چگونه می توان بهترین CMS را برای وب سایت تجاری خود انتخاب کرد؟

وب سایت best-cms-business


مشاغل کمی وجود دارند ، چه جدید و چه قدیمی ، وب سایت ندارند. در بسیاری موارد ، ایجاد یک تجارت و وب سایت دو فرآیند همزمان هستند.

این روزها ایجاد وب سایت به معنای استفاده همزمان از CMS است. چرا می پرسی؟ این امر روند پیشرفت و توسعه را بسیار آسانتر می کند.

اگر شما یک توسعه دهنده وب با قدرت های فوق العاده ، قادر به خنثی کردن زمان و مکان باشید ، اگر در مرحله اولیه ساخت یک وب سایت کسب و کار درست انتخاب کنید ، خیلی سریعتر انجام خواهید شد.

اما استفاده از CMS برای اجرای وب سایت کسب و کار شما چه مزایای دیگری دارد؟ مهمتر از همه ، چگونه شخصی را انتخاب می کنید که برای تجارت شما مناسب باشد؟ کدام یک در مسافت طولانی مناسب شما خواهد بود?

در این مقاله به تمام این سؤالات پاسخ داده خواهد شد ، به همراه سایرانی كه احتمالاً هنوز از خودتان سؤال نكرده اید.

بنابراین ، امروز ، ما قصد داریم به شما این مطالب آموزشی خوب را ارائه دهیم ، تا به شما در انتخاب بهترین CMS برای وب سایت تجاری خود کمک کنیم! همچنین به تجارت خود بپردازید که حضور طولانی و قدرتمند آنلاین آن را سزاوار دارد.

بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید به آن رسیدگی کنیم!

چرا استفاده از CMS مفید است؟?

سیستم مدیریت محتوا یک بستر است که به کاربر خود امکان می دهد یک وب سایت را به روشی ساده تر مدیریت و مدیریت کند. با وجود ابزارهای پیش ساخته فراوان و عناصر از پیش ساخته ، یک تکه بزرگ کار برای شما انجام می شود.

یک مدیر وب سایت یا توسعه دهنده می تواند صرفه جویی در وقت و زمان زیادی صرفاً با استفاده از سیستم مدیریت محتوا مناسب. این مانند ساختن خانه ای است که پایه های شما را قبل از آنکه حتی بتوانید روی آن کار کنید ، بنا کنید. برخی از CMS حتی ممکن است دارای چند دیوار از پیش ساخته شده برای خانه شما نیز باشد.

اکثر سیستم های مدیریت محتوا نیز رایگان هستند ، اما در نهایت مجبور خواهید بود مقداری پول نقد خرج کنید. اما وقتی پول به دست می آید ، استفاده از CMS یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است.

CMS ابزارهای لازم را برای ارائه به فعالیت تجاری خود در حضور آنلاین آنلاین مورد نظر ارائه می دهد. این بخش بیشتر کارهای رمزگذاری را انجام داده است و تعداد زیادی از آن در ابزار بازاریابی ساخته شده است که به گسترش پیام تجارت شما کمک می کند. سیستم های مدیریت محتوا همه یک بسته برای ساخت وب سایت های تجاری قاتل و صفحات وب است.

بنابراین ، استفاده از CMS یک راه حل عالی و بسیار کارآمد برای تجارت شما است!

مزایای اصلی این است که ، ایجاد منطق تجاری ، طراحی و عملکرد وب سایت برای هر نوع کاربر آسان است. البته شخصی با تجربه توسعه وب می تواند کارهای بسیار بیشتری انجام دهد و این کار را بسیار دقیق تر و کارآمدتر انجام دهد ، اما اکثر سیستم های مدیریت محتوا را هر کسی به راحتی می توان یاد گرفت.

