SiteGround بررسی میزبانی بزرگسالان – آیا SiteGround میزبان بزرگسالان را پیشنهاد می کند؟

سایت سایت-بزرگسالان-میزبانی-بررسی


اگر به دنبال یک ارائه دهنده میزبانی وب مطمئن تر هستید ، ممکن است ثبت نام با یک هاست وب که راه شماست راحت تر باشد. با این حال ، شما پس از شروع به کار با چالش های روزمره مرتبط با اجرای یک وب سایت ، شناسایی مشکلات اصلی را آغاز خواهید کرد. برای موفقیت وب سایت شما ، باید سرعت ، بروزرسانی و امنیت میزبان وب را در نظر بگیرید. علاوه بر این ، شرکت نباید خدمات میزبانی با هزینه ای بسیار بالا ، خصوصاً برای مشتریان جدید ارائه دهد.

علاوه بر نکاتی که ذکر کردیم ، به سهولت تنظیم سایت نیز توجه خواهید کرد. ارائه دهنده هاستینگ باید یک کنترل پنل کاربر پسند را برای کمک به شما در راه اندازی وب سایت خود با نصب یک کلیک به شما ارائه دهد. قابلیت اطمینان و پشتیبانی عالی مشتری نیز فاکتورهای مهمی است که باید در هنگام جستجو برای ارائه دهنده میزبان وب سایت در نظر بگیرید. اگر به محتوای میزبانی وب برای محتوای بزرگسالان یا وب سایت قمار نیاز دارید ، باید بدانید که همه ارائه دهندگان میزبان وب سایت چنین خدماتی را ارائه نمی دهند.

آشنایی با هاستینگ SiteGround

میزبانی وب SiteGround علاوه بر پشتیبانی از مشتری ، امنیت ضد گلوله و 99.9 درصد به موقع گزینه های میزبانی وب نامحدود را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت بیش از یک دهه است که وجود دارد. در همین زمان ، این شرکت هنر میزبانی وب سایت ها را کامل کرده ، به ارتفاعات بالاتری رسیده و حتی بیشتر از رقبا بیش از آن عمل کرده است. آنها بر ایجاد محیط های میزبانی که شروع به کار می کنند و مشاغل رو به رشد نیاز دارند تا بتوانند حضور آنلاین خود را بر روی اینترنت آرام برقرار کنند.

برنامه های میزبانی مشترک SiteGround

SIteGround سه بسته میزبانی مشترک را ارائه می دهد که شامل بسته های StartUp ، بسته GrowBig و بسته GoGeek می باشد. هرکدام از بسته ها با اندازه متفاوت فضای وب سایت به ترتیب از 10 گیگابایت تا 30 گیگابایت تهیه شده اند. ارائه دهنده میزبانی وب بسته به میزان فضای وب سایت شما استفاده می کند و افرادی که از بسته های StartUp استفاده می کنند کمترین مقدار را پرداخت می کنند.

در حالت ایده آل ، طرح StartUp انتخاب خوبی برای افراد در مرحله استارتاپ است و ارائه دهنده آن را به یک دامنه واحد محدود می کند ، اما با وجود هر دو بسته دیگر ، از بسیاری از حوزه ها بهره خواهید برد. هر یک از بسته ها ویژگی های اساسی را ارائه می دهند اما GoGeek و GrowBig از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند. سرانجام ، این برنامه ها به ترتیب 10،000 ، 25،000 و 100،000 بازدید کننده در هر ماه امکان پذیر می کنند.

برنامه میزبانی وب سایت نماینده سایت SiteGround

این شرکت همچنین یک پکیج میزبانی را ارائه می دهد که برای طراحان و توسعه دهندگان که می خواهند وب سایت های مشتریان خود را حفظ و میزبانی کنند سودمندتر است. برنامه هاستینگ به کاربران این امکان را می دهد تا از زیرساخت های میزبانی قوی استفاده کنند و خدمات میزبانی قابل اعتماد را به مشتریان روزانه طراحی وب سایت ارائه دهند. بسته فروش بسته به تعداد حسابهایی که کاربر خریداری می کند ، با تخفیف قیمت عرضه می شود. افرادی که حساب های بیشتری خریداری می کنند تخفیف بالاتری می گیرند.

