بررسیهای Godaddy

GoDaddy یکی از قدیمی ترین شرکتهای میزبان در حال اجرا و شناخته شده در صنعت است. این غول میزبان مستقر در ایالات متحده هم به عنوان ثبت دامنه و هم به عنوان یک شرکت میزبان با برنامه های میزبانی مناسب برای اهداف شخصی و تجاری فعالیت می کند. GoDaddy حتی با بازاریابی آنلاین ، میزبانی ایمیل ، امنیت وب سایت و طراحی وب سایت همدست می شود ، و این باعث می شود یک ارائه دهنده میزبانی وب همه در یک باشد..


مرور کلی GoDaddy

GoDaddy با تأسیس در اسكاتسدیل ، آریزونا ، آمریكا در سال 1997 تأسیس شد و بزرگترین ثبت دامنه جهان است كه 71 میلیون نام دامنه و 17 میلیون مشتری در سراسر جهان دارد. این شرکت همچنین بزرگترین پلتفرم ابری جهان را که برای سرمایه گذاری های کوچک و مستقل طراحی شده است ، اختیار می کند.

GoDaddy هم میزبان ویندوز و هم مبتنی بر لینوکس را از طریق برنامه های مختلف میزبانی مشترک ، VPS ، اختصاصی و مدیریت شده با WordPress فراهم می کند.

برای تصمیم گیری آگاهانه درباره ثبت نام با GoDaddy ، بررسی ما را بخوانید ، جزئیات برنامه های موجود ، قیمت گذاری آنها و ویژگی های میزبانی که خدمات میزبانی GoDaddy را تشکیل می دهند.

برنامه های GoDaddy & قیمت گذاری

GoDaddy مطمئناً در برنامه های میزبانی کوتاهی ندارد ، انتخاب کامل آن از بسته های میزبانی ، انواع میزبانی را پوشش می دهد و گزینه های زیادی را برای مقیاس بندی منابع خود ارائه می دهد و از نیازهای روز افزون وب سایت خود پیروی می کند..

بسته های میزبانی GoDaddy به اشتراک گذاشته شده

Godaddy میزبان وب سایت مشترک است

برنامه های میزبانی مشترک GoDaddy با سیستم عامل های سرور لینوکس یا ویندوز در دسترس هستند ، بنابراین ، می توانید سیستم عامل مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

برنامه اقتصاد در سطح ورود به هزینه 2.99 دلار در ماه است ، اما فقط در صورت تعهد به مدت 3 سال. پرداخت ماهانه با این طرح در دسترس نیست ، حداقل مدت زمانی که می توانید برای آن ثبت نام کنید 3 ماه است که در این صورت نرخ ماهانه این طرح به 7.99 دلار می رسد. این طرح فقط درصورتی مناسب است که می خواهید یک وب سایت واحد داشته باشید ، و اگر 100 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند بدون اندازه و ایمیل رایگان مایکروسافت آفیس 365 (1 سال) برای شما عالی به نظر برسد.

اگر می خواهید چندین سایت را میزبانی کنید ، GoDaddy طرح لوکس (اگر شما به مدت 3 سال یا 10.99 دلار ماهانه به ماه) یا برنامه Ultimate (7.99 دلار با برنامه 3 ساله یا 16.99 $ با برنامه های ماهانه) را پیشنهاد می کنید ، می تواند پیشنهاد کند. با وب سایت هایی که بار ترافیکی سنگین تری دارند ، اداره کنید. هر دو برنامه با پهنای باند و پهنای باند همراه نیستند. طرح نهایی قدرت پردازش 2X را پرتاب می کند & حافظه (لینوکس فقط با برنامه های cPanel) ، Premium DNS و گواهی SSL 1 ساله است.

تمام برنامه های سالانه یک دامنه رایگان نیز شامل می شود.

میزبانی مشاغل GoDaddy

اگر به دنبال برنامه های سریع تری نسبت به میزبانی مشترک و منابع اختصاصی بهینه سازی شده برای سایتهایی با حجم ترافیک بالاتر یا سایت های تجارت الکترونیکی هستید ، برنامه های میزبانی تجارت GoDaddy ممکن است درست در کوچه شما باشد.

در اینجا نیز باید از برنامه های 36 ماهه خود استفاده کنید تا از کمترین نرخ ها بهره مند شوید. کلیه برنامه های این گروه با پهنای باند پهنای باند ، گواهینامه SSL رایگان 1 ساله ، آفیس رایگان 1 ساله Office 365 ، حداکثر 2 هسته پردازنده ، حداکثر 4 گیگابایت حافظه ، حداکثر 240 گیگابایت و حذف بدافزار SiteLock 1 ساله رایگان ارائه می شود. با برنامه Enterprise.

قیمت ها می توانند به عنوان 19.99 دلار در ماه / ماه برای طرح نخست ، 24.99 دلار در ماه برای برنامه Premium و 34/99 دلار در ماه برای برنامه Enterprise پیش بروند ، این تنها در صورتی که برای 3 سال ثبت نام کنید. اگر در مورد صورتحساب ماهانه تصمیم گرفتید ، انتظار دارید جهشی قیمت را تا 37٪ افزایش دهید.

میزبان وردپرس GoDaddy

اگر به دنبال میزبانی مدیریت شده برای وب سایت وردپرس خود هستید ، GoDaddy دارای 4 برنامه است که بر روی تنظیم و مدیریت وردپرس متمرکز است.

