به چه نوع برنامه میزبانی وب نیاز دارید؟

به چه نوع برنامه میزبانی وب نیاز دارید


میزبانی وب برای هرکسی که قصد داشتن یک وب سایت را دارد ضروری است ، اما از آنجا که نیازهای میزبانی سایت تجارت الکترونیکی با نیاز به یک وبلاگ کوچک بسیار متفاوت است ، صنعت میزبانی چندین گزینه مختلف میزبانی برای ارائه انواع نیازهای میزبانی که ممکن است بوجود آید ارائه می دهد..

انتخاب یک نوع میزبانی که نتواند الزامات وب سایت شما را برآورده سازد ، شما را در مواجهه با مشکلات عملکرد ، صفحات بارگذاری کند ، خرابی و ناامیدی های زیادی قرار می دهد. بستگی زیادی به نوع برنامه میزبانی که شما انتخاب می کنید بستگی دارد ، بنابراین ارزیابی نیازهای شما و همچنین ممکن است از ابتدا مهم است. با این حال ، بیش از اندازه برنامه میزبانی شما می تواند از منظر مالی مشکل ایجاد کند – با وجود منابع بی استفاده زیاد ، اساساً می توانید از پنجره بیرون بیاورید ، پولی که می توانید به راحتی در سایر جنبه های تجارت آنلاین خود سرمایه گذاری کنید.

قبل از اینکه در یک میزبانی برنامه مستقر شوید ، فرصت دهید تا خود را با پیشنهادهای مختلف میزبانی صنعت آشنا کنید ، و گزینه های خود را با نوع برنامه میزبانی وب که در واقع به آن احتیاج دارید محدود کنید.

میزبانی مشترک

میزبانی مشترک ، ابتدایی ترین نوع میزبانی است که در پیشنهادات ارائه دهنده هر هاستینگ یافت می شود. در حقیقت ، میزبانی مشترک به اندازه ای رایج است که چندین شرکت میزبانی تخصص فقط در ارائه برنامه های میزبانی مشترک دارند.

در یک حساب میزبانی مشترک ، وب سایت شما منابع یک سرور معین را با سایر سایتهای ساکن در همان سرور به اشتراک می گذارد. اگر سایر سایتهای همسایه بیش از حد از منابع مشترک استفاده نکنند ، می تواند مشکلات مربوط به عملکرد وب سایت را ایجاد کند ، با این حال ، شرکت های میزبان قابل اعتماد نظارت بر استفاده از منابع و تعلیق یا اکانت های دریچه گاز را که به طور مداوم از منابع بسیار زیاد استفاده می کنند ، متوقف می کنند و تعیین می کنند آنها را برای برنامه ای ارتقا دهند بهتر نیازهای وب سایت خود را تأمین می کند.

مرتبط: لیست 10 ارائه دهنده برتر میزبانی وب ارزان

برنامه های میزبانی نامحدود یا نامحدود استاندارد استاندارد صنعت برای شرکت های میزبان و با چند استثناء است – به عنوان مثال. یک نارنجی کوچک که در آن کلیه برنامه های مشترک محدود است – بیشتر شرکتهای میزبان فضای نامحدود و پهنای باند دیسک را ارائه می دهند ، این بدان معنی است که شما بر اساس میزان فضای دیسک یا پهنای باند که استفاده می کنید قبض صورتحساب شما صورت نمی گیرد. منابع این برنامه های نامحدود در آستانه مشخصی قرار گرفته اند که توسط شرکت میزبان در نظر گرفته شده است. تا زمانی که میزان استفاده سایت شما زیر این آستانه باقی نماند ، بعید نیست که با مشکلی روبرو شوید.

وقتی وب سایت شما شروع به استفاده بیش از حد از حافظه و منابع CPU می کند ، این یک نشانه روشن است که شما از برنامه میزبانی مشترک خود استفاده کرده اید. هاست اشتراکی برای وب سایت های کوچک و متوسط ​​با ترافیک کم و پردازنده کم و استفاده از حافظه مناسب است.

