چگونه با وردپرس یک وب سایت آژانس مسافرتی ایجاد کنیم؟

ایجاد وب سایت آژانس مسافرتی


WordPress تا کنون بزرگترین پلتفرم اینترنت است که به کاربران ، متخصصان و علاقه مندان امکان ایجاد وبلاگ ها ، وب سایت ها ، صفحات و پست ها را می دهد. کل کار از طریق یک رابط کاربرپسند و آسان برای استفاده انجام می شود که برای مبتدیان مناسب است و به هیچ مهارت و تجربه کد نویسی وب احتیاج ندارد. ما وقتی به درک اصول عملکردی وردپرس و وب سایتها می پردازیم ، به برخی از اصول اولیه خواهیم پرداخت.

هنگام صحبت کردن در مورد صفحات و پست ها و نحوه برخورد با آنها توسط WordPress ، باید تمایز مهمی ایجاد شود. تفاوت اصلی این است که صفحات دائمی هستند و ارسال ها می توانند موقتی باشند. ارسال ها بیشتر برای محتوای به روزرسانی و صفحات مانند صفحه اصلی ، صفحه “درباره” و صفحات بایگانی دائمی استفاده می شوند. به همین دلیل صفحات برای محتوای بی موقع طراحی شده اند که برای هر وب سایت یا وبلاگ ضروری است.

نکته مهمی که باید در مورد پست های یک وب سایت توجه داشته باشید این است که آنها به ترتیب زمانی معکوس نمایش داده می شوند. این بدان معناست که انتشارات پست جدید ابتدا ظاهر می شود ، در حالی که موارد قدیمی تر به ترتیب تحت فشار قرار می گیرند. شما آزادی انتخاب دقیقاً تعداد پست هایی که می خواهید در یک صفحه نمایش دهید را خواهید داشت ، اما این بستگی به طول آنها و اینکه آیا شامل تصاویر بزرگ یا فیلم های جاسازی شده یا رسانه های دیگر نیز هست بستگی دارد..

آنچه باعث می شود وردپرس به عنوان یک پلتفرم پیشرو در این زمینه مورد استفاده قرار گیرد ، تعداد زیادی افزونه ، پلاگین و ابزار موجود در اختیار شماست. حتی می توانید از بسیاری از مضامین رایگان و پریمیوم موجود به عنوان الگویی برای وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید. همه این ابزارها نه تنها تعداد زیادی گزینه ، تنظیمات و ویژگی هایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانند محتوای وب سایت شما را غنی سازند بلکه روند تنظیم و نگهداری یک وب سایت یا وبلاگ موفق را نیز ساده تر می کنند..

مراحل ساخت وب سایت آژانس مسافرتی

پس از چند مرحله بعدی ، می توانید یک وب سایت آژانس مسافرتی را در آن راه اندازی کنید

1. میزبان وردپرس

یکی از مهمترین جنبه های هر وب سایت موفق ، به خصوص وب سایت تجاری برای آژانس مسافرتی ، قطعاً یک برنامه میزبانی خوب است. میزبانی خوب نه تنها می تواند تضمین کند که وب سایت شما دائماً در حال انجام و مرور برای مشتریان شما باشد ، بلکه می تواند ابزار و گزینه هایی را برای افزایش رتبه موتورهای جستجو از طریق روشهای بهینه سازی موتور جستجو فراهم کند و بدین ترتیب ترافیک و فروش وب سایت شما را افزایش دهد..

انواع مختلفی از برنامه های هاستینگ برای کاربران وجود دارد ، برنامه های میزبانی رایگان اما محدود ، برنامه های مشترک ، مجازی خصوصی و همچنین برنامه های اختصاصی میزبانی حق بیمه وجود دارد. همه آنها معایب و مزایای خود را دارند ، اما ما بر اساس قابلیت اطمینان آنها و تعدد گزینه ها و برنامه هایی که باید ارائه دهیم ، بر روی چندین ارائه دهنده میزبانی که بصورت ویژه برای شما تهیه کرده ایم ، تمرکز خواهیم کرد..

