WPEngine vs Kinsta – کدام میزبان مدیریت وردپرس بهترین است؟

wpengine-vs-kinsta


صنعت میزبانی وب در حال گسترش است. میزان شرکتهایی که برای جلب توجه شما دائماً مورد جنجال قرار می گیرند می تواند حیرت انگیز باشد. همیشه تعداد بیشماری از پیشنهادات و تبلیغات ویژه وجود دارد که به شما بهترین میزبان در بازار را می دهد. بنابراین ، چگونه می توانید انتخاب کنید که کدام یک برای شما مناسب است?

آسانترین راه برای مقابله با این طوفان اطلاعات ، آگاهی رسانی است. اگر بتوانید نگاهی به اندازه نیشهای به مشخصات دو شرکت در کنار هم داشته باشید ، اغلب می تواند در تصمیم گیری در مورد کدام یک از بهترین نیازهای شما بسیار مفید باشد..

برای اینکه مشکل از بین بردن تمام اطلاعات خودتان را نجات دهیم ، ما قصد داریم آنرا خراب کنیم و نگاهی خوب و متمرکز به یک میزبان وب خوب برای چند نفر انجام دهیم ، تا بتوانیم به شما در ادامه کارهایی که صنعت دارد کمک کند. به تو پیشنهاد میکنم.

امروز ، ما به WPEngine و Kinsta خواهیم پرداخت. این دو شرکت بسیار متفاوت عمدتاً روی هاست بهینه سازی شده با وردپرس متمرکز هستند. هدف هر دو میزبان تجربه‌ای اختصاص داده شده برای ارائه سریع و کارآمد میزبانی وردپرس است ، اما کدام یک این کار را بهتر انجام می دهد?

ما با نگاهی به WPEngine شروع خواهیم کرد.

WPEngine چیست?

بسیاری از شرکت ها خدمات گرا وردپرس را ارائه می دهند و این کار را با سطوح مختلف فداکاری و اثربخشی انجام می دهند. WPEngine با هدف ارائه طراحی متنوع ترین و قدرتمندترین تجربه در هنگام طراحی سایت وردپرس شما.

قیمت گذاری و ساختار برنامه آنها در حدود هزاران ویژگی مختلف است که می توانید برای منحصر به فرد بودن سایت خود استفاده کنید. حتی سایر میزبان هایی که همان نوع تمرکز وردپرس را ارائه می دهند ، همانطور که WPEngine در مقایسه با برخی از مجموعه های ویژگی های آنها تمایل به کمبود دارند..

گفته می شود ، هرگز یک شرکت میزبان کامل و عالی نبوده است ، و WPEngine قطعاً با کاستی های خاص خود همراه است. برای اینکه بتوانیم ایده ای متمرکز درباره آنچه WPEngine برای ارائه ارائه می دهد به شما ارائه دهیم ، ما قصد داریم با استفاده از مزایایی که آنها به جدول ارائه می دهند شروع کنیم.

