آیا HostGator برای میزبانی وب سایت های WordPress مناسب است؟

میزبان-وردپرس-هاستینگ


WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است که توسط صاحبان سایت در سراسر جهان استفاده می شود. بیش از 25٪ از کل وب سایتهای آنلاین امروز ، از WordPress به عنوان بستر پایه خود استفاده می کنند.

به دلیل محبوبیت آن ، این احتمال زیاد وجود دارد که شما هم از آن استفاده کنید. از زمان ورود به این صفحه ، شاید شما از قبل وب سایت WordPress را در اختیار داشته باشید ، یا قصد دارید یکی از آنها را در آینده نزدیک راه اندازی کنید.

مهم نیست که در مورد شما کدام یک صادق است ، وب سایت شما به یک ارائه دهنده هاستینگ برای کار آنلاین نیاز دارد. اما از آنجا که از WordPress به عنوان پلت فرم سایت استفاده می کنید ، باید به دنبال ارائه دهنده هاست باشید که میزبانی وردپرس را در دسترس مدیریت کرده است.

در این مقاله ، در مورد یکی از محبوب ترین ارائه دهنده هاستینگ در جهان صحبت خواهیم کرد: HostGator. خواهیم دید که آیا این شرکت در میزبانی وب سایت های وردپرس خوب است یا خیر. به طور دقیق تر ، من برنامه های هاستینگ را ارائه می دهم که خدمات اختصاصی وردپرس ارائه می دهند.

اما قبل از انجام این کار ، شما باید بدانید که میزبانی وردپرس واقعاً چه مدیریتی داشته است. بنابراین ، اجازه دهید در مورد آن اول ببینیم.

مدیریت میزبانی وردپرس چیست?

همانطور که احتمالاً از نام آن می گویید ، میزبانی وردپرس مدیریت شده ، خدمتی است که به طور خاص برای وب سایت های WordPress ساخته شده است. اصولاً ، یک برنامه میزبانی WP مدیریت شده می تواند هر وب سایت WP را سریعتر و کارآمدتر کند. چگونه حاصل می شود?

مدیریت-وردپرس-هاستینگ

به عنوان مثال ، این طرح شامل ویژگی ها و منابع خاصی است که یک وب سایت WP به آن نیاز دارد. بسیاری از برنامه ها به روزرسانی های WP خودکار را ارائه می دهند. این بدان معنی است که با به روزرسانی WP جدید ، میزبان به طور خودکار از بروزرسانی سیستم شما مراقبت خواهد کرد. اصلاً لازم نیست نگران این موضوع باشید.

در مورد بسیاری از جنبه های دیگر نیز همین موضوع وجود دارد. ایده اصلی این است که یک بسته میزبانی WP مدیریت شده ، از کلیه جنبه های فنی اجرای وردپرس در وب سایت شما مراقبت کند. تیم پشتیبانی همیشه برای کمک به شما وجود دارد ، و بیشتر کارها از ابتدا با آنها اداره می شود.

یکی از مهمترین مواردی که شما باید در یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده گنجانده باشید ، قابلیت نصب وردپرس به راحتی است. اکثر شرکت ها این کار را با ارائه یک ویژگی به نام “نصب های 1 کلیک” انجام می دهند.

با استفاده از این ، شما می توانید WordPress را به معنای واقعی کلمه 1 کلیک نصب کنید. هیچ کار دیگری وجود ندارد ، بسیار ساده است.

با این حال ، دیگران رویکرد متفاوتی نسبت به این موضوع دارند. برنامه های میزبانی خاصی وجود دارد که شامل وردپرس در بسته است ، اما بدون مراحل نصب 1 کلیک. پس چگونه آنها این کار را انجام می دهند?

در چنین سناریویی ، هنگام ثبت نام در برنامه میزبانی خود ، وردپرس به طور خودکار روی نام دامنه انتخابی شما نصب می شود. میزبان از شما می خواهد که دامنه جدید را ثبت کنید (یا در صورتی که برخی از آنها در آنها ثبت نام کرده اید ، فقط یکی را انتخاب کنید) و سپس ، خود WordPress را روی آن نصب کنید..

