5 بهترین گزینه های HostGator – میزبانی وب و ثبت نام دامنه

بهترین گزینه های میزبان


HostGator یک نام محبوب در صنعت میزبانی است ، از سال 2002 فعال است. ادعای مشهور بودن آنها همیشه برنامه های میزبانی مشترک ارزان آنها بوده است ، اما خدمات آنها در طول سالها گسترش یافته و شامل گزینه های حق بیمه میزبانی نیز می شود..

اگر چشمان خود را بر روی یکی از برنامه های میزبانی HostGator تنظیم کرده اید ، اما تا زمانی که تمام گزینه های دیگر خود را در نظر نگرفته اید ، آماده ثبت نام نیستید ، مقاله ما را بخوانید تا در مورد 5 بهترین گزینه HostGator که مشابه یا بهتر ارائه می دهند ، یاد بگیرید. بسته های میزبانی از میزبان.

قبل از اینکه به برخی از گزینه های HostGator نگاهی بیندازیم ، شایان ذکر است که برنامه هاست میزبان میزبان شامل گزینه های میزبانی لینوکس و ویندوز با بسته های سرور مشترک و اختصاصی خود می باشد. برای آخرین و بهترین کوپن های HostGator ، مقاله مرتبط را مطالعه کنید.

در مورد گزینه های HostGator که در زیر بحث شده است ، بگذارید ببینیم چه چیزی باعث می شود آنها از جمع متمایز شوند:

BlueHost

bluehost بهترین جایگزین میزبانBlueHost در سال 2003 راه اندازی شد و میزبان وب معاصر با HostGator است. هر دو شرکت تحت چتر بزرگتر گروه بین المللی استقامتی ، یکی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان فعالیت می کنند.

BlueHost با کسب تایید WordPress.org و تبدیل شدن به میزبانی وب سایت های وردپرس ، محبوبیت فوق العاده ای کسب کرده است. در BlueHost ، برنامه های میزبانی وردپرس با 19.99 دلار در ماه شروع می شود. این برنامه ها بر اساس فناوری VPS ساخته شده است ، دارای یک پنل پیشرفته ، نصب های یک کلیک از بازار MOJO ، CDN داخلی ، امنیت SiteLock Security و SiteLock WAF است..

میزبانی مشترک یکی دیگر از گزینه های محبوب در BlueHost است که قیمت ها فقط در 3.95 دلار در ماه شروع می شود. نام دامنه رایگان با هر برنامه میزبانی نه تنها بسته های میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته شده است. علاوه بر وردپرس و میزبانی مشترک ، BlueHost همچنین از هاست ابری ، میزبانی VPS ، هاستینگ WooCommerce ، سرورهای اختصاصی و حتی حساب فروشندگان نیز برخوردار است..

سایر ویژگی های قابل توجه میزبانی که می توانید در BlueHost بیابید شامل پشتیبانی 24/7 ، درایوهای آینه برای حفاظت از داده های شدید ، cPanel به صورت استاندارد با هر برنامه میزبانی ، دسترسی ریشه ، به روزرسانی های ذخیره سازی با 1 کلیک ، مقیاس گذاری فوری ، حافظه پنهان یکپارچه و خرابی خودکار برای حداکثر زمان اجرا.

میزبانی InMotion

inmotionhosting بهترین جایگزین میزباندر فهرست بعدی بهترین گزینه های HostGator ، میزبان InMotion است ، یک ارائه دهنده میزبانی مشاغل عالی که ابزارهای میزبانی پیشرفته را برای کاربران عمدتاً پیشرفته ارائه می دهد ، اگرچه برخی از برنامه های میزبانی مشترک آنها برای همه سطح مهارت طراحی شده اند.

یکی از بزرگترین مزیت های InMotion این است که آنها میزبان همه SSD را ارائه می دهند ، که این امر عملکرد بهتری برای سایت شما دارد. همچنین در اینجا ، شما می توانید یک نام دامنه رایگان با انواع مختلف میزبانی دریافت کنید ، اگرچه برای دریافت نام دامنه رایگان ممکن است برای حداقل 6 ماه ثبت نام کنید..

InMotion همچنین یکی از سخاوتمندترین دوره های تضمین بازگشت پول را ارائه می دهد – 90 روز در مقایسه با 30 روز ارائه شده توسط شرکت های دیگر. پشتیبان گیری کامل از داده ها به صورت رایگان نیز ارائه می شود و کلیه برنامه ها شامل مجوز cPanel رایگان نیز هستند. محافظت از بدافزارها و هرزنامه ها در اکثر برنامه ها نیز موجود است.

قیمت برنامه های میزبانی مشترک و برنامه های بهینه سازی شده WordPress از 5.99 دلار در ماه شروع می شود ، در حالی که برنامه های میزبانی VPS و میزبانی اختصاصی به ترتیب با 29.99 دلار در ماه و 99.99 دلار در ماه شروع می شوند. در حالی که کمی گرانتر از رقابت است ، میزبانی InMotion از طریق میزبانی سریع SSD ، پشتیبانی عالی از مشتری و دسته A از آن لذت می برد., سازگار با PCI مراکز داده.

میزبانی iPage

ipage بهترین جایگزین میزبانبخشی از گروه بین المللی استقامت, همراه با BlueHost و HostGator ، iPage یکی از طولانی ترین میزبان این لیست است. این سرویس در سال 1998 تاسیس شد و از آن زمان خدمات میزبانی خود را ارائه داد.

