15 ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר ב- Java

הטוב ביותר-ספקי אירוח-ג'אווה -2019


במאמר זה, אנו הולכים לסקור את שירותי אירוח אתרים ב- Java שיכולים להביא לך את התמורה הגבוהה ביותר למחיר. זה יהיה משאב נהדר עבור מפתחים המחפשים תוכניות אירוח עוצמתיות עליהם הם יכולים לסמוך באופן מלא. תוכלו ללמוד על השמות הגדולים ביותר בתעשייה ועל התכונות, התמיכה והחומרה שהם מציעים.

בשלב הבא, אנו הולכים להסביר מה זה Java, מדוע אנשים משתמשים בה וכמה עובדות מעניינות. במחצית השנייה של המאמר, אנו הולכים לסקור 15 מתוך המאמר ספקי אירוח אתרים הטובים ביותר ב- Java לדעתנו. נציין כמה מתכונות המפתח של כל ספק והשירותים שהם טובים בהם במיוחד. ללא שום כוונה נוספת, בואו נתחיל!

מה זה Java ולמה אתה צריך להשתמש בזה?

ג’אווה היא אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר. התפיסה העיקרית של ג’אווה היא שהיא לא מחייבת לכתוב קודים מספריים בכלל. אתה יכול לכתוב תוכנית שלמה רק על ידי שימוש במילים באנגלית כפקודות. המשמעות היא גם שהרבה יותר קל למשתמשים לכתוב ולקרוא את השפה בהשוואה לשפות תכנות אחרות.

מכיוון שאנו צריכים לדבר על פי כללי הדקדוק, מתכנתי ג’אווה צריכים גם לעקוב אחר מערכת כללים בזמן כתיבת התוכנית. לזה אנו מכנים תחביר. כמובן שערכת הפקודות שנכתבה על ידי המשתמש אינה הצורה הסופית של התוכנית. לפני שהיא מוכנה להפעלה, ג’אווה צריכה לתרגם אותה לקודים מספריים כדי שהמכונה תוכל לעבד אותה.

סיפור ג’אווה

ספקי אירוח הטובים ביותר ב- Javaהגרסה הראשונה של ג’אווה הייתה תוצאה של פרויקט עוד בשנת 1991 ושמה הפרטי היה אוק. ג’יימס גוסלינג היה מנהיג הצוות בסאן מיקרוסיסטמס והיה לו עץ אלון במשרדו, וכך קיבלה השפה את השם. כאשר המשיכו לעבוד על זה, הם שינו את השם תחילה לירוק, ולבסוף לג’אווה. הרעיון המרכזי מאחורי ג’אווה היה לפתח שיטה לספק טלוויזיה אינטראקטיבית לקהל. עם זאת, התברר שהשפה הייתה מתקדמת מדי לתעשיית הטלוויזיה בכבלים הדיגיטליים אז.

הגרסה הראשונה של ג’אווה יצאה בשנת 1996 והם התחילו להשתמש בה באינטרנט. זה הפך לכלי שאנשים נהגו להפוך את אתר האינטרנט שלהם לאינטראקטיבי על ידי הוספת אנימציות לדפים. ג’אווה הופצה על ידי סאן מיקרוסיסטמס עד 2010, אז רכשה אורקל את החברה. עדכונים רבים יצאו מאז המהדורה הראשונה של ג’אווה, כאשר האחרון היה ה- Java SE 10. בימינו, הוא כל כך פופולרי שאתה בעצם לא יכול לגעת בנושא מדעי המחשב ולא לשמוע דבר על ג’אווה..

זו הסיבה שעליכם להשתמש ב- Java

ב- Sun Microsystems ובהמשך ב- Oracle, הם תמיד התמקדו בכמה עקרונות מפתח. הם רצו ליצור משהו ידידותי למתחילים, נייד, מובנה היטב ובטוח. כתוצאה מכך, הגרסאות הראשונות והגרסאות הבאות של ג’אווה כל אלה סיפקו את הרעיונות העיקריים הללו ומשכו עוד יותר משתמשים בכל פעם לשפת תכנות זו. הסיבות העיקריות לכך שאתה צריך להשתמש ב- Java הן אלה:

 • זה אמין – הטעויות שעשה המתכנת מביאות כמובן לטעויות. עם זאת, ניתן להפחית שגיאות אלה על ידי שיפור שפת התכנות. ג’אווה החליטה להוסיף למשוואה תכנות מונחה עצמים, מה שהביא לתוצאות טובות בהרבה.
 • אבטחה מהשורה הראשונה – אחת התכניות של היזם עם Java הייתה להפוך אותה לפופולרית בקרב משתמשי מכשירים ניידים. אם אתה רוצה שג’אווה תעבוד במכשירים ניידים, עליך לאפשר להם לשלוח ולקבל נתונים דרך רשתות. תהליכים מסוג זה דורשים אבטחה מהשורה הראשונה כך שלא ניתן יהיה לדלוף את הנתונים. כתוצאה מכך, ג’אווה בסופו של דבר הייתה אחת משפות התכנות המאובטחות ביותר בעולם.
 • לא תלוי בפלטפורמה – אתה יכול להריץ ג’אווה בכל מכשיר כולל מכשירים גדולים וגדולים כאחד, מה שהופך אותו לשפת תכנות ניידת לחלוטין. ניתן להתקין אותו בכל מערכת הפעלה; ג’אווה אינה תלויה כלל בסביבת התוכנה או החומרה.
 • שפה ידידותית למתחילים – Java מבוססת בעיקר על שפת התכנות C ++. כמובן ש- C ++ הרבה יותר מסובך מג’אווה אך הוא עדיין ממש חזק. הם רצו ליצור משהו ששומר ומשפר עוד יותר את חוזקותיו של C ++, בעוד שהוא עדיין קל לשימוש.