میزبانی InMotion

میزبانی ورودی باعث ایجاد وب سایت آژانس مسافرتی می شودInMotion یکی دیگر از ارائه دهندگان بزرگ میزبانی است که چندین بسته ماهانه و سالانه را برای مشتریان ارائه می دهد. این سرویس میزبانی وب میزبانی مشترک را برای مشاغل کوچک و همچنین سرورهای اختصاصی برای شرکتهای بزرگتر و پیشرفته تر فراهم می کند. همچنین از محافظت پیشرفته در برابر DDoS ، مسیریابی هوشمند و همچنین ارائه دهنده پهنای باند پهنای باند برخوردار است.

جدا از میزبانی مشاغل ، ارائه دهنده میزبانی InMotion راه حل هایی را برای کسانی که نیاز به یک سرور خصوصی مجازی (VPS) ، سرورهای اختصاصی و همچنین امکان فروش مجدد میزبانی دارند ، دارد. این ارائه دهنده پلاگین ها و ابزارهای مختلفی را برای کمک به هر سازنده وب سایت در راه اندازی کار خود دارد. از همه مهمتر سازنده وب سایت BoldGrid است که به شما کمک می کند وب سایت کامل وردپرس خود را به راحتی و به سرعت ایجاد کنید. همچنین InMotion بسته های ویژه ای را با تخفیف بسیار بالا به خصوص برای هاستینگ وردپرس فراهم می کند که بسیار مفید است.

BlueHost

وب سایت آژانس مسافرتی bluehost ایجاد کنیدیکی از ارائه دهندگان میزبانی که ما برای شما توصیه می کنیم BlueHost است. این ارائه دهنده هاستینگ است که برنامه های سالانه را با تخفیف های بسیار قابل توجهی ارائه می دهد. هرچه تعهد شما نسبت به خدماتی که BlueHost ارائه می دهد طولانی تر باشد ، تخفیف های بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

حتی بسته استارت سرویس BlueHost کاملاً جذاب است. تا زمانی که از این ارائه دهنده هاستینگ استفاده می کنید ، و همچنین در صورت نیاز به آن ، یک دامنه رایگان دریافت خواهید کرد که کاملاً متعلق به شما باشد. همه بسته های میزبان انتقال داده های نامحدود ماهانه و همچنین ظرفیت ذخیره سازی بسیار بزرگ را دارند و از 100 گیگابایت و بیشتر شروع می شوند. بسته های پیشرفته و پریمیوم شامل برخی از ویژگی های بسیار مفید مانند ابزار ضد اسپم و محافظت ، صندوق پستی و حتی ذخیره نامحدود.

میزبان

میزبان وب سایت آژانس مسافرتی را ایجاد کنیدHostGator یکی از بزرگترین و معتبرترین ارائه دهنده هاست در کل اینترنت است. این میزبان ارزان و بسیار مطمئن را با بسیاری از بسته های مختلف که بر اساس نیازهای مختلف میزبانی تهیه و تنظیم می شوند ، ارائه می دهد. بسته هایی که ما روی آنها تمرکز خواهیم کرد ، بسته های میزبان وردپرس هستند که HostGator ارائه می دهد.

ارائه دهنده میزبانی میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان میزبان ، با وجود ویژگیهای بسیار خوبی از قبیل سرورهای با چگالی کم ، قادر به ارائه بارهای بار تا 3 برابر سریعتر از سایر ارائه دهندگان میزبانی است. بسته های میزبانی وردپرس همچنین با رابط بی نظیر ابر و کنترل پنل مدیریتی وردپرس سازگار با کاربر است که امکان سفارشی سازی کامل و همچنین پشتیبان گیری خودکار را فراهم می آورد..