هنگامی که یک وب سایت توسط شما یا یک توسعه دهنده راه اندازی شد ، تقریباً در مورد هر کسی می توانید کارهای اداری مورد نیاز برای اجرای یک وب سایت را بدست آورید. شما می توانید تولید محتوای خود را ساده تر کرده و هر زمان که مناسب دیدید ، مقالات یا پست ها را به راحتی منتشر کنید.

همواره می توانید چند دقیقه طراحی ، محتوا و تصاویر وب سایت خود را با فرآیندهای ساده و مستقیم رو به جلو تغییر دهید ، حتی با کمی کد هم تماس نگیرید.

آنچه را که باید در CMS جستجو کنید?

همانطور که ممکن است قبلاً شنیده باشید ، بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا در آنجا وجود دارند. بسیاری از آنها نرم افزاری کاملاً مشهور هستند که توسط صدها هزار یا حتی میلیون ها کاربر استفاده می شوند. گم شدن در میان همه وعده های عالی و ویژگی های لوکس آسان است ، اما واقعاً به الزامات ساده می رسد.

محتوای قابل استفاده مجدد

تولید محتوای تازه و با کیفیت بالا می تواند یک فرایند وقت گیر باشد و استفاده از آنچه قبلاً دارید بسیار کارآمد است. ایجاد و مدیریت محتوای وب سایت های شما باید یک فرایند کارآمد باشد و باید از ایجاد خطر در ایجاد مطالب کپی برداری جلوگیری کند ، زیرا Google را با یک مجازات وارد دروازه شما می کند..

طراحی و سفارشی سازی

یکی از سخت افزارهای ساخت وب سایت با CMS طراحی و سفارشی سازی آن است تا دقیقاً به روشی که شما می خواهید به نظر برسد.. نباید محدودیتی در نحوه نمایش محتوای شما ایجاد کند.

برخی از CMS های بسیار انعطاف پذیر وجود دارد و توسعه دهندگان وجود دارند که اغلب بهترین شیوه های طراحی یک CMS خاص را اتخاذ نمی کنند و در نهایت تولید کد ناخوشایند را در فرایند طراحی انجام می دهند..

شما باید با یک سیستم مدیریت محتوا کار کنید که به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد و به شما امکان دهد روشی دقیق را که می خواهید مطالب خود را ارائه و بازیابی کنید تنظیم کنید. باید بتوانید محتوا را به ترتیب زمانی یا هر ترتیب دیگری که ممکن است در نظر داشته باشید بازیابی کنید.

به عبارت ساده تر ، انعطاف پذیری در نحوه مدیریت CMS با طراحی وب سایت و نمایش محتوا ، مهمترین آنها در هر یک از آنها است.

ویراستار

بیشتر CMS ها دارای یک رابط بصری عالی هستند که به شما امکان می دهد محتوای وب سایت و حتی شاید طراحی آن را ویرایش کنید. محتوا از طریق آن به صفحات وب اضافه شده و جاسازی می شود و این امکان را فراهم می کند تا قالب بندی اولیه در متن ، رنگ ، تایپوگرافی و تقریباً در مورد هر عنصر محتوایی که منتشر می کنید.

ویرایشگر پرکاربردترین ویژگی کل سیستم است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از استفاده از آن راحت هستید. اما مراقب باشید در صورت کنترل بیش از حد کنترل بیش از حد از طریق ویرایشگر WYSIWYG ، مجموعه خطرات خاص خود را دارد. شما احتمالاً قصد دارید برخی از ویرایشگران محتوا و ارائه دهندگان محتوا را در وب سایت شما کار کنند و این خوب است ، اما اگر به آنها اجازه تغییر بیش از حد در طراحی صفحه داده شود ، ممکن است به نتیجه برسند که کل طراحی وب سایت شما را به هم بزند. ارائه دهندگان محتوا می توانند از لینک ها ، عناوین ، لیست ها و سایر عناصر استفاده کنند تا نحوه نمایش یک قطعه از محتوا در صفحه وب را کنترل کنند.

