جمعه سیاه – تا 99٪ تخفیف – بهترین پیشنهادات میزبانی

تخفیف میزبانی وب جمعه سیاه


جمعه سیاه سرگرم کننده است ، زیرا در این روز می توانید اسباب بازی یا سرویس هایی را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید. بعضی اوقات تخفیف ها مسخره است. من نمی دانم چگونه شرکت ها می توانند با تخفیف 80٪ سود کسب کنند.

جمعه سیاه همچنین می تواند طاقت فرسا باشد ، زیرا چیزهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. ما در لیست زیر بهترین تخفیف های میزبانی وب از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب قرار داده ایم.

اگر قصد ایجاد یک وب سایت ، یک وبلاگ ، یک فروشگاه آنلاین و به دنبال یک سرویس میزبانی وب معتبر را دارید ، تخفیف های ارائه شده در جمعه سیاه را از دست ندهید. در اینجا بهترین شرکت های میزبان وب هستند که در برنامه های میزبانی وب در جمعه سیاه تخفیف های بزرگی ارائه می دهند:

میزبانی وب تخفیف جمعه سیاه 2019

امسال جنون جمعه سیاه در صنعت میزبان آغاز شده است. ما دائماً در حال مشاهده آخرین تبلیغات میزبان هستیم و این صفحه را به روز می کنیم. تخفیف ها و کدهای کوپن را در زیر بررسی کنید!

تخفیف میزبانی وب جمعه سیاه - 2019

تخفیف میزبانی وب جمعه سیاه – 2019

97٪ تخفیف
فروشNameCheap – تخفیف حداکثر 97٪ تخفیف در مورد برنامه های میزبانی جدید خریداری شده در جمعه سیاه. اکنون یک حساب کاربری ایجاد کنید تا برای این تبلیغات عظیم آماده شوید!

92٪ تخفیف
فروشمیزبان – حداکثر 92٪ تخفیف را برای خرید برنامه اشتراکی خود صرفاً در جمعه سیاه دریافت کنید. این پیشنهاد فقط برای چند ساعت دیگر معتبر است ، بنابراین اکنون آن را دریافت کنید!

90٪ تخفیف
فروشمیزبان – از مزایای این فروش جمعه سیاه در Hostinger که حداکثر 90٪ تخفیف در کلیه برنامه های میزبانی وب جدید (مشترک ، VPS ، اختصاصی) ارائه می دهد و شامل یک نام دامنه رایگان است!

80٪ تخفیف
کد تبلیغاتیStableHost – حداکثر 80٪ تخفیف در کلیه برنامه های میزبانی مشترک مشترک و فروشندگان. برای دریافت تخفیف از کد تبلیغی جمعه سیاه (Black Friday) استفاده کنید!

75٪ تخفیف
فروشiPage.com – با این قرارداد جمعه سیاه تا 75٪ تخفیف در iPage.com کسب کنید!

75٪ تخفیف
فروشGreenGeeks – از 75٪ تخفیف در کلیه برنامه های میزبانی مشترک مشترک برخوردار شوید. اگر به مدت 36 ماه مشترک شوید ، می توانید برنامه مشترک GreenGeeks را تنها با 2.49 دلار در ماه خریداری کنید.

75٪ تخفیف
فروشSiteGround – تخفیف های گسترده در برنامه های میزبانی مشترک مشترک. حداکثر 75٪ تخفیف از اولین بار خرید خود را. تبلیغات از جمعه سیاه آغاز می شود.

75٪ تخفیف
کد تبلیغاتیFastComet – 75٪ در کلیه برنامه های میزبانی مشترک مشترک برای دوره های ماهانه و سه ماهه صرفه جویی کنید و با هر حساب جدید یک دامنه رایگان بدست آورید.

70٪ تخفیف
کد تبلیغاتیمیزبان – حداکثر 70٪ تخفیف در کلیه برنامه های میزبانی جدید در HostGator.com دریافت کنید – برای لیست کامل کدهای کوپن HostGator اینجا کلیک کنید.

67٪ تخفیف
کد تبلیغاتیA2Hosting – برای دریافت حداکثر 67٪ تخفیف در A2Hosting از کد کوپن ارائه شده استفاده کنید! برنامه های میزبانی وب مشترک از 1.98 $ / ماه شروع می شود. فقط برای مدت محدودی!

