WooCommerce vs Magento – کدام یک برای فروشگاه آنلاین مناسب است؟

magento-vs-woocommerce


این بار می خواهیم دو محبوب ترین سیستم عامل تجارت الکترونیک یعنی Magento و WooCommerce را با هم مقایسه کنیم. اگر ویژگی های لیست را که هر یک از آنها ارائه می دهید بررسی کنید ، فوراً متوجه خواهید شد که تصمیم گیری در مورد کدام یک بهتر نیست. در واقع ، شما به سختی می توانید با انتخاب هر یک از آنها اشتباه کنید ، اما برای کسانی که به دنبال انتخابی مناسب برای مشاغل خود هستند ، شاید مهم باشد که بینش دقیقی از تفاوت ها کسب کنید.

از آنجا که تعیین نکات مثبت و منفی هر سیستم عامل توسط خودتان دشوار است ، ما در این مقاله قصد داریم کل موضوع را برای شما تجزیه کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مشخص شود که کدام بستر برای کسب و کار شما و مخاطبان هدف شما بهترین کار را خواهد کرد. هنگامی که مردم می خواهند فروش آنلاین را شروع کنند ، معمولاً به دنبال یک راه حل همه جانبه هستند که متاسفانه وجود ندارد. آنچه شما باید انجام دهید این است که این سؤال را بپرسید: نیازهای منحصر به فرد تجارت من چیست?

بدیهی است که هر دو WooCommerce و Magento تعداد زیادی هوادار دارند که ادعا می کنند پلت فرم آنها بهترین برای همه است. این تنها به این دلیل است که سکویی که از آنها استفاده می کند ، مناسب برای مدل تجاری آنهاست و برای آنها بهترین شد. برای اینکه دریابیم کدام یک برای شما بهترین است ، ما می خواهیم رویکرد متفاوتی بگیریم و به طور عینی در مورد هر دو سیستم عامل تحقیق کنیم. ما می خواهیم از طریق ویژگی ها ، قیمت گذاری ، دوستی کاربر ، امنیت و فرصت های کلی تجاری که Magento و WooCommerce ارائه می دهند را مرور کنیم..

مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید؟ به خواندن ادامه دهید و تا پایان این مقاله ، آماده تصمیم گیری خواهید بود. بدون آگهی اضافی ، شروع کنیم!

WooCommerce و Magento – چه کاری را باید ارائه دهند?

WooCommerce مانند سایر افزونه های وردپرس شروع به کار کرد و پس از آنکه محبوبیت بیشتری پیدا کرد ، به چیزی بسیار بزرگتر ظهور کرد. امروز ، WooCommerce یکی از افزونه های بسیار پرکاربرد است که امکانات مختلفی را برای مبتدیان و کاربران با تجربه تر ارائه می دهد تا به آنها در شروع فروش آنلاین کمک کند. از طرف دیگر ، Magento یک سکوی کامل است که فقط برای اهداف تجارت الکترونیکی ایجاد شده است. مخاطبان هدف آنها بیشتر مشاغل متوسط ​​و بزرگ هستند.

Magento به هیچ وجه برای مبتدیان توصیه نمی شود ، بلکه بیشتر برای کاربران با تکنولوژی بیشتر است. آنچه که آنها عمدتاً بر روی آن متمرکز هستند ارائه قدرتمندترین ویژگی ها در زمینه تجارت الکترونیک است. این امر آن را به یك بستر جذاب برای كسب و كارهایی كه اهداف عظیمی برای آینده تعیین كرده اند ، می كند. هر یک از این سیستم عامل ها نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند. در ادامه می خواهیم شما را با اصلی ترین ویژگی های تعریف WooCommerce و Magento آشنا کنیم. سپس ، پس از مشخص شدن تمام جزئیات ، ما می خواهیم از اطلاعات استفاده كنیم تا تصمیم بگیریم كدام یك از این دو بستر بهتر است.

