WPEngine vs Flywheel – بهترین میزبان وردپرس مدیریت شده کدام است؟

wpengine-flawheel


این که آیا شما فقط یک سرگرمی هستید که از اولین وب سایت خود شروع به کار می کنید ، یا یک کارآفرین برای اولین بار در لیست 1000 خود هستید ، انتخاب میزبان وب می تواند یک تصمیم مهم باشد. اطمینان از اینکه میزبان شما انتخاب می کنید دارای قدرت و پشتیبانی لازم برای قیمت مناسب هستید ، کل روند را آسانتر می کند.

اما چگونه می توانیم از طریق همه بازارهای تبلیغاتی و پیشنهادهای ویژه که در اینترنت پراکنده شده اند ، گشت بزنیم؟ میزبان جدیدی وجود دارند که تمام وقت قول می دهند در مورد سخت افزار سرور و سرور خود ، و میزبان های جدید و همچنین به طور مداوم توجه ما را جلب کنند..

آنچه ما باید انجام دهیم این است که نگاهی خوب و متمرکز به آنچه وب سایت ما نیاز دارد ، و اینکه چگونه خدمات مختلف میزبانی در بازار می تواند آن نیازها را برآورده کند ، بدست آوریم. یکی از بهترین راه های انجام این کار ، تمرکز روی دو شرکت خاص و مقایسه ویژگی های مختلف و امتیاز قیمت آنها برای تعیین اینکه کدام یک انتخاب برتر است.

امروز ، ما به دو سرویس میزبانی وب وردپرس نگاه می کنیم. WPEngine و Flywheel. این دو میزبان میزبان تخصصی ارائه می دهند که برای استفاده با وردپرس طراحی شده است. در حالی که هر دوی این سایت ها به گونه ای طراحی شده اند که بهترین ساختارهای موجود در بازار را با ساختارهای متنوع قیمتی برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه دهند ، بین این دو تفاوت عمده وجود دارد که می تواند تصمیم میزبانی شما را رقم بزند یا خراب کند..

برای شروع کار ، ما می خواهیم به WPEngine ، کسانی که هستند ، و آنچه در مورد آنها هستند بپردازیم.

WPEngine چیست?

WordPress ابزاری قدرتمند برای طراحان وب است. این برنامه به آنها امکان می دهد وب سایت هایی را که بتوانند طیف گسترده ای از مطالب را میزبانی و ارائه دهند ، به راحتی ایجاد و مدیریت کنند. WPEngine یکی از مهمترین میزبانان مبتنی بر WordPress است که امروز در بازار میزبان موجود است.

براساس وب سایت خود WPEngine ، 30٪ از کل وب سایت ها با وردپرس ساخته شده اند ، و 27٪ از 10،000 وب سایت برتر با ترافیک توسط WordPress نیز پشتیبانی می شوند. این واقعاً نشان می دهد که چگونه وردپرس می تواند ابزاری بسیار مؤثر برای طیف گسترده ای از وب سایت ها باشد.

برنامه های مختلف WPEngine مجموعه متنوعی از خدمات بهینه سازی شده با وردپرس را ارائه می دهد ، و همچنین سطح پشتیبانی تخصصی مشتری را ارائه می دهند. رابط کاربری آسان و کتابخانه دانش در دسترس آنها باعث می شود یادگیری استفاده از سیستم عامل به صورت نسیم ایجاد شود.

برای اینکه بتوانیم ایده خوبی از آنچه WPEngine برای ارائه دارد ، بیابیم ، بیایید نگاهی به برخی جوانب مثبت و منفی بیندازیم.

