آیا InMotion برای میزبانی وب سایت های WordPress مناسب است؟

inmotion-wordpress-hosting


وردپرس روز به روز محبوب تر می شود. در این زمان ، بیش از یک چهارم کل وب سایت ها از آن به عنوان سیستم پایه خود استفاده می کنند. این تعداد به چند میلیون وب سایت می رسد.

از آنجا که وردپرس بسیار پرطرفدار است ، ممکن است در صورتی که قبلاً نبودید ، قصد استفاده از آن را نیز داشته باشید. در هر صورت برای میزبانی وب سایت وردپرس به یک شرکت خوب و قابل اعتماد احتیاج دارید.

در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی در جهان صحبت خواهیم کرد. این شرکت نامیده می شود میزبانی InMotion.

از آنجا که از WordPress به عنوان پایه و اساس وب سایت خود استفاده می کنید ، سرویس میزبانی نیز باید به سیستم عامل وردپرس نزدیک باشد. خوشبختانه ، InMotion نوع خاصی از هاستینگ را ارائه می دهد ، به نام مدیریت میزبان وردپرس.

قبل از شروع صحبت در مورد برنامه های مشخصی که InMotion ارائه می دهد ، باید روشن کنیم که مدیریت هاست وردپرس واقعاً به چه معنی است.

سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست?

چه-مدیریت-وردپرس-هاستینگ

مدیریت میزبانی وردپرس چیست?

یک وب سایت ساخته شده با استفاده از این CMS ، به یک سرویس میزبانی ویژه نیاز دارد تا در عملکرد اوج خود فعالیت کند. یک سرویس میزبانی منظم ، مانند میزبانی مشترک نیز می تواند کار کند ، اما با استفاده از چنین برنامه میزبانی اشکالاتی وجود دارد. این ممکن است فاقد ویژگی ها و منابع خاصی باشد که یک وب سایت وردپرس به خوبی نیاز دارد.

ویژگی اصلی که هر برنامه WordPress مدیریت شده باید داشته باشد این است: کل کار back-end باید توسط تیم پشتیبانی پشت بسته انتخابی شما انجام شود. به طور خاص ، همه موارد مربوط به اجرای WordPress در وب سایت شما توسط افراد در پشت این سرویس انجام می شود.

اما آیا این بدان معنی است که بعد از ثبت نام در برنامه ، کاری برای انجام دادن ندارید؟ نه دقیقا اجرای وردپرس توسط این شرکت اداره می شود ، اما شما هنوز هم کسی هستید که محتوا را ایجاد کرده و وب سایت را شخصی سازی می کنید.

یک جنبه مهم وجود دارد که باید در تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده وجود داشته باشد. نصب وردپرس باید به راحتی توسط افراد غیر متخصص انجام شود. شرکت ها از 2 طریق مختلف به این هدف دست می یابند.

از یک طرف سرویس های هاستینگ وجود دارد که نصب های 1 کلیک را به عنوان ویژگی ارائه می دهد. این نصب ها شامل انواع برنامه ها و برنامه های وب رایگان است که می توانید فقط با یک کلیک آنها را نصب کنید. معمولاً آنها وردپرس را در بسته نرم افزاری که برای نصب وجود دارد اضافه می کنند.

با استفاده از این روش ، فقط باید یک برنامه میزبانی ثبت نام کنید ، سپس نرم افزاری را که می خواهید در وب سایت خود اجرا کنید انتخاب کنید. وقتی WordPress را پیدا کردید ، فقط بر روی دکمه نصب کلیک کنید و کل مراحل به صورت خودکار انجام می شود. شما به معنای واقعی کلمه ، هیچ کاری برای انجام آن ندارید.

روش دوم که مورد استفاده بسیاری از شرکتها قرار دارد ، روش زیر است: وقتی ثبت نام برنامه میزبانی خود را تمام کردید ، این سرویس به طور خودکار وردپرس را نصب می کند. در این شرایط لازم نیست از ویژگی نصب 1 کلیک استفاده کنید.

CMS به خودی خود نصب می شود. تنها کاری که باید انجام دهید ، انتخاب نام دامنه مناسب در جایی است که می خواهید WordPress نصب شود. معمولاً اگر از قبل نام دامنه ندارید ، این سرویس به شما نشان می دهد که یکی از آنها را بخرید. وقتی این کار را کردید ، نصب طبق برنامه ریزی انجام می شود.