جوانب WPEngine

 • برای وردپرس بهینه شده است. وردپرس یک برنامه نسبتاً ساده و بهینه است و با برنامه های Shared یا VPS از وب سایت های دیگر می تواند به طور مؤثر استفاده شود. اگر گفته شود ، در صورت استفاده از تعداد زیادی افزونه و سایر پیچیدگی هایی که باعث کند شدن عملکرد می شود ، سایت های وردپرس می توانند به سرعت بسیار پیچیده و مشکل شوند. خدمات WPEngine بهینه سازی شده اند تا بتوانند در برخورد با حتی سنگین ترین سایت های وردپرس ، نیروگاهی باشند.
 • مضامین StudioPress در دسترس است. WPEngine دارای تم حق بیمه پاسخگو به تلفن همراه است که از طریق StudioPress در دسترس است. این مضامین به سایت وردپرس شما اجازه می دهد انواع مختلفی از تجربیات دیجیتالی را ارائه دهد که از طریق Genesis Framework پشتیبانی می شوند. این مضامین دارای بهینه سازی موتور جستجو داخلی و ویژگی های امنیتی است.
 • ارزیابی آمادگی را راه‌اندازی کنید. تیم متخصصان WPEngine می توانند ارزیابی آمادگی را برای تعیین میزان آماده سازی سایت شما انجام دهند. این یک امتیاز عالی برای افراد تازه شروع به کار است ، زیرا آنها ممکن است هر عاملی را که در طراحی یک وب سایت کاربردی به آن وارد می شود ، ندانند. ارزیابی از طریق آزمایش سازگاری کد و مرحله بندی سایت انجام می شود.
 • WPEngine ویژگی های خاص محتوای موقعیت مکانی را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد محتوای و تبلیغات خود را به سمت طیف گسترده ای از کاربران مشخص کنید. همه کاره بودن و جذابیت تبلیغ کنندگان این ویژگی را برای وبلاگ نویسان یا افرادی که به دنبال دستیابی به مخاطبان گسترده هستند ، بسیار جذاب می کند.
 • پشتیبانی خوب مشتری. WPEngine یک شبکه گسترده پشتیبانی از مشتری ، از طیف گسترده ای از منابع یادگیری در وب سایت خود ، تا 24/7 تلفن زنده و پشتیبانی چت ، WPEngine برای پشتیبانی از مشتریان خود در تمام طول راه ارائه می دهد..
 • مراکز داده جهانی. WPEngine دارای سرورهای مستقر در ایالات متحده ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیا و آفریقا است. داشتن مراکز داده مستقر در سراسر جهان بدان معنی است که شما همیشه هنگام کار از طریق WPEngine بهترین عملکرد را برای منطقه خود به دست خواهید آورد. میزبان دیگر فقط ممکن است دارای مراکز داده محلی یا برخی از آنها در کشور خود توزیع شود. گسترش آنها در جهان باعث می شود WPEngine از نظر عملکرد میزبان بسیار رقابتی باشد.
 • WPEngine دارای طیف گسترده ای از همکاری با سایر خدمات است که طیف گسترده ای از قابلیت های مختلف نوآورانه را ارائه می دهد. مشارکتها شامل خدمات وب آمازون ، Google Cloud و موارد دیگر هستند. تمام محتوای شریک آنها به گونه ای طراحی شده است که با وردپرس بهینه شده اند و مزایای بی سابقه ای را در مقایسه با شرکت های کمتر متصل به شما ارائه می دهند.

همانطور که می بینید ، میزبانی WPEngine در مورد دوستانه چیزهای زیادی وجود دارد. پشتیبانی مشتری و حضور جهانی آنها منابع زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. داشتن این به عنوان گزینه ویژه برای میزبانی وردپرس شما می تواند بسیار زیبا باشد ، زیرا توجه و توانایی های یک شرکت بزرگ را به شما جلب می کند و آن را در یک بسته تخصصی طراحی شده برای سایت های دارای وردپرس تحویل می دهد.

البته ، همانطور که قبلاً گفتم ، هیچ میزبان تا به حال کامل نبوده است و WPEngine نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه بتوانیم از ویژگی های WPEngine استفاده کنیم ، می خواهیم نگاهی بیندازیم که چگونه آنها در مقایسه با برخی از مسابقات کوتاه هستند.

