اگر صاحب وب سایت هستید از این 6 اشتباه خودداری کنید!

اشتباهات برای جلوگیری از مالکیت وب سایت


خیلی ها فکر می کنند اینترنت می تواند پول فوری را تأمین کند. این کار بدون کار کردن یا صرفاً با پرداخت مبلغ کمی به افراد دیگر غیرممکن است. این امر به ویژه هنگام ایجاد وب سایت صادق است. ایجاد وب سایت یک فرآیند کامل است که در چند مرحله انجام می شود. خوب نیست که یک یا چند قدم را از دست بدهید تا وقت و هزینه خود را از دست بدهید.

مانند زندگی واقعی ، وقتی می خواهید خانه ای بسازید با پایه آن شروع می کنید و قسمت آخر سقف است. موارد مشابه برای وب سایت که در آن شما نیاز به خرید نام دامنه دارید. شما همچنین به یک میزبان وب نیاز دارید که پرونده وب سایت شما را ذخیره کند. یک برنامه نویس نیز نیاز دارد که وب سایت شما را کدنویسی کند ، و یک طراح که وب سایت شما را طراحی می کند. مشاور سئو نیز لازم است که مطالب را بنویسد و وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه خواهد کرد. آنها همچنین می توانند به شما در یافتن کلمات کلیدی مناسب و کمک به خرید تبلیغات در Google AdSense یا سایر شبکه های تبلیغاتی کمک کنند.

6 اشتباه شما باید به عنوان صاحب وب سایت اجتناب کنید:

صاحبان وب سایت ، به ویژه کسانی که تجربه قبلی با وب سایت ندارند می توانند اشتباهات بزرگی انجام دهند. در اینجا 6 مورد از رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان وب سایت انجام می دهند وجود دارد:

