چگونه می توان وب سایت های چندگانه را در حساب میزبانی خود قرار داد؟

میزبان-وب سایت های چند-یک-میزبان-حساب


آیا در حال حاضر صاحب یک وب سایت هستید ، اما قصد دارید زمینه کاری خود را با یک سایت جدید گسترش دهید؟ یا چندین وب سایت دارید اما همه در برنامه هاستینگ مختلف یا در شرکت های مختلف پخش می شوند؟ سپس به مقاله صحیح رسیدید. همانطور که از عنوان می توانید بگویید ، ما در مورد نحوه میزبانی بیش از 1 وب سایت در حساب میزبانی خود بحث خواهیم کرد.

اما یک نکته مهم را در نظر داشته باشید: ما در مورد نحوه میزبانی چندین وب سایت صحبت خواهیم کرد, در 1 حساب واحد باز. بنابراین ، ایده این است که شما مجبور نیستید چندین بسته میزبانی را خریداری کنید تا بتوانید چندین وب سایت میزبان باشید. برای چگونگی انجام این کار ، ما به زودی خواهیم دید.

جوانب مثبت و منفی میزبانی وب سایت چندگانه در یک حساب میزبانی

ممکن است از خود بپرسید ، چرا خوب است که میزبان چند وب سایت فقط در یک حساب کاربری باشید؟ خوب ، دلایل بیشتری وجود دارد که چرا این کارآیی است.

طرفداران

اول ، ارزان تر است. این ممکن است در واقع مهمترین جنبه ای باشد که افراد زیادی به آن توجه می کنند. فقط در مورد این فکر کنید. بیایید بگوییم که شما می خواهید 3 وب سایت را در 3 بسته میزبانی جداگانه میزبانی کنید. اگر برنامه میزبانی 5 دلار در ماه هزینه داشته باشد ، برای میزبانی 3 وب سایت در کل باید 15 دلار در ماه بپردازید. که در آن مثبت است?

در عوض ، بهتر است اگر به دنبال یک برنامه میزبانی ، از ابتدای این امکان هستید ، 3 وب سایت با استفاده از آن را میزبانی کنید. در مثال ما ، فقط برای هر 3 وب سایت فقط 5 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد. این مسئله حتی وقتی فقط با یک سایت جدید شروع می کنید ، از اهمیت بیشتری برخوردار است. از این گذشته ، در ابتدا نمی توانید پول زیادی از آن کسب کنید. شما باید آن را تا آن مرحله رشد دهید.

فایده بعدی که از میزبانی وب سایت های چندگانه با یک حساب واحد باز حاصل می شود ، این است که شما می توانید همه آسانتر وب سایت خود را مدیریت کنید. پس از همه ، همه چیز در یک مکان خواهد بود. شما قادر خواهید بود به راحتی بین نام دامنه جابجا شوید و در یک زمان مشخص با وب سایت مورد نظر خود کار کنید.

منفی

حال ، بیایید یکی از منفی ها را نیز ذکر کنیم. اگر میزبان چندین وب سایت در یک حساب واحد باشید ، منابع موجود برای هاستینگ در بین تمام وب سایت های شما تقسیم می شود. در ابتدا ، هنگامی که وب سایت هایی با بازدید کننده کمتری دارید ، این ممکن است مشکلی نداشته باشد.

اما بعداً با رشد همه وب سایت های شما ، به منابع بیشتری نیاز خواهید داشت تا بتوانید تعداد بازدید کنندگان روزانه را کنترل کنید. در این حالت ، اگر هنوز هم می خواهید بیش از 1 وب سایت را در یک حساب کاربری میزبان کنید ، بهتر است برای خدماتی که حداقل یک سرور خصوصی مجازی (VPS) یا سرور اختصاصی را به شما ارائه می دهد ، ثبت نام کنید..

چگونه می توانید چندین حساب را با یک حساب مجزا میزبان کنید?

اکنون ، در مورد نحوه امکان میزبانی بیش از 1 وب سایت با فقط 1 حساب میزبانی باز ، بحث خواهیم کرد. مهمترین جنبه موردنظر شما ، انتخاب بسته میزبانی است که به شما امکان می دهد چندین وب سایت میزبانی کنید. اگر این کار را نکنید ، نمی توانید این کار را انجام دهید. بعداً من به شما 3 بهترین شرکت را می دهم که برنامه هایی با امکان میزبانی وب سایت های متعدد ارائه می دهند.

