وبلاگ نویسی در مقابل Vlogging – کدام یک برای شما مناسب است؟

وبلاگ در مقابل vlog


وبلاگ نویسی و Vlogging موفقیت بزرگی در اینترنت دارند زیرا میلیون ها نفر برای مشاوره و سرگرمی به آنها روی می آورند. هر دو استراتژی های بسیار موثری هستند که مارک ها و افراد از آنها استفاده می کنند و می خواهند ترافیک ایجاد کنند و توجه خود را جلب کنند. حتی آماتورها در زمین playing تولید محتوا شانس دارند و اغلب به اندازه کافی تلاش می کنند تا موفقیت شگفت انگیز حاصل شود.

فقط نگاه کنید که چند نفر در YouTube موفقیت شگفت انگیزی داشته اند. آنها آنچه را دوست داشتند انجام دادند و مخاطبانشان آنها را دوست داشتند. همین مورد برای تعداد قابل توجه وبلاگ نویسان نیز پیش می رود. برای بسیاری از آنها ، مطالبی که ایجاد می کنند منبع اصلی درآمد آنها است. قبل از اینکه قدرت وبلاگ ها و وبلاگ های خود را بکار گیرند ، هر کار و فرد موفق یک کار را انجام داده است. آنها تصمیم گرفتند كه نوشتن یا فیلم بهترین وسیله ارتباطی برای آنها است.

با این که بسیاری از مردم می گویند که بلاگ نویسی مرده است و ویدئو آینده است ، تصمیم گیری نیز آسان نیست. برای درست کردن امور ، بلاگ نویسی مرده نیست و بله ، ویدیو محبوبیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل تصمیم گرفتم این مقاله را بنویسم! برای کمک به شما می دانید که کدام وسیله متوسط ​​برای شما مناسب است.

ما به همراه عواملی که باید در نظر داشته باشید ، به همراه مزایا و کمبودهای موجود در هر سیستم عامل خواهیم پرداخت. بنابراین ، بدون این که بیشتر ادعا کنیم ، بیایید به آن سر بزنیم!

استعدادها و مهارتهای شما

ابتدا باید بررسی کنید که در چه شرایطی بهترین هستید و یا لذت بردن از آن بیشترین تفریحی است. اهل صحبت و اجتماعی هستید یا ترجیح می دهید افکار خود را یادداشت کنید?

برای اجرای یک وبلاگ خوب ، باید یک نویسنده خوب باشید و مایل به بهتر شدن باشید. اشتباهات و دستورات گرامری قابل قبول نیست و باعث می شود اعتبار خوانندگانتان کمتر اعتبار پیدا کند. اگر این یک درد برای شما است که بارها و بارها مطالب خود را بخوانید ، بازنویسی و تصحیح کنید ، زیرا نوشتن ممکن است بهترین شرط بندی شما نباشد. اما اگر راهی با کلمات دارید ، دوست دارید داستان بگویید و عشق به خواندن دارید ، پس از آن به وبلاگ نویسی بدهید.

راه اندازی یک وبلاگ به چیز زیادی نیاز ندارد. شما حتی می توانید به صورت رایگان این کار را انجام دهید ، اگرچه اگر 10 دلار – 15 دلار سرمایه گذاری داشته باشید بهترین کار است. یعنی اگر حداقل سطح دانش فنی دارید. با داشتن سیستم عامل های بسیار جذاب مانند WordPress ، Blogger و Tumblr ، می توانید بلاگ را به راحتی تنظیم کنید. اما هنگامی که می خواهید الگوهای مورد نظر خود را حتی کمی تغییر دهید ، حداقل به یک مدرک دانش فنی نیاز دارید. اگر این کار را نکنید ، آموزش ها به درازا می کشند اما مجبور خواهید بود کارهای دیگری بیش از نوشتن خود بگذارید.

همچنین ، SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یک مهارت مهم برای تسلط بر وبلاگ نویسان است. هنگامی که وبلاگ خود را اجرا می کنید ، ترافیکی که از موتورهای جستجو می گیرید بسیار ارزشمند است. برای رسیدن به صدر نتایج موتور جستجو برای کلمات کلیدی خود باید به طور مداوم کار کنید.

