چرا یک سرور اختصاصی برای فروشگاه آنلاین خود در استرالیا بدست می آورید؟

اختصاصی-سرور-آنلاین-فروشگاه-استرالیا


میزبانی وب می تواند باعث ایجاد یا شکستن یک تجارت آنلاین شود زیرا این امر ستون اصلی کلمه یک وب سایت است. اکثر شرکت ها به درستی زمان و منابع را به سمت پیدا کردن یک ارائه دهنده میزبانی وب عالی هدایت می کنند. آخرین مورد نیاز سرورهای پر ازدحام و ضعیف است که نمی توانند از ترافیک وب سایت شما همگام باشند.

در اصل سه بسته میزبانی وب وجود دارد. میزبانی مشترک به صرفه ترین برنامه های میزبانی است که در آن می توانید نرخ ماهیانه را از 3 دلار بپردازید. راه اندازی ها به سمت این بسته حرکت می کنند که ثابت می کند با رشد سایت کافی نیست. میزبانی مشترک به طور کلی به این معنی است که شما سرورها را با سایر سایت ها به اشتراک می گذارید. خطرات همراه با این طرح شامل بار آهسته بار و خرابی است.

اختصاصی هاستینگ یک آپدیت از میزبانی مشترک است که در آن لازم نیست سرورهای وب را به اشتراک بگذارید. این راه حل امکان کنترل کامل نرم افزار و سخت افزار سرور را فراهم می آورد. میزبانی اختصاصی رشد را در خود جای می دهد و این باعث می شود که برای مشاغل در حال رشد ایده آل باشد. این پکیج به مهارت های فنی بیشتری نیاز دارد و به طور معمول هزینه بالاتری نسبت به میزبانی مشترک دارد. دلایلی که میزبانی اختصاصی را برای فروشگاه های آنلاین ایده آل می کند عبارتند از:

1. بهترین زمان استفاده

نمی توان اهمیت یک زمان عالی را به اندازه کافی تأکید کرد. تصادف کردن فروشگاه های آنلاین در دوره های پر ترافیک غیر معمول نیست. Click Frenzy می داند که این خطر برای همه وجود دارد و همچنین وب سایت آن در نوامبر 2018 در بین فروش خراب شده است. خریداران برای جزییات ناامیدی های خود به رسانه های اجتماعی روی آوردند. سرورهای این سایت برای ترافیک بیش از حد معمول کافی نبودند.

در قلمرو دیجیتال ، می توان خرابی را با دور کردن خریداران در یک فروشگاه فیزیکی مقایسه کرد. Downtime مشتریان خود را به سایت های دیگر هدایت می کند. برخی از مدیران آنلاین بر این عقیده هستند که دوره های کوتاه مدت خرابی برای فروش مضر نیست ، اما نمی توانند اشتباه بیشتری داشته باشند. در سال 2018 ، آمازون در طول روز نخست نخست خود بین 72 تا 99 میلیون دلار از دست داد. حتی اگر فروشگاه شما نمی خواهد به اندازه آمازون پول خود را از دست بدهد ، صرفاً برای نشان دادن بزرگی بالقوه ضررهای خرابی است.

مشتریان جدید یک فروشگاه آنلاین را از نظر عملکرد ارزیابی می کنند. هیچ چیز مشتری را بیش از شرکتی ناامید نمی کند که انتظارات را کم می کند. Uptime به طور مستقیم با شهرت ارتباط دارد. صنعت تجارت الکترونیک اشباع شده است و مشاغل جدید به طور مداوم در حال رشد هستند. شهرت کامل از همیشه مهمتر است. موتورهای جستجوگر سایتهای دارای خرابی بالا را به صورت ضعیف رتبه بندی می کنند و این بدان معنی است که رقبای شما به طور مطلوب رتبه بندی می شوند و مشتریان بیشتری را به خود جذب می کنند.