SiteGround Cloud خدمات میزبانی وب سایت

SiteGround سیستم های میزبانی ابری با قابلیت مقیاس پذیری خودکار را در اختیار مشتریان قرار می دهد. خدمات میزبان وب سایت ابری با پشتیبانی VIP 24/7 در دسترس است. اگر به وب سایت خود به ترافیک بالایی احتیاج دارید ، خدمات سرویس میزبانی وب ابری برای شما مناسب است. این بسته به کاربران امکان می دهد تا برنامه ها را به صورت دلخواه تنظیم کنند و از یک بستر سریع میزبانی ابر لذت ببرند.

این طرح با شبکه تحویل محتوا رایگان (CDN) با مکان های بسیاری همراه است تا امکان دسترسی آسانتر جغرافیایی و سرعت سریع محلی فراهم شود. سیستم پشتیبان تضمین می کند که داده های خود را از دست نخواهید داد زیرا هفت نسخه پشتیبان از حساب روزانه در خارج از سایت وجود دارد.

میزبانی وب سرور اختصاصی SiteGround

به دلیل استقلال تشویق شده ، میزبانی وب سایت اختصاصی ، آرامش ذهنی مورد نیاز شما را برای تجارت در حال رشد سریع فراهم می کند. میزبانی وب سایت ماشینهای اختصاصی کلاس بالا را توسط متخصصین ارائه می دهد. SiteGround میزبان وب سایت اختصاصی با نرم افزار اختصاصی را ارائه می دهد ، که عملکرد سرور را به شدت بالا می برد. پشتیبانی مشتری 24/7 در دسترس است.

میزبانی وب سایت SiteGround

بسته میزبانی شرکت Enterprise به صورت سفارشی ساخته شده و متمرکز بر نیازهای هر مشتری است. به جای خرید برنامه های موجود ، می توانید از یک راه حل شخصی سازی شده متناسب با نیازهای شغلی خود درخواست کنید. این برنامه در کل صنعت بی نظیر است و این واقعیت که SiteGround پشتیبانی نامحدودی را ارائه می دهد باعث بهتر شدن آن می شود. راه حل های شخصی شده می توانند یک بار تنظیم یا پیکربندی ابری خصوصی یا عمومی باشند.

میزبانی برنامه های خاص

SiteGround بسته های میزبانی وب سایت خاصی را ارائه می دهد که آنها بر روی سیستم های مختلف مدیریت محتوا از جمله میزبانی وردپرس ، میزبانی جوملا ، میزبان Magento ، میزبانی دروپال ، میزبانی PrestaShop و میزبانی WooCommerce متمرکز شده اند. میزبانی وردپرس اکنون محبوبیت بیشتری دارد زیرا هم اکنون افراد بیشتری از WordPress به عنوان تنها سیستم مدیریت محتوای خود استفاده می کنند.

آیا SiteGround اجازه میزبانی بزرگسالان را می دهد?

نه. طبق سیاست استفاده قابل قبول ، آنها محتوای سرور را در سرورهای خود میزبانی نمی کنند. سؤال مربوط به میزبانی محتوای بزرگسالان همیشه با توجه به اینکه حدود 70 درصد از جستجوهای روزانه Google درباره محتوای بزرگسالان است ، همیشه مطرح می شود. این دلیل اصلی است که بیشتر مردم تصمیم به ساختن وب سایت های بزرگسالان ندارند. در بعضی مواقع ، افرادی که به پورنوگرافی علاقه ای ندارند هنگام مرور اینترنت به سایت های پورنو هدایت می شوند. تقاضا برای هرزه‌نگاری در اینترنت روز به روز در حال افزایش است. با این حال ، SiteGround و برخی دیگر از ارائه دهندگان میزبانی وب سایت به دلیل تعداد زیاد بازدید کننده میزبان محتوا نیستند. احتمالاً ، آنها نیز به دلایل دیگر آن را ممنوع اعلام می کنند.