اگر احساس می کنید کاریزمایی دارید ، یک Vlog یک انتخاب بهتر است. Vlogs ساخته شده است که سرگرم کننده و هیجان انگیز است ، با پیچ و تاب های زیادی وجود دارد. آنها اغلب توجه بیشتری می کنند و به اندازه وبلاگ ها آموزشی نمی شوند. اگر خجالتی هستید و دوست ندارید در دوربین ظاهر شوید ، انجام دادن بلاگ ممکن است چیزی باشد که می خواهید از آن جلوگیری کنید ، حتی بدون خواندن این مطلب. اگر حداقل از صدای خود راحت هستید ، می توانید فیلم های آموزشی تهیه کنید یا تجربیات خود را از پشت دوربین نشان دهید.

به طور خلاصه ، اگر شما بیشتر از شخصیت های کاریزماتیک و صحبتگر هستید که ترجیح می دهید آن را کوتاه و صحبت چهره به چهره با مخاطب کنید ، فیلم برای شما مناسب است. اگر نوع دیگری هستید که دوست دارد تحقیق کند ، مقالات آگاهانه بنویسید و مطالب آموزشی تهیه کنید ، نوشتن برای شما مناسب است.

مخاطب شما کیست

نوشتن و ساخت فیلم فقط در مورد شما نیست. در واقع ، این بیشتر در مورد افرادی است که شما محتوای خود را ایجاد می کنید و شکاف نیاز را پر می کنید. فیلم ها ساده ترین اشتراک هستند و مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد. امتحان کردن محصولات و خدمات خاص و فیلمبرداری از آنها می تواند برای بسیاری از افراد جالب باشد. به خصوص اگر آنها فضا ، ابزار و یا پول برای خود ندارند. ویدیو همچنین توسط بسیاری از افراد ترجیح داده می شود زیرا مصرف آن بسیار ساده تر است. تماشای فیلم ساده تر از خواندن مقاله است. همچنین هنگام پخش فیلم می توانید کارهای دیگری انجام دهید ، زیرا این امر به توجه کامل شما نیاز ندارد.

وبلاگ ها از نظر ماهیت آموزشی تر هستند ، بنابراین آنها برای افرادی که به دنبال اطلاعات دقیق تر هستند جذاب می شوند. با یک ارسال وبلاگ ، شما مجبور نیستید موضوعات پیچیده ای را بیش از حد ساده کنید و همچنین می توانید تمام منابع و مطالبی را که برای نوشتن مقالات خود استفاده کرده اید ، لیست کنید. این یک رسانه بسیار بهتر برای ارائه اطلاعات خاص است. از آنجا که در فیلم ها ، ممکن است نام وب سایت بگویید و تماشاگران ممکن است آن را به طور کامل اشتباه کنند. اما هنوز هم می توانید آن را در توضیحات ویدیوی خود وارد کنید.

در اصل ، فیلم برای مخاطبان عام ساخته شده است که اغلب وقت خواندن را نمی گیرند. آنها ترجیح می دهند آن را ساده نگه داشته و یک فیلم را در موضوعات خاص تماشا کنند یا طعم تجربیات خاصی را بدست آورند. اگر وقت خود را برای انجام این کارها نگذارند ، فیلم هایی را مشاهده می کنند که ولگردها به مرخصی می روند. همچنین فیلم بهتر است که افراد در محتوای شما غوطه ور شوند.

اگر به دنبال افرادی هستید که می خواهند خود را دقیق تر آموزش دهند و می خواهند جزئیات خاصی را در مورد موضوعات خاص بخوانند ، وبلاگ نویسی بهتر است.

