WooCommerce Review – چرا باید آن را برای فروشگاه آنلاین خود در نظر بگیریم؟

woocommerce-review


اگر 10 سال پیش کسی به فکر ایجاد یک فروشگاه آنلاین بود ، مطمئناً او نمی خواست وردپرس را انتخاب کند. بیشتر برای ایجاد بلاگ ها و وب سایت های ساده استفاده می شد. اما همه چیز به شدت تغییر کرد.

این روزها می توانید با استفاده از WordPress ، بازار آنلاین خود را بسازید. چرا؟ از آنجا که شما یکی از بهترین ابزارهایی را که در توسعه فروشگاه شما کمک می کند بدست می آورید: افزونه WooCommerce. اما چرا WooCommerce اینقدر مورد استفاده قرار می گیرد و آیا نقاط ضعفی برای آن وجود دارد؟ بیایید!

ابتدا مزایای استفاده از این افزونه را خواهیم دید. مزایای اصلی در استفاده از WooCommerce وجود دارد:

 1. مورد اعتماد هزاران فروشگاه.
 2. کاملاً با وردپرس ادغام می شود
 3. منبع باز است
 4. شما می توانید هر چیزی را با استفاده از آن بفروشید (به معنای واقعی کلمه)
 5. تعداد زیادی پسوند
 6. وبلاگ نویسی یکپارچه (به علاوه بزرگ)

WooCommerce به خوبی قابل اعتماد است

این مسئله واقعاً مهم است که وقتی فکر می کنید فروشگاه جدید خود را تهیه کنید. آیا شما چیزی را انتخاب می کنید که بسیاری از افراد در آن تردید دارند؟ اگر WooCommerce را انتخاب می کنید ، برای یک شروع عالی آماده خواهید شد. فقط این اعداد را بررسی کنید:

 • بیش از 35٪ – این تعداد سایتهای تجارت الکترونیکی است که در سراسر جهان به آن قدرت می دهد
 • بیش از 7 میلیون بار بارگیری
 • بیش از 2.241.106 – تعداد وب سایتهایی که از آن در فوریه 2018 استفاده می کنند (تعداد آنها افزایش می یابد)
 • هزاران نصب در هر ماه.

کاملاً با وردپرس ادغام می شود

از آنجا که از WordPress به عنوان CMS استفاده می کنید ، باید افزونه ای را انتخاب کنید که با آن یکپارچه باشد. WooCommerce آن افزونه است.

عملکرد سایت شما در اینجا مورد توجه است. آیا می دانید 40٪ مردم سایتهایی را که بارگذاری زیادی می کنند (بیش از 3 ثانیه) رها می کنند؟ و 47٪ از بازدید کنندگان انتظار دارند که یک سایت در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود.

به همین دلیل WooCommerce خیلی خوب است. فروشگاه شما را کند نمی کند و مشتریان بالقوه برای بازدید از سایت احتمالاً می توانند چیزی بخرند. از همه اینها دلیل این تنظیم آن است.

اما مهم است که یک نکته را در خاطر داشته باشید: یک افزونه که مرتبا به روز می شود یک ضرورت است. WooCommerce در اینجا هیچ تفاوتی ندارد.

توسعه دهندگان این ابزار روز و شب برای بهبود کیفیت و عملکرد افزونه کار می کنند. اگر WooCommerce را مرتباً به روز نکنید ، سایت شما مجبور به رنج و سرانجام تجارت شما خواهد شد.

استفاده از WooCommerce با وردپرس یکی دیگر از موارد مهم دیگر است: شما همیشه به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کنید. اگر هنوز از الحاقات امنیتی ارائه شده استفاده نمی کنید ، بهتر است پیش بروید. فروشگاه شما از تهدیدات شناخته شده و سایر آسیب پذیری هایی که ممکن است آن را خراب کند ، محافظت می شود.

بنابراین فراموش نکنید: WooCommerce به فروشگاه شما کمک می کند عملکرد بهتری داشته باشد و از آن محافظت کند ، اما دقیقاً تا زمانی که مطمئن شوید که آن را به روز کنید.

WooCommerce منبع آزاد است

یکی دیگر از موارد عالی دیگر این است که WooCommerce یک افزونه منبع باز است. این بدان معناست که می توانید آن را به بالاترین حد تغییر دهید تا نیازهای شما متناسب باشد. امکان شخصی سازی بی پایان است.

حتی می توانید کد منبع را شخصی سازی کنید یا از یک توسعه دهنده بخواهید که این کار را انجام دهد. این چیزی است که بیشتر افراد دارای فروشگاه آنلاین در صورت پیشی گرفتن از تعداد مشخصی از بازدید کنندگان در هر ماه. این فروشگاه با کارآمدتر عمل می کند و عملکرد بهتری را با گذشت زمان تضمین می کند.