در این حالت ، شما لازم نیست کاری را انجام دهید تا وردپرس کاربردی شود. کل مراحل نصب توسط تیم پشتیبانی پشت برنامه شما انجام می شود.

اکنون که می دانید برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست ، ما در مورد خدمات میزبانی وردپرس HostGator صحبت خواهیم کرد. من هرکدام را جداگانه پوشش خواهم داد ، بنابراین شما راحت تر می دانید که کدام یک برای نیازهای شخصی شما بهترین است.

یک نکته مطمئن است: HostGator می تواند یکی از بهترین تصمیمات شما برای میزبانی وب سایت وردپرس باشد. آنها یک شرکت مشهور در سطح جهانی هستند که خدمات قابل اعتماد ارائه می دهند.

هاستینگور میزبان وردپرس

hostgator-wordpress-cloud-hosting-plans

میزبان

همانطور که احتمالاً از قبل می دانید ، بسیاری از خدمات میزبانی به چندین طرح مختلف تقسیم می شوند تا انواع انتظارات را پوشش دهند. در مورد سرویس میزبانی وردپرس HostGator نیز همین موضوع صادق است.

1. طرح شروع

این ارزانترین طرحی است که میزبان ارائه می دهد. می توانید آن را با مبلغ 5.95 دلار در ماه دریافت کنید. بسیاری از رقبا خدمات میزبانی وردپرس خود را بسیار بالاتر از این قیمت می کنند. بنابراین ، خوب است بدانید که HostGator میزبان WP را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

این طرح به شما امکان میزبانی از 1 وب سایت وردپرس را در حساب خود می دهد. به عنوان یک برنامه شروع کننده ، نمی توانید واقعاً انتظار چندین وب سایت را در یک حساب داشته باشید. با این وجود ، آنها به هر آنچه برای مدیریت کارآمد یک سایت وردپرس لازم است می پردازند.

به عنوان مثال ، سایت به راحتی 100000 بازدید کننده ماهانه را می پذیرد. این یک تعداد بسیار بزرگ است ، به این معنی که حتی یک سایت تأسیس شده نیز با استفاده از این طرح عملکرد خوبی خواهد داشت.

HostGator همچنین برای تهیه بکاپ معمولی از 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد. همچنین یک گواهی SSL به طرح اضافه می شود. این بسیار مهم است که در هر برنامه میزبانی و به خصوص در وب سایت های وردپرس به دنبال آن باشید.

گواهینامه SSL اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما در حین استفاده از بازدید کننده ، ایمن باشد. هر داده ای که توسط کاربر ارسال یا دریافت شده باشد رمزگذاری می شود. به این ترتیب ، هیچ کس بین بازدید کننده و سرور مقصد مجاز به دسترسی به آن داده ها نیست (برای مثال اطلاعات کارت اعتباری).

برای شروع کار با این برنامه ، HostGator همچنین به شما این امکان را می دهد که آزادانه یک وب سایت موجود در حال حاضر را بر روی این برنامه میزبانی انتقال دهید. بنابراین ، اگر وب سایتی دارید که به هاست اختصاصی وردپرس نیاز داشته باشد ، می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه هزینه ای آن را به HostGator انتقال دهید.

فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود است ، بنابراین می توانید وب سایت خود را به همان اندازه پیچیده که می خواهید بسازید. البته سخت افزاری که برای ذخیره داده ها استفاده می شود ، از درایوهای SSD مدرن ساخته شده است ، به جای HDD های سنتی. این درایوهای جدید باعث می شود وب سایت شما هنگام بارگیری در مرورگر بسیار سریعتر شود.

لازم به ذکر است که HostGator نیز شامل 100 دلار اعتبار Google Ad رایگان است. اینها می توانند برای بازاریابی وب سایت شما با Google Adwords استفاده شوند. در وب سریعتر متوجه خواهید شد و شروع به ایجاد مخاطب بسیار ساده تر خواهد بود.