حتماً ویرایشگرانی را انتخاب کنید که به ویرایشگرهای محتوا هیچگونه کنترل از ظاهر وب سایت شما را نمی دهد. ویرایشگر همچنین باید بتواند از منابع خارجی مانند پیوندها ، فایلهای بارگیری مختلف و موارد دیگر مدیریت کند.

جستجو کردن

یکی از راحت ترین امکاناتی که می توان از آن در وب سایت استفاده کرد نوار جستجو است. فراهم کردن امکان جستجوی کاربران از طریق محتوای وب سایت شما و ارائه همان برای خدمه شما امری ضروری است. هر کاربر دوم تعامل خود را با تایپ کردن آنچه در جستجوی نوار جستجو است شروع می کند. عملکرد جستجو ساده و ساده به نظر می رسد اما غالباً می توانند ناکافی باشند. ممکن است عملکردی که شما انتظار دارید کارایی نداشته باشد و فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باید در یک عملکرد جستجو در نظر بگیرند ، غیر از اینکه کار کند یا نه.

 • باید نتایج را برگرداند به اندازه کافی سریع, حتی اگر اطلاعات زیادی در وب سایت شما وجود داشته باشد.
 • مجبور است نتایج جستجو را طبق معیارهای خاص رتبه بندی کنید.
 • این باید انجام شود نمایه سازی دقیق, در حال جستجو در هر بخش از هر صفحه وب و حتی ممکن است پرونده هایی مانند خانم Office و اسناد PDF باشید.
 • باید انجام دهد جستجوی سفارشی. شما و کاربر باید بتوانید پارامترهایی را تنظیم کنید که امکان جستجوی دقیق تر و خاص تری را فراهم می کند.
 • مجبور است به اندازه کافی تازه تجدید کنید, به طوری که هرگونه تغییر مهمی که در وب سایت شما رخ می دهد را در نظر بگیرد.

پیگیری کاربران

می خواهید ببینید وب سایت شما به چه میزان اهداف خود را محقق می کند و کاربران شما آن را چگونه دوست دارند. این امر به برخی از ابزارهای تحلیلی و راهی برای جمع آوری بازخورد کاربر نیاز دارد. کاربران باید بتوانند نظر خود را ترک کنند ، رتبه بندی کنند و حتی ممکن است از گپ استفاده کنند. اما شما باید حداقل بتوانید فرم ارسال کرده و اطلاعات و نظرات خود را از این طریق جمع کنید.

بدون توجه به چه نوع وب سایتی می توانید از یک روش کارآمد برای برقراری ارتباط با کاربران خود استفاده کنید.

CMS لازم نیست این حق را خارج از جعبه ارائه دهد ، اما در واقع می توان از این افزونه ها استفاده کرد.

به خاطر داشته باشید که حتی یک بار ابزارهای لازم برای جمع آوری داده ها را داشته باشید ، انعطاف پذیری آن ویژگی چیزی است که استفاده از آن را ارزشمند می کند. شما باید بتوانید به روش های مختلف استخراج و استفاده کنید ، از جمله اینکه به راحتی کپی کردن آن را ارسال کنید ، آن را از طریق ایمیل بفرستید یا آن را در قالب های مختلف فایل مانند اسناد ورد ، اسناد برتری یا اسناد.pdf استخراج کنید..

مدیریت کاربر

اگر این یک وب سایت شلوغ باشد ، بسیاری از افراد از جمله بازدید کنندگان و کارکنان شما از آن استفاده می کنند. شما می خواهید این کار را به آسانی و هرچه سریع تر انجام دهید.

به همین دلیل باید در نظر بگیرید ، چگونه می خواهید کاربران خود را مدیریت کنید. آیا شما فقط می خواهید حساب های کاربری را اضافه یا حذف کنید یا می خواهید در صورت لزوم تغییراتی در آنها ایجاد کنید?

