چگونه می توان وبلاگ موفقیت آمیز را برای بررسی کتاب شروع کرد؟

start-book-review-blog


آیا بیشتر از رفتن به مهمانی در یک شنبه شب ، از فراز و نشیب های کتاب لذت می برید؟ آیا شما ایده ایجاد درآمد از مطالعه کتاب و نوشتن در مورد تجربیات خود را دوست دارید؟ خوب ، اجرای وبلاگ کتاب یا وب سایت مرور کتاب فقط ممکن است مورد شما باشد.

می توانید یک سایت بررسی کتاب را به عنوان شغل تمام وقت خود انتخاب کنید یا می توانید برای دستیابی به نتایج مختلف دیگر این کار را انجام دهید. شما می توانید در صورت داشتن مشاغل کتاب خود مشاغل خود را ارتقاء داده و مخاطبان خود را افزایش دهید. شما می توانید در اطراف سرگرمی مورد علاقه خود جامعه ای بسازید و نویسنده مورد علاقه خود را تبلیغ کنید.

اما حتی اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید مرور کتاب ها و به اشتراک گذاشتن نظر خود با مردم است ، می توانید با استفاده از بازاریابی وابسته بهترین استفاده را از آن داشته باشید. تبلیغ کتابهایی که از خواندن آنها لذت برده اید بهترین راه برای درآمدزایی از آنچه دوست دارید است. اگر این به نظر می رسد کاری که می خواهید انجام دهید ، در اینجا راهنمایی است که به شما کمک می کند چنین اتفاقی بیفتد. ما همچنین چند مورد را که باید درباره آنها بدانید قبل از شروع به اشتراک می گذاریم.

مرحله شماره 1: یک برنامه ایجاد کنید

“اگر نتوانید برنامه ریزی کنید ، قصد دارید که شکست بخورید”

یکی از مهمترین مواردی که وبلاگ های موفق را از موارد ناموفق جدا می کند ، برنامه آنهاست. بسیاری از وبلاگ نویسان مبتدی حتی به فکر ایجاد برنامه نیستند زیرا از جنبه های فنی ایجاد یک وبلاگ استفاده می شوند. با این حال ، آنها هدف وبلاگ خود و نحوه اجرای آن را فراموش می کنند.

کتاب خواندن

قبل از شروع وبلاگ خود ابتدا باید موارد زیر را بفهمید:

 • ژانر کتابهایی که روی آنها تمرکز خواهید کرد.
 • مخاطب هدف شما (روی چه جمعیتی روی آن تمرکز خواهید کرد). چه کسی از خواندن همان کتابها لذت می برد?
 • آیا انواع وب سایت های مرور کتاب که دوست دارید وجود دارد؟ اگر اینطور نیست ، یک جستجوی سریع انجام دهید و ببینید افراد موفق چگونه این کار را انجام می دهند.
 • چگونه وب سایتهای بررسی موفقیت آمیز کتاب چگونه ساخته شده اند و چگونه مرتباً نظرات خود را ارسال می کنند.
 • چند وقت است که شما تصمیم به انتشار محتوای تازه دارید و چند کتاب را می توانید بخوانید?
 • چگونه می توانید از وب سایت خود درآمد کسب کنید و با آن درآمد کسب کنید?

هرچه بیشتر وقت خود را صرف پاسخ دادن به این سؤالات و ایجاد برنامه ای برای وبلاگ خود کنید ، سؤالات دیگری به وجود می آید. پرش به ساختن یک وبلاگ بدون برنامه ریزی لازم و ایجاد مهمترین جنبه خطرناک است.

مرحله شماره 2: یک نام دامنه را انتخاب کنید

به اسمی نیاز خواهید داشت که دقیقاً توصیف می کند چه کاری انجام می دهید و خوانندگان شما می توانند در وبلاگ خود چه چیزی را پیدا کنند. اگر در مورد ژانر یا جنبشی خاص می نویسید ، بهترین روش برای انتقال آن از طریق نام دامنه / مارک است.

