بهترین راه های بهبود وبلاگ شما همین حالا!

بهبود-وبلاگ-حال


به راحتی فکر می کنید که بهتر شدن وبلاگ شما باعث می شود کل حسابرسی وب سایت و هفته ها یا حتی ماه ها کار انجام شود. این واقعاً کاملاً با حقیقت فاصله دارد ، اما بستگی به این دارد که وبلاگ شما تاکنون چگونه کار می کند. اما بیشتر اوقات ، شما می توانید در مدت زمان بسیار کمی و با کمی کار ، وبلاگ خود را به سمت خیلی بهتری هدایت کنید. شما فقط باید کارهای مناسبی را انجام دهید تا اتفاقات مناسب رخ دهد. لازم نیست چیزی را دوباره اختراع کنید یا محتوای جدیدی ایجاد کنید تا وبلاگ شما به سطح بعدی برسد.

شما می توانید با یک سرمایه گذاری کوچک ، کلیک بسیار بهتری از طریق نرخ و تعامل بیشتر دریافت کنید. در واقع تنها 30 دقیقه طول می کشد و بعد از قدم های ساده ای که می خواهم در اینجا بیان کنم.

کلیک خود را از طریق نرخ (CTA) بهبود دهید

مهارت جادویی یا فنی زیادی در زمینه گرفتن یک کلیک خوب از طریق سایت شما وجود ندارد. فقط در مکانهای استراتژیک چند تغییر ایجاد می کند و شاید چند لینک در اینجا یا آنجا تغییر کند.

تماس های قانع کننده را برای اقدام انجام دهید

به خود یادآوری کنید که همیشه خوانندگان خود را برای انجام یک عمل خاص به منظور پیشبرد وبلاگ خود و کمک به شما در کسب درآمد بیشتر لازم می دانند. شما واقعاً نمی توانید این کار را انجام دهید بدون یک تماس مناسب برای اقدام ، زیرا تعداد بسیار کمی از مردم در صورت درخواست نکردن به فکر کمک به شما خواهند رفت. دارای CTA هایی باشید که خوانندگان شما را به سمت دارایی های محتوای شما ، کتابهای الکترونیکی ، لیست های چک یا صفحه پول شما هدایت کنند.

پیوندهای محتوای خود را به روز نگه دارید

یک محتوای خوب دارای پیوندها و پیوندهای داخلی زیادی است که خوانندگان را به سمت صفحات وب خارجی سوق می دهد تا بتوانند اطلاعات لازم را بدست آورند. اگر به تازگی محتوای وب سایت خود را به روز کرده اید و با هیچ منبع خارجی در ارتباط نبوده اید ، فاقد ارزش زیادی هم از نظر SEO و هم از دیدگاه کیفیت است. اطمینان حاصل کنید که پیوندهای داخلی زیادی نیز دارید که به سایر صفحات محتوای مرتبط در سایت شما پیوند دارند.

پیوندهایی را به صفحات وب خود اضافه کنید که در آن مرتبط باشد و به خوانندگان خود بخواهید وقت بیشتری را در سایت خود بگذرانند و ارزش بسیار بیشتری را در آن پیدا کنند. این کار حدود 15 دقیقه طول می کشد و با گذشت زمان نتایج بسیار بهتری خواهید دید.

از پست های قدیمی ترافیک بیشتری کسب کنید

این دردناک است که ببینید هیچ کس شاهکار یک پست وبلاگ را غیر از شما نمی بیند. اما این تنها به این دلیل است که شما یک نشان را از دست داده اید. در واقع می توانید پست عالی خود را به عقب برگردانید و حتی لازم نیست بیش از حد کار مجدد کنید. فقط در طی 10 تا 15 دقیقه برخی از این عناصر اصلی را تغییر داده و از دیدن نتایج بهتر شما لذت ببرید.

