بررسیهای DigitalOcean

DigitalOcean یک ارائه دهنده ذخیره سازی ابری است و در سال 2011 توسط Moisey and Ben Uretsky ، Jeff Carr ، Alec Hartman و Mitch Wainer تاسیس شد. از آن زمان ، آنها بیش از 300 کارمند در سراسر جهان دارند و برای بیش از 550،000 مشتری انبار سریع فوق العاده SSD ارائه می دهند. DigitalOcean یکی از نام های معتبر و قابل اعتماد در این صنعت است که از 5 دلار در هر ماه ذخیره اینترنتی می کند.


حافظه SSD نسل جدیدی از ذخیره سازی وب است که از تراشه های حافظه فلش کوچک استفاده می کند و خدمات قابل اطمینان تری را برای مشتریان ارائه می دهد. از آنجا که خود سخت افزار اجزای متحرک ندارد ، این نوع راه حل ها دارای مقاومت بیشتری در برابر خطا هستند و با هزینه کمتری ، زمان بهتری را ارائه می دهند. این به معنای قیمت ارزان تر و داده های سریع تر در خدمت کاربران است.

مزایای قطرات

DigitalOcean زودتر از مزایای فن آوری SSD پی برد و شروع به ارائه خدمات مبتنی بر SSD نمود. آنها قطرات سرورهای مجازی مقیاس پذیر را می نامند که دارای مزایای بسیاری است.

مقیاس گذاری آسان: با این حال برنامه های زیادی برای خرید وجود دارد ، کاربران می توانند در هر زمان اجزای بسته را تغییر دهند. برنامه های مستقر در SSD منعطف هستند ، بنابراین اگر منابع بیشتری برای یک پروژه مورد نیاز باشد ، می توان آنها را به راحتی به بسته خریداری شده اختصاص داد.

مراکز داده در سراسر جهان: این شرکت دارای مراکز داده در 8 شهر: آمستردام ، بنگلور ، فرانکفورت ، لندن ، نیویورک ، سان فرانسیسکو ، سنگاپور و تورنتو است. این بدان معنی است که کاربر می تواند نزدیکترین مرکز را برای کوتاه تر کردن مسیر انتقال داده و زمان ارائه سریعتر انتخاب کند.

برنامه ها یا توزیع های پیش ساخته: کاربر می تواند برنامه ها یا توزیع های خاص خود را روی قطرات DigitalOcean نصب کند ، اما بسیاری از برنامه ها یا دایرکتوری ها از قبل ساخته شده وجود دارد. این شرکت با انتخاب موارد دلخواه ، آنها را به صورت خودکار روی سرورهای تازه خریداری شده نصب می کند.

6 توزیع برای انتخاب وجود دارد: اوبونتو ، CentOS ، دبیان ، فدورا ، CoreOS و FreeBSD. فقط 55 ثانیه برای ایجاد یک راه حل نصب یک کلیک لازم است تا نمونه جدیدی از distro انتخاب شده ایجاد شود.

کاربران همچنین می توانند یک بار دیگر از 16 برنامه کاربردی را برای نصب در یک دقیقه انتخاب کنند:

 • گفتمان ، بستر بحث محبوب ، مبتنی بر Ruby on Rails
 • Django ، برنامه اصلی پایتون برای اتوماسیون
 • داکر برای ساخت و اجرای برنامه های توزیع شده
 • Dokku برای مدیریت تخصیص وب
 • شبح برای انتشار
 • GitLab برای کار مشترک و کار با نسخه
 • LAMP ، یک راه حل پیشرو با یک کلیک برای داشتن Apache ، MySQL و PHP
 • LEMP برای داشتن NGINX ، MySQL و PHP با یک کلیک
 • یادگیری ماشین: داراییهای یادگیری ماشین
 • js: برای ایجاد برنامه های وب
 • MongoDB ، پایگاه داده پیشرو NoSQL است
 • MySQL ، رایج ترین نوع پایگاه داده در وب است
 • js برای ساخت برنامه های شبکه
 • phpMyAdmin ، ابزار پیشرو مدیریت SQL در اینترنت است
 • دارایی کامل Ruby on Rails
 • وردپرس ، بیشترین سیستم مدیریت محتوا را با میلیون ها نمونه می شناسد

برنامه ها و قیمت گذاری

DigitalOcean 2 نوع قطره ، استاندارد و CPU Optimized را ارائه می دهد.

