10 ספקי האירוח הטובים ביותר המציעים תעודת SSL בחינם

הטוב ביותר-אירוח-חינם-ssl


לאחר שסיימת ליצור אתר, השלב הבא הוא לבחור חברת אירוח בה תוכל לפרסם אותו באופן מקוון. במאמר זה נציג בפניכם את ספקי האירוח הטובים ביותר בהם תוכלו לארח את אתרכם ואשר מציעים SSL בחינם.

האבטחה חשובה מאוד, במיוחד בעולם הדיגיטלי הזה. התכונה הפופולרית והקלה ביותר לשימוש המאפשרת גלישה בטוחה באתר היא תעודת SSL.

במאמר זה נסקור את המארחים המובילים המציעים SSL בחינם ויעזרו לכם להבין מדוע אתם באמת צריכים ותעודת SSL. אך ראשית, הנה רשימת ספקי האירוח המובילים שלנו:

עשרת שירותי האירוח המובילים המציעים SSL בחינם

חברות האירוח עליהן נסקור במאמר זה הן אלה:

 1. HostGator – החל מ- 2.75 $ לחודש
 2. BlueHost – החל מ- $ 3.95 לחודש
 3. בתנועה – החל מ- $ 3.99 לחודש
 4. iPage.com – החל מ- $ 1.99 לחודש
 5. A2Hosting – החל מ- 3.92 $ לחודש
 6. SiteGround – החל מ- $ 3.95 לחודש
 7. GreenGeeks – החל מ- 2.95 $ לחודש
 8. הוסטינגר – החל מ- 0.80 $ לחודש
 9. DreamHost – החל מ- $ 2.59 לחודש
 10. דרכי ענן – החל מ- $ 10 לחודש

אבל אתה יכול לשאול את עצמך מהי אישור SSL, ומדוע אתה צריך כזה שיגן על האתר שלך?

במהלך ביקורות אירוח, במאמר זה נעסוק גם בנושאים הבאים:

 1. מה זה אישור SSL?
 2. איך זה עובד?
 3. כמה זה עולה?
 4. עשרת שירותי האירוח המובילים המציעים SSL בחינם.

כשנגיע לסוף מאמר זה, תהיה לך הבנה טובה מה זה SSL, איך משתמשים בו והיכן תוכל להשיג אחד בפחות כסף או בחינם. אבל עכשיו, נתחיל בחלק הראשון:

מה זה תעודת SSL ומדוע אתה צריך תעודה?

בעיקרון, אישור SSL הוא כלי שהופך כל אתר שמשתמש בו, לבטוח יותר ומוכן יותר אם מישהו ינסה לחטוף אותו. אבל נרחיב כאן מעט.

בימינו, Google תציג כל אתר שאינו משתמש בתעודת SSL כלא מאובטח. אתה לא רוצה להיות אחד מאותם אנשים שבבעלותם אתר כזה. יש סיכוי ששום דבר לא ישתבש בזמן שהאתר שלך מקוון. אבל המוניטין שלך יצטרך לסבול.

כל המבקרים בהם או רובם ירגישו לא בנוח בעת השימוש באתר שלך. וזה יכול להוביל לבעיות אחרות, כמו איבוד תנועה פוטנציאלית. זה לא משהו שכל בעל אתר ירצה שיקרה.

והאם אתה באמת רוצה לקחת את הסיכוי שלך ששום דבר רע לא יכול לקרות? זו אמירה נועזת. לכן, הכי טוב אם יש לך SSL מותקן באתר שלך.

אבל איך מישהו יכול לדעת אם מותקן SSL או לא? זה די פשוט. כל אתר שאין בו SSL מותקן, מופיע עם פרוטוקול HTTP בסרגל הכתובות.

אם האתר שלך משתמש בתעודת SSL, ה- HTTPס פרוטוקול ישמש בסרגל הכתובות. אז כל אחד יכול להבין בקלות את ההבדל, פשוט לחפש אחר כתובת האתר של האתר הספציפי.

ישנה סיבה אחת נוספת, מדוע SSL יכול להיות חשוב. זה לא קשור לאבטחה, אבל זה עדיין יכול להיות חשוב אם אתה רוצה שהאתר שלך ישגשג. גם גוגל ומנועי חיפוש אחרים ידרגו את אתרי האינטרנט המשתמשים ב- SSL גבוה יותר. אם אתה מתגעגע לשימוש בו, הדירוג המקוון והתנועה שלך יצטרכו לסבול.