ספקי אירוח אתרים וג’אווה

למרות שג’אווה נתמכת על ידי ספקי האירוח הרבים ביותר כיום, רבים מהם אינם כוללים זאת בחבילות האירוח המשותפות שלהם. יתכן שתצטרך ללכת על VPS או אפילו על תכנית שרתים ייעודית ושני אלה עולה יותר מתוכנית אירוח משותפת. לאחר שתמצא את תוכנית אירוח אתרים המתאימה ביותר לצרכים שלך, תוכל להקים את אתר האינטרנט מבוסס Java שלך תוך זמן קצר.

אם חברת אירוח אתרים מציעה ג’אווה בחבילה שלהם, זה בעצם אומר שאתה מקבל שירות אירוח רגיל עם כל יישומי ה- Java הדרושים. גם אם אתה מוצא ספק שתומך ב- Java בתוכניות האירוח המשותפות שלהם, עדיף הרבה יותר לבחור באפשרות VPS במקום זאת. כל מפתח מנוסה יכול לומר לך כי בדרך כלל יישומי Java דורשים משאבים רבים.

במקום להסס בין אירוח משותף לבין VPS, כדאי לכם לקחת את זה לשלב הבא ולבחור VPS או אירוח ייעודי. מכיוון שאנחנו מדברים על שפת תכנות פופולרית במיוחד, יש ביקוש רב לתוכניות אירוח ג’אווה חזקות. זה יכול לקחת הרבה זמן לבחור במקרה שאין לך ספקי אירוח אתרים החזקים ביותר שנבדקו במקום אחד.

למרבה המזל, סקרנו בקפידה 15 מתוך אלה ספקי אירוח Java הטובים ביותר כאן במאמר שלנו. המשיכו לקרוא ואנחנו נעזור לכם להחליט איזה מהם הכי מתאים לצרכים שלכם! אך לפני שנקפוץ לפרטים, הנה הרשימה המלאה של מיטב חברות אירוח Java:

 1. אירוח InMotion – החל מ- $ 29.19 לחודש
 2. BlueHost – החל מ- $ 19.99 לחודש
 3. HostGator – החל מ- $ 29.95 לחודש
 4. A2Hosting – החל מ- $ 5 לחודש
 5. InterServer – החל מ- $ 6 לחודש
 6. iPage – החל מ -19.99 דולר לחודש
 7. LiquidWeb – החל מ- $ 59 לחודש
 8. SiteGround – החל מ- $ 269 לחודש
 9. FatCow – החל מ- $ 19.99 לחודש
 10. DreamHost – החל מ- 13.75 $ לחודש
 11. הוסטינגר – החל מ- 8.16 $ לחודש
 12. אירוח TMD – החל מ -19.97 דולר לחודש
 13. Host1Plus – החל מ- $ 15 לחודש
 14. GreenGeeks – החל מ 39.95 $ לחודש
 15. FastComet – החל מ- $ 59.95 לחודש

כעת נראה כל ספק אירוח Java בפירוט:

1. InMotion Hosting

inmotion-best-java-hostingלאירוח InMotion אין מערך תוכניות ספציפי הזמין אך ורק לאירוח ג’אווה, עם זאת, אתה יכול לבחור אחת מתוכניות האירוח החזקות של VPS. הם תומכים רק ב- Java עם שלוש תוכניות ה- VPS הזמינות שלהם, כך שתוכלו לשכוח את תוכניות האירוח המשותפות או הייעודיות שלהם. בתור התחלה, אתה יכול לבחור את תוכנית VPS-1000 שלהם שעולה רק 29.19 דולר לחודש. הוא מגיע עם זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 75 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 4 טרה-בייט וסביבת SSL בחינם.

למרות שאתה מקבל כמה תוספות יחד עם ג’אווה, כמו Tomcat ו- JPS, עדיין לא תוכל לבקש את התמיכה הטכנית לגבי הדברים האלה. עם זאת, הם מנוסים מאוד בכל החלקים האחרים בשירות אירוח אתרים ותוכלו ליצור איתם קשר בכל עת. על ידי הרשמה לאחת מתוכניות VPS שלהם, אתה מקבל גם cPanel לניהול שרתים.

InMotion מבטיח שאתה מוגן במלואו מפני התקפות DDoS. הביצועים הגבוהים מובטחים על ידי החומרה האחרונה, כולל כוננים קשיחים של SSD. נתוני אתר ואפליקציות עלולים בסופו של דבר להיפגע או לאיבוד במקרה של בעיה, אך זו הסיבה שממציאים גיבויים. InMotion מספק גיבויים ותמונות תמונות בחינם, ומאפשרים לך לחזור אחורה בזמן ולאחזר את הנתונים שלך מתי שאתה רוצה.