تیتر

عنوان اول ، عنوان پست شما عنوان شما اولین احساسی است که پست شما ایجاد می کند و غالباً آخرین. اگر به نظر می رسد عنوان شما شخص خنده دار است یا خیلی قانع کننده نیست ، باید فوراً آن را تغییر دهید. اگر افراد بعد از دیدن آن نمی خواهند آن را بخوانند ، احتمالاً در Google نیز جستجو نمی کنند. بنابراین آن را ادویه جات ترشی جات ، کمی تحریک آمیز ، کنجکاوی ، فوریت فراخوانی کرده و آن را مرتبط ، در عین حال کوتاه و شیرین بیان کنید. برای کمک به شما در ترکیب همه این جنبه ها در عنوان پست خود ، موارد زیر را بررسی کنید ابزار آنالایزر تیتر, همچنین این یک روش عالی برای فهمیدن چگونگی عنوان پست شما تاکنون است. همچنین می توانید از ارزش بازاریابی احساسی استفاده کنید آنالایزر سرفصل.

کلمات کلیدی شما

به طور معمول قطعات محتوای خود را مرور کنید تا ببینید بهترین کلمات کلیدی مورد نظر خود را هدف قرار داده اید یا خیر. اگر کلمه کلیدی مورد نظر خود را حدود 40 داشته باشید ، فقط این که یک پست شما را تحت فشار قرار ندهد. شما به طور حتم برای رتبه بالاتر باید محتوای بیشتری پیرامون همین موضوع و همین کلمات کلیدی ایجاد کنید.

طبیعتاً بهترین سناریو انتخاب کلمه کلیدی است که حجم جستجوی کم برای شروع آن دارد. شما فقط لازم نیست ترافیک زیادی داشته باشید بلکه منجر به تعداد زیادی از پست های شما نیز می شود ، بنابراین هنگام انتخاب کلمات کلیدی خود این امر را به خاطر بسپارید. چقدر قصد خرید در پشت آنها را دارید?

نرخ گزاف گویی خود را کاهش دهید

میزان گزاف گویی میزان توجه کاربر به سایت شما است که به موقع اندازه گیری می شود. گوگل میزان مصرف کاربر در سایت شما را نگه می دارد و از آن به عنوان یک عامل رتبه بندی مستقل استفاده می کند. البته اگر یک کاربر زمان زیادی را با مرور سایت خود صرف کند ، گوگل آن را به عنوان علامتی مبنی بر اینکه ارزش زیادی را ارائه می دهید و سایت شما بسیار مرتبط است ، از شما می گیرد..

برای اینکه این اتفاق بیفتد ، اطمینان حاصل کنید که از مطالب مرتبط با آن استفاده می کنید و پیوندهای داخلی زیادی دارید. داشتن جستجوی کاربر در بقیه مقالات شما باعث می شود تا آنها مدت طولانی دیگر کلیک کنند.

همچنین باید یک فیلم YouTube اضافه کنید. یا خودتان را ایجاد کنید یا یکی از موضوعاتی را که مربوط به موضوع شماست پیدا کنید. این کار حدود 1 – 15 دقیقه طول می کشد ، زیرا فقط از شما می خواهد که در مورد فیلم ها تحقیق کنید و لینک آنها را کپی کنید. اگر کاربر ویدیوی 5 دقیقه ای را تماشا کند ، آن 5 دقیقه دیگر را در سایت شما می گذراند و به شما در بهبود رتبه خود کمک می کند.

از ترافیک کمی از محصولات با کیفیت بالا برخوردار شوید

اگر مطلبی با محتوای عالی ایجاد کرده اید که متناسب با خوانندگان شما باشد ، اما در وبلاگ خود ترافیک بسیار کمی دارید ، از آنجایی که باید حساب کنید. همچنین باید خیلی بیشتر به آن توجه کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

دسترسی خود را گسترش دهید

اگر می توانید از تبلیغات پولی در فیس بوک و لینکدین استفاده کنید ، می توانید سطح دسترسی خود را به طرز حیرت انگیزی گسترش دهید ، بنابراین با آن دیوانه شوید. شما قبلاً پست خود را برای تولید سرب تنظیم کرده اید ، بنابراین اگر مقداری پول برای تحقق آن سرمایه گذاری می کنید ، شانس بالایی وجود دارد که یک ROI عالی دریافت کنید. با تشکر از ویژگی های بازاریابی Facebook و LinkedIn که بسیار کارآمد هستند ، می توانید پست های خود را نیز متناسب با آن دسته از افرادی که می خواهید هدف گذاری کنید ، تنظیم کنید. اگر پست شما با دسترسی بسیار بیشتری به پایان برسد ، می توانید دنبال کننده های بیشتری برای کانال های رسانه های اجتماعی خود کسب کنید ، که این یک سرمایه گذاری طولانی مدت عالی خواهد بود.

