مرور Netfirms.com

Netfirms.com یک ارائه دهنده میزبانی وب است که همچنین با ثبت نام دامنه ، ساختمان وب سایت ، بازاریابی ایمیل و خدمات تجارت الکترونیکی دلپذیر است ، اما خدمات اصلی آنها با ارائه میزبانی مشترک و میزبانی VPS متمرکز است. برنامه های میزبانی اختصاصی در میان فهرست میزبانی Netfirm وجود ندارد ، این نشانه این است که این شرکت خدمات خود را بیشتر به مشاغل کوچک و متوسط ​​اختصاص می دهد.


برای اطلاعات به روز در مورد ویژگی هاستینگ و برنامه های میزبانی موجود در Netfirms ، به بررسی Netfirms ما بپردازید.

نمای کلی Netfirms.com

شاید تاکنون از Netfirms نشنیده باشید ، اما آنها از سال 1998 در صنعت میزبانی وب حضور داشته اند. در سال 2011 ، این شرکت توسط گروه بین المللی استقامتی به دست آمد ، بدین ترتیب بخشی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان شد. قدرت تأمین بیش از 1.2 میلیون وب سایت در سراسر جهان را تأیید می کند ، با این حال ، بسیاری از عملیات آنها در ایالات متحده مستقر است و یک پایگاه مشتری آمریکایی را هدف قرار می دهد..

برنامه ها & قیمت گذاری

Netfirms طیف قابل توجهی از برنامه های میزبانی مشترک را با فضای نامحدود دیسک و پهنای باند مقیاس پذیر ارائه می دهد. برنامه های VPS توسط Netfirms.com با همکاری SPRY ، یک شرکت میزبانی متخصص در میزبانی VPS ارائه می شود. بیایید ببینیم که چگونه هر یک از این گزینه های میزبانی پیکربندی شده و چقدر می توانید انتظار داشته باشید که هزینه آنها را بپردازید.

میزبانی مشترک

برنامه های میزبانی مشترک به 3 – به علاوه (4.95 دلار در هر ماه با صدور صورت حساب سالانه) ، مزیت (9.99 دلار در ماه با صدور صورت حساب سالانه) و تجارت (14.99 دلار در هر ماه با صدور صورت حساب سالانه) تقسیم می شوند. در حالی که طرح پلاس به عنوان طرح با کمترین قیمت ترسیم می شود – به اندازه 3.49 دلار در هر ماه اگر گزینه صدور صورتحساب را 3 سال انتخاب کنید – این طرح همچنین با کمترین تعداد ویژگی.

برنامه Advantage با صدور صورت حساب 3 ساله 7/99 دلار در ماه هزینه دارد و به شرح زیر پیکربندی شده است: فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند ماهانه مقیاس پذیر ، 2 دامنه رایگان ، هاستینگ چند وب سایت ، تجارت الکترونیک آماده ، برنامه های 1 کلیک ، اعتبار رایگان Google AdWords و Bing اعتبار (هر 100 دلار) ، ایمیل نامحدود ، 200 پایگاه داده MySQL 5+ ، گواهینامه SSL مشترک ، پانل کنترل مبتنی بر وب ، ایمیل 24/7 ، گپ & پشتیبانی رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول.

طرح کسب و کار گران ترین برنامه میزبانی مشترک است که هزینه آن با پرداخت 3 سال از ماه 10.99 دلار در ماه است و برخلاف برنامه های Plus و Advantage ، دارای یک گواهی اختصاصی SSL ، بانک اطلاعاتی نامحدود MySQL 5+ و پشتیبانی برتر است..

میزبانی VPS

برنامه های میزبانی VPS نیز به 3 طرح تقسیم می شوند. برنامه ورود به سطح 33 ماه / ماه هزینه دارد و دارای 512 مگابایت رم ، پهنای باند 1000 گیگابایتی ، فضای دیسک 20 گیگابایتی ، 2 IP اختصاصی ، سیستم عامل لینوکس و پلتفرم OpenVZ است. برنامه دوم Netfirms VPS 66 دلار در ماه و دو برابر رم و فضای دیسک است و از پهنای باند 1500 گیگابایتی بهره می برد. برنامه VPS با بیشترین پانچ 100 دلار در ماه و دارای 2048 مگابایت رم ، پهنای باند 2000 گیگابایتی ، فضای دیسک 60 گیگابایتی و 2 آی پی اختصاصی.

در حالی که برنامه های VPS را می توانید به صورت ماهانه پرداخت کنید ، گزینه های میزبانی مشترک به صورت صورتحساب صورتحساب ماهانه به ماه ندارند ، کوتاهترین زمان قرارداد 1 سال است. مشتریان 30 روز ضمانت برگشت پول دارند ، اما این بیشتر از ضمانت نامه های برگشت پول بیشتر در صنعت است که می تواند 90 روز صعودی داشته باشد..