هزینه ها

هزینه ها معمولاً به کیفیتی که می خواهید تولید کنید بستگی دارد. اما معمولاً ، دنده دوربینی که شما برای استفاده از vlogging خریداری می کنید بسیار گرانتر از آن چیزی است که شما پرداخت می کنید تا وبلاگ خود را فعال و فعال کنید. برای اجرای یک وبلاگ با کیفیت ، به چند میکروفن و حداقل یک دوربین 300 – 500 دلاری نیاز دارید. شما می توانید از این راه بسیار شروع کنید ، اما می توانید در صفحه سبز و دوره ها نیز سرمایه گذاری کنید تا در ویرایش ویدیو بهتر شوید. این واقعاً به این بستگی دارد که شما می خواهید فیلم های شما چقدر مفصل باشد.

وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد ، هزینه های اولیه شما بسیار اندک است. گاهی اوقات ، همه آنچه شما نیاز دارید یک رایانه و دسترسی به وب است. اگر می خواهید وبلاگ شما کاملاً در دستان شما باشد ، هزینه کمی برای شما خواهد داشت. اگر نمی دانید چگونه خودتان این کار را انجام دهید ، باید هزینه میزبانی ، الگوی حق بیمه و شخصی را برای کمک به تنظیم وب سایت خود بپردازید. اما همه کاره ها را می توانید به صورت رایگان و در صورت کارآمد بودن ، کسب کنید.

کسب درآمد و درآمدزایی از Vlog دشوارتر از آن است که از وبلاگ شما دشوار است. این امر به این دلیل است که شما نمی توانید پیوندهای یکپارچه ای را در محتوای خود وارد کنید که افراد بتوانند از روی علاقه آن بر روی آن کلیک کنند. با این وجود می توانید آنها را به توضیحات ویدیو اضافه کنید یا از آن برای تبدیل شدن به یک شریک YouTube استفاده کنید ، اما اگر هنوز میلیون ها بازدید ندارید ، به ندرت به همان اندازه مؤثر است. با این حال وبلاگ ها برای کسب درآمد و پیوند با محصولات وابسته بسیار آسان تر هستند. همچنین ردیابی خوانندگان شما آسان تر است و ایده ای در مورد اینکه چه تعداد از آنها قصد خرید را دارند ، آسان تر است.

میزبانی ویدیو و سئو

یکی از مزایای استفاده از vlogging این است که فیلم ها در یک سایت به اشتراک گذاری ویدیو مانند میزبانی می شوند YouTube یا ویمئو. به این ترتیب ، شما مجبور به پرداخت میزبانی نیستید و فیلم شما در حال حاضر در سایتی قرار دارد که هر ماه میلیون ها بازدیدکننده بی نظیر دارد. دیگر لازم نیست کارهای دیگری انجام دهید تا به ویدیوی خود عنوانی جذاب بدهید و یک تصویر کوچک را برجسته کنید. نکته منفی این است که سایت کنترل کاملی بر فیلمهای شما دارد. اگر کسی فکر کند که توهین آمیز است ، می توان آنها را در هر زمان از بین برد یا از پول درآورد. اخیراً مشکل زیادی در این زمینه در انجمن YouTube ایجاد شده است.

در مورد یک وبلاگ ، شما باید حداقل از SEO سؤال داشته باشید تا از Google استفاده کنید. بهینه سازی موتور جستجو یکی از اصلی ترین راه هایی است که بلاگ ها ترافیک ارگانیک را بدست می آورند. اما شما دائماً سرتان را به مقاله های سئو می اندازید تا در مورد هر چیزی که باعث بهبود رتبه شما شود ، یاد بگیرید. اما هنگامی که به یک مکان خوب رسیدید ، یک جریان مداوم از ترافیک به صفحات وبلاگ خود خواهید رسید.

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دوی اینها مزایا و نقص های خاص خود را دارند. بنابراین بستگی به ترجیحات شما دارد.

مهمترین مواردی که در وبلاگ نویسی باید در نظر بگیرید

اگر مفاهیم اساسی وبلاگ نویسی و نوشتن را دوست دارید ، باید بلافاصله این کار را انجام دهید. اما اگر هنوز مشغول فکر کردن در مورد کدام یک هستید باید انتخاب کنید ، در اینجا چند عامل اصلی را باید در نظر بگیرید.