در واقعیت ، چیزی شبیه به 100٪ به موقع وجود ندارد. ترکیبی از مهارت های انسانی ، سخت افزار و نرم افزار نمی تواند کاملاً بی پروا باشد. هدف این است که تا حد امکان لک های احتمالی موجود در این سیستم ها را به حداقل برسانیم. راه حل های میزبانی شده از لحاظ ذخیره سازی ، پهنای باند ، ظرفیت سرور و تخصیص CPU پیشرفت کرده اند. زمان حداکثر 99.99٪ مطلوب است و اغلب در قرارداد با مدیر میزبان تضمین می شود. شما می توانید از برنامه های نرم افزاری برای نظارت بر زمان واقعی استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که میزبان مطابق توافق خود عمل می کند.

2. سرعت و عملکرد

زمان پول است و این واقعیت مخصوصاً در سایت های تجارت الکترونیک صادق است. بارهایی که مشتریان در فروشگاه های آنلاین انتظار دارند کاهش می یابد. به عنوان مثال ، در سال 2006 ، میانگین مصرف کنندگان آنلاین صفحات انتظار بارگیری در حدود هشت ثانیه را داشتند در حالی که در سال 2010 ، به دو ثانیه یا کمتر کاهش یافته بود. بازیکنان کلیدی مانند گوگل و آمازون گزارش های زیادی برای نشان دادن اهمیت بار بار برای مشتریان دارند. مطالعات دیگر ثابت می کنند که افزایش سرعت وب سایت فقط کمی می تواند تبدیل ها را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

اگر وب سایت شما در یک سرور مشترک کار می کند ، منابع بین شما و سایر وب سایت ها توزیع می شوند. هر کدام از سایتها برای اولین بار از منابعی برخوردار می شوند تا میوه ها را برداشت کنند. در یک برنامه میزبانی اختصاصی ، به شما مقدار مشخصی از منابع اختصاص داده می شود و هیچ کس نمی تواند به سهم شما دسترسی پیدا کند. بسته به بسته خود ، به رام ، پهنای باند ، ذخیره سازی و امنیت تخصیص می یابید. با رشد وب سایت می توانید برنامه بالاتر را انتخاب کنید. داشتن منابع خود نیز به این معنی است که می توانید تنظیمات را مجددا پیکربندی کنید و سایر برنامه ها را برای بهبود سرعت وب سایت ادغام کنید.

داشتن منابع اختصاصی ، خرابی وب سایت شما را کاهش می دهد. بار بار سریع چندین مزیت دارد. به عنوان مثال ، 46٪ از خریداران که سبد خرید را رها می کنند سرعتی سرعت آهسته را برای این اقدام مقصر می دانند. هنگامی که خریداران “اکنون بخرید” یا “check-out” را انتخاب می کنند ، انتظار دارند که واکنش بعدی سریع اتفاق بیفتد. یک سایت آهسته تبدیل ها را تشویق نمی کند و باعث می شود خریداران از مرور در سیستم عامل شما بیشتر دلسرد شوند.

موتورهای جستجو عاشق وب سایتهای سریع هستند و به طور معمول آنها را در صفحات جستجو رتبه بالاتری دارند. گوگل از سال 2010 در رتبه بندی خود از سرعت استفاده کرده است. یک سایت تجارت الکترونیکی برای مشاهده باید به سئو SEO کمک کند ، به همین دلیل سرعت بار از همیشه ضروری است. همچنین در صورت راه اندازی پروژه دیگری در اطراف وب سایت خود ، داشتن یک برنامه نامحدود ایمیل ، دامنه ها ، پایگاه داده با برنامه میزبانی اختصاصی خود نیز یک استراتژی عالی است..

اختصاصی هاستینگ بسته ای مطمئن تر است زیرا کمتر از وب سایت میزبانی مشترک در معرض خرابی یا پایین آمدن است.