منفی WPEngine

 • تطبیق پذیری کمتر در مقایسه با شرکت های کمتر تخصصی. از آنجایی که WPEngine برای وردپرس بهینه شده است ، اگر در WordPress از وب سایت خود استفاده نمی کنید ، از آن استفاده زیادی نخواهید کرد. به همین ترتیب ، اگر قصد ندارید سایت وردپرس خود را با تعداد زیادی افزونه یا ویژگی بارگذاری کنید ، بسیاری از ویژگیهای جذاب تر هستند. WPEngine همچنین نیاز دارد که نصبهای روی پلتفرم آنها نسبتاً یکنواخت باشد ، که گزینه های شما را حتی بیشتر محدود می کند.
 • WPEngine به منظور ارائه کلیه ویژگیهای جذاب و تخصصی فوق العاده ، ویژگی های بسیاری دارد که باعث می شود تفاوت آنها با رقابت متفاوت باشد. این اختلافات اغلب می تواند برخورد با WPEngine را تا حدودی پیچیده جلوه دهد ، به خصوص اگر شما عادت دارید از سیستم عامل های استاندارد تر استفاده كنید.
 • برخی از محدودیت ها در قابلیت های وردپرس. افزونه ها و ویژگی هایی که در وب سایت وردپرس خود استفاده می کنید باید قابل پیش بینی و منظم باشند. شما نمی توانید تعداد زیادی برنامه جدید و جدید را در سایت خود اجرا کنید ، و حتی الگوهای رفت و آمد شما نیز باید نسبتاً منظم باشند. این ممکن است برای افرادی که به دنبال آزمایش روی سکوی خود نیستند ، مسئله بزرگی باشد ، اما اگر می خواهید با هوس تغییراتی ایجاد کنید ، این ممکن است برای شما معامله گر باشد..

اگر آنچه که به دنبال آن هستید ، میزبانی بهینه وردپرس با بهینه سازی منابع بزرگ و قیمت های مناسب ، بهینه سازی شده است ، WPEngine گزینه ای بسیار جذاب است. با وجود برخی از مشکلات که ممکن است آنها را با محدودیت ها و پیچیدگی ها همراه داشته باشند ، آنها هنوز هم برای وب سایت های دارای وردپرس گزینه ای بسیار مناسب هستند ، حتی اگر برای کل طراحی وب سایت جدید باشید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که طبق آمار شخصی WPEngine ، 30٪ وب سایتهای اینترنتی با وردپرس ساخته شده اند و 27٪ از سایتهای 10k برتر با استفاده از ترافیک از WordPress نیز استفاده می کنند. این واقعاً جذابیت استفاده از وردپرس را برای تأمین نیرو در سایت شما برجسته می کند ، که به نوبه خود مزایایی را که WPEngine برای به ارمغان آوردن در جدول برجسته می کند ، برجسته می کند..

اما این تنها چیزی نیست که او نوشت. قبل از تصمیم گیری ، یک شرکت دیگر نیز وجود دارد که باید نگاهی بیندازیم. این شرکت دیگر نیز در حدود میزبانی مبتنی بر وردپرس مستقر است و آنها همچنین مجموعه ای از ویژگیهای جذاب را طراحی کرده اند که آنها را به بهترین سرویس میزبانی وردپرس در بازار تبدیل کرده است..

Kinsta چیست?

Kinsta در سال 2013 با هدف تبدیل شدن به بهترین پلتفرم میزبان وردپرس در سراسر جهان تأسیس شد. این تیم از توسعه دهندگان با تجربه وردپرس تشکیل شده است که اختصاص داده شده است تا حضور چشمگیر ، معنی دار و قدرتمند را در جامعه میزبان وردپرس به ارمغان بیاورند.

آنها تنوع بسیار زیادی از برنامه های مبتنی بر WordPress را ارائه می دهند. آنها دارای بسته های مبتدی مناسب برای وبلاگ نویسان و سرگرمی های نوپا و همچنین حساب های سرمایه گذاری قدرتمند هستند که برای شرکت های بزرگ طراحی شده اند تا بتوانند حجم عظیمی از داده های همزمان را مدیریت کنند.

در مقایسه با میزبان های دیگر که به مناطق و سلیقه های دیگر توجه دارند ، میزبان وردپرس Kinsta بسیار رقابتی است. آنها بررسیهای درخشان مشتری زیادی دارند ، همچنین یک لیست از مشتریهای قابل تشخیص مانند Tripadvisor.

به طور کلی ، Kinsta به نظر می رسد بهترین گزینه دستی برای میزبانی وردپرس است. با این گفته ، همیشه ایده خوبی است که دقیقاً به آنچه یک شرکت برای شما ارائه می دهد نگاهی متمرکز بیندازیم.