اما اکنون ، باید ببینیم که چگونه می توانید بیش از 1 وب سایت را در یک حساب کاربری میزبان کنید. این ساده تر از چیزی است که فکر می کنید. اگر بیش از 1 وب سایت دارید ، یا قصد دارید این را بدانید ، به این معنی است که چندین نام دامنه نیز دارید ، درست است?

بنابراین ، اولین کاری که باید برای اضافه کردن یک وب سایت ثانویه در امتداد اولین وب خود انجام دهید ، اضافه کردن دامنه جدید به حساب کاربری شما است. این کار حداقل از دو طریق قابل انجام است:

 1. اگر قبلاً یک نام دامنه برای شخص دیگری (یک شرکت میزبان دیگر) ثبت کرده اید ، باید آن دامنه را به هاست جدید خود منتقل کنید. روشی که برای این فرآیند استفاده می شود ممکن است از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشد. اما نکته اینجاست که شما می توانید آن دامنه را منتقل کنید و در حساب میزبانی جدید خود یک وب سایت جدید ایجاد کنید.
 2. روش دوم درصورتی که می خواهید یک وب سایت جدید از ابتدا و بدون نام دامنه موجود ایجاد کنید ، استفاده می شود. روند کمی مشابه است ، اما این بار ، شما باید یک نام دامنه را از شرکت میزبان خود خریداری کنید. پس از انجام این کار ، می توانید یک وب سایت ثانویه با استفاده از نام دامنه خریداری شده ایجاد کنید. این فرآیند می تواند چندین بار انجام شود ، تا وب سایت های جدید بیشتری اضافه شود.

اکنون ، هنگامی که دامنه جدید به حساب میزبان اضافه شد ، تمام کاری که شما باید انجام دهید ، تغییر استفاده از آن است. هنگامی که در آنجا هستید ، می توانید علاوه بر وب سایت دیگری که قبلاً در اختیار دارید ، ساخت وب سایت را نیز شروع کنید.

اما اگر دامنه خود را از ارائه دهنده هاستینگ دیگر منتقل می کنید ، می توانید کل وب سایت (در صورت ساخت) را نیز انتقال دهید ، و آن را به عنوان یک سایت ثانویه به حساب خود اضافه کنید. به این ترتیب ، 2 وب سایت از یک حساب کاربری واحد استفاده می کنند.

بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای وب سایت های چندگانه

اکنون که می دانید چگونه این کار انجام شده است ، ما در مورد 3 نامزد برتر که میزبان چندین وب سایت در یک حساب واحد هستند ، صحبت خواهیم کرد. فرقی نمی کند که در آخر کدام یک را انتخاب کنید. هر یک از 3 مورد ارائه دهنده خدمات درجه یک است. برای روشن شدن ، ما در مورد میزبانی مشترک برای هر 3 شرکت صحبت خواهیم کرد.

میزبانی InMotion

inmotion-hosting-وب سایت های چندگانهInMotion یک شرکت مستقر در آمریکا است که سالها پیش تأسیس شده است. آنها محبوبیت زیادی در طول سالها به دست آوردند ، و این به دلایلی مناسب است: InMotion خدمات میزبانی کارآمد را با قیمت های نسبتاً کم ارائه می دهد. این امر به ویژه در مورد خدماتی مانند VPS هاستینگ و سرورهای اختصاصی صادق است ، که هزینه های آن با سایر ارائه دهندگان بسیار بیشتر است.

میزبانی مشترک اما محبوب ترین سرویس در InMotion است. می توانید آن را در 3 طرح جداگانه خریداری کنید. 3 نفر از آنها میزبان چندین وب سایت با یک حساب هستند:

 1. راه اندازی: هزینه ماهانه 6.39 دلار دارد و از 2 وب سایت میزبان پشتیبانی می کند.
 2. قدرت: 8،49 دلار در ماه هزینه دارد ، از 6 وب سایت برای میزبانی پشتیبانی می کند.
 3. طرفدار: این مبلغ ماهانه 14.71 دلار با فرصتی برای میزبانی تعداد نامحدودی از وب سایت ها ارائه می شود.