עכשיו כשאתה יודע מה זה SSL ומדוע חשוב לכל אתר, בוא נראה איך זה עובד:

כיצד עובד SSL?

המוקד של כל SSL הוא בהצפנת נתונים. הרעיון הבסיסי הוא להצפין כל חילופי נתונים / מידע שמבקר מבצע באמצעות אתר ספציפי. זה חשוב מאוד במיוחד אם אתה הבעלים של אתר שעובד על ידי כניסה עם נתונים רגישים. סוג אחר אם אתרים המסתמכים מאוד על SSL הם אתרי מסחר אלקטרוני (חנויות / שווקים מקוונים).

כדי לעזור לך להבין כיצד תהליך זה עובד, בואו נדמיין תרחיש מורכב: נניח שאתה הבעלים של חנות מקוונת שמוכרת חלקי מחשב.

אתה יודע כיצד תהליך הרכישה של משהו מקוון עובד, כך שבדוגמא זו נתמקד בטיפול בתשלומים. זה המקום בו ה- SSL באמת נכנס.

אז אחד הלקוחות שלך מחליט לקנות עכבר. אך לפני שהוא יקבל את הפריט, הוא צריך לשלם עבורו. זהו התהליך הסטנדרטי עבור מרבית חנויות האינטרנט. יכולות להיות לו שיטות רבות לבצע את התשלום, אך לעת עתה, אנו נתמיד בשיטת התשלום הידועה בכרטיס אשראי / כרטיס חיוב.

בכדי להיות מסוגל לשלם את מחיר העכבר, הלקוח צריך קודם כל להזין את פרטי כרטיס האשראי שלו בטופס בקשה שיופיע בדף הקופה. כאשר הוא נכנס אליו ופוגע בכפתור השכר, הלקוח סיים את הרכישה.

אבל איך אתה יכול לוודא שאף אחד בין אתר האינטרנט שלך לבין שרת היעד (שמטפל בתשלום) לא ייכנס לנתוני כרטיסי האשראי הרגישים האלה? כאן נכנס אישור ה- SSL. כל הנתונים שהוזנו יוצפנו על ידי ה- SSL בהישג יד. בדרך זו אף אחד מלבדך (החנות) ומעבד התשלומים לא יוכלו לגשת למידע חשוב זה או לחטוף אותו.

תהליך זה זהה לכל סוג אחר של חילופי נתונים, גם לפרטי התחברות. אבל אתה יכול לשאול את עצמך אם אין לך אתר שצריך פרטי כניסה או שאתה לא מוכר כלום, האם אתה עדיין זקוק לתעודת SSL?

התשובה היא: כן, כן! למה? כמה מהסיבות שמאחורי זה צוינו לעיל בכותרת הקודמת, אך מלבד אלה, כל אתר חייב להיות בעל SSL מכיוון שכל אתר כלשהו יבצע בשלב מסוים העברת נתונים. כך פשוט עובד הרשת. לכן, בעל SSL לא יפגע באתר שלך. זה יעזור לו לצמוח עוד יותר.

כמה עולה SSL?

ברוב המקרים, כדי לקבל תעודת SSL עליכם לשלם מנוי חודשי. זה יכול לעלות מכל מקום בין 50 ל -200 דולר בכל שנה. יש גרסאות שעולות אפילו יותר.

מכיוון שבמאמר זה אנו מדברים על אישורי SSL בחינם המגיעים עם שירות אירוח, נפרט את 10 חברות האירוח הטובות ביותר המציעות אישורי SSL בחינם.

לא כל תוכנית אירוח מעניקה לך גישה לתעודת SSL בחינם, אך לכל חברה במאמר זה יש אירוח מסוג זה שעושה זאת. אז, נדבר על תוכניות האירוח המציעות SSL בחינם.

סקירה של המארחים הטובים ביותר עם SSL בחינם

להלן תוכלו למצוא את הסקירה המפורטת של כל חברת אירוח המציעה תעודת SSL בחינם עם כמה מתוכניות האירוח שלהם.

