بررسی KnownHost

KnownHost یک شرکت میزبانی خصوصی است که مستقر در ایالات متحده است. تمرکز اصلی خدمات میزبانی KnownHost میزبانی VPS است ، اما آنها همچنین میزبانی وردپرس و گزینه های میزبانی اختصاصی را برای پاسخگویی به انواع نیازهای میزبانی ارائه می دهند. در بررسی Knownhost ما ویژگی های میزبانی و برنامه های میزبانی در دسترس در حال حاضر Knownhost را ارزیابی خواهیم کرد.


نمای کلی KnownHost

KnownHost که در سال 2005 تاسیس شد ، صاحب چهار مرکز داده است که سه مورد از آنها در ایالات متحده مستقر هستند و ساحل شرقی ، غرب ساحل و مرکزی آمریکا (تگزاس) را پوشش می دهند ، در حالی که یک مرکز داده در آمستردام واقع شده است. Knownhost طیف وسیعی از راه حل های میزبانی مدیریت شده و سخت افزارهای سطح سازمانی را بر اساس Dual Hex-Core Xeons با استفاده از آرایه های ذخیره سازی RAID 10 ارائه می دهد ، با همه چیز پشتیبان SLA uptime برتر ، تضمین قابلیت اطمینان سرویس.

مکان های شبکه شناخته شده

برنامه های KnownHost & قیمت گذاری

اگرچه KnownHost برنامه های میزبانی اختصاصی و WordPress را نیز ارائه می دهد ، ما با تجزیه و تحلیل برنامه های مدیریت شده VPS ، که واقعاً نان و کره KnownHost هستند ، شروع خواهیم کرد.

سرورهای خصوصی مجازی

سرورهای مجازی خصوصی KnownHost با پشتیبانی 24/7 کاملاً مدیریت شده ، 99.9٪ SLA ، پشتیبان گیری رایگان و مهاجرت رایگان و همچنین حفاظت مکمل DDoS همراه هستند.

در این بخش 7 بسته VPS وجود دارد که از 25 دلار ماهانه برای 1280 MB RAM ، 30 گیگابایت فضای دیسک RAID-10 ، پهنای باند 3000 گیگابایتی ماهانه با 25 دلار شروع می شود. صورتحساب ماهانه و سالانه نیز در دسترس است و مشتریانی که از این گزینه های صورتحساب استفاده می کنند می توانند از تخفیف قیمت بهره مند شوند.

گران ترین برنامه های VPS در این گروه 120 دلار در ماه هزینه دارد و شامل 8.25 گیگابایت رم ، 190 گیگابایت فضای دیسک RAID-10 ، پهنای باند 17000 گیگابایتی.

2 آدرس IP ، دسترسی کامل به ریشه ، میزبانی دامنه نامحدود و پشتیبان گیری رایگان با هر سرور گنجانده شده است.

معروفهوست برنامه های میزبانی vps را مدیریت کرد

سرورهای خصوصی SSD مجازی

Knownhost دارای 6 بسته میزبان VPS مختلف SSD است که از 25 دلار در ماه شروع می شود. برنامه ها شامل هسته های پردازنده سهم مساوی 8+ با هسته های پردازنده 24+ ، 1.25 گیگابایت رم تا 7.25 گیگابایت رم تضمین شده ، 20 گیگابایت تا 115 گیگابایت ذخیره سازی RAID-10 SSD و 4000 GB تا 13،000 GB پهنای باند حق بیمه.

تمام برنامه های VPS دارای SSD شامل هاست نامحدود دامنه ، پشتیبان گیری رایگان ، دسترسی کامل به ریشه ، 99.9٪ SLA ، 2 آدرس IP به صورت رایگان و محافظت DDoS مکمل.

سرور های اختصاصی

سرورهای اختصاصی در KnownHost مبتنی بر لینوکس هستند و دارای صفحه کنترل cPanel هستند. همه سرورها بصورت سفارشی ساخته شده و از جعبه ایمن خارج می شوند.

قیمت سرورهای اختصاصی کاملاً مدیریت شده از بسته ای با پیکربندی زیر از 179 دلار در ماه شروع می شود: CPU i7-4770 (4 4 3.4GHz 8MB) ، رم 16 گیگابایتی DDR3 (حداکثر رم 32 گیگابایتی DDR3) ، پهنای باند 11000 گیگابایتی ، 750 گیگابایت SATA-II HDD-1 ، 750 GB SATA-II HDD-2 ، سرعت درگاه 100 مگابیت در ثانیه ، cPanel & کنترل پنل نرم. هزینه تنظیم 49 دلار نیز برای این طرح هزینه می شود.

KnownHost 4 پیکربندی اختصاصی سرور ارائه می دهد که گرانترین آن با هزینه 379 دلار در ماه + 129 دلار هزینه تنظیم می باشد. این طرح دارای یک CPU Dual Xeon E5-2620v3 ، 32 گیگابایت رم DDR4 ، پهنای باند 26000 GB ، SSD 120 گیگابایتی ، 1 TB SATA-II HDD 2 ، cPanel و Softaculous.

دسترسی کامل به ریشه ، میزبانی نامحدود دامنه ، نصب 1 کلیک و پشتیبانی 24/7 با کلیه برنامه ها در دسترس است.

بسته های میزبانی بهینه سازی شده وردپرس در سرورهای قدرتمند مدیریت VPS ارائه شده است تا هم در سایت های وردپرس با ترافیک بزرگ و هم پر بازدید قرار بگیرند.