نوشتن

حداقل باید با نوشتن و ایجاد مقاله آشنا باشید. اگر عاشق نوشتن باشید بهتر است زیرا انتخاب در این صورت بدون فکر است. اما اگر از نوشتن در مورد تجربیات خود متنفر هستید ، قطعاً نوشتن برای شما نیست. شما باید vlogging یا هر وسیله دیگری را که می توانید دست خود را در نظر بگیرید ، در نظر بگیرید.

آگاهی شما از موضوع

یکی از مهمترین مهارت های یک وبلاگ نویس آگاهی از موضوعی است که در مورد آنها صحبت می کنند. زیرا هیچ کس به شما گوش نمی دهد اگر شما نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید. بنابراین مهم است که مطالبی را که می خواهید درباره آنها بنویسید جمع کنید. آیا این ورزش و تناسب اندام ، اتومبیل های ورزشی ، سبک زندگی ، آشپزی یا چیزهای کاملاً جدید است؟ مهم است که موضوع را حداقل تا حدی درک کنید.

طاقت شما

طاقچه نوع خاصی از مطالبی است که وبلاگ یا گروهی از وبلاگها منتشر می کنند. می توانید در مورد آن به عنوان یک زیر گروه یک دسته بزرگتر فکر کنید. به عنوان مثال می توان وزنه برداری در رده های ورزشی ، دستور العمل های وگان در گروه آشپزی یا شاید یوگا را در گروه سبک زندگی قرار داد. طاقچه شما همان چیزی است که اکثر مباحثی را که در وبلاگ خود حل می کنید تعیین می کند. بنابراین این اولین و مهمترین چیزی است که می توانید هنگام شروع وبلاگ متوجه شوید.

کسب درآمد

بعد از اینکه موضوع را ایجاد کردید که وبلاگ خود را ایجاد می کنید ، در نهایت می خواهید از آن درآمد کسب کنید. احتمالاً این یکی از اصلی ترین دلایلی است که می خواهید ابتدا وبلاگ خود را شروع کنید ، بنابراین مهم است که این مورد را ترسیم کنید. گزینه های کسب درآمد برای وبلاگها مجنون است. Google AdSense تنها گزینه شما نیست. در واقع ، این یکی از مواردی است که باید از آن دوری کنید.

بازاریابی وابسته ، فریلنسرینگ ، ایجاد کتاب الکترونیکی خود یا تلاش برای حمایت از اسپانسرها همه گزینه های بسیار بهتری هستند. فقط بفهمید کدام یک برای مخاطبان شما بهتر کار می کند.

جوانب مثبت و منفی وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی جوانب مثبت

وبلاگ نویسی در اصل یک ورود آنلاین است. نویسنده در مورد تجربیات خود می نویسد ، اطلاعات و نظرات خود را به همراه ارائه مشاوره مفیدی به خوانندگان می نویسد. وبلاگ نویسی برای صاحبان مشاغل ، متخصصان و مارک های تجاری عادی شده است. آنها از آن به عنوان روشی برای تعامل با مشتریان و مشتریان بالقوه خود استفاده می کنند. بنابراین مزایای داشتن یک وبلاگ به بهترین وجه از این اهداف پشتیبانی می کند.

جوانب مثبت

تنظیم یک وبلاگ بسیار آسان است ، حتی اگر دانش فنی زیادی برای شروع آن ندارید. می توانید از سیستم عامل های وبلاگ نویسی مانند WordPress ، Tumblr و Blogger در میان دیگران استفاده کنید. با استفاده از این موارد ، شما فقط باید یک آموزش ساده را تماشا کنید و سایت خود را طی یک ساعت یا تقریباً مشابه فعال کنید. شما می توانید بدون سرمایه گذاری مالی این کار را انجام دهید ، اگر مطمئناً اگر تمایل به سرمایه گذاری مقداری دارید ، وبلاگ بهتری خواهید داشت.

