نحوه شروع یک تجارت میزبان وب – راهنمای مبتدی

شروع-میزبانی وب-تجارت


بیشتر و بیشتر مشاغل روزانه وب سایت های خود را ایجاد می کنند و هر یک از آنها به یک ارائه دهنده میزبانی وب معتبر احتیاج دارند. نام های بزرگی در مشاغل میزبانی وب وجود دارد و برخی از آنها ده ها هزار سرور در دسترس هستند. آنها با این تقاضای فزاینده برای وب سایت ها درآمد زیادی کسب می کنند و رقابت با آنها به عنوان یک تجارت میزبانی وب بسیار دشوار است.

با این حال ، ما خبرهای خوبی برای شما داریم. اگر می خواهید با فروش خدمات میزبانی وب ، درآمد کسب کنید ، می توانید با انتخاب یکی از بزرگترین شرکت ها و پیوستن به آنها این کار را انجام دهید. این میزبان نمایندگی فروش نامیده می شود و برای شروع آن سرمایه گذاری کمی و بدون سرمایه گذاری نیاز دارد. این نوع تجارت برای تیم های طراحی وب و توسعه که می خواهند خدمات میزبانی وب را به عنوان یک بسته جایزه به مشتریان خود بفروشند ، بسیار توصیه می شود.

میزبانی نمایندگی فروش به شما امکان می دهد از سایر کشورها به مشتریان جدیدی برسید و برنامه های میزبانی وب خود را با نام تجاری خود تهیه کنید. علاوه بر ایجاد وب سایت برای مشتری های خود ، می توانید فوراً یک برنامه میزبانی وب ارائه دهید و آن را بصورت آنلاین دریافت کنید تا دیگر نیازی به نگرانی درباره آن قسمت نباشید. امروز ، اکثر شرکت های میزبان وب به شما امکان می دهند از مارک شخصی خود استفاده کنید که اگر می خواهید اعتماد ایجاد کنید ، یک معامله بزرگ است.

نکات اساسی برای فروشندگان میزبان وب

میزبانی نمایندگی فروش خوب به نظر می رسد و به نظر می رسد این راهی آسان برای کسب درآمد است. واقعیت این است که صدها نفر ماهانه آن را امتحان می کنند و شکست می خورند ، تنها تعداد معدودی از آنها موفق به تولید درآمد می شوند. برای موفقیت در این زمینه ، شما به یک برنامه بازاریابی خوب ، خدمات میزبانی وب احتیاج دارید که از بین جمع و البته یک شرکت میزبانی وب محکم برای همکاری با.

ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه به عنوان فروشنده بقا و در نهایت درآمد مورد نظر خود را بدست آورید. در اینجا 8 نکته ما برای فروشندگان ارائه شده است که به شما کمک می کنند تا کسب و کار میزبانی وب خود را به سمت موفقیت سوق دهید:

1. سه سطح میزبان نمایندگی

برنامه های میزبانی نمایندگی فروش بر اساس تجربه شما در میزبانی وب متفاوت است. اگر تجربه بیشتری در بازاریابی دارید ، می خواهید روی فروش برنامه های میزبانی وب تمرکز کنید. از طرف دیگر ، اگر در مدیریت سرور تجربه کرده اید ، می توانید به سمت تکنیک های شیرجه رفتن حرکت کرده و همه چیز را از ابتدا تنظیم کنید. به طور کلی ، سه نوع مختلف برنامه میزبانی نمایندگی فروش وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید:

 • اگر ایده های خوبی در مورد چگونگی ارتقاء نام تجاری خود و فروش خدمات میزبانی وب به طور موثر و در عین حال که تجربه کمی در خود میزبانی وب دارید ، می توانید یک برنامه میزبانی نمایندگی معمولی را انتخاب کنید. این معمولاً رایگان است یا فقط چند دلار هزینه دارد که اگر می خواهید بدون سرمایه گذاری در آن ، آن را امتحان کنید ، عالی است.
 • برای کسانی که تجربه میزبانی وب کمی دارند اما هنوز برای مدیریت سرورها کافی نیستند ، گزینه های زیادی با cPanel در دسترس است. این محبوب ترین صفحه کنترل برای میزبانی وب است که بیشتر شرکت ها ارائه می دهند. شما می توانید از آن به عنوان ابزاری برای پشتیبانی از مشتریان خود و سفارشی کردن برنامه هایی که ارائه می دهید استفاده کنید.
  یک برنامه نمایندگی فروش که شامل cPanel است به طور متوسط ​​10 تا 15 دلار در ماه هزینه دارد.
 • کاربرانی که در مدیریت سرور تجربه بیشتری دارند معمولاً یک سرور اختصاصی یا VPS اجاره می کنند و سپس با تقسیم منابع براساس آن برنامه های خود را تنظیم می کنند. این گزینه ها معمولاً بیش از 30 دلار هزینه دارند اما پتانسیل بیشتری برای بازگشت سرمایه شما دارند.