هنگامی که شما یک ایده درخشان دارید ، برخی از تحقیقات را انجام داده و نامهای خوبی را بیاورید. نامی که شما تازه آورده اید ممکن است قبلاً گرفته شده باشد ، اما تسلیم نشوید. فقط کافی است به GoDaddy یا NameCheap بروید و نام دامنه های موجود را جستجو کنید و ببینید چه چیزی در دسترس است. شما می توانید دامنه را از طریق شرکت میزبان خود نیز خریداری کنید. در صورت خرید یک برنامه میزبانی ، معمولاً یکی از آنها را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد (لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ، مرحله شماره 3 را بخوانید).

وقتی صحبت از پسوندهای نام دامنه می شود ، می توانید با یکی از سه برنامه افزودنی برتر بروید: .com ، net. و .org. اما اگر فکر می کنید که پسوندهای منحصر به فرد دامنه مانند .reviews یا .club به خوبی با دامنه شما کار می کنند ، این ممکن است به شما کمک کند با یک نام بسیار قانع کننده تر آشنا شوید. من شخصاً توصیه می کنم برای پسوند دامنه سطح بالا (com، net، org) اقدام کنید ، اما این فقط نظر من است.

مرحله شماره 3: یک برنامه میزبانی وب خوب بدست آورید

bluehost-book-review-blog

وقتی می خواهید با یک وبلاگ شروع به کار کنید ، BlueHost یکی از بهترین شرط های شما است. این برنامه برنامه های میزبانی با کمترین قیمت 3.95 دلار را ارائه می دهد که سرمایه گذاری مقدماتی شما را به حداقل می رساند. BlueHost با هر برنامه میزبانی جدید یک نام دامنه رایگان ارائه می دهد. بنابراین اگر هنوز دامنه ندارید ، ممکن است بخواهید آن را به صورت رایگان در BlueHost ثبت کنید.

خدمات آنها همچنین برای وردپرس بهینه شده است ، بستری که باید برای ساختن وبلاگ خود استفاده کنید. BlueHost یکی از بهترین وب سایتهای پیشنهادی در WordPress.org است. وقتی از WordPress استفاده می کنید ، BlueHost یک راه حل میزبانی قدرتمند است. من BlueHost را بسیار توصیه می کنم ، زیرا آنها قابل اعتماد هستند ، از پشتیبانی شگفت انگیز مشتری و بروزرسانی عالی برخوردار هستند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، بررسی های عمیق ما را در BlueHost بخوانید.

مرحله شماره 4: WordPress را نصب کنید

وردپرس بهترین بستر ساخت بلاگ ها است. این کار ساده برای هر کاربر زرنگ و دانا غیر فناوری است که سایت خود را راه اندازی کند زیرا بسیار کاربر پسند است. بعد از اینکه در BlueHost ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را انجام داده اید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که وردپرس را در صفحه کنترل خود پیدا کرده و نصب کنید. فقط چند کلیک خواهید کرد و اطلاعات مرتبط را وارد می کنید. نصب آن حدوداً ده دقیقه زمان خواهد برد (شاید کمتر) و از موضوع اصلی یک سایت وردپرس استقبال خواهید شد. از آنجا ، می توانید وبلاگ خود را شروع کنید و آن را به آنچه پیش بینی کرده اید تبدیل کنید.

اگر ممکن است به نصب WordPress در حساب BlueHost خود کمک کنید ، همیشه می توانید از فرم پشتیبانی پشتیبانی شگفت انگیز BlueHost کمک بگیرید ، یا می توانید آموزش گام به گام ما در مورد نحوه شروع وبلاگ را در کمتر از 15 دقیقه دنبال کنید.