وبلاگ نویسی به غیر از رایانه و اتصال اینترنتی به تجهیزات دیگری نیاز ندارد. همچنین مهمترین مهارت شما این است که بتوانید افکار خود را منتقل کنید و آنها را به خوبی بنویسید. این امر می تواند به خصوص برای شما مفید باشد اگر کلمه نوشته شده چیز شما باشد. هنگامی که وبلاگ خود را راه اندازی کردید ، کمی از SEO به آن تایلید و یک جریان مداوم از ترافیک کسب کنید ، می توانید از آن سود کسب کنید. محصولات وابسته یا حتی با محصولات خود ، حمایت مالی یا ایجاد محصول شخصی خود راهی عالی برای کسب درآمد از بلاگ است.

به اختصار:

 • شروع کار آسان است
 • نوشتن مقاله می تواند بسیار سریع باشد
 • این دلیلی را برای افراد فراهم می کند تا وب سایت شما را بررسی کنند
 • شما می توانید یک حس جامعه داشته باشید
 • این یک بایگانی زنده از افکار و زندگی شماست
 • می توانید به میلیونها نفر برسید

منفی

اجرای یک وبلاگ چیزی است که مسیر زندگی روزمره شما را پیدا می کند. شروع یک وبلاگ بسیار آسان است اما باید به طور مداوم کار خود را ادامه دهید ، اگر می خواهید به درستی این کار را انجام دهید بسیار دشوار است. کسب درآمد با آن هم یک شبه نمی آید. حداقل چند ماه زمان خواهد برد تا بتوانید وبلاگ خود را به اندازه کافی بسازید تا درآمدی از آن کسب کنید. که همچنین شما را به داشتن دانش کافی از سئو و آنچه مخاطبان شما به دنبال آن هستند نیاز دارد. تلاش یک وبلاگ نویس ایجاد یک خواننده وفادار است.

حتی اگر وبلاگ شما یک بایگانی شخصی از افکار و تجربیات شما باشد ، صداقت بیش از حد می تواند یک مشکل باشد. یکی از دلایل این امر این است که مردم به ندرت دوست دارند درباره منفی بودن افراد دیگر مطالعه کنند. دلیل دیگر این واقعیت است که گزش در مورد مشتری یا شخصی در زندگی شما ممکن است شما را دچار مشکل کند. همچنین ، اگر از آن به عنوان بخشی از استراتژی کسب و کار خود استفاده می کنید ، نباید آن را بصورت شگفت آور انجام دهید. بنابراین باید به صورت حرفه ای انجام شود. اطمینان از اینکه گرامر و هجی شما بی عیب و نقص است یک کار همیشه در حال حاضر است.

ممکن است با مشکلات فنی غیر منتظره ای روبرو شوید ، زیرا اجرای یک وب سایت همیشه ساده نیست. ممکن است در هاستینگ یا افزونه جدیدی که نصب کرده اید ، مشکل داشته باشید. شاید شما با مشکلی روبرو شوید که تصور نمی کنید از کجا آمده است و به پایان می رسد وب سایت خود را برای مدتی کوتاه خاموش کنید. بنابراین ، وبلاگ نویسی نیز با یادگیری زیادی همراه است. مهم است که موضوعات خود را تازه و جذاب نگه دارید تا وبلاگ شما به طور مکرر بازدید کنندگان جدید را بدست آورد. شما باید دائماً به مخاطبان خود متوسل شوید و چیزهای جدیدی را در این فرآیند یاد بگیرید. که اگر یک فداکاری در یادگیری داشته باشید به هیچ وجه بد نیست.

به اختصار:

 • باید مرتباً به روز شود (حداقل دو بار در هفته)
 • شما را به داشتن دانش خوب در سئو نیاز دارد
 • شما نمی توانید خیلی صادق باشید
 • اگر از شغل خود استفاده کنید ، باید حرفه ای باشد
 • ممکن است با مسائل غیر منتظره همراه باشد
 • شما را ملزم به یادگیری مداوم می کند

مهمترین چیزهایی که باید در Vlogging در نظر بگیرید

اگر فکر می کنید vlogging ممکن است چیز شما باشد ، این بخش از پست به شما کمک می کند تا جواب را پیدا کنید. نتیجه گیری که آیا بلاگ نویسی برای شما است یا نه ، بسیار ساده تر خواهد بود.

