بررسیهای NameCheap

NameCheap برای بخش بهتری از دو دهه ارائه مجموعه ای از خدمات است که از ثبت دامنه گرفته تا گواهینامه های SSL و میزبانی وب ارائه می شود. اگرچه NameCheap به دلیل خدمات مقرون به صرفه در ثبت نام دامنه شناخته شده است ، این بررسی NameCheap در مورد NameCheap ، ارائه دهنده میزبانی وب متمرکز خواهد شد و برنامه ها ، ویژگی ها و جوانب مثبت و منفی این هاستینگ مناسب برای بودجه را برجسته می کند..


نمای کلی شرکت NameCheap.com

NameCheap در سال 2000 توسط تاسیس شد ریچارد کرکندال. در طول سالها ، NameCheap محبوبیت فوق العاده ای کسب کرده است ، و امروز هنگام ثبت دامنه نام خانوادگی است. در سال 2011 ، NameCheap با کاربران Reddit به نیروهای گروه پیوست و خروج گسترده ای از شرکت های ثبت نام و میزبان وب را برانگیخت که هنوز پشتیبانی از اینترنت رایگان و آزاد نشان ندادند. این شرکت پشتیبانی خود را برای میزبان اینترنت آزاد و رایگان سالانه Move Your Domain Name و جمع آوری بودجه برای بنیاد الکترونیکی Frontier ادامه داد..

NameCheap دارای چندین مرکز داده است که در آمریکای شمالی و اروپا با سیستم های کلیدی کاملاً زائد (شبکه ، قدرت ، امنیت و کنترل آب و هوا) فعالیت می کنند. این شرکت 7000،000+ دامنه را مدیریت می کند و به بیش از 3 میلیون مشتری در سراسر جهان خدمت می کند.

برنامه های NameCheap & قیمت گذاری

بدون شک قیمت گذاری یکی از بزرگترین امتیاز فروش NameCheap است. NameCheap برنامه های میزبانی اختصاصی و VPS را ارائه می دهد که دارای ابزار قدرتمند ، امنیت و قابلیت اطمینان هستند. به جز برنامه میزبانی اختصاصی ، همه برنامه ها با یک نام دامنه. وب سایت رایگان ارائه می شوند.

میزبانی مشترک

NameCheap از 4 برنامه میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته شده است: Value ، Professional ، Ultimate و SSD Business. همه برنامه های مشترک اما Business دارای صورتحساب سالانه است. طرح Value ارزانترین بسته میزبانی مشترک است که از $ 9.88 در سال شروع می شود که کمتر از قیمت دامنه است. نرخ تمدید 38.88 دلار در سال است که هنوز هم در ماه فقط 3.24 دلار کاهش می یابد. این قیمت شما را برای 3 وب سایت ، پهنای باند نامحدود و فضای دیسک شتاب SSD 20 گیگابایتی میزبان شما می کند.

این برنامه حرفه ای محبوب ترین بسته میزبانی مشترک Namecheap است که از 19.88 دلار در سال (نرخ تمدید 78.88 دلار در سال) شروع می شود. این طرح شامل میزبانی برای 10 سایت ، پهنای باند نامحدود و فضای دیسک با سرعت SSD 50 گیگابایت است.

بسته های میزبانی نامحدود اشتراکی شامل برنامه Ultimate می باشد که هزینه آن 29.88 دلار در سال است (قیمت تمدید $ 129.88 دلار در سال) و شامل فضای نامحدود دیسک سرعت بخش SSD ، پهنای باند نامحدود و میزبانی حداکثر 50 وب سایت است..

طرح Business SSD قیمت فروش 19.88 دلار در ماه است. اگر صورتحساب دو ساله را انتخاب می کنید ، قیمت آن به 18.98 دلار در ماه کاهش می یابد ، در حالی که صورتحساب سالانه به 17.98 دلار در ماه می رسد. برنامه Business SSD شامل 20 گیگابایت فضای دیسک SSD خالص ، پهنای باند 5000 گیگابایتی و میزبانی وب سایت های نامحدود است.

میزبانی VPS

پیشنهادات VPN نامCheap از پلتفرم مجازی سازی XEN با دسترسی کامل به ریشه و انتخاب سیستم عامل ها برخوردار است. می توانید برنامه VPS خود را به صورت ماهانه ، سه ماهه ، دوسالانه یا سالانه پرداخت کنید و قیمت ها بسته به زمان تعهد شما متفاوت است.

VPS Lite – Xen طرح ورود به سطح سطح Namecheap است که در صورت انتخاب گزینه صورتحساب سالانه ، از 19.95 دلار در ماه یا 16.95 دلار در ماه شروع می شود. VPS Lite شامل 512 MB RAM (پشت سر هم +512 MB) ، 1 هسته CPU ، 15 گیگابایت HDD (SAS RAID 10) فضای دیسک و پهنای باند 100 گیگابایتی.