همیشه بالاترین پست وبلاگ در حال تبدیل خود را تبلیغ کنید

اگر پست را برای جلب توجه بیشتر ایجاد کرده اید ، احتمال زیاد وجود دارد که در حال حاضر آن کار را به خوبی انجام دهد و می تواند در مرحله بعدی سفر خریدار سهم بسزایی داشته باشد. از آنجا که شما یک گروه کوچک از مشتریان بالقوه دارید ، احتمال خیلی بیشتر وجود دارد که این افراد محتوای محتوای شما را بسیار مرتبط پیدا کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که مرتباً آن قطعه محتوا را به اشتراک بگذارید و در نقاط اوج سال افراد مناسب را هدف قرار دهید.

از بازاریابی ایمیل استفاده کنید

احتمال دارد که از زمان راه اندازی وبلاگ خود ، بیش از چند آدرس ایمیل جمع آوری کرده باشید. اگر خیلی در دریافت آدرس های ایمیل خواننده خود خیلی تلاش نکرده اید از آنچه باید به زودی دریافت کنید. دلیلی وجود دارد که مردم می گویند “پول در لیست است”.

حتی اگر همه با تبلیغ پست های وبلاگ خود پیش رفته اید ، همه کسانی که آنها را دیده اند شروع به دنبال کانال های رسانه های اجتماعی شما نمی کنند. در واقع ، این احتمال زیاد وجود دارد که حتی اگر آنها از کانال رسانه های اجتماعی شما پیروی کنند ، ممکن است آنها هنوز آن را ندیده باشند. بنابراین شما باید راهی برای دستیابی به آن افراد نیز داشته باشید. بنابراین آن لیست ایمیل قدیمی خوب را بگیرید و آن را با مردم به اشتراک بگذارید. اگر چیزی در پست خود تغییر داده اید ، بگذارید این اطلاعات یا کلمات کلیدی باشند ، این دلیل خوبی است که دوباره آن را با افرادی که قبلاً آن را خوانده اند به اشتراک بگذارید.

ارسال مطالب خود را دو برابر بیشتر از آنچه برای ایجاد آنها انجام داده اید بازاریابی کنید

شما همیشه باید تمام وقت مورد نیاز خود را برای ایجاد بالاترین کیفیت ممکن پست صرف کنید ، اما فقط آن را ارسال نکنید و بنشینید. در واقع ، برای تبلیغ پست های خود دو برابر بیشتر وقت بگذارید و آن را در بیشتر کانالها فشار دهید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که لحظه ای که با ایجاد یک پست عالی صرف کرده اید هدر نمی رود. حتی اگر برای اطمینان از اینکه تعداد زیادی از مردم آن را می بینند ، حتی اگر ارزش کار را از آنها بازگردانید ، حتی دو برابر خواهد شد.

نتیجه

با نگاهی به صفحه تجزیه و تحلیل خود و انجام یک تشخیص صحیح در مورد آنچه در پست شما کار می کند و چه چیزی به شما کمک نمی کند بیشترین استفاده را از مطالب خود داشته باشید. همیشه امکان بهبود یا تکرار مطالب قبلی را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین از فرمت های جدید استفاده کنید یا هر زمان که می توانید به آنها ارزش افزوده اضافه کنید. با این کار مخاطبان شما را مجدداً جذب می کند ، افراد جدیدی را به دست می آورد و به شما کمک می کند با کارهای بسیار کمتری سریع تر به اهداف خود برسید. این نکات شما را از طریق اصول اولیه بدست می آورند اما همیشه تحقیقات بیشتری انجام دهید!

امیدوارم که از خواندن این پست لذت برده باشید و نکاتی صحیح را پیدا کرده باشید که به شما در اجرای یک وبلاگ بهتر با کار بسیار کمتری کمک می کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map