1. HostGator

תעודת hostgator-free-ssl

HostGator

HostGator היא חברה מארצות הברית המשווקת את עצמה בעיקר כשירות אירוח במחיר נמוך. וזה בדיוק נכון. השירותים שהם מציעים מגיעים במחירים נמוכים מאוד, חלקם הנמוכים ביותר במאמר זה בקרב שאר החברות. אבל השאלה היא: האם זה שווה אם זה זול? כדי לענות על כך מייד: כן, כדאי. למה? נראה ממש למטה:

כדי להתחיל, HostGator, כמו שאר החברות ברשימה זו, גם מציע אירוח משותף זמין בשלוש חבילות נפרדות. החדשות הטובות הן ששלושתם כוללים אישור SSL בחינם.

התוכנית הראשונה שנקראת תוכנית האצ’לינג עולה 2.75 דולר לחודש. זה מאפשר לך לארח אתר אחד במחיר זה. כפי שציינתי, SSL כלול בחינם בתוכנית זו, כמו גם לשתי התוכניות האחרות. רוחב הפס אינו מוגדר כדי לאפשר למבקרים רבים בו זמנית.

תוכנית תינוק היא החבילה השנייה. זה מגיע עבור $ 3.95 $ חודשי. אתה מקבל תחום ללא הגבלה לאירוח יחד עם רוחב פס ואחסון לא מוגדרים.

התוכנית היקרה ביותר, תוכנית עסקית, עולה 5.95 דולר חודשי. אם בחרתם באתר זה, תקבלו כתובת IP ייעודית וכלי SEO בחינם שיעזרו בדירוג האתר שלכם גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

הדבר הטוב ביותר בתוכנית זו הוא היכולת לשדרג ל- SSL חיובי. מה זה אומר? אם אתה משתמש באפשרות זו, לוגו חותם אתרים יוצג במערך האתר שלך, ומודיע למבקרים שלך שהם נמצאים בסביבה בטוחה. תכונה זו מגובה גם באחריות של 10,000 דולר. מכיוון שאתה צריך מארח שמגיע עם SSL בחינם, HostGator הוא מועמד טוב בהתחשב בתכונה הנהדרת הזו שמגיעה בחינם.

3. BlueHost

תעודת bluehost-free-ssl

BlueHost

BlueHost היא אחת מחברות האירוח הבולטות ביותר שהוקמו אי פעם. יש סיכוי גדול שכבר ראית מודעה או חומר שיווקי כלשהו שהיה קשור ל- BlueHost. הרבה אנשים וארגונים ממליצים עליהם כספק אירוח לאתרים קטנים וגדולים כאחד. בואו נראה מה הם מציעים:

אם אנו מדברים על אירוח, הם כיסו אותך בכמה מובנים. לדוגמה, הם מציעים אירוח משותף (הפופולרי ביותר), VPS, אירוח, אירוח שרתים ייעודי, אירוח וורדפרס וכו ‘. לעת עתה נדבר על תוכניות האירוח המשותפות שעובדות עבור מרבית המשתמשים. אלה מגיעים בשלוש תוכניות נפרדות. תבחין במאמר שזה די נפוץ.

בסיסי: זוהי תוכנית האירוח המשותפת הראשונה והיא מגיעה עבור $ 3.95 בכל חודש. זה תומך באירוח לאתר אינטרנט אחד. כל התכונות הבאות מתווספות לחבילה זו: שטח אחסון של SSD בנפח של 50 ג’יגה-בייט, רוחב-פס בלתי מוגדר, ביצועים סטנדרטיים, 1 שם דומיין בחינם, 25 תחומי משנה ו -5 דומיינים חונים. וכן, נוסף כאן גם תעודת SSL בחינם. למען האמת, א SSL קיים בכל 3 תוכניות האירוח המשותפות.

ועוד: זו התוכנית השנייה שעולה $ 5.95 לחודש והתכונות משודרגות מהתכנית הראשונה. אתה מקבל גישה לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים עם שטח אחסון ללא הגבלה של SSD. תחומי חניה ותת-תחומים אינם מוגבלים להוסיף לחשבונך.

תוכנית זו נותנת לך גם משהו אחר. אתה מקבל 200 $ עבור נקודות זיכוי למטרות שיווק. אם אתה רוצה לשווק את אתר האינטרנט שלך בצורה יעילה ומהירה יותר, 200 $ זיכויים אלו יעזרו מאוד.

