چگونه یک وب سایت دستور العمل را با وردپرس شروع کنیم؟

نحوه ساخت وب سایت دستور العمل ها با وردپرس


برای ساختن وب سایت دستور العمل های خوب و برجسته با وردپرس به کار و خلاقیت زیادی نیاز دارید. همچنین در این حالت شما باید حس سلیقه خوبی داشته باشید. ایجاد یک وب سایت طاقچه کامل مانند وب سایت دستور العمل ها با وردپرس نیاز به دانش در زمینه های مختلف تخصصی مانند:

 • برخی دانش IT
 • روزنامه نگاری ، مهارت نوشتن
 • عکاسی
 • دستگاه گوارش

1. نیاز به دانش IT حداقل

برای ایجاد هر وب سایت ، به برخی دانش IT احتیاج دارید. در این آموزش نحوه ساختن یک وب سایت دستور العمل های وردپرس را با اطلاعات کم یا حداقل اطلاعات IT به شما نشان خواهم داد.

اول از همه ، شما باید یک شرکت میزبان قابل اعتماد پیدا کنید و نام دامنه خوبی را ثبت کنید. برای این پروژه از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا استفاده خواهیم کرد: WordPress. نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است. اما اگر در راه اندازی سایت خود راحت نیستید ، می توانید یک توسعه دهنده وب استخدام کنید که این کار را برای شما انجام دهد.

گرفتن میزبانی وب و نام دامنه

برای شروع ، به یک برنامه میزبانی گران نیاز نخواهید داشت. می توانید با یک میزبان وب بودجه بروید که 99.9٪ به روز ، سرعت عالی وب سایت و پشتیبانی مشتری را به شما ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود دامنه خود را نیز در webhost خود ثبت کنید. برخی از ارائه دهندگان میزبانی وب در صورت خرید میزبانی از آنها ، دامنه رایگان ارائه می دهند. در انتخاب نام دامنه کمی خلاقیت لازم است. شما می توانید دامنه کلمات کلیدی را انتخاب کنید ، اما می توانید با خود برند سازی نیز پیش بروید. اگر نام شما دنی است ، می توانید با آشپزخانه دنی بروید. بنابراین دامنه dannys-k Kitchen.com را ثبت خواهید کرد.

در اینجا 3 ارائه دهنده میزبانی مطمئن و ارزان وجود دارد که دامنه رایگان به شما ارائه می دهد:

شرکت
قیمت تبلیغاتی

1بهترین میزبانی دامنه های متعدد1.99 دلار در ماه
2بهترین هاستینگ برای دامنه های مختلف3.95 دلار در ماه
3بهترین هاست ارزان برای وب سایت های متعدد3.49 دلار در ماه

نصب و تنظیم وردپرس

پس از انتخاب میزبانی مناسب و نام دامنه ، باید WordPress را نصب کنید. میزبان وب ذکر شده ابزار نصب وردپرس با یک کلیک را ارائه می دهد ، به این معنی که نیازی به بارگیری دستی و ایجاد پایگاه داده در سرور خود ندارید. هر مرحله به صورت خودکار است ، شما فقط اطلاعات ورود و آدرس ایمیل را برای سایت خود تهیه می کنید و سیستم وردپرس را برای شما نصب می کند.

همچنین بخوانید: راهنمای مفصل ما در مورد چگونگی راه اندازی وب سایت با وردپرس و انتشار اولین مقاله شما.

پس از نصب وردپرس در سایت خود ، باید برخی از تنظیمات را انجام دهید. در مقاله فوق می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هر تنظیم که باید انجام دهید پیدا کنید. در اصل شما باید به داشبورد سایت وردپرس خود دسترسی پیدا کرده و ساختار URL را پیکربندی کنید ، افزونه های زوجی را نصب کنید ، تغییر تم ، پیکربندی تنظیمات بحث و خواندن و غیره.

نصب یک قالب و افزونه های ضروری

برای سفارشی سازی کامل وب سایت دستور العمل های خود به یک موضوع زیبا و برخی افزونه های مفید نیاز دارید.