2. برنامه استاندارد

این طرح کمی بیشتر از طرح قبلی ، در هر ماه 7.95 دلار است. شبیه به قبل است اما به دلیل ویژگی ها و منابع اضافی اختلافاتی وجود دارد.

به عنوان مثال ، اکنون می توانید 2 وب سایت را در یک حساب کاربری میزبان کنید. اصولاً فضای کار شما با این ویژگی دو برابر می شود. برای میزبانی 2 وب سایت ، HostGator به شما امکان می دهد اگر می خواهید 2 مورد از خود را منتقل کنید. البته این رایگان است.

همچنین میزان ترافیک ماهانه سایت به 200000 بازدید کننده افزایش می یابد. شایان ذکر است که این تعداد متوسط ​​است. بنابراین ، اگر سایت های شما می توانند این کار را انجام دهند ، می توانید حتی بالاتر بروید.

هر بدافزار متوجه شده توسط سیستم عامل یا تیم پشتیبانی به طور خودکار برداشته می شود. نیازی نیست نگران پاک کردن سایت خود از ویروس ها یا سایر نرم افزارهای مخرب باشید. تیم برگشتی برای چنین شرایطی همیشه در آنجا حضور دارد.

3. برنامه کسب و کار

این سومین برنامه میزبانی وردپرس است. هزینه ماهانه آن 9.95 دلار است. بله ، این گران ترین است ، اما واقعا ارزش ارتقاء برای کسی که حتی به منابع بیشتری نیاز دارد نیز دارد.

به این دلیل است که این برنامه می تواند 3 وب سایت را با استفاده از یک حساب شما میزبان کند. انتقال 3 وب سایت به HostGator با استفاده از این طرح مانند گذشته انتظار دارید رایگان باشد.

اما چه تعداد بازدید کننده برای این طرح مجاز است؟ تعداد متوسط ​​500000 در ماه است. بله ، درست است: 500000 بازدیدکننده ماهانه. بنابراین ، مهم نیست که سایت وردپرس شما چقدر بزرگ باشد ، مطمئنا این طرح می تواند آن را اداره کند.

این برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان روزانه از تمام پرونده های شما ، به 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی شما اختصاص می دهد. به این ترتیب ، حتی در بدترین حالت ، می توانید سایت خود را تنها با چند کلیک به نسخه قبلی برگردانید.

شایان ذکر است که قدرت پردازش نسبی نسبت به 2 برنامه قبلی 5 برابر است. این بدان معنی است که هر فرآیند مربوط به وب سایت و سرویس میزبانی شما ، می تواند سریعتر تا 5 برابر انجام شود. این شماره همچنین بر سرعت بارگذاری هر وب سایت با استفاده از این طرح تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

اکنون که در مورد هر 3 برنامه میزبانی وردپرس صحبت کردیم ، اگر HostGator بتواند نیازهای سایت شما را مدیریت کند ، می توانید خودتان ایده خوبی ایجاد کنید. جواب احتمالی بله است.

حتی اگر یک وب سایت مستقر داشته باشید ، با هزاران بازدیدکننده روزانه ، برنامه سوم که ما فقط پوشش داده ایم ، می تواند به راحتی آن را اداره کند.

چرا میزبان وردپرس HostGator را انتخاب کنید?

یکی از اصلی ترین دلایلی که شما برای میزبانی سایتهای وردپرس خود باید HostGator را داشته باشید: پشتیبانی آنلاین.

تیم پشتیبانی در HostGator یکی از بهترین های تجارت است. آنها خیلی سریع می توانند به هر درخواستی که توسط مشتری انجام می شود پاسخ دهند. معمولاً لازم نیست بیشتر از چند دقیقه صبر کنید تا به سؤال شما پاسخ داده شود. و آنها همچنین کارآمد هستند ، در ارائه بهترین راه حل ممکن در هر زمان.

تیم پشتیبانی آنها آموزش داده شده است تا هر دو سؤال مربوط به میزبانی و وردپرس را انجام دهند.

از طریق ایمیل میزبان وردپرس HostGator درج شده است?