به عنوان یک ابزار منبع باز ، می توانید تم های خود را برای آن ایجاد کنید. این امر ظاهر بسیار حرفه ای تری از فروشگاه شما ایجاد می کند. شما از جمع ایستادگی خواهید کرد و بیشتر مورد توجه قرار می گیرید. ساختن مارک شخصی شما بسیار ساده تر خواهد بود.

منبع باز به این معنی است که فروشگاهی که شما ساخته اید به یک بستر خاص مرتبط نیست. این برای هر کسی که دارای سایتی باشد واقعاً سودمند است.

در ابتدا ، بازدید کننده یا مشتری زیادی در سایت خود ندارید که کاملا طبیعی است. اما با گذشت زمان ، هرچه تبلیغات شما بیشتر شود ، بازدیدکنندگان و احتمالاً مشتری بیشتری دریافت خواهید کرد. میزبانی که شما انتخاب کرده اید ممکن است تعداد بازدید کنندگان بیشتری را از تعداد مشخصی مجاز نگذارد.

اما با توجه به اینکه WooCommerce یک ابزار منبع باز است ، می توانید فروشگاه خود را به راحتی به هر سرویس میزبانی دیگری منتقل کنید که امکان گسترش کسب و کار شما را فراهم می کند. به این ترتیب ، شما در حال سازش نیستید. ما ماهها برای آزمایش چندین شرکت میزبان وب صرف کرده ایم و لیستی از بهترین هاست های WooCommerce تهیه کرده ایم.

شما حتی مجبور نیستید لیست کامل محصولات خود را از نو مجدداً ایجاد کنید زیرا WordPress توسط بسیاری از سیستم عامل های میزبان در آنجا پشتیبانی می شود. شما فقط همه چیز را به سرور جدید منتقل می کنید و خوب است که بروید.

منبع باز ممکن است نقاط ضعف خود را داشته باشد ، اما ما در مورد کسانی که بعداً در این پست صحبت خواهیم کرد صحبت خواهیم کرد.

به معنای واقعی کلمه هر چیزی را با WooCommerce بفروشید

شما از خانه کار می کنید ، دستبندهایی را برای فروش می کنید. شما یک طراح گرافیک هستید و طرح های بسیاری برای فروش دارید. شما یک دوره آنلاین ایجاد کرده اید و می خواهید آن را بفروشید. هر یک از این موارد مشترک است. بله ، شما آن را حدس زده اید: آنها می خواهند چیزی بفروشند.

فرقی نمی کند که شما می فروشید: محصولات فیزیکی یا دیجیتال. برای هر یک از آنها می توانید از WooCommerce استفاده کنید. این واقعاً زمینه شما را گسترش می دهد.

WooCommerce همچنین اگر یک فروشنده / بازاریاب وابسته باشید ، ابزار مناسبی است. سایتهای زیادی برای فروش محصولات شخص دیگری از طریق بازاریابی وابسته ساخته شده اند. در این حالت ، شما همچنین می توانید هر چیزی بفروشید: محصولات سنتی ، محصولات / خدمات دیجیتال ، یا حتی عضویت و اشتراک.

بسیاری از برنامه های افزودنی WooCommerce

هنگام راه اندازی یک فروشگاه آنلاین ، باید قابلیت های مختلف زیادی را توسط پلت فرم انتخابی مجاز داشته باشید. WooCommerce در این بخش بسیار عالی است. برنامه های افزودنی که می توانید داخل آن نصب کنید بسیار به شما کمک می کند.

آنها کارهایی را انجام می دهند که افزونه ها برای خود وردپرس انجام می دهند. برنامه های افزودنی قابلیت های اضافی را به WooCommerce اضافه می کنند.

اما ممکن است هنگام راه اندازی فروشگاه خود ، دلهره آور باشد تا به هر نوع برنامه افزودنی موردنیاز خود فکر کنید. در این حالت ، می توانید لیستی با هر پسوند در سایت رسمی WooCommerce مشاهده کنید. فقط آنهایی را انتخاب کنید که مناسب فروشگاه شما باشند.