جوانب WPEngine

 • بهینه سازی وردپرس. وردپرس ابزاری قدرتمند است که می تواند وب سایت های بسیار کارآمد با بسیاری از ویژگی ها و امکانات میزبانی محتوا ایجاد کند. به منظور حفظ عملکرد سایت وردپرس در اوج کارایی ، سخت افزار و ویژگی های سرور WPEngine به گونه ای طراحی شده اند که حتی بیشترین نصب افزونه های سنگین افزونه وردپرس را نیز تأمین کنند. گزینه های آنها از هر دو برنامه اشتراکی و مبتنی بر VPS نکته خوبی است که باید در نظر داشته باشید ، زیرا این امر مقدار زیادی از تطبیق پذیری را به ساختار قیمت گذاری WPEngine و توانایی مقیاس پذیری اضافه می کند.
 • مضامین استودیوپرس. میزبان مضامین پریمیوم ، از جمله مضامین پاسخگو به موبایل ، از طریق StudioPress وجود دارد. استفاده از این مضامین با سایت شما یک مزیت کاربردی و زیباییشناختی با کاربرد آسان نسبت به سایر طراحانی که مجبورند مضامین خود را ایجاد کنند یا از طریق سرویس دیگری هزینه های برتر را پرداخت کنند ، به شما می دهد. بسیاری از این مضامین StudioPress دارای SEO داخلی و ویژگی های امنیتی هستند.
 • ارزیابی آمادگی. WPEngine دارای یک تیم از متخصصان در دسترس است که می توانند ارزیابی هایی را در سایت شما انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که از قبل کشتی به چه شکل است. این می تواند برای افرادی که به تازگی فعالیت خود را آغاز می کنند ، جذابیت زیادی داشته باشد یا افرادی که تمایل دارند آزمایشات زیادی را با طراحی و ویژگی های وب سایت خود انجام دهند. این تست ها از طریق تست سازگاری کد و مرحله بندی سایت انجام می شود.
 • WPEngine دارای بسیاری از ویژگی های محتوا است که به سمت مناطق جغرافیایی خاص جابجایی می شوند. این امر به شما امکان می دهد شیوه تعامل مردم در مناطق مختلف جهان را با محتوای شما تنظیم کنید ، به شما این امکان را می دهد تا با عملکرد وب سایت خود به راحتی به تعداد شگفت انگیزی از خوانندگان برسید..
 • پشتیبانی مشتری. پشتیبانی WPEngine دارای نظرات عالی مشتری است و از طریق تلفن 24/7 و پشتیبانی چت زنده در دسترس است. آنها همچنین کتابخانه بزرگی از منابع یادگیری را برای طراحی طراحان وب جدید و جانبازان باتجربه که به افراد و مزایده های خدمات سازگار هستند ارائه می دهند..
 • حضور جهانی. با داشتن سرورهای مستقر در ایالات متحده ، اروپا ، خاورمیانه ، آسیا و آفریقا ، WPEngine قادر است سرعت فوق العاده و دسترسی سرورها را بدون توجه به جایی که در جهان مستقر هستید ، ارائه دهد. داشتن این نوع حضور جهانی به این معنی است که WPEngine همیشه قادر خواهد بود بهترین عملکرد را برای بازاری که در آن حضور دارید فعال کنید..
 • طیف گسترده ای از مشارکت ها. WPEngine با طیف گسترده ای از خدمات دیگر شریک است ، و در نتیجه تعداد بیشماری از نوآوری ها را ارائه می دهد. شرکای مختلف آنها شامل خدمات وب آمازون ، Google Cloud و دیگران است. تمام محتوای آنها از طریق مشارکتها برای استفاده با وردپرس بهینه شده است و بسیاری از ویژگی های اضافی را ارائه می دهید که بسیاری از رقبا نمی توانند با آنها مطابقت داشته باشند.

عملکرد و پشتیبانی WPEngine گزینه ای مناسب برای تازه کارها و طراحان وب با تجربه به طور یکسان است. حضور جهانی و منابع یادگیری آنها سکوی خود را بسیار متنوع و کاربردی آسان می کند. آنها همچنین گزینه های زیادی برای افرادی که مایل به حضور آنلاین خود هستند ، دارند.