جنبه مهم دیگر مدیریت کاربر تعیین مجوزهاست. نقش های مشخصی را به هر یک از اعضای کارمندان خود اختصاص خواهید داد و نمی خواهید ارائه دهنده محتوا بتواند عملکردهای وب سایت را لمس کند. شما می خواهید نقش هایی مانند ویرایشگر ، خالق محتوا ، بازنگری کننده یا تصحیح کننده و غیره را اختصاص دهید.

مهمترین چیز برای شما در کنترل این است که کاربر می تواند چه چیزی را در وب سایت شما ویرایش کند. CMS خوب باید چندین نقش را پشتیبانی کند و مجوزهای آنها را بطور پویا اضافه یا از بین ببرد.

بهترین کارها

CMS فقط با ویژگیهای اضافه شده بهتر می شود. با بهترین شیوه های یکپارچه سئو ، بیشتر کارهایی که در غیر این صورت با SEO در صفحه انجام می دهید قبلاً برای شما انجام شده است. شما فقط باید کلمات کلیدی خود را تعریف کنید و قرار است با صفحه دوستانه SEO خود رتبه بندی کنید.

همچنین بسیاری از ویژگی های مفید مانند ، پشتیبانی از موقعیت مکانی Geo ، فشرده سازی GZIP ، تولید نقشه سایت XML ، URL های دوستانه SEO و ساختار URL و موارد دیگر وجود دارد..

اکثر سیستم های مدیریت محتوای به روز ، همه این موارد را خواهند داشت ، اما هر CMS اطمینان حاصل نمی کند که وب سایت شما برای SEO بهینه شده باشد و به اندازه کافی سریع بارگیری شود.

دوستی موبایل و داشتن تعداد زیادی طراحی وب پاسخگو نیز بسیار مهم است.

پشتیبانی از نسخه

ایجاد تغییر در وب سایت خود ، فقط برای پیدا کردن این که در صورت تمایل نمی توانید آنها را برگردانید ، می تواند درد بزرگی باشد. این موضوع همچنین صادق است وقتی چیزی را بطور تصادفی ارسال می کنید یا عملکردی را در وب سایت خود می شکنید.

به همین دلیل ، مهم است که گزینه بازگشت وب سایت خود به نسخه دیروز یا نسخه هفته گذشته را داشته باشید. اگر اینگونه نباشد ، یک CMS حداقل باید گزینه بازگشت به آخرین نسخه ذخیره شده را برای شما فراهم کند.

پشتیبانی از نسخه خوب چیزی نیست که هر CMS داشته باشد ، اما معمولاً می توان آن را با افزونه اضافه کرد. همچنین می توانید آن را از طریق ارائه دهنده میزبانی وب خود انجام دهید.

چگونه یک CMS را انتخاب کنید که برای تجارت شما مفید باشد?

CMS که برای کسی مناسب است ، ممکن است برای شما و تجارت شما نیز کار نکند.

مهمترین آمادگی که باید انجام دهید تعیین نیازهای دقیق تجارت شما است. شما باید منابع خود ، تیم ، توانایی های خود و نیازهای شغلی خود را در نظر بگیرید.

اهداف کسب و کار شما چیست؟?

اگر قبلاً این مسئله را درک نکرده باشید ، ممکن است خود را تکرار کنید ، اما کمی تکرار فقط اهداف شما را عملی می کند..

با ساختن یک وب سایت اصلی ترین چیزی که می خواهید به آن برسید چیست؟ آیا می خواهید یک حضور آنلاین قوی ایجاد کنید تا برند شما توسط افراد بیشتری مورد توجه واقع شود؟ آیا می خواهید یک فروشگاه آنلاین بسازید که محصولات شما را بفروشد؟ شاید شما بخواهید تمام موارد فوق را انجام دهید?

اهداف شما عوامل اصلی تصمیم گیری در مورد کارایی برای شما هستند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال ایجاد یک مارک تجاری هستید و بازاریابی آنلاین و بازاریابی محتوا یا نوع کاملاً متفاوت دیگری از CMS را انجام می دهید ، اگر به دنبال ایجاد یک فروشگاه اینترنتی بزرگ هستید ، می خواهید از یک نوع CMS استفاده کنید..