اینها فقط برخی از کارهایی است که می توانید با استفاده از آنها انجام دهید برنامه های افزودنی WooCommerce:

 • راه اندازی ساده و سریع
 • محصولات جدید را به راحتی اضافه کنید
 • با روش های از پیش نصب شده کار کنید
 • سئو
 • مدیریت سفارش بهبود یافته
 • محاسبه سبد خرید
 • مدیریت حمل و نقل

افزونه های حق بیمه رایگان - woocommerce

بگذارید چند مورد از اینها را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم:

مدیریت سفارش احتمالاً هنگام انتخاب یک افزونه تجارت الکترونیک یکی از مهمترین بخش هاست. WooCommerce در این زمینه ناامید نیست. این یک مدیر عالی با بسیاری از ویژگی های ساخته شده در آن است. این امر باعث پردازش سریعتر سفارش می شود و به نتایج بهتری می انجامد.

یکی از ویژگی های مهم WooCommerce این واقعیت است که دیگر لازم نیست نگران نصب انواع روش های پرداخت باشید. این افزونه با بسیاری از روش های پرداخت از پیش نصب شده ، از قبیل انتقال سیم بانکی ، وجه نقدی در تحویل ، پی پال ، مربع ، نوار یا حتی بررسی پرداخت ها همراه است..

WooCommerce یک پسوند عالی دارد که به شما امکان می دهد تا بررسی محصولات روی سایت خود (به صورت رایگان) انجام دهید. به این بررسی اجتماعی Yotpo گفته می شود. حتی به شما امکان می دهد Q را ایجاد کنید&برای کمک به مشتریان خود در خارج از کشور.

WooCommerce همچنین با پسوندهای خوب حمل و نقل / تحویل خوبی همراه است. یک انتخاب بسیار محبوب Shippo نام دارد. ثبت نام رایگان است ، اما برای هر برچسب حمل و نقل 0/05 دلار پرداخت می کنید. این به شما کمک می کند تا با 15+ حامل از جمله DHL ، UPS ، FedEx و موارد دیگر در تماس باشید.

وقتی بازار آنلاین شما مشتری را دریافت می کند ، بسیار مهم است که شما با آنها در ارتباط باشید. مطمئن ترین روش برای انجام این کار ، ایجاد خبرنامه یا لیست پستی است.

چیز خوب WooCommerce با پسوند Mail Chimp نیز موجود است. اگر قبلاً یک حساب کاربری Mail Chimp دارید ، می توانید به راحتی با استفاده از این برنامه افزودنی (که استفاده از آن رایگان است) به فروشگاه خود پیوند دهید..

به دست آوردن مشتری در سایت شما احساس خوبی است ، اما نگه داشتن آنها و اطمینان از بازگشت آنها به آسانی به نظر نمی رسد.

مزیت دیگری که می تواند در انجام این کار به شما کمک کند چیست؟ سیستم وبلاگ نویسی یکپارچه WooCommerce است.

وبلاگ نویسی یکپارچه

اگر می خواهید یک حرفه ای واقعی در طاقچه خود باشید ، خوب است که یک وبلاگ در سایت خود داشته باشید. اما ممکن است بپرسید: «چرا؟ من نویسنده نیستم من چیزهایی می فروشم. ” و این ممکن است درست باشد.

اما در مورد این موضوع فکر کنید: مشاغل وبلاگ نویسی 55٪ بیشتر احتمال بازگشت ترافیک به وب سایت های خود را دارند ، این بدان معنی است که احتمال بیشتری برای فروش وجود دارد. از آنجایی که WooCommerce یک افزونه وردپرس است ، دارای ویژگی های داخلی بلاگ نویسی است.

با ایجاد محتوایی که در سایت شما ظاهر می شود ، می توانید به رتبه های بسیار بهتری در Google دست پیدا کنید. بیایید بگوییم که شما فروشگاهی دارید که بلندگوهای بلوتوث را بفروشید. افراد علاقمند به این موضوع اغلب در جستجوی مقالات مربوط به چنین بلندگوهایی در وب می گردند.

و اگر مقاله ای در مورد آنها نداشته باشید چه اتفاقی می افتد؟ این مشتریان بالقوه در حال گذر هستند ، حتی هرگز متوجه سایت شما نشوند.

اما اگر مرتباً پستهایی در مورد بلندگوهای جدید بلوتوث منتشر می کنید ، دیگران می توانند شما را در Google راحت تر پیدا کنند. و از آنجا که آنها به تازگی به وب سایت شما رسیده اند ، شاید آنها بلندگوی جدیدی را از شما خریداری کنند.

بازدیدکنندگانی که به سایت شما می آیند بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد زیرا می توانند ببینند که می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید. به آرامی برند خود را توسعه داده و در طاقچه خود حرفه ای خواهید بود.