بدون در نظر گرفتن قیمت ، می توان درک خوبی از چگونگی کنار آمدن این ویژگی ها در برابر رقابت دشوار بود ، اما می توانیم در یک لحظه از آن عبور کنیم. مطمئناً برخی از منفی ها باید در کنار این افراد جوان قدم بردارند ، و همیشه ایده خوبی است که قبل از تصمیم گیری ، تحقیقات خود را جمع کنیم.

در مرحله بعد ، ما نگاهی خواهیم انداخت که چگونه تمایل WPEngine در مقایسه با رقابت کم می شود.

منفی WPEngine

 • از همه رقبا کمتر متنوع است. WPEngine طیف گسترده ای از برنامه های تخصصی را برای استفاده با وردپرس ارائه می دهد. اگرچه این امر آنها را برای وب سایتهای مبتنی بر وردپرس بسیار متنوع و مقیاس پذیر می سازد ، عملکرد آنها برای وب سایت هایی که نمی توانند از بستر وردپرس استفاده کنند ، چندان جذاب نیست. از آنجا که هر دو سایتی که امروز به آن می پردازیم ، به بهینه سازی وردپرس متمرکز شده اند ، این چندان مورد اختلاف نیست ، اما هنوز هم می تواند یک چیز خوب باشد که باید به خاطر داشته باشیم.
 • از آنجا که WPEngine طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد ، گاهی اوقات از طریق مشارکت با سایر خدمات ، برخی از رابط ها و ویژگی های آنها می تواند کمی مورد استفاده قرار گیرد. در حالی که این سیستم برای استفاده آسان طراحی شده است ، اما هنوز هم جنبه هایی از آن وجود دارد که کمی وقت می خواهد تا یاد بگیرد که چگونه به طور موثر استفاده کنید.
 • برخی محدودیت ها. به منظور ارائه بهترین سرعت و به روز رسانی در بازار ، WPEngine محدودیت های جزئی را در نصب ها و افزونه های مختلفی که می توانید برای سایت وردپرس خود داشته باشید ، اعمال می کند. اگرچه این یک استاندارد بسیار استاندارد است و به WPEngine اجازه می دهد تا نوع بهینه سازی وردپرس درجه یک را که برای آنها شناخته شده است ارائه دهد ، هنگام کار با چنین پلت فرم بالقوه همه کاره هنوز ناامیدکننده است..

همانطور که می بینید ، هیچ چیز عمده ای در اینجا وجود ندارد که واقعاً مشتری مناسب را از بین ببرد. اگر با WPEngine می رفتید مواردی وجود دارد که باید آنها را به خاطر بسپارید ، اما بدون اینکه به آنچه شرکت های دیگر ارائه می دهند نگاهی بیندازید ، دشوار است که درک خوبی از چگونگی انباشت WPEngine دشوار است.

WPEngine به نظر می رسد گزینه خوبی برای وب سایت ها و تازه های در مقیاس کوچکتر است ، زیرا آنها برای شروع کار مواردی از جمله برنامه های اشتراکی و یک پایگاه دانش را ارائه می دهند. گفته می شود ، آنها هنوز هم امکان مقیاس پذیری زیادی دارند که می توانیم یک بار نگاهی به قیمت بیندازیم.

در حال حاضر ، ما چرخ دنده ها را تغییر می دهیم و به Flywheel نگاه خواهیم کرد.

Flywheel چیست?

Flywheel پیشنهادات میزبانی وردپرس مدیریت شده “را برای هر کسی که سایتهای زیبا ایجاد کند ایجاد کرده است”. پلت فرم قدرتمند وردپرس آنها نوید می دهد بسیاری از دردسرهای میزبانی را با ساده کردن فرایندهای شما از بین ببرد. آنها در سال 2012 با مأموریتی برای بهبود زندگی طراحان وب در همه جا که از WordPress استفاده می کنند ، آغاز شده اند.