ویژگی های میزبان KnownHost

خواه به دنبال VPS یا سرورهای اختصاصی هستید ، بسته های میزبانی KnownHost دارای ویژگی های میزبانی زیر است:

 • میزبانی دامنه نامحدود؛
 • بسته های میزبانی VPS دارای SSD؛
 • پشتیبان گیری کامل از تصویر و محافظت از DDoS؛
 • دسترسی به ریشه / SSH؛
 • سیستم عامل CentOS؛
 • پشتیبانی کامل 24/7؛
 • گزینه ای برای انتخاب دیتاسنتر (تگزاس ، کالیفرنیا و نیوجرسی)؛
 • انتخاب cPanel / WHM یا DirectAdmin (برای 5 دلار اضافی در ماه)؛
 • ارتقاء منابع (RAM اضافی ، ذخیره سازی ، پهنای باند و آدرس های IP) و به روزرسانی های نرم افزار (سازنده سایت ، نرم افزار صورتحساب).
 • استاندارد VPS دارای برچسب استاندارد برای مارک کردن بسته VPS شخصی شما.
 • خدمات مهاجرت رایگان؛
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول؛
 • 9٪ تا زمان SLA؛
 • نصب کننده های 1 کلیک؛
 • پردازنده سهم برابر؛
 • VPS یکپارچه به ارتقاء VPS.
 • 2 آدرس IP اختصاصی.
 • سرویس دهنده های خصوصی و غیره.

بسته های VPS مدیریت شده در هسته خدمات KnownHost قرار دارند. سرورهای VPS فوراً تهیه و در تعداد زیادی تنظیمات قدرتمند در دسترس هستند. کسانی که به دنبال گزینه های میزبانی مشترک هستند ، هیچ چیزی پیدا نمی کنند ، زیرا KnownHost فقط در ارائه VPS و میزبانی اختصاصی تخصص دارد.

پشتیبانی مشتری KnownHost

شناخته شده ارسال پشتیبانی بلیطگزینه های پشتیبانی مشتری در KnownHost شامل ایمیل 24/7 و پشتیبانی از راهنمای خدمات است. ویژگی چت زنده فقط برای اهداف فروش در دسترس است. یک شماره تلفن رایگان در ایالات متحده نیز در صفحه تماس با KnownHost وجود دارد ، اما این محدود به مسئولیت رسیدگی به مسائل مربوط به فروش است.

انجمن انجمن که توسط KnownHost برگزار می شود یکی دیگر از راه های ممکن برای کسانی است که به دنبال پشتیبانی هستند. جدای از اینها ، KnownHost دارای یک صفحه و وبلاگ ویکی عمومی با اطلاعات مربوط به میزبانی ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی آنلاین و سایر اخبار صنعت.

طرفداران & منفی از KnownHost

نظرات در مورد KnownHost بسیار مثبت است و تنها تعداد کمی بررسی منفی در مورد گزینه های محدود پشتیبانی مشتری. عملکرد هوشمند و قابلیت اطمینان ، Knownhost در اکثر نظرات کاربران و در سایت های بررسی میزبانی مستقل رتبه بالایی دارد. از آنجا که هیچ بررسی میزبانی کامل بدون ذکر منافع در مورد ارائه دهنده میزبان مورد نظر در اینجا کامل نیست ، در اینجا موارد خوب و بد Knownhost ذکر شده است:

طرفداران

 • قیمت های مقرون به صرفه مدیریت بسته های VPS و SSD با قدرت SSD.
 • برنامه های وردپرس در سرورهای VPS بهینه شده است.
 • Freebies مفید (پشتیبان گیری و محافظت از DDoS)؛
 • SLA تمام وقت
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

منفی

 • گزینه های میزبانی مشترک وجود ندارد.
 • هزینه تنظیم سرورهای اختصاصی؛
 • هزینه های اضافی برای برنامه های VP برای cPanel یا DirectAdmin.

برنامه های میزبانی مشترک که قبلاً در میان سرویس های Knownhost به نمایش در می آمد ، با این حال ، در زمان این نوشتن آنها دیگر در دسترس نیستند. در حالی که هاست مشترک راه خوبی برای جذب مشتری است ، Knownhost مسیری دیگر را برای جذب مشتری طی کرده است و بر روی ضربه زدن به یک مشتری متفاوت متمرکز شده است. حتی بدون میزبانی مشترک ، Knownhost گزینه های VPS زیادی برای تأمین بیشتر بودجه و نیازها ارائه می دهد.

نتیجه گیری بررسی KnownHost

اگر به دنبال سرورهای شخصی مجازی کاملاً مدیریت شده یا سرورهای اختصاصی هستید ، ممکن است Knownhost درست در کوچه شما باشد. این ارائه دهنده میزبانی خصوصی میزبانی در 4 مرکز داده کلاس در سطح جهانی با فناوری های سخت افزاری برتر ، پشتیبانی 24/7 و زیرساخت های قابل اعتماد میزبانی را ارائه می دهد. از طریق خدمات خود ، Knownhost مبتدیان یا افرادی را که به دنبال گزینه میزبانی مشترک مشترک نیستند ، هدف قرار نمی دهد ، بنابراین ، این برنامه برای پاسخگویی به نیاز وب سایت هایی با نیاز به منابع قوی تر طراحی شده است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map