این دو راه هستند که شرکت های میزبان نصب وردپرس را کنترل می کنند. در شرایطی که میزبانی InMotion, می توانید در صورت پرداخت وردپرس به طور خودکار نصب کنید. برای شروع کار با یک سایت جدید ، این ساده ترین راهی است که می توانید با آن کار کنید.

اکنون زمان آن رسیده که در مورد سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده ای که InMotion ارائه می دهد صحبت کنیم.

میزبانی وب InMotion WordPress

inmotion-management-wordpress-hosting

میزبانی وب InMotion WordPress

مانند بسیاری از ارائه دهندگان ، InMotion نیز در حال تقسیم این سرویس در چندین برنامه مختلف است. اکثر شرکت ها 3 برنامه دارند که می توانید انتخاب کنید ، اما در حرکت به شما امکان دسترسی به 6 بسته جداگانه را می دهد. به این ترتیب ، می توانید دقیق تر خدمتی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شخصی شما باشد.

لازم به ذکر است که در مورد این 6 طرح در این مقاله صحبت نخواهم کرد. من با برنامه دوم شروع می کنم ، سپس در مورد 4 و سپس برنامه 6 صحبت می کنم. اما در ابتدا ، خواهیم دید که ویژگی های InMotion در هر برنامه میزبانی وردپرس چیست. مهم نیست که در پایان کدام برنامه را انتخاب کنید ، این گزینه ها در دسترس هستند:

 • وردپرس از پیش نصب شده و آماده استفاده است.
 • تعداد زیادی افزونه و برنامه های تجارت الکترونیکی برای استفاده رایگان است.
 • نام دامنه رایگان به هر طرحی اضافه می شود.
 • 90 روز ضمانت برگشت پول (به شما زمان زیادی می دهد تا از جنبه های برنامه های میزبانی خود تست کنید)
 • WordPress (و هر برنامه دیگر) می تواند به صورت خودکار بروزرسانی شود.
 • عملکرد بالا به دلیل درایوهای SSD مدرن که برای ذخیره سازی استفاده می شود.
 • NGINX و حافظه نهان سرور پیشرفته ، برای سرعت بارگذاری سریعتر.
 • بستر ساخت وب سایت رایگان (BoldGrid).
 • پشتیبانی از مشتری حق بیمه.

حال ، بیایید درباره برنامه 2 وردپرس از InMotion صحبت کنیم. باید بدانید که این برنامه محبوب ترین و بهترین ارزش برای پول شما است.

WP-2000S

این بسته با مبلغ 7.26 دلار در ماه می آید. اگر 2 سال از پیش ثبت نام کنید ، قیمت موجود است. همانطور که در وب سایت رسمی مشاهده می کنید ، این اولین انتخاب برای کسانی است که صاحب یک تجارت کوچک هستند یا می خواهند یک وب سایت وبلاگ نویسی ایجاد کنند. این برنامه امکان دسترسی به 2 وب سایت را با یک حساب واحد فراهم می کند.

اما چند بازدید کننده قادر خواهید بود بپذیرید؟ به صورت ماهانه ، این طرح برای حمایت از میانگین 50،000 بازدیدکننده ماهانه منحصر به فرد ساخته شده است. توجه کنید که این تعداد به طور متوسط ​​است. بنابراین ، وب سایت شما ممکن است بتواند میزان کم و بیش ترافیک را کنترل کند. در هر صورت ، این طرح به شما فضای زیادی برای رشد می دهد.

شما همچنین می توانید 80 گیگابایت حافظه SSD برای اسکان داده های سایت خود بدست آورید. این برای 2 وب سایت بیش از حد کافی است. و به لطف درایوهای SSD ، وب سایت شما باید به سرعت در مرورگر بازدید کننده بارگیری شود.

تعداد نامحدودی حساب کاربری ایمیل حرفه ای نیز با اشتراک شخصی در افزونه Jetpack WordPress به ترکیب اضافه شده است. این مورد برای تقویت سایت شما و پیگیری آمار استفاده می شود.