אתה יכול ליצור תמונות תמונות פעם ביום, וזה מומלץ בעיקר לפני שאתה מבצע שינויים בשרת או באתר. הגיבויים בחינם הם אוטומטיים ויוצרים עותק של הנתונים בערך כל יום. ספק זה נותן לך 90 יום לנסות את אחת התוכניות שלו, וזה מספיק זמן להחליט אם אתה רוצה את השירות או לא.

2. BlueHost

bluehost-best-java-hostingספק אירוח אתרים רב-תכליתי נוסף המספק תוכניות מהשורה הראשונה גם לעסקים ואנשים פרטיים. ב- BlueHost תוכלו למצוא לפחות שלוש אפשרויות לכל סוג של שירות אירוח אתרים, כולל אירוח משותף, ענן, ייעודי או VPS. מתוך אלה, רק VPS והתוכניות הייעודיות שלהם תומכות ב- Java ובדפי אינטרנט המבוססים על JSP.

למתחילים, תוכנית VPS רגילה תמורת 19.99 $ לחודש עשויה להיות רעיון טוב. התוכנית המומלצת ביותר של BlueHost היא התוכנית השנייה, VPS המשופרת, שעולה 29.99 דולר לחודש. אף על פי שלושת התוכניות מגיעות עם הרבה תכונות שימושיות, עליך לוודא שתכנית האירוח מספקת מספיק ביצועים לצרכים שלך. אם אתה זקוק למשהו חזק אפילו יותר משלושת אלה, אתה יכול ללכת גם על שרת ייעודי.

מתוכנית VPS הזולה ביותר לשרת הייעודי היקר ביותר, העלויות שונות זהה. אתה יכול להשיג שרת ייעודי במחיר של 79.99 $ לחודש בלבד, בעוד שתוכנית ה- VPS של Ultimate עולה 59.99 $. על ידי ביקור בבסיס הידע BlueHost וקריאת ההוראות, באפשרותך להגדיר במהירות Java בשלושה שלבים פשוטים. בסופו של דבר עם גרסת ה- 1.8 של ג’אווה, גרסת הקוד הפתוח האחרונה.

עם תוכניות VPS שלהם, אתה מקבל גם גרסה משופרת של לוח הבקרה cPanel וכמה כלים נוספים המקלים על ניהול VPS ושליטה ב- WHM. יש להם צוות תמיכה מקצועי שאפשר להגיע אליו בכל עת. אתה יכול להתקשר אליהם אם נתקלת בבעיה או למקרה שתרצה עזרה במשימות הקשורות לשרת או לאתר שלך. בסך הכל BlueHost הוא לגמרי ידידותי לג’אווה ומומלץ מאוד לכל מפתח או בעל אתר.

3. HostGator

hostgator-best-java-hostingHostGator היא אחת החברות הגדולות והמפורסמות ביותר כרגע בענף אירוח אתרים. הם מספקים כל מיני תוכניות אירוח אתרים ושמות תחום. אנשים משתמשים באופן נרחב בשירותיהם לצורך יצירת בלוגים, אתרי תיקים, חנויות מקוונות ואתרי חברה אחרים. הם מספקים פתרונות רבי עוצמה לאירוח ג’אווה על ידי תמיכה בטומקט בכל תוכניות האירוח הייעודיות שלהם או VPS.

ב- HostGator ישנם שרתים מבוססי Windows וגם לינוקס זמינים. אם אתה משתמש לינוקס תוכל להוסיף Tomcat ללוח הבקרה של cPanel. במקרה שתבחר במקום זאת בחלונות, יסופק לך לוח הבקרה של Plesk התומך גם ב- Tomcat. הצוות שלהם לא יכול לספק שום תמיכה לקביעת התצורה של יישומי ה- Java שלך, כך שזה תלוי בך.

עם זאת, הם יכולים להתקין עבורכם את גרסת ה- 5.5 או ה- 7 של Tomcat, ותוכלו לבקש את Tomcat גם באמצעות טלפון או צ’אט. שירות זה הוא בחינם לחלוטין. עם כל אחת מתוכניות VPS שלהם, אתה מקבל 2 כתובות IP ייעודיות, בעוד שתוכניות השרת הייעודיות שלהן מגיעות עם 3-5 כתובות IP ייעודיות IPv4. תוכל לקבל גישה שורשית לשרת אם ברצונך להתקין סקריפטים או אפליקציות.

אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול לפנות לתמיכה עטורת הפרסים שלהם בכל עת. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות טלפון, כרטיס או צ’אט. ל- HostGator יש גם רשימה יפה של הדרכות וידיאו בהן תוכלו למצוא את הפיתרון להרבה מהבעיות שלכם מייד. אין מצב שהנתונים שלך הולכים לאיבוד, מכיוון שהם יוצרים גיבויים אוטומטיים שבועיים שתמיד קיימים למקרי חירום.

4. A2 אירוח

a2hosting-best-java-hostingלא משנה אם אתה רוצה אתר לשימוש אישי או עבור חברה שלמה; A2 אירוח ללא ספק יש תוכנית אירוח אתרים המתאימה לצרכים שלך. אין להם רק את אפשרויות הייעוד הרגילות, VPS ואירוח משותף, אלא אתה יכול לבחור מבין טונות של פתרונות ספציפיים לתוכנה. פשוט בחר את התוכנה הדרושה לך לעבודה שלך, והם יראו לך תוכניות אירוח אתרים המתאימות לתפקיד.