چرخ دنده دوربین

داشتن دوربینی که بتواند فیلم HD را ضبط کند از اهمیت بالایی برخوردار است. اما این فقط شروع است. یک میکروفون خوب ، یک دسته و یک پایه ایستاده به همان اندازه مهم است. اکثر دوربین ها از کیفیت صدای بسیار بدی برخوردار هستند ، بنابراین بسیار مهم است که میکروفون خوبی بدست آورید. اگر فقط ایستاده اید و صحبت می کنید ، باید بتوانید دوربین خود را به راحتی طی کنید و یا در حالت ایستاده نگه دارید. با این حال ، این تنها در صورتی صدق می کند که شما به دنبال تولید بالاترین کیفیت فیلم ها در خفاش هستید.

اگر فقط یک دوربین خانوادگی ساده دارید ، از آن شروع کنید. انجام آنچه را که دوست دارید از هر چیز دیگری بسیار مهمتر است. چرخ دنده ها را هم می گیرید. اگر واقعاً علاقه مند به ساخت فیلم هستید ، در نهایت مخاطبان بزرگی را نیز جذب خواهید کرد.

اعتماد به نفس شما

لازم نیست کار را شروع کنید ، زیرا با ایجاد ویدیوهای خود ، اعتماد به نفس شما به آرامی تقویت می شود. اما اطمینان از دوربین شما چیزی است که می تواند یک عامل تعیین کننده باشد وقتی می خواهید بفهمید که آیا باید یا نباید شروع به ایجاد بلاگ کردید. اگر احساس می کنید در YouTube به طور مستقیم به وبلاگ نویسی می روید ، فقط آرام باشید و به کیفیت صدای خود بیش از حد فکر نکنید. فقط بگذارید برود و احساس خوبی در پوست خود داشته باشید.

گفتن داستانها

داستان های خوب یکی از مواردی است که باعث می شود مخاطب شما در آن گیر کند. همیشه باید به این فکر کنید که چه داستانی را می توانید به بینندگان خود بگویید. داستان باید داستانی و داستانی واضح داشته باشد. در غیر این صورت برای بینندگان جذابیتی ندارد. اگر آنها را سردرگم یا ناامید کنید زیرا آنها نمی توانند شما را دنبال کنند ، این فقط به معنای عدم اشتراک آنهاست.

دانستن آنچه شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن

شما چقدر می خواهید زندگی خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید؟ شما باید قوانین کاملی را در مورد آنچه می خواهید در فیلم های خود و آنچه را که نمی خواهید به نمایش بگذارید ، تنظیم کنید. چه متعلق به آنجاست و چه چیزی نیست. همچنین خوب است بدانید که بیشتر فیلم های خود را کجا فیلمبرداری می کنید و کجا برنده نخواهید شد.

جوانب مثبت و منفی Vlogging

مزایای استفاده از vlogging

Vlogging مانند بلاگ نویسی است به این معنی که به اشتراک گذاشتن افکار ، تجربیات ، اطلاعات و مشاوره شما می پردازد. اما با فرمت ویدیویی انجام شده است ، که مورد توجه بیشتر افراد قرار می گیرد. اگر دوست دارید در دوربین باشید بهتر است. اگر وسایل لازم را برای آن در اختیار داشته باشید ، تنظیم vlog شما بسیار آسان است. لازم نیست یک وب سایت ، فقط یک حساب YouTube راه اندازی کنید. این باعث می شود انتشار فیلم های شما آسان و کارآمد شود.

جوانب مثبت

یک vlogger لازم نیست مهارت نوشتن زیادی داشته باشد ، بلکه بیشتر در مورد ارائه یک تجربه مکالمه است. تا زمانی که این موضوع برای بینندگان شما جذاب و جالب باشد ، بلاگ شما محبوب خواهد شد. اگر مثل من باشید ، واقعاً سرگرم کننده خواهد بود من عاشق برقراری ارتباط ، هم به صورت مکتوب و هم به صورت ویدیویی. یک وبلاگ به شما این امکان را می دهد تا یک تجربه چهره به چهره به مخاطبان خود ارائه دهید و افکار و احساسات خود را با وضوح بیشتری نسبت به آنچه ممکن است با نوشتن بیان کنید.

