بررسیهای میزبان

چنین نام دیوانه و جذاب همیشه می تواند توجه من را جلب کند. عامل جالب HostMonster فقط به نام آن متکی نیست. در عوض ، از سالها سال تجربه متکی است ، زیرا این شرکت در سال 1996 تاسیس شد. این 21+ سال تجربه در ارائه خدمات میزبانی وب به افراد است. به راحتی فکر می کنید که این جانبازان صنعت از قبل همه گره ها و خطاهای میزبانی وب را می شناسند و آنها واقعاً چیزهای خود را با هم دارند. به همین دلیل تصور کردیم که باید آنها را مرور کنیم و خودمان را ببینیم ، در صورتی که تجربه زیادی برای حضور در صدر رهبران صنعت کافی باشد.


HostMonster در پروو ، یوتا ، ایالات متحده مستقر است ، جایی که تمام پشتیبانی (تلفنی ، ایمیل و گپ) و مدیریت توسط تیم داخلی آنها انجام می شود. اخیراً این شرکت توسط گروه استقامتی خریداری شده است ، که صاحب سایر شرکت های بزرگ میزبانی و ارائه خدمات آنلاین برای بیش از دو میلیون مشتری در سراسر جهان است.

حالا ، ببینیم چه چیزی آموخته ایم!

بررسی اجمالی HostMonster

بنابراین ، یک شرکت چه چیزی یاد می گیرد و چگونه می تواند خود را بعد از 21 سال حضور در این شرکت تأسیس کند؟ آیا HostMonster تمام این تجربه را در معرض سرآمد میزبان وبهای دیگر قرار داد؟ خوب ، نه واقعاً خدمات آنها مناسب و معقول است اما آنها واقعاً با بچه های جدید موجود در این رقابت رقابت نمی کنند. این شخص مدت مدیدی است ، اما جوانانی مانند HostGator ، InMotion و Siteground ، از نظر کیفیت خدمات از آن فراتر رفته اند. با این وجود ، آنها ارزش دیدن دارند ، زیرا ممکن است برخی از خدمات را ارائه دهند که راه اندازی و مدیریت وب سایت شما را برای طولانی مدت آسانتر می کند. من احساسات کاملاً متفاوتی درباره HostMonster دارم. من در بخش های جوانب مثبت و منفی زیر در مورد آنها توضیح خواهم داد.

برنامه ها & قیمت گذاری برنامه های HostMonster

HostMonster برنامه های میزبانی مشترک بسیار مناسبی دارد. سه مورد از آنها وجود دارد که هرکدام از آنچه در مورد یک شرکت نه چندان ذهنی انتظار دارید انتظار دارید. آنها همچنین میزبان VPS مدیریت شده را از 19.99 دلار تا 59.99 دلار ارائه می دهند که در صورت مشاغل آنلاین و نیاز به اسب بخار اضافی ، یک قیمت مناسب است. اما اگر می خواهید همه کارها را انجام دهید ، می توانید برنامه های میزبانی اختصاصی آنها را که از 79.99 دلار تا 119.99 دلار در هر ماه قیمت دارند ، بررسی کنید. در این مقاله ، من بیشتر روی برنامه های میزبانی مشترک آنها تمرکز خواهم کرد ، زیرا این همان چیزی است که بیشتر افراد به دنبال آن هستند.

میزبانی مشترک HostMonster

 • برنامه اساسی – ساده ترین و ارزانترین برنامه میزبانی که این شرکت ارائه کرده است. این سایت از یک وب سایت واحد ، 5 حساب ایمیل ، 25 زیر دامنه ، 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود پشتیبانی می کند. شما می توانید آن را برای 4.95 دلار در هر ماه, که دقیقاً مقرون به صرفه ترین راه حل من دیده ام نیست.
 • به علاوه برنامه – این طرح پرش ناگهانی مبلغ پیشنهادی شما را نشان می دهد. این سرویس از 10 وب سایت ، 100 حساب ایمیل و 50 دامنه فرعی پشتیبانی می کند و دارای 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. این کاملاً چشمگیر است ، با توجه به اینکه اکثر شرکت ها فقط در 2 برنامه وب سایت در برنامه دوم خود پشتیبانی می کنند. شما می توانید آن را برای دریافت کنید 6.95 دلار در هر ماه, که یک پیشنهاد منطقی است.
 • برنامه اول – این برنامه میزبانی مشترک نامحدود HostMonster است که فضای ذخیره نامحدود ، پهنای باند ، وب سایت ها ، زیر دامنه ها و اشتراک های ایمیل را ارائه می دهد. این در حال فروش است ، بنابراین می توانید این یکی را نیز دریافت کنید 6.95 دلار در هر ماه. این به طور منظم برای شما 14.99 دلار در هر ماه هزینه می کند. همچنین با چیزهای اضافی مانند 200 دلار ارزش پیشنهادی بازاریابی و چند گزینه امنیتی برتر ارائه می شود.