میزبانی مجازی خصوصی

VPS ها پله ای به قلمرو منابع اختصاصی هستند. میزبانی وب مجازی منابع اختصاصی را اختصاص می دهد که فقط به سایت شما اختصاص داده می شود ، اما سایت شما در کنار سایر حساب های VPS روی یک سرور معین اجرا خواهد شد. این حسابها از یکدیگر جدا نگه داشته می شوند و هیچ تأثیری در عملکرد یکدیگر ندارند.

یک برنامه VPS نه تنها منابع و قدرت بیشتری به شما می دهد بلکه کنترل بیشتری روی سرور شما با دسترسی ریشه ، امکان اجرای اسکریپت ها و برنامه های سفارشی نیز خواهد داشت. برنامه های VPS به صورت مدیریت شده و بدون مدیریت ارائه می شوند. برنامه های VPS مدیریت شده برای کسانی انجام می شود که فاقد دانش لازم برای مدیریت سرورها باشند ، در حالی که برنامه های VPS بدون کنترل برای کسانی که نیاز به اجرای وب سایت های تخصصی دارند که از راه حل های استاندارد صنعت استفاده نمی کنند ، طراحی شده اند.

برنامه های VPS مدیریت شده بیش از برنامه های کنترل نشده هزینه دارند زیرا شامل پشتیبانی از امنیت سرور ، به روزرسانی ها ، چندین مجوز (به عنوان مثال مجوز cPanel) و بسیاری از ویژگی های دیگر است که با برنامه های کنترل نشده همراه نیستند.

برنامه های VPS برای زمانی که به منابع بیشتری احتیاج دارید از آنچه که یک برنامه میزبانی مشترک می تواند ارائه دهد مناسب است ، اما شما هنوز نیازی به اسلحه های بزرگ ندارید (میزبانی اختصاصی) ، شما نیاز به دسترسی ریشه به سرور خود دارید یا سایت شما حاوی داده هایی است که مناسب هستند مناسب هستند. در میزبانی مشترک مجاز نیست.

میزبانی نیمه اختصاصی

میزبانی نیمه اختصاصی به اندازه میزبانی مشترک یا میزبانی VPS محبوبیت چندانی ندارد ، اما انتخاب خوبی برای کسانی که نیاز به منابع کمی کمی بیشتر از آنچه که برنامه های میزبانی اشتراکی معمولی ارائه می دهند ، هستند ، اما حاضر نیستند برای یک برنامه VPS بپردازند.

با داشتن میزبانی نیمه اختصاصی ، شما هنوز در حیطه میزبانی مشترک هستید ، با این وجود ، از آنجا که منابع یک سرور در حساب های قابل توجهی کمتری توزیع می شوند ، به منابع بسیار بیشتری دسترسی دارید..

مگر اینکه واقعاً به پانچ اضافی ارائه شده توسط VPS یا برنامه های اختصاصی احتیاج داشته باشید ، می توانید به یک برنامه میزبانی نیمه اختصاصی ارتقاء دهید و از این طریق با هزینه کم از عملکرد بهتری بهره مند شوید.

سرور های اختصاصی

سرور اختصاصی ترین برنامه ای است که صنعت میزبانی می تواند ارائه دهد ، گرگ مقدس میزبانی در صورت تمایل. همانطور که از نام آن پیداست ، یک سرور اختصاصی یک سرور کامل است که منحصراً به سایت شما اختصاص داده شده است. جای تعجب نیست که میزبانی اختصاصی همچنین گرانترین برنامه ارائه شده توسط شرکت های میزبان است.