2. یک موضوع مناسب را انتخاب کنید

بعد از خرید میزبانی وب سایت آژانس مسافرتی وردپرس ، زمان آن رسیده است که وب سایت خود را تنظیم کنید. ما به همه کاربران ، مبتدیان یا متخصصان اکیداً توصیه می کنیم به دلیل تعداد زیاد ویژگی ها ، ابزارها و راه حل هایی که برای یک تجارت موفق وردپرس ارائه می دهند از یک موضوع وردپرس برتر استفاده کنند..

آلتیر

موضوع وردپرس آژانس مسافرتی altair

پیش نمایش & Altair را بارگیری کنید

موضوع آژانس مسافرتی و مسافرتی Altair یکی از بهترین تم های وردپرس است که هنگام مراجعه به وب سایت های آژانس مسافرتی در بازار موجود است. این بیش از صد هزار مشتری در طول 7 سال دارد.

این موضوع دارای چندین قالب مختلف برای صفحات محتوا است که می توانند هم به عرض ثابت و هم با طرح بندی صفحه کامل دسترسی داشته باشند. این به شما امکان می دهد صفحات زیبایی را برای پیشنهادات تور و بسته های تور ایجاد کنید و جزئیات آنها را با جزئیات کوچک و غنی غنی کنید. موضوع آژانس مسافرتی Altair همچنین دارای فرم رزرو منحصر به فرد خاص خود است که مطمئناً همه مشتریان بالقوه شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

ویژگی های دیگری که این موضوع ارائه می دهد گزینه های جستجوی پیشرفته برای تورها و مقصد ، اختلاف منظر ویژه برای صفحات متشکل از مقصد سفر و تیم پشتیبانی مشتری و اختصاصی است..

سفر مرسوم ، مد روز

تم وردپرس آژانس مسافرتی مرسوم ، مد روز

پیش نمایش & سفر مرسوم ، مد روز

Trendy Travel یکی دیگر از تم های برتر وردپرس عالی است که برای وب سایت ها و مشاغل آژانس مسافرتی و تور طراحی شده است. این یک موضوع چند منظوره است که می تواند نیازهای انواع سوله های مسافرتی و گردشگری مانند دایرکتوری هتل ها ، وبلاگ های مسافرتی ، آژانس های مسافرتی ، تورهای بسته بندی ، استراحتگاه ها ، عقب نشینی ها و بسیاری موارد دیگر را متناسب کند..

طراحی تم Trendy Travel کاملاً پاسخگو بوده و شبکیه چشم آماده است. این برنامه از ابزارها و گزینه های قدرتمندی مانند منو مگا ، بسیاری از گزینه های کد کوتاه ، گزینه های طرح بندی نامحدود و موارد دیگر برخوردار است. همه اینها و بسیاری از ویژگیهای دیگر که می توانید در این موضوع عالی وردپرس بیابید ، تمام ابزارهای لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید وب سایت آژانس مسافرتی مناسب را برای تجارت خود بسازید و حفظ کنید..

سفر عشق

موضوع آژانس مسافرتی وردپرس عشق

پیش نمایش & دانلود عشق مرسوم ، مد روز

سومین و آخرین حق بیمه وردپرس موضوع آژانس مسافرتی که تصمیم گرفته ایم به شما توصیه کنیم موضوع خلاقانه وردپرس عالی Love Travel است. این موضوع خاص دارای پشتیبانی چند زبانه در آن است و پشتیبانی کاملی از خدمات سفر WooCommerce دارد.

با استفاده از برخی از بیش از صد مؤلفه در دسترس از طریق موضوع Love Travel WordPress ، می توانید وب سایت خود را کاملاً شخصی سازی کنید. اجزای فیلتر سفر برای ویژگی جستجو وجود دارد ، پشتیبانی و ادغام افزونه مهم Contact Form 7 و همچنین افزونه Revolution Slider وجود دارد که به شما امکان می دهد تا اسلایدهای زیبا و جذاب را برای وب سایت خود ایجاد کنید و بسیاری از مؤلفه ها و ویژگی های دیگر.