3. امنیت پیشرفته

فروش آنلاین فرصت های شغلی را برای کارآفرینان فراهم می کند ، اما این موارد نیز ریسک محسوب می شوند. شناخته شده ترین تهدید امنیتی دیجیتال کلاهبرداری است. بیشتر فروشگاه های آنلاین دارای ویژگی های مشتری برای ذخیره اطلاعات مانند جزئیات تحویل و سابقه خرید هستند. هکرها می توانند به این حسابها دسترسی پیدا کنند و از آنها برای خرید غیرمجاز استفاده کنند. اگر به اندازه کافی از اطلاعات مشتری محافظت نمی کنید ، آن را در برابر هک و کلاهبرداری باز می کنید. کلاهبرداری در کارت اعتباری بسیار رایج است ، زیرا برخلاف فروشگاه های فیزیکی ، شما هیچ راهی برای اثبات هویت خریدار ندارید.

حملات DDOS یکی دیگر از تهدیدهای امنیتی مشترک است. هکرها به طور معمول سرورهای میزبان شما را ربوده و عملکرد آنها را به خطر می اندازند یا از آنها برای حمله به سرورهای دیگر استفاده می کنند. حملات DDOS به خصوص نامطلوب هستند زیرا باعث خرابی جدی می شوند و اگر این اتفاق بیفتد ممکن است هزینه فروش و شهرت شما را در بین مشتریان به همراه داشته باشد. اکثر میزبان وب سیستم های تأیید اعتبار را برای تکمیل راه حل های استاندارد بر اساس رمزهای عبور ارائه می دهند.

هنگام انتخاب میزبان وب ، بسته هایی را انتخاب کنید که عبارتند از:

 • گواهینامه های SSL – لایه های سوکت ایمن برای رمزگذاری اطلاعات بین فروشنده و خریدار طراحی شده اند. معاملات تجارت الکترونیکی شامل تبادل اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری ، آدرس ها ، اطلاعات بانکی و تاریخچه خرید است.
 • VPN – شبکه های عمومی برای بسیاری از افراد قابل دسترسی است به همین دلیل در برابر جرایم سایبری بسیار آسیب پذیر هستند. یک شبکه خصوصی مجازی علاوه بر رمزگذاری اطلاعات ، سرورهای خارج از سایت نیز دارد. موثرترین گزینه ها SSL-VPN و Open-VPN هستند.
 • حسابرسی امنیتی – میزبان وب شما باید به طور مرتب سایت شما را کنترل کند. ممیزی ها تهدیدات امنیتی را ردیابی می کنند و بر این اساس با آنها برخورد می کنند.
 • محافظت در برابر تهدیدات DDOS – حملات DDOS به سردرد تیمهای امنیتی می دهد زیرا آنها اغلب برای مقاومت در برابر اقداماتی که علیه آنها انجام می شود ، فرم را تغییر می دهند. از امکانات DNS معمولاً برای از بین بردن ترافیک مشکوک استفاده می شود.

ویژگی های فوق با اختصاصی ترین بسته های هاستینگ در دسترس است و برای اجرای یکنواخت سایت تجارت الکترونیکی شما ضروری است. برخی از برنامه ها فایروال های اختصاصی برای حفاظت بیشتر ارائه می دهند. فایروال ها یک نرم افزار استاندارد در رایانه ها هستند و کاربران را از دستیابی به محتوای خاص یا وب سایت ها محدود می کند. هنگام استفاده از هاست اشتراکی ، درخواست های مسدود شده از دسترسی به سایت دیگری می توانند در وب سایت شما نیز مسدود شوند. با میزبانی اختصاصی ، قوانین خاصی برای دسترسی به سکوی شما وجود دارد که برای اطلاعات حساس ایده آل است.

علاوه بر تنظیمات امنیتی ارائه شده توسط میزبان وب ، می توانید چندین مورد از جمله نرم افزار ضد ویروس خود را نیز پیاده سازی کنید.

