8 مزایای مهم استفاده از سرویس میزبانی ابر برای تجارت

مزایای تجاری خدمات میزبانی ابری


استفاده از محیط ابری رویکردی ارجح برای مشاغلی است که به دنبال ابزار مقیاس پذیر ، انعطاف پذیر و کارآمد برای مدیریت بهتر وظایف مربوط به مشاغل خود هستند. برخلاف ارائه خدمات تک سرور یا سرور مجازی سنتی ، میزبانی ابری از شبکه ای از سرورها برای ارائه خدمات میزبانی مورد نیاز خود استفاده می کند. محاسبات ابری تکمیل کارهای خاص را که می تواند از حسابداری تا مدیریت ارتباط با مشتری باشد به شیوه ای به موقع و مقرون به صرفه انجام می دهد. خدمات میزبانی Cloud یک زیرساخت فوق العاده پیچیده را ارائه می دهد که می تواند در عرض چند دقیقه مستقر شود و به مشاغل اجازه می دهد توان عملیاتی بهتر پروژه را بدست آورند ، چندین پروژه را بطور همزمان مدیریت کنند و همه این موارد را با کمتر کارمند تمام وقت انجام دهند.

برای دیدن اینکه چگونه خدمات میزبانی ابری می تواند به شما در مدیریت بهتر شغل خود کمک کند ، لیستی از بزرگترین مزایای استفاده از خدمات میزبانی ابری را برای اهداف تجاری گردآوری کرده ایم.

1. انعطاف پذیری و مقیاس پذیری

تنظیم سریع سرور ابری به شما امکان می دهد تا بر خلاف یک سرور سنتی ، پروژه های خود را سریعتر اجرا کنید. این نه تنها بهره وری را افزایش می دهد بلکه هزینه های مربوط به مدیریت پروژه را نیز کاهش می دهد. خدمات میزبانی ابر نیز در صورت تقاضا مقیاس پذیر است – با توجه به تغییر یا نوسان نیازهای شما ، می توانید بدون نیاز به استخدام پرسنل تخصصی برای این منظور ، مقیاس بالا و پایین داشته باشید. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد بلکه هزينه هایی را کاهش می دهد که پروژه شما دیگر به همان منابع قبلی خود نیازی ندارد. این پویایی از نظر هزینه و مقیاس پذیری چیزی نیست که توسط ساختارهای سنتی فناوری اطلاعات ارائه شود. با پرداخت تنها آنچه شما استفاده می کنید ، می توانید هزینه ها را حداقل و حداقل چک کنید. هر زمان که نیاز به ارزیابی مجدد داشته باشید ، می توانید بدون محدودیت های قراردادی یا مجوز ، این کار را انجام دهید.

2. کمتر مسائل عملیاتی

تمرکز بر استاندارد سازی یکی از ویژگی های عمده خدمات مهم میزبانی ابر است. این بدان معناست که با بکارگیری همان نوع خدمات یا مجموعه خدمات ، شما اساساً با استفاده از مدل ها ، الگوهای یا الگوهای خاص پیش ساخته ، منابع موجود خود را کلون می کنید. با استفاده از رایانش ابری ، هزینه های سربار ، هزینه های مربوط به فناوری اطلاعات و هزینه های عملیاتی کاهش می یابد و این مزیت را به شما می دهد که نیازی به ساخت برنامه های کاربردی و ابزار از روی زمین ندارید. علاوه بر این ، استمرار تجارت بهتر می تواند حفظ شود و زمان صرف شده برای رفع مسائل عملیاتی نیز به حداقل برسد.

3. تخصیص بهتر منابع

با توجه به هزینه های سخت افزاری که از معادله برداشته شده است و بدون مشکلاتی که با مجموعه های سنتی فناوری اطلاعات پیش می آید ، تیم شما در برخورد با سایر موارد ، احتمالاً مهمتر از موارد مهم در دستور کار تجارت شما آزاد خواهد بود. شما دیگر نیازی به مقابله با مشکلاتی خواهید داشت که بر کل شرکت شما (مانند خرابی سرورها) تأثیر می گذارد ، زیرا توزیع سرورهای ابری این امکان را فراهم می کند که برای هر نیاز به همان سخت افزار اعتماد نکنید. با توجه به مشكلات كاركنان دیگر كه می توانند به راحتی به پروژه بعدی بروند و حتی با افزایش كارآیی ، پروژه های بیشتری را همزمان انجام دهند..

4. هزینه های پایین تر

با تشکر از ماهیت پرداختی خدمات میزبانی ابری ، هزینه های سرپایی سرمایه کاهش می یابد ، همچنین زمان پیکربندی با صرفاً خرید منابع دقیق مورد نیاز و با بکارگیری آنها بصورت مجازی به حداقل می رسد. خدمات میزبانی ابر یک راه حل مناسب برای پروژه های کوتاه مدت و میان مدت با اجازه دادن به مشاغل برای جلوگیری از تعهدات مالی بلند مدت و انتخاب یک الگوی هزینه عملیاتی است که باعث می شود پروژه ها را در یک دوره بسیار کوتاه تر شروع کرده و حتی در هر زمان و بدون پایان دادن به آنها. نگرانی در مورد سرمایه گذاری های از دست رفته در سرویس های ابری.