WooCommerce

WooCommerce چنان افزونه ای گسترده است که کاربران وردپرس تقریباً نمی توانند از این پلتفرم استفاده کنند بدون اینکه در نهایت افزونه را بخوانند یا بخشی از کار خود را در مورد آن مطالعه کنند. WooCommerce همچنین خود را به عنوان پلت فرم تجارت الکترونیک با بیشترین گزینه های شخصی سازی تبلیغ می کند و در واقع بسیاری از آنها را ارائه می دهد. امروز بیش از 400000 فروشگاه آنلاین روی این سکو اجرا شده و تعداد زیادی از مردم روز به روز از آن استفاده می کنند.

ویژگی های اصلی WooCommerce:

 • شما می توانید به همان اندازه محصولات مورد نظر خود را به مغازه خود اضافه کنید
 • به عنوان یک کاربر WordPress ، شما قادر خواهید بود از میان هزاران افزونه مفید انتخاب کنید
 • انتخاب گسترده ای از افزودنی های موجود برای پردازش پرداخت
 • مضامین پریمیوم و رایگان در بسیاری از دسته ها طبقه بندی می شوند

جوانب مثبت:

 • شما می توانید فروشگاه آنلاین خود را به صورت رایگان راه اندازی کنید ، و این گزینه به شما بستگی دارد که آیا گزینه میزبانی رایگان یا حق بیمه را انتخاب کنید
 • اگر در وردپرس تجربه ای دارید ، به سرعت به WooCommerce عادت خواهید کرد
 • در صورت گرفتگی ، یک پایگاه دانش جامع وجود دارد که مطمئناً می توانید مقاله ای را پیدا کنید که به حل مشکل شما کمک کند
 • WooCommerce به شما امکان می دهد تا ترافیک وب سایت خود را با Google Analytics از طریق یک افزونه تجزیه و تحلیل کنید
 • اگر قبلاً SSL خریداری کرده اید ، می توانید آن را به صورت یکپارچه به سایت خود اضافه کنید

منفی:

 • این پلتفرم برای کسانی که با وردپرس آشنا نیستند ایده آل نیست زیرا باید از ابتدا شروع کنند
 • اگرچه بسیاری از تم ها و افزونه های ارزان قیمت در دسترس هستند ، اما قیمت ها به سرعت افزایش می یابند و در صورت عدم دقت می توانید به راحتی هزینه های زیادی را به خرج دهید.

آیا WooCommerce برای مبتدیان خوب است?

ما WooCommerce را برای هر کسی که با تجارت الکترونیک و یا حتی با دنیای آنلاین کاملاً آشنا نیست ، توصیه می کنیم. استاندارد امروز توسعه خدمات و نرم افزارهای آنلاین است که موجب صرفه جویی در وقت افراد می شود و نیازی نیست آنها را با توسعه وب یا سایر مشخصات فنی آشنا کنند..

WooCommerce به همراه WordPress به طور قطع مطابق با آن استاندارد عمل می کنند. ناگفته نماند که اگر قبلاً از WordPress برای وبلاگ نویسی یا هر نوع وب سایت دیگر استفاده کرده اید ، پس یادگیری نحوه استفاده از WooCommerce یک تکه کیک برای شما خواهد بود. این افزونه در حال حاضر بسیار کاربر پسند است ، اما می توانید با مراجعه به پایگاه دانش آنها به نام WooCommerce Docs اطلاعات زیادی در مورد آن کسب کنید. همچنین بسیاری از فیلم ها و مقالات دیگر در مورد این پلتفرم به صورت آنلاین وجود دارد.

WooCommerce چقدر هزینه دارد؟?

درست مانند وردپرس ، WooCommerce همچنین یک پلتفرم منبع باز است که توسط هر کس به صورت رایگان قابل نصب است. همچنین می توانید هر شرکت میزبانی را انتخاب کنید و فروشگاه آنلاین خود را بر روی سرورهای خود راه اندازی کنید. با این حال ، WooCommerce همچنین هزینه اضافی برای پرداخت آن دارد. شما می توانید از بسیاری از افزونه های حق بیمه انتخاب کنید و برخی از آنها هزینه های زیادی دارند. اغلب اوقات ، تنها انتخاب شما ثبت نام در برنامه سالانه است زیرا بسیاری از برنامه های افزودنی فقط گزینه پرداخت ماهانه را ارائه نمی دهند. علاوه بر برنامه های افزودنی ، باید هزینه اشتراک میزبانی وب را نیز پرداخت کنید.