آنها برنامه های متنوعی را برای طراحی و مدیریت میزبانی ساده وردپرس ارائه می دهند. آنها همچنین برخی از گزینه ها را برای فروشندگان وب سایت طراحی کرده اند که این یک لمس خوب است. آنها دارای مجموعه ای از ویژگی های نمایشی و نمایش رایگان هستند که به شما امکان می دهند قبل از پخش مستقیم ، وب سایت خود را به درستی کار کنید ، که همچنین یکی دیگر از موارد خوب خوب برای همراهی با کل بسته است.

از آنجا که Flywheel بیشتر روی میزبانی وردپرس مدیریت شده متمرکز شده است ، که بسیاری از ویژگی ها و کارهایی که در زمینه حفظ سایت وردپرس وجود دارد را ساده تر می کند ، کمی متفاوت از WPEngine است. برای اینکه یک ایده خوب در مورد تفاوت دو شرکت داشته باشید ، بیایید به برخی از جوانب مثبت و منفی Flywheel بپردازیم.

مزایای Flywheel

 • زیرساخت های مبتنی بر ابر. Flywheel دارای زیرساخت های میزبانی مبتنی بر ابر است که توسط Google Cloud طراحی شده است. این امر به شما امکان میزبانی بسیار قدرتمند در یک مجموعه مدیریت شده را می دهد ، در حالی که تمام توان مورد نیاز سایت شما را فراهم می کند ، روند زیادی را انجام می دهد..
 • حضور جهانی. Flywheel دارای سرورهایی در آسیا ، آمریکای شمالی و اروپا است و اطمینان می دهد که آنها می توانند خدمات میزبانی سریع را بر اساس مکانی که در جهان زندگی می کنید به شما ارائه دهند. حضور آنها در سطح جهان کاملاً به اندازه WPEngine توسعه نیافته است ، و آنها فاقد ویژگی های جغرافیایی متنوعی هستند که آن را واقعا ویژه می کنند ، اما این هنوز یک گزینه جذاب است.
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول. Flywheel مانند همه میزبان های خوب ، در صورت تمدید 30 روز برای برنامه های سالانه ، بازپرداخت خدمات خریداری شده را پیشنهاد می کند. این یک ویژگی نسبتاً استاندارد نیز هست ، اما جالب است اگر شما علاقه مند هستید که خطرات ناشی از امتحان Flywheel را به حداقل برسانید. همیشه ایده خوبی برای بررسی سیاست بازپرداخت آنها در وب سایت آنها است.
 • دانش محور. اگرچه کتابخانه دانش به همان اندازه WPEngine که ارائه می دهد متنوع نیست ، Flywheel دارای مقالات و پست های وبلاگ معمولی است که در مورد ویژگی ها و نکات مختلف مربوط به سیستم عامل خود صحبت می کند. کاملاً با یک کتابخانه دانش واقعی که به منظور جلب کاربران جدید در سیستم عامل طراحی شده است ، کاملاً مقایسه نمی شود ، اما به هر حال خوب است که برخی از ادبیات مربوط به ویژگی های میزبان را داشته باشید.
 • موتور ذخیره سازی لاک الکل. میزبانی Flywheel توسط سرور حافظه پنهان وارنیش پشتیبانی می شود ، حافظه سریع مبتنی بر شتاب HTTP را فراهم می کند ، که برای کار با وردپرس سفارشی شده است. موتور حافظه پنهان لاکی یک راه حل ذخیره سازی مشهور و قابل اعتماد است که وعده می دهد با ذخیره سازی صفحات وب به طور موثر و کارآمد ، سرعت وب سایتها را تا 1000٪ سرعت بخشید.
 • 9٪ به موقع. Flywheel حداکثر 99.9٪ ضمانت را تضمین می کند ، که مناسب برای وب سایت هایی با حساسیت به خرابی یا به طور کلی هر میزبانی محتوا است. از همه گذشته ، زمان پول است. برخی بررسی ها ادعا می کنند که آنها بعد از 9 ماه خدمت 100٪ به موقع رسیده اند.
 • سایت های نسخه ی نمایشی به صورت رایگان و پرداخت در صورت زنده بودن آنها. ویژگی نمایشی سایت Flywheel به شما امکان می دهد وب سایت خود را نمایان کنید تا قبل از پخش مستقیم مطمئن شوید که به درستی کار می کند. شما همچنین می توانید به محض زنده شدن سایت ، هزینه پرداخت بپردازید و به شما امکان می دهد سایت خود را به صورت رایگان نمایشی کنید. این برای کاربرانی که آزمایش زیادی با مطالب خود انجام می دهند خوب است.
 • کلونینگ وب سایت. Flywheel به شما امکان می دهد به جای ایجاد وب سایت های جدید از ابتدا ، کل صفحات وب را کلون کنید ، هر بار که می خواهید گسترش دهید. این ویژگی کاربردهای گسترده ای دارد و مخصوصاً برای فروش مجدد وب سایت یا طراحانی که وب سایت های خود را پس از طراحی آنها به فروش می رسانند جذاب است.
 • مهاجرت رایگان. Flywheel مانند هر هاست خوب وب ، مهاجرت رایگان را بر روی سکوی میزبان خود ارائه می دهد. این عالی است اگر شما یک وب سایت آماده مهاجرت از میزبان راضی هستید که از آن راضی نیستید ، اما اگر تازه کار را شروع کرده اید ، این اتفاق بزرگی نیست. هنوز هم گزینه خوبی برای داشتن هر راهی است.
 • مرحله بندی وب سایت. Flywheel قبل از پخش مستقیم ، سرویسهای مرحله بندی وب را ارائه می دهد که برای عیب یابی وب سایت و کلیه ویژگی های آن طراحی شده اند. این یک ویژگی خوب برای همراه با ویژگی های نسخه ی نمایشی ذکر شده در بالا است. در کل ، این ویژگی ها می توانند Flywheel را به یک وب سایت بسیار دوستانه برای کاربران جدید و افرادی که تجربه زیادی در زمینه طراحی وب سایت خود دارند تبدیل کنند.