4. کنترل کامل وب سایت شما

با داشتن هاست اختصاصی ، موفقیت وب سایت تجارت الکترونیک شما کاملاً به تلاش شما بستگی دارد. شما باید اطمینان حاصل کنید که سرور از حفظ و نگهداری خوبی در برابر تهدیدات برخوردار است. میزبانی مشترک به ویژه برای سایت های تجارت الکترونیکی ایده آل نیست زیرا ممکن است برخی از وب سایت ها با استفاده از بخش های بزرگی از منابع به گونه ای عمل کنند که نتیجه آن ضعیف باشد. با داشتن هاست اختصاصی ، از سروری با تخصیص خاصی برای بهینه سازی وب سایت شما استفاده می شود.

از آنجا که میزبانی اختصاصی به شما امکان می دهد نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری خود را پیکربندی کنید ، اولین قدم امنیت سایت شما به درستی است. شما کنترل کاملی بر الزامات امنیتی و مجوز خود دارید تا بتوانید اطلاعات مشتریان را رمزگذاری کنید. با رشد سایت شما ، می توانید هر برنامه یا نرم افزاری را اضافه و خلاص کنید.
یکی دیگر از مزایای استفاده از هاست اختصاصی ، انعطاف پذیری است که در آن می توانید از سرور خود برای هر تعداد پروژه استفاده کنید تا زمانی که از نظر ذخیره و پهنای باند در محدوده معین باشد..
ابزارهای نامحدودی برای کمک به بهینه سازی عملکرد سایت تجارت الکترونیکی در بازاریابی ، مشاغل ، وب سایت ، تحقیقات و تحلیلی وجود دارد.

میزبانی اختصاصی نیاز به تلاش فراوان از طرف مشتری دارد و برخی از ارائه دهندگان میزبان وب میزبان اختصاصی را با هزینه اضافی مدیریت کردند. ارائه دهنده شما بیشتر تنظیمات را برای شما انجام می دهد. شما می توانید در صورت نیاز به یک تکنسین برای کمک به شما ، این راه حل را به عنوان یک بسته خریداری کنید یا خدمات را خریداری کنید.

5- پشتیبانی فنی اختصاصی

یک سایت تجارت الکترونیکی کاملاً شکننده است زیرا هرگونه برخورد مستقیم بر فروش تأثیر می گذارد. بنابراین اکثر مشتریان میزبان ، به دنبال ارائه دهنده هایی هستند که در تمام روزهای سال ، پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند. این کارمندان نه تنها باید در دسترس باشند بلکه باید متخصص نیز باشند. در صورت نیاز به تنظیم یک نرم افزار پیچیده ، تیم ارائه دهنده باید به اندازه کافی آگاهی داشته باشند تا بتواند به شما در رضایت بخش کمک کند. ارائه دهنده هاستینگ باید کانال های دیگری برای دسترسی به تیم پشتیبانی ارائه دهد. این کانالها می توانند شامل چت زنده ، ایمیل ، بلیط و تلفن باشند. بیشتر بسته های میزبانی اختصاصی این ضمانت ها را ارائه می دهند به این معنی که کمک های مورد نیاز شما در طول شبانه روز در دسترس است. ارائه دهندگان میزبان اختصاصی مرتباً وب سایت ها را رصد می کنند که این اطمینان بیشتری برای محافظت از سایت شما در برابر اشکالات و خطرات امنیتی است.

چرا من میزبان WP را توصیه می کنم

wphosting-اختصاصی-سرور-استرالیا

میزبانی وب WP – سرور اختصاصی استرالیا

یکی از قابل توجه ترین ارائه دهندگان میزبانی اختصاصی در استرالیا ، میزبانی وب WP است. این شرکت برای استقرار خدمات میزبانی با کیفیت در وب سایت ها و وبلاگ های مستقر در استرالیا تاسیس شده است. با داشتن مشتری از دولت ، شرکت ها ، شرکت های کوچک و افراد مختلف ، WP Hosting از زیرساخت های کافی برای تحقق انواع نیازهای میزبانی برخوردار است. برنامه اصلی بسته راه اندازی ایده آل برای وبلاگ های شخصی است که از حجم عظیمی از پهنای باند و ذخیره سازی ترافیک استفاده نمی کند. بسته کسب و کار به روز شده است که علاوه بر بسته نامه ایمیل ، پشتیبانی از تلفن را نیز شامل می شود. اگر یک وب سایت پیچیده دارید که روزانه تعداد زیادی از کاربران همزمان را ترافیک دریافت می کند ، پس بسته Corporate برای شما مناسب است.