وقتی صحبت از خدمات میزبانی وب است ، آنچه هر مشتری به آن نیاز دارد پشتیبانی سریع و قابل اعتماد مشتری است. این لزوماً شغل شما به عنوان فروشنده نیست بلکه فقط به ارائه دهنده میزبانی وب که شما انتخاب می کنید بستگی دارد. شرکت های زیادی در خارج از کشور وجود دارند که از پشتیبانی مشتری برای مشتریان خود مراقبت می کنند در حالی که می توانید روی بخش بازاریابی متمرکز شوید.

2. آماده شوید تا اولین فروش را انجام دهید

بیشتر نمایندگان فروش میزبانی وب در ابتدا هیچگونه درآمدی ایجاد نمی کنند. رقبای زیادی در آنجا وجود دارد و مردم باید قبل از خرید با برند شما آشنا شوند. توصیه می شود درصورتی که در این مدت فروشی انجام ندهید ، برای چند ماه اول آماده شوید.

از آنجایی که نمی توانید بدون سود ، برای همیشه در یک تجارت بمانید ، باید بدانید که چه مدت برای ادامه کار ارزش دارد. این به طور عمده به بودجه شما و برنامه میزبانی نمایندگی فروش که در آن مشترک شده اید بستگی دارد. اگر یک cPanel ، VPS یا سرور اختصاصی را انتخاب کنید ، باید هزینه ماهیانه را بپردازید که اگر هیچ مشتری را به خود جذب نکنید ، بار سنگینی خواهد بود..

با این وجود ، انتخاب یک برنامه میزبانی نمایندگی فروش مجدد تضمین می کند که هیچگونه فشار مالی وجود ندارد. این فقط کمی متفاوت از یک برنامه وابسته است که در آن شما نیز هیچگونه تعهد مالی ندارید.

3. تحلیل بازار

بسیاری از بررسی ها و ارسال های وبلاگ در خارج وجود دارد که می تواند نمای کلی از بازار میزبانی وب را به شما ارائه دهد ، اما این موارد به راحتی می توانند نکته را از دست ندهند. مطمئناً ارزش آن را دارد که تلاش بیشتری کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با ارزش ، جزئیات را جستجو کنید.

به عنوان مثال ، همیشه می توانید بازخورد را در قالب نظرات ، نظرات مشتریان و تابلوهای بحث و گفتگو جستجو کنید تا افراد در مورد مشخصات و ویژگی های مورد نظر خود در یک ارائه دهنده میزبانی وب صحبت کنند. نام های بزرگی در صنعت میزبانی وب وجود دارد و می توانید همه آنها را با یک جستجوی ساده Google پیدا کنید. سپس فقط به صفحه اول نگاهی بیندازید و بررسی کنید که چه ویژگی ها و خدماتی را ارائه می دهند.

با باز کردن وب سایت و طی برنامه ها و قیمت های آنها ، می توانید ایده های زیادی بدست آورید ، و فقط به پیشنهادات بسیار خواستار فیلتر می شوید.

4- برنامه های میزبانی وب جذاب را ارائه دهید

تجزیه و تحلیل بازار می تواند ایده هایی را در مورد چگونگی ارزشمندتر و جذاب تر کردن خدمات خود به شما ارائه دهد. اضافه کردن چیزی منحصر به فرد به عنوان آهنربایی عمل می کند که مشتریان بیشتری را به خود جلب می کند. بیشتر شرکت های میزبانی وب به سادگی قیمت های پایین تری نسبت به رقابت خود ارائه می دهند ، اما اگر می خواهید سرمایه گذاری شما بازگردد ، نمی توانید آنها را پایین بیاورید.