برای دستیابی به اهداف خود ، نقشه راه پروژه ایجاد کنید و مشخص کنید که در طول مسیر به چه نوع ویژگی ها و کارکردهایی نیاز خواهید داشت.

بودجه شما چیست?

همانطور که با بسیاری موارد دیگر در زندگی ، هرچه پول بیشتری را بتوانید هزینه کنید ، کارهای ساده تری به دست می آورند.

قبل از انتخاب CMS ، باید بدانید که چقدر پولی را که مایل هستید در وب سایت خود هزینه کنید و آن پول را به درستی اختصاص دهید.

پس از تعیین بودجه خود ، می توانید به دنبال سیستم های مدیریت محتوا باشید که ابزارهایی برای ساختن وب سایت خود در بودجه شما فراهم می کند. بیشتر CMS ها منبع باز و رایگان برای استفاده هستند ، بنابراین لازم نیست که برای ساخت سایت خود یک CMS بخرید. این روند ساخت وب سایت شما است که می تواند هزینه های زیادی برای شما به همراه داشته باشد.

بسیاری از طراحی های حرفه ای و وب سایت های با کیفیت عالی و افزونه هایی که عملکردی را ارائه می دهند ، پرداخت می شوند. همچنین ممکن است شما مجبور باشید برای طراحی وب سایت خود و رفع هرگونه اشکالی که ممکن است در بر داشته باشید ، به یک توسعه دهنده وب بپردازید..

اختصاصی یا منبع باز CMS

اختلافات بین CMS اختصاصی و منبع باز بسیار زیاد است و به خودی خود مستحق مقاله جداگانه ای هستیم که ما نیز منتشر کردیم. اما تا آنجا که دغدغه فعلی ما را به خود می گیرد ، انتخاب فقط به میزان کنترل شما می خواهد بستگی داشته باشد.

البته ، شما می خواهید تا حد امکان کنترل بیشتری داشته باشید ، اما این امر باعث توجه بیشتر و کار بیشتر نیز خواهد شد. تفاوت اصلی بین یک منبع باز و یک CMS اختصاصی در سطح کنترلی است که آنها ارائه می دهند.

یک منبع باز CMS برای استفاده رایگان است و می توانید آزادانه هرکدام از کد ها و ویژگی های موجود در آن را تغییر دهید ، بنابراین کنترل کامل بر سیستم را خواهید داشت..

اما یک CMS اختصاصی توسط یک شرکت ساخته و مدیریت می شود. شما اساساً برای ساخت و مدیریت وب سایت خود مبلغی را هر ماه یا هر سال پرداخت می کنید ، در حالی که شما فقط باید بارگذاری محتوا کنید و اساسی ترین کارها را انجام دهید. بقیه جزئیات فنی ، مانند طراحی وب سایت و به روز رسانی ها ، همه از طرف تیم پشتیبانی آنها مراقبت می شوند. همیشه می توانید برای کمک به شما با آنها تماس بگیرید و آنها بیشتر کارها را برای شما انجام می دهند.

با این وجود ، توجه داشته باشید كه احتمالاً وب سایت شما متعلق به شما نخواهد بود و با شركت خاصی كه CMS شما از آن استفاده می كنید محكم است. همه شرکت ها این کار را انجام نمی دهند ، اما برای شما مهم است که بدانید آیا ارزش داشتن یک وب سایت به این روش را دارید یا نه. ممکن است مجبور شوید ماهانه هزینه بپردازید و کنترل کمتری داشته باشید ، اما کاملاً به دانش برنامه نویسان وب احتیاج ندارید و کارهایی که باید انجام دهید حداقل است.

به عملکرد اساسی آن نگاه کنید

مطمئناً ، اکثر سیستم های مدیریت محتوا امکان ایجاد ، ویرایش صفحات وب و افزودن محتوا به آن را برای کاربر ایجاد می کنند. ما تمایل داریم تصور کنیم که می توانیم صفحات خود را ترتیب دهیم و چگونگی چیدمان محتوا را مورد بررسی قرار دهیم و تقریباً به هر CMS گوش فرا دهیم ، اما این طور نیست.