WP Hosting به گونه‌ای طراحی شده است که با WordPress یکپارچه کار کند. وقتی صحبت از تجارت الکترونیک است ، WooCommerce بر 32٪ از بازار حاکم است. این پسوند تجارت الکترونیکی برای وب سایت حتی محبوب تر وردپرس WordPress است. وقتی صحبت از سئو می شود ، WooCommerce + WordPress بیش از سایر رقبا می درخشد. استفاده از این ترکیب باعث افزایش دید شما در موتورهای جستجو می شود که از اهداف اصلی یک فروشگاه اینترنتی است. افزودنیهای بی شماری برای ایجاد قدرتمندتر WooCommerce از جمله ابزارهای بازاریابی ایمیل و قابلیت های سایت عضویت ایجاد شده است. ارائه دهنده ترفندهای زیادی را در این سرویس ادغام کرده است تا آن را با وردپرس تنظیم کند.

میزبانی وب WP امکان مهاجرت رایگان در داخل را فراهم می کند که سایت WordPress شما با خرابی صفر به پلت فرم میزبانی جدید منتقل می شود. سرپرستان وب استرالیا عاشق کارمندان محلی در WP Hosting می شوند و این بدان معنی است که هنگام تعامل با آنها ، چیزی در ترجمه گم نمی شود. مرکز پشتیبانی 24/7 یک مزیت قابل توجه است و شما می توانید در هر لحظه از روز یا شب با آنها تماس بگیرید. امنیت چند لایه ارائه دهنده با محافظت از همیشه DDOS تکمیل می شود. این اقدامات امنیتی هنگام اجرای یک فروشگاه تجارت الکترونیک عملاً بی عیب و نقص است. میزبانی وب WP با چندین مارک برتر مانند دانشگاه ملبورن و مرکز نمایشگاه های همایش ملبورن همکاری داشته است.

نتیجه

یک فروشگاه تجارت الکترونیکی به منابع بیشتری نسبت به منابع مورد نیاز یک سایت محتوای استاندارد احتیاج دارد. ممکن است هنگام ساختن یک فروشگاه تجارت الکترونیکی کاربردی دچار ناراحتی شوید. احتمالاً شما از سیستم عامل هایی مانند Shopify و Magento شنیده اید که به شما امکان می دهد مستقیماً در حال بارگذاری محصولات باشید. وردپرس حتی محبوب تر از پلاگین های خود است که باعث می شود یک سایت تجارت الکترونیکی با کارایی بالایی انجام شود. سیستم مدیریت محتوا که شما انتخاب می کنید به عهده شماست و باید نگرانی های فوری و آینده شما را برآورده کند.

اکثر سرپرستان سعی می کنند با انتخاب میزبانی مشترک که به زودی برای یک سیستم عامل گرسنه از منابع مانند فروشگاه آنلاین ناکارآمد می شوند ، پس انداز کنند. از آنجا که منابع خود را با سایتهای دیگر به اشتراک می گذارید ، وب سایت شما ممکن است در ساعت های حساس از زمان بروز رسانی را از دست بدهد. میزبانی اختصاصی ممکن است گزینه گران تری باشد ، اما سایت شما از بروزرسانی به روز شده ، گزینه های امنیتی بیشتر ، کنترل کامل و تیم پشتیبانی اختصاصی بهره مند خواهد شد. در استرالیا می توانید از طریق WP Hosting به یک سرور اختصاصی دسترسی پیدا کنید تا سرمایه گذاری تجارت الکترونیکی خود را به سطح بعدی برسانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map