الزامات میزبانی وب برای فروشگاههای WooCommerce

woocommerce-hosting-الزامات


اگر ایده خوبی برای یک تجارت آنلاین دارید ، باید هرچه سریعتر آن را راه اندازی کنید. با این حال ، شما نمی توانید عجله کنید ، زیرا معمولاً در اینجا اشتباهاتی رخ می دهد. بسیاری از مردم درک نمی کنند که حتی اگر استفاده از وردپرس بسیار ساده است ، موارد جزئی زیادی وجود دارد که می توانند باعث عدم عملکرد آن شوند. این امر به ویژه صادق است اگر افزونه بزرگی مانند WooCommerce را اضافه کنید.

بنابراین ، اگر به دنبال ایجاد یک رویکرد معقول تر برای شروع وب سایت جدید مبتنی بر WooCommerce هستید ، مطمئناً هوشمند هستید. بهتر است بدانید دقیقاً چه نوع میزبانی و پشتیبانی لازم دارید تا بتوانید سرمایه گذاری جدید آنلاین خود را تا حد امکان راحت انجام دهید.

اکنون ، هنگام پیدا کردن سرور برای میزبانی وب سایت مبتنی بر WooCommerce ، بیایید دقیق شرایط مورد نیاز سیستم و مواردی را که باید به آنها توجه کنید نیز مشاهده کنیم..

حداقل نیازهای سرور برای وردپرس

تقریباً در صورت اجرای این شرایط ، سرور میزبان آسیاب برای وردپرس کار می کند:

 • PHP نسخه 7 یا بیشتر
 • MySQL نسخه 5.6 یا بالاتر یا نسخه MariaDB 10.0 یا بیشتر
 • پشتیبانی HTTPS

در واقع ، وردپرس تقریباً روی هر نسخه باستانی PHP مانند “PHP 5.2.4+ و MySQL 5.0+” کار خواهد کرد ، اما ایده خوبی نیست. این نسخه ها به پایان عمر خود رسیده اند ، اما این مشکل اصلی نیست. مشکل اصلی این است که آنها ممکن است وب سایت شما را در معرض بسیاری از آسیب پذیری های امنیتی قرار دهند. این مهمترین بخش است.

اگر از WordPress و WooCommerce برای اجرای یک سایت تجارت الکترونیکی استفاده می کنید که دارای پول و اطلاعات شخصی زیادی است که از طریق آن می گذرد ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که آن را در معرض آسیب پذیری های امنیتی قرار دهید..

حتی اگر می توانید از امنیت پشتیبانی کنید ، PHP7 مزایای قابل توجهی دارد که شما فقط نمی توانید به نسخه 5.2 دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر نیست که بسیار سریعتر و ایمن تر است. اگر در به روزرسانی به PHP7 فواید دیگری ندیدید ، سرعت و ثبات اضافه شده وجود دارد.

حداقل رسمی مورد نیاز سرور برای WooCommerce

حداقل الزامات رسمی WooCommerce موارد زیر است:

 • حد حافظه WP 64 مگابایت یا بیشتر (128 مگابایت یا بالاتر بهتر است)
 • MySQL 5.6 یا بالاتر
 • PHP 5.6 یا بالاتر
 • WooCommerce 2.5 به وردپرس 4.1 نیاز دارد+
 • WooCommerce 2.6 به وردپرس 4.4 نیاز دارد+

حدود 90٪ ارائه دهندگان میزبان در وب این مشخصات را رعایت می كنند ، با این حال ، WooCommerce برای اجرای آن نیاز به کمی بیشتر از آن چیزی كه پیش بینی می شود.

مورد نیاز رسمی مطلوب سرور برای WooCommerce

سرور میزبان برای اطمینان از عملکرد “بهینه” WooCommerce باید این شرایط را رعایت کند. با این حال ، بسیاری از کاربران فقط به این ویژگی های مشترک نیاز دارند.

 • CURL یا پشتیبانی fsockopen برای PayPal IPN
 • یک گواهینامه SSL برای نصب دروازه های پرداخت مستقیم
 • پشتیبانی از SOAP ، زیرا تعداد زیادی پسوند به آن نیاز دارد
 • اگر می خواهید یک فروشگاه غیر انگلیسی را اداره کنید ، از Multibyte String پشتیبانی کنید.
 • برای پیوندهای زیبا وردپرس ، به آپاچی با mod_rewrite (یا یک برنامه افزودنی nginx / IIS مشابه) نیز نیاز دارید.

