بررسیهای HostUpon

HostUpon یک ارائه دهنده میزبانی وب کانادایی است که تعداد فزاینده ای از مشتریان راضی و بررسی های مثبت دارد. دفتر مرکزی آنها در تورنتو است ، اما آنها در چند کشور آمریکایی دارای مرکز داده های اضافی هستند. اگر در هر یک از کشورهای آمریکای شمالی زندگی می کنید ، HostUpon انتخاب مناسبی برای شما است. برای کسانی که بیشتر از کانادا زندگی می کنند ، هنوز هم یکی از گزینه های بهتر است.


این شرکت پینگ مناسب را برای افرادی از سراسر جهان تضمین می کند. این عمدتا به لطف راه اندازی پهنای باند سه استخوانی آنهاست و در صورت استفاده از CDN می توان ارتباط را بهبود بخشید. این تعداد نشان می دهد که در واقع بسیاری از مردم در سراسر جهان از خدمات خود استفاده می کنند. پایگاه مشتری آنها قبلاً از مرز 10000 عبور کرده و تاکنون بیش از صد کشور را تحت پوشش خود قرار داده است.

HostUpon کمتر حل و فصل نمی کند ، آنها فقط از آخرین سخت افزارها در مراکز داده خود استفاده می کنند. آنها فقط از قابل اطمینان ترین سرورها از جمله IBM ، Dell و HP استفاده می کنند. با ثبت نام در یکی از برنامه های آنها ، شما نیز از محیط زیست محافظت می کنید. این ارائه دهنده نیروگاه سخت افزاری خود را با انرژی سبز تغذیه می کند و این یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد آنها را انتخاب می کنند. انتخاب سرویس میزبانی وب بر اساس انرژی سبز منجر به کاهش آلودگی دی اکسید کربن می شود.

برنامه های میزبانی وب HostUpon

در HostUpon ، شما می توانید پنج نمونه از برنامه های معمول را پیدا کنید: VPS ، اختصاصی ، ابر ، میزبانی مشترک و فروشندگان. علاوه بر این ، آنها همچنین برای ثبت نام دامنه خدمات ارائه می دهند. این بدان معناست که می توانید یک طرح میزبانی وب کامل و یک نام دامنه را در همان سایت دریافت کنید ، بنابراین نیازی به جستجوی ثبت دامنه ها نیست. اگر یکی از برنامه های میزبانی مشترک آنها را انتخاب کنید ، یک دامنه رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

میزبانی مشترک

وقتی صحبت از هاست اشتراکی می شود ، ایده اصلی جذب هرچه بیشتر مشتری با برنامه هایی بالاتر از متوسط ​​است که نیازهای آنها را برآورده می کند. هرچه مردم از خدمات رضایت بیشتری داشته باشند ، بیشتر آنها باقی خواهند ماند و طرحی قدرتمندتر را که توسط شرکت ارائه می شود ، انتخاب می کنند. HostUpon نه تنها با پایین نگه داشتن قیمت ها ، بلکه با ارائه یک سرویس نسبتاً قدرتمند با هر طرح ، همین کار را انجام می دهد.

شما می توانید یک طرح مشترک اشتراکی را فقط با 3.95 دلار در ماه دریافت کنید. مشاغل کوچک و متوسط ​​می توانند تا حد زیادی از برنامه تجاری خود بهره مند شوند که تنها با 7.95 دلار در ماه محبوب ترین شرکت است. همانطور که در سایت آنها مشاهده می کنید ، هر یک از برنامه های آنها نامحدود است و در واقع ویژگی های نامحدود زیادی وجود دارد ، مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید. البته هیچ یک از آنها واقعاً نامحدود نیستند ، اما مطمئناً بیش از منابع کافی خواهید داشت.

یک برنامه میزبانی مشترک مشترک مبتدی در بازار فقط به شما امکان می دهد که یک وب سایت واحد داشته باشید ، اما قطعاً در مورد HostUpon اینگونه نیست. آنها به شما این امکان را می دهند که میزبان وب سایت های شخصی و دلخواه خود باشید ، همچنین می توانید دامنه ها و حساب های ایمیل اضافه کنید. طرح Starter در حال حاضر کاملاً قدرتمند است ، اما دو برنامه دیگر شامل برخی از ویژگی های ارزشمندی هستند که ممکن است برای وب سایت خود داشته باشید.

برنامه Business آنها یک آدرس IP اختصاصی را به لیست ویژگی ها اضافه می کند ، در حالی که طرح Premium با پشتیبان گیری منظم و یک گواهی SSL همراه است. HostUpon محافظت از داده ها را جدی می گیرد و روزانه چند بار از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه می کند و آنها را تا 5 روز در دسترس نگه می دارد.

میزبان نمایندگی فروش

شما می توانید از بین 5 برنامه میزبانی نمایندگی فروش با قیمت های مختلف از 19.95 دلار در هر ماه تا 99.95 دلار در هر ماه انتخاب کنید. هر یک از این طرح ها دارای برچسب سفید هستند و به شما امکان می دهند آرم تجاری خود را به cPanel اضافه کنید. با استفاده از کنترل پنل WHM می توان کل برنامه فروشندگان را مدیریت کرد. علاوه بر این ، به سازنده وب سایت آنها و نرم افزارهای زیادی دسترسی خواهید داشت که با یک کلیک قابل نصب هستند.