محبوب ترین طرح VPS در Namecheap ، VPS 1 – Xen است و در صورت متعهد شدن برای یک سال ، 29.95 دلار در ماه یا 26.95 دلار در ماه هزینه دارد. این بسته بندی با رم 1 گیگابایتی (پشت سر هم 1 گیگابایتی) ، 1 هسته CPU ، 30 GB HDD (SAS RAID 10) ذخیره سازی و پهنای باند 250 گیگابایتی.

برنامه بعدی: VPS 2 – Xen ، که از نظر منابع کمی غرق می شود: رم 2 گیگابایتی (+ 2 گیگابایت) ، 2 هسته CPU ، 60 گیگابایت HDD (SAS RAID 10) و پهنای باند 500 گیگابایتی. برنامه ماهانه VPS 2 در ماه 49.95 دلار هزینه دارد ، در حالی که برنامه سالانه 44.95 دلار در ماه هزینه دارد.

قوی ترین طرح VPS در Namecheap ، برنامه VPS 3 – Xen است که در صورت انتخاب برنامه سالانه ، 69/96 دلار در ماه یا 63.95 دلار در ماه هزینه دارد. VPS 3 دارای مشخصات زیر است: RAM 3 گیگابایتی (+ 3 گیگابایت پشتی) ، 2 هسته CPU ، 100 گیگابایت HDD (SAS RAID 10) ذخیره سازی و پهنای باند 750 گیگابایتی.

اختصاصی میزبانی وب

Namecheap چندین گزینه میزبانی اختصاصی را با قیمت های مختلف از 58.88 دلار در ماه برای یک هسته چند پردازنده تک پردازنده (Intel Xeon E3) به 379.88 دلار در ماه برای چندین CPU ، چند هسته (Intel Xeon 5) در ماه ارائه می دهد..

حداقل 14 پیکربندی سرور وجود دارد که مشتری ها می توانند از آن ، از حداکثر 64 گیگابایت رم DDR3 ، 4 x 240 GB SSD HW Raid 10 ، پهنای باند 100 TB ، Xeon E5-2620 v2 و 12 هسته X 2.1 گیگاهرتز استفاده کنند..

بیشتر این برنامه هاستینگ اختصاصی دارای 100٪ ضمانت به موقع هستند.

میزبان نمایندگی فروش

مانند هر ارائه دهنده خدمات میزبانی کامل و کامل ، طیف میزبانی نامCheap شامل میزبان نمایندگی نیز است. شما می توانید از بین 4 ردیف نمایندگی انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد مکان دیتاسنتر (ایالات متحده در مقابل انگلیس) را انتخاب کنید ، شامل cPanel / WHM رایگان ، و برنامه های فروش 3 و 4 ردیف WHMCS را نیز شامل می شود..

بنابراین ، برنامه های نمایندگی فروش دارای ساخت و ساز و قیمت های زیر هستند:

 • نمایندگی فروش 1 (16.95 دلار در ماه یا 14.41 ماه / ماه با مدت زمان تعهد 2 ساله): 25 حساب فروخته شده ، 25 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند 1000 گیگابایتی؛
 • نمایندگی فروش 2 (26.95 دلار در ماه یا 24.53 $ در ماه با زمان تعهد 2 ساله): حسابهای فروش مجدد نامحدود ، فضای دیسک 75 GB ، پهنای باند 2000 گیگابایتی؛
 • نمایندگی فروش 3 (36.95 دلار در ماه یا 34.37 دلار در ماه با زمان تعهد 2 ساله): حساب های فروش نامحدود ، 150 فضای دیسک ، پهنای باند نامحدود GB؛
 • نمایندگی فروش 4 (46.95 دلار در ماه یا 43.66 دلار در ماه با زمان تعهد 2 ساله): حساب های فروش نامحدود ، فضای دیسک 300 گیگابایت ، پهنای باند GB نامحدود.

واضح است که سیستم قیمت گذاری NameCheap فایده ای دارد ، شاید به طور غیرقانونی ، به خصوص در مورد بسته میزبانی مشترک آنها. در حالی که از نظر منابع سرور گزینه های زیادی در دسترس است ، بگذارید ببینیم سایر ویژگی های هاستینگ با برنامه میزبانی نامCheap چه انتظاری دارید.

ویژگی های NameCheap & مقدار

در اینجا مروری بر ویژگی های میزبانی ارائه شده توسط NameCheap است:

 • انتخاب مرکز داده: گزینه ای بین مراکز داده انگلستان و ایالات متحده با برنامه میزبانی مشترک و فروشندگان در دسترس است.
 • انتخاب سیستم عامل: CentOS ، دبیان ، فدورا ، اوبونتو با VPS و برنامه های میزبانی اختصاصی در دسترس هستند.
 • دامنه وب سایت رایگان با کلیه برنامه ها: صرفه جویی در برنامه های اختصاصی میزبانی ، همه برنامه های دیگر شامل نام دامنه وب سایت رایگان.
 • WhoisGuard با بسته های میزبانی مشترک.
 • SLA 100٪ به وقت با بیشترین برنامه ها: نامCheap اعتبار حساب را صادر می کند در صورت عدم موفقیت 100٪ SLA به موقع خود؛
 • تضمین بازگشت پول: 14 روز ضمانت برگشت پول با بیشتر برنامه ها؛
 • IP های اختصاصی: حداکثر 2 IP اختصاصی همراه با برنامه های VPS.
 • cPanel / WHM استاندارد با اکثر برنامه ها (به جز برنامه های میزبانی اختصاصی) ، برخی از برنامه ها شامل WHMCS نیز می شوند.
 • گزینه های سرور خود مدیریت ، مدیریت و کاملاً مدیریت شده.
 • پشتیبان گیری: Namecheap پشتیبان گیری منظم را انجام می دهد ، بنابراین ، در صورت نیاز می توانید آخرین نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 • سرورهای قابل اعتماد با جدیدترین نرم افزار و فناوری سخت افزار؛
 • برنامه نصب نرم افزار: 1 نصب بر روی وردپرس و همچنین 100+ برنامه دیگر را کلیک کنید.