انتخاب بسته میزبانی وب فقط به نیازهای کلی فروشگاه آنلاین شما بستگی دارد. این موارد شامل میزان ترافیک ، محتوا و برنامه های افزودنی در سایت است. کمی تحقیق کنید و یک شرکت میزبانی وب را انتخاب کنید که منجر به اکثر مضراب ها می شود. حتی بزرگترین نام های این صنعت بسته هایی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهند و حداقل می توانید بر اساس فراوانی از بررسی های مثبت به خدمات آنها اعتماد کنید. فقط مطمئن شوید که به دنبال یک پکیج میزبانی هستید که برای تجارت الکترونیکی یا به طور خاص برای WooCommerce بهینه شده باشد.

مگنتو

بر اساس بررسی ما تا کنون ، معلوم می شود که WooCommerce یک راه حل در جامعه است ، در حالی که Magento برای شرکتهای خواستارتر انتخاب خوبی است. با این حال ، این بدان معنی نیست که مشاغل کوچک باید در جای دیگری جستجو کنند. در واقع ، ویژگی های ارائه شده توسط Magento اغلب توجه آن مشتری ها را نیز به خود جلب می کند. آنها با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود روی سیستم عامل ، می توانند به منابع زیادی دسترسی پیدا کنند که به رشد آنها کمک می کند.

نکته جالب در مورد Magento این است که می توانید با ورود به سیستم Community Edition ، از این بستر به صورت رایگان استفاده کنید. اگرچه آنقدر قدرتمند نیست که حق بیمه Enterprise Edition آنها باشد ، اما مطمئناً برای مشاغل کوچکتر به اندازه کافی قدرتمند است. لازم به ذکر نیست که شما باید هزاران دلار برای Enterprise Edition بپردازید ، در حالی که مورد دیگر کاملاً رایگان برای استفاده است. به خاطر این مقاله ، ما به طور عمده در مورد ویژگی های موجود در نسخه جامعه صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های اصلی Magento:

 • آنها به شما امکان می دهند تعداد نامحدودی از محصولات را به فروشگاه خود اضافه کنید
 • تغییرات زیادی در هنگام طرح تم و طرح وجود دارد
 • شما می توانید از طریق API داده ها را با نرم افزار شخص ثالث ارسال و دریافت کنید
 • رابط های کاربر پسند و ابزارهای قدرتمندی که می توانند به شما در افزودن محصولات کمک کنند

جوانب مثبت:

 • تا زمانی که به دنبال یک گزینه جایگزین میزبانی قدرتمند باشید ، می توانید از مقیاس پذیری Magento استفاده کرده و فروشگاه خود را بدون محدودیت گسترش دهید
 • با Magento ، پرداخت سریع مشتری تضمین می شود. آنها فرآیند را بسیار بهبود بخشیده اند تا آن را تا حد ممکن ساده تر انجام دهند
 • سه دروازه پرداخت بسیار مشهور در دسترس است: Braintree ، PayPal و Authorize.net

منفی:

 • این پلتفرم برای کاربران با تجربه تر مانند توسعه دهندگان ، پیشنهادهای زیادی را ارائه می دهد ، که این امر فقط باعث ایجاد گیجی بیشتر برای مبتدیان می شود
 • از آنجا که بازار هدف آنها مشاغل بزرگ است ، Enterprise Edition آنها می تواند ده ها هزار دلار هزینه داشته باشد

آیا Magento برای مبتدیان خوب است?