آنچه می تواند واقعاً در کسب و کار میزبانی وب شما متمایز باشد ، بهبود خدمات به مشتری شما در حد توان است. اگر می توانید به سرعت پاسخ دهید ، طیف گسترده ای از مسائل را برطرف کرده و در هر زمان اطلاعاتی در مورد خدمات خود ارائه دهید ، در این صورت مشتریان آمده و مدت طولانی می مانند. از طرف دیگر ، تبلیغ ویژگی های “نامحدود” برنامه های میزبانی وب شما نیز ایده خوبی است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، هاستینگ وب سرویس دیجیتال است که می توان با طراحی و توسعه وب جفت شد. اگر مشتریان بتوانند یک وب سایت با طراحی مناسب بخرند و فوراً یک برنامه میزبانی وب جذاب را نیز با این بسته بدست آورند ، اکثر آنها از قبول پیشنهاد خوشحال می شوند..

5. یک نام تجاری و آرم قابل اعتماد را انتخاب کنید

عضویت در مشاغل میزبانی وب همچنین به این معنی است که شما به یک نام تجاری جذاب نیاز دارید. به سادگی نمی توان به عنوان یک کاربر ناشناس به طور موثر انجام داد زیرا افراد باید به نوعی ارتباط با تجارت شما داشته باشند ، در غیر این صورت آنها به خدمات شما اعتماد نخواهند کرد. علاوه بر این ، در صورت ایجاد یک حضور آنلاین محکم و تبلیغ شرکت خود ، راه اندازی یک وب سایت ضروری است و به یک نام تجاری نیز احتیاج دارد..

نام تجاری شما اولین مواردی است که مشتریان شما از آن یاد می کنند. علاوه بر این ، شما به یک آرم نیاز دارید که نشانگر برند شما باشد و اولین تصور از یک تجارت حرفه ای و قابل اعتماد را ایجاد کند. آرم و نام دامنه وب سایت شما هر دو باید حاوی نام تجاری شما باشد.

استقبال بازدید کنندگان وب سایت شما با یک شعار جذاب که منعکس کننده کیفیت خدماتی است که شما ارائه می دهید امروز یک روش بازاریابی محبوب با نتایج بسیار مثبت است.

خدمات سریع و قابل اعتماد مشتری

اگر مردم از یک سرویس میزبانی وب رضایت نداشته باشند ، می توانند در هر زمان به یک سرویس دیگر تغییر دهند. ارائه دهندگان زیادی در دسترس هستند که به کاربران جدید کمک می کنند داده های وب سایت خود را وارد کنند تا بتوانند در همان جایی که کار خود را تمام کردند ادامه دهند. از آنجا که کاربران می توانند خیلی سریع جابجایی کنند ، شما باید یک مشتری با کیفیت بالا به آنها ارائه دهید تا آنها را از برنامه هاست خود راضی نگه دارند و آنها را ماندگار کنند..

مشتریان سؤال دارند و همیشه با مشکل روبرو می شوند ، بنابراین ضروری است که در اسرع وقت با آنها ارتباط برقرار کنید. نمایندگی های فروش از cPanel می توانند هنگام پشتیبانی فنی به ارائه دهنده اعتماد کنند. با این حال ، این ممکن است کافی نباشد. اطمینان حاصل کنید که هر از چند گاهی از مشتریان خود سؤال می کنید که آیا آنها از خدمات مشتری دریافت می کنند راضی هستند یا خیر.

یک راه خوب برای ایجاد اعتماد به نفس با مشتریان ، اضافه کردن تماس شخصی به پاسخ های شما است. یک پیام لازم نیست خیلی رسمی باشد زیرا احساس می کند یک پیام خودکار است. اگر مردم واقعاً وقت خود را به خواندن پیامهایشان و پاسخ دادن به آنها اختصاص دهید ، مردم بیشتر از این ارزش می گذارند ، حتی ممکن است یک فیلم طنز آمیز به آن اضافه کنید.

وبلاگ تجاری خود را تنظیم کنید

یک وب سایت میزبانی وب مانند سایر وب فروشگاه ها یا سایت های شرکت است ، شما واقعاً نمی توانید آن را با آن محتوای کامل پر کنید. این فقط می تواند شامل عبارات جذاب و اطلاعات اساسی در مورد محصولات یا خدمات شما باشد. مردم می خواهند به سرعت درک کنند که تجارت شما چه چیزی را ارائه می دهد و آنها نمی خواهند پریشان شوند.