בחירה פלוס: תוכנית האירוח המשותפת השלישית והאחרונה מ- BlueHost מגיעה לסכום חודשי של $ 5.95. כן, זה המחיר, אין שום שגיאה. אתם עשויים לחשוב שהתוכנית השלישית צריכה לעלות יותר מהתוכנית השנייה, נכון? ובכן, במקרה של BlueHost, זה לא נכון. תוכנית זו מגיעה באותו מחיר כמו הקודם, אך עם כמה תוספות חדשות.

אם תבדוק את הדף הרשמי, תראה שזו התוכנית המומלצת המשמשת את רוב האנשים. וזה מסיבה טובה. מלבד כל התכונות מהתוכניות הקודמות, אתה מקבל גם 1 SpamExperts, 1 תכונה בנושא פרטיות בתחום, ו- CodeGuard Basic. מהן התוספות החדשות הללו?

כמובן, SpamExperts הוא כלי נגד דואר זבל להודעות דוא”ל. פרטיות הדומיין תוודא שהמידע האישי שלך המקושר לאתר שלך מוסתר מהאינטרנט. אתה באמת לא רוצה מידע אישי שם בחוץ. CodeGuard הוא כלי הדואג לגיבויים יומיים אוטומטיים ושומר אותם כגרסאות שונות. זה יאפשר לך לשחזר אתר לגירסה ישנה יותר תוך זמן קצר.

התוכנית הטובה והסבירה ביותר מ- BlueHost היא התוכנית השלישית שנקראת Choice Plus. במחיר זהה לזה של החבילה השנייה, תקבלו כמה אפשרויות נוספות ואירוח יעיל.

3. אירוח InMotion

תעודת רגש-אירוח-חינם-ssl

אירוח InMotion

InMotion Hosting היא חברה שבסיסה בארה”ב שהוקמה לראשונה בשנת 2001 על ידי 2 אנשי מקצוע. זה הפך במהרה לבחירה פופולרית עבור אלה הזקוקים לשירותי אירוח אתרים פשוטים אך יעילים.

InMotion מציעה שירותי אירוח משותפים מעולים המחולקים לשלוש תוכניות נפרדות. הם מגיעים למחירים הבאים:

 • השקה: $ 3.99 לחודש. זוהי התוכנית הבסיסית הראשונה, אך היא מציעה תכונות נהדרות עבור אתרים חדשים: שם תחום בחינם, תמיכה בשני אתרים, שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס וחשבונות דואר אלקטרוני ותכונות אחרות מדי.
 • כוח: 5.99 $ לחודש. תוכנית זו תומכת בשישה אתרים בחשבון אחד יחיד ומעניקה לך פי 2 את הביצועים בהשוואה לתוכנית הראשונה. השאר זהה.
 • מקצוען: 13.99 $ לחודש. התוכנית הגבוהה ביותר מאפשרת לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים בחשבון אחד ויחיד והיא מגיעה עם תמיכה ברמה המקצועית וביצועים של התוכנית הראשונה פי 4..

אבל אולי אתה חושב, איפה תעודת ה- SSL? זהו החלק הטוב ביותר בנושא אירוח InMotion: כל תוכנית אירוח משותפת, אפילו זו הבסיסית, מעניקה לך גישה לתעודת SSL בחינם. אינך צריך לשלם כלום בנוסף למחיר חבילת האירוח.

הרעיון הוא שבמחיר של $ 3.99 דולר תקבל שירות אירוח אתרים מעולה, יחד עם תעודות SSL בחינם לשני אתרים. זו עסקה טובה, שרוב האנשים לוקחים בחשבון בבחירת InMotion על פני חברות אירוח אחרות.

4. iPage

אישור ipage-free-ssl

iPage.com

iPage שונה במקצת משאר החברות ברשימה זו. במקום לפצל את האירוח בשלוש תוכניות נפרדות, iPage מציעה תוכנית אחת שתתאים לכל צורך. זו גישה שונה, אך היא עדיין עובדת טוב. התוכנית עולה רק 1.99 $ לחודש אם אתה משלם לפחות שנה קדימה.

