6 بهترین راه برای افزایش ترافیک وب سایت

بهترین راه ها باعث افزایش ترافیک وب سایت می شوند


هنگامی که برای اولین بار وب سایت ایجاد می کنید و محتوای خود را اضافه می کنید ، ممکن است فکر کنید که ترافیک وب سایت نیز به طور طبیعی اتفاق می افتد. متأسفانه ، این اتفاق به ندرت و بدون کمی بهینه سازی اتفاق می افتد.

ترافیک وب سایت پارامتری است که در کنار عوامل دیگری مانند طراحی ، تجربه کاربر و کیفیت محتوا می تواند موفقیت یک وب سایت را تعیین کند. هرچه میزان ترافیک وب سایت بیشتر شود ، خدمات و محصولات شما بیشتر در معرض دید قرار می گیرد.

اما چگونه از تعداد بازدید کننده هایی که به سایت شما می شوند خوشحال نیستید که چگونه ترافیک وب سایت را افزایش دهید؟ آیا ترفندهای اثبات شده در تجارت وجود دارد یا افزایش ترافیک وب سایت ، یک آزمایش با تلاش خطاست?

در حقیقت ، مراجعه به وب سایت خود در بعضی مواقع می تواند کمی دشوار باشد و شما باید چندین روش مختلف برای افزایش ترافیک وب را آزمایش کنید تا اینکه دریابید که برای طاقچه های خاص خود بهترین کار را دارد. از طرف دیگر ، برخی از روش های تقویت کننده ترافیک وب اثبات شده وجود دارد که مهم است که چه چیزی باعث افزایش بازدید کنندگان به وب سایت شما شود.

در اینجا 6 قدم برای تقویت ترافیک وب ارائه شده است:

1. هدف خود را تعیین کنید

تنظیم اهداف به شما کمک می کند تا:

 • مشتریان هدف خود را تعریف کنید (آنها چه کسانی هستند؟ وقت خود را آنلاین می گذرانند؟)؛
 • اقداماتی را که می خواهید آنها هنگام بازدید از سایت شما انجام دهند ایجاد کنید (چرا آنها را به وب سایت خود جذب می کنید؟ آیا می خواهید آنها محصولات یا خدمات خاصی را خریداری کنند؟ شاید چیزی را بارگیری کنید؟)
 • و چگونه می توانید آنها را برای دستیابی به آن اقدامات درگیر کنید (چه مدت آنها باید در سایت شما بمانند تا آنها بتوانند اقدامات مورد نظر خود را انجام دهند؟).

تعیین این اهداف به شما کمک می کند تا ارزیابی کنید که آیا مشتریان صحیح را هدف قرار داده اید ، آیا شما اهداف خود را انجام داده اید یا خیر ، و آیا باید در نحوه هدفمند کردن محتوای خود تغییراتی را انجام دهید؟.

2. آمار ترافیک فعلی را تجزیه و تحلیل کنید

اندازه گیری آمار ترافیک ، بینشی را در مورد تعداد بازدید کنندگان شما در حال حاضر ، نوع محتوا با آنها بیشتر ، زمان سپری کردن آنها در صفحات خاص سایت شما ، جایی که از آنها به آنجا می آید ، ارائه می دهد ، به طور متوسط ​​چند صفحه بازدید می کند ، و چندین پارامتر دیگر.

می توانید از هر ابزار تجزیه و تحلیل ترافیک وب استفاده کنید ، اما Google Analytics محبوب ترین ابزار برای این منظور است. برای اندازه گیری پارامترهای مختلف می توانید از داشبورد Google Analytics استفاده کنید ، یا می توانید افزونه Google Analytics را در وب سایت خود نصب کنید.

بررسی آمار سایت بطور منظم به شما کمک می کند تا از نظر تغییراتی که در رفتار بازدید کنندگان شما ایجاد می شود از نظر محتوایی که بیشتر با آنها درگیر هستید ، زمان روزی که به احتمال زیاد بازدید می کنید و غیره باقی بمانید. به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد نوع محتوایی که باید تولید کنید کمک می کند.

3. محتوای خود را نیشگون گرفتن و کشیدن

شما می توانید بیشترین طراحی چوبی را در حد امکان داشته باشید ، اگر محتوای شما به صورت تله ای باشد ، هیچ کس با سایت شما درگیر نمی شود و بعد از اولین مراجعه به آن بر نمی گردد. هنگام بهبود محتوا ، باید به موارد زیر توجه کنید:

عناوین & عناوین

با عناوین جالب و عناوینی جالب همراه باشید که مورد علاقه خوانندگان شما قرار گرفته است. مقاله ای با عنوان جالب ، وقتی در کانال های رسانه های اجتماعی منتشر می شود ، روی آن کلیک می شود.

هنگام تهیه عنوان مناسب برای مقاله خود ، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • لیست پست ها (به عنوان مثال 5 بهترین راه برای افزایش ترافیک وب سایت) معمولاً کلیک های بیشتری می کنید و در رتبه بندی های Google بهتر عمل می کنید.
 • عناوینی که سوالی ایجاد می کنند احتمالاً علاقه خوانندگان شما را برانگیخته است.
 • پست هایی که احساسات را تحریک می کنند همچنین احتمالاً روی خوانندگان کلیک می شود.

