نقد و بررسی میزبانی وب جوملا – آیا این هاست خوب وب سایت جوملا است؟

inmotion-joomla-hosting-review


اگر به دنبال یک شرکت میزبان مستقر و قابل اعتماد هستید ، InMotion باید ابتدا در لیست جستجوی شما بیاید. نیازی به گفتن نیست ، InMotion به عنوان یکی از بزرگترین و قابل اعتمادترین ارائه دهندگان میزبان وب مستقل در جهان شناخته می شود.

این شرکت از بدو تأسیس در سال 2001 در خدمت میلیون ها نفر بوده است و خدمات آن با هر لحظه ای بهتر و بهتر می شوند. با مراجعه به بررسی های آنلاین ایجاد شده توسط کاربر ، می توانید به این امر واقعیت داشته باشید تا تصویری واضح از این ارائه دهنده میزبانی وب درستی ببینید.

در این مقاله ، با بررسی عملکرد و بروزرسانی آن ، پشتیبانی مشتری ، برنامه ها و قیمت گذاری و اجرای جوملا در InMotion ، از جمله جوانب و منافع آن هنگام استفاده به عنوان میزبان وب جوملا ، به بررسی جامع میزبان InMotion خواهیم پرداخت..

نقد و بررسی میزبانی جوملا

در ادامه دلایل اصلی شما را برای انتخاب میزبانی InMotion برای وب سایت جوملا به شما بررسی می کنم. هنگام انتخاب یک شرکت میزبان برای جوملا ، جنبه های بسیاری وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، اما من فکر می کنم که عملکرد ، آپ تایم ، پشتیبانی ، ویژگی ها و قیمت مهمترین آنهاست.

عملکرد InMotion و Uptime

عملکرد اصلی یک شرکت میزبانی وب اطمینان از این است که پرونده های شما به طور ایمن روی سرور ذخیره می شوند و در صورت لزوم به راحتی بازیابی می شوند. شاید این عوامل در مورد میزبانی وب تعیین کننده عملکرد باشند.

در این راستا ، عملکرد InMotion و بروزرسانی همیشه بالاتر از حد متوسط ​​بوده است و این چیزی است که آن را در بین ارائه دهندگان میزبانی وب بی شماری به یک انتخاب ارجح تبدیل می کند. این بدان معنی است که InMotion Hosting با سرعتهای بالاتر از متوسط ​​زمان تا اول بایایت (یا TTFB) بهینه عمل کرده است که با بقیه سایر فاکتورهای سرعت وب سایت بسیار خوب کار می کند. به معنای واقعی ، TTFB سریعترین متریک است که برای تعیین مدت زمان پاسخ سریع سرور پس از دریافت درخواست کاربر از کاربر استفاده می شود..

وقتی نوبت به میزبانی وب InMotion می رسد ، آنچه بیشترین تعداد را حساب می کند ، سرعت سریع و قابل اعتماد شبکه ممکن است. با ارائه 99.9٪ به موقع ، این ارائه دهنده میزبانی وب به شما اطمینان می دهد که به آن نیاز دارید. به همین دلیل است که شما در مناطق منحصر به فرد حداکثر سرعت میزبان قرار می گیرید که شامل مجموعه ای از مراکز داده برای راه حل های میزبانی مشاغل و VPS است..

جدا از بروزرسانی ، InMotion به شما امکان می دهد با فعال کردن سایت خود بتوانید سریعتر بارگیری کنید ، یک عامل رتبه بندی سریع در Google داشته باشید. این شاهکار فقط از طریق سرورهای InMotion حاصل می شود که دارای زمان پاسخ TFFB پایین هستند که همیشه سازگار است. با این حال ، زمان TTFB به لطف استفاده از سرورهای کاملاً مجهز به درایوهای SSD ، حدود 0.6 ثانیه است..

پشتیبانی مشتری InMotion

پشتیبانی-میزبانی-پشتیبانی-مشتری

پشتیبانی مشتری InMotion

ظاهرا ، InMotion در مورد پشتیبانی مشتری از هیچ کس دوم نیست. حتی اگر این یک ادعای جسورانه برای انتشار عمومی و ایجاد آن نیست ، این یکی از ارائه دهندگان میزبانی وب است که شما می توانید انتظار داشته باشید در هر زمان که بخواهید از پشتیبانی مشتری متخصص برخوردار باشد. در حقیقت ، در نحوه دریافت و پشتیبانی مشتری از طریق InMotion تفاوت های واقعی وجود دارد.