WP-4000S

این چهارمین برنامه در وب سایت رسمی InMotion است. هزینه آن 31.10 دلار در ماه است. آیا ارزش آن را دارد که از طرح قبلی ارتقا یابد؟ اگر بیش از 2 وب سایت دارید که به هاست قابل اعتماد احتیاج دارند یا صاحب وب سایتی هستید که دارای ترافیک زیادی است ، ممکن است این طرح را در نظر بگیرید.

این امکان را به شما می دهد که 6 وب سایت را در آن میزبانی کنید. این واقعیت به خودی خود باعث می شود ارزش بسیاری از افراد برای این افراد ارتقا یابد. برای ذخیره سازی تمام اطلاعات شما ، 160 گیگابایت حافظه SSD نیز در اینجا قرار دارد. این طرح شامل یک آدرس IP اختصاصی رایگان نیز هست. چه تعداد بازدید کننده می توانید داشته باشید?

این تعداد بسیار زیاد می شود: 300000 بازدید کننده ماهانه توسط این برنامه پشتیبانی می شوند. اما برای چنین تعداد زیادی بازدید کننده باید اطمینان داشته باشید که سایت در هر زمان و به درستی کار می کند. از این گذشته ، هرچه تعداد بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشید ، به منابع بیشتری نیاز خواهید داشت.

برای کمک به این امر ، InMotion چیزی را با عنوان Dedicated Opcode Cache Pool ارائه می دهد. آن برای چه کاری استفاده می شود؟ این ویژگی به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد تا با سرعت زیاد به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند حتی وقتی هزاران بازدید کننده دیگر همزمان از آن استفاده می کنند.

WP-6000S

به عنوان ششمین و آخرین برنامه میزبانی وردپرس ، بیشترین هزینه آن با 119.28 دلار در ماه است. این طرح برای کمک به کسانی که به عملکرد نهایی وردپرس در وب سایت های عظیم نیاز دارند ، ساخته شده است. به این دلیل است که با استفاده از این بسته می توانید به طور متوسط ​​1200000 بازدید کننده ماهانه با استفاده از وب سایت خود داشته باشید.

اما اگر می خواهید چندین وب سایت ایجاد کنید ، می توانید این کار را نیز انجام دهید. این طرح حداکثر 20 وب سایت را در یک حساب کاربری پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این بسته در حد کامل ، یک تجارت پایدار بسازید.

با توجه به ویژگی هایی که این برنامه به شما می دهد ، کلیه امتیازات برنامه های قبلی نیز در این برنامه موجود است. تنها تفاوت این است که شما برای همه وب سایت خود 240 گیگابایت حافظه SSD دریافت می کنید.

همچنین باید متذکر شوم که InMotion با هر طرحی که انتخاب کرده اید ، انتقال رایگان وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین ، WP-6000S نیز این ویژگی را در بسته ارائه داده است. نه تعداد زیادی از میزبان وب اجازه می دهد وب سایت های شما را به صورت رایگان به آنها منتقل کنید.

همانطور که در بالا اشاره کردم ، 3 برنامه دیگر میزبانی وردپرس مدیریت شده در وب سایت InMotion وجود دارد. من فقط در مورد این 3 مورد صحبت کردم ، که احتمالاً نامزدهای یک کاربر جدید InMotion هستند.

مهم نیست که آیا شما با میزبانی وب سایت وردپرس تازه وارد هستید ، یا در حال حاضر مالک چندین مورد هستید ، مطمئناً InMotion برنامه ای را برای نیازهای شما ایجاد کرده است.

نتیجه

ما به پایان مقاله امروز رسیدیم. شما باید با استفاده از یکی از برنامه های میزبانی WP مدیریت InMotion از وب سایت وردپرس ایده خوبی داشته باشید. من همچنین توضیح دادم که یک میزبان مدیریت شده چیست و چرا برای افراد تازه وارد نیز مناسب است.

بقیه به خودت مربوطه. اگر متوجه شدید InMotion برای نیازهای شما مناسب است ، می توانید یکی از برنامه های میزبانی که در اینجا پوشش داده ام را انتخاب کنید یا به 3 مورد دیگر نیز نگاه کنید. فقط بخاطر داشته باشید که از طرحی که به خوبی با وب سایت شما کار خواهد کرد ، یادداشت کنید و مطابق آن انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map