در حالی که برخی از محبوب ترین CMS ها به شما امکان می دهند صفحات وب را درست از جعبه سازماندهی کنید ، بسیاری از آنها این ویژگی ها را ارائه نمی دهند. همچنین ، احتمالاً می خواهید برخی از مطالب و عناصر به روشی خاص ارائه شود.

بنابراین مهمترین چیزی که باید از آن اطمینان حاصل کنید اینست که CMS تمام عملکردها و کنترلی را که می خواهید نسبت به وب سایت خود داشته باشید به شما می دهد..

آیا می توانید یا تیم شما از سیستم استفاده کند?

این اولین و مهمترین موضوعی است که باید در نظر بگیرید ، زیرا بدون این ، کسی نخواهد بود که وب سایت شما را اداره کند. بسیاری از CMS ها هنگام کارکرد وب سایت به مهارت های توسعه دهنده و درک HTML ، CSS و حتی PHP احتیاج دارند..

چقدر خوب شما یا خدمه خود این زبان های برنامه نویسی را درک می کنید ، وقتی تصمیم دارید از CMS استفاده کنید ، نقش اصلی را ایفا می کند. به طور طبیعی ، شما به سراغ فردی خواهید رفت که شما و تیمتان بتوانید راحت تر و کارآمدتر آن را تصویب کنید.

اما بخاطر داشته باشید که CMS خیلی ساده است و از توانایی های یک فرد دارای مهارت فنی استفاده نمی کند ، زیرا ترفندهای زیادی را قفل می کند که در غیر این صورت می توانید از آنها استفاده کنید.

چقدر می خواهید آن را طی کنید?

ساختن یک وب سایت پرتفوی ساده یا یک وب سایت برای اهداف بازاریابی کاری است که با اکثر سیستم های مدیریت محتوا کاملاً کارآمد انجام می شود. اما اگر به دنبال ایجاد یک فروشگاه آنلاین ، یک وب سایت تجارت الکترونیکی یا هر وب سایت دیگری با عملکردی پیچیده هستید ، باید یک راه اندازی متفاوت داشته باشید. همچنین ، اگر می خواهید تجارت آنلاین شما رشد کند ، CMS شما باید بدون آنکه خراب شود ، آن را اداره کند.

برای بسیاری از مشاغل ، رشد ناگهانی آنها منجر به سقوط آنها شد ، فقط به این دلیل که آنها CMS اشتباه را انتخاب کردند. شما باید برخی از تحقیقات را انجام دهید تا مطمئن شوید وب سایت شما بر روی شما خراب نمی شود ، به محض افزایش ناگهانی در ترافیک ، زیرا کاربران بیشتری شروع به ریختن می کنند.

هیچ یک از ما توپ بلوری را نداریم که می تواند آینده را پیش بینی کند و تقریباً هر CMS قول می دهد مقادیر عظیمی از ترافیک را کنترل کند. اطلاعات واقعی را می توانید در انجمن ها و سایر بررسی ها پیدا کنید ، جایی که افراد CMS شما را امتحان کرده اند و آزمایش کرده اند و می توانند تأیید کنند که این کار رشد اقتصادی آنها را انجام داده است و همچنان به آن رسیدگی می کند..

بنابراین یک بار دیگر ، اطمینان حاصل کنید که CMS را پیدا خواهید کرد که با اهداف تجاری شما مطابقت داشته باشد.

محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا

در اینجا سیستم های مدیریت محتوا را که اکثر شرکت ها برای اجرای وب سایت های خود استفاده می کنند ، قرار داده ایم.