برای دیدن برخی از مضامین لذیذ می توانید به وب سایت رسمی وردپرس مراجعه کنید https://wordpress.org/themes/search/food/ که در آن موضوع را پیدا خواهید کرد دستور العمل های غذایی که توصیه می کنم این موضوع دارای طراحی مناسب برای یک وب سایت لذیذ و همچنین ویژگی های مفید: پس زمینه سفارشی ، هدر دلخواه ، منوی سفارشی ، سبک ویرایشگر ، تصاویر برجسته ، چیدمان سیال ، الگوی تمام عرض ، نوار کناری سمت چپ ، یک ستون ، قالب های پست ، طرح پاسخگو ، سمت راست نوار کناری ، پست مهم ، گزینه های موضوع ، ترجمه آماده ، دو ستون.

برخی از افزونه های مورد نیاز برای افزایش کارایی و تعداد کاربران و در نتیجه لذت آنها برای ورود به وب سایت عبارتند از: آکیسمت – برای مسدود کردن هرزنامه, همه در یک Seo Pack – برای سئو, نقشه های Google Xml – برای Google, Jetpack توسط WordPress.com – برای آمار ، مقالات مشابه و موارد دیگر, کشویی ارسال های اخیر – برای نمایش پرده ای با تصاویر از آخرین ارسال ها, فرم تماس با شماره 7 + فلامینگو – برای فرم تماس با ما و کتاب تماس و دکمه های AddToAny را به اشتراک بگذارید برای دکمه های رسانه های اجتماعی.

اگر بودجه بیشتری برای ساخت سایت خود دارید ، توصیه می کنم از یک تم وردپرس برتر استفاده کنید. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که یک مضمون متناسب و با کیفیت را که شامل بسیاری از ویژگی ها است ، دریافت خواهید کرد. با استفاده از یک موضوع تجاری دیگر نیازی به استفاده از تعداد زیادی افزونه شخص ثالث نخواهید داشت ، زیرا تمام ویژگی هایی که برای یک وب سایت دستور العمل لازم هستند در حال حاضر بخشی از این موضوع هستند. در اینجا 3 مضمون دستور العمل و غذا برای وردپرس وجود دارد که من آنها را دوست دارم و توصیه می کنم:

دستور غذای آشپز مواد غذایی وردپرس

نسخه ی نمایشی / بارگیری

دستور آشپز اجتماعی موضوع وردپرس غذا

نسخه ی نمایشی / بارگیری

دستور العمل پخت و پز دستور غذا وردپرس

نسخه ی نمایشی / بارگیری

چگونه وب سایت خود را حفظ کنید?

آخرین مرحله در این دسته ، حفظ وب سایت دستور العمل ها است. شما باید به صورت دوره ای با ویژگی های جدید ، بلکه نسخه جدید پلاگین ها ، مضامین و وردپرس را که قبلاً در اختیار دارید به روز کنید. افزونه Wp Updates Notifier در مورد نسخه های جدید تم ها ، افزونه ها و هسته وردپرس از طریق پست الکترونیکی شما را به شما اطلاع می دهد. تعمیر و نگهداری توسط هر کسی قابل اجرا است ، اما در صورت نیاز به شخصی سازی دقیق می توانید یک برنامه نویس وب استخدام کنید.

2. دانش و مهارت نوشتن روزنامه نگاری

• مهارت روزنامه نگاری و مهارت های نوشتن دستور العمل هابرای نوشتن مطالب به تخیل ، مهارت و مهارت زیادی در زمینه روزنامه نگاری نیاز دارید. با ایجاد مطالب بیشتر و بیشتر ، مهارت نوشتن خود را با گذشت زمان بهبود خواهید بخشید.

وقتی مقاله می نویسید از کلمات ساده استفاده کنید و سعی کنید مقاله را تا حد امکان اصلی جلوه دهید. همچنین سعی کنید از کلمات کلیدی استفاده کنید که وب سایت و مقاله شما را تعریف می کند. اگر در مورد غذایی با برخی از مواد تشکیل دهنده می نویسید ، بیشتر اوقات در مورد آن مواد تشکیل دهنده استفاده از آنها در متن های مختلف بنویسید. یک ایده خوب این است که مواد را به همراه مقادیر مشخص بنویسید و سپس دستور العمل ها را در جایی بنویسید که نحوه تهیه غذا را توضیح دهید.