5. لبه رقابتی

مشاغل جدید و به ویژه مشاغل کوچک معمولاً سختی را برای رقابت به ارمغان می آورند. Cloud computing به شما امکان می دهد تا از بی شمار ابزارها و اتوماسیون استفاده کنید تا کلیه جوانب پروژه های خود را در زمان کوتاه تر و با سرمایه گذاری کمتر مدیریت کنید. با کاهش زمان به بازار و هزینه های کلی یک محصول یا محصول ، می توانید محصولات با کیفیت بالاتر را سریعتر و با هزینه کمتری نسبت به رقبا تحویل بگیرید. این به ناچار منجر به ایجاد یک رقابت بهتر برای تجارت شما می شود ، بنابراین ، با کمبود منابع برجسته ای که مشاغل کوچک هنگام ظهور در بازار با آن روبرو هستند ، از بین می روند..

6. نوآوری در تجارت

یکی دیگر از مزایای خدمات ابری که به راحتی در دسترس است ، توانایی آنها برای بدست آوردن نوآوریهای تجاری بسیار سریعتر است. ظرفیت یک تجارت برای نوآوری و رشد برای ماندن در مناطق ساکن در مناطق با رقابت سنگین بسیار مهم است. با تشکر از خدمات میزبانی ابری و محاسبات ابری ، مشاغل جدید با تکیه بر این خدمات یا ترکیب انواع مختلف این خدمات می توانند جریان درآمد جدیدی را ایجاد کنند تا مدل های جدید تجاری و روش های جدیدی برای ساده سازی پروژه ها و همکاری بین تیم ها ایجاد کنند..

7. همکاری آسان

گردش کار مبتنی بر ابر به کارمندان شما اجازه می دهد اسناد را در هر زمان و هر کجا که باشند به اشتراک بگذارند ، دسترسی یا ویرایش کنند. این خدمات همچنین به آنها امکان می دهد تا از همکاری بهتر بینایی بیشتری داشته باشند و انعطاف پذیری کارمندان را افزایش دهند (به عنوان مثال با اجازه دادن به آنها از راه دور می توانند کار کنند) بدون اینکه بهره وری به دست آورند. ابزارهای مشارکتی مبتنی بر ابر به تیمهای حتی بزرگتر امکان می دهند پروژه های بزرگ را بدون هیچ گونه عوارضی انجام دهند و از آن ساده تر عمل کنند.

8- امنیت & قابلیت اطمینان

محیط ابر امنیت و اطمینان قابل توجهی را ارائه می دهد که روش های سنتی امنیتی نمی توانند یا به سادگی توانایی ارائه آن را ندارند. با داشتن داده های حساس تجاری خود که در ابر ذخیره شده اند ، دسترسی شما به آن توسط نقص های سخت افزاری یا سایر اتفاقات ناگوار محدود نمی شود. بازیابی فاجعه اکنون می تواند یک فرایند ساده و مقرون به صرفه حتی برای مشاغلی باشد که نمی توانند با منابع شرکتهای سطح شرکت مطابقت داشته باشند.

با کمک خدمات میزبانی ابری و محاسبات ابری ، دستاوردهای تجاری حتی با منابع محدود ، تخصص و زمان ممکن حاصل می شود ، جنبه ای که مخصوصاً خبرهای خوبی برای مشاغل است که در غیر این صورت برای محدودیتهای منابع اولیه در غیر این صورت شکوفا می شوند. تغییر از الگوی محاسباتی تک سرور به مزایای ارائه شده توسط سرویس های میزبانی ابری ، نه تنها به عملکرد بالاتر ، سرعت ، مقیاس پذیری و همکاری آسان تر تبدیل می شود ، بلکه به شما امکان می دهد قدرت و آزادی کسب و کار شما را برای مقیاس بندی منابع یا به صورت عمودی یا افقی فراهم کند. برای رفع نیازهای خاص.

به دنبال Cloud Hosting هستید?

حالا که می دانید مزایای اصلی استفاده از میزبانی ابری برای تجارت شما چیست ، احتمالاً تعجب دارید که از کجا می توانید سرویس میزبانی ابری را خریداری کنید. در زیر 3 از بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر مقرون به صرفه که توصیه می کنیم:

شرکت
قیمت شروع

1میزبانی ابر ارزان برای تجارت5.95 دلار در ماه
2برنامه های میزبانی ابر شرکت6.95 دلار در ماه
3سرویس میزبانی ابری20 دلار در ماه

اعتبار تصویر: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map