همانطور که می دانید اجرای مشاغل آنلاین شما یک سرمایه گذاری مهم است و نیاز به پشتیبانی مشتری موثر و کارآمد از این مسئله خارج نیست. اگرچه ممکن است همیشه به آن احتیاج نداشته باشید ، اما پس از انجام این کار باید آنچه را که شایسته پول خود هستید ، بدست آورید. به یاد داشته باشید ، زمان ذات دارد و هرگونه مسائل فنی در کنار شما می تواند در درازمدت یک امر پرهزینه باشد. بنابراین ، محتاطانه است که شما یک ارائه دهنده میزبانی وب را با پشتیبانی از مشتری عالی در نظر بگیرید که مطلوب زیادی داشته باشد.

InMotion Hosting با ایجاد یک تیم خدماتی مشتری قابل اعتماد و کارآمد که در زمینه های تخصصی مربوط به آنها آگاهی داشته باشند ، در واقع از انتظارات مشتریان فراتر رفته است. بیشتر این افراد متخصص استخدام می شوند و زمان کافی برای آموزش در مناطقی که بیشترین اهمیت را در رابطه با میزبانی وب دارند ، به آنها داده می شود. به همین دلیل است که هر زمان که به مشکلات میزبانی بپردازید ، همیشه می توانید با یک راه حل کارآمد برای مشکل خود به دنبال پاسخ به موقع باشید. مهمتر از همه ، میزان پاسخگویی تیم پشتیبانی بدون توجه به اینکه از طریق تلفن ، ایمیل یا انجمن های گفتگوی زنده با آنها ارتباط برقرار می کنید ، شگفت آور است. و این پشتیبانی در سراسر ، یعنی 24 ساعت ، 7 روز در هفته و 365 روز در سال در دسترس است.

برنامه های قیمت گذاری و قیمت گذاری

inmotion-hosting-joomla-plans

InMotion – برنامه های میزبانی جوملا

InMotion دارای طیف گسترده ای از برنامه های میزبانی از جمله برنامه های Business، VPS، Reseller، Dedicated و WordPress است. هر طرح میزبانی از ویژگی ها و قیمت های منحصر به فرد خود به شرح زیر است:

برنامه های میزبانی جوملا

این طرح دارای سه گزینه برای انتخاب است. راه اندازی ، قدرت و نرم افزار

1. راه اندازی: قیمت از 3.99 $ در ماه شروع می شود
2. قدرت: قیمت اولیه 5.99 دلار در هر ماه است
3. نرم افزار: از 13.99 $ در هر ماه شروع می شود

همه قیمت این برنامه های میزبانی وب مشترک به بسته به تعداد پایگاه داده های پشتیبانی شده ، وب سایت ها و دامنه ها هر از گاهی متفاوت است.

برنامه های میزبانی وب InMotion VPS

بر اساس این طرح ، بسته به نیاز وب سایت خود می توانید از سه گزینه زیر انتخاب کنید:

1. VPS-1000HA0S: از 29.99 دلار در هر ماه شروع می شود
2. VPS-2000HA-S: قیمت اولیه ماهانه 49.99 دلار است
3. VPS-3000HA-S: قیمت اولیه ماهانه 74.99 دلار است

قیمت های تحت برنامه میزبانی VPS با توجه به میزان رم موجود ، پهنای باند ، ذخیره سازی ، آدرس های IP و موارد دیگر متفاوت است.

برنامه های میزبانی وب اختصاصی InMotion

طبق برنامه میزبانی وب InMotion Dedicated می توانید از بین سه گزینه زیر انتخاب کنید: ضروری ، پیشرفته و نخبه.

1. ضروری: از 99.99 دلار در هر ماه شروع می شود
2. پیشرفته: قیمت از 159.99 دلار در هر ماه شروع می شود
3. نخبگان: از 229.99 دلار در هر ماه شروع می شود

قیمت برنامه های اختصاصی میزبانی وب بسته به میزان انتقال داده در هر ماه ، RAM ، آدرس های IP و بسیاری موارد دیگر هر از گاهی تغییر می کند.

برنامه های میزبانی وب نمایندگی فروش

شما می توانید از سه گزینه زیر انتخاب کنید: R-1000S ، R-2،000S یا R-3،000S

1. R-1000S: قیمت میزبانی از 22.39 دلار در هر ماه شروع می شود
2. R-2،000S: قیمت میزبانی از 31.99 دلار در هر ماه شروع می شود
3. R-3،000S: قیمت میزبانی از 43.99 دلار در هر ماه شروع می شود

قیمت های تحت برنامه های میزبانی وب وب نماینده فروش بسته به فضای دیسک موجود ، پهنای باند در بین دیگران متفاوت است.