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، Magento یکی از آن سیستم عامل هایی است که ما برای کاربران با تجربه تر توصیه می کنیم. این مسئله وقتی واقعی تر می شود که شما آن را با WooCommerce مقایسه کنید ، زیرا این برنامه مبتنی بر WordPress است ، یک پلتفرم کاملاً مبتدی برای مبتدی (که یکی از دلایل محبوبیت این امر است). با این حال ، اگر تازه وارد Magento شده اید ، فکر می کنیم با کمک دانش گسترده آنها می توانید چیزهای زیادی بیاموزید و حتی بعد از مدتی شروع به کار روی سیستم عامل کنید.

اما ما نمی توانیم این واقعیت را انکار کنیم که قرار است برای یادگیری اصول اولیه Magento بیشتر از اصول وردپرس به شما زمان بیشتری ببرد. از آنجا که آنها روی جذب مشاغل بزرگ به سکوی خود متمرکز شده اند ، آنها سرمایه گذاری زیادی را در ارائه پشتیبانی از مشتری با کیفیت عالی انجام داده اند. این بدان معناست که هر وقت گیر افتادید می توانید برای کمک به تیم آنها تماس بگیرید. یکی از اهداف اصلی آنها کمک به مردم برای برقراری یک حضور آنلاین قدرتمند و افزایش فروش است. در کل ، اگر آنها فرصت فراوانی برای یادگیری دارند ، Magento گزینه مناسبی برای مبتدیان است.

قیمت ها و قیمت های مگنتو

برای شروع وب سایت تجارت الکترونیکی خود با Magento نیازی به بودجه ندارید ، زیرا نسخه جامعه منبع باز آنها کاملاً رایگان است. قبل از شروع ، شما باید مانند یک صاحب وب سایت دیگر در یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد ثبت نام کنید. اکنون ممکن است وسوسه انگیز باشد که به سراغ یک گزینه میزبانی رایگان بروید و کل پروژه را بدون بودجه نگه دارید ، اما قطعاً شما را به این کار توصیه نمی کنیم. اگر واقعاً می خواهید شغل شما رشد کند ، باید در یک برنامه میزبانی حق بیمه ثبت نام کنید.

فقط با چند دلار در هر ماه ، بسیاری از ویژگی های مفید آن را نیز دریافت می کنید. با نسخه Magento Community Edition ، این تنها چیزی است که می خواهید برای آن هزینه کنید. آنها همچنین گزینه دیگری برای مشاغل بزرگتر به نام Enterprise Edition دارند که یک بسته حق بیمه است. این بسیار گران است و آنها حتی قیمت خاصی برای خدمات تعیین نکردند. اگر برای شرکت خود به نسخه Enterprise Edition احتیاج دارید ، ابتدا باید با Magento مشورت کنید و آنها نقل قول می کنند. قیمت می تواند بین 15000 تا 50،000 دلار در سال متغیر باشد.

عملکرد WooCommerce vs Magento

مردم از اینکه در وب سایتهایی که هر صفحه وب برای بارگیری طولانی مدت طول می کشد ، متنفر هستند. امروز ، باید مطمئن شوید که صفحات شما در کمتر از 2 ثانیه بارگیری می شوند. در غیر این صورت ، مشتریان بالقوه شما کالای مشابه دیگری را در جای دیگر پیدا می کنند. اگر می خواهید وب سایت شما موفق شود ، باید روی سروری سرمایه گذاری کنید که منابع کافی را فراهم کند و محتوای شما نیز به درستی بهینه شود.

عملکرد بالا برای وب سایت های تجارت الکترونیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هنوز مشخص نیست که WooCommerce یا Magento در اینجا رقیب قوی تری است یا خیر. این سیستم ها با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و در هنگام عملکرد عوامل زیادی در بازی وجود دارد. ما در مورد فروشگاه های آنلاین صحبت می کنیم که از نظر اندازه و کارایی متفاوت هستند ، به این معنی که هرکدام از آنها شرایط مختلفی دارند. علاوه بر این ، بسته های میزبانی وب متنوع زیادی برای انتخاب در اینترنت وجود دارد.