اگر محتوای بزرگسالان را در SiteGround بارگذاری کنید ، چه می کنید?

اگر محتوای بزرگسالان را در SiteGround بارگذاری کنید ، بلافاصله حساب شما را ممنوع می کنند. SiteGround هر روز تعداد زیادی کاربر جدید را بدست می آورد و آنها می خواهند شهرت خوب خود را حفظ کنند. و اگر قصد انتشار مستهجن غیرقانونی را در وب سایت خود دارید ، همه افراد از جمله Google وب سایت شما را ممنوع اعلام می کنند و شما باید روش خود را برای انتشار چیزهای بد پیش بیاورید.

SiteGround گزینه های میزبان بزرگسالان

اکنون که می دانید SiteGround میزبان محتوای بزرگسالان نیست ، باید یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید. بسیاری از وب سایت های ارائه دهنده میزبان در اینترنت وجود دارند که آماده میزبانی وب سایت شما هستند. به یاد داشته باشید که بیشتر ارائه دهندگان میزبانی ممتاز اجازه نمی دهند محتوای بزرگسالان روی سرورهای خود قرار گیرد. بنابراین ، شما باید برای انجام تحقیقات بیشتر آماده باشید. برای ارائه یک نقطه شروع خوب ، در اینجا برخی از ارائه دهندگان میزبانی وب سایت که آماده میزبانی وب سایت بزرگسالان شما هستند ، آورده شده است.

1. HostGator

HostGator یکی از مارک های محبوب و شناخته شده در دنیای میزبانی وب است. آنها خدمات مختلفی مانند میزبانی وب سایت مبتنی بر ابر ، برنامه میزبانی مشترک و سرورهای اختصاصی ارائه می دهند. باید بدانید که پس از رشد شغل خود ، انتقال از نوع مشترک میزبانی به سرورهای مجازی یا اختصاصی امکان پذیر خواهد بود. ارائه دهنده میزبانی وب سایت 99.99 درصد به روز ، بسیاری از ویژگی ها و برنامه های مقیاس پذیر را ارائه می دهد که انواع میزبانی وب سایت را در بر می گیرد.

این واقعیت که آنها میزبان وب سایت های بزرگسال هستند باید شما را خوشحال کند. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که آنها اجازه انتشار مستهجن کودک را در وب سایت هایی که در سرورهایشان میزبانی شده اند ، نمی دهند. آنها فضای ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده را ارائه می دهند. کنترل پنل کاربر ساده تر و با ظاهر مناسب است. همچنین می توانید از نصب سایت و نصب 1 کلیک بهره مند شوید.

2. FastComet

FastComet امروز جزء بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سایت است و اکثر متخصصان آن را برای افرادی که می خواهند میزبان محتوای بزرگسال باشند ، توصیه می کنند. با این حال ، شما از هرزه‌نگاری کودک محدود خواهید شد. اگر به دنبال مکانی برای میزبانی از محتوای بزرگسال خود و جلوگیری از مشکلی مانند تعلیق صفحه هستید ، FastComet انتخاب بهتری است. آنها دامنه رایگان زندگی ، دامنه های نامحدود ، 99.99 درصد به روز و گواهینامه رایگان SSL و Wild Card را ارائه می دهند. حتی بیشتر ، آنها CDN شعله ور رایگان ابر ، پشتیبانی سریع مشتری و اتهامات آنها معقول است. اگر از خدمات آنها راضی نیستید ، می توانید در مدت 45 روز پول خود را پس بگیرید. آنها همچنین به کاربران امکان می دهند با افزایش وب سایت ، برنامه هاست خود را بروز کنند.