 1. استراتژی کل پروژه باید به خوبی آموزش داده شود و به خوبی اجرا شود ، اما صاحبان وب سایت ها حتی نمی دانند چه چیزی می خواهند فقط از یک وب سایت برای یک دسته خاص مانند مشاوره مالی بپرسند بدون اینکه بگویند چه رنگی ، چه طراحی ، چه طرح و چه عملکردی دارند آنها می خواهند. گاهی اوقات آنها با نمونه هایی همراه می شوند ، اما حتی در این صورت آنها واقعاً نمی دانند چه می خواهند یا نمی دانند چگونه می گویند چه می خواهند یا این که راه ساده ای را برای درخواست کپی کردن یک طرح موجود از وب سایت دیگری که تخریب می کند ، ترجیح می دهند. ، تمام اصالت و کمک به کاهش خودکار تعداد بازدید کنندگان آینده و حتی شاید مشکلات قانونی. کل این پروژه باید کامل باشد و شما باید کارهایی را که می تواند انجام دهد به هر شخص اختصاص دهید تا به برنامه نویس خود ندهید که برای نوشتن محتوا یا طراح کردن کار به منظور بهبود سئوی وب سایت خود ، به برنامه نویس شما کمک کند..
 2. توصیه نمی شود از افراد واسطه استفاده کنید, به خصوص وقتی که حتی در مورد شرکتی که با آنها تماس گرفته اید برای انجام پروژه خود تحقیق نکرده اید. بسیاری از شرکت ها یا شرکت های wannabe به طور غیرقانونی واسطه هایی را استخدام می کنند که قول می دهند پروژه شما را به مرحله اجرا برسانند گرچه آنها فقط مبلغ کمی از پولی را که داده اید پرداخت می کنند و در اغلب موارد این مورد وجود دارد که آنها قادر به درک کامل آنچه شما گفته اید می خواهید نیست. زیرا ، در واقع ، آنها هرگز با شما صحبت و ملاقات نکردند. از شرکت های واسطه استفاده نکنید ، زیرا پول ، وقت خود را از دست می دهید و بعضی اوقات پروژه شما مجدداً بازیابی می شود ، بنابراین بهترین راه حل این است که فردی را پیدا کنید که قادر باشد دقیقاً آنچه را می خواهید بدون استخدام افراد اضافی انجام دهد. خوب است که با یک تیم برای کار در پروژه خود ارتباط برقرار کنید ، اما ارتباط با کسی حتی اگر این شرکت قانونی است فقط برای انتقال پروژه به یکی از پیمانکاران فرعی آنها نیست ، اشکال ندارد..
 3. هرگز فقط یک نفر را استخدام نکنید برای کار روی پروژه خود ، به خصوص اگر انتظارات بالایی دارید. بنابراین ، آنچه شما واقعاً به آن احتیاج دارید تیمی است که حداقل سه نفر تشکیل دهند: یک برنامه نویس ، یک طراح و یک سئو. اگر می خواهید چندین پروژه و سفارشی سازی های خاص را انجام دهید اگر پروژه را فقط به یک نفر بدهید ، نمی توانید انتظار داشته باشید پروژه شما در مدت زمان کوتاهی به پایان برسد. این اشتباه فقط باعث می شود اوضاع بدتر شود و زمان بدون گذراندن کسی که در پروژه شما کار می کند بگذرد و باعث شود دوباره پول و وقت خود را از دست دهید. هیچ کس به اندازه دلخواه خود کار نمی کند به همان اندازه و به همان سرعتی که دوست دارید.
 4. مشخص کردن تمام جزئیات مورد نظر در مورد پروژه شما می تواند یک مشکل واقعی باشد زیرا هیچ کس نمی تواند حدس بزند که چه چیزی را در ذهن خود دارید و هیچ کس دوست ندارد پروژه شما را دوباره بسازد یا با شما استدلال کند فقط به این دلیل که “فراموش کرده اید” ذکر کرده اید که می خواهید هنگام اضافه کردن صفحه دیگری یا یک رنگ دیگر داشته باشید. که این تغییرات باید در برآورد پروژه گنجانده شود. بهترین راه حل این است که چند روز استراحت کنید و به این فکر کنید که می خواهید با پروژه چه چیزی را تحقق بخشید ، هدف پروژه چیست ، طراحی نهایی چگونه باید به نظر برسد و همچنین چقدر منابع از جمله پول و وقت شخصی می توانید داشته باشید. پیشنهاد. در این تعطیلات ، شما باید با تمام ایده های خود ، ثبت نام صوتی خود را انجام دهید و سپس با کسی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و می دانید حرفه ای است که می تواند به بهبود ایده های شما کمک کند و موارد جالب دیگری را ارائه دهد.
 5. با استفاده از ابزار و دانش اشتباه ایجاد وب سایت خود یکی دیگر از اشتباهات بسیار بزرگ است که باعث می شود پول و وقت بیشتری را نیز از دست دهید ، بنابراین مطمئن باشید که شرکت یا شخص مناسبی را برای پروژه کودک خود پیدا کرده اید که از بهترین ابزارها و دانشهایی مانند بهترین سیستم مدیریت محتوا برای یک وبلاگ و زبان های برنامه نویسی مناسب ، پایگاه های داده مانند PHP با MySQL ، HTML ، CSS و Javascript برای طراحی و عملکرد کوچک. همچنین امکان استفاده از هشدارها یا خطاها وجود دارد در حالی که از زبان برنامه نویسی بد به همراه CMS بی فایده استفاده می شود و باعث می شود بازدیدکننده ها مجدداً از بازدید خود ناراحت نشوند و حتی می توانید توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت یا Google به دلیل ویروس های احتمالی ، حملات کلاهبرداری ، مشکلات حریم خصوصی و غیره مسدود شوید. بر.
 6. زمان و دلالت خودتان وقتی می خواهید یک پروژه بخصوص پروژه شخصی خود ایجاد کنید ، دو جنبه مهم وجود دارد. معمولاً صاحبان وب سایت فقط پروژه را به شخصی منتقل می کنند و سپس آنها علاقه ای به کسب اطلاعات بیشتر ندارند و یا حتی غیر قابل دستیابی نیستند ، و این باعث می شود همه چیزها بسیار آزار دهنده باشد و باعث شود که توسعه دهندگان وقت و هزینه خود را از دست دهند. شما همیشه می توانید پروژه را مدیریت کنید ، به خصوص از آنجایی که مورد علاقه شماست ، اضافه کردن ایده های جدید ، ارائه نمونه های جدید و کمک به افرادی که شروع به ساخت پروژه رویایی خود کردند تا بتوانند بر اساس آنچه می خواهید سریعتر و بهتر آن را ایجاد کنند. یک ایده بسیار بد این است که اجازه دهید یک ماه فقط برای ارسال ایمیل با به روزرسانی های جدید بگذرد ، در حالی که افراد شما در این مدت کار کرده اند و سعی کرده اند بفهمند که این پروژه چگونه باید باشد ، فکر می کنید به جای شما فکر می کند و بعد با چند مورد همراه می شوید به روزرسانی های دیررس ، بنابراین آنها باید همه کارهایی را که انجام داده اند به عقب برگردانند ، و منجر به فشارهای ناچیز اما استرس ناخواسته شوند.

بسته بندی کردن!

در پایان پیشنهاد می کنم وقت و هزینه خود را با دقت مدیریت کنید. همچنین به توسعه دهندگان ، طراحان و دیگر اعضای تیم خود توجه جدی داشته باشید. نظر بازدید کننده را بپرسید و سایت خود را برای آنها ایجاد کنید و نه خودتان.

با داشتن یک برنامه ، یک مدیریت خوب و افراد و ابزار مناسب برای کار با آن ، می توانید یک صاحب خوشحال یک وب سایت موفق باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map