همچنین می توانید از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید و شیوه های بهینه سازی محتوای بیشماری را در وب سایت خود اعمال کنید که همگی در عملکرد آن تأثیر دارند. بنابراین ، سخت است که بگوییم کدام یک از پلتفرم تجارت الکترونیک در مورد سرعت بارگذاری صفحه برای فروشگاه شما بهتر است. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، تفاوت معنی داری وجود ندارد. عملکرد سایت تجارت الکترونیک شما بستگی به نحوه ساخت فروشگاه و بسته میزبانی وب شما برای انتخاب دارد.

WooCommerce و Magento Security در مقایسه

برای هر نوع وب سایت اهمیت دارد که از اقدامات امنیتی لازم مراقبت کند. اگر یک وب سایت تجارت الکترونیک را راه اندازی کنید ، در نهایت بسیاری از افراد هر بار که بخواهند چیزی بخرند ، جزئیات پرداخت و اطلاعات خصوصی خود را به اشتراک می گذارند. در صورت عدم وجود امنیت مناسب ، این داده ها به راحتی قابل سرقت هستند. از طرف دیگر ، روز به روز بیشتر افراد نسبت به آن باهوش هستند. آنها قصد دارند بررسی کنند که آیا آنها می توانند جزئیات خود را در وب سایت شما به طور ایمن به اشتراک بگذارند یا نه. اگر اینطور نیست ، آنها هرگز قصد خرید چیزی در فروشگاه آنلاین شما ندارند.

امنیت یکی دیگر از عواملی است که بستگی به بستر تجارت الکترونیکی شما انتخاب نمی کند. شما می توانید آخرین برنامه های افزودنی امنیتی را هم در Magento و هم WooCommerce اعمال کنید. گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد و سطح امنیت وب سایت شما فقط به شما بستگی دارد. با این حال ، Magento چیزی را ارائه می دهد که ممکن است برای کاربران پیشرفته مفید باشد. می توانید تکه های امنیتی اختصاصی را از طریق سیستم عامل دریافت کنید که می تواند امنیت فروشگاه اینترنتی شما را بیشتر بهبود بخشد.

دلیل این امر فقط برای کاربران پیشرفته است زیرا استفاده از این تکه ها بسیار دشوار است. مبتدی ها با آنها واقعاً کار سختی را پشت سر می گذارند و آنها حتی در پایان حتی موفق نخواهند شد. به همین دلیل بسیاری از فروشگاه های آنلاین مستقر در Magento در اینترنت منسوخ شده اند. آنها فقط کارمندانی ندارند که بتوانند تکه هایی را برای آنها اعمال کنند. می توانیم نتیجه بگیریم که اگر شما یک کاربر باتجربه Magento یا شخصی هستید که مایل به پرداخت کمک های حرفه ای هستید ، می توانید از فروشگاه WooCommerce سطح امنیتی بالاتری را برای فروشگاه خود بدست آورید..

آیا مدیریت محصول عامل تعیین کننده است?

اگر یک بستر تجارت الکترونیک مدیریت محصول خوبی را ارائه دهد ، کار شما بسیار آسانتر خواهد شد. گزینه های بهتر مدیریت محصول منجر به صفحات مناسب محصولات می شود که برای بازدید کنندگان جذاب باشد. WooCommerce در مورد راه حل های جامع خود کاملاً شناخته شده است و باعث می شود محصولات دیجیتالی و فیزیکی را نیز اضافه کنید. اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه آنلاین شما یک فرآیند کاملاً ساده است. حتی لازم نیست در مورد چگونگی انجام آن فکر کنید.

اگر قبلاً در سایت وردپرس کار کرده باشید ، برای شما ساده تر خواهد بود. اگر عملکردهای پیش فرض ادغام شده در WooCommerce کافی نباشد ، می توانید همیشه افزونه های محصول را بارگیری کنید که می تواند سیستم عامل را حتی متنوع تر جلوه دهد. به عنوان یک کاربر Magento ، در حال حاضر بسیاری از ویژگیهای مفید در دسترس است که کاربر WooCommerce در غیر این صورت نیاز به بارگیری آن دارد. شما می توانید گروه محصول ایجاد کنید ، بررسی محصولات را منتشر کنید ، قوانین خاص قیمت گذاری را اعمال کنید و محصولات را به صورت پیش فرض شخصی سازی کنید.