قطرات استاندارد

قطره های استاندارد سرورهای مجازی متعادل هستند که برای وبلاگ ها ، وب سایت ها و آزمایش توسعه برنامه ها ایده آل هستند. آنها از ترکیب خوبی از حافظه ، CPU های مجازی ، میزان انتقال داده و ذخیره سازی SSD برخوردار هستند.

14 بخش در قطرات استاندارد وجود دارد:

حافظه رمCPU مجازیذخیره سازی SSDانتقال دادهقیمت ماهانه
قطره شماره 11 گیگابایت125 گیگابایت1 سل5 دلار
قطره شماره 22 گیگابایت150 گیگابایت2 سل10 دلار
قطره شماره 33 گیگابایت160 گیگابایت3 سل15 دلار
قطره شماره 41 گیگابایت260 گیگابایت3 سل15 دلار
قطره شماره 52 گیگابایت360 گیگابایت3 سل15 دلار
قطره شماره 64 گیگابایت280 گیگابایت4 سل20 دلار
قطره شماره 76 گیگابایت4160 گیگابایت5 سل40 دلار
قطره شماره 816 گیگابایت6320 گیگابایت6 سل80 دلار
قطره شماره 932 گیگابایت8640 گیگابایت7 سل160 دلار
قطره شماره 1048 گیگابایت12960 گیگابایت8 سل240 دلار
قطره شماره 1164 گیگابایت161280 گیگابایت9 سل320 دلار
قطره شماره 1296 گیگابایت201920 گیگابایت10 سل480 دلار
قطره شماره 13128 گیگابایت242560 گیگابایت11 سل640 دلار
قطره شماره 14192 گیگابایت323840 گیگابایت12 سل960 دلار

با تبدیل قیمت به ساعت کار ، ارزانترین برنامه در هر ساعت 007/0 دلار هزینه دارد ، در حالی که بزرگترین طرح با حافظه 192 گیگابایتی و 32 CPU مجازی فقط 1.429 دلار در هر ساعت هزینه دارد. این قیمت ها به خوبی توضیح می دهد که چرا حافظه SSD DigitalOcean اینقدر در بین کاربران رایج است ، به سختی شرکتهای دیگری در اینترنت وجود دارند که چنین بسته های عظیمی را با قیمت پایین ارائه می دهند..

قطرات بهینه سازی CPU

در موارد خاص به منابع محاسباتی بیشتری نیاز است تا DigitalOcean برنامه های بهینه شده CPU خود را نیز توسعه دهد. وقتی صحبت از داده های بزرگ ، مانند ادغام مداوم یا تحویل مداوم ، پردازش مربوط به فیلم یا یادگیری ماشین صورت می گیرد ، واحدهای پردازش مرکزی قوی بسیار مهم هستند. برنامه های وزنی CPU در 6 نسخه موجود است که در آن حضور قدرتمند CPU دارای حافظه اندک ، حافظه SSD و پهنای باند است:

CPU مجازیحافظه رمذخیره سازی SSDانتقال دادهقیمت ماهانه
قطره شماره 112 گیگابایت25 گیگابایت3 سل20
قطره شماره 224 گیگابایت25 گیگابایت4 سل40
قطره شماره 348 گیگابایت50 گیگابایت5 سل80
قطره شماره 4816 گیگابایت100 گیگابایت6 سل160
قطره شماره 51632 گیگابایت200 گیگابایت7 سل320
قطره شماره 63264 گیگابایت400 گیگابایت9 سل640

با تبدیل قیمت به ساعت کار ، ارزانترین برنامه به معنای 0.030 دلار در ساعت است ، در حالی که بزرگترین طرح با 32 CPU مجازی به معنای 0.952 دلار در ساعت است.

فضاها: فضای ذخیره سازی ساده شی

DigitalOcean محصولات اصلی خود ، قطرات (Droplets) ، و آن را Spaces (سرویس دهی) نامیده می شود. همانطور که از نام آن پیداست ، این سرویس در مورد ذخیره داده است. با انتخاب Spaces ، کاربران می توانند اشیاء خود را با اطمینان در سرورهای DigitalOcean ذخیره کنند و داده ها را به روشی مطمئن به مشتریان یا برنامه های خود ارائه دهند..