3. DigitalOcean

DigitalOcean مناسب افرادی است که برای وب سایت محتوای بزرگسالان خود به دنبال سرویس میزبانی وب ارزان و قوی هستند. این شرکت اکنون به لطف قیمت های پایین ، سادگی و زیرساخت های قابل اعتماد یکی از ارائه دهندگان میزبان مبتنی بر ابر است. آنها به کاربران این امکان را می دهند تا زیرساخت های سرور ابری را با بسیاری از ویژگی های مفید مانند آدرس های IP شناور ، پهنای باند Tier-1 ، شبکه های خصوصی مشترک ، حساب های تیم ، هارد دیسک ها و درایوهای حالت جامد (SSD) ایجاد ، مدیریت و خودکار کنند. در مدت زمانی که مشغول به کار بوده اند (از سال 2011) ، آنها پایه مشتری خود را برای 550،000 توسعه دهنده ساخته اند. از زمان 99.99 درصد بهره مند می شوید.

4. StableHost

StableHost یک نام محبوب در بین شرکت های میزبان است که خدمات با کیفیت و با قیمت پایین تری ارائه می دهد. حتی اگر آنها به اندازه بسیاری از شرکت های دیگر ارزان نیستند ، اما از نظر بودجه مناسب هستند. آنها همچنین خدمات شگفت انگیز مشتری را ارائه می دهند و سرورهای سریع و با کیفیتی را حفظ می کنند که تقریباً 99.9 درصد به روز دارند.

آنها در حال حاضر از سه مرکز داده استفاده می کنند – یکی در شیکاگو ، یکی در ققنوس و دیگری در آمستردام. به عبارت دیگر ، آنها هر دو ایالات متحده و اروپا را در بر می گیرند ، که برای همه که به دنبال انعطاف پذیری هستند ، وقتی به محل سرور می رسید ، عالی به نظر می رسند. پشتیبانی فوق العاده سریع مشتری از طریق تلفن 24/7 در دسترس است. پشتیبان گیری از R1Soft آنها بدان معنی است که محتوای بزرگسالان شما بی خطر خواهد بود.

5. میزبان

سرورهای هاستینجر در ایالات متحده ، اروپا (انگلیس) و آسیا قرار دارند. بنا بر گزارش ها ، آنها هریک از آنها را به یک اتصال 1000 Mbps متصل کرده اند تا اطمینان حاصل شود که زمان بارگذاری بسیار پایدار است. پس از میزبانی وب سایت محتوای بزرگسالان ، از 30 روز ضمانت برگشت پول بهره مند می شوید. آنها گزینه های پرداخت بسیاری مانند PayPal ، Visa ، Discover ، MasterCard ، American Express ، JCB ، Bitcoin و Maestro را ارائه می دهند.

30 روز ضمانت پول فرصتی را برای شما فراهم می کند که اگر از خدمات آنها راضی نیستید ، خدمات مختلفی را که از آنها استفاده می کنید امتحان کنید و امتناع کنید. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که آنها برای هر نوع خدمات بازپرداخت ارائه نمی دهند و برخی از محصولات آنها خط مشی بازپرداخت ویژه دارند. در آخر اینکه ، خدمات مشتری آنها چند زبانه است و در طول روز در دسترس است.

نتیجه

SiteGround جزء بهترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب است. قیمت رقابتی ارزش زیادی را برای پول فراهم می کند زیرا بیشتر ارائه دهندگان میزبانی ارزان ویژگی هایی را که در SiteGround پیدا خواهید کرد ارائه نمی دهند. با این حال ، اگر قصد ایجاد یک وب سایت محتوای بزرگسالان را دارید ، باید سایر ارائه دهندگان را انتخاب کنید زیرا SiteGround اجازه نمی دهد محتوا در سرورهای آنها باشد. HostGator ، FastComet ، DigitalOcean ، StableHost و Hostinger برخی از گزینه های محبوب هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map