לדוגמא, יש להם שלוש אפשרויות שונות לאירוח ג’אווה במחירים נוחים. חבילת הכניסה שלהם עולה 5 דולר לחודש, תוכנית אמצע היא 10 $ לחודש, בעוד שתוכלו להשיג את תוכנית עלית ב -15 דולר בלבד. אם אתה רוצה את הביצועים הטובים ביותר לערך, עליך לבחור בתוכנית אמצע שתביא לך שטח אחסון של 30 ג’יגה-בייט, העברה של 2 טרה-בתים ו- 1 ג’יגה זיכרון RAM.

ב- A2 Hosting תמיד הביצועים מובטחים, מה שאומר שהיישומים ואתרי האינטרנט שלך מבוססי Java יפעלו מהר יותר מהרוח. למרות שזהו תקן כיום בקרב ספקי אירוח אתרים, A2 Hosting גם שואף לשמור על זמן הפעילות שלהם מעל 99.9%. תוכניות ה- VPS שלהם מגיעות עם כלי שנקרא Webuzo שדואג להתקנת ה- Java שלך בלחיצה אחת.

במקרה שתצא גרסה חדשה של ג’אווה, תקבל מייד דוא”ל עם קישור המאפשר לך ליישם את העדכון. דבר נוסף שמועיל למפתח הוא ש- A2 Hosting מעניק לך גישה שורשית לשרתים שלהם. משמעות הדבר היא שאתה יכול לנהל את הקבצים בשרת שלך בכל עת. ואלה היו רק מעטים מהכמות העצומה של התוספות שהציע הספק.

5. InterServer

interserver-best-java-hostingב- InterServer תוכלו לבחור מבין 16 תוכניות אירוח VPS שונות בהתאם לכמות ליבות המעבד, האחסון, ה- RAM וההעברה בהן תרצו להשתמש. תוכניות אלה זמינות גם עבור לינוקס וחלונות, עם הבדל משמעותי בשני המחירים. לדוגמה, התוכנית הראשונה עבור לינוקס עולה 6 דולר לחודש, ואילו עבור Windows היא 10 דולר לחודש. InterServer תומך במאות תוכנות, כולל ג’אווה עם כלים ומכלים נוספים.

אתה מקבל שפע של תכונות עם תוכנית InterServer, אבל אם אתה רוצה להוסיף עוד, אתה יכול לקנות אותם אחד אחד בקטע השדרוגים שלהם. לאחר שביצעת שם קניות, התוספות שבחרת יהיו פעילות תוך 15 דקות. הם מספקים לוח בקרה ידידותי למתחילים יחד עם החבילה גם כן. כשמדובר בתמיכת לקוחות, יש להם צוות מומחים עטור פרסים. אתה יכול להתקשר אליהם בכל פעם שאתה נתקל בבעיה או סתם רוצה לקבל עצות בנושא הקשור לאירוח או לאתר שלך.

באמצעות ממשק הניהול של InterServer תוכלו לנהל בחינם תמונות תמונות ולבקש גיבוי כך שהנתונים שלכם יוכלו להישאר בטוחים. הם הקימו מערכת עוצמתית ששומרת על אורך זמן העבודה שלהם מעל 99.9%, מה שהופך את InterServer לספק אמין לחלוטין. אם אתה נתקל בהשבתה כלשהי, הם מייד מחזירים לך את הכסף. מלבד ג’אווה, הם תומכים בשפע של שפות תכנות אחרות שיכולות להועיל למפתחים. רבים מהם כבר יותקנו לאחר שתצטרף לאחת מהתוכניות שלהם. אתה מקבל גם גישה שורשית לשרת, כלומר אתה יכול להוסיף להתקין ולהגדיר תוכנה בכל עת שתרצה.

6. iPage

ipage-best-java-hostingזו ללא ספק אחת מהעסקאות הטובות ביותר שתוכלו למצוא באינטרנט שכן iPage לא רק מספק תוכניות בר השגה, אלא שהן מוכרות כאחת מספקי אירוח ה- Java הטובים ביותר בענף. כמובן שכמו רוב הספקים מבוססי Java, גם זו תומכת בשפת התכנות עם VPS עוצמתי ותוכניות אירוח ייעודיות. נוסף על כך, תקבלו סקריפטים של JSP המותקנים מראש כך שתוכלו להתמקד בעבודה שלכם בהקדם האפשרי.

עד כה ישנן ביקורות רבות של משתמשים שמשבחות את iPage כאחת האפשרויות הטובות ביותר עבור אתרים ויישומים מבוססי Java. אתה תמיד יכול לנסות את תוכנית VPS הבסיסית שלהם במחיר של 19.99 $ לחודש ולראות כיצד השירות שלהם מסתדר לך, ואז להתאים את התוכנית המתאימה באופן מושלם לצרכים שלך. הוא מגיע עם מעבד בעל ליבה אחת, זיכרון RAM בנפח של 1 ג’יגה-בייט, ושטח דיסק של 40 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 1 ג’יגה-בתים. כל שלוש תוכניות ה- VPS כוללות לוח בקרה cPanel, תמיכה מנוהלת ותוכל גם לבקש גישה לשורש השרת בכל עת.