با برنامه اول ، شما یک فضای 15 گیگابایت دیسک برای کار با ، پهنای باند نامحدود ، 10 حساب cPanel ، 2 IP اختصاصی و WHM نیز دریافت می کنید. این را می توان تا 100 گیگابایت فضای دیسک و حساب cPanel نامحدود کوچک کرد. مطابق بررسی مشتری ، اولین طرح فروش بیش از اندازه کافی برای مبتدیان است. با این حال ، اگر بهترین قیمت را برای قیمت می خواهید ، حتما باید برنامه دوم را با قیمت 29.95 دلار در ماه انتخاب کنید ، که این نیز محبوب ترین برنامه آنهاست.

برنامه های VPS

هنگامی که مردم متوجه می شوند که وب سایت های خود به طور مداوم در حال رشد هستند و قصد دارند منابع خود را از بین نبرند ، مجبور می شوند یک برنامه میزبانی قوی تر را انتخاب کنند. بعد از مقیاس گرفتن از گرانترین برنامه میزبانی مشترک ، مرحله بعدی تغییر به برنامه VPS است. HostUpon 5 برنامه میزبانی VPS مختلف با قیمت ها از 49.95 دلار در هر ماه تا 149.95 دلار ارائه می دهد.

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی سرور و منابعی داشته باشید که می توانند ترافیک فزاینده وب سایت شما را کنترل کنند ، باید یکی از برنامه های VPS را امتحان کنید. آنها نه تنها قوی تر هستند ، بلکه می توانید از برخی ویژگی های اضافی نیز بهره مند شوید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک وب سایت مبتنی بر محتوای ویدئویی داشته باشید ، می توانید از پشتیبانی FFmpeg ارائه شده توسط برنامه های HostUpon VPS استفاده کنید..

آنها تضمین اتصال 1GB / sec جامد به سرور و کنترل بیشتر با دسترسی ریشه به شما می دهند. اگر می خواهید نرم افزار اضافی بر روی سرور به صورت دستی نصب کنید ، مطمئناً این کار مفید خواهد بود. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید در صورت لزوم سرور را دوباره راه اندازی کنید. ارزانترین برنامه VPS آنها به شما 20 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند 100 گیگابایتی ، رم 512MB و 2 IP اختصاصی می دهد. این را می توان تا 150 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند نامحدود ، 3 گیگابایت رم و 3 IP اختصاصی اندازه گیری کرد.

میزبانی ابر

دلیل اصلی اینکه بسیاری از دارندگان وب سایت میزبانی وب ابر HostUpon را انتخاب می کنند به این دلیل است که به راحتی قابل افزایش است. همچنین اگر می خواهید از امنیت داده های خود اطمینان حاصل کنید ، این یک انتخاب عالی است. حتی اگر مسئله وب سایت شما بزرگتر باشد ، حداقل نمی تواند همه چیز را خراب کند. با میزبانی ابر ، داده های وب سایت بین سرورهای بیشماری پخش می شود. از آنجا که وب سایت شما داده های خود را از گروهی از سرورها می کشد ، مهم نیست که یکی از آنها پایین بیاید.

با رشد وب سایت شما ، همیشه می توانید برنامه میزبانی ابری خود را تنظیم کنید. در اصل ، سرورهای بیشتری به ابر اضافه می شود و منابع مورد نیاز سایت شما را فراهم می کند. از آنجا که این یک راه حل مطمئن تر از VPS یا بعضی اوقات حتی میزبانی اختصاصی است ، مطمئناً میزبانی ابری از جمله خدمات گرانقیمت تر است. با HostUpon ، شما می توانید یک برنامه میزبانی ابری فقط با 24.95 دلار در ماه دریافت کنید.

با توجه به نیاز خود می توانید از بین سه طرح مختلف انتخاب کنید. بدیهی است که طرح استارت محدودترین برنامه است و دارای 25 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند 100 گیگابایتی ، 5 پایگاه داده MySQL و 2 دامنه الحاقی است. اگر می خواهید از این محدودیت ها خلاص شوید ، باید یکی از برنامه های قوی را انتخاب کنید. هر دوی آنها بانک اطلاعاتی نامحدود ، پهنای باند و دامنه های افزونه را ارائه می دهند. تنها تفاوت آن در ذخیره سازی است ، در حالی که دومی 50 گیگابایت و سوم 100 گیگابایت فضای دیسک را در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه های میزبانی اختصاصی

انتخاب یک برنامه میزبانی اختصاصی به این معنی است که شما می خواهید به جای اینکه تنها بخشی از آن را با یک برنامه VPS بدست آورید ، کنترل کاملی روی یک سرور واحد داشته باشید. در صورت تمایل به نصب دستی برخی نرم افزارها برای کار خود ، یک برنامه اختصاصی HostUpon به شما امکان دسترسی ریشه ای به سرور را می دهد. همچنین ، در صورت نیاز به منابع بیشتر ، فقط باید سؤال کنید و آنها بلافاصله رم یا هر سخت افزار دیگری را که نیاز دارید اضافه می کنند..