اگر می خواهید برخی از مطالب با کیفیت به وب سایت خود اضافه کنید ، وبلاگ خود را شروع کنید. انتشار مقالات با کلمات کلیدی و بک گراندهای متمرکز می تواند یک استراتژی عالی SEO باشد که باعث ایجاد ترافیک زیادی در وب سایت شما می شود. مردم شرکت شما را راحت تر از طریق موتورهای جستجو می یابند و ارسال مقاله های مفید باعث تقویت قدرت شما خواهد شد.

می توانید به وبلاگ های ارائه دهندگان میزبانی وب بزرگ نگاهی بیندازید. آنها معمولاً مقالات خبری راجع به شرکت و فناوری خود ارسال می کنند ، یا مقالاتی مفید در رابطه با ساخت وب سایت ، بازاریابی آنلاین یا موضوعات مشابه. همچنین مکانی است که مشتریان شما می توانند اظهار نظر کنند و حتی از آنها سؤالاتی بپرسند که با یک پست وبلاگ دیگر می توان به آنها پاسخ داد.

مارک خود را تبلیغ کنید و مشتری های جدیدی پیدا کنید

اگر نام تجاری جذاب خود را پیدا کردید ، قدم بعدی محبوبیت آن و ایجاد یک حضور آنلاین محکم است. شما برای دستیابی به مشتریان جدید و وب سایتی که نماینده شرکت شما باشد ، نیاز به یک برنامه بازاریابی دارید. این یک فرایند گام به گام است که می تواند زمان زیادی برای تحقق آن بگذارد. با این وجود ، همیشه روش ساده تری وجود دارد.

نکته ای که می تواند فوراً برند شما را قابل اعتمادتر و قابل اعتماد تر کند ، انتخاب یکی از بزرگترین نام ها در صنعت میزبانی وب به عنوان شریک زندگی شما است. اگر افراد از وب سایت شما بازدید کنند ، اکثر آنها نام تجاری ارائه دهنده شما را می شناسند و این امر آنها را ترغیب می کند تا به خدمات شما نیز اعتماد کنند.

این ارائه دهندگان همچنین برنامه های وابسته مخصوص به خود را دارند ، بنابراین شما نه تنها می توانید از نام آنها به عنوان نماینده فروش استفاده کنید بلکه تبلیغ خدمات خود را نیز تبلیغ می کنید ، درصورتی که مشتری به یکی از برنامه های خود بپیوندد ، سهم عادلانه ای از درآمد را بدست آورید. پس از جذب مشتری جدید ، ارائه دهنده میزبانی وب شما ممکن است نام تجاری خود را به لیست شرکای خود اضافه کند ، که اگر می خواهید از رقابت خود جلو بروید ، یک امتیاز عالی است..

انتخاب یک برند معتبر: میزبان InMotion

Inmotion-hosting-نمایندگی فروش

بسیاری از افراد با InMotion Hosting یا Web Hosting Hub که شرکت تابعه آنها است ، آشنا هستند. اینها نامهای تجاری بزرگی هستند که تا کنون با بازخورد بسیار مثبت به بیش از 300،000 مشتری خدمت کرده اند.

بیش از 200 کارمند که در InMotion Hosting مشغول به کار هستند ، از مراکز داده مراقبت می کنند و پشتیبانی مشتری باکیفیت را نگه می دارند. در سال 2001 ، این شرکت توسط دو تاجر تأسیس شد که می خواستند بیش از انتظارات مشتریان خود فراتر روند. اکنون این شرکت به یکی از بزرگترین نام های صنعت تبدیل شده است.

با پیوستن به یک برنامه نمایندگی فروش در InMotion Hosting ، به نرم افزار رایگان دسترسی خواهید داشت که تجارت را برای شما بسیار ساده تر می کند. ابزار WHMCS آنها به شما امکان می دهد بسته های میزبانی خود را با قیمت گذاری ، ویژگی ها و مشخصات سفارشی یکپارچه قرار دهید. علاوه بر این ، به راحتی می توانید همه موارد مربوط به پرداخت ها و حساب های مشتری را پیگیری کنید.