از آنجایی که برای اضافه کردن این ویژگی ها در WooCommerce باید وقت و تلاش بیشتری را انجام دهید ، Magento هنگام صحبت از عملکرد به وضوح برنده می شود. اما فراموش نکنیم که تقریباً هر چیزی برای یادگیری در Magento زمان بیشتری می برد. اگر شما جزو آن دسته از صاحبان مغازه هستید که نیازی به ویژگی های پیشرفته ندارید ، پس حتماً باید به WooCommerce بروید. در حالی که Magento تلاش می کند یک راه حل همه جانبه برای کاربران پیشرفته باشد ، WooCommerce تلاش می کند سریع ، ساده و در عین حال کاملاً مطمئن باشد که به مشاغل کوچک دامن بزند. آنها می توانند با یک کار ساده شروع کنند و سپس آن را با توجه به نیازهای خود در آینده گسترش دهند.

بیایید قیمت ها را با هم مقایسه کنیم

البته ، فقط درصورتی که بودجه لازم برای شروع را داشته باشید ، می توانید از جایگزین تجارت الکترونیک استفاده کنید. کدام یک مقرون به صرفه تر است ، Magento یا WooCommerce؟ WooCommerce تا زمانی که برخی از افزونه های حق بیمه را خریداری نکنید ، برای شما یک پنی هزینه نخواهد داشت. Magento دارای یک Enterprise Edition است که می توانید از بین بسته های مختلف آن را انتخاب کنید ، اما برای خرید به هر حال باید مبلغ مضحکی را پرداخت کنید. این ممکن است برای مشاغل بزرگ خیلی نباشد ، اما مطمئناً برای مشاغل کوچک نیز چنین است.

اگر به هر حال می خواهید از Magento استفاده کنید ، می توانید به نسخه عمومی انجمن کاملاً رایگان ثبت نام کنید. بسته های ممتاز آنها بسیار قدرتمندتر است ، اما آنچه کاربران با نسخه Community می گیرند برای مشاغل کوچکتر از آن کافی است. آنچه می توان نتیجه گرفت این است که شما می توانید یک فروشگاه اینترنتی مناسب و معقول را هم با WooCommerce و Magento به صورت رایگان راه اندازی کنید. تنها موردی که ما به شما توصیه می کنیم هزینه پرداخت کنید ، یک سرویس میزبانی قابل اعتماد است ، اما فقط چند دلار در ماه هزینه می کند بنابراین کار بزرگی نیست.

با این حال ، شما باید در مورد پسوندها مراقب باشید یا در غیر این صورت می توانید در مدت زمان کوتاهی هزینه زیادی را صرف کنید. می توانید مغازه خود را به صورت رایگان نگه دارید و راه اندازی کنید و حتی چند برنامه رایگان مفید نیز پیدا کنید ، اما حق بیمه معمولاً بسیار گران است. بهترین ایده این است که قبل از تصمیم گیری در مورد کدام یک از این دو سیستم عامل که می خواهید استفاده کنید ، کمی تحقیق کنید. شما باید آن را از قبل برنامه ریزی کرده و لیستی از برنامه های افزودنی را که می خواهید برای هر دو سیستم عامل نصب کنید ، ایجاد کنید.

سپس ، اگر افزونه حق بیمه ای وجود داشته باشد ، می توانید این دو قیمت را با یکدیگر مقایسه کرده و تصمیم بگیرید که بستر تجارت الکترونیک برای شما ارزان تر خواهد بود. این کار وقت و تلاش زیادی برای ایجاد لیست نمی کند ، اما مطمئناً می تواند مقداری پول پس انداز کند. در کل ، می توان گفت که Magento و WooCommerce هم برای ایجاد فروشگاه آنلاین تمام عیار خود انتخاب های خوبی هستند. تنها چیزی که ممکن است برای کاربران WooCommerce بهتر باشد این است که با رشد کسب و کارشان نیازی به بروزرسانی به هر نسخه نیستند.