راه اندازی جامد برای WooCommerce

اولین نکته اول ، بهترین گزینه شما استفاده از LAMP stack است که PHP 7+ و MySQL 5.6+ را برای اجرای وب سایت خود اجرا می کند.

از Apache برای ثبات و Nginx برای سرعت استفاده کنید

قدرت ترکیبی این فن آوری ها عملکرد بهینه مورد نظر خود را به سایت شما می دهد. علاوه بر این ، می توانید از وارنیش برای پیکربندی سرعت استفاده کنید ، اما این کار را با احتیاط انجام دهید. بهینه‌سازی راهی خارج از محدوده “حداقل الزامات” است ، اما مطمئناً باید با آن مقابله کرد.

حافظه پنهان تا حد ممکن

یک افزونه ذخیره سازی خوب برای وردپرس مانند WP3 Total Cache ، WP SuperCache یا WP Rocket پیکربندی کنید. تنظیم آن آسان خواهد بود و سیستم شما را به بهترین عملکرد ممکن خود نزدیک می کند.

با mod_rewrite پیوند پیوندهای به خوبی پیدا کنید

پیوند مجدد خوب برای اهداف سئو مهم است. شما باید mod_rewrite را نصب کرده و آن را کار کنید. تقریباً همه افزونه ها برای انجام این کار در میزبان های آپاچی از پرونده های .htaccess استفاده می کنند. بنابراین ، بهتر است این کار را برای سهولت مدیریت انجام دهید. با این حال ، اگر این کار را به یک فایل httpd.conf منتقل کنید و به فایلهای .htaccess اجازه ندهید ، می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

HTTPS را از اول شروع کنید

HTTPS هم از نظر سئو و هم از منظر امنیتی از اهمیت برخوردار است. به همین دلیل است که باید با یک گواهی SSL به سراغ گزینه هاستینگ بروید و آن را در همه جا در سایت خود اجرا کنید. باید مطمئن شوید که در هر کجا که به وب سایت خود بروید ، هیچ آیکون قفل قفل شده وجود ندارد. بنابراین ، هیچ یک از وب سایت های شما فقط از طریق HTTPS در دسترس نیست. نسخه HTTP فقط باید بی سر و صدا همه بازدید کنندگان سایت شما را به نسخه HTTPS هدایت کند.

به ساده ترین مسیر بروید و از هاست مدیریت شده WordPress استفاده کنید

اگر می خواهید بدون هیچ زحمتی از بهینه سازی استفاده کنید ، تعداد زیادی شرکت میزبان وجود دارند که با کمال میل این کار را برای شما انجام می دهند. شما می توانید خدمات مدیریتی آنها را با هزینه ماهانه پرداخت کنید ، و لازم نیست نگران چیزهایی باشید که در بالا به آنها اشاره کردیم ، زیرا آنها از شما مراقبت می کنند.

ما WP Engine ، CloudWays یا Kinsta را توصیه می کنیم زیرا میزبانی وردپرس مدیریت شده یکی از خدمات اصلی آنهاست و آنها واقعاً خوب هستند. در زیر هر آنچه را که باید در مورد آنها بدانید پیدا خواهید کرد.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده

اگر واقعاً آن دسته از افرادی نیستید که با تنظیمات سرور و وردپرس سر و کار داشته باشید ، خوشحال خواهید شد که درباره این شرکت ها بدانید. آنها بهترین گزینه ها در ارائه برنامه های میزبانی وردپرس کاملاً مدیریت شده هستند که اطمینان حاصل می کنند سایت شما به آسانی اجرا می شود. لازم نیست انگشت خود را بکشید ، فقط با مدیریت اساسی و مدیریت محتوا کنترل کنید.

موتور WP

wpengine-woocommerce

WP Engine یک سرویس میزبانی با مدیریت عالی است که در تگزاس واقع شده است. بنیانگذاران آن از مکان مهمی که وردپرس برای تکمیل شبکه جهانی وب به وجود آورد و یک تجارت بسیار موفق ایجاد کرده بودند آگاه بودند. موتور WP 500000 مشتری در 120 کشور جهان دارد که بسیار شگفت انگیز است. خدمات آنها برای هر کسی که پروژه های فناوری اطلاعات را اجرا می کند ، مدت مجنون را اختصاص می دهد و به متخصصان نیاز دارد تا با قیمت مناسب از وب سایت خود مراقبت کنند. به این ترتیب ، هیچ کس سردردهای غیر ضروری ندارد و کل کارکنان می توانند تمام انرژی خود را برای اجرای این تجارت بکار گیرند.