העלויות הנמוכות שלהם עשויות לבלבל אותך, אך ל- iPage יש מוניטין רב בכל הנוגע לביצועי אירוח אתרים. אם אתה זקוק ליותר מתוכניות VPS החזקות ביותר, תוכל ללכת על תוכנית ייעודית. תוכנית Starter עולה רק 119.99 $ לחודש עם מעבד בעל שני ליבות, 4 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, שטח דיסק של 500 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 5 טרה-בתים. גם ה- VPS וגם התוכניות הייעודיות הם גמישים מאוד ומגיעים עם טונות של תכונות שיכולות לעזור לך לצמוח. ניתן לדרג את התוכניות ב- iPage בכל פעם שמתחשק שהאתר או האפליקציה שלך זקוקים לכוח סוס רב יותר.

7. LiquidWeb

אירוח אתרים הטוב ביותר-ג'אווהLiquidWeb נוצר עבור מפתחים ועסקים הזקוקים לפיתרון אירוח ג’אווה חזק שאינו בהכרח זול. המחיר הגבוה יותר פירושו גם שהצוות שלהם מוכן לעזור לכם בכל דבר כדי להקל על העבודה שלכם. יש מגוון רחב של תכונות ותוכנות נתמכות הזמינות בכל תכניות האירוח שלהם. LiquidWeb מומלץ מאוד למי שרוצה לעבוד בצורה חלקה באתרים מורכבים מבוססי Java.

יש להם צוות תמיכה טכני מועיל שמוכן לעזור לך לתקן בעיות. אתה יכול לפנות אליהם גם אם אינך בטוח איזו מתכניות אירוח אתרים שלהם מתאימה ביותר לצרכים שלך. הם יפעילו את אתרי האינטרנט והיישומים שלך עם החומרה האחרונה שתאחסן את הנתונים שלך בכוננים קשיחים SSD במהירות גבוהה. לא משנה אם האתר שלך מבוסס על ג’אווה או כל שפת תכנות אחרת, המבקרים שלך יחוו את אותן זמני טעינה במהירות גבוהה.

הביצועים המובילים המסופקים על ידי LiquidWeb יסייעו לכם להקדים את התחרות שלכם ולשפר משמעותית את דירוג ה- SEO. אתה יכול לבחור מחמש תכניות אירוח ייעודיות ו VPS שמבטיחות ביצועים מעולים עבור אתרי אינטרנט ויישומים של Java. הם מאפשרים לך לעבור לתוכנית חזקה יותר במידת הצורך, או לבקש פיתרון מותאם אישית שמתאים באופן מושלם לעסק שלך.

המחירים לתוכניות VPS בענן שלהם מתחילים ב 59 $ לחודש, מה שמאפשר לך 40GB SSD, 2GB של זיכרון RAM, 5 TB רוחב פס ומעבד בעל שני ליבות. אם אתה רוצה שרת ייעודי, אתה יכול להשיג אחד במחיר של עד 199 דולר לחודש עם מעבד Intel Xeon מעבד 4 ליבות, 16 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 500GB SSD ורוחב פס של 5 טרה-בתים. כמובן, cPanel ו- Plesk כלולים בכל התוכניות.

8. SiteGround

siteground-best-java-hostingSiteGround ידוע כאחד מספקי אירוח אתרים המגוונים ביותר כרגע. יש להם פתרונות רבי עוצמה גם לעסקים, מפתחים ואנשים פרטיים. עם זאת, כשמדובר באירוח ג’אווה, זו אחת החברות המציעות את כמות האפשרויות הנמוכה ביותר. אם אתה רוצה שג’אווה תיכלל בחבילה, עליך לבחור אחת מתוכניות השרת הייעודיות שלהן.

לאחר ההרשמה לאחת מהתכניות הייעודיות שלהם, הם נותנים לך גישה לשורש ותוכל להגדיר ג’אווה לחלוטין לעבודה שלך. לא יהיו כלים מותקנים מראש, סקריפטים או משהו כזה. כמו כן, אם אתה רוצה שצוות התמיכה הטכנולוגית שלהם יסייע לך ב- Java, תצטרך לשלם מחיר נוסף עבור השירות. תוכניות האירוח שלהם עולות יותר מתוכנית האירוח הממוצעת ב- Java בשוק גם אם אינך זקוק לשירותים הנוספים שלהם.

האם זה שווה את זה? אם אתה רוצה שירות אירוח אתרים אמין המספק לאתר שלך ביצועים מהשורה הראשונה, זה בוודאי כן. הם לא מתמקדים באירוח ג’אווה, ובכל זאת הם עדיין מאפשרים לך להתקין את כל מה שאתה רוצה. נוסף על כך, תקבל כמות נרחבת של תכונות. התוכניות שלהם לאירוח אתרים מסתמכים על החומרה האחרונה.

במקרה שתיתקל בבעיה כלשהי בקשר לשירות האירוח או לאתר האינטרנט שלך, תוכל ליצור איתם קשר בכל עת באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני או צ’אט. ייעוד הכניסה שלהם עולה 269 דולר לחודש ותקבל מעבד אינטל Xeon 4 ליבות, זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בתים DDR3, 480GB SSD ורוחב פס של 10 טרה-בתים.