خب چی فکر می کنی؟ آیا ارزش ایجاد صفحه وبلاگ نویسی در کنار فروشگاه خود را دارید؟ همانطور که گفتم ، اجباری نیست ، اما اگر کار خود را در این زمینه انجام دهید ، می تواند تبدیل به یک درآمد واقعی شود. و از آنجا که WooCommerce از قبل ساخته شده است ، چرا سعی نمی کنید?

هزاران موضوع WooCommerce

قبلاً هم اشاره کردم که می توانید مضامین خود را برای WooCommerce بسازید. اما لزوماً مجبور نیستید. WooCommerce با بسیاری از تم های زیبا درست در خارج از جعبه قرار دارد.

شاید فکر می کنید قبلاً موضوع خوبی از وردپرس دارید ، که بسیار خوب عمل می کند. اما در هنگام تهیه فروشگاه خود باید واقعاً به روزرسانی با موضوع WooCommerce را در نظر بگیرید. چرا?

این یک حرکت بزرگ از طرف شما است زیرا مضامین WooCommerce به طور خاص برای بازارهای آنلاین ایجاد شده اند. از پایین به بالا ، این مضامین ایجاد شده اند تا به خوبی با فروشگاه آنلاین شما مطابقت داشته باشند.

این خوب است که بسیاری از موضوعات برای فروشگاه های خاص ساخته شده است. به عنوان مثال ، اگر فروشگاه شما الکترونیک (تلفن ، تبلت ، هدفون ، و غیره) را به فروش می رساند ، می توانید یکی از مواردی را که به طور خاص برای آن ایجاد شده است ، انتخاب کنید..

یک مکان خوب برای شروع جستجو فروشگاه تم WooCommerce است. در اینجا می توانید هر موضوعی را که فکر می کنید جستجو کنید. اما اگر به دنبال چیزی کمی بیشتر حق بیمه هستید ، می توانید ThemeForest را بررسی کنید.

تم های حق بیمه-ووکامرس

آنها بزرگترین مجموعه تم وردپرس را در وب دارند. به همین دلیل ، بسیاری از تم های برتر WooCommerce توسط آنها به فروش می رسد. گرچه ذکر این نکته حائز اهمیت است که اکثر آنها رایگان نیستند.

یک توصیه خوب: اگر فروشگاه شما در روزهای اول خود است ، باید یک موضوع رایگان دریافت کنید. WooCommerce نیز با آنهایی که خوب کار می کند. وقتی بازدید کنندگان و خریداران بیشتری را در سایت به دست می آورید ، می توانید خیلی ساده به یک موضوع برتر ارتقا دهید.

هنگامی که به دنبال بهترین موضوع برای فروشگاه خود هستید ، مهم است که قبل از انتخاب یکی از حقایق را بررسی کنید. مهمترین چیز برای کشف این است که اگر تم اغلب به روز می شود. اگر این کار را انجام دهد ، فروشگاه شما امن تر خواهد بود. همچنین کمتر احتمال دارد که با سایر قسمتهای سایت اختلاف نظر داشته باشید.

از طرف دیگر ، شما باید به رتبه بندی های مربوط به آن موضوع توجه کنید. مانند هر محصول دیگر ، اگر موضوع دارای رتبه بالایی باشد ، مطمئناً آنچه را که ادعا می کند انجام می دهد. خواندن برخی از بررسی ها در مورد آن حتی بهتر است.

جدی بودن در انتخاب موضوع مناسب ، این اطمینان را حاصل می کند که از آنچه WooCommerce ارائه کرده است ، بیشترین بهره را ببرید.

بگذارید آنچه را که در موردش صحبت کردیم از سر بگیریم تا این مرحله:

 1. ما دیده ایم که WooCommerce یک افزونه قابل اعتماد است که توسط هزاران فروشگاه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و به آن امتیاز عظیمی می دهد.
 2. یکی دیگر از راحتیها این واقعیت است که آن را بی نقص با وردپرس ادغام می کند. این باعث می شود روند داشتن یک بازار آنلاین ایمن و ایمن ، سهولت یابد.
 3. WooCommerce یک افزونه منبع باز باعث می شود که فروشگاه خود را به هنگام ارائه بالاتر از قدیمی ، فروشگاه خود را به سمت سرور یا ارائه دهنده هاست دیگر ساده کنید. همچنین امکان شخصی سازی بهتر فروشگاه را فراهم می کند.
 4. برنامه های افزودنی برای WooCommerce زندگی شما را هنگام مدیریت فروشگاه آسان تر می کند.
 5. سیستم یکپارچه وبلاگ نویسی برای دستیابی به بازدید کنندگان جدید که به لطف برنامه افزودنی Mail Chimp با شما در ارتباط خواهند بود بسیار عالی است.
 6. نکته مثبت دیگر فروشگاه تم WooCommerce (متناوباً ThemeForest) برای یافتن موضوعی است که بازار شما را فراتر از انتظارات شما قرار می دهد.