باید خودتان باشید و خلاق باشید. سعی کنید به بیرون فکر کنید. به عنوان مثال از چندین مقاله استفاده کنید: راهنماها ، بررسی غذاهایی که در رستوران های مختلف ، رژیم های غذایی ، نحوه ، نکات و ترفندها و البته دستور العمل ها مصرف کرده اید. ایده این است که تا حد امکان خلاق باشید تا بتوانید بیشتر بنویسید و در این صورت بازدید کننده های بیشتری خواهید داشت.

نوشتن درست ، دوستانه و احترام را فراموش نکنید. می توانید شوخی کنید و از عبارات و چهره های مختلف گفتار استفاده کنید. ویرایشگر وردپرس دارای تصحیح متن است و می توانید از آن برای تصحیح درست خود مانند Word استفاده کنید.

3. دانش عکاسی

کلمه عکاسی در اصل او دو کلمه از یونانی دارد. مورد اول: “φῶς (phōs)” ، که “نور” و “γραφις (Graphis)” را ترجمه می کند که به فعل “نوشتن” تبدیل می شود. بنابراین ترجمه کامل می تواند “نوشتن در نور” باشد.

با وردپرس می توانید افزونه های مختلفی را برای جلوه های عکس از قبیل نصب کنید پاسخگو Lightbox Lite. همچنین می توانید از گزینه های گالری برای قرار دادن چندین عکس در یک اسلاید یا گروه بندی در یک شبکه استفاده کنید. در هر پست می توانید عکسی را به عنوان تصویر برجسته قرار دهید.

• دوربین دیجیتال برای عکاسی از مواد غذایی و مواد غذایی

شما به یک دوربین عکاسی گران قیمت احتیاج ندارید ، اما به یک منبع نور خوب نیاز دارید تا بتوانید تصاویر عالی بگیرید. برای تغییر اندازه و تنظیم تصاویر به یک نرم افزار ویرایش عکس نیز نیاز خواهید داشت. تصاویر گرفته شده با دوربین حرفه ای یا نیمه حرفه ای شما می تواند در هر مکانی بین 2MB-15MB داشته باشد. شما نمی خواهید تصاویر با این اندازه را در وب سایت خود بارگذاری کنید. نه تنها به این دلیل که این تصاویر برای همیشه بارگذاری خواهند شد ، بلکه شما به پهنای باند و منابع سرور زیادی نیز مصرف خواهید کرد. همچنین خوانندگان خود را با این که منتظر بارگذاری عکس ها باشید ، اذیت می کنید.

یک عکس مانند هزار کلمه است ، به خصوص اگر شما غذای بسیار خوشمزه ای را طبخ می کنید که بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد و سپس می توانید بخار آن را ببینید.

4- دانش معده

معده ، مطالعه رابطه فرهنگ و غذا است. غالباً با توجه به اینكه اصطلاح gastronomy منحصر به هنر آشپزی است اشتباه می شود.

کلمه “gastronomy” از کلمات یونانی “γαστήρ” (معده) به معنای “معده” و “قانون” (nómos) – “دانش” گرفته شده است.

در مورد اینکه شما در مورد چه غذایی که می پزید ، نظری نمی نویسید ، نیازی به این مرحله ندارید. چیز دیگری که باید بدانید چه موقع نمک را بگذارید ، چه مقدار مواد لازم را استفاده کنید و غیره. اگر دانش مربوط به gastronomia دارید می توانید مقاله مفصلی بنویسید و از هر کاری که در آشپزخانه خود انجام می دهید ، به روش خود و اصلی خود عکس بگیرید. فراموش نکنید که مردم تمایل دارند مواد غذایی خود را به روش شما انجام دهند ، بنابراین لطفا هنگام پخت و پز مراقب باشید.

آموزش ساخت وب سایت دستور العمل های وردپرس من

اگر خلاقیت واقعاً به شما برخورد می کند ، پس باید به درستی از آن استفاده کنید. بنابراین می توانید آشپزی را با آواز خواندن یا سرگرمی های دیگری که دارید ترکیب کنید. یک ایده خوب این است که در هر مقاله مکتوب به همراه عکس هایی از غذایی که درباره آنها نوشتید ، یک ویدئو داشته باشید.

در پایان ، فقط می توانم Bon Bon اشتها را بگویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map