میزبانی تجارت الکترونیک نیز از جمله خدماتی است که Netfirms ارائه می دهد. برنامه های تجارت الکترونیکی بر اساس یک برنامه 2 ساله از 12.99 دلار در ماه شروع می شود و شامل Shopsite ، 5 دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند پهنای باند مقیاس پذیر و چندین ویژگی تجارت الکترونیکی مانند پشتیبانی چند زبانه ، روش های پرداخت چندگانه ، دسته بندی محصولات ، حمل و نقل و پرداخت می باشد. مدیریت ، الگوهای قابل تنظیم و ابزارهای مختلف حفظ مشتری.

ویژگی های میزبانی

اگرچه برنامه های VPS در بین خدمات میزبانی ارائه شده توسط Netfirms وجود دارد ، آنها از طریق مشارکت با SPRY ، یک شرکت میزبان VPS ارائه می شوند. به نظر می رسد این راهی برای Netfirms برای حفظ مشتریانی است که از برنامه های میزبانی مشترک خود پیروی می کنند یا راهی برای دور کردن مشتریان میزبان مشترک که به دنبال یک میزبان وب با گزینه های به روزرسانی هستند نیست. با این حال ، روشن است که Netfirms در وهله اول ارائه دهنده میزبانی مشترک است. گفته می شود ، در اینجا مهمترین ویژگی های برنامه میزبانی مشترک آنها وجود دارد:

 • فضای نامحدود دیسک و پهنای باند مقیاس پذیر؛
 • حداکثر 5 نام دامنه رایگان.
 • الگوهای وب سایت شخصی و تجاری آماده برای رفتن؛
 • ایمیل ، چت و پشتیبانی تلفنی ارائه شده 24/7؛
 • اعتبارات بازاریابی رایگان (Google ، Bing ، yellowpages)؛
 • میزبانی نامحدود ایمیل ، فیلتر کردن اسپم و اسکن ویروس.
 • مدیریت کامل DNS؛
 • پشتیبانی از Python ، PHP 4 / PHP 5 ، Perl ، MySQL.
 • WordPress، WordPress multisite، دروپال، پشتیبانی جوملا؛
 • ویژگی های تجارت الکترونیکی osCommerce و Shopsite؛
 • ویژگی های انجمن (bbPress ، phpBB) ، ویژگی های گالری عکس؛
 • ویژگی های امنیتی (محافظت از رمز عبور ، .htaccess ، گواهینامه های SSL مشترک و اختصاصی ، دسترسی امن به FTP).
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول؛
 • کنترل پنل مبتنی بر وب.

متأسفانه ، Netfirms پنل کنترل cPanel استاندارد صنعتی را ارائه نمی دهد و در عوض ، کنترل پنل کمتری یعنی vDeck را ارائه می دهد ، همان ارائه شده توسط میزبان iPower. طراحی وب سایت Netfirms همچنین مطابق با استانداردهای امروز منسوخ شده است.

پشتیبانی مشتری

حتی اگر روش های زیادی وجود دارد که می توانید در Netfirms به پشتیبانی مشتری برسید – ایمیل ، چت ، تلفن بدون تلفن – شکایات زیادی درباره کیفیت آن وجود دارد. پایگاه داده دانش و جستجوی کلمات کلیدی نیز موجود است ، اگرچه آنها به خوبی نگهداری نمی شوند.

شکایات مربوط به Netfirms محدود به پشتیبانی مشتری نمی شود ، بلکه مشکلات مربوط به لغو تمدید خودکار و زمان های طولانی نیز در لیست شکایات مرتبط با Netfirms.com وجود دارد. وب سایت آنها هیچ ضمانت به موقع را ندارد ، با توجه به اینکه بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی در همان قیمت مشابه ، ضمانت های به موقع پشتیبانی شده SLA را ارائه می دهند..

طرفداران & منفی Netfirms

در مورد مزایا و معایب Netfirms.com ، آنچه ما فکر می کنیم اینجا است:

طرفداران

 • حداکثر 5 دامنه رایگان
 • اعتبار بازاریابی آنلاین رایگان
 • وب سایت های آماده برای رفتن
 • تجارت الکترونیک میزبان بهینه سازی شده است
 • گواهی SSL اختصاصی با برنامه تجاری

منفی

 • گزینه صورتحساب ماهانه به ماه (فقط 30 روز ضمانت برگشت پول)
 • گزینه های میزبانی اختصاصی وجود ندارد
 • برنامه های VPS از طریق میزبان شخص ثالث ارائه می شود
 • وب سایت منسوخ
 • بدون cPanel
 • بدون ضمانت به موقع
 • پشتیبانی مشتری وحشتناک

نتیجه گیری بررسی Netfirms.com

مشکلات قفل شدن فروشنده Netfirms.com ، نداشتن ضمانت به موقع و مدت زمان کم ضمانت برگشت پول ، آنها را در پشت بسیاری از میزبان ها در همان براکت قیمت قرار می دهد. بر اساس حساب های طولانی مدت مشتری و بررسی های موجود در مورد مشتری ، به نظر می رسد خدمات Netfirms.com در چند سال گذشته کاهش یافته است. در کل ، تعداد کمی از نظرات مثبت و گزارشات مثبت در مورد خدمات ارائه شده ، به ویژه از مشتریان طولانی مدت وجود دارد.

اگر به دنبال یک هاستینگ مطمئن هستید ، لطفا InMotion را که یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی مشاغل در اطراف است ، در نظر بگیرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map