وب سایت شما جدیدترین سرورهای IBM Enterprise با 1 گیگابایت اتصال در هر ثانیه ضمانت اجرا خواهد شد. نیازی به نگرانی در مورد هرگونه تنظیمات نیست ، زیرا HostUpon MySQL ، PHP ، CSF ، ImageMagick ، ​​Apache ، CentOS و سایر موارد را به درستی تنظیم می کند قبل از اینکه حتی در برنامه خود ثبت نام کنید. پیکربندی همه این موارد در صورت نیاز به انجام این کار توسط خودتان می تواند زمان زیادی را ببرد. با در دست داشتن همه آنها و در حال اجرا ، می توانید از ابتدا بر روی کارهای مهم تر تمرکز کنید.

پنج سرور اختصاصی برای انتخاب وجود دارد که یکی از آنها 175 دلار در ماه و آخرین 595 دلار در هر ماه ، راه حلهایی را برای مشاغل بزرگ و کوچک نیز ارائه می دهد. برنامه اختصاصی HostUpon که بیشتر در اینجا توصیه می کنیم برنامه دوم آنها است. هزینه آن 225 دلار در هر ماه است و شما 2 گیگابایت رم ، 150 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند 10TB را با یک پردازنده دو هسته ای 2.8 گیگاهرتز تغذیه می کنید.

پشتیبانی مشتری HostUpon

البته ، این یک نقطه فروش واقعاً مهم یک شرکت میزبان برای تهیه برنامه هاستینگ قدرتمند و مقرون به صرفه است. با این وجود ، در بیشتر موارد ، اگر حتی نتوانید به پشتیبانی مشتری آنها اعتماد کنید ، حتی یک برنامه میزبانی وب نیز ثبت نام نمی کنید. این می تواند به راحتی یک عامل تعیین کننده باشد و خوشبختانه ، HostUpon یک تیم پشتیبانی فنی فعال ، آگاه و قابل اعتماد دارد.

ناگفته نماند که بیشتر ارائه دهندگان پشتیبانی مشتری های شخص ثالث را استخدام می کنند ، معمولاً از آسیا هستند و شما واقعاً باید خوش شانس باشید که یک سری سریع و مفید در بین آن تیم ها پیدا کنید. این مورد در HostUpon رخ نمی دهد ، زیرا آنها متخصصان متخصص خود را هر روز 24/7 آماده ارائه پشتیبانی برتر دارند. آنها مستقیما از تورنتو ، دفتر مرکزی آنها کار می کنند. متأسفانه ، نمی توانید پیدا کنید که بسیاری از شرکت هایی که از همین رویه پیروی می کنند.

HostUpon نیز مانند بسیاری از رقبای خود ، زمان زیادی را برای ایجاد یک پایگاه دانش گسترده سرمایه گذاری کرده است. اگر به کمک نیاز دارید ، همیشه می توانید آن را بررسی کنید و چند مقاله آنها را بخوانید که موضوع را در ذهن کاربر مبتدی توضیح می دهد. اگر می خواهید یک راه حل حتی سریعتر و ساده تر ، همچنین می توانید آموزش های ویدئویی آنها را تماشا کنید. می توانید از سیستم پشتیبانی بلیط آنها استفاده کنید یا در چت زنده به آنها ضربه بزنید. با ثبت نام در یک سرور اختصاصی ، واجد شرایط خواهید بود که از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید.

خلاصه

اگر می خواهید ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد در کانادا باشید ، حتماً باید HostUpon را انتخاب کنید. حتی اگر جایی در سراسر کشور نیستید ، برنامه های میزبانی آنها کاملاً کاملاً محکم است. در حال حاضر ، آنها یکی از ارزانترین و در عین حال قدرتمندترین برنامه میزبانی مشترک را در بازار ارائه می دهند. حتی اگر این نکته را در نظر بگیرید که بیشتر ارائه دهندگان فقط یک وب سایت واحد با بسته ارائه می دهند ، در حالی که با یک برنامه مشترک HostUpon می توانید سایتهای مجزا نامحدود داشته باشید.

وقتی صحبت از انواع دیگر برنامه های میزبانی می شود ، بازهم مقرون به صرفه هستند. می توانید برخی از گزینه های ارزان تر برای VPS ، برنامه های اختصاصی یا میزبانی ابری را پیدا کنید ، اما با توجه به مشخصات و ویژگی های ارائه شده آنها ، ارزش خوبی برای پول شما محسوب می شود. همچنین ، رفتن به ارزانترین گزینه اغلب ایده بدی است. معمولاً از سخت افزار ضعیف و پشتیبانی برون سپاری برخوردار است. از آنجا که HostUpon در تلاش است تا همه چیز را در سطح بسیار عالی نگه دارد ، ما فقط می توانیم به شما توصیه کنیم که خدمات آنها را امتحان کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map