موتور WP کارهای خیلی خوبی انجام می دهد.

 • آنها سایت وردپرس شما را ایمن می کنند.
 • تنظیمات سرور را برای رسیدن به زمان بارگذاری سریع بهینه کنید.
 • پشتیبان گیری روزانه را انجام دهید تا مطمئن شوید که هیچ چیزی را از دست نمی دهید.
 • هنگامی که نسخه جدیدی منتشر شد ، تمام افزونه های WP خود را به روز کنید.

اگر یک وب سایت WordPress در حال حاضر موجود دارید که بهینه نیست عملکرد خود را انجام دهد ، می توانید آنها را برای شما به راحتی مهاجرت کنند. از آنجا به بعد ، آنها محیط صحنه مناسب را تنظیم می کنند ، SSL ، ادغام CDN و موارد دیگر پشتیبانی شخص ثالث را برای شما فراهم می کنند. شما می توانید این کار را بدون خطر انجام دهید ، زیرا آنها 60 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. ارزانترین برنامه آنها 35.00 دلار است. این ممکن است شش برابر بیشتر از چیزی باشد که برای یک برنامه میزبانی مشترک مشترک پرداخت می کنید ، اما همچنین ارزش بسیار بیشتری را نیز ارائه می دهد. علاوه بر این ، ROI بسیار بیشتری را از یک سایت کاملاً بهینه که با عملکرد اوج کار می کند دریافت خواهید کرد.

اما مزایای اصلی برنامه میزبانی بهینه سازی شده با وردپرس عبارتند از:

 • سرعت: سایت شما 10 برابر سریع تر از سرور معمولی عمل می کند.
 • امنیت: هرگونه مسئله امنیتی که با آن روبرو خواهید شد توسط یک متخصص امنیتی برطرف می شود.
 • ابزارها: به ابزارهای زیادی دسترسی خواهید داشت که مدیریت یک سایت وردپرس را آسان تر می کنند.
 • پشتیبانی: شما گزینه های پشتیبانی ویژه WordPress را دارید که در ارائه دهندگان میزبان معمولی در دسترس نیستند.
 • یک محیط صحنه بندی مناسب: اشتباهات نقطه سریعتر از بازدیدکنندگان وب سایت شما.

شما می توانید تقریباً به هر آنچه برای اجرای وب سایت خود در بهترین حالت نیاز دارید ، بدست آورید. WP Engine توسط صنعت میزبان به عنوان یکی از بهترین ها در ارائه میزبانی وب مدیریت شده با WordPress شناخته شده است. بنابراین ، هیچ خطری در استفاده یا امتحان کردن خدمات آنها وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد WP Engine ، به وب سایت رسمی آنها مراجعه کنید!

CloudWays

cloudways-woocommerce

CloudWays یکی دیگر از شگفتی های کاربران وردپرس است ، زیرا آنها عملکرد بسیار خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهند. در حقیقت ، آنها تعادل کاملی بین قیمت مناسب و قابلیت های عالی ایجاد می کنند. آنها خدمات میزبانی کاملاً مدیریت شده و مبتنی بر ابر را ارائه می دهند که اطمینان حاصل می کنند سایت شما به همان سرعت ممکن است. زیرساخت های آنها برای سرعت ، امنیت و عملکرد قابل اعتماد بهینه شده است. می توانید خدمات آنها را در طی مدت 30 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید و خود را ببینید. اگر کاملاً از آنچه به دست آورده اید راضی هستید ، هزینه ماهانه خدمات فقط 5 دلار است. این به راحتی بهترین معامله ای است که می توانید در بازار انجام دهید ، اما آیا واقعاً این سرویس قابل اطمینان است?

CludWays از سال 2009 شروع شده است و از آن زمان تاکنون مشاغل خوبی را انجام داده اند. آنها دارای کارمندان 30+ و 8000 مشتری هستند که از خدمات خود در 43 کشور مختلف استفاده می کنند. CloudWays به راه‌اندازی 25،000+ برنامه وب در 12،000 سرور کمک کرده است که برای چنین شرکتی کوچک بسیار شگفت انگیز است. اگرچه آنها به اندازه WP Engine محبوب نیستند ، اما به آنجا می روند.