اکنون می خواهیم نگاهی به برخی از جوانب مثبت و منفی Kinsta بیندازیم. چیزهای زیادی وجود دارد که Kinsta در جدول به نمایش می گذارد ، و بسیاری از تبلیغات خوب و بد درباره آنها در سراسر شبکه وجود دارد. برای اینکه به ویژگی های نحوه تصمیم گیری خود بپردازیم ، با برخی از مزایایی که Kinsta برای ارائه دارد شروع خواهیم کرد.

جوانب Kinsta

 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول. اگر خدمات میزبانی آنها را در مدت 30 روز لغو کنید ، Kinsta بازپرداخت ارائه می دهد. همیشه چاپ های خوب برای همراهی با این ضمانت ها وجود دارد ، بنابراین این ایده خوبی است که اگر به آنچه که برای آن چانه زنی کرده اید ، نگاهی به وب سایت آنها بیندازید و برای خودتان ببینید. این ضمانت در مورد شرکت های میزبان وب بسیار استاندارد است اما می تواند برای مشتریانی که به دنبال به حداقل رساندن ریسک خود هستند خوشایند باشد.
 • هیچ مجازاتی تخفیف یا ارتقاء نیافته است. کینستا شما را به دلیل تغییر ذهن خود در مورد آنچه می خواهید با برنامه خود جریمه نکنید ، مجازات نمی کند. ارتقاء به یک برنامه بالاتر و همچنین پایین آمدن به یک برنامه کوچکتر ، علاوه بر تفاوت واقعی بین این دو برنامه ، در صورت به روزرسانی ، هیچ هزینه و هزینه اضافی را متحمل نخواهید شد. این خوب است زیرا بسیاری از شرکت ها می توانند با هزینه‌های اندک برای هرکاری که مشتریان خود انجام می‌دهند ، به این عادت بپیوندند.
 • 2 ماه رایگان با برنامه های سالانه همراه است. هنگامی که به جای برنامه ماهانه در یک برنامه سالانه ثبت نام می کنید ، دو ماه میزبانی رایگان وردپرس را بصورت رایگان دریافت خواهید کرد. در کنار نرخ تخفیفی که آنها با تعهدات طولانی تر ارائه می دهند ، این ویژگی بسیار خوب است ، به خصوص برای افرادی که به دنبال صرفه جویی در پول هستند در حالی که هنوز میزبان وردپرس باکیفیت هستند.
 • بدون قراردادهای معین. Kinsta برنامه های خود را برای دوره های زمانی محدود نمی کند. این یک ویژگی عالی برای افرادی است که مدل های تجاری بی ثبات ، مهاجرت های مکرر وب سایت ها و مشتری های ناچیز دارند. دانستن اینکه می توانید با یک دردسر کمتر از یک قرارداد خارج شوید ، همیشه نعمت است وقتی چیزهای بهتری برای نگرانی دارید. این یک عامل به خصوص احمقانه است وقتی ویژگی ها و فناوری قدرتمندی را که با میزبانی وردپرس Kinsta همراه است در نظر می گیرید.