3. بارگذاری محتوا

در دنیای رقابتی وب سایت های آژانس مسافرتی ، محتوا پادشاه است. بارگیری محتوای غنی و چشم نواز برای حفظ جذابیت وب سایت و مشاغل شما برای مشتریان بالقوه خود یک ضرورت است. صرفاً برای اطمینان از اینکه وب سایت شما باعث فروش فروش می شود ، داشتن ترافیک بالا کافی نیست.

انواع مختلفی از مطالب وجود دارد که می توانید برای وب سایت آژانس مسافرتی خود استفاده کنید. شما می توانید فیلم هایی از مقصد سفر که وب سایت شما ارائه می دهد تعبیه کنید. شما می توانید گالری های زیبا و جذاب مکانهای عجیب و غریب و استراحتگاه های هتل را ایجاد و منتشر کنید.

اشکال اضافی محتوای شامل پیشنهادات تبلیغاتی ، معاملات زمان محدود و مقصد سفر فصلی فقط در مقاطع مشخص سال است. این نوع محتوا نه تنها وب سایت شما را غنی تر می کند بلکه می تواند به شما در تبلیغ وب سایت و افزایش مخاطبان خود نیز کمک کند.

4. ارتقاء وب سایت

تبلیغ وب سایت شما اغلب عامل اصلی کسب و کار آژانس مسافرتی بسیار موفق است. شما می توانید بهترین پیشنهادات موجود را داشته باشید ، زیباترین و حرفه ای ترین وب سایت و ثروتمندترین محتوای موجود در آن ، همه این موارد بی فایده خواهد بود ، مگر اینکه وب سایت خود را با موفقیت تبلیغ کرده و به سمت تجارت آژانس مسافرتی خود هدایت کنید..

اگر تصمیم به استفاده از یک موضوع برتر برای وب سایت آژانس مسافرتی وردپرس خود را دارید ، و ما بسیار توصیه می کنیم که از یکی از آنها استفاده کنید ، چندین ابزار تبلیغاتی و گزینه های مختلف در اختیار شما خواهد بود. یکی از مهمترین راه های ارتقاء وب سایت و تجارت شما ، البته رسانه های اجتماعی است.

حضور در رسانه های اجتماعی یک ضرورت مطلق در دنیای مدرن تبلیغ وب است. حضور و فعال بودن در حوزه رسانه های اجتماعی اینترنت می تواند به شما کمک کند مخاطبان عظیمی را که ممکن است به آنچه وب سایت شما ارائه می دهد علاقه مند شوید. داشتن صفحه فیس بوک برای وب سایت خود یا یک حساب فعال توییتر و اینستاگرام می تواند بسیار مفید باشد.

گزینه های داخلی رسانه های اجتماعی در وردپرس نیز نباید نادیده گرفته شود. یک بخش نظرات جذاب و فعال در هر یک از صفحات و پست های شما می تواند مشتریان بالقوه را ترغیب کند تا به شما بگویند چه فکر می کنند. داشتن صفحه نقد و بررسی که در آن شما می توانید برخی از بهترین بررسی هایی که وب سایت شما جمع کرده است را نیز راهکار مناسبی برای ارتقاء وب سایت آژانس مسافرتی خود قرار دهید. توصیفات مثبت و نظرات مثبت نیز در وب سایت شما قابل نمایش است.

یکی دیگر از جنبه های مهم ارتقاء وب سایت ، قطعاً SEO است. با نگه داشتن وب سایت آژانس مسافرتی خود به طور کامل برای موتورهای جستجو می توانید به شما کمک کنیم وب سایت خود را بسیار بالاتر از حد معمول قرار دهید و مقادیر زیادی از تجارت را به سمت کسب و کار خود هدایت کنید. یکی از وب سایت های با رتبه بالا در طاقچه شما می تواند به تجارت شما کمک کند تا عظیم شود. مضامین برتر وردپرس که برای شما توصیه کرده ایم شامل برخی از ابزارها و گزینه های بهینه سازی موتور جستجو است که می تواند به شما در شروع سفر به سمت ارتقاء وب سایت خود به بهترین شکل ممکن کمک کند..