مانند هر ارائه دهنده هاستینگ دیگر ، شما همچنین با هر یک از برنامه هایی که خریداری می کنید ، نام دامنه رایگان دریافت خواهید کرد.

این قیمت ها منطقی به نظر می رسد درست است؟ با این وجود ، اگر به مدت طولانی به دنبال بازار میزبانی وب بوده اید ، می دانید که قیمت های مناسب حتی گاهی اوقات خیلی صادق نیستند. HostMonster متفاوت نیست. آنها پر از ترفندهای قیمت گذاری هستند که هیچ کس دوست ندارد. برای به دست آوردن قیمتهای تبلیغاتی فوق باید یک دوره سه ساله ثبت نام کنید. در غیر این صورت قیمت ها بسیار بالاتر خواهند بود. این یک ضربه گیر است؟ افزایش ناگهانی قیمت برای خاموش کردن بیشتر افراد کافی است. همچنین ، این قیمت ها فقط برای ثبت نام های “جدید” معتبر هستند. اگر واقعاً برنامه خود را تمدید کنید ، باید هر ماه “تورم” منظم و متورم آن را بپردازید ، که تازه بدتر می شود.

کیفیت این خدمات کاملاً مناسب است. زمان های سرور تقریباً بالاتر از استاندارد صنعت است و میانگین زمان بروز آن در 85/99 درصد است. در بعضی ماهها به 100٪ رسید ، اما هرگز از 99.80٪ کاهش نیاورد. همانطور که گفتم ، این به اندازه کافی مناسب است که وب سایت شما به راحتی کار کند ، اما عملکردی چشمگیر نیست. در مورد بارگیری صفحه نیز همین موضوع صادق است.

برای بارگیری متوسط ​​در وب سرورهای میزبان ، حدود 1050 میلی ثانیه طول می کشد که پایین تر از آنچه که من از یک طرح با این قیمت انتظار داشتم ، بارگیری شود. برخی از شرکت ها بار بارگذاری خیلی سریع تری را با دلار یا کمتر ارائه می دهند. اگر نمی خواهید 1050 میلی ثانیه تسویه حساب کنید ، ارزش جستجو دارد.

پشتیبانی مشتری HostMonster

این همان جایی است که جانبازان واقعاً درخشش خود را نشان می دهند و نشان می دهند که آنها می دانند چه کاری انجام می دهند و مشتریانشان چه می خواهند. متأسفانه ، HostMonster به این حد پیش نمی رود. در عوض آنها به ما یک پشتیبانی مناسب و در عین حال بسیار متناقض می دهند. اگرچه ، آنها می دانند که برای جلب رضایت کاربران باید سریع پاسخ دهند. به همین دلیل بیشتر از 5 دقیقه آنها را برای پاسخگویی در چت زنده نمی برد. این گرایش در بین شرکت های میزبان بسیار نادر است و باید مورد توجه واقع شود.

پاسخ ها و مکالماتی که از مکالمات با نمایندگان آنها می گیرید دقیقاً شما را از بین نمی برند. اما آنها کار را انجام می دهند.

تنها مشکلی که در مورد پشتیبانی مشتری از HostMonster وجود دارد این واقعیت است که آنها از شما درخواست می کنند تا قبل از اینکه بتوانید با کسی صحبت کنید ، مراحل تأیید را طی کنید. انجام این کار بسیار مدتی طول می کشد ، که ممکن است بسیاری از کاربران را خاموش کند. این بررسیهای پس زمینه بررسیهای مختصری از کاربران دریافت کرده اند ، بنابراین نمی توانم بگویم که آنها همیشه این اطمینان خواهند بود. اگر به دنبال همکاری با این شرکت هستید ، محتاط باشید و تحقیقات خود را انجام دهید.

جوانب مثبت و منفی استفاده از HostMonster

من به این جانبازان امید زیادی داشتم و خدمات آنها را محکم و قابل اعتماد می دیدم ، اما مهم است که نظرات و تصمیمات خود را بر اساس واقعیت ها بنا کنیم. بنابراین ، خواهیم دید که چگونه احساسات و نظرات مختصر من درباره HostMonster به یک نتیجه گیری اضافه می شوند.

تجربه ما با HostMonster بسیار مناسب و معقول است ، اگرچه قیمت گذاری آنها مطلوب زیادی را می گذارد. اینجاست که همه چیز جالب می شود ، زیرا سعی می کنیم منفی بودن استفاده از خدمات HostMonster را کشف کنیم.