CludWays میزبان سنتی را از بسیاری جهات ضرب و شتم می کند. برای مبتدیان ، وب سایت شما روی چندین سرور ذخیره می شود ، نه فقط یک. این امر باعث می شود 100٪ سال در دسترس باشد و همچنین از یک سرعت ثابت اطمینان حاصل می کند. این بدان معناست که حتی حادثه های جسمی حتی نمی توانند به وب سایت شما آسیب برساند و حتی اگر چیزی اشتباه پیش برود ، آنلاین خواهد شد.

آنچه باعث سریعتر از میزبانی سنتی می شود این است که مکان مشتری شما را شناسایی می کند و محتوا را از سرور نزدیک به آن منتقل می کند. آنها همچنین از SSD برای بهبود عملکرد سایت استفاده می کنند. اما آنچه خدمات آنها را بهتر می کند این است که آنها خدمات مدیریت شده ای را برای WordPress ، Drupal ، Magento ، Joomla و Moodle نیز ارائه می دهند. شما می توانید مطمئن باشید که وب سایت شما در دست کارشناسان امن و سالم است.

تنظیم حساب کاربری ، راه اندازی سایت و لذت بردن از آن در عملکرد اوج هرگز آسان نبوده است. اگر خدمات CloudWays را قانع کننده می دانید ، به وب سایت رسمی آنها مراجعه کنید!

کینستا

kinsta-woocommerce

Kinsta یکی دیگر از راه حل های مبتنی بر ابر WordPress است که برای مشاغل کوچک طراحی شده است که می خواهند نیروی انسانی خود را ذخیره کنند و ترجیح می دهند شخص دیگری وب سایت خود را مدیریت کند. آنها همچنین خانه های امثال Ubisoft ، General Electric و Intuit را فراهم می کنند ، که بسیار درباره میزان اطمینان آنها صحبت می کند.

با این حال ، Kinsta تنها تا زمانی که شما آن را برای وردپرس انتخاب می کنید ، یک گزینه برجسته است. اگر با هر سیستم مدیریت محتوا دیگری کار می کنید ، بهتر است از CloudWays یا هر شرکتی دیگر که میزبان مدیریت شده را برای CMS مورد نظر خود ارائه دهد استفاده کنید. در غیر این صورت ، Kinsta به راحتی گزینه مناسبی برای کاربران وردپرس است.

من یک بار دیگر این را خواهم گفت ، Kinsta با یک هدف خاص ، میزبانی بسیار سریع و ایمن وردپرس ساخته شده است و این دقیقاً همان چیزی است که ارائه می دهد. همه ویژگی های آنها به سمت سرعت و امنیت در نظر گرفته شده است و دشوار نیست که یک ارائه دهنده هاستینگ را پیدا کنید که به عنوان Kinsta نیز متخصص باشد. معماری میزبانی ابر آنها در سراسر Google Cloud ساخته شده است ، که اطمینان می دهد سرورهای آنها با جدیدترین نسخه های چارچوب به روز بوده و از حداکثر پشتیبانی برخوردار هستند.

اگر قصد خرید خدمات Kinsta را دارید ، سه گزینه دارید:

 • 30 دلار شروع کننده – میزبانی برای یک نصب وردپرس ، که برای بازدیدهای 20K مناسب است و دارای 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی است
 • 60 دلار حرفه ای – میزبانی از دو نصب وردپرس و بازدید 40K با 6 گیگابایت فضای دیسک را ارائه می دهد.
 • 100 دلار تجارت – میزبانی از سه نصب وردپرس را فراهم می کند که برای بازدیدهای 100K تا 1.5M مناسب است و دارای فضای ذخیره سازی 10 تا 120 گیگابایتی است.

نیازی به گفتن نیست ، Kinsta گران است ، اما شما باید هزینه خدمات پیشرو صنعت را بپردازید. بنابراین اگر آنها را برای مدیریت سایت وردپرس خود انتخاب می کنید ، اشتباه نخواهید کرد ، مطمئناً.

نتیجه

حتی اگر وردپرس به سمت قابلیت استفاده باشد ، یک سیستم پیچیده در زیر هود است. این باید به خوبی مدیریت شود تا در سرعت و کارایی بهینه کار کند. شما یا باید خودتان این کار را انجام دهید ، یک توسعه دهنده وب استخدام کنید یا یک سرویس میزبانی مدیریت شده برای خرید سایت خود خریداری کنید. اما اگر می خواهید از وردپرس و مشاغل خود بیشترین بهره را ببرید ، بهترین کار این است که در زمینه بهینه سازی آن تلاش کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map