 • بازپرداختهای معتبر. هنگامی که از Kinsta بازپرداخت دریافت می کنید ، بازپرداخت های آنها را متناسب می کنند ، بنابراین شما برای بازپرداخت خدمات قبلی که ارائه داده اید ، بازپرداخت نمی کنید. اگر فقط بخشی از دوره پرداخت را میزبانی کرده اید ، فقط با توجه به مبلغ پرداخت شده ، مبلغ صورتحساب یا بازپرداخت داده می شوید ، نه اینکه در یک کبوتر با پرداخت بزرگتر قرار بگیرید. باز هم ، این کار خوبی برای کسانی است که احساس می کنند ممکن است در مقطعی نیاز به بازپرداخت داشته باشند.
 • پشتیبان گیری روزانه. میزبانی وب Kinsta WordPress روزانه از نسخه های پشتیبان خود مطالب خود را مدیریت می کند ، بنابراین شما هرگز هیچ یک از موارد مهمی را که در وب سایت شما اتفاق می افتد از دست نمی دهید. بسیاری دیگر از شرکتهای میزبان وردپرس پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان کمتری دارند ، یا فقط با برنامه های خاص ، اما میزبانی Kinsta وردپرس پشتیبان گیری را با تمام برنامه های خود شامل می کند. این بدان معنی است که شما هرگز نگران از بین رفتن مقدار زیادی از داده های خود باشید.
 • محیط های صحنه سازی. Kinsta با برنامه های خود محیط های صحنه ای را فراهم می کند. این به شما امکان می دهد قبل از زنده بودن ، تغییرات را در وب سایت خود مشاهده و آزمایش کنید ، و اطمینان حاصل کنید که دقیقاً از نوع آنلاین حضور در کسب و کارتان برخوردار هستید. باز هم ، بسیاری از میزبان وب های دیگر ویژگی های صحنه بندی مشابهی را ارائه می دهند ، اما جالب است که آنها را به عنوان یک ویژگی رایگان در تمام برنامه های خود گنجانده باشید. این بدان معناست که مهم نیست با چه مقامی خدمتی را طی می کنید ، مزایای داشتن یک محیط مرحله بندی را دریافت خواهید کرد. فقط یکی از روش های بسیاری که Kinsta به آنها نشان می دهد اهمیت می دهد.
 • قاتل بهینه سازی وردپرس. Kinsta با بهترین آمار میزبانی وردپرس در خارج از کشور ، همراه با آمار قاتل قاتل و سخت افزارهای پیشرفته هنری ، بهینه سازی شده است تا بتواند سرعت بی نظیری را به سایت وردپرس شما وارد کند. نظرات مشتری و نظرات آنها درباره عملکرد آنها به طور کلی در این دسته قرار دارد. من معمولاً وقتی به من می گویند میزبان عملکرد شگفت انگیزی دارد ، اعتقاد توده ها را دارم. به نظر می رسد برخی از افراد با مقادیر اندکی از خرابی مشکلاتی داشته اند ، اما به نظر می رسد این موارد بیشتر از یک قاعده استثنا هستند.
 • داشبورد خوب. اگرچه به نظر نمی رسد Kinsta از رابط کاربری استاندارد cPanel در صنعت استفاده می کند ، UI آنها بسیار بصری است و تمام اطلاعات و ابزارهایی را در اختیار شما دارد که هر توسعه دهنده وب می خواهد. اگرچه وقتی با رابط کاربری آشنا شدید ، هیچ مهارت استانداردی را نخواهید آموخت ، اما متوجه می شوید که ویژگی ها و ظاهر ساده آن را به یک رابط کاربری بسیار توانمند تبدیل می کنند..