اجرای جوملا در هاستینگ InMotion

اجرای جوملا در InMotion Hosting به دلایل مختلف ایده ای اصیل است. این پلتفرم از نظر به روز و سرعت عملکرد فوق العاده خوبی در سرورهای خود دارد. در واقع ، InMotion اقدامات جدی را برای ایجاد مجموعه ای از مقالات و همچنین آموزش های ویدئویی در نظر گرفته است ، بنابراین ممکن است هنگام شروع کار با جوملا از کمک های دست اول کمک بگیرید..

برنامه های میزبانی وب جوملا InMotion شامل ماژول suPHP است. این ماژول به گونه ای طراحی شده است که شما (کاربر) و مجوزهای پرونده بر این اساس اختصاص داده شوند. انجام این کار در فراهم کردن امنیت بسیار مورد نیاز وب سایت جوملا تحت عنوان InMotion Hosting کمک می کند. علاوه بر این ، اگر از قبل میزبان خود را دارید ، انتقال وب سایت بدون خرابی InMotion به شما کمک می کند تا سایت خود را سریعتر از آنچه تصور می کنید جابجا کنید..

جوانب مثبت و منفی میزبانی InMotion

هرچند یک ارائه دهنده میزبان ایده آل به نظر برسد ، هر دو طرف روشن تر و تاریک تر از آن وجود دارد. این طبیعی است و به ایجاد تعادل در هر جنبه ای از زندگی کمک می کند. با وجود تمام ویژگی های مثبت همراه با InMotion Hosting ، موارد منفی نیز وجود دارد و در زیر موارد مثبت و منفی استفاده از InMotion را به عنوان میزبان خود برجسته کرده ایم..

طرفداران

 • استفاده از سرورهای SSD به عنوان استاندارد
 • تعداد محدودی از کاربران در هاست مشترک خود برای بهبود عملکرد
 • اتصالات اینترنت پر سرعت با استفاده از ISP های معتبر و محبوب
 • ترافیک نامحدود برای هر برنامه میزبانی
 • طیف گسترده ای از تم های با کیفیت بالا
 • ویژگی های امنیتی عالی برای میزبانی وب
 • پشتیبانی مشتری برجسته از تیمی با دانش و با استعداد از تکنسین ها
 • در دسترس بودن فناوری منطقه سرعت حداکثر
 • سخت افزار کلاس تجاری
 • انتقال سایت رایگان ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها ، درایوهای SSD و بازیابی مجدد
 • فضای نامحدود دیسک و انتقال داده ها
 • رابط cPanel
 • جوملا را در هر زمان از پیش نصب شده می گیرد
 • سازنده وب سایت حق بیمه
 • ایمیلی ایمیل IMAP

منفی

 • بهترین خدمات میزبانی فقط به برنامه های میزبانی سطح “حرفه ای” اختصاص می یابد
 • برنامه های میزبانی وب اساسی به نوعی گران هستند اما برای بدست آوردن بهترین برنامه ها ، مجبور خواهید بود حتی بیشتر بپردازید
 • نیاز به پرداخت کامل سال قبل از قبل وجود دارد
 • تعداد سایتها محدودیت هایی وجود دارد ، به خصوص هنگام استفاده از برنامه های میزبانی سطح پایین تر.
 • اگر از برنامه های میزبانی سطح پایین تر استفاده می کنید تعداد محدودی از بانکهای اطلاعاتی وجود دارد

نتیجه

چرا باید وب سایتهای خود را برای جوملا انتخاب کنید؟ از این بررسی ، شکی نیست که InMotion برای میزبانی وب سایت های جوملا آنچه را که لازم دارد ، دارد. این ارائه دهنده هاستینگ قادر به ارائه وب سایت های جوملا شما با میزبانی قابل اعتماد و بروزرسانی عالی ، سرعت اتصال سریع و البته عملکردی عالی.

هر زمان که وضعیت ایجاد شود ، تیم پشتیبانی فنی در زمان ثبت فوق العاده کارآمد و پاسخگو است. مهمتر از آن ، شما از ابزارهای ارائه شده توسط تیم پشتیبانی مشتری برای داشتن میزبانی وب سایت خود بدون درد بیشتر بهره مند خواهید شد. بنابراین ، ما به ارائه دهنده میزبانی InMotion توصیه می کنیم از این پس میزبان کامل شما برای وب سایت های جوملا باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map