מה תקבלו במחיר זה? כמעט כל מה שיכול להיות אי פעם לצורך לארח אתר אינטרנט. לפרטים, עיין ברשימה זו בהמשך:

 • שטח דיסק בלתי מוגבל באמצעות SSD
 • רוחב פס ניתן להרחבה, בהתאם לצרכים שלך.
 • שמות דומיין ללא הגבלה, שמשמעותם אתרים ללא הגבלה לאירוח.
 • שם דומיין בחינם, אם אתה משלם עבור שנה אחת מראש.
 • תעודת SSL בחינם – בדיוק מה שאתה צריך.
 • בונה אתרים בחינם: כלי גרירה ושחרור המאפשר לך ליצור אתרים תוך מספר דקות. זה מגיע עם תבניות המותאמות לשימוש במובייל.
 • לחץ על התקנת WordPress בלחיצה אחת.
 • תכונות מסחר אלקטרוני כלולות (שילוב PayPal, עגלת קניות וכו ‘)
 • לוח בקרה בהתאמה אישית.
 • הדרכות שיעזרו לכם להתחיל.
 • מערכת תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה באמצעות טלפון וצ’אט.
 • אפשרויות אחרות, הרשימה נמשכת.

אלה התכונות החשובות ביותר ש- iPage תציע לך במחיר שצוין לעיל.

ראוי להזכיר, כי iPage מוכרת גם תעודות Comodo SSL תמורת $ 35.99 לשנה. המחיר הרגיל נע בין 50 ל -200 דולר לשנה.

תוכנית האירוח המשותפת של IPage היא הטובה ביותר עבור אלו הזקוקים לשירות באתרים קטנים עד בינוניים. התכונות שהם מציעים נהדרות עבור אתרים כאלה. אבל אם יש לכם אתר גדול ופופולרי כבר עם מאות אלפי מבקרים (או אפילו יותר), עדיף היה לחפש תוכנית אירוח מורכבת יותר..

הם מציעים גם שירותי אירוח ייעודיים ו- VPS עם הרבה יותר משאבים למחירים סבירים. הביטחון מובטח גם כאן, כאשר אישורי SSL זמינים בחינם באמצעות תוכניות אלה.

5. A2Hosting

תעודת a2hosting-free-ssl

A2Hosting

A2Hosting היא בחירה פופולרית בקרב בעלי אתרים. זה לא השחקן הבולט בעסק, אבל כדאי להזכיר אותו מכיוון שהוא מגיע עם תוכניות אירוח נהדרות למחירים זולים למדי. המטרה העיקרית עם A2Hosting היא להציע שירות אירוח מהיר לכל אחד.

חברה זו מציעה את הסוגים הבאים של שירותי אירוח:

 • אירוח משותף – הגרסה הפופולרית ביותר גם כאן.
 • אירוח וורדפרס מנוהל – תוספת נהדרת. פופולרי עבור אתרי אינטרנט מבוססי WP.
 • אירוח משווקים – דומה לאירוח משותף, אך עם אפשרות שיהיו לקוחות משלכם.
 • אירוח ייעודי
 • אירוח VPS

תוכניות האירוח המשותפות הן השירותים הנפוצים ביותר, ולכן נדבר על סוג אירוח זה.

כל תוכנית מגיעה עם תעודת SSL בחינם הכלולה בחבילה. לכן, לא משנה באילו תוכניות תבחרו, אבטחת האתר שלכם תובטח.

אדבר על התוכנית השנייה ש- A2Hosting מציע. זו התוכנית הפופולרית ביותר שלהם ומסיבה טובה. קוראים לזה סוויפט, והיא עולה 4.90 דולר לחודש. כן, זה די זול. אבל מה תקבלו תמורת מחיר זה?

לדוגמה, הם נותנים לך גישה לאתרים ללא הגבלה לאירוח בחשבון אחד עם אחסון והעברת נתונים ללא הגבלה. כל זה מגובה בכונני SSD מודרניים לקבלת מהירות טעינה מהירה יותר של אתרים.

לוח הבקרה שהם מציעים הוא ה- cPanel המסורתי. זהו היבט טוב מכיוון שאם השתמשת בו בעבר (וזה אפשרי), אינך צריך ללמוד לוח בקרה חדש מאפס. למרות שזה מקצוען, רק בהתחשב במה שאתה צריך. עם חברות אחרות, לוח בקרה בהתאמה אישית יכול להיות טוב יותר. אז זה באמת תלוי בטעמו של מישהו.