9. FatCow

fatcow-best-java-hostingFatCow פופולרי בקרב כל מיני עסקים ואנשים פרטיים, אך גם בקרב אלה שרוצים אירוח ג’אווה אמין. הם לא מציעים תוכניות אירוח אתרים המותאמות במיוחד לג’אווה, אך זו אחת משפות התכנות הנתמכות ב- VPS ובתכניות הייעודיות שלה. למעשה, JSP תותקן מראש בשרת ברגע שתירשם לאחת משתי האלטרנטיבות, כך שתוכל להתחיל לעבוד במהירות על היישום הראשון שלך..

הצטרפות לתוכנית אירוח FatCow כוללת המון יתרונות. אתה מקבל cPanel המאפשר לך לנהל בקלות את אתר האינטרנט שלך ואת תוכנית האירוח וגישת השורש לשרת. במקרה והאתר שלך דורש יותר כוח, אתה יכול להגדיל את הביצועים באופן מיידי. מלבד אלה אתה מקבל שפע של סקריפטים המותקנים מראש, תכונות שימושיות עבור ה- cPanel שלך, דומיינים ללא הגבלה, חשבונות FTP ומסדי נתונים של MySQL..

כרגיל, תתחיל את התוכנית ברישום דומיין בחינם. יש להם צוות תמיכה שמוכן לענות על השאלות שלך ולתקן את הבעיות שלך 24/7 שהמשתמשים די מרוצים מהם עד כה. תוכנית ה- VPS הבסיסית עם מעבד בעל ליבות יחיד, 1 ג’יגה-זיכרון RAM, שטח אחסון של 40 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 1TB עולה רק 19.99 $ לחודש..

אם אתה מעדיף לבחור בשרת ייעודי, אתה יכול ללכת על תוכנית ההפעלה שלהם במחיר של 119.99 דולר לחודש עם מעבד בעל שני ליבות, 4 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, ואחסון של 500 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 5 טרה-בתים. זה מומלץ מאוד לעסקים קטנים אך גדלים במהירות הזקוקים לתכנית אמינה לטווח ארוך. תוכלו לנסות את השירות שלהם ואם אינכם מרוצים, תוכלו להחזיר את כספכם בחודש הראשון.

10. DreamHost

dreamhost-best-java-hostingמגוון גדול של עסקים ואנשים פרטיים בוחרים ב- DreamHost כאשר הם מחפשים אירוח אתרים באיכות גבוהה עבור אתר האינטרנט שלהם. השירות שלהם מסתמך על טכנולוגיית החומרה והתוכנה העדכנית ביותר, ומאפשר לך חוויה חלקה בעבודה באתר האינטרנט שלך ב- Java. כפי שנאמר על ידי DreamHost, ג’אווה מותקנת מראש בכל השרתים שלהם.

עם זאת, אם ברצונך שכל התכונות יהיו זמינות, יהיה עליך להגדיר אותן על ידי בחירה באחת מתכניות הייעודיות שלהם או VPS. אתה יכול להגדיר Java Servlets בתוכניות ייעודיות ו VPS, בעוד JSP וטומקט יעבדו רק על תוכניות ייעודיות. כל תוכנית DreamHost מעניקה לך שפע של תכונות וכלים שיכולים לעזור לך להיכנס במהירות וביעילות.

הם מאחסנים את כל נתוני האתר והיישומים בכוננים קשיחים של SSD, ושומרים על הביצועים ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. ישנן 4 תוכניות VPS שונות לבחירה. התוכנית הבסיסית שלהם עולה רק 13.75 דולר לחודש, וזה ללא ספק אחת מתוכניות ה- VPS הזולות ביותר שתוכלו למצוא. החבילה כוללת זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 30 ג’יגה-בייט, רוחב פס בלתי מוגבל ותחומים.

בעזרת תוכניות VPS, אתה מקבל לוח בקרה ידידותי למתחילים, זיכרון RAM ואחסון הניתנים להרחבה בכל עת ולחץ על SSL בלחיצה אחת. אם אתה זקוק לשרת ייעודי, המחירים שלהם מתחילים ב 169 $ לחודש. התוכניות הייעודיות שלהם כוללות הגנת DDoS, גישה מלאה לשורש, אחסון RAID 1, ניטור שרתים ועוד. מכיוון ש- DreamHost בטוח מאוד בשירותיהם, הם מבטיחים זמן פעולה של 100%. תוכניות האירוח שלהם ב- VPS מוכנות להפעלת אתרים ויישומים בכל הגדלים.

11. הוסטינגר

hostinger-best-java-hostingHostinger הוא ללא ספק בין ספקי אירוח אתרים המציעים תכניות עוצמתיות למחירים זולים. אם אתה רוצה להיות חסכוני, עליך לשקול להירשם לאחת מתוכניות המשותפות או VPS שלהם. עם זאת, קחו בחשבון שרק תוכניות ה- VPS שלהם תומכות ביישומי Java או JSP, ואילו התוכניות המשותפות שלהם תומכות רק ב- JavaScript. עם זאת, יהיו לך המון אפשרויות בהתחשב בכך שהוסטינגר מציעה 6 תוכניות אירוח VPS שונות.

