بررسی مربع مربع

Squarespace یک سازنده وب سایت آنلاین است که از سبک منحصر به فرد ، مجموعه ای از ویژگی ها و احتمالاً بهترین مجموعه تم های وب سایت در بازار برخوردار است. این نوع پلتفرمی نیست که شما را با فراوانی از ویژگی های پیچیده استقبال می کند. درعوض ، شما قادر خواهید بود ضمن یادگیری چیزهای زیادی در روند ، تمام قالب ها و ایده ها را کشف کنید. با استفاده از Squarespace ، حتی مبتدیان می توانند از وب سایتهای سرگرم کننده ساختمان استفاده کنند.


همانطور که اشاره کردیم ، الگوهای بسیار برجسته ای برای انتخاب وجود دارد ، اما لیست ویژگی ها نیز بسیار چشمگیر است. آنها هر ویژگی که برای ایجاد یک وبلاگ مدرن یا وب سایت تجارت الکترونیک مورد نیاز است را دارند. اینها شامل ابزارهایی برای بهینه سازی تصویر ، پشتیبانی از CDN ، افزایش عملکرد ، گالری ها ، فونت های با کیفیت بالا و رایگان ، قابلیت های فروشگاه اینترنتی برتر ، ادغام رسانه های اجتماعی و موارد دیگر می باشد..

البته ما به شما نمی گوییم که هیچ راه حل ارزانتری را نمی توانید در اینترنت پیدا کنید. بسیاری از سیستم عامل های بسیار محبوب وجود دارد که کمی ارزان تر از Squarespace هستند. با این حال ، اگر شما یک سازنده وب سایت قدرتمند می خواهید که از نظر طراحی و ویژگی های زیادی برای ارائه داشته باشد ، حتماً آن را امتحان کنید. به عنوان مثال ، می توانید پیش بروید و ساده ترین و ارزانترین بسته آنها را با نام برنامه شخصی امتحان کنید. این هزینه فقط 12 دلار در هر ماه و یا 14 دلار در صورت پرداخت ماهانه به ماه است.

با این طرح ، شما به ویژگی های تجارت الکترونیکی دسترسی نخواهید داشت ، بنابراین نمی توانید بصورت آنلاین بفروشید. شما قادر خواهید بود تمام ویژگی های اصلی را امتحان کنید و Squarespace حتی یک دامنه رایگان برای اشتراک در اختیار شما قرار می دهد. برنامه سطح بعدی برنامه کسب و کار است که در صورت صورت سالانه 18 دلار یا در صورت ماهانه 26 دلار هزینه دارد. با این کار می توانید یک فروشگاه آنلاین استاندارد راه اندازی کنید و همچنین به شما امکان می دهد تا جاوا اسکریپت و CSS سایت خود را سفارشی کنید..

دو برنامه دیگر به طور خاص برای وب سایت های تجارت الکترونیک وجود دارد ، از جمله برنامه های فروشگاه اصلی و پیشرفته. مبلغ اول هر ماه 26 دلار یا هر ماه 30 دلار هزینه دارد ، در حالی که قوی تر 40 دلار در صورت صورتحساب سالانه و 46 دلار در صورت ماهانه است. هر دوی اینها به مشتریان شما این امکان را می دهند تا حساب کاربری خود را ایجاد کنند و هر وقت بخواهند ، چرخ دستی های رها شده خود را بازیابی کنند. همچنین ، این طرح به شما تجزیه و تحلیل مشتری ، کنترل صاف موجودی و موارد دیگر می دهد.

می توانید Squarespace را در هر زمان و با ورود به جلسه 14 روزه آنها امتحان کنید و حتی نیازی به اطلاعات کارت اعتباری شما نیز نیست.

مربع چگونه کار می کند?

پس از ثبت نام ، با انتخاب اولین الگوی مربع خود شروع به سفر می کنید. یک انتخاب خوب از 90+ تم برای انتخاب وجود دارد که هر یک از آنها بی نظیر و بسیار قابل تنظیم است. می توانید آنها را بر اساس دسته بندی مرتب کنید یا فقط کلمه کلیدی را تایپ کرده و آنها را از این طریق پیدا کنید. این سیستم عامل نیازی به انتخاب شما فوراً ندارد ، در صورت تمایل می توانید همه آنها را مرور و پیش نمایش کنید.