اینجا خیلی دوست دارد Kinsta با همان پیچ و تاب و WPEngine ، با همان پیچ و تاب و دوستانه سازگار با محیط زیست ، میز را به همان میزبان می آورد. بسیاری از این خصوصیات بسیار جذاب هستند ، اما به معنای آنها این نیست که ما با نگاهی به برخی از موارد مثبت ، تجربه خود را دور نمی کنیم.

مضراتی که Kinsta به ویژه خدشه دار نیست ، اما همیشه خوب است که مطمئن شوید که می دانید برای چه چیزی پرداخت می کنید ، در صورت وجود یک معامله کننده پیش بینی نشده.

منفی Kinsta

 • ثبت دامنه وجود ندارد. اگرچه Kinsta میزبان بسیار قدرتمند WordPress را ارائه می دهد که تمایل دارد بسیاری از میزبان های دیگر را از آب بیرون بکشد ، آنها خدمات ثبت دامنه خود را ارائه نمی دهند. این برای مشتریانی که عادت دارند به طور جداگانه از خدمات میزبانی خود سر و کار داشته باشند ، خوب است.
 • میزبان ایمیل نیست متأسفانه ، Kinsta متأسفانه میزبان سرویس ایمیل را با برنامه های خود شامل نمی شود. این کمابیش یک استاندارد برای میزبان های وردپرس است که دوست دارند بیشتر منابع خود را به مواردی اختصاص دهند که سایتهای وردپرس واقعاً به آنها احتیاج دارند. با این وجود ، اگر می خواهید ایمیلی با وب سایت خود همراه شوید ، می تواند کمی دردناک باشد. اگر عادت دارید که خدمات ایمیل خود را از طریق میزبان وب خود میزبانی کنید ، این ممکن است برای شما خیلی زیاد باشد ، اما به احتمال زیاد احتمالاً این مسئله خیلی زیاد نخواهد بود..
 • تا حدودی محدود کننده است. Kinsta مانند بسیاری دیگر از سرویس های میزبانی وردپرس مدیریت شده ، محدودیت هایی در مورد انواع و تعداد افزونه هایی که می توانید در وب سایت خود نصب کنید ، اعمال می کند. این یک شر شر ضروری است ، زیرا به Kinsta اجازه می دهد سایت های میزبان وردپرس خود را به گونه ای تنظیم کند که نوع سرعت و به روز بودن آنها را تضمین کند..
 • ساختار قیمت. برخی از افراد که قبلاً به استفاده از برنامه های مشترک عادت کرده اند ، ممکن است کمی از ساختار قیمتی که Kinsta استفاده می کند ناراضی باشند. باید در نظر داشته باشید که این قیمت ها مربوط به سرورهای مبتنی بر ابر و اختصاصی است و قیمت ها در مقایسه با سایر شرکت ها هنوز بسیار رقابتی هستند. مجموعه ویژگی ها و فناوری هنوز هم به رغم نقطه قیمتی که دارند ، برای همه برنامه هایشان بسیار قدرتمند هستند.

دقیقاً مانند WPEngine ، در اینجا مواردی وجود دارد که در مقایسه با برخی از رقابت ها یک نقطه ضعف خالص است ، اما هیچ چیز جدی وجود ندارد که Kinsta را بی رقابت جلوه دهد..

در عوض ، پیشرفته ترین فناوری و برخورد مناسب با محیط زیست آنها را به گزینه ای بسیار رقابتی تبدیل کرده است ، حتی در مقایسه با حضور فرماندهی WPEngine در دنیای میزبان وردپرس.

بنابراین ، اکنون که ما به همه مزایا و معایب مختلفی که این دو شرکت در جدول می گذارند نگاهی انداخته ایم ، با ما چه چیزی باقی مانده است؟ برای اینکه واقعاً با ارزیابی خود به خانه بیاییم ، خواهیم دید که چگونه این دو میزبان با هم مقایسه می کنند در چند دسته مختلف.

برای به دست آوردن بهترین سطح مقطع کارهایی که با آنها کار می کنیم ، به بررسی خواهیم پرداخت عملکرد ، پشتیبانی, و قیمت.

عملکرد

برای هر دو شرکت ، ما قدرت میزبانی بسیار توانمندی داریم که برای سایتهای مبتنی بر وردپرس بهینه شده است. بدیهی است که این هیچ چیز خاصی برای خود او نیست. هر شرکتی چیز خاصی برای ارائه در این گروه دارد ، با WPEngine تجربه ای بسیار متنوع و جهانی که به منظور پاسخگویی به وردپرس شما طراحی شده است بدون توجه به سطح تجربه یا موقعیت مکانی شما در جهان ، نیاز به ارائه دارد..

از طرف دیگر ، ما Kinsta را داریم که دارای سخت افزار و سرعت بسیار قدرتمندی است که حتی از WPEngine در بسیاری از زمینه ها ، حتی علی رغم عدم حضور جهانی در این زمینه ، بسیار بهتر است. کینستا همچنین برای قوت گرفتن ، تأثیر اقتصادی خدمات میزبانی خود را از طریق خرید اعتبارات بادی جبران می کند.