בהשוואה לחברות אחרות, ל- A2Hosting אפשרות נהדרת נוספת הכלולה בתוכנית כלשהי, ולא רק זו: ערבות להחזר הכסף בכל עת. זה נכון, אתה יכול לבחור לקבל החזר כספי בכל עת, ולא רק בשלושים הימים הראשונים כמו ברוב השירותים.

6. SiteGround

אישור siteground-free-ssl

SiteGround

SiteGround היא חברת אירוח שגדלה בשנים האחרונות. בדיוק כמו אפשרויות רבות אחרות ברשימה זו, SiteGround גם מאפשר לך לבחור בין סוגים רבים של שירותי אירוח: אירוח משותף, אירוח VPS, אירוח ייעודי, אירוח מפיצים, אירוח ארגוני ואפילו אירוח WooCommerce לחנויות מקוונות.

תוכניות האירוח המשותפות של SiteGround מתאימות ביותר לאתרים קטנים עד בינוניים. הסיבה לכך היא ששטח האחסון מוגבל ומתאים למספר מסוים של מבקרים חודשיים. אבל אפילו ככה, באירוח משותף יש את כל מה שאתר קטן או בינוני יכול להזדקק לו. בוא נראה מדוע.

בהתחלה, כל התוכניות שהם מציעים כוללות כמה תכונות חיוניות. אלה מורכבים מהפריטים הבאים:

 • תמיכת לקוחות 24 × 7
 • תנועה בלתי מוגבלת ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה
 • גישה ל- cPanel ו- SSH על היכולת לעבוד באתר שלך מרחוק
 • גיבויים יומיים בחינם
 • חינם Cloudflare CDN לקבלת יותר אבטחה
 • חשבונות דוא”ל מקצועיים בחינם
 • אחרון חביב: תעודת SSL בחינם לכל האתרים המתארחים ב- SiteGround

3 תוכניות האירוח המשותפות מפוצלות באופן זה:

 1. StartUp: $ 3.95 לחודש – מתאים לכ- 10,000 מבקרים חודשיים
 2. GrowBig: 5.95 $ לחודש – מיועד לעבוד עם 25,000 מבקרים חודשיים
 3. GoGeek: $ 11.95 לחודש – תומך ב 100,000 מבקרים חודשיים

כל תוכנית, לא משנה אם אירוח משותף או לא, מגיעה עם בניית אתרים בחינם למי שצריך דרך מהירה וקלה ליצור אתרים. A2Hosting מבטיחה זמן עבודה של 99,99% לכל האתרים המתארחים בכל אחת מהתוכניות שלהם. זהו חובה לכל שירותי אירוח אתרים מודרניים.

7. GreenGeeks

תעודת greengeeks-free-ssl

GreenGeeks

זוהי האפשרות השביעית ברשימת עשרת שירותי האירוח המובילים המציעים SSL בחינם. וכמו האופציות הקודמות שלנו, גם החברה הזו ממלאת את הצורך ב- SSL בחינם. כל תוכנית אירוח שמציעה GreenGeeks מגיעה עם תעודת SSL בחינם בתיבה. תוכניות שכבה גבוהות יותר, מאפשרות לך להשתמש ב- SSL של תווים להצפנת תווים.

גרסה זו של אישור SSL מסופקת על ידי Let’s Encrypt, רשות אישורים בחינם וקוד פתוח. זה עובד בצורה הטובה ביותר עם אתרים אישיים קטנים יותר שיש להם פחות מבקרים. אבל עבור אתרים כאלה, זה יעיל מאוד.

GreenGeeks מציעה גם תעודות SSL מסורתיות, עם חותמות אמון ואחריות גם כן. הבחירה היא שלך על איזו מהן היא הטובה ביותר עבורך. באתרים גדולים יותר SSL הפרימיום טוב יותר מכיוון שהוא מגובה באחריות של 10,000 דולר. ערך זה יכול לעלות תלוי במקרה הספציפי שלך.