مرحله شماره 5: افزونه های ضروری را نصب کنید

وردپرس یک سیستم فرمت بسیار مناسب دارد که اضافه کردن ویژگی های جدید را برای کاربران بسیار آسان می کند. حتی اگر این سکو از خارج از جعبه قدرتمند باشد ، بیش از 42،000 پسوند برای آن در دسترس است. به هر ویژگی که نیاز دارید می توانید با چند کلیک ساده از طریق داشبورد یا با مراجعه به CodeCanyon آن را اضافه کنید. برای ساده تر کردن کارها ، در اینجا مهمترین افزونه هایی که هر وبلاگ باید داشته باشد ارائه شده است.

SEO SEO – بهینه سازی موتور جستجو بخشی جدایی از موفقیت وبلاگ شما است. شما باید هر قطعه محتوا را که در وب منتشر می کنید بهینه کنید. Yoast SEO با اسکن مطالب و کمک به شما در مدیریت موارد مهمی از قبیل عنوان سئو ، کلمه کلیدی تمرکز ، توضیحات متا و موارد دیگر ، این کار را فوق العاده آسان می کند..

حتی خوانایی متن شما را با بررسی قابلیت خواندن Flesch بررسی می کند و به آن نمره می دهد. علاوه بر این ، محتوا را جستجو می کند تا هرگونه مسئله بهینه سازی را که باید تصحیح کنید ، پیدا کند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا پستهای کاملاً بهینه شده را در وبلاگ خود منتشر کنید. به همین دلیل ، SEO Yoast یکی از بهترین افزونه های SEO در آنجا است. برای خاموش کردن آن ، استفاده از آن نیز رایگان است ، با امکان ارتقاء آن برای ویژگی های حق بیمه.

جت پک – Jetpack وبلاگ شما را با اضافه کردن تمام ویژگی های لازم که هسته وردپرس نمی تواند شارژ کند ، فوق العاده خواهد کرد. از ویژگی های بسیار متنوعی همچون یک طلسم ، طلسم ، فرم های تماس ، ابزارک و موارد دیگر برخوردار است. این افزونه بسته بندی شده است. بدون شک در مورد آن و بسیاری از نیازهای شما کاملاً خدمت می کند. برای از بین بردن آن ، استفاده از آن نیز رایگان است ، بنابراین چه چیزی وجود ندارد که دوست نداشته باشید?

Google Analytics برای وردپرس – باید زمان زیادی را با تجزیه و تحلیل مخاطبان و میزان ترافیک وب سایت خود اختصاص دهید. این یکی از مهمترین وظایف شما به عنوان مدیر وب است. Google Analytics مکانی برای تجزیه و تحلیل است که بیشتر مخاطبان شما از آنجا به آنجا می آیند و آمار جمعیتی آنها را می دانند. با این وجود ، دائماً مجبور کردن تعویض برگه‌ها یا ورود به حساب Google Analytics خود بسیار نگران کننده است. انجام این کار با نصب افزونه Google Analytics ساده تر است.

آکیسمت – هر نوع وبلاگ خود را اجرا کنید ، همیشه نظرات اسپم در مورد آن وجود خواهد داشت. این ممکن است ساعت ها از روز شما طول بکشد تا همه آن نظرات را حذف کنید و هیچ کس نمی خواهد با این کار کنار بیاید. به همین دلیل است که Akismet اکثر نظرات اسپم شما را بطور خودکار با فیلتر کردن آنها از بین می برد.

BackWPup – پس از شروع به کار با وبلاگ خود ، از دست دادن هر چیزی روی آن بسیار خطرناک خواهد بود. اگر نمی خواهید آن را به خطر بیاندازید ، از BackWPup استفاده کنید تا از تمام وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما می توانید همه چیز را بطور منظم ذخیره کنید ، بنابراین در برابر هک شدن آسیب پذیر نیستید.