در صورتی که دوستدار محیط زیست باشید یا بیشتر به سمت خرید یک مارک شناخته شده گرایش داشته باشید ، در پایان به این موضوع بستگی دارد. ما می خواهیم این دسته را به Kinsta تقدیم کنیم ، زیرا آنها از نظر خدمات میزبانی واقعی آنها قدرت بسیار قابل مقایسه ای دارند ، در حالی که این جذابیت ویژه از زاویه سازگار با محیط زیست را که WPEngine به سادگی ندارد ، حفظ می کنیم..

پشتیبانی

هر دو شرکت برای ارائه خدمات خود ، نظرات مشتری ستاره ای را انجام داده اند. Kinsta پشتیبانی از طریق ایمیل و همچنین سیستم بلیط را ارائه می دهد. WPEngine علاوه بر منبع یادگیری آنلاین قابل توجهی ، علاوه بر منابع یادگیری آنلاین آنلاین ، که به منظور جاسوسی و پشتیبانی کاربران از روی سیستم عامل ارائه می شود ، 24/7 تلفن و چت نیز ارائه می دهد.

اولین چیزی که ما متوجه خواهیم شد عدم پشتیبانی تلفن Kinsta است. این یک نقطه ضعف قطعی است ، به خصوص با توجه به دوره های انتظار و ماهیت غیر شخصی بلیط و ایمیل. Kinsta همچنین تقریباً همان منابع یادگیری را در مقایسه با WPEngine به مشتریان خود ارائه نمی دهد.

ما می خواهیم این مورد را به دلیل دسترسی های متنوع به منظور پشتیبانی مشتری و اضافه شدن منابع یادگیری آنها به WPEngine اختصاص دهیم..

قیمت

این لحظه واقعی برای ایجاد بسیاری از مشتریان بالقوه است. در صورت شکستن بانک در این کار ، هیچ فایده ای برای بهار کردن بهترین گزینه های موجود ندارید. برای اینکه واقعاً با ارزش جوانب مثبت و منفی که قبلاً به آن افزوده ایم ، گره بخوریم ، می خواهیم ساختارهای قیمت WPEngine و Kinsta را در کنار هم قرار دهیم و از نظر قیمت چند مورد اصلی مورد علاقه را برجسته کنیم..