طرفداران

 • پاسخ سریع از پشتیبانی مشتری – من آن را دوست دارم وقتی که یک شرکت با همه مشتریان خود به عنوان اولویت اول رفتار می کند. این چیزی است که ما به آنها پول می دهیم ، درست است؟ HostMonster در این زمینه به خوبی عمل می کند و خیلی سریع جواب می دهد هنگامی که یک روند تأیید طولانی را طی کردید اگرچه ، باید چندین بررسی کاربر را نیز در مورد آن بررسی کنید.
 • گزینه های امنیتی جامد – HostMonster دارای یک ترکیب خوب از نرم افزارهای امنیتی برای کمک به شما در نبرد با شایع ترین تهدیدهای یک وب سایت است. سایت های وردپرس یکی از متفرقه ترین آنها هک شده است ، و مهم است که شما تمام محافظاتی را که می توانید از آن استفاده کنید. به همین منظور ، HostMonster ویژگی هایی مانند SSH Access ، محافظت از Hotlink ، تهیه نسخه پشتیبان از سایت منظم و Spam Assassin را ارائه می دهد..
 • تنظیم سریع حساب و مقیاس گذاری آسان – تنظیم یک حساب کاربری در HostMonster چندان طول نمی کشد و کمی بعد از اتمام کار با این فرآیند فعال می شود. هنگامی که به هاست خود دسترسی پیدا کردید و به منابع سرور اضافی نیاز دارید یا دوست دارید چیزی بهتر را ارتقا دهید ، می توانید با چند کلیک این کار را انجام دهید. ارائه فوراً انجام می شود.

منفی

 • ترفندهای قیمت گذاری استاندارد – قیمت های تبلیغاتی گمراه کننده است. آنها از شما درخواست می کنند برای یک دوره 36 ماهه ثبت نام کنید ، این یک سفارش بلند قد است. اگر یک سال کمتر بروید ، برنامه اصلی تا 5.95 دلار در ماه پیش خواهد رفت. اگر ترجیح می دهید با یک سال اشتراک مشترک بروید ، در اینصورت برنامه اصلی ماهانه 6.95 دلار هزینه خواهد داشت. بنابراین اصولاً ، این روش میزبان گفتن این است که شما مبلغی را که می خواهید بپردازید ، مهم نیست که چه چیزی باشد. با توجه به اینکه اکثر شرکت ها این کار را انجام می دهند ، بسیار بیمارگونه است. HostMonster از مردم ناامید نشده پس از 21 سال یاد نگرفت.
 • تهیه نسخه پشتیبان رایگان نیست– آنها قول می دهند پشتیبان تهیه کنید و واقعاً خواهید کرد. درست بعد از پرداخت ماهانه 1.99 دلار برای آن. اوه بله ، برای آن افتادید!
 • هزینه های پنهان – مطمئناً ، یک دوره کوتاه وجود دارد که می توانید پول خود را پس بگیرید. عالی. اما اگر حدود یک سال با خدمات میزبانی خود در HostMonster هستید ، همه چیز خراب می شود. پس از لغو حساب خود ، دامنه شما آزاد نخواهد بود. به نظر می رسد هیچ مزایای رایگان با HostMonster وجود ندارد ، بنابراین اگر خدمات را فسخ کنید باید هزینه سنگینی بپردازید. بنابراین HostMonster می خواهد بگوید که آنها مطمئناً شما را به گاو پول نقد خود تبدیل می کنند و شما را دوست دارند ، دوست دارید یا نه.
 • یک سرویس متوسط ​​برای پول زیادی – هنگامی که با ترفندهای قیمت گذاری HostMonster مقابله کردید ، می توانید با زندگی خود حرکت کنید و وب سایت لعنتی خود را از قبل شروع کنید. اگر از خدمات اضافی استفاده نمی کنید ، با پرداخت هزینه ماهانه خوب خواهید بود. اما به نظر من 4.95 دلار با قرارداد 3 ساله خیلی زیاد است. شما همچنین می خواهید با سرعت متوسط ​​بارگذاری صفحه و سرعت بارگیری در صفحه حل و فصل کنید ، در حالی که شرکت هایی هستند که خیلی بیشتر ارائه می دهند.

نتیجه

بعد از احساس خدمات در مورد HostMonster ، تعجب نمی کنم که چرا آنها موفق شدند بیش از 21 سال در زیر رادار بمانند. آنچه برای پولی که پرداخت می کنید به هیچ وجه بد نیست ، اما با بسیاری از رقبا کافی نیست که با هزینه کمتری خدمات بهتر ، سریعتر و مطمئن تری ارائه دهند..

به طور خلاصه ، من توصیه نمی کنم از HostMonster استفاده کنید. بهتر است بررسی کنید چه InMotion ، HostGator یا SiteGround در جریان است ، زیرا آنها به نظر من بهترین بازیکنان هستند. خدمات آنها از نظر کیفیت و قیمت از هر چیزی که HostMonster بتواند ارائه دهد ، برتر است ، بنابراین هیچ سوالی در مورد آن وجود ندارد. HostMonster به اندازه کافی خوب نیست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map