Relevanssi – وردپرس خوب است ، اما عالی نیست. حتی فاقد یک ویژگی اساسی مانند جستجو است ، بدون آن سایت بررسی کتاب شما کاملاً قابل استفاده نخواهد بود. Relevanssi می تواند در این زمینه به شما کمک کند و نتایج جستجوی مرتبط را در اختیار خوانندگان خود قرار دهد.

مرحله شماره 6: تم خود را نصب کنید

هنگامی که سایت وردپرس خود را با تمام افزونه های خود راه اندازی کردید ، زمان آن رسیده است که در واقع وب سایتی ایجاد کنید که خوانندگان شما مایل به دیدن آن باشند. توجه داشته باشید که بازدید کنندگان جدید شما فقط چند ثانیه طول می کشد تا تصمیم بگیرند که آیا وبلاگ شما ارزش خواندن دارد یا خیر ، و اولین چیزی که می بینند طراحی وب سایت شما است. باید شخصیت منحصر به فرد خود را نشان داد و تا حدودی توصیف کرد که وبلاگ شما در مورد چیست. دریابید که چه احساسات و ایده هایی را می خواهید برای انتقال و ایجاد آن بسازید.

آسان تر از انجام گفت، درست است؟ خوب ، دقیقاً نه ، زیرا وردپرس مضامین حرفه ای زیادی دارد که نصب و سفارشی سازی فوق العاده ساده ای دارند. روند طراحی خوب نیز با موضوع Divi ساده تر شده است. این موضوع همراه با یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن بصری است که می تواند به شما در تنظیم دلخواه وبلاگ کتاب شما کمک کند. این رابط کاملاً جامع است که به شما امکان می دهد عناصر جداگانه وب سایت خود را بدون نیاز به لمس کردن حتی یک خط کد ، بهم پیوسته کنید. این ساده ترین روشی است که من فهمیدم که کاربران غیر فناوری می توانند وب سایت خود را بسازند و سفارشی کنند تا دقیقاً به روشی که می خواهند.

در اینجا یک فیلم کوتاه در مورد موضوع Divi آمده است:

اگر بودجه دارید ، می توانید یک مضمون رایگان وردپرس را که در آن موجود است نصب و استفاده کنید مخزن WordPress.org. بسیاری از تم های شگفت انگیز رایگان وجود دارد که می توانید برای وبلاگ کتاب خود استفاده کنید ، اما آنها ویژگی های کمتری دارند و گزینه های سفارشی سازی نسبت به یک موضوع برتر ارائه می دهند.

مرحله شماره 7: از وب سایت خود درآمد کسب کنید

کسب درآمد با وبلاگ شما یک کار ثانویه نیست. در واقع ، شما باید بفهمید که چگونه می خواهید قبل از شروع ساخت آن ، این کار را انجام دهید. گزینه های بیشماری وجود دارد که می توانید هنگام کسب درآمد از آنها استفاده کنید ، در اینجا 5 مورد از آنها وجود دارد.

کسب درآمد-کتاب-وبلاگ

تبلیغات

یکی از قدیمی ترین راه های کسب درآمد با یک وبلاگ ، از طریق تبلیغات بنر سنتی است. با داشتن یک مقدار ثابت از ترافیک ، می توانید با استفاده از آن ، مقدار مناسبی از درآمد کسب کنید. شما هنگام پرداخت هزینه محصولات تبلیغاتی ، خدمات و مارک ها دو گزینه اصلی دارید.

