آمار واقعی: آیا تجارت الکترونیکی در آینده از تجارت الکترونیکی بهتر خواهد بود؟

تجارت در مقابل تجارت الکترونیکی


پس از چین ، هند به عنوان دومین بازار بزرگ تلفن همراه شمرده می شود و از پایگاه مشترک گسترده خود تحسین می شود. صرفنظر از سایر موضوعات بازار ، بازار هند به شدت تسهیل کننده تجارت الکترونیکی است که در تلاشند تا یکدیگر را در این میدان جنگ لگد شکست دهند. همچنین ، تعداد چند برابر دستگاه های هوشمند فرصت های شگرفی را در وب سایت های خرید تجارت الکترونیک فراهم می کند تا از طریق برنامه های خرید آنلاین موبایل به مخاطب مورد نظر خود برسند..

درباره تجارت M:

تجارت M اصطلاحی است که برای تجارت موبایل استفاده می شود. در واقع به کاربران این امکان را می دهد تا محصولات خود را بصورت آنلاین خریداری کنند بدون اینکه حتی روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود بنشینند. در عوض ، آنها به راحتی می توانند با کمک تلفن های هوشمند این امر را عملی کنند. درست است که قبلاً تجارت الکترونیکی تلفن همراه زیاد مورد بحث نبود. اما اکنون ، این کشور به بالاترین اولویت فروشندگان آنلاین برای جذب مشتری از طریق برنامه های خرید موبایل تبدیل شده است.

بسیاری از مردم هنوز تجارت m را یک فروشگاه می دانند. اما نه! این یک اصطلاح پیشرفته است که به طور پراکنده همه چیز مورد نیاز برای داشتن تجربه خرید دیجیتال را در بر می گیرد. این که آیا در مورد اضافه کردن موارد به سبد خرید ، مرتب سازی گزینه های تحویل و دروازه های پرداخت ، هنگام نزدیک شدن است خرید تجارت الکترونیکی از طریق برنامه تلفن همراه یا وب سایت, هر فعالیت با امنیت انجام می شود. تجارت الکترونیکی با افزودن بیشتر به آن ، شکاف بین خرید داخل فروشگاه و خرید آنلاین را هموار می کند زیرا تجارت الکترونیکی تلفن همراه دروازه پرداخت آسان را با گزینه های پرداخت راحت فراهم می کند..

حال ، به نمودار زیر می رویم که می توانید نرخ رشد تجارت الکترونیکی و تجارت M را به وضوح مشاهده کنید:

آمار بر اساس مطالعات واقعی:

 • امروز ، تجارت الکترونیک تلفن همراه با ثبت نرخ رشد 48٪ YoY ، تجارت الکترونیکی را در حال رشد و ضرب و شتم می کند. در رقم ، می توان 8 میلیارد دلار هزینه آنلاین تخمین زد.
 • هنگامی که صحبت از تجارت الکترونیکی کلی از جمله تجارت الکترونیک می شود ، این نسبت در حدود 15.9٪ YoY رشد کرده است. طبق آمار ، حدود 70.1 میلیارد دلار از طریق فروش آنلاین است.

سایر ارقام مفید:

تعداد کاربران تلفن های هوشمند ایالات متحده تخمین می زند

 • کاربران تلفن همراه عموماً در سهم بزرگتر و گسترده تر از تجارت الکترونیکی ، سهم بیشتری می گیرند.
 • محاسبه می شود که ، در حال حاضر ، تقریباً یک چهارم کل جمعیت صاحب تلفن های هوشمند هستند که روی آنها حدود 55٪ مردم خرج می کنند تمام وقت آنها در وب سایت های خرده فروشی.
 • در کنار آن ، تجارت الکترونیکی نیز مورد پسند کاربران قرار گرفته است زیرا آنها می خواهند بارگیری سریع و تجربه خرید سریع داشته باشند ، که آنها با نصب برنامه های خرید در موبایل خود به دست می آورند..
 • در سراسر بازار ، حدود نیمی از خرده فروشان برای ارائه تجربه بهینه سازی مرور در اختیار کاربران ، وب سایت های تلفن همراه قرار می دهند.
 • 1 از 2 کاربر در آمریکا علاقمند به خرید با استفاده از کیف پول های تلفن همراه است.
 • 1 از 5 نفر در هنگام تماشای تلویزیون جستجو برای محصولات می کند.
 • زنان و مردان هر دو علاقه مند به خرید از طریق دستگاه های تلفن همراه یا تبلت ها هستند.