وردپرس

بازدید از وب سایت رسمی »

حتی نمی توان در مورد سیستم های مدیریت محتوا صحبت کرد یا فکر کرد بدون اینکه وردپرس از ذهن خود عبور کند. تقریباً هر وب سایت چهارم با آن ساخته شده است و بیش از 60 میلیون نفر از آن برای اهداف تجاری استفاده می کنند. حتی در ساعتی که این مقاله را پیدا کرده اید ، وب سایت های زیادی با وردپرس ایجاد شده است.

وردپرس بیش از 16 سال پیش به عنوان یک پلتفرم وبلاگ نویسی آغاز شد ، اما از آن زمان به بعد خود را به یک سیستم مدیریت محتوای کامل تبدیل کرده و قادر به دستیابی به هر نوع وب سایت است.

این یکی از CMS های کاربر پسند است و از ابزارهای ساده ، کشیدن و رها کردن برای ساختن وب سایت برخوردار است. شما به سادگی می توانید یک طرح جدید اضافه کنید و آن را با چند کلیک تغییر دهید. تعداد بی نظیر تم ها و افزونه هایی برای این CMS وجود دارد ، که باعث می شود آن را فوق العاده انعطاف پذیر و قابل تنظیم کنید.

به همین دلیل محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است و می توانید تقریباً در هر وب سایتی با آن ، هر آنچه که تصور کرده اید ، بسازید. شما حتی می توانید از طریق استفاده از کدهای کوتاه و افزونه های بیشمار عملکردهای مختلفی اضافه کنید.

اگرچه ، ذکر این نکته ضروری است که اگر قصد ساخت یک فروشگاه آنلاین بزرگ در سطح سازمانی را دارید ، گزینه های بهتری وجود دارد. اما این فقط برای درصد کمی از مردم صدق می کند.

در غیر این صورت ، وردپرس یک راه حل آسان برای استفاده و ساخت مستقیم و مدیریت وب سایت تجاری شماست.

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین یا یک سایت تجارت الکترونیکی بسازید ، به افزونه های اضافی نیاز دارید تا وردپرس را به یک پلت فرم کامل تجارت الکترونیکی تبدیل کنید.

برای ساخت عالی است:

 • یک وب سایت نمونه کارها
 • یک وبلاگ
 • یک وب سایت خبری
 • یک وب سایت آموزنده
 • وب سایت عضویت
 • یک سایت مجموعه ویدیویی

اگر می خواهید یک جریان ثابت از محتوا منتشر کنید ، وردپرس راهی عالی برای پیشبرد آن است.

دروپال

بازدید از وب سایت رسمی »

دروپال یک وب سایت منبع باز و یک پلتفرم ساخت برنامه است. این لمسی پیچیده تر از وردپرس است و به همین دلیل برای افرادی که زمینه توسعه وب دارند بهتر است. این سیستم هنوز هم جزء کاربر پسند ترین سیستم های مدیریت محتوا است ، اما عادت می کند. درک اسکریپت و چارچوب دروپال به شما امکان می دهد بی نظیر ترین وب سایت ها و برنامه ها را ایجاد کنید.

معروف ترین ویژگی دروپال این است که تقریباً بی پایان امکانات را ارائه می دهد. شما می توانید هر چیزی را تغییر دهید و وب سایت خود را متناسب با نیازهای خود متناسب کنید. این دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است و سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت با آن با کمک یک توسعه دهنده وب است که تجربه استفاده از سیستم را دارد.

دروپال برای ساخت عالی است:

 • وب سایتهای آموزنده
 • برنامه های کاربردی
 • وب سایتهای خبری
 • وبلاگها
 • سایت های شبکه های اجتماعی
 • فروشگاه های آنلاین
 • وب سایت های نمونه کارها
 • انجمن ها
 • سایت های تجارت الکترونیکی

شما می توانید همه چیز مورد نیاز برای تجارت خود را ، تا کوچکترین جزئیات ، بسازید ، اما به اندازه WordPress دوستانه نیست ، بنابراین اگر می خواهید فرایند توسعه کارآمد باشد ، به کمک حرفه ای نیاز خواهید داشت..