این احتمال وجود دارد که با نوشتن یک وبلاگ زیر بزرگتر و سریعتر از آن داشته باشید. YouTube هر روز میلیون ها بازدیدکننده بی نظیر ویروسی می کند. امروز ، اگر کسی به فیلم های اینترنتی فکر کند ، YouTube اولین کاری است که آنها را با آنها ارتباط می دهد. بنابراین اگر به راحتی کار خود را انجام دهید ، می توانید به راحتی از میزان باورنکردنی از ترافیکی که روزانه در سایت به دست می آید استفاده کنید.

ویدیو همچنین به شما امکان می دهد ارتباط خیلی بهتری با مخاطبان خود برقرار کنید. دنبال کردن یک صفحه رسانه های اجتماعی یا یک وبلاگ تقریباً تماشای کسی که در فیلم صحبت می کند ، صحبت می کند جذاب نیست. همچنین ، در YouTube یک راه جهانی برای دنبال کردن کانال وجود دارد. با کلیک روی اشتراک. این سادگی یکی از دلایلی است که باعث موفقیت YouTube شد.

به اختصار:

 • شروع ساده تر است
 • آسان تر برای رشد موارد زیر
 • YouTube ویروسی است
 • آسان تر برای انتقال افکار ، احساسات و تصورات به ویژه
 • ویدیو در بین کاربران اینترنت مورد استقبال گسترده تری قرار گرفته است

منفی

اگر می خواهید یک vlog را شروع کنید ، بدانید که به تجهیزات زیادی احتیاج دارد. برای ایجاد فیلم های با کیفیت بالا ، به یک دوربین پیشرفته نیاز دارید که کیفیت بالایی را ضبط کند ، یک میکروفون خوب و نرم افزار ویرایش ویدیو. تمام این تجهیزات می توانند 500 دلار – 1000 دلار برای شما هزینه کنند. این یک سرمایه گذاری بسیار بیشتر از شروع یک وبلاگ است.

نکته مهم دیگر ایجاد vlogging این است که به محض آپلود یک ویدیو ، این کار انجام شده است. نمی توانید به آن برگردید تا در حالی که آنلاین است ، آنرا ویرایش کنید. برای تصحیح خطا باید آن را حذف کرده و دوباره آن را مجدداً بازسازی کنید. ویرایش ویدیو همچنین می تواند بسیار وقت گیر باشد. ویرایش و آپلود فیلمهای شما 2 ساعت به طول می انجامد.

 • تجهیزات ویدئویی پر هزینه هستند
 • ویرایش فیلم وقت گیر است
 • در حالی که آنلاین هستند ، نمی توانید فیلم ها را ویرایش کنید

نتیجه

شکی نیست که وبلاگ نویسی همیشه سبز در وب است و ایجاد بلاگ بسیار داغ شده است. YouTube پر از بلاگ های شگفت انگیز است و همیشه می تواند از این موارد بیشتر استفاده کند. اما باید بدانید که چه با استفاده از بلاگ و چه بلاگ نویسی بروید ، برای رشد مخاطبان خود زمان لازم است. هیچ اتفاقی در طول شب نمی افتد ، بنابراین آماده شوید حداقل چند ماه کار را بدون دیدن هر گونه نتیجه فوری انجام دهید.

انتخاب اکنون به شما بستگی دارد. هر دو وبلاگ نویسی و وبلاگ نویسی رسانه های خوبی برای ارتباطات هستند. اولین و مهمترین چیزی که شما باید بفهمید ماساژ مورد نظر برای دستیابی به آن چیست و چگونه خواهد بود. اگر فردی هستید که خود را بهتر با کلمه کتبی ابراز می کنید ، ممکن است بلاگ نویسی موضوع برای شما باشد. اگر شما بیشتر فردی کاریزماتیک هستید که دوست دارد به شوخی بپردازد و داستان ها را رو در رو بگوید ، استفاده از واگنینگ انتخاب عالی است. در هر صورت ، من کنجکاو هستم ببینم چه چیزی را انتخاب می کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map