بله ، ایمیل با هر برنامه میزبانی وردپرس در HostGator گنجانده شده است. در واقع ، شما می توانید به همان تعداد دلخواه برای وب سایت خود مانند [email protected] ، حساب های ایمیل ایجاد کنید – محدودیتی در تعداد آدرس های ایمیل شما نمی توانید در برنامه های میزبانی وردپرس HostGator ایجاد کنید.

مزایای میزبانی وردپرس HostGator بیش از برنامه های مشترک

میزبانی مشترک برای وبلاگ ها و وب سایت های کوچک وردپرس بسیار عالی است. با این حال ، اگر وب سایت شما روزانه تعداد زیادی ترافیک دریافت می کند (بیش از 1000) ، میزبانی مشترک به سادگی کافی نخواهد بود. اگرچه برخی از برنامه های مشترک در HostGator به شما امکان می دهد چندین وب سایت میزبان کنید و در پهنای باند و استفاده از فضای دیسک درپوش ندارید ، منابع بسیار محدود هستند.

برنامه های میزبانی وردپرس برای حمایت از ترافیک بیشتر طراحی شده است. HostGator از برنامه میزبانی ابری در برنامه های میزبانی وردپرس خود استفاده می کند ، که می تواند با تخصیص منابع سرور به روشی بهتر ، سنبله های بزرگی را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین حتی اگر ، شما در مدت زمان کوتاهی بیشتر ترافیک وب سایت خود را دریافت خواهید کرد ، وب سایت شما در کل روز بدون نقص اجرا می شود. در میزبانی مشترک ، این امکان پذیر نیست.

انتقال وب سایت HostGator WordPress

اگر میزبان وب فعلی شما دیگر برای وب سایت های شما کافی نیست ، اما دانش زیادی برای انتقال وب سایت ندارید ، در HostGator می توانید از شما کمک بخواهید. تیم میزبان حداکثر 3 سایت وردپرس را به صورت رایگان از هاست قدیمی شما به سرورهای خود منتقل خواهد کرد.

آنها نقل و انتقالات وب سایت را به گونه ای حرفه ای انجام می دهند ، که بازدید کنندگان شما هیچگونه خرابی را تجربه نخواهند کرد.

آیا میزبانی وردپرس ارزش اضافی دارد؟?

اگر از وب سایت خود درآمد کسب می کنید ، احتمالاً می توانید هزینه اضافی را برای میزبانی مدیریت شده وردپرس پرداخت کنید. اگر درآمد وب سایت شما به راحتی می تواند هزینه میزبانی را تأمین کند ، قطعاً ارزش ارتقا از میزبان مشترک وردپرس مدیریت شده را دارد.

در دراز مدت پرداخت می شود ، زیرا وب سایت شما سریعتر خواهد بود ، از امنیت و بروز رسانی بهتری برخوردار خواهید بود. میزبانی نقش مهمی در موفقیت یک وب سایت دارد. اگرچه باید از برنامه های سطح پایین شروع کنید و هنگامی که به عملکرد و ویژگی های بیشتری نیاز دارید ، ارتقا پیدا کنید.

نتیجه

در کل ، HostGator قطعاً قادر به میزبانی وب سایت مستقر در وردپرس است. همانطور که از برنامه هایی که در بالا ذکر شد می بینید ، حتی چندین وب سایت به راحتی با برنامه 2 و 3 میزبانی می شوند.

فرقی نمی کند که تازه یک وب سایت جدید را شروع کرده باشید یا یک سایت بزرگ و پرطرفدار را از قبل داشته باشید. HostGator می تواند هر دو را به خوبی اداره کند. البته برای مبتدیان طرح اول توصیه می شود.

اما اگر قصد دارید بعداً گسترش پیدا کنید ، یا سایت بزرگی در اختیار دارید ، برای برنامه دوم یا سوم بروید. فقط به نیازهای خود فکر کنید ، و مطابق آن انتخاب کنید. شما از این سرویس میزبانی وردپرس ناامید نخواهید شد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map