برنامه محبوب ترین برنامه دوم است و InMotion هم آن را توصیه می کند. با خرید آن ، تمام ویژگی های زیر را در این قیمت درج می کنید: دامنه رایگان برای یک سال کل (در صورت پرداخت 1 سال پیش پرداخت) ، 6 وب سایت ، ذخیره سازی و پهنای باند SSD نامحدود ، سازنده سایت ، ابزارهای بازاریابی و ویژگی های امنیتی (گواهی SSL ) و حساب های نامحدود ایمیل.

Bluehost

bluehost- وب سایت-میزبانی چندگانهBluehost دومین انتخاب ما در این لیست است ، اما به این معنی نیست که از نظر میزبانی بسته ها تنها دوم است. شما برای میزبانی وب سایت های متعدد یکی از بهترین خدمات را دریافت می کنید. دقیقاً مانند InMotion Hosting ، Bluehost نیز به دلیل خدمات میزبانی مشترک خود بسیار محبوب است.

اولین طرحی که ارائه می دهند فقط از 1 وب سایت پشتیبانی می کند ، بنابراین من فقط بقیه بسته ها را ذکر می کنم:

 • به علاوه: 5.95 دلار در ماه. میزبان وب سایت های نامحدود در 1 حساب.
 • انتخاب به علاوه: 5.95 دلار در ماه. همچنین از وب سایت های نامحدود پشتیبانی می کند.
 • طرفدار: 13.95 دلار در ماه. وب سایت های نامحدود نیز هست.

همانطور که مشاهده می کنید ، برنامه های Plus و Choice Plus به همان میزان هزینه دارند. اختلافاتی بین آنها وجود دارد. با برنامه Choice Plus ، یک ویژگی Domain Privacy و پشتیبان سایت نیز دریافت می کنید. همه بقیه ، مانند ویژگی های ذخیره سازی SSD و ایمیل ، شامل آن می شوند. محبوب ترین طرح این یکی است. اگر با آن بروید ، ناامید نخواهید شد.

اما اگر با یک برنامه ردیف پایین احساس راحتی بیشتری می کنید ، فقط با بسته ساده Plus همراه شوید. شما این شانس را دارید که وب سایت های نامحدود را با استفاده از آن میزبانی کنید.

میزبان

میزبان-میزبان چند دامنهHostGator انتخاب 3 و نهایی است که واقعا ارزش بررسی از وب سایت های متعدد را دارد. آنها با 3 برنامه میزبانی مشترک متفاوت همراه هستند ، اما فقط برنامه 2 و 3 به شما امکان می دهد چندین وب سایت میزبان باشید. بنابراین ، ما در مورد آنها صحبت خواهیم کرد:

 1. برنامه کودک: هزینه آن 3.95 دلار در ماه است. برای چنین قیمت کم ، شما از وب سایت های نامحدود ، بسیاری از نصب های 1 کلیک (وردپرس و سایر موارد) ، پهنای باند بدون مجوز ، گواهی SSL رایگان و ذخیره سازی SSD برای سرعت بارگذاری سریع سایت ، پشتیبانی می کنید..
 2. برنامه تجاری: هزینه آن 5.95 دلار در ماه است. این برنامه پیشنهادی از HostGator است. شما می توانید همه موارد فوق را ذکر کنید (برنامه کودک) ، به علاوه برخی موارد اضافی: ارتقاء رایگان به مثبت SSL ، آدرس IP اختصاصی رایگان و ابزار رایگان سئو برای کمک به شما در پیشرفت سریع تر.

HostGator همچنین یک پلتفرم ساخت سایت رایگان با صدها موضوع رایگان را در دسترس قرار می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید وب سایت جدیدی با سهولت ایجاد کنید. شایان ذکر است که تمامی قالب ها پاسخگو هستند ، بنابراین در همه دستگاه ها خوب به نظر می رسند.

نتیجه

در کل ، میزبانی بیش از 1 وب سایت در یک حساب کاربری چندان پیچیده نیست. همانطور که از بالا مشاهده می کنید ، برنامه های میزبانی زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد چندین وب سایت در یک حساب کاربری داشته باشید. اکنون ، وظیفه شما این است که طرحی را انتخاب کنید که از چندین وب سایت پشتیبانی کند و متناسب با نیازهای شما باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map