תוכנית האירוח המשותפת הטובה ביותר ש- GreenGeeks מציעה נקראת Ecosite Starter. תוכנית זו עולה סכום של 2.95 $ לחודש. זו תוכנית האירוח המשותפת הראשונה, אך התמורה הטובה ביותר לכסף שלך. הוא כולל את כל התכונות הללו:

 • שטח אחסון ללא הגבלה של SSD.
 • רוחב פס בלתי מוגבל.
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה.
 • דומיינים ללא הגבלה לאירוח (כן, בחבילת המתחילים)
 • אישור SSL חינם ו- CDN.
 • כלי לבניית אתרים בחינם.
 • העברות וגיבויים באתר בחינם.
 • בסיסי נתונים MySQL ללא הגבלה לטיפול יעיל יותר בנתונים.
 • cPanel ו- Softaculous (תוכנה המאפשרת לך להתקין בקלות כל מיני אפליקציות אינטרנט באתרי האינטרנט שלך)
 • תאימות PCI. זה מועיל מאוד אם אתה מתכנן להקים חנות מקוונת.

8. Hostinger

תעודת hostinger-free-ssl

הוסטינגר

זוהי חברה מבוססת אירופה שמגיעה עם מחירים נמוכים עבור תכונות מתקדמות. משהו שבולט באמת עם Hostinger הוא תמיכת הלקוחות. הם מספקים תמיכה בדוא”ל רגילה דרך כרטיסים, כמו גם צ’אט חי ותמיכה טלפונית.

הצוות שדואג לזה הוא הטוב ביותר. הם עונים לך תוך מספר דקות (במקרה הגרוע) ויודעים כל מה שקשור לאירוח אתרים ושירותי הוסטינגר. ברוב המקרים הם יכולים למצוא פיתרון לבעיה מסוימת תוך דקות ספורות. כל לקוח מרוצה מאוד מהעניין הזה.

אבל מה עם אבטחת הפלטפורמה? Hostinger מציע אירוח משותף בדיוק כמו רוב החברות שם בחוץ. התוכנית היחידה (תוכנית אירוח משותפת) המציעה אישורי SSL בחינם היא זו השלישית הנקראת Business. אתם עשויים לחשוב שזו לא העסקה הטובה ביותר אז. אבל אני אגיד לך מה המחיר לתוכנית הזו: 3.95 $ לחודש. כן, זו תוכנית האירוח השלישית, הגבוהה ביותר, והיא הזולה הזו.

יחד עם תעודת SSL בחינם, אתה מקבל גם את התכונות הבאות:

 • שטח דיסק בלתי מוגבל עם כונני SSD
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה
 • שם תחום בחינם כתוספת
 • גיבויים אוטומטיים מדי יום בחינם + גיבויים שבועיים גם כן
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה
 • בונה אתרים מודרני ידידותי למשתמש
 • תמיכה מהשורה הראשונה 24 × 7
 • לוח בקרה קל לשימוש בהתאמה אישית
 • ניהול DNS
 • דומיינים חונים ללא הגבלה ו -100 תחומי משנה לחשבון
 • FTP באמצעות SSL – שיטת העברת קבצים מאובטחת יותר
 • מתקין בלחיצה אחת עבור יותר ממאה יישומים
 • אירוח וורדפרס מנוהל
 • ועוד מקצוענים … (לא אפרט את כולם)

משהו שהוסטינגר עושה טוב מאוד הוא לעזור למשתמשים החדשים להבין כיצד פועלת ניהול אתרים. יש להם אתר ספציפי, בו תוכלו למצוא כל מיני פוסטים בבלוגים והדרכות (אפילו קטעי וידאו) אודות האופן בו תוכלו לנהל את האתר שלכם בצורה יעילה יותר. לדוגמה, הסרטונים כיצד להשתמש בוורדפרס (או CMS אחר) כדי להרחיב את האתר שלך וליצור עסק מקוון בר-קיימא.

9. DreamHost

אישור dreamhost-free-ssl

DreamHost

חברה זו ידועה ביכולות אירוח וורדפרס שלה. כן, המוקד העיקרי לשירות זה הוא להציע את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר שתוכלו למצוא ברשת. פשוט תסתכל על כל שירותי האירוח שיש להם:

 • אירוח משותף לוורדפרס
 • אירוח וורדפרס מנוהל
 • אירוח WooCommerce (עדיין מבוסס על WP)
 • אירוח משותף פשוט
 • אירוח VPS
 • אירוח ייעודי
 • אירוח בענן

לעת עתה, נראה את יכולות האירוח המשותפות המסורתיות שהיא מציעה. תשמח לגלות ששתי תוכניות האירוח המשותפות ש- DreamHost מעמידה לרשותם, מציעות תעודת SSL בחינם. התוכנית הטובה ביותר היא השנייה שנקראת Shared Unlimited.