با InMotion Hosting ، حتی می توانید اعتبار برچسب سفید خود را تقویت کنید زیرا آنها مجوز eNom را در برنامه فروش خود قرار می دهند. این بدان معنی است که شما می توانید ضمن ادعای نام تجاری خود به عنوان ارائه دهنده اصلی نام دامنه ، اقدام به فروش نام دامنه کنید.

برنامه فروشندگان InMotion & قیمت

در مرحله اول ، تمام برنامه های فروشندگان آنها دارای ویژگی های رایگان مانند cPanel ، اختصاصی IP ، SSL ، eNom ، نرم افزار صورتحساب WHMCS و موارد دیگر هستند. InMotion Hosting همچنین درایوهای SSD رایگان را با استفاده از سرعت 20 برابر نسبت به دیسک های سخت سنتی تضمین می کند.

ابزارهای فروش اضافی شامل نصب کننده نرم افزار Softaculous ، پشتیبان گیری خودکار برای میزبانی بدون نگرانی و دسترسی به ایمیل های شما از همه دستگاه ها است. Softaculous شما را قادر به نصب خودکار بیش از 400 برنامه می کند. اگر از InMotion Hosting راضی نیستید ، همیشه می توانید در 90 روز پول خود را پس بگیرید.

inmotion-reseller-sharing

3 طرح فروش مشترک وجود دارد که همه آنها یک IP اختصاصی و یک صفحه پنل نامحدود را برای قیمت ارائه می دهند. برنامه اول R-1000S با هزینه 80 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند 800 گیگابایتی 22.39 دلار در ماه هزینه دارد و برای مبتدیان بهینه است. اگر به دنبال بهترین ارزش هستید ، باید طرح R-2000S را انتخاب کنید که در هر ماه 31.99 دلار هزینه دارد و 120 گیگابایت فضای دیسک را با پهنای باند 1.200 گیگابایتی تضمین می کند..

inmotion-reseller-vps

با این حال ، برای کسانی که می خواهند شغل خود را به سطح بالاتری برسانند ، یک برنامه میزبانی نمایندگی فروش VPS ضروری است. با یک برنامه VPS ، می توانید به عکسهای Live-State اعتماد کنید که به شما امکان می دهد در صورت اشتباه بودن به نسخه های قبلی روی سرور برگردید. شما همچنین دسترسی Root-Level را دارید که مستقیماً بر روی سرور مدیریت فایلها و برنامههای یکپارچه را تضمین می کند.

سه برنامه VPS شامل RESELLER VPS-1000 با مبلغ 41.64 دلار در ماه ، RESELLER VPS-2000 به مبلغ 62.84 دلار و RESELLER VPS-3000 با مبلغ 89.94 دلار ماهانه است. اولین مورد شما 4 گیگابایت رم ، 75 گیگابایت SSD ، پهنای باند 4TB و 3 آدرس IP به شما می دهد. برنامه سوم مشخصات را تا 8 گیگابایت رم ، فضای دیسک 260 GB ، پهنای باند 6TB و 5 آدرس IP مقیاس می دهد..

در نتیجه

این راهنمای مبتدی ما در مورد نحوه پیوستن به یک برنامه میزبانی نمایندگی فروش و موارد اصلی است که می تواند شما را به سمت موفقیت سوق دهد. به عنوان یک فروشنده ، برای کار کردن در تجارت خود باید وقت و تلاش زیادی سرمایه گذاری کنید. با کمی انگیزه ، مهارت و یک برنامه بازاریابی عالی ، مطمئناً تجارت شما شروع به شکوفایی خواهد کرد و به یکی از منابع اصلی درآمد شما تبدیل می شود.

این نوع مشاغل است که در آن فرصتهای نامحدودی برای تأمین چیزی قرار داده اید که هیچکدام از شرکتهای دیگر به آن فکر نکرده اند. بسترها و تالارهای رسانه های اجتماعی را پیدا کنید که در آن صاحبان وب سایت در مورد چیزهایی که واقعاً در یک ارائه دهنده میزبانی وب احتیاج دارند صحبت کنند و سعی کنید این شکاف بازاریابی را پر کنید. میزبان نمایندگی شانس شما برای ایجاد یک مارک میزبانی وب منحصر به فرد با کمی سرمایه گذاری و سرمایه گذاری است.

شروع به درآمدزایی برای فروش خدمات شگفت انگیز میزبان InMotion کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map