60٪ تخفیف
فروشBlueHost – تا 60٪ تخفیف در کلیه برنامه های میزبانی مشترک مشترک از BlueHost دریافت کنید. این پیشنهاد فقط از طریق آخر هفته Cyber ​​در دسترس است. ثبت نام کن!

50 درصد تخفیف
فروشInMotionHosting – تا 38٪ تخفیف در کلیه برنامه های میزبانی مشاغل جدید + انتقال رایگان وب سایت و 90 روز ضمانت برگشت پول دریافت کنید.

50 درصد تخفیف
فروشInterServer – حداکثر 50٪ تخفیف را برای هر برنامه میزبانی اشتراکی خریداری شده از InterServer دریافت کنید.

35٪ تخفیف
کد تبلیغاتیموتور WP – تا 35٪ از اولین پرداخت خود را در تمام برنامه های میزبانی Premium WordPress دریافت کنید. این معامله فقط برای مدت زمان محدود معتبر است. این شانس را از دست ندهید!

30٪ تخفیف
کد تبلیغاتیCloudWays – در تمام برنامه ها به مدت 3 ماه 30٪ تخفیف دریافت کنید.

25٪ تخفیف
کد تبلیغاتیدامنه – برای دریافت 25٪ تخفیف در کل سفارش خود از کد کوپن ارائه شده در زمان پرداخت استفاده کنید. این فقط امروز جمعه سیاه در دسترس است!

20٪ تخفیف
فروشمیزبان وب WP – حداکثر 20٪ تخفیف را در بسته های میزبان وردپرس جدید خریداری شده در جمعه سیاه دریافت کنید.

20٪ تخفیف
فروشGoDaddy – حداکثر 20٪ در میزبانی وب صرفه جویی کنید.

یادداشت ها و توصیه ها: لطفاً جزئیات تبلیغات فوق را در وب سایتهای رسمی بررسی کنید. برای بهره مندی بیشتر از این تخفیف ها ، برای طولانی ترین دوره اشتراک ثبت نام کنید.

معاملات وب سایت سازنده وب سایت سیاه

در زیر آخرین تبلیغات جمعه سیاه ، تخفیف ها و کد های کوپن برای سازندگان وب سایت و فروشگاه ها آورده شده است:

80٪ تخفیف
کد تبلیغاتیفرو رفتگی – با استفاده از کد کوپن ارائه شده ، 80٪ تخفیف ماه اول برنامه های تجاری و حرفه ای Volusion را دریافت کنید. تخفیف فقط برای مدت زمان محدود موجود است.

35٪ تخفیف
فروشWeebly – مشتریان جدید 35٪ تخفیف در خریدهای وب سایت ساز یا فروشگاه های آنلاین دریافت می کنند. این معامله برای مدت محدودی در دسترس است.

سایر تبلیغات جمعه سیاه

25٪ تخفیف
فروشElegantThemes

25٪ تخفیف
فروشتم

25٪ تخفیف
فروشاستودیوپرس

چرا باید در جمعه سیاه / دوشنبه سایبر بخرید?

اگر به دنبال خرید یک برنامه میزبانی جدید در این دوره از سال هستید ، حتماً آن را در جمعه سیاه یا دوشنبه سایبر خریداری کنید. با گذشت سالها ، ما بهترین شرکتهای میزبانی وب و میزبان کدهای کوپن را از شرکتهای مختلف میزبانی وب جمع آوری کرده ایم و می دانیم که زمان بهتری نسبت به جمعه سیاه برای خرید هاست وجود ندارد. فقط بالاترین تخفیف ها را فقط در این روز می توانید دریافت کنید.

برخی از شرکت های میزبان تبلیغات خود را در کل آخر هفته Cyber ​​انجام می دهند ، بنابراین اگر به هر دلیلی نمی توانید بهترین پیشنهادات را در جمعه سیاه بدست آورید ، هنوز می توانید معاملات آخر هفته بسیار خوبی بدست آورید.

لطفاً این صفحه را دنبال کرده و علامت گذاری کنید ، زیرا ما با جدیدترین و بهترین معاملات می خواهیم آن را به روز کنیم. گوش به زنگ باشید!

اگر می خواهید درباره جمعه سیاه اطلاعات بیشتری کسب کنید یا می خواهید بدانید چه موقع جمعه سیاه 2019 یا 2020 است, این لینک را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map