 • شبکه های تبلیغاتی – شبکه های تبلیغاتی زیادی مانند Google AdSense وجود دارد که می توانید برای ورود به سایت ثبت نام کنید و تبلیغات آنها را در وب سایت خود نشان دهید. برای هر کلیک از آنها پول دریافت خواهید کرد و هر نوع تبلیغی برای مخاطبان شما مناسب تر است. اگر این مسیر را طی کنید ، کنترل بیشتری در نمایش تبلیغات در وب سایت خود ندارید ، و شبکه تبلیغات نیز قطع می کند.
 • فروش مستقیم آگهی – هرچه مخاطب وبلاگ شما بزرگتر باشد ، ارزش بیشتری پیدا می کند و می توانید با آن درآمد بیشتری کسب کنید. اگر مایل به تبلیغ در وبلاگ مرور کتاب خود برای تبلیغات هستید ، می توانید با توجه به شرایط خودتان نیز این کار را انجام دهید. می توانید برای قیمتی که تصمیم می گیرید برای شرکت های خاص اجاره کنید و همچنین می توانید تمام پول را حفظ کنید. این قطعاً روشی منصفانه برای انجام بازی است.

بازاریابی وابسته

از طریق بازاریابی شرکت های وابسته ، می توانید محصول یا خدمات یک شرکت دیگر را تبلیغ کرده و هنگام خرید شخصی ، کمیسیون دریافت کنید. این روش کسب درآمد یکی از سودآورترین روش های کسب درآمد اینترنتی است. بسیاری از فروشندگان عمده کتاب مانند Amazon ، IndieBound و The Deponory Book همه برنامه های وابسته دارند. می توانید ثبت نام کنید ، کتاب های مورد نظر خود را انتخاب کنید ، آنها را مرور کنید و شروع به تبلیغ لینک های وابسته به آنها در متن خود کنید.

علاوه بر این ، در صورت یافتن دوره های مرتبط ، می توانید دوره ها را نیز ارتقا دهید. شاید بتوانید مقداری کتبی بفروشید

فروش محصولات خود

شما می توانید محصول یا خدمات خود را نیز راه اندازی کنید ، که پرسودترین راه برای درآمدزایی با وبلاگ کتاب شما است. اگر به اندازه کافی حیله گری هستید ، می توانید کتابهای الکترونیکی یا کالاهای خود را مانند تی شرت ، لیوان قهوه یا هر هزاران محصول مارک تجاری که می توانید بفروشید ایجاد کنید. شما فقط باید بدانید که مخاطبان شما به چه شکلی لذت خواهند برد و کدام یک از این مواردی را می توانید ارائه کنید. شاید شما بخواهید خدمتی مانند TLC Book Tours را که توسط یک زوج وبلاگ نویسان آغاز شده است ، شروع کنید.

پست های حمایت شده

هنگامی که وبلاگ شما دارای مجوزهایی در طاقچه شماست ، آنچه می گویید ارزش بسیار بیشتری خواهد داشت ، به یک تأثیرگذاری تبدیل خواهید شد. شرکت های بی شماری دائماً تحت تأثیر تأثیرگذارانی هستند که بتوانند آنها را از طریق پست تبلیغ کنند. این شرکت ها حاضرند پول های خوبی را برای پست های حامی پرداخت کنند. در مورد خاص یک وبلاگ کتاب ، می توانستید معاملات مالی را با شرکت های نشر انجام دهید.

شاید یک نویسنده کمتر شناخته شده در حال انتشار کتاب جدید باشد و به کمی تبلیغ نیاز دارد. او با خوشحالی به شما می پردازد برای مدت زمان لازم برای بررسی کتاب. هنگامی که آن را به عنوان یک مقام تصدیق کردید ، فرصت های زیادی برای نوشتن پست های حمایت شده خواهید داشت.

نوشتن آزاد

از آنجا که وبلاگ خود را کاملاً در نوشتن قرار می دهید ، احتمالاً در نوشتن خودتان خوب خواهید بود. پس از کسب برخی اقتدار ، فرصت مناسبی برای ارتقاء خدمات نوشتن خود برای شما فراهم می کند. وبلاگ شما برای نمایش شوخ طبعی و مهارتهای نوشتاری شما مناسب خواهد بود. با استفاده از آن می توانید به راحتی به شرکت ها دسترسی پیدا کرده و به آنها خدمات نوشتن ارائه دهید یا اینکه آنها را به شما دسترسی دهند. در هر صورت ، می توانید قیمت سنگینی را برای شما بنویسید.