حتی اگر یک الگوی را نهایی کنید ، مهم نیست زیرا اگر دوست ندارید به یک مورد دیگر تغییر دهید. وقتی طرحی را انتخاب می کنید که بیشتر از همه برای شما جذاب باشد ، Squarespace با مراحل ثبت نام حساب کاربری خود را ادامه داده و نام و آدرس ایمیل خود را می پرسید. پس از وارد کردن اطلاعات ، شما قادر خواهید بود شروع به کار بر روی موضوع در ویرایشگر کنید.

با ثبت نام در Squarespace چند ایمیل مفید به دست می آورید که برخی از اصول اولیه را توضیح می دهد و شما را به سمت آموزش هایی سوق می دهد که می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. حتی اگر در ساخت وب سایت به هیچ وجه تجربه ای ندارید ، می توانید به سرعت بفهمید که این سرویس چگونه کار می کند و استفاده از آن را به طور موثر شروع می کنید.

کار با ویراستار

به ویرایشگر نگاهی بیندازید و می توانید فوراً مشاهده کنید که با توجه به کاربر بی تجربه طراحی شده است. همه چیز به وضوح در رابط گذاشته شده و شهودی است. Squarespace به جای اضافه کردن نوار ابزار گیج کننده و نمادهایی مانند بسیاری از سیستم عامل های دیگر ، صفحه را با یک پیش نمایش فعال از سایت شما و یک منو تنها با شش گزینه پر می کند. این گزینه های اصلی مطلق هستند: صفحات ، طراحی ، تجارت ، تجزیه و تحلیل ، تنظیمات و راهنما. و در واقع ، نمایش بیش از آنچه در صفحه ویرایشگر نمایش داده می شود کاملاً غیر ضروری خواهد بود.

با شروع آزمایش با این سیستم ، متوجه خواهید شد که گزینه های پنهان زیادی وجود دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که موس خود را به آرامی در صفحه وب کار کنید و گزینه ها نشان داده می شوند. برای عادت کردن به آن و پیدا کردن نحوه دستکاری هر شیء به شما کمی نیاز خواهد داشت. وقتی شروع به درک چگونگی انجام هر کار ویرایش می کنید ، خواهید فهمید که این روش در واقع چقدر قدرتمند است.

الگویی که انتخاب می کنید چند صفحه از قبل آماده شده است. اگر می خواهید موارد بیشتری اضافه کنید ، حتی نیازی به زحمت در ایجاد طرح های جدید ندارید. موارد پیش فرض موجود مانند گالری ، آلبوم ، وبلاگ ، رویدادها ، محصولات و طرح بندی پروژه وجود دارد. البته این گزینه وجود دارد که با انتخاب یک صفحه خالی ، یک طرح از ابتدا ایجاد کنید.

نگران نباش Squarespace فراموش نکرده اید که ابزارک هایی را به سازنده وب سایت خود اضافه کنید. ابزارک ها در آنجا وجود دارند ، اما به آنها “بلوک محتوا” روی سیستم عامل گفته می شوند. با قرار دادن ماوس در صفحه می توان این موارد را اضافه کرد و پس از نمایش گزینه ها ، روی ویرایش و سپس افزودن کلیک کنید. ابزارک های زیادی در این فهرست وجود دارد. تمام مواردی که برخی از سبک ها و قابلیت های اضافی را به وب سایت شما اضافه می کنند در Squarespace در دسترس هستند. اینها شامل گالری ها ، نقشه ها ، فرم های جاسازی شده صوتی ، دکمه ها ، تصاویر ، متن برجسته و غیره است.

در بین همه ابزارک ها ، سه مورد از آنها وجود دارد که به ویژه قابل ذکر است. مورد اول یک تقویم بومی است که رویدادهای آینده را که براساس تاریخ تعیین کرده اید ، پیگیری می کند. نکته جالب دیگر این است که می توانید نمودارهای پای ، خط یا نوار را در صفحات وب خود وارد کنید که خواندن پست ها را جالب تر می کند. آنچه ما همچنین می خواهیم به آن اشاره کنیم ابر تگ است که می تواند علاوه بر کمک به صفحه گالری ، محصولات ، وبلاگ یا آلبوم وب سایت شما باشد.