قیمت های تبلیغاتی با 3.99 دلار در ماه برای میزبانی وب سایت 1 (طرح اولیه) شروع می شود و فقط به اندازه 13.99 دلار در ماه (برنامه توسعه دهنده) برای میزبانی چندین سایت (حداکثر 5 سایت) می رود. هر طرح برای رسیدگی به بار بازدیدکننده خاص طراحی شده است (از 25000 بازدید ماهانه تا 800000 بازدید ماهانه). تمام برنامه های میزبانی وردپرس شامل حافظه SDD (حداکثر 50 گیگابایت) است ، در حالی که برخی از برنامه ها شامل دسترسی SSH / SFTP ، سایت مرحله ای یک کلیک ، افزونه سئو ، 1 گواهینامه SSL (1 سال) ، اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب نیز می باشد..

سرورهای VPS GoDaddy

سرورهای خصوصی مجازی GoDaddy همچنین گزینه انتخاب بین میزبان مبتنی بر ویندوز یا لینوکس را به شما پیشنهاد می دهند.

در این دسته از 4 بسته میزبانی نیز وجود دارد که برنامه های cPanel حداقل 16،99 دلار در ماه و بالاتر از آن به 31.99 دلار در ماه (قیمت های تبلیغاتی) می پردازند ، در حالی که برنامه های ویندوز به حداقل 26.99 دلار در ماه و حتی 41.99 دلار در ماه می رسد. (نرخ تبلیغات).

کلیه برنامه ها دارای دسترسی ریشه ، پهنای باند پهنای باند ، حداکثر 240 گیگابایت حافظه ، حداکثر 8 GB حافظه ، 3 IP اختصاصی و گواهینامه SSL 1 ساله رایگان هستند..

سرورهای اختصاصی GoDaddy

برنامه های میزبانی مبتنی بر لینوکس و ویندوز هر دو در این دسته قرار دارند که برنامه های ویندوز نسبت به برنامه های مبتنی بر لینوکس گرانتر است. بنابراین ، قیمت های سرور اختصاصی مبتنی بر لینوکس بین 69.99 دلار در ماه و 129.99 دلار در ماه متغیر است (نرخ اعمال شده برای مدت تعهد 24 ماهه) ، در حالی که قیمت سرور اختصاصی تبلیغاتی مبتنی بر ویندوز بین 99.99 دلار در ماه و 159.99 دلار در ماه است..

از نظر منابع این برنامه ها حداکثر 4 هسته CPU ، حافظه 32 گیگابایتی ، ذخیره سازی 2 TB ، پهنای باند بدون اندازه ، 3 IP اختصاصی و گواهینامه SSL 1 ساله رایگان ارائه شده است..

ویژگی های میزبانی GoDaddy

GoDaddy ارائه دهنده خدمات میزبان پیشرو با نرم افزارهای پیشرفته و نرم افزارهای سخت افزاری ، ارائه بسته های میزبانی مقیاس پذیر برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازهای میزبانی است. میزبانی GoDaddy دارای ویژگی های زیر است:

 • انتخاب سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس؛
 • نام دامنه رایگان با برنامه های سالانه
 • گواهینامه های SSL 1 ساله رایگان؛
 • آدرس های IP اختصاصی رایگان؛
 • حذف بدافزار SiteLock و امنیت وب سایت؛
 • CDN از قبل در برنامه های مدیریت شده و کاملاً مدیریتی از پیش نصب شده است.
 • میزبان cPanel؛
 • دسترسی ریشه؛
 • 99٪ ضمانت به موقع؛
 • با یک کلیک نصب وردپرس ، دروپال ، جوملا و برنامه های دیگر؛
 • پشتیبانی تلفنی 24/7؛
 • منابع در صورت تقاضا.

پشتیبانی مشتری & سیاست بازپرداخت در GoDaddy

پشتیبانی تلفنی GoDaddy 24/7 در دسترس است ، در حالی که گفتگوی زنده فقط دوشنبه تا جمعه بین 5 صبح و 6 بعدازظهر در دسترس است. انجمن GoDaddy نیز برای ارائه کمک و بینش در مورد مسائلی که ممکن است در مورد هاست خود داشته باشید در دسترس است.

GoDaddy با برنامه های سالیانه خود تضمین برگشت پول 30 روزه صنعت استاندارد را ارائه می دهد. برای برنامه ها یا برنامه های ماهانه کمتر از مدت 1 سال ، مشتریان می توانند فقط در 48 ساعت از تاریخ معامله درخواست بازپرداخت کنند..

جوانب مثبت GoDaddy & منفی

GoDaddy یک ارائه دهنده میزبانی خوب و مستقر است که می خواهید به آن اعتماد کنید ، خواه به دنبال میزبانی یک وب سایت باشید یا یک نام دامنه را خریداری کنید. از آنجا که هیچ میزبان کامل نیست ، بیایید مقایسه مثبت و منفی از GoDaddy را ببینید:

طرفداران

 • انتخاب گسترده ای از برنامه های میزبانی مقیاس پذیر
 • هر دو لینوکس & میزبانی ویندوز
 • ادغام و امنیت مناسب محصول
 • پهنای باند غیرمتعارف

منفی

 • قفل شدن فروشنده (نیاز به اشتراک 36 ماهه و 24 ماهه برای بهره مندی از کمترین قیمت ها)
 • گزینه پرداخت ماهانه با برخی برنامه ها وجود ندارد
 • چت زنده محدود به روزهای کاری

نتیجه گیری بررسی GoDaddy

GoDaddy یک شرکت عظیم است که حدود دو دهه است که وجود دارد و این بدان معناست که تخصص و خدمات آنها برای مردم جذاب است. اگر طرفدار تعهدات بلند مدت نیستید و به دنبال میزبانی ارزان هستید ، ممکن است GoDaddy میزبان شما نباشد. اگر با این حال ، به دنبال ارائه دهنده هاست بلند مدت و برنامه های مقرون به صرفه هستید ، GoDaddy یک گزینه قابل اعتماد برای میزبانی وب سایت ها ، دامنه ها و ایمیل های شماست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map