چگونه تجارت الکترونیکی راه را برای صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیک هموار می کند?

برای صاحبان تجارت الکترونیکی ، تجارت الکترونیکی موضوعی نیست که نادیده گرفته شود. آنها باید این فناوری را به کار گیرند و کاربران خود را از هر روشی خوشحال کنند. اگر فکر می کنید که ساختن یک وب سایت رسمی برای گرفتن مشتری کافی است ، یک وب سایت خرید آنلاین باشید. متاسف! شما در این مرحله درست نیستید. زیرا ، در این دنیای پیشرفته ، موبایل همه چیز برای همه است. بنابراین ، جلب رضایت و رضایت مشتری جابجایی به تلفن همراه اجباری است.

چند واقعیت وجود دارد که می تواند موفقیت یک صاحب وب سایت تجارت الکترونیک در تجارت الکترونیکی را فراهم کند:

 • صفحه کاملاً تطبیقی
 • طراحی عالی و گزینه های ورودی
 • سریع & پیمایش صاف
 • پاک کردن & مفاهیم آموزنده محصول

نقش تجارت M در این صنعت با رشد سریع:

امروز ، برنامه های تلفن همراه مانند سفر & گردشگری ، غذا ، خرید ، بانکداری ، آموزش و پرورش ، مراقبت های بهداشتی ، حمل و نقل ، پرداخت سریع و خدمات خانگی در بازار برای ارائه بهترین خدمات به کاربران خود در حال رقابت هستند. کارآفرینان تجاری فقط برای جذب کاربران به سمت تجارت الکترونیکی این کار را انجام می دهند. برای جالب تر شدن این موضوع برای کاربران ، اغلب آنها از امکانات نقدی ، تخفیف ، هدایای شگفت آور رایگان و سایر جوایز استفاده می کنند تا کاربران را به سمت برنامه های تلفن همراه خود سوق داده و از برندهای خود به طرحی عالی استفاده کنند..

در همه جا ، می توانید دخالت شدید برنامه های تلفن همراه را ببینید. اخیراً رونق در صنعت اپلیکیشن موبایل مشاهده شده است که انتظار می رود طی سال های آینده با افزایش همه افراد به سمت انجام فعالیت های روزانه خود از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ها افزایش یابد. این تغییر بزرگ در صنعت برنامه تلفن همراه نشان می دهد که همه خرده فروشان باید حضور خود را در تلفن همراه همه به شکل برنامه های تعامل تلفن همراه ارائه دهند. این به طور غیر مستقیم مقیاس تجارت m را به سمت حرکت سوق می دهد.

با افزودن نقش بیشتر تجارت m در صنعت ، ما همچنین در تلاشیم تا اهمیت تجارت m را از طریق تجارت الکترونیکی مبتنی بر وب و m-commerce مبتنی بر برنامه بیان کنیم:

تجارت مبتنی بر وب

با معرفی تجارت m ، تقریباً در هر مشاغل ، داشتن یک وب سایت پاسخگو و تعاملی اجباری شده است. وب سایت ها باید با تمام اندازه های صفحه سازگار شوند و همچنین به کاربران امکان تجربه نهایی مرور را می دهند.

در انگلیس ، میزان تخمینی فروش خرده فروشی آنلاین از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ها حدود 51٪ است. از طرف دیگر ، فروش از طریق دسک تاپ و لپ تاپ 49٪ به حساب می آید.