با استفاده از Squarespace ، افزودن مطالب از اینستاگرام ، SoundCloud ، توییتر ، فلیکر یا منابع دیگر ساده تر از همیشه است. اتصال وب سایت خود به حساب های رسانه های اجتماعی خود می تواند با اضافه کردن نمادها و دکمه های اشتراک گذاری به صفحه انجام شود. انتشار محتوا می تواند به هر دو روش کار کند ، یا به طور خودکار مقاله ای از وب سایت Squarespace خود را به یکی از حساب های رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید یا یکپارچه سازی مطالب را مستقیماً از یکی از آنها.

پشتیبانی از تصویر ، فیلم و صدا

وقتی صحبت از رسانه می شود ، Squarespace به هیچ وجه کم نمی شود. این پشتیبانی بسیار زیادی را برای همه نوع رسانه ها با موارد اضافی ارائه می دهد. هنگامی که یک تصویر را اضافه می کنید ، شما همچنین می توانید یک URL از طریق کلیک را در آن وارد کنید و به شما امکان می دهد یک عنوان همپوشانی را نیز به آن اضافه کنید. می توانید تصاویر را از دستگاه خود بارگذاری کنید و یا کیفیت بالا را از کتابخانه Getty Images انتخاب کنید که در هر یک از آنها فقط 10 دلار قیمت دارد.

وقتی صحبت از ویدیو شد ، می توانید آنها را از چندین منبع درج کنید. این شامل فیلم های Wistia ، Animoto ، YouTube یا Vimeo است. Squarespace دارای ویژگی های بسیاری است که به آن امکان ضرب و شتم سایر سازندگان وب سایت را می دهد ، زیرا یکی از آنها ویژگی تصویر بند انگشتی سفارشی است. می توانید هر ویدیویی را اضافه کنید و تصویر کوچک سفارشی خود را بر روی آن بارگذاری کنید – و البته می توانید یک زیرنویس همپوشانی را نیز اضافه کنید.

این پلتفرم به شما امکان می دهد یک گالری کاملاً گسترده ایجاد کنید. پس از انتخاب قالب گالری تصاویر چرخ فلک ، شبکه یا نمایش اسلاید ، شما قادر خواهید بود تا حداکثر 250 تصویر یا فیلم را بارگذاری و نمایش دهید. بسته به هدف ، می توانید گالری خود را به صورت اسلایدها تبدیل کنید یا سیستم دنباله را با دکمه های قبلی و بعدی انتخاب کنید. اگر می خواهید صوتی به صفحه اضافه کنید ، می توانید با وارد کردن پخش کننده صوتی این کار را انجام دهید.

محتوای صوتی می تواند یک فایل MP3 بارگذاری شده از دستگاه شما باشد ، یا می توانید به URL موسیقی متن فیلم که در جای دیگری ذخیره می شود ، اشاره کنید. اگر موسیقی متن فیلم در سایت شما وجود دارد که بازدید کنندگان شما به خصوص دوست دارند ، ممکن است بخواهند آن را بارگیری کنند. Squarespace به شما امکان می دهد پیوند بارگیری را به آن وصل کنید ، به آنها اجازه می دهد تا با یک کلیک به پرونده دسترسی داشته باشند.

ادغام خدمات وب جنبه رسانه ای این سیستم عامل را جالب تر می کند. می توانید یک بلاک زیبا به صفحه وب خود اضافه کنید که در آن کاربران می توانند یک لیست پخش کامل را طی کنند. از این گذشته ، می توانید بازدید کنندگان خود را در مورد محتوای اینستاگرام و فلیکر خود به روز کنید و آخرین پست های صفحه خود را به طور خودکار به آنها نشان دهید. اگر این ویژگی ها کافی نباشند ، می توانید از بلوک Embed Code این سکو استفاده کنید که به شما امکان می دهد تا با خدمات وب بیشتری ادغام شوید. اگر برنامه تجاری را انتخاب کنید ، می توانید اسکریپت های متداول و HTML را از طریق Code Blocks اضافه کنید.

فروشگاه های آنلاین

اگر می خواهید در سازنده وب سایت ایجاد کنید ، فروشگاه های وب همیشه پیچیده تر از هر دسته وب سایت معمولی هستند. Squarespace سعی کرد این روند را تا حد ممکن ساده کند و نتیجه نهایی بیش از رضایت بخش است. این ساده است ، فقط یک صفحه جدید تنظیم کنید و نوع صفحه Product را انتخاب کنید و تنظیم شود. انواع محصولات فیزیکی و دیجیتال و خدمات را می توان به هر صفحه اضافه کرد.