5- محتوای خود را تازه نگه دارید

اگر محتوای شما قدیمی و قدیمی نباشد ، هیچ کس به وب سایت شما علاقه ای نخواهد داشت. به همین دلیل کاملاً لازم است که مطالب در وب سایت آژانس مسافرتی خود دائماً به روز و تجدید شود. همچنین به شما کمک می کند تا صفحات و پست های خود را در موتورهای جستجو بالاتر قرار دهید و محتوای خود را برای مشتریان بالقوه خود جذاب تر کنید.

جدای از ارسال مقصد سفر جدید و پیشنهادات و معاملات جدید در وب سایت آژانس مسافرتی خود ، می توانید مطالب خود را با یک وبلاگ مسافرتی پرماجرا و جذاب جذاب کنید. شما همچنین می توانید پست های هفتگی یا حتی روزانه را انجام دهید که در آن برخی از مکان های زیبا ، استراحتگاه ها و مقصدی را که آژانس مسافرتی شما ارائه کرده است برجسته کنید. فقط مطمئن شوید که به روزرسانی های خود را به صورت به موقع و منظم انجام می دهید.

نتیجه

آژانس مسافرتی یک طاقچه رقابتی و اشباع در اینترنت است ، بنابراین شروع کردن به ماجراجویی شما به سمت وب سایت آژانس مسافرتی موفق می تواند یک کار دشوار و پیچیده باشد. اما اگر دستورالعمل ها و توصیه های ما را رعایت کنید ، ما تضمین می كنیم كه هیچ وقت وب سایت آژانس مسافرتی موفق نخواهید داشت.

برای یادآوری ، اولین قدم انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد و مطمئن برای وب سایت وردپرس خود است. این تضمین می کند که وب سایت شما همیشه فعال و فعال است و وب سایت شما قادر خواهد بود حتی بدون خرابکاری از ترافیک بسیار زیاد استفاده کند. ارائه دهندگان میزبانی که ما به شما توصیه کرده ایم همچنین شامل ویژگی ها و ابزارهای مهم امنیتی برای حفاظت از DDoS و موارد دیگر.

مرحله دوم و مهمترین آن انتخاب یک موضوع مناسب وردپرس است که نیازهای شما را برطرف می کند. اکیداً توصیه می کنیم از یکی از سه تم برتر وردپرس که برای شما دستکاری کرده ایم استفاده کنید. یک موضوع عالی تمام ابزارهای لازم برای ایجاد یک وب سایت آژانس مسافرتی وردپرس زیبا و چشم نواز را برای شما فراهم می کند و همچنین گزینه های سفارشی سازی و همچنین ابزارهای تبلیغاتی زیادی را برای شما فراهم می کند..

پس از آن ، شما باید مطالب را به طور مرتب در وب سایت خود بارگذاری کنید ، وب سایت خود را تا حد امکان ارتقا دهید و تمام ابزارهای لازم برای ساخت وب سایت آژانس مسافرتی وردپرس خود را بسیار موفق خواهید داشت..

اکنون وب سایت آژانس مسافرتی خود را شروع کنید

ارائه دهنده هاستینگ را از لیست زیر انتخاب کنید و وب سایت آژانس مسافرتی خود را با استفاده از WordPress راه اندازی کنید.

شرکت میزبان
قیمت تبلیغاتی

1وب سایت آژانس مسافرتی را شروع کنید3.49 دلار در ماه
2ایجاد وب سایت آژانس مسافرتی3.95 دلار در ماه
3ساخت وب سایت آژانس مسافرتی3.95 دلار در ماه
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map