دقیقاً مانند WPEngine ، چیزهای دیگری هم دوست دارند. زیرساخت های مبتنی بر ابر آنها باعث می شود که میزبانی آنها در یک نقطه قیمتی بسیار رقابتی که در یک لحظه از آن عبور خواهیم کرد بسیار قدرتمند باشد. در حال حاضر ، ما قصد داریم به چند راه پیش برویم و نگاهی بیندازیم به چند روش که تمایل به کاهش پرواز Flywheel در مقایسه با رقابت.

منفی Flywheel

 • بدون پشتیبانی تلفنی. Flywheel پشتیبانی 24/7 را از طریق چت زنده و سیستم بلیط ارائه می دهد ، اما هیچ گزینه ای برای پشتیبانی از تلفن ندارد. این می تواند کمی ناامید کننده باشد ، به خصوص برای کاربران جدیدتر که شاید بیشتر از سایر کاربران نیاز به استفاده از ویژگی های پشتیبانی داشته باشند.
 • فقدان نسبی شفافیت سخت افزار. این نوعی شکایات بسیار مهم است ، اما نمی توان تصوری از سخت افزارهای موجود در زیرساخت های خدمات میزبانی Flywheel به دست آورد. با این حال ، از آنجا که زیرساخت ها توسط Google cloud تأمین شده اند ، بسیار محتمل است که این یکی از بهترین سخت افزارهای صنعت باشد.
 • کمبود برنامه اشتراکی ، VPS و برنامه های اختصاصی. Flywheel یک سرویس مبتنی بر ابر است ، و هیچ برنامه میزبانی مشترک ، برنامه هایی که از VPS استفاده می کند ، یا برنامه هایی برای ارائه سرورهای اختصاصی ندارند. این مناسب برای وب سایت ها و مدل های تجاری است که در اطراف سرویس های مبتنی بر ابر ساخته شده است ، اما می تواند یک نوع محدود کننده برای سایت های در مقیاس کوچکتر یا کاربرانی که مایل به استفاده از VPS هستند.