همیشه تمرکز اصلی مقاله خود را در این عنوان قرار دهید. این هم برای موتورهای جستجو و هم برای خوانندگان شما مفید است.

جلب توجه

پاراگراف اول محتوای شما باعث ترشح یا ترمز محتوای شما خواهد شد. اگر نمی توانید بازدیدکنندگان خود را از محل کار درگیر کنید ، ممکن است آنها را برای همیشه از دست دهید. بنابراین ، اولین پاراگراف خود را با کمی شوخ طبعی ، سؤال آزار دهنده ادویه کنید و یا خوانندگان خود را با یک بیان جسورانه شوکه کنید.

قالب بندی & خوانایی

خواندن پاراگراف طولانی هم دشوار است و هم کسل کننده. پاراگراف های کوتاهی ایجاد کنید که در هر پاراگراف یک ایده را شامل می شود. از عناوین فرعی ، نقاط گلوله ، ایتالیک ها و قالب بندی جسورانه استفاده کنید تا ایده های مهم برجسته شود.

طول

طول مقاله شما به موضوع مورد بحث شما بستگی دارد. خواندن و دریافت پیام بسیار آسانتر است. با این حال ، مقالات طولانی تر به نظر می رسد که دارای اقتدار بیشتری هستند و بیشتر در مورد مقاله های کوتاه که ممکن است فاقد ماده باشند ، به اشتراک گذاشته می شود.

منابع

هنگامی که به منابع خود استناد می کنید ، به خوانندگان شما نشان می دهد که مقاله خود را تحقیق کرده اید ، و حتی موتورهای جستجو به این جنبه توجه می کنند و به مقاله شما اقتدار بیشتری می دهند.

از تصاویر بصری چشم نواز استفاده کنید

محتوای خود را تنها به متن محدود نکنید ، مقاله خود را با عکس های مربوطه ، با کیفیت بالا ، اینفوگرافیک یا فیلم های مرتبط مرتبط کنید. ترکیب انواع مختلف محتوا خواندن شما را به تجربه خواندن جذاب تر تبدیل می کند.

از لینک های داخلی و خارجی استفاده کنید

می توانید از لینک های داخلی برای لینک دادن به مقالات قدیمی و تبلیغ آنها استفاده کنید. می توانید از پیوندهای خارجی به وب سایتهای دارای مجوز یا استناد به منابع استفاده کنید. در ایجاد پیوند بیش از حد مشکوک نکنید وگرنه Google شما را دوست نخواهد داشت.

4- در رسانه های اجتماعی فعالیت کنید

تبلیغ مقالات شما در رسانه های اجتماعی یکی از ساده ترین راه ها برای جذب بازدید کنندگان بیشتر به وب سایت شما است. چه در رسانه های اجتماعی حضور قدرتمندی ایجاد کنید و چه از طریق تبلیغات ، محتوای خود را تبلیغ کنید ، رسانه های اجتماعی بستر مناسبی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض است.

با افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی ، محتوای خود را برای رسانه های اجتماعی بهینه کنید و پروفایل های رسانه های اجتماعی را در تمام کانال های اصلی ایجاد کنید ، بنابراین خوانندگانی که از محتوای شما لذت می برند می توانند فعالیت شما را در این سیستم عامل ها دنبال کنند.

5- به نقاط ضعف و سایتهای مهم در طاقچه خود دسترسی پیدا کنید

گرفتن تأثیرگذار یا سایتهای اصلی برای به اشتراک گذاشتن یا انتشار مجدد مطالب شما دشوار است ، اما این یک راه مطمئن برای جذب بیشتر خوانندگان و دنبال کنندگان است. تأثیرگذارهای اصلی در صنعت خود را شناسایی کرده و محتوای خود را به آنها بسپارید.

6. ایجاد یک لیست ایمیل

استفاده از یک سرویس بازاریابی ایمیلی مانند MailChimp یا ثابت تماس به شما کمک می کند تا با افرادی که قبلاً محصول یا خدماتی را از طریق خود خریداری کرده اند ، در تماس باشید یا از وبلاگ خود بازدید کرده باشید..

اگرچه این خوانندگان با ثبت نام در لیست ایمیل شما به محصولات یا محتوای شما علاقه نشان داده اند ، اما باید از بمباران کردن آنها با ایمیل خودداری کنید ، اما ورود به سیستم با آنها هر از گاهی ممکن است ایده خوبی برای این باشد که آنها مجدداً سفارش دهند یا بازدید خود را انجام دهند. دوباره سایت.

در نتیجه

نکته اصلی افزایش ترافیک وب سایت ، ثبات و تنوع است. اضافه کردن مطالب عالی به طور منظم به وب سایت شما و اجرای بیش از یک روش برای هدایت بیشتر ترافیک به سایت شما مدتی طول می کشد ، اما باعث افزایش میزان خواندن یا مشتری شما می شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map