برنامه محبوب iPage برنامه نامحدود همه جانبه آنها (ذخیره سازی ، ایمیل ، پهنای باند ، میزبانی دامنه و غیره) است که یکی از پایین ترین قیمت های شروع در صنعت است. برنامه میزبانی مشترک iPage برای دوره اولیه 1.99 دلار در ماه و برای هر ماه 7.99 دلار تمدید می شود. بسته میزبانی شامل چندین ابزار امنیتی (SiteLock) ، اعتبار بازاریابی رایگان (Google AdWords) است & بینگ) ، و مجموعه ای از ابزارهای رایگان سایت سازی. غیر از اینها ، ابزارهای تجارت الکترونیک و نام دامنه رایگان نیز درج شده است.

در حالی که iPage برنامه های میزبانی دیگر خود را زیاد تبلیغ نمی کند ، آنها چندین برنامه میزبانی VPS خوب ، اختصاصی و وردپرس را ارائه می دهند و به اتاق سایت شما امکان می دهد رشد کند..

میزبانی وب تنها سرویس وب ارائه شده توسط iPage نیست ، خدمات آنها شامل ثبت دامنه ، بازاریابی آنلاین و خدمات تجارت الکترونیکی نیز می باشد.

GoDaddy

خدای بهترین گزینه جایگزین میزبانبا یک تاریخچه بیش از دو دهه ، GoDaddy یک غول میزبان محبوب است که انواع خدمات میزبانی را پوشش می دهد و طیف میزبان را پوشش می دهد. ثبت دامنه ، بازاریابی آنلاین و امنیت وب نیز از جمله سرویس های GoDaddy است.

برنامه های میزبانی مشترک از برنامه 3.49 دلار در ماه برای برنامه اقتصاد شروع می شود ، که با 100 گیگابایت ذخیره سازی همراه است. تمام برنامه های دیگر در این گروه با ذخیره سازی بدون پهنای باند ، پهنای باند و میزبانی دامنه همراه هستند. دامنه رایگان با برنامه های سالانه گنجانده شده است ، و ایمیل رایگان مایکروسافت آفیس 356 نیز بخشی از بسته میزبانی است. برنامه میزبانی بهینه سازی شده با وردپرس نیز فقط با 3.49 دلار در ماه شروع می شود.

VPS و سرورهای اختصاصی با سیستم عامل لینوکس یا ویندوز در دسترس هستند ، ویندوزهایی که هزینه بیشتری دارند. برنامه های VPS لینوکس با قیمت 16.99 دلار در ماه شروع می شود ، در حالی که گزینه های ویندوز با 26.99 دلار شروع می شوند. همین تغییر قیمت در مورد سرورهای اختصاصی نیز اعمال می شود ، با سرورهای اختصاصی لینوکس با قیمت 69.99 دلار در ماه و سرورهای اختصاصی ویندوز با 99.99 دلار در ماه شروع می شوند..

با توجه به ویژگی های میزبانی ، مطمئناً GoDaddy از دسترسی کامل به ریشه ، cPanel ، به روزرسانی بدون ارائه خدمات ، سرویس های مدیریت شده به عنوان استاندارد ، امکان انتخاب سطوح مدیریتی ، گواهی SSL رایگان ، پشتیبانی 24/7 و بسیاری موارد ناامید نمی شود. منابع.

NameCheap

namecheap بهترین جایگزین میزبانبا توجه به خدمات ثبت نام دامنه ای مقرون به صرفه ، محبوبیت زیادی را کسب می کند ، NameCheap به یک نام خانگی برای خدمات وب ارزان تبدیل شده است. این شرکت بسته های مختلف میزبانی و چندین ابزار امنیتی وب را ارائه می دهد (گواهینامه SSL ، WhoisGuard ، PremiumDNS و غیره).

برنامه هاستینگ از طریق چندین دسته میزبانی از میزبانی مشترک به سرورهای اختصاصی در دسترس است. میزبانی مشترک از $ 9.88 / سال شروع می شود ، در حالی که میزبانی وردپرس فقط با 88/8 دلار در سال شروع می شود.

ویژگی های میزبانی نامCheap شامل امکان انتخاب بین مراکز داده انگلستان و ایالات متحده با برنامه های مشترک و نمایندگی فروش ، دامنه وب سایت رایگان وب با همه برنامه ها ، SLA 100٪ به وقت با بیشتر برنامه ها ، گزینه های سرور خود مدیریت ، مدیریت و کاملاً مدیریت شده است. ، cPanel و WHM بصورت IP های اختصاصی رایگان و رایگان با برخی برنامه ها و موارد دیگر.

بیشترین برنامه ها توسط دسته میزبان سرور اختصاصی ارائه شده است ، که 14 برنامه میزبانی چشمگیر اختصاصی را با قیمت های مختلف از 58.88 دلار در ماه به 379 دلار در ماه ارائه می دهد..

NameCheap یک میزبان بودجه واقعی با عملکرد خوب ، برنامه هاست خوب جلا و خدمات معتبر است و آنها را به گزینه جایگزین خوبی برای HostGator تبدیل می کند..

نتیجه

این که آیا شما به دنبال تغییر میزبان ها هستید ، یک فروشنده میزبان شوید یا گزینه های خود را به سادگی ارزیابی می کنید ، امیدواریم که متعلق به 5 مورد ما باشد بهترین گزینه های HostGator برخی از بینش را در مورد گزینه های مختلف میزبانی مناسب برای بودجه موجود در صنعت ارائه داده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map