این ممکن است ویژگی های اساسی به نظر برسد ، اما واقعیت این است که بسیاری از سیستم عامل های دیگر تنها در صورت خرید گران ترین برنامه های خود ، از محصولات دیجیتال پشتیبانی می کنند. بنابراین قطعاً این یک نکته خوب برای Squarespace است. علاوه بر این ، شما می توانید به راحتی تمام اطلاعات مربوط به محصولات خود را ، از جمله توضیحات ، نام ، تصاویر ، برچسب ها ، دسته ها ، هر آنچه را که نظم آنها را نگه داشته باشد فراهم کرده و آنها را آسان تر می کند..

بخشی وجود دارد که می توانید به صفحه ای به نام اطلاعات اضافی اضافه کنید که در آن می توانید فیلم ها ، گالری ها ، نقشه ها یا هر چیز دیگری که اطلاعات را گسترش می دهد قرار دهید. می توانید اطلاعات مربوط به اندازه و رنگ هر محصول را ارائه دهید ، که برای هر سایتی که محصولات فیزیکی بفروشد ضروری است. سایت فقط آن دسته از کالاهایی را که در انبار موجود هستند نشان می دهد. اگر یک تی شرت متوسط ​​به رنگ آبی و سیاه دارید و نسخه بزرگ آن به رنگ سبز و قرمز است ، می توانید به راحتی آن را تنظیم کنید تا مشتری دچار سردرگمی نشود..

اما این همه چیز نیست؛ شما می توانید اطلاعات بیشتری مانند ابعاد و وزن محصول را که مهمترین گزینه برای محاسبه هزینه حمل و نقل است ، به آن وصل کنید. پس از آماده شدن همه اطلاعات ، می توانید محصول را در هر یک از حساب های رسانه اجتماعی خود ارسال کنید. فقط سه سرویس پردازش پرداخت در Squarespace وجود دارد که شامل Apple Pay ، Stripe و PayPal می شوند.

مطمئناً طیف گسترده ای از گزینه ها وجود ندارد ، اما تنظیم آنها بسیار ساده است. با فروش محصولات خود ، طرح اولیه وب سایت 3٪ از درآمد شما را به عنوان هزینه تراکنش از شما می گیرد. اگر یکی از برنامه های فروشگاه آنلاین آنها را انتخاب کنید ، چنین هزینه ای وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی مشتری مربع

می توانید در هر زمان و با کلیک بر روی دکمه راهنما در سمت چپ ویرایشگر ، از تیم پشتیبانی Squarespace کمک بگیرید. با این حال ، شما نمی توانید این گزینه را در هر صفحه پیدا کنید. اگر می خواهید به سرعت به پشتیبانی آنها دسترسی پیدا کنید ، همیشه ایده خوبی است که وب سایت پشتیبانی آنها را در مرورگر خود مشخص کنید. در صورت بروز مشکلات ، می توانید آن را باز کنید و فوراً با آنها تماس بگیرید.

همانطور که از صفحه پشتیبانی آنها بازدید می کنید ، یک مشتری کاملاً ساده و طراحی شده از شما استقبال می کند. در آنجا می توانید هزاران راهنما ، سؤالات متداول ، فیلم های مفید و مقالات عمیق با تصاویر پیدا کنید. یافتن همه چیز بسیار آسان است ، زیرا مباحث به روشی مرتب و منظم سازمان یافته اند. اگر دقیقاً می دانید چه چیزی را می خواهید پیدا کنید ، می توانید از نوار جستجو نیز استفاده کنید.

اگر پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید ، می توانید از طریق گفتگوی زنده با آنها تماس بگیرید. می توانید برنامه کاری آنها را در وب سایت خود مشاهده کنید. اگر بلافاصله به کمک نیاز دارید ، می توانید یک پیام الکترونیکی بنویسید که پشتیبانی در آن آماده پاسخگویی بصورت شبانه روزی باشد. آنها طی یک ساعت با مشتریان خود تماس می گیرند و حتی در موارد سخت تر نیز به آنها کمک می کنند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map