האתר לתוכנה טובה אפילו יותר על ידי מעבר לתכנית יקרה יותר. חשבונות cPanel ו- FTP כלולים גם בכל חבילה. תוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר שלהם עולה 3.95 דולר ומאפשרת לכם שני אתרים.

אם אתה זקוק ל- VPS, אתה יכול לבחור מתוך 5 תוכניות שונות בהתאם לצרכים שלך. תוכנית VPS הראשונה שלהם עולה רק 19.99 $ לחודש ותקבל מעבד בעל 4 ליבות, זיכרון RAM של 1.5 ג’יגה-בייט, שטח אחסון של 50 ג’יגה-בייט והעברת 1TB. בעזרת תוכניות אלה תוכלו לקבל שרתים מבוססי לינוקס וגם חלונות. כשמדובר בבסיסי נתונים, אתה מקבל את MySQL 5 והם מאפשרים לך לנהל מסדי נתונים ללא הגבלה.

התוכניות שלהם כוללות את כלי הניהול החזק phpMyAdmin המאפשר לך להתמודד בקלות עם משימות MySQL התכופות ביותר. אם אתה מפתח או מנהל אתרים מתחילים, HostPapa הוא הבחירה המושלמת עבורך. עם התוכניות שלהם, כל כלי שנדרש להקמה ולתחזוקה של אתר יעיל יהיה לאורך הזרוע.

15. JustHost

justhost-best-mysql-hostingב- JustHost תוכלו למצוא כמה תוכניות אירוח מצוינות לעסקים קטנים ולמנהלי אתרים מתחילים. אף על פי שמספקת תכניות אירוח משותפות אמינות היא בבירור המטרה העיקרית שלהן, יש להן גם כמה תוכניות VPS הגונות ותוכניות שרת ייעודיות. אתה יכול לקבל תוכנית אירוח משותפת תמורת 3.95 $ בלבד לחודש המעניקה לך שם דומיין, אתר אינטרנט, שטח של 50 ג’יגה-בייט ועוד כמה תכונות בסיסיות..

בעזרת תוכניות האירוח שלהם, אתה מקבל בוני אתרים בחינם עם תבניות ויכולת להתקין מגוון רחב של תוכנות שימושיות בלחיצה אחת. בחבילת התוכנה שלהם תוכלו למצוא כלים לבלוגים, פורומים ו- eCommerce. הם מציעים חבילת Starter נדיבה למסדי נתונים עם MySQL העדכנית ביותר, המאפשרת לך 20 מסדי נתונים. עם זאת, אם תשדרג לתוכנית חזקה יותר, היא הופכת ללא הגבלה.

תוכל ליצור ולנהל מסדי נתונים באמצעות phpMyAdmin. למרבה המזל, JustHost לא מאחסנת את מסדי הנתונים והנתונים האחרים שלך באותו שרת. זהו פרקטיקה נהדרת שהפכה פופולרית בקרב ספקי אירוח אתרים, והבטיחה יציבות עבור הלקוחות שלהם.

אתה יכול לבחור מבין ארבע תוכניות VPS עם מחירים שנעים בין 19.99 $ לחודש ועד 59.99 $ לחודש. עם הראשון, אתה מקבל מעבד ליבה כפול, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בתים, אחסון בנפח של 30 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 1TB ושם תחום בחינם. הם מציעים גם שלוש תוכניות שרת ייעודיות שתוכלו לנהל באמצעות cPanel. הראשון עולה 79.99 $ לחודש ותוכל להגדיל אותו לתכנית החזקה ביותר שעולה 119.99 $ לחודש.

סיכום

בהחלט ישנם ספקי אירוח גדולים אחרים המציעים אירוח מסדי נתונים של MySQL, ואינם מופיעים במאמר זה. אם תבחר באחת החברות הרשומות בדף, אינך יכול להשתבש עם אירוח וניהול מסדי הנתונים שלך ב- MySQL.

אם יש לך שאלות בנוגע לחברות אירוח אלה או שיש לך הצעה כלשהי למאמר זה, אנא הודע לנו בפרק ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map