اگر تصمیم به استفاده از دروپال را گرفتید ، مطمئناً می توانید منطق تجاری برجسته و یک وب سایت قدرتمند را از ابتدا ایجاد کنید.

Magento CMS

بازدید از وب سایت رسمی »

Magento یک پلت فرم توسعه وب سایت و CMS تمام عیار است که برای تجارت الکترونیک ساخته شده است. این شرکت می تواند کوچکترین مشاغل آنلاین و حتی گسترده ترین وب سایت های سطح شرکت با ده ها هزار محصول را اداره کند.

Magento تمام ابزارهای لازم برای اداره و اداره یک تجارت آنلاین را فراهم می کند و به شما کمک می کند تا هر بیت داده ای را در طول راه جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید. این رابط کاربری بسیار بصری و ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو زیادی دارد. شما می توانید تم ها را بارگیری کنید تا همانطور که می خواهید طرح خود را ایجاد کنید و افزونه ها را برای اضافه کردن ویژگی های اضافی مورد نیاز خود اضافه کنید.

این بهترین گزینه برای یک وب سایت بزرگ تجارت الکترونیک است ، اما تنها در صورت تمایل به سرمایه گذاری مقداری پول و نیروی انسانی یا داشتن دانش توسعه وب هستید. حتی مراحل نصب Magento برای یک فرد غیر متخصص زرنگ و دانا دشوار است ، بنابراین توصیه نمی کنم اگر در مورد برنامه نویسی اطلاعات زیادی ندارید از آن استفاده کنید..

اما اگر خودتان یک توسعه دهنده دارید که سایت شما را می سازد ، پس از اتمام کار خود یک سایت تجارت الکترونیکی واقعاً قدرتمند داشته باشید.

جوملا!

بازدید از وب سایت رسمی »

جوملا! یک سیستم مدیریت محتوای کاربر پسند است که برای ساخت وب سایت های متوسط ​​و بزرگ بسیار عالی است. کد آن پیچیده تر از وردپرس است که به آن عملکرد و قدرت بیشتری می بخشد و به شما اجازه می دهد تا با بزرگتر شدن شغل و الزامات ، وب سایت خود را ترازو کنید.

جوملا! ویرایش محتوای جلویی و مدیریت محتوای کارآمد درست از کادر ارائه می دهد. وب سایت های ساخته شده با آن پایدار هستند ، در حالی که ویرایش و به روز رسانی مطالب روی آنها می تواند بسیار انعطاف پذیر انجام شود.

افرادی که دانش توسعه وب زیادی ندارند می توانند از جوملا استفاده کنند! خیلی راحت ، بدون اینکه هیچ کد را لمس کنید. در حالی که کسانی که مهارت های توسعه وب دارند ، می توانند سیستم را تغییر دهند تا تنظیماتی را که وب سایت مورد نیاز آنهاست انجام دهند.

وب سایتهای ساخته شده با آن کاملاً پاسخگو بوده و بهترین شیوه سئو را در بین سایر موارد خوب دارند.

جوملا! برای ساختمان عالی است:

 • وب سایتهای آموزنده
 • وب سایت های تجارت الکترونیکی
 • وب سایتهای تجاری کوچک
 • وب سایتهای شرکت
 • وب سایت های نمونه کارها
 • وبلاگها
 • سایت های نامه خبر

بسته بندی کردن

هنگامی که اهداف و الزامات خود را روشن کردید ، انتخاب CMS که به شما در تحقق آنها کمک می کند بسیار ساده تر است. فاکتورهای دیگری وجود دارد که ما آنها را بیان نکرده ایم و شما استدلال می کنید که آنها مهم هستند. ما نگفتیم كه این راهنمای كامل است ، اما می توانید از نكات استفاده كنید.

مهمترین چیز برای شما این است که بدانید اولویت های شما چیست و از چه نوع CMS می توانید با کارآمدتر استفاده کنید!

امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و به زودی دوباره شما را خواهیم دید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map