Namecheap قیمتهای مقدماتی بسیار پایینی دارد و خدمات آنها را به یک معامله واقعی تبدیل می کند. پس از سال اول ، نرخ های تجدید حتی مواردی برجسته می شوند و قیمت ها را به سایر ارائه دهندگان میزبان بودجه نزدیک می کند. حداقل 4 تکرار برنامه برای هر نوع میزبانی وجود دارد ، به مشتریان این امکان را می دهد تا پیکربندی را انتخاب کنند که مطابق با نیاز وب سایت آنها باشد.

در مرحله بعد ، خواهیم دید که پشتیبانی مشتری NameCheap چقدر خوب است.

پشتیبانی مشتری NameCheap

می توانید از طریق چت زنده به پشتیبانی مشتری NameCheap دسترسی پیدا کنید یا می توانید بلیط تهیه کنید. پشتیبانی فنی در هر دو کانال پشتیبانی 24/7 در دسترس است. افرادی که به کمی خودآموزی باز هستند می توانند از پایگاه دانش گسترده Namecheap تحقیق کنند که در موضوعات مختلفی کمک می کند (راهنماهای شروع ، SEO ، مدیریت cPanel ، تنظیمات DNS ، MySQL ، دسترسی به SSH و غیره).

اگرچه پشتیبانی تلفنی از کانالهای پشتیبانی Namecheap استفاده می شد ، در زمان نوشتن این بررسی NameCheap ، هیچ پشتیبانی از تلفن در دسترس نیست. این تاسف آور است زیرا پشتیبانی از متنی می تواند در هنگام مواجهه با یک مسئله پیچیده بسیار خسته کننده باشد. با این وجود ، اکثر بررسی های آنلاین ارائه شده به مشتری ، تیم پشتیبانی مشتری NameCheap را به عنوان آگاهی ، مفید و پاسخگو رتبه بندی کرده اند.

طرفداران & منفی از NameCheap

به غیر از قیمت مناسب ، ببینیم که مزایا و معایب دیگر NameCheap چیست.

طرفداران

 • قیمت های مقدماتی پایین؛
 • پشتیبانی خوب؛
 • SLA 100٪ uptime؛
 • بسیاری از ویژگی های.
 • کنترل پنل cPanel؛
 • قابلیت گسترش به لطف چندین برنامه میزبانی.

منفی

 • نام دامنه رایگان فقط یک دامنه وب سایت است.
 • بدون پشتیبانی تلفن؛
 • چند برنامه تخصصی؛
 • فقط 14 روز ضمانت برگشت پول؛
 • اضافی در برخی از افزودنیها.

NameCheap در درجه اول یک شرکت ثبت دامنه است ، هاستینگ فقط یک سرویس مکمل است. معمولاً ، هنگامی که ثبت کنندگان دامنه سعی در ارائه خدمات میزبانی دارند ، استانداردهای اجرای زیرساخت هاستینگ کلاس کلمه ای را کاملاً مطابقت ندارند. در حالی که برنامه های میزبانی NameCheap دارای کاستی هایی است ، ما نمی توانیم بگوییم که عملکرد آنها از عملکرد سایر ارائه دهندگان میزبانی بودجه عقب مانده است ، بنابراین اگر می خواهید تمام اجزای حضور آنلاین خود را در زیر یک سقف داشته باشید ، NameCheap مکان مناسبی است. برای رسیدن به آن.

نتیجه گیری بررسی NameCheap

NameCheap یک ثبت کننده معتبر ICANN است که سایر خدمات مکمل را ارائه می دهد ، به مشتریان این امکان را می دهد تا کلیه ثبت دامنه ، هاستینگ و نیازهای مربوط به هاستینگ الکترونیکی خود را در یک شرکت واحد انجام دهند. NameCheap همچنین طیف وسیعی از ابزارهای امنیتی را برای صاحبان دامنه و وب سایت از جمله گواهینامه های SSL ، محافظت از WhoisGuard و یک سرویس Premium DNS ارائه می دهد..

این که آیا شما به دنبال میزبانی وب سایت خود با ثبت دامنه خود هستید یا به دنبال فروش یک میزبان میزبان هستید ، NameCheap از تمامی ابزارها و خدمات لازم برای شروع کار شما برخوردار است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map