تقریباً مانند WPEngine ، معایب آن خیلی مهم نیستند ، و این بستگی به این دارد که اگر قصد دارید با Flywheel بروید یا خیر ، چه نوع وب سایتی را می خواهید بسازید. با این وجود عدم پشتیبانی از تلفن کاملاً خراب است و به این معنی است که Flywheel از گزینه ای جذاب برای کاربران جدیدتر یا مشاغل کوچکتر استفاده کند..

در کنار نبود برنامه های مشترک ، این باعث می شود Flywheel از نظر مقیاس نسبت به WPEngine بسیار محدود باشد. به گفته این ، ما واقعاً تصوری نخواهیم داشت که چگونه این دو سایت جمع می شوند تا اینکه نگاهی بیندازیم که چگونه همه این ویژگیها با یکدیگر مقایسه می شوند.

بعد ، ما هر دو شرکت را از نظر سه دسته بررسی خواهیم کرد: عملکرد ، پشتیبانی, و قیمت.

مقایسه عملکرد

در حالی که بدیهی است که Flywheel توانایی سرویس های ابری Google را در اختیار دارد ، WPEngine حضور جهانی دارد که از Flywheel فراتر رفته و یک پایگاه دانش برای جذب کاربران جدید در خدمات خود سازگار است. همچنین باید به خاطر داشته باشید که Flywheel برنامه های مشترک ، VPS یا برنامه های اختصاصی را ارائه نمی دهد.

وقتی نگاهی به قیمت می اندازیم ، این قضاوت ساده تر خواهد شد ، اما به نظر می رسد WPEngine احتمالاً Flywheel را از نظر عملکرد و گزینه های در مقیاس کوچکتر از بین می برد. Flywheel هنوز طیف گسترده ای از ابزارها و گزینه های جالب را در اختیار دارد و گزینه ای قدرتمند برای طراحان وب است که می دانند چه کاری انجام می دهند.

در پایان بستگی به نیاز وب سایت شما دارد. در مرحله بعد ، ما نگاهی به پشتیبانی خواهیم انداخت.

مقایسه پشتیبانی

WPEngine نظرات مشتری بسیار خوبی در مورد پشتیبانی مشتری خود دارد. آنها همچنین پشتیبانی خود را از طریق گفتگوی زنده 24/7 و از طریق تلفن ارائه می دهند. همیشه بررسی های آنلاین وجود دارد که برخی از نارضایتی ها از خدمات به مشتریان را نشان می دهد ، اما WPEngine سابقه بسیار خوبی دارد.

فیل موجود در اتاق این است که Flywheel هیچ گونه پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهد. این به طور کلی می تواند برای کاربران جدیدتر یا کاربرانی که عادت دارند مستقیماً از طریق تلفن استفاده کنند ، بسیار ناامید کننده باشد. برنده واضح از نظر پشتیبانی در این مقایسه WPEngine است ، به دلیل عدم پشتیبانی تلفن Flywheel و شهرت نسبتاً خوب WPEngine برای پشتیبانی مشتری.

قبل از تصمیم نهایی ما ، در نهایت قصد داریم قیمت را بررسی کنیم.

مقایسه قیمت

این عامل ایجاد یا شکست برای بسیاری از کاربران است. در صورتی که نیازها و بودجه وب سایت شما مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه ای برای پرداخت بهترین خدمات در خارج از کشور وجود ندارد. هر دوی این شرکت ها برنامه پرداخت گسترده ای دارند ، و گزینه های موجود بر اساس ویژگی هایی که می خواهید نیاز داشته باشید.