כל אחת מהתוכניות נועדה להעניק לך את התמורה המרבית למחיר. תוכניות ה- VPS שלהם מבוססות על שרתי לינוקס ומעניקות לך שורש SSH מלא כמו שרת ייעודי. אם משווים את זה למחירי אירוח אתרים המשותפים ביותר באינטרנט, מתברר של- Hostinger כמעט ונקבעו מחירים זהים לתוכניות VPS שלהם. התוכנית הראשונה עולה 8.16 דולר לחודש והיא מגיעה עם SSD של 20 ג’יגה-בייט, זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בייט, מעבד של 2.4 ג’יגה הרץ ורוחב פס של 1 טרה-בתים.

אתה יכול להגדיל אותו עד 8 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 160 ג’יגה-בתים SSD, רוחב פס של 6 טרה-בתים ומעבד 14.4 ג’יגה הרץ, שעולה 65.56 דולר לחודש. אלה מחירים ללא תחרות, וכל תוכנית מספקת לך גם טונות של תכונות שימושיות. צוות התמיכה שלהם תמיד שם כשאתה זקוק לעזרה, מנסה כמיטב יכולתם גם אם נרשמת לתכנית לא מנוהלת. כל מה שקשור לתשתית ושירות אירוח אתרים שלהם ניתן לשאול 24/7 באמצעות צ’אט חי. Hostinger דואג שתוכלו לשחזר את הנתונים שלכם בכל הצורך, ומאפשרים לכם ליצור ולנהל גיבויים דרך ה- cPanel.

12. אירוח TMD

tmdhosting-best-java-hostingב- TMD Hosting תוכלו למצוא כמה אפשרויות לכל סוגי הפתרונות לאירוח אתרים במחירים נוחים. אם אתה רוצה ספק אירוח Java אמין, אתה לא יכול להשתבש עם זה. אתה צריך לבחור רק את התוכנית שמספקת מספיק משאבים לאתר שלך ותוכל להתחיל לעבוד עם Java. תכניות האירוח של TMD המועילות בעיקר למשתמשי Java הם פתרונות אירוח VPS שלהם.

אם תבחר בתוכנית VPS, תקבל אירוח וירטואלי של Tomcat הפועל בכוננים קשיחים של SSD. בנוסף, הנתונים יאוחסנו בסביבה נפרדת בשרתיהם, ויבטיחו כי אתר האינטרנט שלך יפעל במהירות הבזק. אתה יכול לבחור מחמש תוכניות VPS שונות בהתאם לביצועים שאתה רוצה. ככל שהאתר שלך יגדל, ייתכן שתתחיל לעשות שימוש רב במשאבים. ניתן לתקן את הבעיה בקלות משום שהם מאפשרים לך לעבור לתכנית הבאה בכל עת.

עם כל תוכנית VPS אתה מקבל שם תחום בחינם. TMD Hosting מתמחה בתוכניות VPS מנוהלות במלואן, כלומר אינך צריך לדאוג לעדכונים או דברים טכניים אחרים הכלולים בחבילה. כמו רבים ממתחרותיה, ספק זה גם נותן לך את לוח הבקרה של cPanel לאחר ההרשמה. כשמדובר בבטיחות נתונים, אתה יכול להגדיר לעצמך את הגיבויים או לבקש מצוות התמיכה שלהם לעשות זאת.

ב- TDM Hosting תוכלו להשיג VPS במחיר נמוך עד 19.97 $ לחודש עם 40GB SSD, רוחב פס של 3 טרה-בייט, מעבד בעל שני ליבות, 2GB RAM של DDR4 והרבה תכונות שימושיות.

13. Host1Plus

host1plus-best-java-hostingלמרות ש- Host1Plus לא נחשב לאחד השמות הגדולים ביותר בתעשיית אירוח אתרים, יש לו כמה תוכניות באמת עוצמתיות להציע. לאחר שתתחיל להשתמש בשירותיהם, תביני עד כמה הם מתמקדים במתן אירוח אתרים מלא ואמין. בין התוספות שלהם, הם מציעים גם אירוח ג’אווה במחיר סביר עם תוכניות VPS שלהם.

אם אתה רוצה אירוח ג’אווה אמין תוך חסכון של כסף, אתה בהחלט צריך לבחור אחת התוכניות שלהם לטווח ארוך. אתה יכול לקבל הנחה קטנה גם אם בחרת בתוכנית VPS במשך יותר משלושה חודשים. אם תחליט להישאר עם השירות שלהם במשך 24 חודשים, אתה יכול לקבל את ההנחה המרבית של 20%. חבילות ה- VPS שלהם מתחילות בתוכנית אמבר שעולה רק 15.00 $ לחודש.

זה מגיע עם מעבד בעל 2 ליבות, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט, ושטח דיסק של 40 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 1 טרה-בתים. ניתן לגדול את תוכניות ה- VPS שלהן לתוכנית הזהב שעולה 66.00 דולר לחודש, או שתוכל גם ליצור תוכנית אירוח אתרים מותאמת אישית משלך. לכל עסק צרכים שונים, עליכם רק ללחוץ על אפשרות צ’אט עכשיו ולהרכיב את התוכנית החדשה שלכם עם הצוות שלהם.

עם זאת, לעולם לא תוכלו להשתבש עם תוכנית הברונזה שלהם שהיא התוכנית הפופולרית ביותר שלהם כרגע. הוא מציע מעבד בעל שני ליבות, 4 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, שטח דיסק של 60 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 1TB. זה בדרך כלל מספיק לעסקים ותמיד אפשר להגדיל את גודל זה אם תרצו. Host1Plus מאפשר לך לעקוב אחר המשאבים שבהם אתה משתמש ולקבל התראות אם אתה דוחף את הגבולות.