مرحله شماره 8: راهنمایی و رانندگی به وبلاگ خود

ساختن یک وبلاگ با طراحی مناسب و پر کردن آن با بررسی های باکیفیت ، تنها اولین قدم است. اگر بیشتر در زمینه بازاریابی هرکدام از پست های خود نباشید ، باید زمان و زمان مساوی را اختصاص دهید. بسته به میزان بودجه شما ، گزینه های مختلفی خواهید داشت ، اما اگر می خواهید سایت نقد و بررسی سایت شما موفق باشد ، باید چند مورد را انتخاب کنید. این موارد زیر است:

 • سئو – این واقعیت که همیشه باید روی SEO خود کار کنید ، یک واقعیت مشخص است. شما تمام ابزارها ، اطلاعات و منابع را برای تحقق آن در اختیار دارید ، اما این کاری است که شما باید به عنوان یک وبلاگ نویسی کار زیادی را انجام دهید. اگر این کار را به خوبی انجام دهید ، بهینه سازی موتورهای جستجو ترافیک ارگانیک به وب سایت شما می باشد. با این حال ، حتی اگر این یک راه حل طولانی مدت مناسب برای به دست آوردن حجم ثابت از ترافیک است ، بدیهی است که نوساناتی را تجربه خواهید کرد. علاوه بر این ، این تنها راه خوب برای بدست آوردن ترافیک برای وب سایت شما نیست.
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی – شما همچنین باید وقت و انرژی خود را برای نشان دادن پست های خود در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و پینترست سرمایه گذاری کنید. اینها منابع خوبی برای ترافیک ارگانیک هستند و همچنین در صورت داشتن بودجه بازاریابی ، می توانید از آنها برای ارتقاء پست های خود نیز استفاده کنید ، که من را به نکته دوم خود می رساند.
 • تبلیغات PPC و پرداخت شده – یکی از سریعترین راهها برای بار زیاد مراجعه به سایت شما ، تبلیغات تبلیغاتی است. می توانید بسیاری از شبکه های تبلیغاتی خاص با طاقچه را پیدا کنید که مقدار مشخصی از کیفیت و ترافیک بالا تبدیل به وبلاگ شما را هدایت می کنند. با این حال ، شما باید در استفاده از PPC مراقب باشید ، زیرا این یک منحنی یادگیری است. برای به دست آوردن حداکثر استفاده از آن ، تجربه کمی طول می کشد ، اما می تواند منبع ترافیکی بسیار با ارزش برای وبلاگ شما باشد. به عنوان مثال ، تبلیغات پرداخت شده در فیس بوک بسیار هدفمند بوده و به شما امکان می دهد به جمعیتی خاص که می خواهید برسید دسترسی پیدا کنید. در حالی که PPC سریعترین راه برای ایجاد ترافیک است ، این ممکن است بهترین انتخاب شما نباشد ، زیرا به بودجه زیادی نیاز دارد و ممکن است ارزش استفاده از آن را نداشته باشد.

نتیجه

در آنجا شما آن را دارید ، دستور جادویی راه اندازی سایت بررسی کتاب خود. این گزینه عالی برای هرکسی است که عاشق خواندن و نوشتن است و دوست دارد این سرگرمی را به یک کار سودآور تبدیل کند. حتی می توانید از این طریق درآمد خوبی کسب کنید ، بنابراین اگر این کاری است که می خواهید انجام دهید ، من اکیداً توصیه می کنم که تحقیقات دیگری انجام دهید یا بلافاصله با وبلاگ خود شروع کنید. زندگی منتظر هیچ کس نیست ، بنابراین بهتر است مشغول شوید!

اگر آماده هستید ، سپس اینجا را کلیک کنید و وبلاگ خود را امروز تنظیم کنید!

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً از بخش نظرات در زیر استفاده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map