در مقایسه با تجارت موبایل ، تجارت الکترونیکی مبتنی بر وب نیز در حال رونق است. تجارت وب را دست کم نگیرید و با معرفی وب سایتهای با مسئولیت پذیری بیشتر ، آن را بهبود بخشید.

مبتنی بر برنامه M-Commerce

در حال حاضر ، حتی خرده فروشان کوچک نیز استفاده از تجارت موبایل را به عنوان بستر فروش محصول خود شروع کرده اند. آنها همچنین بر روی اتخاذ تجارت موبایل از طریق توسعه برنامه های شغلی جهت ارائه یک تجربه خرید عالی و مبتنی بر برنامه تمرکز می کنند. این ابزارهای خوبی هستند که کاربران را ترغیب می کنند یک تجربه خرید استثنایی دیجیتال را ترغیب کنند. و شما باور نخواهید کرد که برنامه های تلفن همراه در صنعت تجارت الکترونیکی بسیار عالی عمل می کنند.

مزایای تجارت موبایل:

 • از آنجا که تجارت الکترونیکی یک رسانه جامد برای دستیابی به مشتریان گسترده است ، همچنین این امکان را دارد که کانال اصلی را برای خرید آنلاین تبدیل کند.
 • همچنین به دلیل دسترسی آسان و متنوع بودن امکانات ، عادات خرید کاربران را نیز تغییر داده است.
 • از آمار سال 2015 ، بزرگسالان در ایالات متحده 59٪ از وقت را در تلفن های هوشمند و 41٪ در دسکتاپ ها صرف می کنند که باعث افزایش تقاضای تجارت موبایل می شود..
 • چندین عامل وجود دارد که به دستیابی به تجربه خرید استثنایی از طریق تلفن همراه کمک می کند ، دستگاه های تلفن همراه مفید عوامل اصلی در بین آنها هستند.
 • یکی از بهترین نمونه هایی که به تجارت الکترونیکی کمک می کند تا تجارت الکترونیک را به دست بگیرد گزینه های پرداخت یک کلیک است که این روزها مورد تحسین کاربران موبایل قرار گرفته است.

نتیجه:

اگر آمار را از نزدیک مشاهده کنیم ، تلفن های هوشمند واقعاً از تعداد دفعات زیاد از دسک تاپ فراتر هستند. این امر به این دلیل انجام شده است که امروزه معمولاً مردم ترجیح می دهند به جای دسترسی به وب سایت های تجارت الکترونیکی از طریق دسک تاپ ، از طریق تلفن های هوشمند خود خریداری کنند. آنها این کار را می کنند تا آزادی خرید محصولات از آسایش خانه هایشان را بدست آورند. امیدوارم مفهوم تجارت M برای شما روشن باشد. اکنون ، شما می توانید به تنهایی تجزیه و تحلیل کنید که چگونه واقعیت “آیا تجارت الکترونیکی در آینده از تجارت الکترونیکی بهتر خواهد بود?“ارزش پشتیبانی دارد.

تام هاردی به عنوان یک متخصص سئو تجربه دارد. او هم اکنون در راه حل های IT Sparx: خدمات جستجوگرها در تجارت الکترونیک شرکت حسابرسی و خدمات ممیزی سئو استثنایی را به مشتری جهانی ارائه می دهد. او همیشه کارهایی با کیفیت ارائه می دهد که بسیار مورد تحسین شرکت است. وی که یک حرفه ای پرشور سئو است ، ارائه اولین کار به موقع به مشتریان را وظیفه خود می داند. علاوه بر این ، نویسنده به تحقیق در مورد بازار در مورد تاکتیک های روند بازاریابی ادامه می دهد و تلاش های سخت خود را برای تهیه مطالب انجام می دهد تا بینش عمیقی را به خوانندگان بدهد. او وبلاگ ها و مقالات آموزنده ای را در مورد موضوعات متنوعی مرتبط با سئو می نویسد و به خوانندگان کمک می کند تا بهترین نکات مربوط به بهینه سازی وب سایت را از طریق وب با استفاده از ابزارها و تکنیک های سئو بدانند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map