اما در ابتدای پست ، گفتم که من حاشیه های فرعی را نیز پوشش خواهم داد. بیایید اکنون به آنها برسیم:

آیا شما فردی هستید که فناوری را دوست دارید؟ به هر روشی که همه انجام می دهند. اما چه تفاوتی بین شخصی که یک وب سایت توسط خودش ایجاد می کند و کسی که به شخصی می پردازد برای انجام این کار برای وی باشد ، چیست؟ تفاوت در دانش توسعه وب سایت است.

این یکی از مشکلات اینجاست. اگر به این فناوری توجه زیادی ندارید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا همه مشکلات و مزایده های WooCommerce را بیاموزید. همانطور که قبلاً گفتم ، کاملاً امکان پذیر است. اما اگر خودتان عادت نکردید که چنین کاری را انجام دهید ، ممکن است بخواهید از شما کمک بخواهید.

و هنگامی که فروشگاه راه اندازی و کار می کند ، باید آن را مدیریت کنید. از آنجا که WooCommerce یک افزونه منبع باز است ، شما باید تمام کارهای باطن را انجام دهید. با سیستم عامل های پرداخت شده ، این متفاوت است.

اگر به دنبال یک بستر دیگر هستید ، به عنوان مثال Shopify ، آنها از همه چیز مراقبت می کنند. لازم نیست نگران خراب شدن سایت یا عدم کارایی سایت باشید. در صورت بروز هر مشکلی ، کارکنان به بررسی آن می پردازند و راهی برای رفع آن پیدا می کنند.

اما اگر مشکلی در رابطه با WooCommerce وجود داشته باشد ، باید خودتان آن را حل کنید. در یک وضعیت خوش شانس تر ، جواب را در یک سایت جامعه می یابید. یا برای انجام کار برای شما نیاز به استخدام یک توسعه دهنده دارید. اما هر یک از این شرایط می تواند زمان گرانبها را از بازار دور کند.

نکته منفی دیگر ، فرکانس بروزرسانی ها است. وردپرس خیلی وقت به روز می شود. اما گاهی اوقات افزونه ها ، در این مورد ، WooCommerce خیلی سریع با استانداردهای جدید سازگار نمی شوند. اما این خود در طی چند زمان برطرف خواهد شد.

WooCommerce هم می تواند مقداری پول برای شما هزینه کند. این چیزی است که بسیاری از افراد آن را منفی می دانند. مضامین بی شماری که WooCommerce از آن استفاده می کند قیمت دارد. بنابراین اگر می خواهید فروشگاه خود را با یک موضوع جدید بهتر به روز کنید ، ممکن است مقداری پول برای این کار هزینه کنید.

برنامه های افزودنی مورد استفاده WooCommerce بسیار مفید هستند. اما بسیاری از این قیمت ها نیز می آیند. هنگام برنامه ریزی فروشگاه خود باید این موارد را در نظر بگیرید.

نتیجه

در پایان ، WooCommerce یک افزونه قوی و مدرن است که به شما در ساخت فروشگاه اینترنتی کمک می کند. همانطور که مشاهده کردیم ، اگر تصمیم دارید فروشگاه خود را با استفاده از آن توسعه دهید ، جوانب مثبت زیادی وجود دارد. یکی از برجسته ترین امکان بسیار زیاد برای شخصی سازی و امنیت قدرتمند با جدیدترین بروزرسانی ها است.

مانند همه چیز ، برخی از موارد منفی نیز دارد. اگر واقعاً با فناوری آشنا نیستید ، ایجاد و مدیریت فروشگاه خود با استفاده از این ابزار کمی دشوار است. در این حالت ، بستر پرداختی می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد.

اما ، اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند ، کارآمد و مدرن به نظر برسید ، و مایل هستید کار خود را انجام دهید ، حتی از پایین به بالا یاد بگیرید که چگونه این کار را انجام دهید ، من اکیداً توصیه می کنم WooCommerce را امتحان کنید.

اگر ما در مورد WooCommerce صحبت می کنیم ، جوانب مثبت می توانند از مزایای آن بالاتر باشند.

همانطور که در افتتاحیه گفتم ، 10 سال پیش ، بسیاری از افراد تصور نمی کردند با استفاده از وردپرس یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنند. اما همانطور که از طریق این مقاله مشاهده کرده اید ، WooCommerce می تواند ابزاری عالی برای کمک به شما در دستیابی به آن باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map