اگر قصد دارید برنامه های کاربردی پیچیده ای را استفاده کنید که از منابع زیادی استفاده می کنند ، اگر یک وب سایت پر ترافیک دارید یا به دنبال میزبانی چندین سایت هستید ، اگر می خواهید داده های حساس تجاری را ذخیره کنید ، ممکن است به این نوع برنامه میزبانی وب احتیاج داشته باشید. یا برای پردازش حجم بالایی از پرداخت کارتهای اعتباری به یک محیط میزبانی بسیار ایمن نیاز دارید.

دقیقاً مانند مورد میزبانی VPS ، دوگانگی مدیریت / کنترل نشده در مورد سرورهای اختصاصی نیز صدق می کند ، در حالی که سرورهای اختصاصی مدیریت شده گران تر از همتای کنترل نشده خود هستند..

میزبانی ابر

Cloud hosting یک نوع جدید از هاستینگ است که به منابع یک سرور منفرد محدود نمی شود ، بلکه در عوض از قدرت کل شبکه ای از سرورها برای یک محیط میزبانی مقیاس پذیر و انعطاف پذیر استفاده می کند که قادر است در کنار تغییر میزبان شما تغییر کند. نیاز دارد. افزونگی ، سرورهای متعادل با بار ، امنیت و منابع مقیاس پذیر مهمترین مزیت میزبانی ابر هستند.

در صنعت میزبانی به سمت خدمات میزبانی ابری ، بویژه در زمینه توسعه برنامه ، تغییراتی واضح مشاهده شده است ، جایی که ارائه دهندگان میزبانی ابری مانند Microsoft Azure ، AWS و Google Cloud Platform با ایجاد قدرت محاسبات عظیم ، راه حل های میزبانی نوآورانه را تنظیم می کنند..

میزبانی Cloud مخصوصاً برای مشاغلی که به دنبال ایجاد برنامه های سطح پیچیده سازمانی هستند یا به نوع سرویس میزبانی پرداختی نیاز دارند که در صورت تقاضا مقیاس پذیر باشد ، مناسب است. خدمات میزبانی ابر یک زیرساخت میزبانی مبتنی بر عملکرد را فراهم می کند که مخارج اضافی را به حداقل می رساند و برخی از محدودیت های الگوی میزبانی سنتی را از بین می برد..

میزبانی تخصصی

میزبانی وردپرس و میزبانی WooCommerce دو نمونه از برنامه هاستینگ هستند که برای ویژگی های خاص سیستم عامل های خاص بهینه شده اند.

میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس به ویژه در میان دارندگان وب سایت هایی که از WordPress به عنوان CMS انتخابی برای وب سایت ها یا وبلاگ های خود استفاده می کنند ، بسیار محبوب است. برنامه هاست بهینه سازی شده در وردپرس BlueHost استاندارد طلایی برای هر کسی است که به دنبال یک محیط میزبانی وردپرس امن و کارآمد است.

برنامه های میزبانی بهینه WooCommerce ویژگی های مورد نیاز ماهیت خاص سایت های تجارت الکترونیکی (گواهینامه های SSL ، آدرس IP اختصاصی ، سازگاری با PCI ، فایروال های برنامه وب ، بروزرسانی های خودکار و غیره) را ارائه می دهد..

نتیجه

تصمیم شما برای انتخاب یکی از برنامه های میزبانی فوق ، توسط عوامل بسیاری از جمله مشخصات وب سایت شما (به عنوان مثال وبلاگ / سایت شرکت ها یا سایت تجارت الکترونیکی) ، منابعی که سایت شما برای اجرای بدون مشکل و سایر ویژگی های خاص شکل می گیرد ، شکل خواهد گرفت. cPanel ، پشتیبان گیری ، ادغام شبکه تحویل محتوا ، دسترسی ریشه ای و غیره) سایت شما نیاز دارد. هر کدام از شرکت های میزبان را که تصمیم دارید با آن شرکت کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها پشتیبانی لازم را برای تکمیل منابع برنامه خود ارائه می دهند و یا در صورت لزوم در آینده ، ارتقاء آن را برای شما آسان می کنند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map