 • WPEngine برنامه های “استارتاپ” را از 35 دلار در هر ماه ، برنامه های “رشد” از 115 دلار در ماه ، برنامه “مقیاس” از 290 دلار در ماه و برنامه های سفارشی برای افرادی که حتی مقیاس و قابلیت اطمینان بیشتری لازم دارند ارائه می دهد..
  • قیمت ها ممکن است نسبت به قیمت های Bluehost کمی تند به نظر برسند اما عملکرد آن بسیار متنوع تر است. طرح “راه اندازی” به شما 25000 بازدید ، 10 GB ذخیره سازی ، 50 گیگابایت باند پهنای باند ماهانه و 1 وب سایت می دهد. همچنین در Genesis Framework ، The StudioPress Themes و گزینه های پشتیبانی که قبلاً به آنها اشاره کردم پرتاب می شود.
  • برنامه “رشد” تا 100000 بازدید ، 20 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند ماهانه 200 گیگابایتی و 5 سایت را شامل می شود..
  • طرح “مقیاس” مبلغ 290 دلار در ماه است و شامل 400000 بازدید ، 30 گیگابایت ذخیره سازی ، 400 گیگابایت پهنای باند و 15 وب سایت است..
  • آنها همچنین برای افرادی که به وب سایتهای بسیار قدرتمند تری نیاز دارند برنامه “سفارشی” دارند. این بازدیدها باعث ایجاد بازدید در میلیون ها نفر ، ذخیره سازی در منطقه 1TB ، پهنای باند بالای 400 گیگابایت در ماه و حداکثر 25 وب سایت می شود..
 • کینستا برنامه های میزبانی وردپرس از حدود 30 دلار در هر ماه را برای همه برنامه ها تا 900 دلار در ماه برای برنامه های سرمایه گذاری خود ارائه می دهد.
  • همچنین در صورت نیاز به برق بیشتر در مقایسه با برنامه های بالاتر از آنها ، می توانید با تیم فروش آنها تماس بگیرید تا یک طرح سفارشی درست برای شما تنظیم کنند..
  • برنامه Starter آنها با 30 دلار در هر ماه شامل 1 نصب وردپرس ، 20،000 بازدید ، 5 گیگابایت فضا و SSL و CDN رایگان است. این مجموعه ای از ویژگی های نسبتاً استاندارد برای یک برنامه اساسی وردپرس است.
  • برنامه Pro این حداقل 2 نصب وردپرس ، 40،000 بازدید و 10 گیگابایت فضا را با 60 دلار در ماه به وجود می آورد. برنامه ها مانند این ادامه می یابند و خود قیمت ها کمی تندتر از آنچه که شما از یک سرویس دیگر انتظار دارید بود. فقط بخاطر بسپارید که کیفیت بالایی را پرداخت می کنید.
  • برنامه های تجاری آنها تقریباً با همان مدرک فارغ التحصیل می شود. از 100 تا 400 دلار در هر ماه و از 5 تا 40 نصب وردپرس ، 100،000-600،000 بازدید و 15-40 گیگابایت.
  • برنامه های گران قیمت آنها برای هر ماه 600 یا 900 دلار هزینه دارد و شامل 80 نصب وردپرس ، 150000 بازدید و 120 گیگابایت فضا است..

به نظر می رسد WPEngine هنگام برنامه ریزی های بزرگتر از قیمت مناسبتری برخوردار است ، اما قطعاً Kinsta دامنه کافی و گسترده ای برای پوشش دادن هر آنچه که وب سایت شما نیاز دارد ، دارد. Kinsta در صفحه قیمت گذاری خود به تخصیص پهنای باند آنها اشاره نمی کند ، اما بازدیدهای آنها بطور چشمگیری از سهمی که توسط WPEngine حمایت می شود ، به ویژه در نقاط قیمت بالاتر.

راستش ، به طور کلی ، این دسته کراوات است. این واقعاً به میزان توان شما برای وب سایت شما كم می شود. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که Kinsta بعنوان پیشرو در پروژه های بزرگ مقدماتی محسوب می شود.

حکم

این دو وب سایت هر دو بسیار خوب تحت نظارت عمل می کنند و از یک مشتری اختصاصی و بررسی های آنلاین درخشان برای پشتیبان گیری از وعده های خود در زمینه میزبانی کامل وردپرس برخوردار هستند. تعیین اینکه کدام یک بهتر است واقعاً به نوع وب سایتی که می خواهید ایجاد کنید بستگی دارد و حضور آنلاین شما به چه صورت می تواند تکمیل شود..

اگر در مقیاس کوچک و بی تجربه هستید ، منابع گسترده یادگیری و پشتیبانی همه جانبه از WPEngine یک انتخاب آشکار برای شما است. این به ویژه با توجه به نقاط قیمت رقابتی آنها در مقیاس های پایین صادق است.

از طرف دیگر ، مشتری های سطح بالاتری یا آگاه سازگار با محیط زیست ، قطعاً Kinsta را به خصوص با توجه به قدرت فناوری سرور خود ، گزینه ای جذاب خواهند یافت. در پایان ، شما باید تصمیم خود را بگیرید ، زیرا به نظر می رسد که هر دو شرکت بازی A خود را آورده اند.

مثل همیشه ، در صورت تمایل به ما بگویید که هرگونه عیب و نقصی را که ممکن است فراموش کرده باشیم یا تجربیات ویژه ای که ممکن است نظر شما را تغییر داده باشد ، به ما اطلاع دهید!

میزبانی مبارک.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map