14. GreenGeeks

greengeeks-best-java-hostingGreenGeeks היא חברת אירוח אתרים המפעילה את כל האתרים והיישומים עם אנרגיית רוח. אם אתה מעוניין בתוכנית אירוח חזקה עבור אתר האינטרנט מבוסס Java שלך ולהגן על הסביבה בו זמנית, עליך בהחלט לבדוק מה יש להם להציע. אנרגיה ירוקה לא רק נהדרת לשיווק שלהם, אלא שגם אותו רעיון יכול להגביר את התנועה שלך.

עם ההבטחה שלהם להחזר הכסף של 30 יום, יהיה לך מספיק זמן להבין אם השירותים שלהם מספיק טובים עבורך או לא. כשמדובר ב- VPS ותוכניות שרת ייעודיות, יהיו לך אפשרויות רבות. ישנן 5 תוכניות VPS שונות לבחירה, החל מתכנית ה- RAM בנפח 1GB שעולה 39.95 $. זה כולל אחסון SSD של 25 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 1TB ומעבד בעל 4 ליבות.

אם תבחר בתוכנית VPS של GreenGeeks, תקבל את לוח הבקרה הפופולרי של cPanel עם WHM, גיבויים ליליים והגירה בחינם למקרה שכבר יש לך אתר. האספקה ​​המהירה שלהם מבטיחה שברגע שתירשם לתוכנית שלהם היא תפעל בעוד דקה. אם אתה רוצה שרת ייעודי, אתה יכול לבחור מתוך 4 תוכניות.

המחיר עבור שרת הכניסה שלהם הוא רק 169 דולר לחודש עם אינטל אטום 330, 2 ג’יגה-בתים DDR3, 500 ג’יגה-בתים SATA, העברת 10 טרה-בתים ו -5 כתובות IP. אם אינך בטוח איזה שרת ייעודי המתאים ביותר לצרכים שלך, תמיד תוכל לפנות למומחים שלהם בטלפון או בצ’אט ולבקש הצעה. במקרה שתצטרך לשדרג את השרת הייעודי או את VPS, תוכל לעשות זאת בכל עת.

15. FastComet

אירוח fastcomet-best-javaל- FastComet יש מוניטין רב כאחד מספקי האירוח האמינים והידידים למתחילים שם בחוץ. הוא מוכן לספק ביצועים מהשורה הראשונה עבור אתרי האינטרנט והיישומים מבוססי Java שלך. למעשה, הם שואפים להשתפר בכל שנה וסקירות המשתמש מדברות בעד עצמן. כרגע יש להם מעל 10,000 לקוחות מרוצים ב -70 מדינות. הם לא רק נהדרים בתחום ההפעלה של אתרים, אלא תוכלו גם לרשום שמות דומיין באמצעות האתר שלהם.

ב- FastComet תוכלו לבחור בין שתי אפשרויות גיבוי. הם יכולים ליצור גיבויים שבועיים או יומיים כדי לאבטח את הנתונים שלך. על פי הספק והרבה מאוד משוב של משתמשים, הם שומרים בהצלחה על אורך זמן השרת שלהם מעל 99.99% וזה די מרשים אם משווים אותו לספקים אחרים. זה בהחלט נהדר עבור כל מי שרוצה להקים אתר עסקי עם אחת התוכניות שלו.

FastComet מציעה גם cPanel, הכלי הטוב ביותר לניהול הדומיינים, האירוח והחשבונות שלך. אתה יכול פשוט להוריד את אפליקציית הטלפון ולשלוט באופן מלא בשירות אירוח אתרים שלך מכל מקום. יש להם צוות תומך לקוחות חזק שמוכן להגיב במהירות בכל עת. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט חי, טלפון, מערכת כרטיסים ודוא”ל.

תוכנית VPS הענן הזולה ביותר שלהם עולה 59.95 דולר לחודש והיא כוללת מעבד של 2.50 גיגה הרץ, 2 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 50 ג’יגה-בייט SSD ורוחב פס של 2 טרה-בתים. ואז, אם אתה מתחיל להיגמר במשאבים, אתה יכול לשדרג דרך 3 רמות נוספות. אם תרצו במקום זאת שרת ייעודי, תוכלו לנסות את התוכנית הראשונה שלהם שעולה 139 דולר לחודש. הוא כולל מעבד Intel Xeon בעל 4 ליבות, זיכרון RAM של 8 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 160 ג’יגה-בייט SSD ורוחב פס 5TB. כמובן, אלה כוללים גם cPanel בחבילה.

סיכום

אני באמת מקווה, שמדובר באלה חברות אירוח מובילות ב- Java הצלחת למצוא לפחות אחד שיתאים לצרכים שלך ולתקציב שלך. אם יש לך ניסיון עם כמה מהחברות האמורות בדף זה, או עם כל ספק אירוח אחר ב- Java ואתה מעוניין לחלוק את מחשבותיך, אנא השאר תגובה למטה.

השאר גם תגובה למטה, אם עדיין יש לך שאלה לגבי ספקים אלה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map