זה עולה 7.95 $ לחודש. זה קצת יותר יקר ממה שחברות אחרות מציעות, אבל זה שווה את המחיר. לדוגמה, אתה מקבל אתרים ללא הגבלה בחשבון לאירוח. תוכנית זו מעניקה לך גם שם תחום אחד בחינם הכלול במחיר.

האחסון מתבצע באמצעות כונני SSD, שאינם מוגבלים יחד עם התנועה הנתמכת. WordPress מותקן מראש אם אתה זקוק לה. תוכנית זו יש לשלם גם על בסיס שנתי וחודשי. בדרך זו, אם אתה רוצה, אתה יכול לשלם במשך חודש כדי לנסות את השירות, ואם אתה לא אוהב את זה, הם נותנים לך אחריות להחזר כספי של 97 יום..

בסך הכל, כל מה שתזדקק לו, כלול בתוכנית אירוח משותפת זו.

10. Cloudways

תעודת cloudways-free-ssl

דרכי ענן

Cloudways היא חברת אירוח שעובדת היטב גם עבור אתרים קטנים וגדולים. יש להם מגוון עצום של חבילות אירוח, אך אנו נתמקד בפופולריות ביותר בסקירה זו.

מכיוון שאנו מדברים על אירוח לאנשים פרטיים, אעסוק בשתי התוכניות הראשונות מ- Cloudways: DO1GB ו- DO2GB.

התוכנית הראשונה עולה 10 דולר חודשי ותקבלו את כל התכונות הבאות: 25 GB של אחסון SSD, רוחב פס של 1 TB, לוח מחוונים לניהול חשבונות, CDN, תמיכה 24 × 7 ו- RAM של 1 GB. עבור אתר מתחיל זה די והותר.

התוכנית השנייה מגיעה עבור 22 דולר לחודש. המשאבים משודרגים בהשוואה לתוכנית הראשונה. אתה מקבל 2 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, רוחב פס של 2 ט”ב, שטח אחסון של 50 ג’יגה-בייט ושאר התכונות מהחבילה הראשונה.

השאלה החשובה ביותר היא אם כן: האם Cloudways מציעה תעודות SSL בחינם? התשובה הקצרה היא כן, כן. הוא משתמש ב- Encrypt SSL בחינם לכל תוכנית אירוח, כלומר כל תעודה חופשית לשימוש לחלוטין.

עברנו את כל חברות האירוח ברשימה שלנו. כפי שאתה יכול לראות, כולם יעניקו לך תעודת SSL בחינם.

סיכום

בוא נסקור במהירות את מה שדיברנו עליו:

 1. אתה יודע מה זה אישור SSL ומדוע חשוב להתקין אתר כזה באתר שלך, לא משנה סוג האתר שיש לך.
 2. לאחר מכן תוכלו ללמוד כיצד SSL ​​פועל בכל אתר אינטרנט. כדי להבין את זה קל יותר, נתתי לך דוגמא קטנה בה חנות מקוונת מנצלת את תעודת ה- SSL.
 3. החלק הבא היה לדבר על כל 10 שירותי האירוח הטובים ביותר שמעניקים לך גישה לתעודת SSL בחינם.

השלב הבא הוא שלך. כדי להחליט איזו חברת אירוח מתאימה לכם ביותר, עליכם לחשוב על הצרכים המסויימים שיש לאתר שלכם. לדוגמה, אתר קטן יותר יכול להשתמש בתוכנית אירוח פשוטה יותר עם פחות תכונות. אבל אתר מורכב יותר שיש בו מבקרים חודשיים רבים, זקוק לתכנית שכבתית גבוהה יותר עם יותר משאבים.

דבר נוסף שצריך לחשוב עליו הוא המטרה של אתר האינטרנט שלך. אם אתה יודע זאת, אתה תהיה במצב טוב יותר למצוא את שירות האירוח הטוב ביותר שמגיע עם תעודת SSL בחינם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map