 • WPEngine oبرنامه های “startup” از 35 دلار در هر ماه ، برنامه های “رشد” از 115 دلار در ماه ، برنامه “مقیاس” از 290 دلار در ماه و برنامه های سفارشی برای افرادی که نیاز به مقیاس و قابلیت اطمینان بیشتری دارند نیز برنامه ریزی می کند..
  • قیمت ها ممکن است نسبت به قیمت های Bluehost کمی تند به نظر برسند اما عملکرد آن بسیار متنوع تر است. طرح “راه اندازی” به شما 25000 بازدید ، 10 GB ذخیره سازی ، 50 گیگابایت باند پهنای باند ماهانه و 1 وب سایت می دهد. همچنین در Genesis Framework ، The StudioPress Themes و گزینه های پشتیبانی که قبلاً به آنها اشاره کردم پرتاب می شود.
  • برنامه “رشد” تا 100000 بازدید ، 20 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند ماهانه 200 گیگابایتی و 5 سایت را شامل می شود..
  • طرح “مقیاس” مبلغ 290 دلار در ماه است و شامل 400000 بازدید ، 30 گیگابایت ذخیره سازی ، 400 گیگابایت پهنای باند و 15 وب سایت است..
  • آنها همچنین برای افرادی که به وب سایتهای بسیار قدرتمند تری نیاز دارند برنامه “سفارشی” دارند. این بازدیدها باعث ایجاد بازدید در میلیون ها نفر ، ذخیره سازی در منطقه 1TB ، پهنای باند بالای 400 گیگابایت در ماه و حداکثر 25 وب سایت می شود..
 • پرنده طیف گسترده ای از برنامه ها را برای طیف گسترده ای از مقیاس ارائه می دهد. ارزان ترین برنامه های آنها از 14 دلار در هر ماه شروع می شود و گرانترین آنها از 229 دلار در هر ماه شروع می شود. آنها همچنین در صورت نیاز به قدرت بیشتر از آنچه برنامه های پیش بسته آنها می توانند ارائه دهند ، گزینه هایی برای برنامه های سفارشی نیز دارند.
  • برنامه Tiny آنها به شما 1 نصب وردپرس ، 5000 بازدید ماهانه ، 5 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 250 گیگابایتی می دهد. برنامه شخصی این کار را تا 25000 بازدید ماهانه ، 10 گیگابایت فضای دیسک و 500 گیگابایت پهنای باند انجام می دهد. این برنامه حرفه ای با هزینه 69 دلار در هر ماه و بالاتر می رود و در 100000 بازدید ماهانه ، 20 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند 1 ترابایت قرار می گیرد..
  • برای برنامه هایی با قدرت کمی بیشتر ، آنها برنامه فریلنس دارند. از 92 دلار در هر ماه شروع می شود که شامل 10 نصب ، 150،000 بازدید ، 40 گیگابایت فضا و پهنای باند 4TB است. برنامه آژانس این کار را تا 30 نصب ، 600000 بازدید ، 120 گیگابایت فضا و 8 ترابایت پهنای باند ، با 229 دلار در ماه انجام می دهد..
  • برنامه های سفارشی نصب 30+ ، میلیون بازدیدکننده ماهانه ، فضای دیسک سفارشی و پهنای باند و سایر ویژگی های موجود در برنامه های دیگر آنها را ارائه می دهد.

امتیاز قیمت در اینجا بسیار قابل مقایسه است و هر دو سایت مجموعه ای قدرتمند و متنوع از ویژگی هایی را ارائه می دهند که قادر به پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از وب سایت ها هستند. به طور کلی ، WPEngine علی رغم قیمت بالاتر در مقیاس های کوچکتر ، پیشرو وب سایت های در مقیاس کوچکتر است. این به دلیل پشتیبانی و پایگاه دانش موجود از طریق WPEngine است که Flywheel ارائه نمی دهد.

مثل همیشه ، اگر فکرهایی در مورد خود دارید و احساس می کنید چیزی که از دست رفته اید وجود دارد ، به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map