با Magento ، باید در نهایت سکوها را تغییر دهید یا به نسخه Enterprise Edition آنها ارتقا دهید. بنابراین ، WooCommerce در بسیاری از موارد به عنوان جایگزین ارزان قیمت تر معرفی می شود. بسته های میزبانی وب بسیاری نیز وجود دارد که برای WooCommerce یا WordPress بهینه شده اند. این راه حلها حتی اگر یکی از بزرگترین ارائه دهندگان را انتخاب کنید ، بسیار ارزان هستند ، به این معنی که می توانید مقداری بیشتر پس انداز کنید.

کدامیک بهتر است؟ WooCommerce یا Magento?

تا این لحظه ، ما در مورد چگونگی WooCommerce مبتدی برای مبتدیان صحبت های زیادی کرده ایم. این باعث می شود آن را به یک انتخاب عالی برای کاربران بی تجربه تبدیل کنید. این یک راه حل سریع ، موثر و مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک است که می خواهند به سرعت آنلاین شوند. مهم نیست که چه نوع وب سایت تجارت الکترونیکی را می خواهید شروع کنید ، مطمئناً WooCommerce راه حلی برای شما دارد. از کارآفرینی خانگی گرفته تا فروش بلیط ، می توانید همه چیز را با سیستم عامل تنظیم کنید.

در Magento ، شما می توانید تمام ویژگی هایی که می تواند به رشد وب سایت تجارت الکترونیک کمک کند ، پیدا کنید. این استحکام ، مقیاس پذیر است و بسیاری از ویژگی های قدرتمند مورد نیاز شما به صورت پیش فرض در سیستم عامل موجود هستند. ما این بستر را برای هر شرکتی توصیه می كنیم كه مدتی درآمد داشته باشد و می خواهد آن را در تجارت الکترونیک سرمایه گذاری كند. اگر قیمت قیمتی که از Magento می گیرید برای شما مقرون به صرفه است ، مطمئناً شما از تصمیم خود پشیمان نخواهید شد.

در حقیقت ، این بستر می تواند به شما در تولید پول بسیار بیشتری در آینده کمک کند. اما اگر بررسی کنیم که کدام پلتفرم برای شروع یک کاربر بی تجربه بهتر است ، پس قطعاً برنده WooCommerce است. اگر تصمیم دارید به عنوان یک مبتدی به Magento پرش کنید ، در این صورت می خواهید کار سختی را پشت سر بگذارید.

خلاصه آن

هر کاربر که می خواهد یک وب سایت تجارت الکترونیک را راه اندازی کند ، نیازهای مختلفی دارد. در مورد این سیستم عاملها هیچ راه حل با اندازه مناسب وجود ندارد. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که مقایسه WooCommerce با Magento کاری دشوار بوده است. مطابق رویکرد ما ، اگر تمام سؤالات متفاوتی را که در بالا به آنها پاسخ دادید ، جمع بندی کنید ، WooCommerce به عنوان گزینه بهتر انتخاب شده است. احتمالاً همه با این نتیجه موافق نیستند ، اما ما کاملاً در مورد ماژنتو نیز مثبت بودیم.

Magento از ویژگی های قدرتمند زیادی برای ارائه برخوردار است و هم اکنون یک سیستم عامل بسیار پیشرفته است. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که ترجیح می دهید از Magento استفاده کند ، احتمالاً شما از آنچه به دست می آورید راضی هستید. آنچه شما واقعاً باید به آن فکر کنید نیازهای اصلی فروشگاه آنلاین شما است. شما باید در مورد عملکرد ، برنامه های افزودنی ، اقدامات امنیتی و سایر نیازهای منحصر به فرد فکر کنید. همچنین ، در مورد سطح دشواری هر پلتفرم فکر کنید. خب چی فکر می کنی؟ آیا این مقاله به شما در تصمیم گیری درست کمک کرده است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map