مزایای فضا

 • ساخت سریع: کاربران فقط باید نام نمونه را نشان دهند و سپس بر روی دکمه ایجاد کلیک کنند. ذخیره جدید در عرض چند ثانیه قابل دسترسی خواهد بود.
 • انبارهای مقیاس پذیر: به عنوان قطرات ، در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر ، فضاها نیز می توانند به راحتی مقیاس پذیر باشند.
 • استفاده ترکیبی: فضاها را می توان با قطرات ترکیب کرد.
 • رابط کاربر پسند: پرونده ها را می توان با کشیدن و رها کردن آنها مدیریت کرد
 • راه حل های پیشرفته فرماندهی: Spaces دارای یک API پیشرفته با اسناد بسیار دقیق است. از طریق ابزار خط فرمان نیز امکان ذخیره سازی قابل دسترسی و کنترل است.

قیمت گذاری فضاها

قیمت گذاری Spaces بسیار ساده و مستقیم است ، 250 گیگابایت حافظه SSD با 1 ترابایت انتقال داده های خروجی 5 دلار در هر ماه هزینه دارد. کلیه GB های اضافی ذخیره سازی در هر ماه 0.02 دلار هزینه دارد و کلیه GB های اضافی برای انتقال اطلاعات برای انتقال اطلاعات 0.01 دلار استفاده می کند. به این ترتیب همه کاربران Spaces می توانند مبلغ قابل پرداخت را محاسبه کرده و با بهینه سازی داده های ذخیره شده روی سرورهای مجازی بتوانند هزینه های موجود را کاهش دهند..

بارگذاری در Spaces همچنین به پهنای باند و انتقال داده نیاز دارد ، اما این GB ها به صورت ماهانه قابل پرداخت محاسبه نمی شوند ، فقط داده های توزیع شده از سرور برای پایان دادن به اهداف.

پشتیبانی

DigitalOcean از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار است که از طریق فرم تماس با آن قابل دستیابی است. کاربران موجود همچنین می توانند با استفاده از سیستم کنترل دستی تیک شرکت بلیط تهیه کنند. DigitalOcean همچنین در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی فعال است. آنها همچنین پروفایل های توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب ، LinkedIn و Glassdoor دارند.

یک بخش انجمن عالی در وب سایت وجود دارد ، که در آن آموزش های جامع و نحوه تهیه مقاله به صورت رایگان ارائه می شود. پست های فوق العاده تفصیلی حاوی قطعات کد نیز هستند و بدون ثبت نام نیز قابل خواندن هستند ، اما اظهار نظر در مورد آنها نیاز به یک حساب DigitalOcean رایگان دارد. بیش از 2000 مقاله تقریباً هر موضوعی را که می تواند در مورد میزبانی وب و اقدامات پیشرفته تر توسعه ارائه شود ، پوشش می دهد.

بخش سوالات و پاسخ ها سؤالات قابل توجهی دارند ، در لحظه نوشتن این بررسی بیش از 20،000 سوال وجود دارد. کاربران می توانند از قسمت جستجو برای جستجوی مباحث قبلاً پاسخ داده شده استفاده کنند و با معرفی برچسب ها در سیستم ، پیمایش آسانتر می شود. برچسب ها بر روی سایت قابل کلیک هستند ، بنابراین با کلیک بر روی هر یک از آنها تمامی سوالات مرتبط با گذشته نشان داده می شود.

بخش پروژه شامل بیش از 200 پروژه از کاربران است که می توان از آنها بصورت رایگان استفاده کرد. آنها می توانند توسط سایر کاربران تبلیغ ، اظهار نظر و به اشتراک گذاشته شوند ، بنابراین بازخوردهای واقعی با مراجعه به نمایه پروژه می توانید هر یک از آنها را بخوانید.

حکم نهایی

DigitalOcean یک تأمین کننده ذخیره سازی SSD قابل اعتماد و ارزان است که قبلاً در دهه گذشته شهرت زیادی در این صنعت کسب کرده است. تعداد زیادی از مراکز داده انعطاف پذیری را برای انتخاب نزدیکترین مکان داده ارائه می دهد ، در حالی که می توان مقدار زیادی از بسته ها را برای برنامه ریزی هزینه ها استفاده کرد.

بسته های دارای وزن CPU یک امتیاز بزرگ است ، بنابراین صاحبان پروژه وابسته به محاسبه بیشتر می توانند یک ارائه دهنده قابل اعتماد برای انتقال داده برای کاربران نهایی پیدا کنند. ممکن است یک شرکت مشابه در بازار با قیمت های ارزان تر نیز وجود داشته باشد ، اما Digital Ocean یک شرکت نادر با خدمات خوب و پشتیبانی مشغول است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map